Pidgin - en to pl translation catalogue (3353 entries)

en: 	S_ystem messages
pl: 	K_omunikaty systemowe

en: 	_Only when someone says your username
pl: 	Tylk_o, kiedy ktoś wymawia nazwę użytkownika

en: 
    
    Message from Farsight:
pl: 
    
    Komunikat z biblioteki Farsight:

en: 
    %s has stopped typing
pl: 
    Użytkownik %s przestał pisać

en: 
    %s is typing...
pl: 
    %s pisze…

en: 
    <b>Buddy Note</b>: %s
pl: 
    <b>Notatka o znajomym</b>: %s

en: 
    <b>Description:</b>
pl: 
    <b>Opis:</b>

en: 
    <b>Occupants:</b> %d
pl: 
    <b>Użytkownicy:</b> %d

en: 
    <b>Topic:</b> %s
pl: 
    <b>Temat:</b> %s

en: 
    Fetching TinyURL...
pl: 
    Przechwytywanie adresu TinyURL…

en: 
    Last Seen: %s ago
pl: 
    Ostatnio widziany: %s temu

en: 
    Your Preferred Contact Methods
pl: 
    Preferowane metody kontaktu

en:  - %s
pl:  — %s

en:  <i>(identified)</i>
pl:  <i>(zidentyfikowany)</i>

en:  <i>(ircop)</i>
pl:  <i>(operator IRC)</i>

en: "%s" is currently offline. Do you want to save the rest of the messages in a pounce and automatically send them when "%s" logs back in?
pl: Użytkownik „%s” jest obecnie w trybie offline. Zapisać resztę wiadomości jako przechwytywane zdarzenie i automatycznie wysłać je, kiedy użytkownik „%s” zaloguje się ponownie?

en: "Attention" Name Color
pl: Kolor nazwy „uwagi”

en: $(^Name) is released under the GNU General Public License (GPL). The license is provided here for information purposes only. $_CLICK
pl: Program $(^Name) jest rozpowszechniany na warunkach Powszechnej Licencji Publicznej GNU (GPL). Licencja jest tu podana wyłącznie w celach informacyjnych. $_CLICK

en: %.2f KiB/s
pl: %.2f KB/s

en: %d account was disabled because you signed on from another location: | %d accounts were disabled because you signed on from another location:
pl[0]: %d konto zostało wyłączone, ponieważ zalogowano z innego położenia:
pl[1]: %d konta zostały wyłączone, ponieważ zalogowano z innego położenia:
pl[2]: %d kont zostało wyłączonych, ponieważ zalogowano z innego położenia:
pl[3]: %d kont zostało wyłączonych, ponieważ zalogowano z innego położenia:

en: %d day | %d days
pl[0]: %d dzień
pl[1]: %d dni
pl[2]: %d dni
pl[3]: %d dni

en: %d hour | %d hours
pl[0]: %d godzina
pl[1]: %d godziny
pl[2]: %d godzin
pl[3]: %d godzin

en: %d minute | %d minutes
pl[0]: %d minuta
pl[1]: %d minuty
pl[2]: %d minut
pl[3]: %d minut

en: %d person in room | %d people in room
pl[0]: %d osoba w pokoju
pl[1]: %d osoby w pokoju
pl[2]: %d osób w pokoju
pl[3]: %d osób w pokoju

en: %d second | %d seconds
pl[0]: %d sekunda
pl[1]: %d sekundy
pl[2]: %d sekund
pl[3]: %d sekund

en: %d unread message from %s
     | %d unread messages from %s
pl[0]: %d nieprzeczytana wiadomość od użytkownika %s
pl[1]: %d nieprzeczytane wiadomości od użytkownika %s
pl[2]: %d nieprzeczytanych wiadomości od użytkownika %s
pl[3]: %d nieprzeczytanych wiadomości od użytkownika %s

en: %s
    
    Finch will not attempt to reconnect the account until you correct the error and re-enable the account.
pl: %s
    
    Do momentu naprawienia błędu i ponownego włączenia konta program Finch nie będzie podejmował prób połączenia.

en: %s
    Usage: %s [OPTION]...
    
      -c, --config=DIR    use DIR for config files
      -d, --debug         print debugging messages to stderr
      -h, --help          display this help and exit
      -n, --nologin       don't automatically login
      -v, --version       display the current version and exit
pl: %s
    Użycie: %s [OPCJA]…
    
      -c, --config=KATALOG  używa KATALOGU z plikami konfiguracji
      -d, --debug         przekazuje komunikaty debugowania na standardowe
                          wyjście błędów
      -h, --help          wyświetla tę pomoc i kończy działanie
      -n, --nologin       bez automatycznego logowania
      -v, --version       wyświetla bieżącą wersję i kończy działanie

en: %s %s has segfaulted and attempted to dump a core file.
    This is a bug in the software and has happened through
    no fault of your own.
    
    If you can reproduce the crash, please notify the developers
    by reporting a bug at:
    %ssimpleticket/
    
    Please make sure to specify what you were doing at the time
    and post the backtrace from the core file.  If you do not know
    how to get the backtrace, please read the instructions at
    %swiki/GetABacktrace
pl: Program %s %s miał awarię i próbował zrzucić plik core.
    To jest błąd w oprogramowaniu nie powstały z winy użytkownika.
    
    Jeśli można powtórzyć awarię, proszę powiadomić programistów
    zgłaszając błąd na stronie:
    %ssimpleticket/
    
    Proszę upewnić się, że podano czynność wykonywaną w trakcie
    awarii oraz wysłano wyjątek z pliku core. Jeśli nie wiadomo,
    jak uzyskać wyjątek, proszę przeczytać instrukcje na stronie
    %swiki/GetABacktrace

en: %s %s. Try `%s -h' for more information.
pl: %s %s. Polecenie „%s -h” wyświetli więcej informacji.

en: %s (%s -- %s)
pl: %s (%s — %s)

en: %s (%s) changed status from %s to %s
pl: Użytkownik %s (%s) zmienił stan z %s na %s

en: %s (%s) has %d new message. | %s (%s) has %d new messages.
pl[0]: %s (%s) ma %d nową wiadomość.
pl[1]: %s (%s) ma %d nowe wiadomości.
pl[2]: %s (%s) ma %d nowych wiadomości.
pl[3]: %s (%s) ma %d nowych wiadomości.

en: %s (%s) is no longer %s
pl: Użytkownik %s (%s) nie jest już %s

en: %s (%s) is now %s
pl: Użytkownik %s (%s) jest teraz %s

en: %s Build Information
pl: Informacje programistyczne o programie %s

en: %s Developer Information
pl: Informacje o programistach programu %s

en: %s Plugin Information
pl: Informacje o wtyczkach programu %s

en: %s Translator Information
pl: Informacje o tłumaczach programu %s

en: %s [<I>%s</I>] entered the room.
pl: Użytkownik %s [<I>%s</I>] wszedł do pokoju.

en: %s ago
pl: %s temu

en: %s appears to be offline and did not receive the message that you just sent.
pl: %s jest w trybie offline i nie odebrał wiadomości, którą właśnie wysłano.

en: %s became idle
pl: Użytkownik %s jest bezczynny

en: %s became unidle
pl: Użytkownik %s nie jest już bezczynny

en: %s cancelled the file transfer
pl: Użytkownik %s anulował przesyłanie pliku

en: %s cancelled the transfer of %s
pl: Użytkownik %s anulował przesyłanie pliku %s

en: %s cannot transfer a folder. You will need to send the files within individually.
pl: Użytkownik %s nie mógł wysłać katalogu. Należy wysłać pliki pojedynczo.

en: %s disabled
pl: Użytkownik %s wyłączony

en: %s disconnected
pl: Użytkownik %s został rozłączony

en: %s disconnected.
pl: %s został rozłączony.

en: %s encountered errors migrating your settings from %s to %s. Please investigate and complete the migration by hand. Please report this error at http://developer.pidgin.im
pl: Program %s napotkał błędy podczas migracji ustawień z %s do %s. Proszę sprawdzić błąd i ukończyć migrację ręcznie, a także zgłosić ten błąd na http://developer.pidgin.im

en: %s entered the room.
pl: Użytkownik %s wszedł do pokoju.

en: %s has %d new message. | %s has %d new messages.
pl[0]: Użytkownik %s ma %d nową wiadomość.
pl[1]: Użytkownik %s ma %d nowe wiadomości.
pl[2]: Użytkownik %s ma %d nowych wiadomości.
pl[3]: Użytkownik %s ma %d nowych wiadomości.

en: %s has become idle (%s)
pl: Użytkownik %s przeszedł w stan bezczynności (%s)

en: %s has become idle.
pl: Użytkownik %s jest bezczynny.

en: %s has been invited to this conversation.
pl: Użytkownik %s został zaproszony do tej rozmowy.

en: %s has buzzed you!
pl: Użytkownik %s zaszeptał.

en: %s has changed the topic of <I>%s</I> to: %s
pl: Użytkownik %s zmienił temat w <I>%s</I> na: %s

en: %s has changed the topic to: %s
pl: Użytkownik %s zmienił temat na: %s

en: %s has cleared the topic.
pl: Użytkownik %s wyczyścił temat.

en: %s has closed the conversation.
pl: Użytkownik %s zamknął okno rozmowy.

en: %s has gone away.
pl: Użytkownik %s zaraz wraca.

en: %s has gone away. (%s)
pl: Użytkownik %s zaraz wraca. (%s)

en: %s has invited %s to the chat room %s
pl: Użytkownik %s zaprosił %s do pokoju konferencji %s

en: %s has invited %s to the chat room %s:
    %s
pl: Użytkownik %s zaprosił %s do pokoju konferencji %s:
    %s

en: %s has just asked to directly connect to %s
pl: Użytkownik %s poprosił o bezpośrednie połączenie z %s

en: %s has left the conversation.
pl: Użytkownik %s opuścił rozmowę.

en: %s has paused while typing to you (%s)
pl: Użytkownik %s przestał pisać (%s)

en: %s has presented the following certificate for just-this-once use:
pl: %s zaprezentowało następujący certyfikat jednorazowego użytku:

en: %s has requested your attention!
pl: Użytkownik %s poprosił o uwagę.

en: %s has returned from being away (%s)
pl: Użytkownik %s wrócił (%s)

en: %s has returned from being idle (%s)
pl: Użytkownik %s powrócił ze stanu bezczynności (%s)

en: %s has sent you a message. (%s)
pl: Użytkownik %s wysłał wiadomość. (%s)

en: %s has set the topic to: %s
pl: Użytkownik %s ustawił temat na: %s

en: %s has signed off (%s)
pl: Użytkownik %s rozłączył się (%s)

en: %s has signed off.
pl: Użytkownik %s rozłączył się.

en: %s has signed on (%s)
pl: Użytkownik %s zalogował się (%s)

en: %s has signed on.
pl: Użytkownik %s zalogował się.

en: %s has started typing to you (%s)
pl: Użytkownik %s rozpoczął pisanie (%s)

en: %s has stopped typing to you (%s)
pl: Użytkownik %s przestał pisać (%s)

en: %s is a messaging client based on libpurple which is capable of connecting to multiple messaging services at once.  %s is written in C using GTK+.  %s is released, and may be modified and redistributed,  under the terms of the GPL version 2 (or later).  A copy of the GPL is distributed with %s.  %s is copyrighted by its contributors, a list of whom is also distributed with %s.  There is no warranty for %s.<BR><BR>
pl: Program %s jest komunikatorem opartym na bibliotece libpurple, mogący łączyć się z wieloma usługami za jednym razem. Program %s został napisany w języku C za pomocą biblioteki GTK+. Program %s został wydany oraz może być modyfikowany i rozprowadzany na warunkach licencji GPL (wersji 2 lub późniejszej). Kopia licencji GPL jest rozprowadzanym razem z programem %s. Prawa autorskie do programu %s mają jego współtwórcy, których lista jest rozprowadzana razem z programem %s. Dla programu %s nie jest dostarczana żadna gwarancja.<BR><BR>

en: %s is no longer away.
pl: Użytkownik %s nie jest już nieobecny.

en: %s is no longer idle.
pl: Użytkownik %s nie jest już bezczynny.

en: %s is not a regular file. Cowardly refusing to overwrite it.
pl: %s nie jest zwykłym plikiem. Na wszelki wypadek nie zostanie on zastąpiony.

en: %s is not a valid color. See '/help msgcolor' for valid colors.
pl: %s nie jest prawidłowym kolorem. Proszę zobaczyć „/help msgcolor”, aby uzyskać prawidłowe kolory.

en: %s is not a valid filename.
pl: %s nie jest prawidłową nazwą pliku.

en: %s is not a valid message class. See '/help msgcolor' for valid message classes.
pl: %s nie jest prawidłową klasą wiadomości. Proszę zobaczyć „/help msgcolor”, aby uzyskać prawidłowe klasy wiadomości.

en: %s is not a valid room handle
pl: %s nie jest prawidłowym uchwytem pokoju

en: %s is not a valid room name
pl: %s nie jest prawidłową nazwą pokoju

en: %s is not a valid server name
pl: %s nie jest prawidłową nazwą serwera

en: %s is now known as %s
pl: Użytkownik %s nazywa się teraz %s

en: %s is now known as %s.
pl: Użytkownik %s jest teraz znany jako %s.

en: %s is offering to send file %s
pl: Użytkownik %s oferuje wysłanie pliku %s

en: %s is trying to start an unsupported media session type with you.
pl: Użytkownik %s próbuje rozpocząć nieobsługiwany typ sesji multimedialnej.

en: %s just signed off
pl: Użytkownik %s właśnie się rozłączył

en: %s just signed on
pl: Użytkownik %s właśnie się zalogował

en: %s left the room (%s).
pl: Użytkownik %s opuścił pokój (%s).

en: %s left the room.
pl: Użytkownik %s opuścił pokój.

en: %s may require plaintext authentication over an unencrypted connection.  Allow this and continue authentication?
pl: %s może wymagać uwierzytelnienia w zwykłym tekście przez niezaszyfrowany strumień. Pozwolić i kontynuować uwierzytelnianie?

en: %s requires %s, but it failed to unload.
pl: %s wymaga %s, ale jej wyłączenie się nie powiodło.

en: %s requires plaintext authentication over an unencrypted connection.  Allow this and continue authentication?
pl: %s wymaga uwierzytelnienia w zwykłym tekście za pośrednictwem niezaszyfrowanego strumienia. Pozwolić i kontynuować uwierzytelnianie?

en: %s said your nick in %s
pl: Użytkownik %s wypowiedział pseudonim użytkownika w %s

en: %s sent a message in %s
pl: Użytkownik %s wysłał wiadomość w %s

en: %s sent message to whiteboard on %s channel. Would you like to open the whiteboard?
pl: Użytkownik %s wysłał wiadomość do tablicy kanału %s. Otworzyć ją?

en: %s sent message to whiteboard. Would you like to open the whiteboard?
pl: Użytkownik %s wysłał wiadomość do tablicy. Otworzyć ją?

en: %s sent you a message
pl: Użytkownik %s wysłał wiadomość

en: %s tried to send you a %s file, but we only allow files up to %s over Direct IM.  Try using file transfer instead.
pl: Użytkownik %s próbował wysłać plik %s, ale tylko pliki do %s są dozwolone przez bezpośrednie połączenie. Proszę spróbować przesyłania plików.

en: %s wants to send you %s (%s)
pl: Użytkownik %s chce wysłać %s (%s)

en: %s wants to send you a file
pl: Użytkownik %s chce wysłać plik

en: %s will no longer be able to see your status updates.  Do you want to continue?
pl: Użytkownik %s nie będzie już mógł widzieć aktualizacji stanu. Kontynuować?

en: %s wishes to start a video session with you.
pl: Użytkownik %s chce rozpocząć sesję wideo.

en: %s wishes to start an audio session with you.
pl: Użytkownik %s chce rozpocząć sesję dźwiękową.

en: %s wishes to start an audio/video session with you.
pl: Użytkownik %s chce rozpocząć sesję głosową/wideo.

en: %s%s%s%s has made %s his or her buddy%s%s
pl: Użytkownik %s%s%s%s dodał %s do swojej listy znajomych%s%s

en: %s%s%s%s wants to add %s to his or her buddy list%s%s
pl: Użytkownik %s%s%s%s chce dodać %s do swojej listy znajomych%s%s

en: %s%s%s%s wants to add you (%s) to his or her buddy list%s%s
pl: Użytkownik %s%s%s%s chce dodać użytkownika (%s) do swojej listy znajomych%s%s

en: %s, %d hour | %s, %d hours
pl[0]: %s, %d godzina
pl[1]: %s, %d godziny
pl[2]: %s, %d godzin
pl[3]: %s, %d godzin

en: %s, %d minute | %s, %d minutes
pl[0]: %s, %d minuta
pl[1]: %s, %d minuty
pl[2]: %s, %d minut
pl[3]: %s, %d minut

en: %s. Try `%s -h' for more information.
pl: %s. Polecenie „%s -h” wyświetli więcej informacji.

en: (%s) %s <AUTO-REPLY>: %s
pl: (%s) %s <ODPOWIEDŹ-AUTOMATYCZNA>: %s

en: (Code %s)
pl: (Kod %s)

en: (Custom)
pl: (Niestandardowe)

en: (DOES NOT MATCH)
pl: (NIE PASUJE)

en: (Optional) A_lias:
pl: (Opcjonalny) a_lias:

en: (Optional) _Invite message:
pl: (Opcjonalna) w_iadomość zaproszenia:

en: (Re-)Request authorization
pl: Ponów prośbę o upoważnienie

en: (There was an error converting this message.	 Check the 'Encoding' option in the Account Editor)
pl: (Wystąpił błąd podczas konwertowania tej wiadomości.	 Proszę sprawdzić opcję „Kodowanie” w edytorze kont)

en: (There was an error receiving this message.  Either you and %s have different encodings selected, or %s has a buggy client.)
pl: (Wystąpił błąd podczas pobierania tej wiadomości. Użytkownik i znajomy %s mają ustawione inne kodowania lub klient znajomego %s ma błędy).

en: (There was an error receiving this message.  The buddy you are speaking with is probably using a different encoding than expected.  If you know what encoding he is using, you can specify it in the advanced account options for your AIM/ICQ account.)
pl: (Prawdopodobnie wystąpił błąd podczas pobierania tej wiadomości. Znajomy prawdopodobnie używa innego kodowania, niż jest oczekiwane. Jeśli wiadomo, jakiego kodowania używa, można je podać w zaawansowanych opcjach konta AIM/ICQ).

en: (You probably forgot to 'make install'.)
pl: (Prawdopodobnie zapomniano o wykonaniu polecenia „make install”)

en: (default)
pl: (domyślnie)

en: (no name)
pl: (bez nazwy)

en: (no topic set)
pl: (nie ustawiono tematu)

en: (none)
pl: (brak)

en: (self-signed)
pl: (podpisane przez samego siebie)

en: +++ %s became idle
pl: +++ %s jest bezczynny

en: +++ %s became unidle
pl: +++ %s nie jest już bezczynny

en: +++ %s signed off
pl: +++ %s rozłączył się

en: +++ %s signed on
pl: +++ %s zalogował się

en: /Accounts
pl: /Konta

en: /Accounts/Manage Accounts
pl: /Konta/Zarządzaj kontami

en: /Buddies/Add Buddy...
pl: /Znajomi/Dodaj znajomego…

en: /Buddies/Add C_hat...
pl: /Znajomi/Dodaj ko_nferencję…

en: /Buddies/Add Chat...
pl: /Znajomi/Dodaj konferencję…

en: /Buddies/Add Group...
pl: /Znajomi/Dodaj grupę…

en: /Buddies/Add _Group...
pl: /Znajomi/Dodaj g_rupę…

en: /Buddies/Get User Info...
pl: /Znajomi/Pobierz informacje o użytkowniku…

en: /Buddies/Get User _Info...
pl: /Znajomi/_Informacje o użytkowniku…

en: /Buddies/Join a Chat...
pl: /Znajomi/Dołącz do konferencji…

en: /Buddies/Join a _Chat...
pl: /Znajomi/Dołącz do _konferencji…

en: /Buddies/New Instant Message...
pl: /Znajomi/Nowa wiadomość…

en: /Buddies/New Instant _Message...
pl: /Znajomi/Nowa wiado_mość…

en: /Buddies/Sh_ow
pl: /Znajomi/Wyświ_etlanie

en: /Buddies/Show/Buddy Details
pl: /Znajomi/Wyświetlanie/Szczegóły znajomych

en: /Buddies/Show/Buddy _Details
pl: /Znajomi/Wyświetlanie/_Szczegóły znajomych

en: /Buddies/Show/Empty Groups
pl: /Znajomi/Wyświetlanie/Puste grupy

en: /Buddies/Show/Idle Times
pl: /Znajomi/Wyświetlanie/Czas bezczynności

en: /Buddies/Show/Idle _Times
pl: /Znajomi/Wyświetlanie/_Czas bezczynności

en: /Buddies/Show/Offline Buddies
pl: /Znajomi/Wyświetlanie/Znajomi w trybie offline

en: /Buddies/Show/Protocol Icons
pl: /Znajomi/Wyświetlanie/Ikony protokołów

en: /Buddies/Show/_Empty Groups
pl: /Znajomi/Wyświetlanie/Pust_e grupy

en: /Buddies/Show/_Offline Buddies
pl: /Znajomi/Wyświetlanie/Znajomi w trybie _offline

en: /Buddies/Show/_Protocol Icons
pl: /Znajomi/Wyświetlanie/Ikony p_rotokołów

en: /Buddies/Sort Buddies
pl: /Znajomi/Porządkowanie znajomych

en: /Buddies/View User _Log...
pl: /Znajomi/_Dziennik rozmów użytkownika…

en: /Buddies/_Add Buddy...
pl: /Znajomi/_Dodaj znajomego…

en: /Buddies/_Quit
pl: /Znajomi/Za_kończ

en: /Buddies/_Sort Buddies
pl: /Znajomi/_Porządkowanie znajomych

en: /Conversation
pl: /Rozmowa

en: /Conversation/Add Buddy Pounce...
pl: /Rozmowa/Dodaj przechwytywanie zdarzeń…

en: /Conversation/Add Buddy _Pounce...
pl: /Rozmowa/Dodaj przechwytywanie _zdarzeń…

en: /Conversation/Add...
pl: /Rozmowa/Dodaj…

en: /Conversation/Al_ias...
pl: /Rozmowy/_Alias…

en: /Conversation/Alias...
pl: /Rozmowa/Alias…

en: /Conversation/Block...
pl: /Rozmowa/Zablokuj…

en: /Conversation/Clea_r Scrollback
pl: /Rozmowa/Wy_czyść okno

en: /Conversation/Get Attention
pl: /Rozmowa/Zwróć uwagę

en: /Conversation/Get Info
pl: /Rozmowa/Pobierz informacje

en: /Conversation/Get _Attention
pl: /Rozmowa/Zw_róć uwagę

en: /Conversation/In_vite...
pl: /Rozmowa/Z_aproś…

en: /Conversation/Insert Imag_e...
pl: /Rozmowa/Wstaw _obraz…

en: /Conversation/Insert Image...
pl: /Rozmowa/Wstaw obraz…

en: /Conversation/Insert Lin_k...
pl: /Rozmowa/Wstaw odnośni_k…

en: /Conversation/Insert Link...
pl: /Rozmowa/Wstaw odnośnik…

en: /Conversation/Invite...
pl: /Rozmowa/Zaproś…

en: /Conversation/Join a _Chat...
pl: /Rozmowa/_Dołącz do konferencji…

en: /Conversation/M_edia
pl: /Rozmowa/Multim_edia

en: /Conversation/M_ore
pl: /Rozmowa/Więc_ej

en: /Conversation/Media/Audio Call
pl: /Rozmowa/Multimedia/Rozmowa głosowa

en: /Conversation/Media/Audio\/Video Call
pl: /Rozmowa/Multimedia/Rozmowa głosowa\/wideo

en: /Conversation/Media/Audio\/Video _Call
pl: /Rozmowa/Multimedia/_Rozmowa głosowa\/wideo

en: /Conversation/Media/Video Call
pl: /Rozmowa/Multimedia/Rozmowa wideo

en: /Conversation/Media/_Audio Call
pl: /Rozmowa/Multimedia/Rozmow_a głosowa

en: /Conversation/Media/_Video Call
pl: /Rozmowa/Multimedia/Rozmowa _wideo

en: /Conversation/More
pl: /Rozmowa/Więcej

en: /Conversation/New Instant _Message...
pl: /Rozmowa/Nowa _wiadomość…

en: /Conversation/Remove...
pl: /Rozmowa/Usuń…

en: /Conversation/Se_nd File...
pl: /Rozmowa/Wyślij p_lik…

en: /Conversation/Send File...
pl: /Rozmowa/Wyślij plik…

en: /Conversation/Unblock...
pl: /Rozmowa/Odblokuj…

en: /Conversation/View Log
pl: /Rozmowa/Dziennik rozmów

en: /Conversation/View _Log
pl: /Rozmowa/_Dziennik rozmów

en: /Conversation/_Add...
pl: /Rozmowa/_Dodaj…

en: /Conversation/_Block...
pl: /Rozmowa/Za_blokuj…

en: /Conversation/_Close
pl: /Rozmowa/Za_mknij

en: /Conversation/_Find...
pl: /Rozmowa/_Znajdź…

en: /Conversation/_Get Info
pl: /Rozmowy/_Pobierz informacje

en: /Conversation/_Remove...
pl: /Rozmowa/_Usuń…

en: /Conversation/_Save As...
pl: /Rozmowa/Zapi_sz jako…

en: /Conversation/_Unblock...
pl: /Rozmowa/Od_blokuj…

en: /Help/De_veloper Information
pl: /Pomoc/Infor_macje o programistach

en: /Help/Online _Help
pl: /Help/Pomo_c online

en: /Help/_About
pl: /Pomoc/_O programie

en: /Help/_Build Information
pl: /Pomoc/I_nformacje programistyczne

en: /Help/_Debug Window
pl: /Pomoc/Okno _debugowania

en: /Help/_Plugin Information
pl: /Pomoc/Informacje o _wtyczkach

en: /Help/_Translator Information
pl: /Pomoc/Inform_acje o tłumaczach

en: /Options
pl: /Opcje

en: /Options/Enable Logging
pl: /Opcje/Zapis do dziennika

en: /Options/Enable Sounds
pl: /Opcje/Dźwięki

en: /Options/Enable _Logging
pl: /Opcje/Zapis do _dziennika

en: /Options/Enable _Sounds
pl: /Opcje/_Dźwięki

en: /Options/Show Formatting Toolbars
pl: /Opcje/Paski narzędziowe formatowania

en: /Options/Show Formatting _Toolbars
pl: /Opcje/Paski narzędziowe forma_towania

en: /Options/Show Ti_mestamps
pl: /Opcje/_Daty

en: /Options/Show Timestamps
pl: /Opcje/Daty

en: /Tools
pl: /Narzędzia

en: /Tools/Buddy _Pounces
pl: /Narzędzia/Przechwytywanie _zdarzeń

en: /Tools/Custom Smile_ys
pl: /Narzędzia/Niestandardowe _emotikony

en: /Tools/Mute Sounds
pl: /Narzędzia/Wyciszenie dźwięków

en: /Tools/Mute _Sounds
pl: /Narzędzia/Wyci_szenie dźwięków

en: /Tools/Plu_gins
pl: /Narzędzia/W_tyczki

en: /Tools/Pr_eferences
pl: /Narzędzia/_Preferencje

en: /Tools/Pr_ivacy
pl: /Narzędzia/Prywa_tność

en: /Tools/Privacy
pl: /Narzędzia/Prywatność

en: /Tools/R_oom List
pl: /Narzędzia/Lista p_okoi

en: /Tools/Room List
pl: /Narzędzia/Lista pokoi

en: /Tools/Set _Mood
pl: /Narzędzia/_Ustaw nastrój

en: /Tools/System _Log
pl: /Narzędzia/_Dziennik systemowy

en: /Tools/_Certificates
pl: /Narzędzia/_Certyfikaty

en: /Tools/_File Transfers
pl: /Narzędzia/Przesyłanie p_lików

en: /_Accounts
pl: /Kont_a

en: /_Buddies
pl: /_Znajomi

en: /_Conversation
pl: /_Rozmowa

en: /_Help
pl: /Pomo_c

en: /_Options
pl: /_Opcje

en: /_Tools
pl: /_Narzędzia

en: 0 people in room
pl: Brak osób w pokoju

en: 12 hour time format
pl: 12 godzinny format czasu

en: 24 hour time format
pl: 24 godzinny format czasu

en: <AUTO-REPLY>
pl: <ODPOWIEDŹ-AUTOMATYCZNA>

en: <FONT SIZE="4"><B>Helpful Resources</B></FONT><BR>	<A HREF="%s">Website</A><BR>	<A HREF="%s">Frequently Asked Questions</A><BR>	IRC Channel: #pidgin on irc.freenode.net<BR>	XMPP MUC: devel@conference.pidgin.im<BR><BR>
pl: <FONT SIZE="4"><B>Przydatne zasoby</B></FONT><BR>	<A HREF="%s">Strona WWW</A><BR>	<A HREF="%s">Najczęściej zadawane pytania</A><BR>	Kanał IRC: #pidgin w sieci irc.freenode.net<BR>	MUC w sieci XMPP: devel@conference.pidgin.im<BR><BR>

en: <I>%s</I> removed all <I>%s's</I> modes
pl: Użytkownik <I>%s</I> usunął wszystkie tryby kanału <I>%s</I>

en: <I>%s</I> removed all channel <I>%s</I> modes
pl: Użytkownik <I>%s</I> usunął wszystkie tryby kanału <I>%s</I>

en: <I>%s</I> set <I>%s's</I> modes to: %s
pl: Użytkownik <I>%s</I> ustawił tryb kanału <I>%s</I> na: %s

en: <I>%s</I> set channel <I>%s</I> modes to: %s
pl: Użytkownik <I>%s</I> ustawił tryb kanału <I>%s</I> na: %s

en: <PurpleMain>/Accounts/
pl: <PurpleMain>/Konta/

en: <PurpleMain>/Accounts/Enable Account
pl: <PurpleMain>/Konta/Włącz konto

en: <a href="viewinfo">%s</a>%s%s%s wants to add you (%s) to his or her buddy list%s%s
pl: Użytkownik <a href="viewinfo">%s</a>%s%s%s chce dodać użytkownika (%s) do swojej listy znajomych%s%s

en: <b>%d new email.</b> | <b>%d new emails.</b>
pl[0]: <b>%d nowa wiadomość e-mail.</b>
pl[1]: <b>%d nowe wiadomości e-mail.</b>
pl[2]: <b>%d nowych wiadomości e-mail.</b>
pl[3]: <b>%d nowych wiadomości e-mail.</b>

en: <b><font color="red">The logger has no read function</font></b>
pl: <b><font color="red">Dziennik nie ma funkcji odczytu</font></b>

en: <b>Account:</b> %s
pl: <b>Konto:</b> %s

en: <b>Browser configuration program was not found.</b>
pl: <b>Program konfiguracji przeglądarki nie został odnaleziony.</b>

en: <b>Channel Name:</b> %s
pl: <b>Nazwa kanału:</b> %s

en: <b>Conversation with %s on %s:</b><br>
pl: <b>Rozmowa z %s dnia %s:</b><br>

en: <b>Defining adjective:</b>
pl: <b>Określenie przymiotnika:</b>

en: <b>File:</b> %s
    <b>File size:</b> %s
    <b>Image size:</b> %dx%d
pl: <b>Plik:</b> %s
    <b>Rozmiar pliku:</b> %s
    <b>Wymiary obrazu:</b> %d×%d

en: <b>Filename:</b>
pl: <b>Nazwa pliku:</b>

en: <b>Group Title:</b> %s<br>
pl: <b>Nazwa grupy:</b> %s<br>

en: <b>Notes Group ID:</b> %s<br>
pl: <b>Identyfikator grupy programu Notes:</b> %s<br>

en: <b>Password:</b>
pl: <b>Hasło:</b>

en: <b>Plugin Details</b>
pl: <b>Szczegółowe informacje o wtyczce</b>

en: <b>Proxy configuration program was not found.</b>
pl: <b>Program konfiguracji pośrednika nie został odnaleziony.</b>

en: <b>Receiving As:</b>
pl: <b>Odbieranie jako:</b>

en: <b>Receiving From:</b>
pl: <b>Odbieranie od:</b>

en: <b>Sending As:</b>
pl: <b>Wysyłanie jako:</b>

en: <b>Sending To:</b>
pl: <b>Wysyłanie do:</b>

en: <b>Username:</b>
pl: <b>Nazwa użytkownika:</b>

en: <b>Web site:</b>
pl: <b>Strona WWW:</b>

en: <b>Written by:</b>
pl: <b>Napisana przez:</b>

en: <b>_Bold</b>
pl: <b>Pogru_bienie</b>

en: <br><b>Channel Cipher:</b> %s
pl: <br><b>Szyfr kanału:</b> %s

en: <br><b>Channel Founder:</b> %s
pl: <br><b>Założyciel kanału:</b> %s

en: <br><b>Channel HMAC:</b> %s
pl: <br><b>HMAC kanału:</b> %s

en: <br><b>Channel Modes:</b>
pl: <br><b>Tryby kanału:</b>

en: <br><b>Channel Topic:</b><br>%s
pl: <br><b>Temat kanału:</b><br>%s

en: <br><b>Founder Key Babbleprint:</b><br>%s
pl: <br><b>Czytelny odcisk klucza założyciela:</b><br>%s

en: <br><b>Founder Key Fingerprint:</b><br>%s
pl: <br><b>Odcisk klucza założyciela:</b><br>%s

en: <br><b>User Count:</b> %d
pl: <br><b>Liczba użytkowników:</b> %d

en: <br>At %s since %s
pl: <br>Przy %s od %s

en: <font color="#16569E"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTO-REPLY&gt;:</b></font> %s<br/>
pl: <font color="#16569E"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;ODPOWIEDŹ-AUTOMATYCZNA&gt;:</b></font> %s<br/>

en: <font color="#A82F2F"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTO-REPLY&gt;:</b></font> %s<br/>
pl: <font color="#A82F2F"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;ODPOWIEDŹ-AUTOMATYCZNA&gt;:</b></font> %s<br/>

en: <font color="red"><b>Could not read file: %s</b></font>
pl: <font color="red"><b>Nie można odczytać pliku: %s</b></font>

en: <font color="red"><b>Unable to find log path!</b></font>
pl: <font color="red"><b>Nie można odnaleźć ścieżki dziennika.</b></font>

en: <font color='#777777'>Logged out.</font>
pl: <font color='#777777'>Wylogowano.</font>

en: <font color='#777777'>Not connected to XMPP</font>
pl: <font color='#777777'>Nie połączono z XMPP</font>

en: <font size="4"><b>Help from other Pidgin users</b></font> is available by emailing <a href="mailto:support@pidgin.im">support@pidgin.im</a><br/>This is a <b>public</b> mailing list! (<a href="http://pidgin.im/pipermail/support/">archive</a>)<br/>We can't help with third-party protocols or plugins!<br/>This list's primary language is <b>English</b>.  You are welcome to post in another language, but the responses may be less helpful.<br/>
pl: <font size="4"><b>Pomoc od innych użytkowników programu Pidgin</b></font>: <a href="mailto:support@pidgin.im">support@pidgin.im</a><br/>To jest <b>publiczna</b> lista mailingowa (<a href="http://pidgin.im/pipermail/support/">archiwum</a>).<br/>Nie jest dostarczana żadna pomoc dla protokołów lub wtyczek stron trzecich.<br/>Główny język tej listy to <b>angielski</b>. Można na nią pisać w innych językach, ale odpowiedzi mogą być mniej pomocne.<br/>

en: <h1>Conversation with %s</h1>
pl: <h1>Rozmowa z użytkownikiem %s</h1>

en: <i>_Italic</i>
pl: <i>P_ochylenie</i>

en: <span foreground="red" weight="bold">Error: %s
    Check the plugin website for an update.</span>
pl: <span foreground="red" weight="bold">Błąd: %s
    Proszę zobaczyć stronę WWW wtyczki, aby uzyskać aktualizację.</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Conversation in %s on %s</span>
pl: <span size='larger' weight='bold'>Rozmowa w %s dnia %s</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Conversation with %s on %s</span>
pl: <span size='larger' weight='bold'>Rozmowa z użytkownikiem %s dnia %s</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Error saving image</span>
    
    %s
pl: <span size='larger' weight='bold'>Błąd podczas zapisywania obrazu</span>
    
    %s

en: <span size='larger' weight='bold'>Unrecognized file type</span>
    
    Defaulting to PNG.
pl: <span size='larger' weight='bold'>Nierozpoznany typ pliku</span>
    
    Domyślnie przyjmowany jest format PNG.

en: <span size='larger' weight='bold'>Welcome to %s!</span>
    
    You have no IM accounts configured. To start connecting with %s press the <b>Add...</b> button below and configure your first account. If you want %s to connect to multiple IM accounts, press <b>Add...</b> again to configure them all.
    
    You can come back to this window to add, edit, or remove accounts from <b>Accounts->Manage Accounts</b> in the Buddy List window
pl: <span size='larger' weight='bold'>Witaj w programie %s!</span>
    
    Nie skonfigurowano jeszcze żadnych kont komunikatora. Aby rozpocząć łączenie się za pomocą programu %s, należy najpierw nacisnąć poniższy przycisk <b>Dodaj…</b> i skonfigurować konto. Aby program %s łączył się z wieloma kontami, należy nacisnąć przycisk <b>Dodaj…</b> ponownie, aby je skonfigurować.
    
    Można wrócić do tego okna, aby dodać, zmodyfikować lub usunąć konta z menu <b>Konta → Zarządzaj kontami</b> w oknie listy znajomych

en: <span size='larger'>_Larger</span>
pl: <span size='larger'>Powię_kszenie</span>

en: <span size='smaller'>_Smaller</span>
pl: <span size='smaller'>Pomniej_szenie</span>

en: <span strikethrough='true'>Strikethrough</span>
pl: <span strikethrough='true'>Przekreślenie</span>

en: <span style="italic">Example: stunserver.org</span>
pl: <span style="italic">Przykład: stunserver.org</span>

en: <span weight="bold" size="larger">You have mail!</span>
pl: <span weight="bold" size="larger">Nowa wiadomość e-mail.</span>

en: <span weight="bold" size="larger">You have pounced!</span>
pl: <span weight="bold" size="larger">Nowe przechwytywanie zdarzenia.</span>

en: <span weight='bold' size='larger'>Welcome to %s!</span>
    
    You have no accounts enabled. Enable your IM accounts from the <b>Accounts</b> window at <b>Accounts->Manage Accounts</b>. Once you enable accounts, you'll be able to sign on, set your status, and talk to your friends.
pl: <span weight='bold' size='larger'>Witaj w programie %s!</span>
    
    Nie włączono żadnych kont. Proszę włączyć konta z okna <b>Konta</b> w <b>Konta → Zarządzaj kontami</b>. Po włączeniu kont można się zalogować, ustawić stan i rozmawiać z przyjaciółmi.

en: <u>_Underline</u>
pl: <u>Po_dkreślenie</u>

en: A Sametime administrator has issued the following announcement on server %s
pl: Administrator Sametime zostawił następujące ogłoszenie na serwerze %s

en: A custom smiley for '%s' already exists.  Please use a different shortcut.
pl: Niestandardowa emotikona dla „%s” już istnieje. Proszę wybrać inny skrót.

en: A custom smiley in the message is too large to send.
pl: Niestandardowa emotikona w wiadomości jest za duża do wysłania.

en: A file is available for download from:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
pl: Plik jest dostępny do pobrania z:
    Zdalnego komputera: %s
    Portu zdalnego komputera: %d

en: A folder with that name already exists
pl: Katalog o tej nazwie już istnieje

en: A group named '%s' already exists in your buddy list.
pl: Grupa o nazwie „%s” już istnieje na liście znajomych.

en: A horizontal scrolling version of the buddy list.
pl: Lista znajomych przesuwająca się w poziomie.

en: A multi-platform GUI toolkit, used by Pidgin
pl: Wieloplatformowy zestaw narzędzi do tworzenia graficznych interfejsów użytkownika, używany przez program Pidgin

en: A music messaging session has been requested. Please click the MM icon to accept.
pl: Poproszono o sesję wiadomości muzycznych. Proszę nacisnąć ikonę MM, aby odebrać.

en: A non-recoverable Farsight2 error has occurred.
pl: Wystąpił nieodwracalny błąd biblioteki Farsight2.

en: A non-recoverable Farstream error has occurred.
pl: Wystąpił błąd systemu Farstream, z którego nie można przywrócić.

en: A server is required to connect this account
pl: Wymagany jest serwer, aby połączyć to konto

en: ABC
pl: AĄBCĆ

en: ABI version mismatch %d.%d.x (need %d.%d.x)
pl: Wersji ABI się nie zgadza %d.%d.x (wymagane %d.%d.x)

en: AIM Account
pl: Konto AIM

en: AIM Direct IM
pl: Komunikator bezpośredni AIM

en: AIM Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu AIM

en: AOL does not allow your screen name to authenticate here
pl: AOL nie umożliwia uwierzytelnienia nazwy użytkownika w tym miejscu

en: AP User
pl: Użytkownik AP

en: A_ccount
pl: Ko_nto

en: Aborting DNS lookup in Tor Proxy mode.
pl: Przerywanie wyszukiwania DNS w trybie pośrednika Tor.

en: About %s
pl: O programie %s

en: Accept
pl: Odbierz

en: Accept certificate for %s?
pl: Odebrać certyfikat dla %s?

en: Accept chat invitation?
pl: Odebrać zaproszenie do konferencji?

en: Accept file transfer request from %s?
pl: Odebrać prośbę o przesłanie pliku od %s?

en: Access denied: HTTP proxy server forbids port %d tunneling
pl: Odmowa dostępu: serwer pośrednika HTTP zabronił tunelowania portu %d

en: Account
pl: Konto

en: Account Confirmation Requested
pl: Zażądano potwierdzenia konta

en: Account Info
pl: Informacje o koncie

en: Account does not support PEP, can't set mood
pl: Konto nie obsługuje PEP, nie można ustawić nastroju

en: Account has been disabled
pl: Konto zostało wyłączone

en: Account successfully unregistered
pl: Pomyślnie wyrejestrowano konto

en: Account type:
pl: Typ konta:

en: Account was not added
pl: Nie dodano konta

en: Account was not modified
pl: Nie zmodyfikowano konta

en: Account:
pl: Konto:

en: Account:
pl: Konto:

en: Account: %s (%s)
pl: Konto: %s (%s)

en: Accounts
pl: Konta

en: Action
pl: Czynność

en: Action Message Name Color
pl: Kolor nazwy wiadomości czynności

en: Action Message Name Color for Whispered Message
pl: Kolor nazwy wiadomości czynności dla wyszeptanej wiadomości

en: Actions
pl: Czynności

en: Ad-Hoc Command Failed
pl: Polecenie ad-hoc się nie powiodło

en: Ad_vanced
pl: Zaa_wansowane

en: Add
pl: Dodaj

en: Add / Remove
pl: Dodaj/usuń

en: Add Account
pl: Dodanie konta

en: Add Buddy
pl: Dodanie znajomego

en: Add Buddy Pounce
pl: Dodanie przechwytywania zdarzeń

en: Add Buddy Pounce...
pl: Dodaj przechwytywanie zdarzeń…

en: Add Buddy _Pounce...
pl: Dodaj przechwytywanie _zdarzeń…

en: Add C_hat...
pl: Dodaj _konferencję…

en: Add Channel Private Group
pl: Dodaj nową prywatną grupę kanału

en: Add Channel Public Key
pl: Dodaj klucz publiczny kanału

en: Add Chat
pl: Dodanie konferencji

en: Add Group
pl: Dodanie grupy

en: Add Notes Address Book Group...
pl: Dodaj grupę książki adresowej programu Notes…

en: Add Private Group
pl: Dodaj prywatną grupę

en: Add Smiley
pl: Dodanie emotikony

en: Add _Buddy...
pl: Dodaj _znajomego…

en: Add a buddy.
pl: Dodanie znajomego.

en: Add a new text replacement
pl: Dodaj nowe zastąpienie tekstu

en: Add buddy to _group:
pl: Dodanie znajomego do g_rupy:

en: Add buddy to your list?
pl: Dodać do listy znajomych?

en: Add in group
pl: Dodaj do grupy

en: Add new line in Chats
pl: Dodaje nowy wiersz w konferencjach

en: Add new line in IMs
pl: Dodaje nowy wiersz w wiadomościach

en: Add to Address Book
pl: Dodaj do książki adresowej

en: Add to Buddy List
pl: Dodaj do listy znajomych

en: Add to chat
pl: Dodaj do konferencji

en: Add to chat...
pl: Dodaj do konferencji…

en: Add-Ins
pl: Dodatki

en: Additional Information
pl: Dodatkowe informacje

en: Address
pl: Adres

en: Address already in use.
pl: Adres jest już używany.

en: Adds a Send button to the entry area of the conversation window. Intended for use when no physical keyboard is present.
pl: Dodaje przycisk Wyślij do obszaru wprowadzania okna rozmowy. Przeznaczone do używania w przypadkach, kiedy nie ma fizycznej klawiatury.

en: Adds a small box to the buddy list that shows if you have new mail.
pl: Dodaje do listy znajomych mały wskaźnik wyświetlający informacje o nowej poczcie.

en: Adds the option to store notes for buddies on your buddy list.
pl: Dodaje opcję przechowywania notatek o znajomych z listy.

en: Affiliations:
pl: Przynależności:

en: Afraid
pl: Przestraszony

en: Afrikaans
pl: afrykanerski

en: Age
pl: Wiek

en: Albanian
pl: albański

en: Algorithm: 	%s
pl: Algorytm: 	%s

en: Alias (optional)
pl: Alias (opcjonalny)

en: Alias Buddy
pl: Alias znajomego

en: Alias Chat
pl: Alias konferencji

en: Alias Contact
pl: Alias kontaktu

en: All
pl: Wszystko

en: All Conversations
pl: Wszystkie rozmowy

en: All items below are optional. Enter only the information with which you feel comfortable.
pl: Wypełnienie poniższych pól nie jest obowiązkowe. Proszę podać tylko te informacje, które mają zostać udostępnione.

en: All people
pl: Wszystkim

en: Allow %s to contact you?
pl: Zezwolić użytkownikowi %s na kontaktowanie się?

en: Allow Buzz
pl: Pozwolenie na szeptanie

en: Allow all users to contact me
pl: Zezwalanie wszystkim użytkownikom na kontakt

en: Allow multiple instances
pl: Zezwolenie na wiele instancji

en: Allow multiple simultaneous logins
pl: Zezwolenie na wiele jednoczesnych logowań

en: Allow only the users below
pl: Zezwalanie tylko poniższym użytkownikom

en: Allow only the users on my buddy list
pl: Zezwalanie tylko użytkownikom z listy znajomych

en: Allow plaintext SASL auth over unencrypted connection
pl: Zezwolenie na uwierzytelnianie zwykłym tekstem SASL przez niezaszyfrowane połączenie

en: Allow plaintext auth over unencrypted streams
pl: Pozwolenie na upoważnianie w zwykłym tekście przez niezaszyfrowane strumienie

en: Allows browsing and registering services.
pl: Umożliwia przeglądanie i rejestrowanie usług.

en: Allows control by entering commands in a file.
pl: Umożliwia kontrolowanie programu przez podawanie poleceń do pliku.

en: Allows for changing the point values of idle/away/offline states for buddies in contact priority computations.
pl: Umożliwia zmienianie wartości punktowych stanów bezczynny/nieobecny/offline przy obliczeniach priorytetu kontaktu.

en: Allows for controlling the values associated with different buddy states.
pl: Umożliwia kontrolowanie wartości powiązanych z różnymi stanami znajomych.

en: Allows support for mouse gestures in conversation windows. Drag the middle mouse button to perform certain actions:
     • Drag down and then to the right to close a conversation.
     • Drag up and then to the left to switch to the previous conversation.
     • Drag up and then to the right to switch to the next conversation.
pl: Umożliwia obsługę gestami myszy w oknach rozmów. Przesunięcie myszy z wciśniętym środkowym przyciskiem wykona następujące czynności:
     • W dół, a następnie w prawo zamyka rozmowę.
     • W górę, a następnie w lewo przełącza na poprzednią rozmowę.
     • W górę, a następnie w prawo przełącza na następną rozmowę.

en: Allows you to enforce on a per-account basis that passwords not being saved are only used in a single successful connection.
    Note: The account password must not be saved for this to work.
pl: Umożliwia wymuszanie użycia niezapisanego hasła tylko w pojedynczym pomyślnym połączeniu dla każdego konta.
    Uwaga: hasło konta nie może być zapisywane.

en: Allows you to hand-configure how long you've been idle
pl: Umożliwia ręczną konfigurację czasu bezczynności

en: Alphabetically
pl: Alfabetycznie

en: Already Registered
pl: Już zarejestrowano

en: Always
pl: Zawsze

en: Always on top
pl: Zawsze na wierzchu

en: Always use AIM/ICQ proxy server for
    file transfers and direct IM (slower,
    but does not reveal your IP address)
pl: Używanie wyłącznie serwera pośrednika AIM/ICQ
    do przesyłania plików i bezpośrednich połączeń
    (wolniejsze, ale nie ujawnia adresu IP)

en: Amazed
pl: Zdumiony

en: Amharic
pl: amharski

en: Amorous
pl: Miłosny

en: An account already exists with the specified criteria.
pl: Konto o podanych kryteriach już istnieje.

en: An ambiguous user ID was entered
pl: Podano niejednoznaczny identyfikator użytkownika

en: An email address was not found for this buddy.
pl: Nie odnaleziono adresu e-mail dla tego znajomego.

en: An error occurred while opening the file.
pl: Wystąpił błąd podczas otwierania pliku.

en: An error occurred while updating the directory
pl: Wystąpił błąd podczas aktualizowania katalogu

en: An error was encountered reading your %s.  The file has not been loaded, and the old file has been renamed to %s~.
pl: Wystąpił błąd podczas odczytywania %s. Plik nie został wczytany, a nazwa poprzedniego została zmieniona na %s~.

en: An example plugin that does stuff - see the description.
pl: Przykładowa wtyczka, która coś robi — proszę zobaczyć opis.

en: An instance of Pidgin is currently running.  Please exit Pidgin and try again.
pl: Program Pidgin jest obecnie uruchomiony. Proszę zakończyć program Pidgin i spróbować ponownie.

en: An unknown certificate error occurred.
pl: Wystąpił nieznany błąd certyfikatu.

en: Angry
pl: Rozgniewany

en: Animate
pl: Animuj

en: Announcement from %s
pl: Ogłoszenie od %s

en: Annoyed
pl: Zirytowany

en: Anxious
pl: Zaniepokojony

en: Anyone
pl: Każdy

en: Appear Offline
pl: Wygląda na tryb offline

en: Appear Online
pl: Wygląda na tryb online

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Apply hiding rules to buddies
pl: Zastosowanie reguł ukrywania do znajomych

en: Apply in Chats
pl: Zastosowywanie w konferencjach

en: Apply in IMs
pl: Zastosowywanie w wiadomościach

en: Arabic
pl: arabski

en: Are you sure you want to block %s?
pl: Na pewno zablokować użytkownika %s?

en: Are you sure you want to delete "%s"
pl: Czy na pewno usunąć „%s”

en: Are you sure you want to delete %s?
pl: Na pewno usunąć %s?

en: Are you sure you want to delete the pounce on %s for %s?
pl: Na pewno usunąć przechwytywane zdarzenie od %s z konta %s?

en: Are you sure you want to delete the selected saved statuses?
pl: Na pewno usunąć wybrane zapisane stany?

en: Are you sure you want to permanently delete the log of the conversation in %s which started at %s?
pl: Na pewno trwale usunąć dziennik rozmowy w %s, rozpoczętej dnia %s?

en: Are you sure you want to permanently delete the log of the conversation with %s which started at %s?
pl: Na pewno trwale usunąć dziennik rozmowy z użytkownikiem %s, rozpoczętej dnia %s?

en: Are you sure you want to permanently delete the system log which started at %s?
pl: Na pewno trwale usunąć dziennik systemowy rozpoczęty dnia %s?

en: Are you sure you want to remove %s?
pl: Na pewno usunąć %s?

en: Are you sure you wish to allow %s to contact you?
pl: Na pewno zezwolić użytkownikowi %s na kontaktowanie się?

en: Argentine Spanish
pl: hiszpański (Argentyna)

en: Armenian
pl: armeński

en: Aroused
pl: Rozbudzony

en: Ashamed
pl: Zawstydzony

en: Ask
pl: Zapytaj

en: Asking %s to connect to us at %s:%hu for Direct IM.
pl: Proszenie %s o połączenie z komputerem na %s:%hu, aby użyć bezpośredniego połączenia.

en: Assamese
pl: asamski

en: Asturian
pl: asturyjski

en: At a party
pl: Na imprezie

en: At home
pl: W domu

en: At lunch
pl: Na obiedzie

en: At the office
pl: W biurze

en: At work
pl: W pracy

en: Attempt to subscribe to %s,%s,%s failed
pl: Próba subskrypcji %s,%s,%s się nie powiodła

en: Attempting to connect to %s:%hu.
pl: Próba połączenia z %s:%hu.

en: Attempting to connect via proxy server.
pl: Próba połączenia przez serwer pośrednika.

en: Attention received
pl: odebrano uwagę

en: Audio
pl: Dźwięk

en: Audio/_Video Call
pl: Rozmowa głosowa/_wideo

en: Australian English
pl: australijski angielski

en: Auth Domain
pl: Domena uwierzytelnienia

en: Auth User
pl: Uwierzytelnienie użytkownika

en: Authenticate with SASL
pl: Uwierzytelnienie za pomocą SASL

en: Authenticating
pl: Uwierzytelnianie

en: Authenticating connection
pl: Uwierzytelnianie połączenia

en: Authenticating...
pl: Uwierzytelnianie…

en: Authentication Failure
pl: Uwierzytelnienie się nie powiodło

en: Authentication failed
pl: Uwierzytelnienie się nie powiodło

en: Authentication method
pl: Metoda uwierzytelniania

en: Author
pl: Autor

en: Authorization Aborted
pl: Przerwano upoważnienie

en: Authorization Denied
pl: Odrzucono prośbę o pozwolenie

en: Authorization Denied Message:
pl: Wiadomość odmowy upoważnienia:

en: Authorization Given
pl: Upoważniono

en: Authorization Granted
pl: Wyrażono zgodę

en: Authorization dialog
pl: Okno dialogowe upoważnienia

en: Authorization mechanism too weak
pl: Mechanizm upoważnienia jest za słaby

en: Authorize
pl: Upoważnij

en: Authorize buddy?
pl: Upoważnić znajomego?

en: Auto Accept
pl: Automatycznie odbieraj

en: Auto Reject
pl: Automatycznie odrzuć

en: Auto-Join
pl: Automatyczne dołączanie

en: Auto-accept file transfer requests from selected users.
pl: Automatycznie odbiera prośby o przesyłanie plików od wybranych użytkowników.

en: Auto-detect incoming UTF-8
pl: Automatyczne wykrywanie przychodzącego UTF-8

en: Auto-join
pl: Automatyczne dołączanie

en: Auto-response sent:
pl: Wysłano automatyczną odpowiedź:

en: Autoaccept
pl: Automatyczne odbieranie

en: Autoaccept File Transfers...
pl: Automatyczne odbieranie przesyłania plików…

en: Autoaccept complete
pl: Ukończono automatyczne odbieranie

en: Autoaccepted file transfer of "%s" from "%s" completed.
pl: Ukończono automatycznie odebrane przesyłanie pliku „%s” od „%s”.

en: Automatic
pl: Automatycznie

en: Automatically _join when account connects
pl: Aut_omatyczne dołączanie podczas połączenia konta

en: Automatically open whiteboard
pl: Automatyczne otwieranie tablicy

en: Available
pl: Dostępny

en: Available Conferences
pl: Dostępne konferencje

en: Away
pl: Zaraz wracam

en: Away Text
pl: Tekst niobecności

en: Away message too long.
pl: Za długa wiadomość nieobecności.

en: Awesome
pl: Fajne

en: BOSH URL
pl: Adres URL protokołu BOSH

en: Bac_kground color
pl: _Kolor tła

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Bad Format
pl: Błędny format

en: Bad Namespace Prefix
pl: Błędny przedrostek przestrzeni nazw

en: Bad Request
pl: Błędne żądanie

en: Bad mode
pl: Błędny tryb

en: Ban List
pl: Lista zablokowanych

en: Ban on %s
pl: Zablokowany na %s

en: Ban on %s by %s, set %s ago
pl: Zablokowany na %s przez %s, ustawiono %s temu

en: Banned
pl: Zablokowany

en: Based on keyboard or mouse use
pl: Na podstawie ruchów klawiatury i myszy

en: Based on keyboard use
pl: Na podstawie użycia klawiatury

en: Basque
pl: baskijski

en: Became idle
pl: Przejście w stan bezczynności

en: Because this reveals your IP address, it may be considered a security risk.  Do you wish to continue?
pl: Ta funkcja ujawnia adres IP, może to stanowić pewne zagrożenie bezpieczeństwa. Kontynuować?

en: Becomes _idle
pl: Przejście w stan bezczynnośc_i

en: Becomes idle
pl: Przechodzi w stan bezczynności

en: Beep too!
pl: Także sygnał dźwiękowy.

en: Belarusian Latin
pl: białoruski (alfabet łaciński)

en: Bengali
pl: bengalski

en: Bengali-India
pl: bengalski (Indie)

en: Birth Day
pl: Data urodzenia

en: Birth Year
pl: Rok urodzenia

en: Birthday
pl: Data urodzenia

en: Block
pl: Zablokuj

en: Block %s?
pl: Zablokować użytkownika %s?

en: Block IMs without Key Exchange
pl: Blokowanie wiadomości bez wymiany klucza

en: Block User
pl: Blokowanie użytkownika

en: Block all users
pl: Blokowanie wszystkich użytkowników

en: Block messages to whiteboard
pl: Blokowanie wiadomości do tablicy

en: Block only the users below
pl: Blokowanie tylko poniższych użytkowników

en: Block/Unblock
pl: Zablokuj/odblokuj

en: Block/Unblock...
pl: Zablokuj/odblokuj…

en: Blocked
pl: Zablokowano

en: Bodo
pl: bodo

en: Bokmål Norwegian
pl: norweski bokmål

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Bonjour Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu Bonjour

en: Bored
pl: Znudzony

en: Bosnian
pl: bośniacki

en: Bot account cannot IM this user
pl: Konto bota nie może wysłać wiadomości do tego użytkownika

en: Bot account reached IM limit
pl: Konto bota osiągnęło ograniczenie liczby wiadomości

en: Bot account reached daily IM limit
pl: Konto bota osiągnęło dzienne ograniczenie liczby wiadomości

en: Bot account reached monthly IM limit
pl: Konto bota osiągnęło miesięczne ograniczenie liczby wiadomości

en: Bot accounts cannot initiate IMs
pl: Konta botów nie mogą inicjować wiadomości

en: Both
pl: Obustronna

en: Bottom
pl: Dół

en: Br_owse...
pl: Przegląd_aj…

en: Brave
pl: Dzielny

en: Breton
pl: bretoński

en: British English
pl: brytyjski angielski

en: Brows_e...
pl: Prz_eglądaj…

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Browser Selection
pl: Wybór przeglądarki

en: Browser default
pl: Domyślna przeglądarka

en: Browser preferences are configured in GNOME preferences
pl: Preferencje przeglądarki są konfigurowane w preferencjach środowiska GNOME

en: Browsing the web
pl: Przegląda sieć

en: Buddies
pl: Znajomi

en: Buddy
pl: Znajomy

en: Buddy Alias
pl: Alias znajomego

en: Buddy Comment
pl: Komentarz o znajomym

en: Buddy Comment for %s
pl: Komentarz o znajomym %s

en: Buddy Comment:
pl: Komentarz o znajomym:

en: Buddy Goes _Away
pl: Znajomy z_araz wraca

en: Buddy Goes _Idle
pl: Znajomy jest _bezczynny

en: Buddy Icon
pl: Ikona znajomego

en: Buddy Information
pl: Informacje o znajomym

en: Buddy List
pl: Lista znajomych

en: Buddy List Storage Mode
pl: Tryb przechowywania listy znajomych

en: Buddy List Theme:
pl: Motyw listy znajomych:

en: Buddy List Window
pl: Okno listy znajomych

en: Buddy Notes
pl: Notatki o znajomych

en: Buddy Pounces
pl: Przechwytywanie zdarzeń

en: Buddy State Notification
pl: Powiadamianie o stanie znajomych

en: Buddy Ticker
pl: Przewijana lista znajomych

en: Buddy _Signs On/Off
pl: Znajomy loguje _się/wylogowuje się

en: Buddy is "extended" away
pl: Użytkownik ma stan „wrócę później”

en: Buddy is away
pl: Znajomy zaraz wraca

en: Buddy is idle
pl: Znajomy jest bezczynny

en: Buddy is mobile
pl: Znajomy używa telefonu komórkowego

en: Buddy is offline
pl: Użytkownik jest w trybie offline

en: Buddy logs in
pl: Znajomy loguje się

en: Buddy logs out
pl: Znajomy wylogowuje się

en: Buddy name:
pl: Nazwa znajomego:

en: Buddy signs on/off
pl: Znajomy loguje się/wylogowuje się

en: Buddy's _username:
pl: Nazwa _użytkownika:

en: Buddylist loaded successfully!
pl: Pomyślnie wczytano listę znajomych.

en: Buddylist saved successfully!
pl: Pomyślnie zapisano listę znajomych.

en: Build Information
pl: Informacje programistyczne

en: Bulgarian
pl: bułgarski

en: Burmese
pl: birmański

en: Busted SNAC payload
pl: Uszkodzone dane SNAC

en: Busy
pl: Zajęty

en: Buzz
pl: Szepcz

en: Buzzing %s...
pl: Szeptanie do użytkownika %s…

en: By Log Size
pl: Według rozmiaru dziennika

en: By Status
pl: Według stanu

en: By account
pl: Według konta

en: By conversation count
pl: Według liczby rozmów

en: By group
pl: Według grup

en: By recent log activity
pl: Według ostatniej aktywności w dzienniku

en: By status
pl: Według stanu

en: CTCP PING reply
pl: Odpowiedź CTCP PING

en: C_hat windows
pl: Okna _konferencji

en: C_lear finished transfers
pl: _Czyszczenie ukończonych przesyłań

en: C_onnect
pl: P_ołącz

en: Calculating...
pl: Obliczanie…

en: Call Command
pl: Wywołaj polecenie

en: Call in progress.
pl: Trwa rozmowa.

en: Calling...
pl: Dzwonienie…

en: Calm
pl: Spokojny

en: Camera
pl: Kamera

en: Canadian English
pl: kanadyjski angielski

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel Presence Notification
pl: Anuluj powiadamianie o obecności

en: Cancelled
pl: Anulowano

en: Cannot add a contact to the same folder twice
pl: Nie można dodać kontaktu dwa razy do tego samego katalogu

en: Cannot add yourself
pl: Nie można dodać siebie

en: Cannot ban %s: banlist is full
pl: Nie można zablokować %s: lista zablokowanych jest pełna

en: Cannot call command
pl: Nie można wywołać polecenia

en: Cannot change nick
pl: Nie można zmienić pseudonimu

en: Cannot create pounce
pl: Nie można utworzyć przechwytywania

en: Cannot detach
pl: Nie można odłączyć

en: Cannot fetch the public key
pl: Nie można pobrać klucza publicznego

en: Cannot get channel information
pl: Nie można pobrać informacji o kanale

en: Cannot get room list
pl: Nie można pobrać listy pokoi

en: Cannot get server information
pl: Nie można pobrać informacji o serwerze

en: Cannot get server statistics
pl: Nie można pobrać statystyk serwera

en: Cannot get user information
pl: Nie można pobrać informacji o użytkowniku

en: Cannot join %s: Registration is required.
pl: Nie można dołączyć do %s: wymagana jest rejestracja.

en: Cannot join channel
pl: Nie można dołączyć do kanału

en: Cannot join private group
pl: Nie można dołączyć do prywatnej grupy

en: Cannot perform the key agreement
pl: Nie można wykonać akceptacji klucza

en: Cannot receive IM due to parental controls
pl: Nie można odebrać wiadomości z powodu kontroli rodzicielskiej

en: Cannot send SMS
pl: Nie można wysłać wiadomości SMS

en: Cannot send SMS to this country
pl: Nie można wysłać wiadomości SMS do tego kraju

en: Cannot send SMS to unknown country
pl: Nie można wysłać wiadomości SMS do nieznanego kraju

en: Cannot send SMS without accepting terms
pl: Nie można wysłać wiadomości SMS bez przyjęcia warunków

en: Cannot send a directory.
pl: Nie można wysłać katalogu.

en: Cannot send a file of 0 bytes.
pl: Nie można wysłać pliku o zerowej długości.

en: Cannot send file
pl: Nie można wysłać pliku

en: Cannot send folder %s.
pl: Nie można wysłać katalogu %s.

en: Cannot send launcher
pl: Nie można wysłać aktywatora

en: Cannot set IM key
pl: Nie można ustawić klucza wiadomości

en: Cannot set topic
pl: Nie można ustawić tematu

en: Cannot start browser configuration program.
pl: Nie można uruchomić programu konfiguracji przeglądarki.

en: Cannot start proxy configuration program.
pl: Nie można uruchomić programu konfiguracji pośrednika.

en: Cannot watch user
pl: Nie można obserwować użytkownika

en: Capabilities
pl: Możliwości

en: Case sensitive
pl: Rozróżnianie małych i wielkich liter

en: Catalan
pl: kataloński

en: Causes conversation windows to appear as other users begin to message you.  This works for AIM, ICQ, XMPP, and Sametime
pl: Włączenie tej wtyczki powoduje, że okna rozmów będą się pojawiały, kiedy inny użytkownik rozpocznie pisanie wiadomości. Wtyczka działa z AIM, ICQ, XMPP i Sametime

en: Cautious
pl: Ostrożny

en: Certificate Authorities
pl: Władze certyfikatów

en: Certificate Export Error
pl: Błąd podczas eksportowania certyfikatu

en: Certificate Import
pl: Import certyfikatu

en: Certificate Import Error
pl: Błąd podczas importowania certyfikatu

en: Certificate Information
pl: Informacje o certyfikacie

en: Certificate Manager
pl: Menedżer certyfikatów

en: Certificate for %s
pl: Certyfikat dla %s

en: Certificates
pl: Certyfikaty

en: Change Account Registration at %s
pl: Zmień rejestrację konta na %s

en: Change Address To:
pl: Zmiana adresu na:

en: Change Currently Registered Email Address...
pl: Zmień obecnie zarejestrowany adres e-mail…

en: Change Password (web)
pl: Zmień hasło (WWW)

en: Change Password...
pl: Zmień hasło…

en: Change Registration
pl: Zmień rejestrację

en: Change Size
pl: Zmień rozmiar

en: Change XMPP Password
pl: Zmiana hasła XMPP

en: Change password for %s
pl: Zmiana hasła dla %s

en: Change status broadcasting
pl: Zmień rozgłaszanie stanu

en: Change status to
pl: Zmiana stanu na

en: Change status when idle
pl: Zmiana stanu podczas bezczynności

en: Change to this status when _idle:
pl: Zm_iana na ten stan podczas bezczynności:

en: Change user information for %s
pl: Zmiana informacji o użytkowniku %s

en: Changes to privacy settings take effect immediately.
pl: Zmiany ustawień prywatności są uwzględniane natychmiast.

en: Channel
pl: Kanał

en: Channel %s does not exist in the network
pl: Kanał %s nie istnieje w tej sieci

en: Channel Authentication
pl: Uwierzytelnienie kanału

en: Channel Information
pl: Informacje o kanale

en: Channel Passphrase
pl: Hasło kanału

en: Channel Public Keys List
pl: Lista kluczy publicznych kanału

en: Channel authentication is used to secure the channel from unauthorized access. The authentication may be based on passphrase and digital signatures. If passphrase is set, it is required to be able to join. If channel public keys are set then only users whose public keys are listed are able to join.
pl: Uwierzytelnienie kanału jest używane do zabezpieczenia przed wstępem osób nieupoważnionych. Może być oparta o hasła lub podpisy cyfrowe. Jeżeli zostanie ustawione hasło, wymagane jest podanie go, aby móc dołączyć. Jeśli zostaną ustawione klucze publiczne, wstęp będą miały tylko osoby, których klucze znajdują się na liście.

en: Channel founder on <I>%s</I> is <I>%s</I>
pl: Założycielem kanału <I>%s</I> jest <I>%s</I>

en: Chat
pl: Konferencja

en: Chat _name:
pl: Nazwa ko_nferencji:

en: Chat error
pl: Błąd konferencji

en: Chatroom Emblems
pl: Emblematy konferencji

en: Chatroom alerts
pl: Powiadomienia w konferencjach

en: Chatroom message alerts _only where someone says your username
pl: P_owiadamianie o wiadomościach w konferencjach tylko, kiedy ktoś wymawia nazwę użytkownika

en: Chats
pl: Konferencje

en: Chats will only be logged if the "Log all chats" preference is enabled.
pl: Konferencje będą zapisywane wyłącznie, jeśli opcja „Zapis wszystkich konferencji” jest włączona.

en: Chatty
pl: Chętny do rozmowy

en: Check permissions and try again.
pl: Proszę sprawdzić uprawnienia i spróbować ponownie.

en: Checks for new local mail.
pl: Sprawdza, czy jest nowa lokalna poczta.

en: Checks periodically for new releases and notifies the user with the ChangeLog.
pl: Sprawdza okresowo nowe wydania i powiadamia użytkownika wyświetlając listę zmian.

en: Checks periodically for new releases.
pl: Sprawdza okresowo nowe wydania.

en: Choose Location...
pl: Wybierz położenie…

en: Choose New Name
pl: Wybór nowej nazwy

en: Choose...
pl: Wybierz…

en: Cipher
pl: Szyfr

en: Cipher Test
pl: Test szyfru

en: Ciphers
pl: Szyfry

en: City
pl: Miasto

en: Cl_ose conversations with the Escape key
pl: Zamykanie r_ozmów za pomocą klawisza Escape

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Clear Scrollback
pl: Wyczyść okno

en: Clear finished transfers
pl: Wyczyść ukończone przesyłania

en: Click to change your buddyicon for all accounts.
pl: Naciśnięcie zmieni ikonę znajomego dla wszystkich kont.

en: Click to change your buddyicon for this account.
pl: Naciśnięcie zmieni ikonę znajomego dla tego konta.

en: Client
pl: Klient

en: Client rate limit exceeded
pl: Przekroczono ograniczenie prędkości klienta

en: Clipboard plugin
pl: Wtyczka schowka

en: Close
pl: Zamknij

en: Close Find bar
pl: Zamknij pasek wyszukiwania

en: Close IMs immediately when the tab is closed
pl: Zamykanie wiadomości po zamknięciu karty

en: Close _tabs
pl: Zamknij _karty

en: Close all tabs
pl: Zamknij wszystkie karty

en: Close conversation
pl: Zamknij rozmowę

en: Close other tabs
pl: Zamknij inne karty

en: Close this tab
pl: Zamknij tę kartę

en: Close this window when all transfers _finish
pl: Zamknięcie tego okna po u_kończeniu wszystkich przesyłań

en: Close this window when all transfers finish
pl: Zamknięcie tego okna po ukończeniu wszystkich przesyłań

en: Co_nversations:
pl: _Rozmowach:

en: Codec negotiation failed. This problem might be resolved by installing more GStreamer codecs.
pl: Negocjacja kodeka się nie powiodła. Ten problem może zostać rozwiązany przez zainstalowanie większej liczby kodeków biblioteki GStreamer.

en: Cold
pl: Zimny

en: Collapsed Background Color
pl: Koloru tła zwinięcia

en: Collapsed Text
pl: Zwinięty tekst

en: Color to draw hyperlink after it has been visited (or activated).
pl: Kolor wyświetlania odnośników po ich odwiedzeniu (lub aktywowaniu).

en: Color to draw hyperlinks when mouse is over them.
pl: Kolor wyświetlania odnośników pod kursorem myszy.

en: Color to draw hyperlinks.
pl: Kolor wyświetlania odnośników.

en: Color to draw the name of a message you received containing your name.
pl: Kolor wyświetlania nazwy odebranej wiadomości zawierającej nazwę użytkownika.

en: Color to draw the name of a message you received.
pl: Kolor wyświetlania nazwy odebranej wiadomości.

en: Color to draw the name of a message you sent.
pl: Kolor wyświetlania nazwy wysłanej wiadomości.

en: Color to draw the name of a whispered action message.
pl: Kolor wyświetlania nazwy wiadomości czynności dla wyszeptanej wiadomości.

en: Color to draw the name of a whispered message.
pl: Kolor wyświetlania nazwy wyszeptanej wiadomości.

en: Color to draw the name of an action message.
pl: Kolor wyświetlania nazwy wiadomości czynności.

en: Colors
pl: Kolory

en: Command
pl: Polecenie

en: Common name: %s
    
    Issued By: %s
    
    Fingerprint (SHA1): %s
    
    Activation date: %s
    Expiration date: %s
pl: Wspólna nazwa: %s
    
    Wydane przez: %s
    
    Odcisk (SHA1): %s
    
    Data aktywacji: %s
    Data wygaśnięcia: %s

en: Common name: %s
    
    SHA1 fingerprint:
    %s
pl: Wspólna nazwa: %s
    
    Odcisk SHA1:
    %s

en: Common name: %s %s
    Fingerprint (SHA1): %s
pl: Wspólna nazwa: %s %s
    Odcisk (SHA1): %s

en: Company
pl: Firma

en: Computer
pl: Komputer

en: Conference Closed
pl: Zamknięto konferencję

en: Conference does not exist
pl: Konferencja nie istnieje

en: Conference error
pl: Błąd konferencji

en: Conference not found
pl: Nie odnaleziono konferencji

en: Confident
pl: Pewny siebie

en: Configuration error
pl: Błąd konfiguracji

en: Configure Ciphers and other Settings for the NSS SSL/TLS Plugin
pl: Konfiguruje szyfry i inne ustawienia wtyczki SSL/TLS biblioteki NSS

en: Configure IM Forwarding (web)
pl: Skonfiguruj przekierowanie komunikatora (WWW)

en: Configure Pl_ugin
pl: Skonfig_uruj wtyczkę

en: Configure Plugin
pl: Skonfiguruj wtyczkę

en: Configure _Browser
pl: Sk_onfiguruj przeglądarkę

en: Configure _Proxy
pl: S_konfiguruj pośrednika

en: Configure microphone and webcam settings for voice/video calls.
pl: Konfiguruje ustawienia mikrofonu i kamery internetowej dla rozmów głosowych/wideo.

en: Configure your microphone and webcam.
pl: Konfiguruje mikrofon i kamerę internetową.

en: Confirm Account
pl: Potwierdź konto

en: Confirm Remove
pl: Potwierdzenie usunięcia

en: Confirm certificate delete
pl: Potwierdzenie usunięcia certyfikatu

en: Confirm close
pl: Potwierdzenie zamknięcia

en: Conflict
pl: Konflikt

en: Confused
pl: Zdezorientowany

en: Connect port
pl: Port połączenia

en: Connect server
pl: Serwer połączenia

en: Connected
pl: Połączono

en: Connecting
pl: Łączenie

en: Connecting to SILC Server
pl: Łączenie z serwerem SILC

en: Connection Error
pl: Błąd połączenia

en: Connection Timeout
pl: Przekroczono czas oczekiwania na połączenie

en: Connection established, cookie sent
pl: Nawiązano połączenie, wysłano ciasteczko

en: Connection failed
pl: Połączenie się nie powiodło

en: Connection interrupted by other software on your computer.
pl: Inne oprogramowanie na komputerze przerwało połączenie.

en: Connection refused.
pl: Odrzucono połączenie.

en: Connection security
pl: Bezpieczeństwo połączenia

en: Connection timed out
pl: Przekroczono czas oczekiwania na połączenie

en: Connection timed out.
pl: Przekroczono czas oczekiwania na połączenie.

en: Console Beep
pl: Sygnał konsoli

en: Console beep
pl: Sygnał konsoli

en: Contact
pl: Kontakt

en: Contact Availability Prediction
pl: Przewidywanie dostępności kontaktu

en: Contact Availability Prediction plugin.
pl: Wtyczka przewidywania dostępności kontaktu.

en: Contact Priority
pl: Priorytet kontaktu

en: Contact Text
pl: Tekst kontaktu

en: Contact/Chat Background Color
pl: Kolor tła kontaktu/rozmowy

en: Contemplative
pl: Kontemplacyjny

en: Contented
pl: Zadowolony

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Conversation
pl: Rozmowa

en: Conversation Colors
pl: Kolory rozmów

en: Conversation Entry
pl: Wpis rozmowy

en: Conversation History
pl: Historia rozmowy

en: Conversation Placement
pl: Rozmieszczanie rozmów

en: Conversation Window
pl: Okno rozmów

en: Conversation Window Send Button.
pl: Przycisk Wyślij w oknie rozmowy.

en: Conversation _font:
pl: _Czcionka rozmowy:

en: Conversation in %s on %s
pl: Rozmowa w %s dnia %s

en: Conversation with %s on %s
pl: Rozmowa z %s dnia %s

en: Conversations
pl: Rozmowy

en: Conversations in %s
pl: Rozmowy w %s

en: Conversations with %s
pl: Rozmowy z %s

en: Core Pidgin files and dlls
pl: Główne pliki programu Pidgin i biblioteki DLL

en: Could not change nick
pl: Nie można zmienić pseudonimu

en: Could not connect to the remote party
pl: Nie można połączyć ze zdalną częścią

en: Could not get details for user %s (%s).
pl: Nie można uzyskać szczegółów użytkownika %s (%s).

en: Could not join chat room
pl: Nie można dołączyć do pokoju konferencji

en: Could not kill user
pl: Nie można zabić użytkownika

en: Could not load public key
pl: Nie można wczytać klucza publicznego

en: Could not open %s: Redirected too many times
pl: Nie można otworzyć %s: przekierowano za wiele razy

en: Could not perform key agreement for file transfer
pl: Nie można wykonać akceptacji kluczy do przesyłania plików

en: Could not query the directory server.
pl: Nie można odpytać serwera katalogu.

en: Could not recognize the host of the username you entered
pl: Nie można rozpoznać komputera podanej nazwy użytkownika

en: Could not send
pl: Nie można wysłać

en: Could not set icon
pl: Nie można ustawić ikony

en: Could not start the file transfer
pl: Nie można rozpocząć przesyłania pliku

en: Could not unload plugin
pl: Nie można wyłączyć wtyczki

en: Couldn't find X display
pl: Nie można odnaleźć ekranu X

en: Couldn't find window
pl: Nie można odnaleźć okna

en: Couldn't load buddylist
pl: Nie można wczytać listy znajomych

en: Couldn't write buddy list for %s to %s
pl: Nie można zapisać listy znajomych dla %s do %s

en: Country
pl: Kraj

en: Country: 	%s
pl: Kraj: 	%s

en: Cranky
pl: Marudny

en: Crazy
pl: Szalony

en: Crazy Patch Writers
pl: Twórcy łat

en: Create
pl: Utwórz

en: Create New Conference...
pl: Utwórz nową konferencję…

en: Create New Room
pl: Utworzenie nowego pokoju

en: Create New SILC Key Pair
pl: Utwórz nową parę kluczy SILC

en: Create SILC Key Pair...
pl: Utwórz parę kluczy SILC…

en: Create _this new account on the server
pl: _Utworzenie nowego konta na serwerze

en: Create a Start Menu entry for Pidgin
pl: Utworzenie wpisu w menu Start dla programu Pidgin

en: Create a new directory for each user
pl: Utworzenie nowego katalogu dla każdego użytkownika

en: Create a shortcut to Pidgin on the Desktop
pl: Utworzenie skrótu do programu Pidgin na pulpicie

en: Create conference with user
pl: Utwórz konferencję z użytkownikiem

en: Create this account on the server
pl: Utworzenie tego konta na serwerze

en: Creating SILC key pair...
pl: Tworzenie pary kluczy SILC…

en: Creating connection failed
pl: Utworzenie połączenia się nie powiodło

en: Creative
pl: Twórczy

en: Croatian
pl: chorwacki

en: Curious
pl: Ciekawy

en: Current Developers
pl: Obecni programiści

en: Current Translators
pl: Obecni tłumacze

en: Currently on
pl: Obecnie na

en: Custom Smiley
pl: Niestandardowa emotikona

en: Custom Smiley Manager
pl: Menedżer niestandardowych emotikon

en: Customize colors in the conversation window
pl: Dostosowuje kolory w oknach rozmów

en: Customizes the message timestamp formats.
pl: Dostosowuje formaty daty wiadomości.

en: Czech
pl: czeski

en: DBus Example
pl: Przykład D-Bus

en: DBus Plugin Example
pl: Przykładowa wtyczka D-Bus

en: DEF
pl: DEĘF

en: DIR
pl: KATALOG

en: DROP
pl: Upuszczenie

en: D_evice
pl: Urządz_enie

en: Danish
pl: duński

en: Date
pl: Data

en: Debug Symbols (for reporting crashes)
pl: Symbole debugowania (do zgłaszania awarii)

en: Debug Window
pl: Okno debugowania

en: Decrease Font Size
pl: Zmniejsz rozmiar czcionki

en: Default
pl: Domyślny

en: Default Formatting
pl: Domyślne formatowanie

en: Dejected
pl: Przygnębiony

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Account
pl: Usuń konto

en: Delete Log...
pl: Usuń dziennik…

en: Delete Log?
pl: Usunąć dziennik?

en: Delete Status
pl: Usuń stan

en: Deny
pl: Odrzuć

en: Department
pl: Dział

en: Depressed
pl: Przybity

en: Depression
pl: Depresja

en: Description
pl: Opis

en: Desktop
pl: Pulpit

en: Desktop Default
pl: Domyślna środowiska

en: Detach From Server
pl: Odłącz od serwera

en: Detach this tab
pl: Odłącz tę kartę

en: Detached
pl: Oderwany

en: Device
pl: Urządzenie

en: Dialog Icons
pl: Ikony okna dialogowego

en: Different
pl: Różne

en: Digitally sign and verify all messages
pl: Cyfrowe podpisywanie i sprawdzanie poprawności wszystkich wiadomości

en: Direct IM
pl: Połączenie bezpośrednie

en: Direct IM established
pl: Nawiązano bezpośrednie połączenie

en: Directory
pl: Katalog

en: Directory Query Failed
pl: Odpytanie katalogu się nie powiodło

en: Directory is not writable.
pl: Katalog nie jest udostępniony do zapisu.

en: Disable Typing Notification Text
pl: Wyłączenie tekstu powiadamiania o pisaniu

en: Disable _smileys in selected text
pl: Wyłącz _emotikony w zaznaczonym tekście

en: Disable when away
pl: Wyłączone podczas nieobecności

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Disappointed
pl: Rozczarowany

en: Disconnected by server
pl: Rozłączono przez serwer

en: Disconnected.
pl: Rozłączono.

en: Disgusted
pl: Zniesmaczony

en: Dismayed
pl: Skonsternowany

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: Display Currently Registered Email Address
pl: Obecnie zarejestrowany adres e-mail

en: Display Timestamps Every
pl: Data co

en: Display iChat-style timestamps
pl: Data w stylu programu iChat

en: Display iChat-style timestamps every N minutes.
pl: Data w stylu programu iChat co N minut.

en: Display notification message in conversations
pl: Treść powiadomienia w rozmowach

en: Displays statistical information about your buddies' availability
pl: Informacje statystyczne o dostępności znajomych

en: Distracted
pl: Rozkojarzony

en: Division
pl: Wydział

en: Do Not Disturb
pl: Nie przeszkadzać

en: Do not ask. Always save in pounce.
pl: Bez pytania. Zawsze zapisywane jako zdarzenie.

en: Do not disturb
pl: Nie przeszkadzać

en: Do you really want to clear?
pl: Na pewno wyczyścić?

en: Do you want to add this buddy to your buddy list?
pl: Dodać tego znajomego do listy?

en: Domain
pl: Domena

en: Don't Appear Offline
pl: Nie wygląda na tryb offline

en: Don't Appear Online
pl: Nie wygląda na tryb online

en: Don't use encryption
pl: Bez użycia szyfrowania

en: Download %s: %s
pl: Pobierz %s: %s

en: Download Now
pl: Pobierz teraz

en: Draw Markerline in
pl: Rysowanie odkreślenia w

en: Draw On Whiteboard
pl: Rysuj na tablicy

en: Draw a line to indicate new messages in a conversation.
pl: Rysuje linię odkreślającą nowe wiadomości w rozmowie.

en: Drinking
pl: Pije

en: Duplicate Correction
pl: Poprawianie duplikatów

en: Duplicate Shortcut
pl: Duplikat skrótu

en: Duplicate title
pl: Podwójny tytuł

en: Dutch, Flemish
pl: holenderski (flamandzki)

en: Dzongkha
pl: dzongka

en: ERROR
pl: BŁĄD

en: E_xecute a command
pl: Wyko_nanie polecenia

en: Eating
pl: Je

en: Edit
pl: Edycja

en: Edit Buddy Comment
pl: Modyfikuj komentarz o znajomym

en: Edit Buddy Pounce
pl: Modyfikuj przechwytywane zdarzenie

en: Edit Buddylist Theme
pl: Modyfikuj motyw listy znajomych

en: Edit Chat
pl: Modyfikacja konferencji

en: Edit Icon Theme
pl: Modyfikuj motyw ikon

en: Edit Notes...
pl: Modyfikuj notatki…

en: Edit Settings
pl: Modyfikuj ustawienia

en: Edit Smiley
pl: Modyfikacja emotikony

en: Edit Status
pl: Modyfikuj stan

en: Edit User Mood
pl: Zmiana nastroju użytkownika

en: Edit XMPP vCard
pl: Modyfikacja vCard protokołu XMPP

en: Either the host name or port number specified for your given proxy type is invalid.
pl: Podano nieprawidłową nazwę komputera lub numer portu dla podanego typu pośrednika.

en: Email
pl: Adres e-mail

en: Email Address
pl: Adres e-mail

en: Email:
pl: Adres e-mail:

en: Email: 		%s
pl: Adres e-mail: 		%s

en: Emails
pl: Wiadomości e-mail

en: Embarrassed
pl: Zawstydzony

en: Empty groups
pl: Puste grupy

en: Enable Account
pl: Włącz konto

en: Enable Logging
pl: Zapis do dziennika

en: Enable Sounds
pl: Dźwięki

en: Enable buddy ic_on animation
pl: Animowane i_kony znajomych

en: Enable replacement of last word on send
pl: Zastępowanie ostatniego wyrazu podczas wysyłania

en: Enable typing notification
pl: Powiadomienia o pisaniu

en: Enabled
pl: Włączone

en: Encoding
pl: Kodowanie

en: Encodings
pl: Kodowania

en: End Direct IM Session
pl: Zakończ sesję bezpośredniego połączenia

en: End of ban list
pl: Koniec listy zablokowanych

en: Enforce that passwords are used only once.
pl: Wymusza hasła jednorazowe.

en: Enter Password
pl: Proszę podać hasło

en: Enter SecurID
pl: Proszę podać klucz SecurID

en: Enter a Conference Server
pl: Proszę podać serwer konferencji

en: Enter a User Directory
pl: Katalog użytkowników

en: Enter a name or partial ID in the field below to search for matching users in your Sametime community.
pl: Proszę podać nazwę lub częściowy identyfikator w poniższym polu, aby wyszukać pasujących użytkowników w społeczności Sametime.

en: Enter an XMPP Server
pl: Proszę podać serwer XMPP

en: Enter an alias for %s.
pl: Proszę podać nazwę dla użytkownika %s.

en: Enter an alias for this chat.
pl: Proszę podać alias dla tej konferencji.

en: Enter an alias for this contact.
pl: Proszę podać alias dla tego kontaktu.

en: Enter empty string to reset the name.
pl: Proszę podać pusty ciąg, aby przywrócić nazwę.

en: Enter password for %s (%s)
pl: Proszę podać hasło dla %s (%s)

en: Enter the 6 digit number from the digital display.
pl: Proszę podać sześciocyfrowy numer z ekranu cyfrowego.

en: Enter the name of a Notes Address Book group in the field below to add the group and its members to your buddy list.
pl: Proszę podać nazwę grupy książki adresowej w poniższym polu, aby dodać grupę i jej członków do listy znajomych.

en: Enter the name of the group
pl: Proszę podać nazwę dodawanej grupy

en: Enter your notes below...
pl: Poniżej można wpisywać notatki…

en: Envious
pl: Zazdrosny

en: Error
pl: Błąd

en: Error
pl: Błąd

en: Error 0x%04x: Unable to change email address because the given address has too many usernames associated with it.
pl: Błąd 0x%04x: nie można zmienić adresu e-mail, ponieważ podany adres jest skojarzony ze zbyt dużą liczbą użytkowników.

en: Error 0x%04x: Unable to change email address because the given address is invalid.
pl: Błąd 0x%04x: nie można zmienić adresu e-mail, ponieważ podany adres jest nieprawidłowy.

en: Error 0x%04x: Unable to change email address because there is already a request pending for this username.
pl: Błąd 0x%04x: nie można zmienić adresu e-mail, ponieważ jest już oczekujące żądanie dla tej nazwy użytkownika.

en: Error 0x%04x: Unable to format username because it is invalid.
pl: Błąd 0x%04x: nie można sformatować nazwy użytkownika, ponieważ jest nieprawidłowa.

en: Error 0x%04x: Unable to format username because the requested name differs from the original.
pl: Błąd 0x%04x: nie można sformatować nazwy użytkownika, ponieważ żądana nazwa różni się od oryginalnej.

en: Error 0x%04x: Unable to format username because the requested name is too long.
pl: Błąd 0x%04x: nie można sformatować nazwy użytkownika, ponieważ żądana nazwa jest za długa.

en: Error 0x%04x: Unknown error.
pl: Błąd 0x%04x: nieznany błąd.

en: Error Changing Account Info
pl: Błąd podczas zmieniania informacji o koncie

en: Error Downloading the GTK+ Runtime ($R2).$\rThis is required for Pidgin to function; if retrying fails, you may need to use the 'Offline Installer' from http://pidgin.im/download/windows/ .
pl: Błąd podczas pobierania biblioteki GTK+ ($R2).$\rJest ona wymagana do działania programu Pidgin. Jeśli ponowna próba się nie powiedzie, być może należy użyć „Instalatora w trybie offline” ze strony http://pidgin.im/download/windows/ .

en: Error Installing Debug Symbols ($R2).$\rIf retrying fails, you may need to use the 'Offline Installer' from http://pidgin.im/download/windows/ .
pl: Błąd podczas pobierania symboli debugowania ($R2).$\rJeśli ponowna próba się nie powiedzie, być może należy użyć „Instalatora w trybie offline” ze strony http://pidgin.im/download/windows/ .

en: Error Installing Spellchecking ($R3).$\rIf retrying fails, manual installation instructions are at: http://developer.pidgin.im/wiki/Installing%20Pidgin#manual_win32_spellcheck_installation
pl: Błąd podczas instalowania sprawdzania pisowni ($R3).$\rJeśli ponowna próba się nie powiedzie, instrukcje ręcznej instalacji znajdują się na stronie: http://developer.pidgin.im/wiki/Installing%20Pidgin#manual_win32_spellcheck_installation

en: Error Messages
pl: Komunikaty o błędach

en: Error Reading %s
pl: Błąd podczas odczytywania %s

en: Error Running Editor
pl: Błąd podczas uruchamiania edytora

en: Error accessing %s: 
    %s.
pl: Błąd podczas uzyskiwania dostępu do %s: 
    %s.

en: Error adding buddy
pl: Błąd podczas dodawania znajomego

en: Error adding group
pl: Błąd podczas dodawania grupy

en: Error changing password
pl: Błąd podczas zmieniania hasła

en: Error communicating with local mDNSResponder.
pl: Błąd podczas komunikowania się z lokalnym programem mDNSResponder.

en: Error communicating with server
pl: Błąd podczas komunikacji z serwerem

en: Error communicating with server. Closing connection.
pl: Błąd podczas komunikowania się z serwerem. Zamykanie połączenia.

en: Error connecting to SILC Server
pl: Błąd podczas łączenia z serwerem SILC

en: Error converting %s to punycode: %d
pl: Błąd podczas konwertowania %s na punycode: %d

en: Error creating session: %s
pl: Błąd podczas tworzenia sesji: %s

en: Error dialog
pl: Okno dialogowe błędu

en: Error displaying MOTD
pl: Błąd podczas wyświetlania wiadomości dnia (MOTD)

en: Error during connecting to SILC Server
pl: Błąd podczas łączenia z serwerem SILC

en: Error during file transfer
pl: Błąd podczas przesyłania pliku

en: Error in chat %s
pl: Błąd konferencji %s

en: Error initializing the call. This probably denotes problem in installation of GStreamer or Farsight.
pl: Błąd podczas inicjowania rozmowy. Prawdopodobnie oznacza to błąd w instalacji biblioteki GStreamer lub Farsight.

en: Error joining chat %s
pl: Błąd podczas dołączania do konferencji %s

en: Error launching "%s": %s
pl: Błąd podczas uruchamiania „%s”: %s

en: Error launching %s: %s
pl: Błąd podczas uruchamiania %s: %s

en: Error loading SILC key pair
pl: Błąd podczas wczytywania pary kluczy SILC

en: Error loading plugin
pl: Błąd podczas wczytywania wtyczki

en: Error loading the plugin.
pl: Błąd podczas wczytywania wtyczki.

en: Error occurred
pl: Wystąpił błąd

en: Error occurred during key agreement
pl: Wystąpił błąd podczas akceptacji klucza

en: Error parsing response from authentication server
pl: Błąd podczas przetwarzania odpowiedzi z serwera uwierzytelniania

en: Error reading %s: 
    %s.
pl: Błąd podczas odczytywania %s: 
    %s.

en: Error reading file %s: 
    %s
pl: Błąd podczas odczytywania pliku %s: 
    %s

en: Error reading from %s: %s
pl: Błąd podczas odczytywania z %s: %s

en: Error reading from %s: response too long (%d bytes limit)
pl: Błąd podczas odczytywania z %s: odpowiedź jest za długa (ograniczenie do %d bajtów)

en: Error reading from resolver process:
    %s
pl: Błąd podczas odczytywania z procesu rozwiązania:
    %s

en: Error requesting %s: %s
pl: Błąd podczas żądania adresu %s: %s

en: Error resolving %s
pl: Błąd podczas rozwiązywania %s

en: Error resolving %s:
    %s
pl: Błąd podczas rozwiązywania %s:
    %s

en: Error resolving %s: %d
pl: Błąd podczas rozwiązywania %s: %d

en: Error retrieving room list
pl: Błąd podczas pobierania listy pokoi

en: Error running %s
pl: Błąd podczas wykonywania %s

en: Error unregistering account
pl: Błąd podczas wyrejestrowywania konta

en: Error with your microphone
pl: Błąd mikrofonu

en: Error with your webcam
pl: Błąd kamery internetowej

en: Error writing %s: 
    %s.
pl: Błąd podczas zapisywania %s: 
    %s.

en: Error writing to %s: %s
pl: Błąd podczas zapisywania do %s: %s

en: Error: invalid PONG from server
pl: Błąd: nieprawidłowe PONG od serwera

en: Escape the filenames
pl: Sekwencja sterująca przed nazwami plików

en: Esperanto
pl: esperanto

en: Estonian
pl: estoński

en: Event
pl: Zdarzenie

en: Evil
pl: Zły

en: Evolution Integration
pl: Integracja z programem Evolution

en: Evolution Integration Configuration
pl: Konfiguracja integracji z programem Evolution

en: Excited
pl: Podekscytowany

en: Execute a command
pl: Wykonanie polecenia

en: Existing window
pl: Istniejące okno

en: Exiting because another libpurple client is already running.
pl: Kończenie działania, ponieważ inny klient biblioteki libpurple jest już uruchomiony.

en: Expanded Background Color
pl: Kolor tła rozwinięcia

en: Expanded Text
pl: Rozwinięty tekst

en: Export Sametime List for Account %s
pl: Wyeksportuj listę Sametime dla konta %s

en: Export Sametime List...
pl: Wyeksportuj listę Sametime…

en: Export to .anyone
pl: Eksport do .anyone

en: Export to .zephyr.subs
pl: Eksport do .zephyr.subs

en: Export to file %s failed.
    Check that you have write permission to the target path
pl: Wyeksportowanie do pliku %s się nie powiodło.
    Proszę upewnić się, czy użytkownik ma uprawnienie do zapisu do ścieżki docelowej

en: Exposure
pl: Ekspozycja

en: ExtPlacement
pl: Rozszerzone rozmieszczanie

en: Extended Address
pl: Rozszerzony adres

en: Extended Away
pl: Wrócę później

en: Extended away
pl: Wrócę później

en: External User
pl: Zewnętrzny użytkownik

en: Extra conversation placement options.
pl: Dodatkowe opcje rozmieszczania rozmów.

en: F_lash window when IMs are received
pl: _Migotanie okna po odebraniu wiadomości

en: Failed
pl: Nie powiodło się

en: Failed to change nickname
pl: Zmiana pseudonimu się nie powiodła

en: Failed to get connection: %s
pl: Uzyskanie połączenia się nie powiodło: %s

en: Failed to get name: %s
pl: Uzyskanie nazwy się nie powiodło: %s

en: Failed to get serv name: %s
pl: Uzyskanie nazwy serwera się nie powiodło: %s

en: Failed to initialize SASL authentication: %s
pl: Zainicjowanie uwierzytelniania SASL się nie powiodło: %s

en: Failed to load image
pl: Wczytanie obrazu się nie powiodło

en: Failed to set cmodes for %s
pl: Ustawienie cmodes dla %s się nie powiodło

en: Failed to store image: %s
pl: Przechowanie obrazu się nie powiodło: %s

en: Failure: Authentication failed
pl: Błąd: uwierzytelnienie się nie powiodło

en: Failure: Incorrect signature
pl: Błąd: niepoprawny podpis

en: Failure: Invalid cookie
pl: Błąd: nieprawidłowe ciasteczko

en: Failure: Remote does not support proposed HMAC
pl: Błąd: zdalny nie obsługuje zaproponowanego HMAC

en: Failure: Remote does not support proposed KE group
pl: Błąd: zdalny nie obsługuje zaproponowanej grupy KE

en: Failure: Remote does not support proposed PKCS
pl: Błąd: zdalny nie obsługuje zaproponowanego PKCS

en: Failure: Remote does not support proposed cipher
pl: Błąd: zdalny nie obsługuje zaproponowanego szyfru

en: Failure: Remote does not support proposed hash function
pl: Błąd: zdalny nie obsługuje zaproponowanej funkcji mieszającej

en: Failure: Remote does not trust/support your public key
pl: Błąd: zdalny nie ufa/nie obsługuje klucza publicznego

en: Failure: Version mismatch, upgrade your client
pl: Błąd: niezgodna wersja, należy zaktualizować klienta

en: Family Name
pl: Nazwisko

en: Fast size calculations
pl: Szybkie obliczanie rozmiaru

en: Fatal Error
pl: Błąd krytyczny

en: Feature Not Implemented
pl: Funkcja nie jest jeszcze zaimplementowana

en: Feeling
pl: Odczuwa

en: Female
pl: Kobieta

en: File
pl: Plik

en: File %s could not be imported.
    Make sure that the file is readable and in PEM format.
pl: Plik %s nie może zostać zaimportowany.
    Proszę się upewnić, czy można odczytać plik i czy jest on w formacie PEM.

en: File %s is %s, which is larger than the maximum size of %s.
pl: Plik %s ma %s, czyli więcej niż maksymalny rozmiar %s.

en: File Control
pl: Kontrola plikiem

en: File Send Failed
pl: Przesyłanie plików się nie powiodło

en: File Transfer
pl: Przesyłanie plików

en: File Transfer Failed
pl: Przesyłanie plików się nie powiodło

en: File Transfers
pl: Przesyłanie plików

en: File Transfers - %d%% of %d file | File Transfers - %d%% of %d files
pl[0]: Przesyłanie pliku — %d%% z %d pliku
pl[1]: Przesyłanie plików — %d%% z %d plików
pl[2]: Przesyłanie plików — %d%% z %d plików
pl[3]: Przesyłanie plików — %d%% z %d plików

en: File is not readable.
pl: Plik jest nieczytelny.

en: File transfer _details
pl: _Szczegóły przesyłania plików

en: File transfer already started
pl: Przesyłanie plików zostało już rozpoczęte

en: File transfer cancelled
pl: Anulowano przesyłanie pliku

en: File transfer complete
pl: Ukończono przesyłanie pliku

en: File transfer from %s failed.
pl: Przesyłanie pliku od %s się nie powiodło.

en: File transfer proxies
pl: Pośredniki przesyłania plików

en: File transfer session does not exist
pl: Sesja przesyłania plików nie istnieje

en: File transfer to %s failed.
pl: Przesyłanie pliku do %s się nie powiodło.

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Filename:
pl: Nazwa pliku:

en: Fill in one or more fields to search for any matching XMPP users.
pl: Proszę wypełnić jedno lub więcej pól, aby wyszukać użytkowników XMPP.

en: Fill out all fields completely.
pl: Proszę całkowicie wypełnić wszystkie pola.

en: Filter
pl: Filtr

en: Filter:
pl: Filtr:

en: Finalizing connection
pl: Dokańczanie połączenia

en: Find
pl: Znajdź

en: Find Buddy by Email
pl: Znajdź użytkownika według adresu e-mail

en: Find Rooms
pl: Znajdź pokoje

en: Find Services
pl: Znajdź usługi

en: Find a contact by entering the search criteria in the given fields. Note: Each field supports wild card searches (%)
pl: Można znaleźć kontakt podając kryteria w pola poniżej. Uwaga: można używać wzorców (%)

en: Find buddies
pl: Wyszukiwanie znajomych

en: Find buddies...
pl: Znajdź znajomych…

en: Find:
pl: Wyszukiwanie:

en: Fingerprint and babbleprint for the %s key are:
    
    %s
    %s
pl: Odcisk i czytelny odcisk klucza %s:
    
    %s
    %s

en: Finished
pl: Ukończono

en: Finnish
pl: fiński

en: First Name
pl: Imię

en: First name
pl: Imię

en: First name:
pl: Imię:

en: Flirtatious
pl: Zalotny

en: Font
pl: Czcionka

en: Font Face
pl: Krój czcionki

en: Fonts
pl: Czcionki

en: For delayed messages
pl: Dla opóźnionych wiadomości

en: For delayed messages and in chats
pl: Dla opóźnionych wiadomości i w konferencjach

en: For rooms with more than this many people
pl: Dla pokoi z więcej, niż podaną, liczbą osób

en: Forbidden
pl: Zabronione

en: Force login (ignore server redirects)
pl: Wymuszenie logowania (ignorowanie przekierowań serwera)

en: Forcing Login
pl: Wymuszanie zalogowania

en: Foreground Color
pl: Kolor czcionki

en: Foreground _color
pl: K_olor czcionki

en: Founder
pl: Założyciel

en: Free For Chat
pl: Chce pogadać

en: French
pl: francuski

en: From
pl: Od

en: From (To pending)
pl: Od (do oczekuje na upoważnienie)

en: From last sent message
pl: Od ostatniej wysłanej wiadomości

en: Frustrated
pl: Sfrustrowany

en: Full Name
pl: Imię i nazwisko

en: Full name
pl: Imię i nazwisko

en: GG server
pl: Serwer Gadu-Gadu

en: GNOME Default
pl: Domyślna środowiska GNOME

en: GNUTLS
pl: GnuTLS

en: GStreamer Failure
pl: Niepowodzenie biblioteki GStreamer

en: GStreamer failed to initialize.
pl: Zainicjowanie biblioteki GStreamer się nie powiodło.

en: GTK Signals Test
pl: Test sygnałów GTK+

en: GTK+ Interface Font
pl: Czcionka interfejsu GTK+

en: GTK+ Runtime (required if not present)
pl: Biblioteka GTK+ (wymagana, jeśli nie jest obecna)

en: GTK+ Text Shortcut Theme
pl: Motyw skrótów tekstu GTK+

en: GTK+ Theme Control Settings
pl: Ustawienia kontroli motywów GTK+

en: Gadu-Gadu Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu Gadu-Gadu

en: Gadu-Gadu Public Directory
pl: Katalog publiczny Gadu-Gadu

en: Gadu-Gadu User
pl: Użytkownik Gadu-Gadu

en: Galician
pl: galicyjski

en: Games
pl: Gry

en: Gaming
pl: Gra

en: Gateway
pl: Brama

en: Gender
pl: Płeć

en: General
pl: Ogólne

en: General Log Reading Configuration
pl: Ogólna konfiguracja czytnika dzienników rozmów

en: General Text Replacement Options
pl: Ogólne opcje zastępowania tekstu

en: Generate Key Pair
pl: Utwórz parę kluczy

en: Geolocation
pl: Położenie geograficzne

en: Georgian
pl: gruziński

en: German
pl: niemiecki

en: Get
pl: Uzyskaj

en: Get AIM Info
pl: Pobierz informacje AIM

en: Get Away Message
pl: Uzyskaj wiadomość nieobecności

en: Get File
pl: Pobierz plik

en: Get Info
pl: Pobierz informacje

en: Get Notes Address Book Info
pl: Uzyskaj informacje o książce adresowej programu Notes

en: Get Public Key
pl: Pobierz klucz publiczny

en: Get Public Key...
pl: Pobierz klucz publiczny…

en: Get User Info
pl: Pobranie informacji o użytkowniku

en: Get X-Status Msg
pl: Pobierz wiadomość X-Status

en: Get _Info
pl: Pobierz _informacje

en: Given Name
pl: Imię

en: Glorious
pl: Wspaniały

en: Goes a_way
pl: Zmiana stanu na _zajęty

en: Goes away
pl: Zaraz wraca

en: Gone
pl: Rozłączono

en: Grateful
pl: Wdzięczny

en: Greek
pl: grecki

en: Grieving
pl: Opłakujący

en: Group
pl: Grupa

en: Group Items
pl: Grupowanie elementów

en: Group Name
pl: Nazwa grupy

en: Group:
pl: Grupa:

en: GroupWise Conference %d
pl: Konferencja GroupWise %d

en: Grouping
pl: Grupowanie

en: Grumpy
pl: Zrzędliwy

en: GtkTreeView Horizontal Separation
pl: Poziome odstępy w widżecie GtkTreeView

en: Gtkrc File Tools
pl: Narzędzia plików gtkrc

en: Guilty
pl: Żałuje

en: Gujarati
pl: gudżaracki

en: Gujarati Language Team
pl: Gudżaracki zespół tłumaczenia

en: HTTP proxy connection error %d
pl: Błąd połączenia serwera pośrednika HTTP %d

en: Half Operator
pl: Zastępca operatora

en: Handshake Acknowledged, Sending Login
pl: Potwierdzono powitania, wysyłanie logowania

en: Hangup
pl: Rozłącz się

en: Happy
pl: Wesoły

en: Having Coffee
pl: Na kawie

en: Having fun
pl: Bawi się

en: Hebrew
pl: hebrajski

en: Hidden or not logged-in
pl: Ukryty lub niezalogowany

en: Hide Icon
pl: Ukryj ikonę

en: Hide Joins/Parts
pl: Ukrywanie wejść/wyjść

en: Hide When Offline
pl: Ukryj w trybie offline

en: Hide client identity
pl: Ukrycie tożsamości klienta

en: Hides extraneous join/part messages.
pl: Ukrywa dodatkowe wiadomości wejść/wyjść.

en: Highlight _misspelled words
pl: Wyróżnianie _błędów pisowni

en: Highlight matches
pl: Wyróżnianie wyników

en: Highlighted Message Name Color
pl: Kolor nazwy wyróżnionej wiadomości

en: Highlighted Messages
pl: Wyróżnione wiadomości

en: Hindi
pl: hindi

en: History
pl: Historia

en: History Plugin Requires Logging
pl: Wtyczka historii wymaga zapisu rozmów do dziennika

en: Hit 'Enter' to find more rooms of this category.
pl: Naciśnięcie klawisza „Enter” wyszuka więcej pokoi w tej kategorii.

en: Home Address
pl: Adres domowy

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: Hong Kong Chinese
pl: chiński (Hong Kong)

en: Hopeful
pl: Optymistyczny

en: Host Gone
pl: Komputer został rozłączony

en: Host Name: 	%s
pl: Nazwa komputera: 	%s

en: Host Unknown
pl: Nieznany komputer

en: Host name
pl: Nazwa komputera

en: Hostname
pl: Nazwa komputera

en: Hot
pl: Sexy

en: Humbled
pl: Skromny

en: Humiliated
pl: Upokorzony

en: Hungarian
pl: węgierski

en: Hungry
pl: Głodny

en: Hurt
pl: Zraniony

en: Hyper Active
pl: Hiperaktywny

en: Hyperlink Color
pl: Kolor odnośnika

en: Hyperlink color
pl: Kolor odnośnika

en: Hyperlink prelight color
pl: Kolor podświetlonego odnośnika

en: Hyperlink visited color
pl: Kolor odwiedzonych odnośników

en: I'dle Mak'er
pl: Udawanie bezczynności

en: I'm not here right now
pl: Nie ma mnie teraz przy komputerze

en: ICQ Direct Connect
pl: Bezpośrednie połączenia ICQ

en: ICQ Privacy Options
pl: Opcje prywatności ICQ

en: ICQ Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu ICQ

en: ICQ Server Relay
pl: Odpowiedź serwera ICQ

en: ICQ UIN...
pl: Nazwa użytkownika ICQ…

en: ICQ UTF8
pl: Kodowanie UTF-8 protokołu ICQ

en: ICQ authorization denied.
pl: Odmowa upoważnienia ICQ.

en: ICQ user %u has sent you a buddy: %s (%s)
pl: Użytkownik ICQ %u wysłał znajomego: %s (%s)

en: IM
pl: Wiadomość

en: IM Conversation Windows
pl: Okna rozmów

en: IM With Password
pl: Wiadomość z hasłem

en: IM with Key Exchange
pl: Wiadomość z wymianą kluczy

en: IM with Password
pl: Wiadomość z hasłem

en: IP Address
pl: Adres IP

en: IPC Test Client
pl: Klient testowy IPC

en: IPC Test Server
pl: Serwer testowy IPC

en: IRC Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu IRC

en: IRC nick and server may not contain whitespace
pl: Pseudonimy i serwery IRC nie mogą zawierać spacji

en: I_M
pl: Wiado_mość

en: Icon Error
pl: Błąd ikony

en: Icon for Chat
pl: Ikona konferencji

en: Icon for Contact/
    Icon for Unknown person
pl: Ikona kontaktu/
    Ikona nieznanej osoby

en: Iconifies the buddy list and your conversations when you go away.
pl: Minimalizuje listę znajomych i rozmowy podczas nieobecności.

en: Iconify on Away
pl: Minimalizacja do ikony podczas nieobecności

en: Ident name
pl: Nazwa protokołu Ident

en: Idle
pl: Bezczynny

en: Idle %dd %dh %02dm
pl: Bezczynny %dd %dh %02dm

en: Idle %dh %02dm
pl: Bezczynny %dh %02dm

en: Idle %dm
pl: Bezczynny %dm

en: Idle Text
pl: Tekst bezczynności

en: Idle for
pl: Bezczynny od

en: If user has not spoken in this many minutes
pl: Jeśli użytkownik nie odzywał się w ciągu tylu minut

en: If you look real closely
pl: Jeśli spojrzysz naprawdę blisko,

en: Ignore
pl: Zignoruj

en: Ignore incoming format
pl: Ignorowanie formatowania w wiadomościach przychodzących

en: Ignored
pl: Ignorowany

en: Import Sametime List for Account %s
pl: Zaimportuj listę Sametime dla konta %s

en: Import Sametime List...
pl: Zaimportuj listę Sametime…

en: Import from .anyone
pl: Import z .anyone

en: Import from .zephyr.subs
pl: Import z .zephyr.subs

en: Impressed
pl: Zaimponowany

en: Improper Addressing
pl: Niepoprawne adresowanie

en: In Love
pl: Zakochany

en: In awe
pl: Zachwycony

en: In local permit/deny
pl: W lokalnym pozwoleniu/odmowie

en: In love
pl: Zakochany

en: In the restroom
pl: W łazience

en: Includes other IM clients' logs in the log viewer.
pl: Dołącza dzienniki innych komunikatorów do przeglądarki dzienników.

en: Incoming Call
pl: Rozmowa przychodząca

en: Incompatible protocol version
pl: Niezgodna wersja protokołu

en: Incorrect Password
pl: Niepoprawne hasło

en: Incorrect encoding in authorization
pl: Niepoprawne kodowanie upoważnienia

en: Incorrect password
pl: Niepoprawne hasło

en: Incorrect username or password
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło

en: Increase Font Size
pl: Zwiększ rozmiar czcionki

en: Indignant
pl: Obrażony

en: Indisposed
pl: Niedysponowany

en: Indonesian
pl: indonezyjski

en: Info
pl: Informacje

en: Info for %s
pl: Informacje o %s

en: Info for Group %s
pl: Informacje o grupie %s

en: Information
pl: Informacje

en: Information dialog
pl: Okno dialogowe informacji

en: Initializing SSL/TLS
pl: Inicjowanie SSL/TLS

en: Initializing Stream
pl: Inicjowanie strumienia

en: Initiate Media
pl: Zainicjuj multimedia

en: Initiate _Chat
pl: Rozpocznij _konferencję

en: Input
pl: Wejście

en: Input and Output Settings
pl: Ustawienia wejścia i wyjścia

en: Insert IM Image
pl: Wstaw obraz

en: Insert Image
pl: Wstawienie obrazu

en: Insert Link
pl: Wstawienie odnośnika

en: Insert Smiley
pl: Wstaw emotikonę

en: Insert c_ount of new messages into window title
pl: Wstawianie liczby nowych wiad_omości do tytułu okna

en: Insert count of new message into _X property
pl: Wstawianie liczby nowych wiadomości do właściwości _X

en: Insert in message
pl: Wstaw do wiadomości

en: Install Plugin...
pl: Zainstaluj wtyczkę…

en: Instant Messaging
pl: Komunikator

en: Instant Messaging Client
pl: Komunikator

en: Instant messages will only be logged if the "Log all instant messages" preference is enabled.
pl: Wiadomości będą zapisywane wyłącznie, jeśli opcja „Zapis wszystkich wiadomości” jest włączona.

en: Insufficient rights
pl: Niewystarczające uprawnienia

en: Interested
pl: Zainteresowany

en: Interface
pl: Interfejs

en: Internal Server Error
pl: Wewnętrzny błąd serwera

en: Internet Messenger
pl: Komunikator

en: Intoxicated
pl: Pijany

en: Invalid Authorization Mechanism
pl: Nieprawidłowy mechanizm upoważnienia

en: Invalid Directory
pl: Nieprawidłowy katalog

en: Invalid Encoding
pl: Nieprawidłowe kodowanie

en: Invalid ID
pl: Nieprawidłowy identyfikator

en: Invalid Namespace
pl: Nieprawidłowa przestrzeń nazw

en: Invalid Room Handle
pl: Nieprawidłowy uchwyt pokoju

en: Invalid Room Name
pl: Nieprawidłowa nazwa pokoju

en: Invalid SNAC
pl: Nieprawidłowe SNAC

en: Invalid Server
pl: Nieprawidłowy serwer

en: Invalid Server Name
pl: Nieprawidłowa nazwa serwera

en: Invalid Username Encoding
pl: Nieprawidłowe kodowanie nazwy użytkownika

en: Invalid XML
pl: Nieprawidłowy XML

en: Invalid XMPP ID
pl: Nieprawidłowy identyfikator XMPP

en: Invalid XMPP ID. Domain must be set.
pl: Nieprawidłowy identyfikator XMPP. Należy ustawić domenę.

en: Invalid XMPP ID. Username portion must be set.
pl: Nieprawidłowy identyfikator XMPP. Należy ustawić część nazwy użytkownika.

en: Invalid authzid
pl: Nieprawidłowy identyfikator upoważnienia

en: Invalid challenge from server
pl: Nieprawidłowe wyzwanie od serwera

en: Invalid chat room name
pl: Nieprawidłowa nazwa pokoju konferencji

en: Invalid error
pl: Nieprawidłowy błąd

en: Invalid nickname
pl: Nieprawidłowy pseudonim

en: Invalid proxy settings
pl: Nieprawidłowe ustawienia pośrednika

en: Invalid response from server
pl: Nieprawidłowa odpowiedź z serwera

en: Invalid title
pl: Nieprawidłowy tytuł

en: Invert
pl: Odwróć

en: Invincible
pl: Niezwyciężony

en: Invisible
pl: Niewidoczny

en: Invisible List
pl: Lista niewidocznych

en: Invitation from: %s
    
    Sent: %s
pl: Zaproszenie od: %s
    
    Wysłane: %s

en: Invitation only
pl: Tylko dla zaproszonych

en: Invitation to Conversation
pl: Zaproszenie do rozmowy

en: Invite
pl: Zaproś

en: Invite Buddy Into Chat Room
pl: Zaproszenie znajomego do pokoju konferencji

en: Invite Group to Conference...
pl: Zaproś grupę do konferencji…

en: Invite List
pl: Lista zaproszonych

en: Invite message (optional)
pl: Wiadomość zaproszenia (opcjonalna)

en: Invite to Conference
pl: Zaproś do konferencji

en: Invite to Conference...
pl: Zaproś do konferencji…

en: Invite to chat
pl: Zaproś do konferencji

en: Invite user to a conference
pl: Zaproś użytkownika do konferencji

en: Invite...
pl: Zaproś…

en: Irish
pl: irlandzki

en: Is no longer i_dle
pl: Powrót ze stanu bezczynnoś_ci

en: Is no longer idle
pl: Powraca ze stanu bezczynności

en: Italian
pl: włoski

en: Italic
pl: Pochylenie

en: Item Not Found
pl: Nie odnaleziono elementu

en: JID
pl: Identyfikator Jabbera

en: JKL
pl: JKLŁ

en: Japanese
pl: japoński

en: Jealous
pl: Zazdrosny

en: Job Role
pl: Stanowisko pracy

en: Job Title
pl: Stanowisko

en: John Noname
pl: Jan Bezimienny

en: Join
pl: Dołącz

en: Join Chat
pl: Dołącz do konferencji

en: Join Chat...
pl: Dołącz do konferencji…

en: Join Private Group
pl: Dołącz do prywatnej grupy

en: Join a Chat
pl: Dołączenie do konferencji

en: Join/Part Hiding
pl: Ukrywanie wejść/wyjść

en: Joining %s requires an invitation.
pl: Dołączenie do %s wymaga zaproszenia.

en: Jump to markerline
pl: Przejdź do odkreślenia

en: Just logged in
pl: Właśnie zalogowano

en: Just logged out
pl: Właśnie wylogowano

en: Kannada
pl: kannada

en: Kannada Translation team
pl: Zespół tłumaczenia na język kannada

en: Kashmiri
pl: kaszmirski

en: Kazakh
pl: kazachski

en: Key Agreement
pl: Akceptacja klucza

en: Key Agreement Request
pl: Prośba o akceptację klucza

en: Key Agreement failed
pl: Akceptacja klucza się nie powiodła

en: Key Exchange failed
pl: Wymiana kluczy się nie powiodła

en: Key Length: 	%d bits
pl: Długość klucza: 	%d bity

en: Key Pair Generation failed
pl: Utworzenie pary kluczy się nie powiodło

en: Key agreement cannot be started with yourself
pl: Nie można rozpocząć akceptacji klucza z samym sobą

en: Key agreement failed
pl: Akceptacja klucza się nie powiodła

en: Key agreement is already started
pl: Akceptacja klucza jest już rozpoczęta

en: Key agreement request received from %s. Would you like to perform the key agreement?
pl: Odebrano prośbę o zaakceptowanie klucza od użytkownika %s. Wykonać akceptację klucza?

en: Key agreement was aborted
pl: Przerwano akceptację klucza

en: Key length
pl: Długość klucza

en: Keyboard Shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

en: Khmer
pl: khmerski

en: Kicked (%s)
pl: Wyrzucony (%s)

en: Kicked by %s (%s)
pl: Wyrzucony przez %s (%s)

en: Kill User
pl: Zabij użytkownika

en: Killed by %s (%s)
pl: Zabito przez %s (%s)

en: Korean
pl: koreański

en: Kurdish
pl: kurdyjski

en: Kurdish (Sorani)
pl: kurdyjski (sorani)

en: Lao
pl: laotański

en: Last Known Client
pl: Ostatni znany klient

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Last Said
pl: Ostatnio powiedziane

en: Last Seen
pl: Ostatnio widziany

en: Last created window
pl: Ostatnie utworzone okno

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Last name:
pl: Nazwisko:

en: Lastlog
pl: Ostatni dziennik

en: Lastlog plugin.
pl: Wtyczka ostatniego dziennika.

en: Later
pl: Później

en: Latvian
pl: łotewski

en: Launcher Icon
pl: Ikona aktywatora

en: Layout
pl: Układ

en: Left
pl: Lewo

en: Left Vertical
pl: Pionowo z lewej

en: Let others see what computer you are using
pl: Inni użytkownicy mogą widzieć informacje o komputerze

en: Let others see what services you are using
pl: Inni użytkownicy mogą widzieć używane usługi

en: Lets you send raw input to text-based protocols (XMPP, IRC, TOC). Hit 'Enter' in the entry box to send. Watch the debug window.
pl: Umożliwia wysyłanie surowego tekstu w protokołach tekstowych (XMPP, IRC, TOC). Naciśnięcie przycisku „Enter” w polu wprowadzania tekstu wysyła go. Należy obserwować okno debugowania.

en: Lets you send raw input to text-based protocols.
pl: Umożliwia wysyłanie surowego tekstu w protokołach tekstowych.

en: Level
pl: Poziom

en: List of %d user:
     | List of %d users:
pl[0]: Lista %d użytkownika:
pl[1]: Lista %d użytkowników:
pl[2]: Lista %d użytkowników:
pl[3]: Lista %d użytkowników:

en: List overflow
pl: Lista jest pełna

en: Listening to music
pl: Słucha muzyki

en: Lithuanian
pl: litewski

en: Live Video
pl: Wideo na żywo

en: Load Buddylist...
pl: Wczytaj listę znajomych…

en: Load buddylist from file...
pl: Wczytaj listę znajomych z pliku…

en: Loads .NET plugins with Mono.
pl: Wczytuje wtyczki języka .NET za pomocą Mono.

en: Local Buddy List Only
pl: Tylko lokalna lista znajomych

en: Local File:
pl: Lokalny plik:

en: Local Port
pl: Lokalny port

en: Local Time
pl: Czas lokalny

en: Local server start time: %s
    Local server uptime: %s
    Local server clients: %d
    Local server channels: %d
    Local server operators: %d
    Local router operators: %d
    Local cell clients: %d
    Local cell channels: %d
    Local cell servers: %d
    Total clients: %d
    Total channels: %d
    Total servers: %d
    Total routers: %d
    Total server operators: %d
    Total router operators: %d
pl: Czas uruchomienia lokalnego serwera: %s
    Czas działania lokalnego serwera: %s
    Klienci lokalnego serwera: %d
    Kanały lokalnego serwera: %d
    Operatorzy lokalnego serwera: %d
    Operatorzy lokalnego routera: %d
    Klienci lokalnej komórki: %d
    Kanały lokalnej komórki: %d
    Serwery lokalnej komórki: %d
    Razem klientów: %d
    Razem kanałów: %d
    Razem serwerów: %d
    Razem routerów: %d
    Razem operatorów serwerów: %d
    Razem operatorów routerów: %d

en: Locality
pl: Położenie

en: Localizations
pl: Tłumaczenia

en: Location
pl: Położenie

en: Log Deletion Failed
pl: Usunięcie dziennika rozmów się nie powiodło

en: Log Directory
pl: Katalog dziennika

en: Log IMs
pl: Zapis wiadomości

en: Log In
pl: Zaloguj się

en: Log Out
pl: Wyloguj się

en: Log Reader
pl: Czytnik dzienników rozmów

en: Log _format:
pl: _Format dziennika:

en: Log all _instant messages
pl: Zapisywanie wszystkich _wiadomości

en: Log all _status changes to system log
pl: Zapisywanie wszystkich zmian _stanu do dziennika systemowego

en: Log all c_hats
pl: Zapisywanie wszystkich _konferencji

en: Log chats
pl: Zapis konferencji

en: Log format
pl: Format dziennika

en: Log status change events
pl: Zapis zmian stanu

en: Logged In
pl: Zalogowany

en: Logged Off
pl: Wylogowano

en: Logging
pl: Dziennik rozmów

en: Logging can be enabled from Tools -> Preferences -> Logging.
    
    Enabling logs for instant messages and/or chats will activate history for the same conversation type(s).
pl: Zapis do dziennika rozmów można włączyć w Narzędzia → Preferencje → Dziennik rozmów
    
    Wtyczka historii będzie aktywna dla tych typów rozmów, dla których zostanie włączony zapis do dziennika rozmów.

en: Logging of this conversation failed.
pl: Zapisanie tej rozmowy do dziennika się nie powiodło.

en: Logging started. Future messages in this conversation will be logged.
pl: Zapisywanie do dziennika zostało rozpoczęte. Od tej chwili wszystkie wiadomości w tej rozmowie zostaną zapisane.

en: Logging stopped. Future messages in this conversation will not be logged.
pl: Zapisywanie do dziennika zostało zatrzymane. Od tej chwili żadne wiadomości w tej rozmowie nie będą zapisywane.

en: Login Acknowledged
pl: Potwierdzono zalogowanie

en: Login Options
pl: Opcje logowania

en: Login Redirected
pl: Logowanie zostało przekierowane

en: Login name
pl: Login

en: Lonely
pl: Samotny

en: Lost
pl: Zagubiony

en: Lost connection with server: %s
pl: Utracono połączenie z serwerem: %s

en: Lost connection with the remote user:<br>%s
pl: Utracono połączenie ze zdalnym użytkownikiem:<br>%s

en: Loud
pl: Głośno

en: Louder
pl: Głośniej

en: Loudest
pl: Najgłośniej

en: Lucky
pl: Ma szczęście

en: Lunch
pl: Obiad

en: MD5-based
pl: Na podstawie MD5

en: MNO
pl: MNŃOÓ

en: MOTD for %s
pl: Wiadomość dnia (MOTD) dla %s

en: M_ute sounds
pl: Wyci_szenie dźwięków

en: Macedonian
pl: macedoński

en: Mail Checker
pl: Sprawdzanie poczty

en: Mail dialog
pl: Okno dialogowe poczty

en: Mailstop
pl: Przegródka pocztowa

en: Maithili
pl: maithili

en: Malay
pl: malajski

en: Malayalam
pl: malajalam

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Male or female
pl: Mężczyzna lub kobieta

en: Malformed BOSH URL
pl: Błędnie sformatowany adresu URL protokołu BOSH

en: Malformed XMPP ID
pl: Błędnie sformatowany identyfikator XMPP

en: Malicious challenge from server
pl: Złośliwe wyzwanie od serwera

en: Manual
pl: Ręcznie

en: Manually
pl: Ręcznie

en: Marathi
pl: marathi

en: Markerline
pl: Odkreślenie

en: Master archive is misconfigured
pl: Główne archiwum jest błędnie skonfigurowane

en: Maximum Version
pl: Maksymalna wersja

en: Maximum last-seen difference:
pl: Maksymalna różnica ostatnio-widziany:

en: Maximum response timeout:
pl: Maksymalny czas oczekiwania na odpowiedź:

en: Maximum size:
pl: Maksymalny rozmiar:

en: Meadow Mari
pl: maryjski

en: Mean
pl: Podły

en: Media Initiation Failed
pl: Zainicjowanie multimediów się nie powiodło

en: Media error
pl: Błąd multimediów

en: Meeting friends
pl: Spotyka się z przyjaciółmi

en: Member Since
pl: Członek od

en: Merge Groups
pl: Połączenie grup

en: Merge List from Server
pl: Połącz listę z serwera

en: Merge and Save List to Server
pl: Połącz i zapisz listę na serwerze

en: Merging these contacts will cause them to share a single entry on the buddy list and use a single conversation window. You can separate them again by choosing 'Expand' from the contact's context menu
pl: Połączenie tych kontaktów spowoduje współdzielenie pojedynczego wpisu na liście znajomych i używanie pojedynczego okna rozmowy. Można oddzielić je ponownie przez wybranie „Rozwiń” z menu kontekstowego kontaktu

en: Message
pl: Wiadomość

en: Message (Nick Said) Text
pl: Tekst wiadomości (pseudonim powiedział)

en: Message (optional)
pl: Wiadomość (opcjonalna)

en: Message Notification
pl: Powiadamianie o wiadomościach

en: Message Text
pl: Tekst wiadomości

en: Message Timestamp Formats
pl: Formaty daty wiadomości

en: Message could not be sent because the maximum length was exceeded.
pl: Nie można było wysłać wiadomości, ponieważ maksymalna długość została przekroczona.

en: Message could not be sent.
pl: Nie można było wysłać wiadomości.

en: Message delivery to %s failed: %s
pl: Dostarczenie wiadomości do użytkownika %s się nie powiodło: %s

en: Message from %s
pl: Wiadomość od użytkownika %s

en: Message of the Day
pl: Wiadomość dnia

en: Message received
pl: Odebrano wiadomość

en: Message received begins conversation
pl: Odebrana wiadomość rozpoczyna rozmowę

en: Message sent
pl: Wysłano wiadomość

en: Message was not sent, because you are not signed on.
pl: Wiadomość nie została wysłana, ponieważ użytkownik nie jest zalogowany.

en: Message:
pl: Wiadomość:

en: Messaging Menu
pl: Menu komunikatora

en: Method:
pl: Metoda:

en: Microphone
pl: Mikrofon

en: Microphone Test
pl: Test mikrofonu

en: Middle Name
pl: Drugie imię

en: Middle mouse button
pl: Środkowy przycisk myszy

en: Minimi_ze new conversation windows
pl: Minimali_zowanie nowych okien rozmów

en: Minimum Version
pl: Minimalna wersja

en: Minimum input area height in lines:
pl: Minimalna wysokość pola wprowadzania tekstu w wierszach:

en: Minutes
pl: Minuty

en: Minutes before changing status
pl: Minuty przed zmianą stanu

en: Misc
pl: Różne

en: Miscellaneous
pl: Różne

en: Missing protocol plugin for %s
pl: Brak wtyczki protokołu %s

en: Mobile
pl: Ruchliwy

en: Mobile Phone
pl: Telefon komórkowy

en: Modify
pl: Modyfikuj

en: Modify Account
pl: Modyfikacja konta

en: Modify Buddy Pounce
pl: Modyfikuj przechwytywanie zdarzeń

en: Mongolian
pl: mongolski

en: Mono Plugin Loader
pl: Wczytywanie wtyczek Mono

en: Mood
pl: Nastrój

en: Mood Comment
pl: Komentarz nastroju

en: Mood Name
pl: Nazwa nastroju

en: Mood Text
pl: Tekst nastroju

en: Moody
pl: Ponury

en: More than one user was found with the same name. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
pl: Odnaleziono więcej niż jednego użytkownika o tej samej nazwie. Proszę wybrać właściwego użytkownika, który ma zostać dodany do listy znajomych.

en: More than one user was found with the same public key. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
pl: Odnaleziono więcej niż jednego użytkownika z tym samym kluczem publicznym. Proszę wybrać właściwego użytkownika, który ma zostać dodany do listy znajomych.

en: Mouse Gestures
pl: Gesty myszy

en: Mouse Gestures Configuration
pl: Konfiguracja gestów myszy

en: Move to
pl: Przenieś do

en: Multiple plugins will be unloaded.
pl: Kilka wtyczek zostanie wyłączonych.

en: Music Messaging
pl: Wiadomości muzyczne

en: Music Messaging Configuration
pl: Konfiguracja wiadomości muzycznych

en: Music Messaging Plugin for collaborative composition.
pl: Wtyczka do grupowego komponowania utworów muzycznych.

en: Music messaging session confirmed.
pl: Potwierdzono sesję wiadomości muzycznych.

en: Mute _Sounds
pl: Wyci_szenie dźwięków

en: NAME
pl: NAZWA

en: NSS Preferences
pl: Preferencje biblioteki NSS

en: N_ew conversations:
pl: Now_e rozmowy:

en: Name
pl: Nazwa

en: Name: %s
    Version: %s
    Description: %s
    Author: %s
    Website: %s
    Filename: %s
pl: Nazwa: %s
    Wersja: %s
    Opis: %s
    Autor: %s
    Strona WWW: %s
    Nazwa pliku: %s

en: Nepali
pl: nepalski

en: Nervous
pl: Nerwowy

en: Nested Grouping (experimental)
pl: Zagnieżdżone grupowanie (eksperymentalne)

en: Nested Subgroup
pl: Zagnieżdżone podgrupy

en: Network
pl: Sieć

en: Network Statistics
pl: Statystyki sieci

en: Network error.
pl: Błąd sieci.

en: Network is empty
pl: Sieć jest pusta

en: Neutral
pl: Neutralny

en: Never
pl: Nigdy

en: New Account
pl: Nowe Konto

en: New Buddy Pounce
pl: Nowe przechwytywanie zdarzeń

en: New Conference
pl: Nowa konferencja

en: New Event
pl: Nowe zdarzenie

en: New Instant Message
pl: Nowa wiadomość

en: New Line
pl: Nowy wiersz

en: New Mail
pl: Nowa wiadomość e-mail

en: New Person
pl: Nowa osoba

en: New Pounces
pl: Nowe przechwytywanie zdarzeń

en: New Version Available
pl: Dostępna jest nowa wersja

en: New _Message...
pl: Nowa wiado_mość…

en: New _mail notifications
pl: Powiada_mianie o nowej poczcie

en: New mail notifications
pl: Powiadomienia o nowej poczcie

en: New password
pl: Nowe hasło

en: New password (again)
pl: Nowe hasło (ponownie)

en: New passwords do not match.
pl: Nowe hasła się nie zgadzają.

en: New status...
pl: Nowy stan…

en: New tab
pl: Nowa karta

en: New window
pl: Nowe okno

en: New...
pl: Nowy…

en: Next >
pl: Dalej >

en: Nick
pl: Pseudonim

en: Nick Said
pl: Pseudonim powiedział

en: Nick changing not supported in non-MUC chatrooms
pl: Zmienianie pseudonimu nie jest obsługiwane w konferencjach nie będących MUC

en: Nick or channel is temporarily unavailable.
pl: Pseudonim lub kanał jest chwilowo niedostępny.

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: Nickname in use
pl: Używany pseudonim

en: Nihilist
pl: Nihilista

en: No
pl: Nie

en: No Grouping
pl: Bez grupowania

en: No MOTD available
pl: Brak dostępnej wiadomości dnia (MOTD)

en: No Matches
pl: Brak wyników

en: No Message of the Day available
pl: Brak wiadomości dnia

en: No Proxy
pl: Bez pośrednika

en: No Sound
pl: Bez dźwięku

en: No actions available
pl: Brak dostępnych czynności

en: No codecs found. Install some GStreamer codecs found in GStreamer plugins packages.
pl: Nie odnaleziono kodeków. Proszę zainstalować kodeki biblioteki GStreamer z pakietów wtyczek tej biblioteki.

en: No codecs left. Your codec preferences in fs-codecs.conf are too strict.
pl: Nie pozostały żadne kodeki. Preferencje kodeków w pliku fs-codecs.conf są za ścisłe.

en: No configuration options for this plugin.
pl: Brak opcji konfiguracji dla tej wtyczki.

en: No file transfer session active
pl: Brak aktywnej sesji przesyłania plików

en: No logs were found
pl: Nie odnaleziono żadnych dzienników rozmów

en: No match
pl: Brak wyników

en: No matches
pl: Brak wyników

en: No matching users found
pl: Nie odnaleziono pasujących użytkowników

en: No message
pl: Brak wiadomości

en: No name
pl: Bez nazwy

en: No proxy
pl: Bez pośrednika

en: No public key was received
pl: Nie odebrano żadnego klucza publicznego

en: No reason
pl: Bez powodu

en: No reason given.
pl: Nie podano powodu.

en: No results found for email address %s
pl: Nie odnaleziono żadnych wyników dla adresu e-mail %s

en: No server statistics available
pl: Brak dostępnych statystyk serwera

en: No session ID given
pl: Nie podano identyfikatora sesji

en: No sounds
pl: Bez dźwięków

en: No such channel
pl: Nie ma takiego kanału

en: No such command (in this context).
pl: Nie ma takiego polecenia (w tym kontekście).

en: No such command.
pl: Nie ma takiego polecenia.

en: No such nick or channel
pl: Brak takiego pseudonimu lub kanału

en: No topic is set
pl: Nie ustawiono tematu

en: No users found
pl: Nie odnaleziono użytkowników

en: Non-matching Hosts
pl: Niepasujące komputery

en: None
pl: Brak

en: None (To pending)
pl: Brak (do oczekuje na upoważnienie)

en: None of your accounts are idle.
pl: Żadne konto nie jest w stanie bezczynności.

en: Normal
pl: Normalny

en: Norwegian Nynorsk
pl: norweski nynorsk

en: Not Acceptable
pl: Nieakceptowalne

en: Not Allowed
pl: Zabronione

en: Not Authorized
pl: Nie upoważniono

en: Not Available
pl: Niedostępny

en: Not Supported for NSS < 3.14
pl: Nie jest obsługiwane dla biblioteki NSS < 3.14

en: Not connected to the server
pl: Nie połączono z serwerem

en: Not implemented yet.
pl: Jeszcze nie zaimplementowano.

en: Not logged in
pl: Niezalogowany

en: Not started
pl: Nie rozpoczęto

en: Not supported
pl: Nieobsługiwane

en: Not supported by client
pl: Nieobsługiwane przez klienta

en: Not supported by host
pl: Nieobsługiwane przez serwer

en: Not while on AOL
pl: Nie podczas używania AOL

en: Note
pl: Notatka

en: Note: The preference for "New conversations" must be set to "By conversation count".
pl: Uwaga: preferencja dla „Nowe rozmowy” musi zostać ustawiona na „Według liczby rozmów”.

en: Notes
pl: Notatki

en: Notes Address Book Group
pl: Grupa książki adresowej programu Notes

en: Notes Address Book Information
pl: Informacje o książce adresowej programu Notes

en: Notes Address Book group results
pl: Wyniki grupy książki adresowej programu Notes

en: Notification Methods
pl: Metody powiadamiania

en: Notification Removal
pl: Usuwanie powiadomień

en: Notifies in a conversation window when a buddy goes or returns from away or idle.
pl: Powiadamia w oknie rozmowy, kiedy użytkownik zaraz wraca lub jest bezczynny.

en: Notify Dialog
pl: Okno dialogowe powiadomienia

en: Notify For
pl: Powiadamianie dla

en: Notify When
pl: Powiadamianie, kiedy

en: Notify buddies when you are typing
pl: Powiadamianie znajomych o pisaniu

en: Notify with a popup when an autoaccepted file transfer is complete
    (only when there's no conversation with the sender)
pl: Powiadomienie, kiedy przesłanie automatycznie odebranego pliku
    zostanie ukończone (tylko wtedy, kiedy nie jest prowadzona rozmowa z nadawcą)

en: Notify with a toaster when
pl: Wyskakujące powiadomienie, kiedy

en: Novell GroupWise Messenger Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu Novell GroupWise Messenger

en: Now Listening
pl: Słucha teraz

en: Number of conversations per window
pl: Liczba rozmów w jednym oknie

en: Obsolete SNAC
pl: Przestarzałe SNAC

en: Occitan
pl: oksytański

en: Occupied
pl: Zajęty

en: Offended
pl: Urażony

en: Offering to send %s to %s
pl: Oferowanie wysłania %s do %s

en: Offline Buddies
pl: Znajomi w trybie offline

en: Offline Message
pl: Wiadomość w trybie offline

en: Offline Message Emulation
pl: Emulacja wiadomości offline

en: Offline Text
pl: Tekst trybu offline

en: Offline buddies
pl: Znajomi w trybie offline

en: Offline message store full
pl: Przechowalnia wiadomości w trybie offline jest pełna

en: Old ICQ UTF8
pl: Poprzednie kodowanie UTF-8 protokołu ICQ

en: Old flat format
pl: Poprzedni płaski format

en: On Mobile
pl: Używa telefonu komórkowego

en: On the phone
pl: Przy telefonie

en: On unread messages
pl: Kiedy są nieprzeczytane wiadomości

en: One Time Password
pl: Jednorazowe hasło

en: One Time Password Support
pl: Obsługa jednorazowych haseł

en: One or more messages may have been undeliverable.
pl: Jedna lub więcej wiadomości mogła nie zostać dostarczona.

en: Online Buddies
pl: Znajomi w trybie online

en: Online Services
pl: Usługi online

en: Online Since
pl: W trybie online od

en: Online Status
pl: Stan trybu online

en: Online Text
pl: Tekst trybu online

en: Online since
pl: W trybie online od

en: Online/Offline
pl: Online/offline

en: Online: %d
    Total: %d
pl: Online: %d
    Razem: %d

en: Only buddies
pl: Tylko znajomym

en: Only create TinyURL for URLs of this length or greater
pl: Tworzenie adresów TinyURL tylko dla adresów URL tej długości lub większych

en: Only enable for users on the buddy list
pl: Tylko dla użytkowników z listy znajomych

en: Only online
pl: Tylko znajomi w trybie online

en: Only replace _whole words
pl: Zastępowanie tylko całych _wyrazów

en: Only when available
pl: Tylko podczas dostępności

en: Only when docked
pl: Tylko podczas zadokowania

en: Only when not available
pl: Tylko podczas nieobecności

en: Opacity:
pl: Nieprzezroczystość:

en: Ope_n an IM window
pl: Otwarcie ok_na rozmowy

en: Open All Messages
pl: Otwórz wszystkie wiadomości

en: Open File...
pl: Otwórz plik…

en: Open Public Key...
pl: Otwórz klucz publiczny…

en: Open _Containing Directory
pl: Otwórz _katalog

en: Open an IM window
pl: Otwarcie okna rozmowy

en: Open...
pl: Otwórz…

en: Operating System
pl: System operacyjny

en: Optional information:
pl: Opcjonalne informacje:

en: Options
pl: Opcje

en: Options specific to Pidgin for Windows.
pl: Opcje specyficzne dla programu Pidgin dla Windows.

en: Organization
pl: Organizacja

en: Organization Name
pl: Nazwa organizacji

en: Organization Unit
pl: Jednostka organizacyjna

en: Organization: 	%s
pl: Organizacja: 	%s

en: Original password
pl: Poprzednie hasło

en: Oriya
pl: orija

en: Orphans
pl: Osieroceni

en: Other
pl: Inny

en: Others talk in chat
pl: Wypowiedź innych na konferencji

en: Out of memory
pl: Brak pamięci

en: Output
pl: Wyjście

en: Outraged
pl: Oburzony

en: Overwrite
pl: Zastąp

en: P.O. Box
pl: Skrytka pocztowa

en: PEM X.509 Certificate Export
pl: Eksport certyfikatu PEM X.509

en: PING reply -- Lag: %lu seconds
pl: Odpowiedź PING — opóźnienie: %lu s

en: PQRS
pl: PQRSŚ

en: P_auses while typing
pl: Wstrzym_anie pisania

en: P_lay a sound
pl: O_dtworzenie dźwięku

en: P_lugin
pl: W_tyczka

en: P_ort:
pl: _Port:

en: P_ounce only when my status is not Available
pl: Przechwytywanie tylko, kiedy stan nie jest d_ostępny

en: P_roxy
pl: Poś_rednik

en: Pa_ssword:
pl: Ha_sło:

en: Paging
pl: Stronicowanie

en: Pashto
pl: pasztuński

en: Pass_word:
pl: _Hasło:

en: Passphrase
pl: Hasło

en: Passphrase (retype)
pl: Hasło (ponownie)

en: Passphrase required
pl: Hasło jest wymagane

en: Passphrases do not match
pl: Hasła się nie zgadzają

en: Password
pl: Hasło

en: Password (again)
pl: Hasło (ponownie)

en: Password Changed
pl: Zmieniono hasło

en: Password has expired
pl: Hasło wygasło

en: Password is required to sign on.
pl: Do zalogowania wymagane jest hasło.

en: Password sent
pl: Wysłano hasło

en: Password:
pl: Hasło:

en: Past Translators
pl: Poprzedni tłumacze

en: Paste as Plain _Text
pl: Wklej jako zwykły _tekst

en: Path to save the files in
    (Please provide the full path)
pl: Ścieżka do zapisywania plików w
    (proszę podać pełną ścieżkę)

en: Pause
pl: Wstrzymaj

en: Paused while typing
pl: Wstrzymanie pisania

en: Pauses while typing
pl: Wstrzymuje pisanie

en: Payment Required
pl: Opłata jest wymagana

en: Penguin Pimps
pl: Pingwinki

en: Performing key exchange
pl: Wykonywanie wymiany kluczy

en: Perl Plugin Loader
pl: Wczytywanie wtyczek języka Perl

en: Permission denied
pl: Brak dostępu

en: Permit User
pl: Zezwolenie dla użytkownika

en: Persian
pl: perski

en: Persistent
pl: Trwałe

en: Person enters chat
pl: Osoba wchodzi na konferencję

en: Person leaves chat
pl: Osoba opuszcza konferencję

en: Personal Information
pl: Informacje osobiste

en: Personal Title
pl: Tytuł osoby

en: Personal Web Page
pl: Osobista strona WWW

en: Phone
pl: Telefon

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Pidgin Buddylist Theme Editor
pl: Edytor motywu listy znajomych programu Pidgin

en: Pidgin Demonstration Plugin
pl: Wtyczka demonstracyjna programu Pidgin

en: Pidgin GTK+ Theme Control
pl: Kontrola motywów GTK+ w programie Pidgin

en: Pidgin Icon Theme Editor
pl: Edytor motywów ikon programu Pidgin

en: Pidgin Instant Messaging Client (required)
pl: Klient komunikatora Pidgin (wymagane)

en: Pidgin Internet Messenger
pl: Pidgin

en: Pidgin Theme Editor
pl: Edytor motywów programu Pidgin

en: Pidgin Theme Editor.
pl: Edytor motywów programu Pidgin.

en: Pidgin Tooltip
pl: Podpowiedź programu Pidgin

en: Pidgin is a chat program which lets you log in to accounts on multiple chat networks simultaneously.
pl: Pidgin jest komunikatorem umożliwiającym logowanie do wielu sieci jednocześnie.

en: Pidgin requires a compatible GTK+ Runtime (which does not appear to be installed).$\rAre you sure you want to skip installing the GTK+ Runtime?
pl: Program Pidgin wymaga zgodnej biblioteki GTK+ (która nie jest zainstalowana).$\rNa pewno pominąć instalowanie biblioteki GTK+?

en: Pidgin smileys
pl: Emotikony programu Pidgin

en: Ping failed
pl: Polecenie ping się nie powiodło

en: Ping reply received from server
pl: Odebrano odpowiedź ping od serwera

en: Ping timed out
pl: Przekroczono czas oczekiwania na ping

en: Place Closed
pl: Zamknięto miejsce

en: Place tagged
pl: Nadano znaczniki miejscu

en: Plain text
pl: Zwykły tekst

en: Plaintext Authentication
pl: Uwierzytelnianie w zwykłym tekście

en: Play
pl: Odtwórz

en: Play a sound
pl: Odtworzenie dźwięku

en: Playful
pl: Figlarny

en: Please Update the necessary fields.
pl: Proszę zaktualizować wymagane pola.

en: Please authorize me so I can add you to my buddy list.
pl: Proszę o upoważnienie, aby dodać użytkownika do listy znajomych.

en: Please enter a buddy to pounce.
pl: Proszę podać znajomego do przechwytywania zdarzeń.

en: Please enter a different title for the status.
pl: Proszę podać inny tytuł dla stanu.

en: Please enter a non-empty title for the status.
pl: Proszę podać niepusty tytuł stanu.

en: Please enter a topic for the new conference, and an invitation message to be sent to %s
pl: Proszę podać temat nowej konferencji i treść zaproszenia, która zostanie wysłana do %s

en: Please enter an alias, and the appropriate information about the chat you would like to add to your buddy list.
pl: Proszę podać alias i odpowiednie informacje o konferencji, która ma zostać dodana do listy znajomych.

en: Please enter buddy information.
pl: Proszę podać informacje o znajomym.

en: Please enter the %s channel private group name and passphrase.
pl: Proszę podać nazwę i hasło prywatnej grupy kanału %s.

en: Please enter the URL and description of the link that you want to insert. The description is optional.
pl: Proszę podać adres URL i opis wstawianego odnośnika. Opis jest opcjonalny.

en: Please enter the URL of the link that you want to insert.
pl: Proszę podać adres URL wstawianego odnośnika.

en: Please enter the appropriate information about the chat you would like to join.
pl: Proszę podać odpowiednie informacje o konferencji, do której dołączyć.

en: Please enter the buddy's username and account type below.
pl: Proszę poniżej podać nazwę znajomego i typ konta.

en: Please enter the name of the chat you want to join.
pl: Proszę podać nazwę konferencji, do której dołączyć.

en: Please enter the name of the group to be added.
pl: Proszę podać nazwę dodawanej grupy.

en: Please enter the name of the user you wish to be able to contact you.
pl: Proszę podać nazwę użytkownika, który ma mieć możliwość kontaktowania się.

en: Please enter the name of the user you wish to block.
pl: Proszę podać nazwę użytkownika, który ma zostać zablokowany.

en: Please enter the name of the user you wish to invite, along with an optional invite message.
pl: Proszę podać nazwę zapraszanego użytkownika. Można również wpisać treść zaproszenia (opcjonalnie).

en: Please enter the new name for %s
pl: Proszę podać nową nazwę dla %s

en: Please enter the person's information below.
pl: Proszę poniżej podać informacje o osobie.

en: Please enter the username or alias of the person whose info you would like to view.
pl: Proszę podać nazwę użytkownika lub alias osoby, której informacje mają zostać wyświetlone.

en: Please enter the username or alias of the person whose log you would like to view.
pl: Proszę podać nazwę użytkownika lub alias osoby, której dziennik rozmów wyświetlić.

en: Please enter the username or alias of the person you would like to Block/Unblock.
pl: Proszę podać nazwę użytkownika lub alias osoby do zablokowania/odblokowania.

en: Please enter the username or alias of the person you would like to IM.
pl: Proszę podać nazwę użytkownika lub alias osoby, do którego wysłać wiadomość.

en: Please enter your current password and your new password.
pl: Proszę podać bieżące i nowe hasło.

en: Please enter your new password
pl: Proszę podać nowe hasło

en: Please fill out the information below to change your account registration.
pl: Aby zmienić rejestrację konta, proszę wypełnić poniższe informacje.

en: Please fill out the information below to register your new account.
pl: Aby zarejestrować nowe konto, proszę wypełnić poniższe informacje.

en: Please open the debug window and try again to see the exact error message.
pl: Proszę otworzyć okno debugowania i spróbować ponownie, aby wyświetlić dokładny komunikat o błędzie.

en: Please select the resource of %s to which you would like to send a file
pl: Proszę wybrać zasób użytkownika %s, do którego wysłać plik

en: Please select the resource of %s with which you would like to start a media session.
pl: Proszę wybrać zasób użytkownika %s, z którym uruchomić sesję multimediów.

en: Please select your mood from the list
pl: Proszę wybrać nastrój z listy

en: Please specify a new nickname for you.
pl: Proszę podać nowy pseudonim.

en: Please update the necessary fields.
pl: Proszę zaktualizować wymagane pola.

en: Please wait while TinyURL fetches a shorter URL...
pl: Proszę czekać, aż TinyURL przechwyci skrócony adres URL…

en: Please, enter your search criteria below
pl: Proszę poniżej podać kryteria wyszukiwania

en: Please, select who can see your status
pl: Proszę wybrać, kto może widzieć stan

en: Plu_gins
pl: _Wtyczki

en: Plugin Information
pl: Informacje o wtyczkach

en: Plugin does not implement all required functions (list_icon, login and close)
pl: Wtyczka nie implementuje wszystkich wymaganych funkcji (list_icon, login i close)

en: Plugin magic mismatch %d (need %d)
pl: Magic wtyczki się nie zgadza %d (wymagane %d)

en: Plugin need to be loaded before you can configure it.
pl: Wtyczka musi być wczytana przed jej skonfigurowaniem.

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Point values to use for account...
pl: Wskazywanie używanej wartości dla konta…

en: Point values to use when...
pl: Wskazywanie używanych wartości, kiedy…

en: Policy Violation
pl: Naruszenie polityki

en: Polish
pl: polski

en: Polish popular IM
pl: Popularny w Polsce komunikator

en: Pop up a notification
pl: Powiadomienia

en: Pop-Up Message
pl: Wiadomość wyskakująca

en: Ports
pl: Porty

en: Portuguese
pl: portugalski

en: Portuguese-Brazil
pl: portugalski (Brazylia)

en: Position
pl: Zawód

en: Possible Matches
pl: Możliwe wyniki

en: Postal Code
pl: Kod pocztowy

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Pounce Target
pl: Cel zdarzeń

en: Pounce When Buddy...
pl: Przechwytywane zdarzenia, kiedy znajomy…

en: Pounce on Whom
pl: Źródło zdarzeń

en: Pounce only when my status is not Available
pl: Przechwytywanie tylko, gdy stan nie jest dostępny

en: Pr_eferences
pl: _Preferencje

en: Pre_view
pl: Podg_ląd

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Preferred Contact
pl: Preferowany kontakt

en: Preferred Language
pl: Preferowany język

en: Prepend _string into window title:
pl: Poprzedzanie tytułu okna napi_sem:

en: Prepends a newline to displayed message.
pl: Poprzedza wyświetlaną wiadomość nowym wierszem.

en: Prepends a newline to messages so that the rest of the message appears below the username in the conversation window.
pl: Poprzedza wiadomości nowym wierszem w ten sposób, że pozostała część wiadomości pojawia się poniżej nazwy użytkownika w oknie rozmowy.

en: Priority
pl: Priorytet

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Private Key file
pl: Plik klucza prywatnego

en: Private key file
pl: Plik klucza prywatnego

en: Pro_tocol:
pl: Pro_tokół:

en: Process returned error code %d
pl: Proces zwrócił kod błędu %d

en: Profile
pl: Profil

en: Profile too long.
pl: Profil jest za długi.

en: Profiles
pl: Profile

en: Progress
pl: Postęp

en: Protocol
pl: Protokół

en: Protocol:
pl: Protokół:

en: Proud
pl: Dumny

en: Provides SSL support through GNUTLS.
pl: Dostarcza obsługę SSL przez bibliotekę GnuTLS.

en: Provides SSL support through Mozilla NSS.
pl: Dostarcza obsługę SSL przez bibliotekę NSS Mozilli.

en: Provides a variety of ways of notifying you of unread messages.
pl: Dostarcza wiele sposobów powiadomienia użytkownika o nieprzeczytanych wiadomościach.

en: Provides a wrapper around SSL support libraries.
pl: Dostarcza funkcję obudowującą biblioteki obsługi SSL.

en: Provides access to commonly used gtkrc settings.
pl: Dostarcza dostęp do często używanych ustawień gtkrc.

en: Provides alternate buddylist grouping options.
pl: Dostarcza alternatywne opcje grupowania listy znajomych.

en: Provides integration with Evolution.
pl: Dostarcza integrację z programem Evolution.

en: Provides integration with Unity's messaging menu and launcher.
pl: Dostarcza integrację z menu komunikatora i aktywatorem środowiska Unity.

en: Provides integration with Unity.
pl: Dostarcza integrację ze środowiskiem Unity.

en: Provides options specific to Pidgin for Windows, such as buddy list docking.
pl: Dostarcza opcje specyficzne dla programu Pidgin dla Windows, takie jak dokowanie listy znajomych.

en: Provides support for loading Tcl plugins
pl: Dostarcza obsługę wczytywania wtyczek języka Tcl

en: Provides support for loading perl plugins.
pl: Dostarcza obsługę wczytywania wtyczek języka Perl.

en: Provides support for mouse gestures
pl: Dostarcza obsługę gestów myszy

en: Proxy
pl: Pośrednik

en: Proxy Server
pl: Serwer pośrednika

en: Proxy _type:
pl: _Typ pośrednika:

en: Proxy preferences are configured in GNOME preferences
pl: Preferencje pośrednika są konfigurowane w preferencjach środowiska GNOME

en: Proxy t_ype:
pl: _Typ pośrednika:

en: Psychic Mode
pl: Tryb jasnowidza

en: Psychic mode for incoming conversation
pl: Tryb jasnowidza dla nadchodzących rozmów

en: PubSub Collection
pl: Zbiór PubSub

en: PubSub Leaf
pl: Karta PubSub

en: Public Key Babbleprint
pl: Czytelny odcisk klucza publicznego

en: Public Key Babbleprint:
    %s
pl: Czytelny odcisk klucza publicznego:
    %s

en: Public Key Fingerprint
pl: Odcisk klucza publicznego

en: Public Key Fingerprint:
    %s
pl: Odcisk klucza publicznego:
    %s

en: Public Key Information
pl: Informacje o kluczu publicznym

en: Public Key file
pl: Plik klucza publicznego

en: Public _IP:
pl: Publiczne _IP:

en: Public key authentication
pl: Uwierzytelnianie kluczem publicznym

en: Public key file
pl: Plik klucza publicznego

en: Publish status (note: everyone may watch you)
pl: Publikacja stanu (uwaga: każdy będzie mógł obserwować użytkownika)

en: Punjabi
pl: pendżabski

en: Purple Person
pl: Osoba biblioteki Purple

en: Purple's D-BUS server is not running for the reason listed below
pl: Serwer D-Bus biblioteki Purple nie jest uruchomiony z poniższego powodu

en: Question dialog
pl: Okno dialogowe pytania

en: Questioning
pl: Badawczy

en: Queue full
pl: Kolejka jest pełna

en: Quiet
pl: Cicho

en: Quieter
pl: Ciszej

en: Quietest
pl: Najciszej

en: R_aise conversation window
pl: Przenoszenie okn_a rozmowy na wierzch

en: Raise psychic conversations
pl: Automatycznie otwieranie okien rozmów

en: Raw
pl: Surowy

en: Re-enable
pl: Włącz ponownie

en: Re-enable Account
pl: Ponownie włącz konto

en: Re-initializing Stream
pl: Ponowne inicjowanie strumienia

en: Re-read gtkrc files
pl: Ponownie odczytaj pliki gtkrc

en: Re-request Authorization
pl: Ponownie poproś o upoważnienie

en: Real Name
pl: Imię i nazwisko

en: Real Name: 	%s
pl: Imię i nazwisko: 	%s

en: Real name
pl: Imię i nazwisko

en: Really delete certificate for %s?
pl: Na pewno usunąć certyfikat dla %s?

en: Realm
pl: Obszar

en: Received
pl: Odebrano

en: Received %s's public key. Would you like to accept this public key?
pl: Otrzymano klucz publiczny użytkownika %s. Odebrać go?

en: Received %s's public key. Your local copy does not match this key. Would you still like to accept this public key?
pl: Otrzymano klucz publiczny użytkownika %s. Lokalna kopia nie pasuje od tego klucza. Odebrać ten klucz publiczny?

en: Received Message Name Color
pl: Kolor nazwy odebranej wiadomości

en: Received Messages
pl: Odebrane wiadomości

en: Received authorization
pl: Otrzymano upoważnienie

en: Received invalid data on connection with remote user.
pl: Odebrano nieprawidłowe dane na połączeniu ze zdalnym użytkownikiem.

en: Received invalid data on connection with server
pl: Odebrano nieprawidłowe dane na połączeniu z serwerem

en: Received unexpected response from %s
pl: Odebrano nieoczekiwaną odpowiedź z adresu %s

en: Received unexpected response from %s: %s
pl: Odebrano nieoczekiwaną odpowiedź z %s: %s

en: Receiving
pl: Odbieranie

en: Recipient Unavailable
pl: Odbiorca jest niedostępny

en: Reconnect
pl: Połącz ponownie

en: Recurring
pl: Powtarzanie

en: Refused by client
pl: Odmowa klienta

en: Register
pl: Zarejestruj

en: Register New Account at %s
pl: Zarejestruj nowe konto na %s

en: Register New XMPP Account
pl: Zarejestruj nowe konto XMPP

en: Registration Error
pl: Błąd podczas rejestracji

en: Registration Failed
pl: Rejestracja się nie powiodła

en: Registration Required
pl: Wymagana rejestracja

en: Registration Successful
pl: Pomyślna rejestracja

en: Registration error
pl: Błąd rejestracji

en: Registration from %s successfully removed
pl: Pomyślnie usunięto rejestrację z %s

en: Registration of %s@%s successful
pl: Pomyślnie zarejestrowano nowe konto %s@%s

en: Registration to %s successful
pl: Pomyślnie zarejestrowano nowe konto do %s

en: Reject
pl: Odrzuć

en: Relaxed
pl: Rozluźniony

en: Relay Server (TURN)
pl: Serwer przekaźnika (TURN)

en: Release Notification
pl: Powiadomienie o wydaniu

en: Relieved
pl: Czuje ulgę

en: Remaining
pl: Pozostało

en: Remember pass_word
pl: _Zapamiętanie hasła

en: Remember password
pl: Zapamiętanie hasła

en: Remorseful
pl: Skruszony

en: Remote Connection Failed
pl: Zdalne połączenie się nie powiodło

en: Remote Server Not Found
pl: Nie odnaleziono zdalnego serwera

en: Remote Server Timeout
pl: Przekroczono czas oczekiwania zdalnego serwera

en: Remote disconnected
pl: Rozłączono zdalny

en: Remote host closed connection.
pl: Zdalny komputer zamknął połączenie.

en: Remotely Stored Buddy List
pl: Zdalnie przechowywana lista znajomych

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove Al_l
pl: Usuń wszyst_ko

en: Remove Buddy
pl: Usunięcie znajomego

en: Remove Buddy List window transparency on focus
pl: Usuń przezroczystość okna listy znajomych po aktywacji

en: Remove Chat
pl: Usunięcie konferencji

en: Remove Contact
pl: Usunięcie kontaktu

en: Remove Custom Icon
pl: Usuń niestandardową ikonę

en: Remove Group
pl: Usunięcie grupy

en: Remove IM window transparency on focus
pl: Usuń przezroczystość okna wiadomości po aktywacji

en: Remove on switch to conversation ta_b
pl: Usunięcie po przełączeniu na _kartę rozmowy

en: Remove when _typing in conversation window
pl: Usunięcie po wpisaniu _tekstu w oknie rozmowy

en: Remove when a _message gets sent
pl: Usunięcie po wysłaniu wiado_mości

en: Remove when conversation window _gains focus
pl: Usunięcie po a_ktywacji okna rozmowy

en: Remove when conversation window _receives click
pl: Usunięcie po _naciśnięciu okna rozmowy

en: Removing this contact will also remove all the buddies in the contact
pl: Usunięcie tego kontaktu spowoduje usunięcie wszystkich znajomych w tym kontakcie

en: Removing this group will also remove all the buddies in the group
pl: Usunięcie tej grupy spowoduje usunięcie wszystkich znajomych z tej grupy

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Replaces text in outgoing messages according to user-defined rules.
pl: Zastępuje tekst w wychodzących wiadomościach zgodnie z regułami określonymi przez użytkownika.

en: Reply time from %s: %lu seconds
pl: Czas odpowiedzi od %s: %lu s

en: Reply too big
pl: Odpowiedź jest za duża

en: Report Idle time
pl: Zgłaszanie czasu bezczynności

en: Request Dialog
pl: Okno dialogowe żądania

en: Request ambiguous
pl: Niejednoznaczna prośba

en: Request denied
pl: Odrzucono prośby

en: Requesting %s's attention...
pl: Proszenie o uwagę użytkownika %s…

en: Require authorization
pl: Wymagaj upoważnienia

en: Require encryption
pl: Wymaganie szyfrowania

en: Required parameters not passed in
pl: Wymagane parametry nie zostały przekazane

en: Reset
pl: Przywróć

en: Reset Formatting
pl: Przywróć formatowanie

en: Reset IM Key
pl: Przywróć klucz wiadomości

en: Reset Permanent
pl: Przywróć trwałe

en: Reset Private Channel
pl: Przywróć kanał prywatny

en: Reset Secret Channel
pl: Przywróć tajny kanał

en: Reset Topic Restriction
pl: Przywróć ograniczenie tematu

en: Resize incoming custom smileys
pl: Zmiana rozmiaru przychodzących niestandardowych emotikon

en: Resolver process exited without answering our request
pl: Proces rozwiązania zakończył działanie bez odpowiedzi na żądanie

en: Resource
pl: Zasób

en: Resource Conflict
pl: Konflikt zasobów

en: Resource Constraint
pl: Ograniczenie zasobów

en: Response Probability:
pl: Prawdopodobieństwo odpowiedzi:

en: Responses lost
pl: Utracono odpowiedzi

en: Restless
pl: Niespokojny

en: Restrict the number of conversations per windows, optionally separating IMs and Chats
pl: Ogranicza liczbę rozmów w jednym oknie, opcjonalnie oddzielając wiadomości od konferencji

en: Restricted XML
pl: Zastrzeżony XML

en: Resubscribe
pl: Ponownie subskrybuj

en: Resuming detached session failed. Press Reconnect to create new connection.
pl: Wznowienie odłączonej sesji się nie powiodło. Naciśnięcie przycisku Połącz ponownie utworzy nowe połączenie.

en: Resuming session
pl: Wznawianie sesji

en: Ret_urns from away
pl: Powrót ze stan_u nieobecności

en: Retired Crazy Patch Writers
pl: Poprzedni twórcy łat

en: Retired Developers
pl: Poprzedni programiści

en: Retrieve subscriptions from server
pl: Pobierz subskrypcje z serwera

en: Retrieving...
pl: Pobieranie…

en: Returned from being away
pl: Powrót ze stanu nieobecności

en: Returned from being idle
pl: Powrót ze stanu bezczynności

en: Returns from away
pl: Wraca

en: Right
pl: Prawo

en: Right Vertical
pl: Pionowo z prawej

en: Right click for more options.
pl: Naciśnięcie prawym przyciskiem myszy wyświetli więcej opcji.

en: Right mouse button
pl: Prawy przycisk myszy

en: Right-click for more unread messages...
pl: Naciśnięcie prawym przyciskiem myszy wyświetli więcej nieprzeczytanych wiadomości…

en: Rockin'
pl: Wstrząsające

en: Role
pl: Rola

en: Roles:
pl: Role:

en: Romanian
pl: rumuński

en: Room Configuration Error
pl: Błąd konfiguracji pokoju

en: Room List
pl: Lista pokoi

en: Room _List
pl: _Lista pokoi

en: Roomlist
pl: Lista pokoi

en: Run the command in a terminal
pl: Wykonanie polecenie w terminalu

en: Russian
pl: rosyjski

en: SASL authentication failed
pl: Uwierzytelnienie SASL się nie powiodło

en: SASL authentication failed: %s
pl: Uwierzytelnienie SASL się nie powiodło: %s

en: SASL authentication failed: Initializing SASL failed.
pl: Uwierzytelnienie SASL się nie powiodło: zainicjowanie SASL się nie powiodło.

en: SASL authentication failed: No worthy authentication mechanisms found.
pl: Uwierzytelnienie SASL się nie powiodło: nie odnaleziono wartościowych mechanizmów uwierzytelniania.

en: SASL authentication failed: No worthy mechanisms found
pl: Uwierzytelnienie SASL się nie powiodło: nie odnaleziono wartościowych mechanizmów

en: SASL authentication failed: Server does not support SASL authentication.
pl: Uwierzytelnienie SASL się nie powiodło: serwer nie obsługuje uwierzytelniania SASL.

en: SASL error: %s
pl: Błąd SASL: %s

en: SILC Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu SILC

en: SIP connect server not specified
pl: Nie podano serwera połączenia SIP

en: SIP usernames may not contain whitespaces or @ symbols
pl: Nazwy użytkowników SIP nie mogą zawierać spacji ani symboli @

en: SIP/SIMPLE Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu SIP/SIMPLE

en: SSL Certificate Error
pl: Błąd certyfikatu SSL

en: SSL Certificate Verification
pl: Sprawdzanie poprawności certyfikatu SSL

en: SSL Connection Failed
pl: Połączenie SSL się nie powiodło

en: SSL FAQs
pl: FAQ protokołu SSL

en: SSL Handshake Failed
pl: Powitanie SSL się nie powiodło

en: SSL Host Certificate
pl: Certyfikat SSL komputera

en: SSL Peers Cache
pl: Pamięć podręczna użytkowników SSL

en: SSL Servers
pl: Serwery SSL

en: SSL peer presented an invalid certificate
pl: Użytkownik SSL zaprezentował nieprawidłowy certyfikat

en: SSL support unavailable
pl: Obsługa SSL jest niedostępna

en: ST_UN server:
pl: Serwer ST_UN:

en: S_end To
pl: _Wyślij do

en: S_hortcut text:
pl: _Tekst skrótu:

en: Sa_ve and Use
pl: Z_apisz i użyj

en: Sad
pl: Smutny

en: Sametime Administrator Announcement
pl: Ogłoszenie administratora Sametime

en: Sametime ID
pl: Identyfikator Sametime

en: Sarcastic
pl: Sarkastyczny

en: Satisfied
pl: Zadowolony

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Buddylist...
pl: Zapisz listę znajomych…

en: Save Conversation
pl: Zapis rozmowy

en: Save Debug Log
pl: Zapis do dziennika debugowania

en: Save File
pl: Zapisz plik

en: Save File...
pl: Zapisz plik…

en: Save Icon
pl: Zapisz ikonę

en: Save Icon As...
pl: Zapisz ikonę jako…

en: Save Image
pl: Zapis obrazu

en: Save and Use
pl: Zapisz i użyj

en: Save buddylist to file...
pl: Zapisz listę znajomych do pliku…

en: Save buddylist...
pl: Zapisz listę znajomych…

en: Save messages sent to an offline user as pounce.
pl: Zapis wiadomości wysłanych do użytkownika w trybie offline jako przechwytywane zdarzenie.

en: Save offline messages in pounce
pl: Zapisywanie wiadomości offline jako przechwytywane zdarzenie

en: Save password
pl: Zapisz hasło

en: Saved Statuses
pl: Zapisane stany

en: Saved statuses...
pl: Zapisane stany…

en: Saved...
pl: Zapisane…

en: Score Editor Path
pl: Ścieżka do edytora nut

en: Screen Sharing
pl: Udostępnianie ekranu

en: Scroll/Search:
pl: Przewijanie/wyszukiwanie:

en: Seamonkey
pl: SeaMonkey

en: Search
pl: Wyszukaj

en: Search Directory
pl: Przeszukaj katalog

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Search for Buddy by Email Address...
pl: Wyszukaj znajomych według adresu e-mail…

en: Search for Users...
pl: Wyszukaj użytkowników…

en: Search for XMPP users
pl: Wyszukiwanie użytkowników XMPP

en: Search for a buddy by email address
pl: Wyszukaj znajomego według adresu e-mail

en: Search for a user
pl: Wyszukaj użytkownika

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Search results for '%s'
pl: Wyniki wyszukiwania dla „%s”

en: Searching the web
pl: Szuka w sieci

en: Secure File Transfer
pl: Bezpieczne przesyłanie plików

en: Secure Internet Live Conferencing (SILC) Protocol
pl: Protokół SILC (Secure Internet Live Conferencing)

en: Security Enabled
pl: Zabezpieczenia są włączone

en: See Other Host
pl: Zobacz inne komputery

en: Select Background Color
pl: Wybór koloru tła

en: Select Buddy
pl: Wybierz znajomego

en: Select Buddy Icon
pl: Wybór ikony znajomego

en: Select Color
pl: Wybór koloru

en: Select Color for %s
pl: Wybór koloru dla %s

en: Select Folder...
pl: Wybierz katalog…

en: Select Font
pl: Wybór czcionki

en: Select Font for %s
pl: Wybór czcionki dla %s

en: Select Interface Font
pl: Wybór czcionki interfejsu

en: Select Notes Address Book
pl: Wybór książki adresowej programu Notes

en: Select Sound File...
pl: Wybierz plik dźwiękowy…

en: Select Text Color
pl: Wybór koloru tekstu

en: Select User
pl: Wybór użytkownika

en: Select a PEM certificate
pl: Wybór certyfikatu PEM

en: Select a Resource
pl: Wybór zasobu

en: Select a chat for buddy: %s
pl: Wybierz konferencję dla znajomego: %s

en: Select a conference from the list below to send an invite to user %s. Select "Create New Conference" if you'd like to create a new conference to invite this user to.
pl: Proszę wybrać konferencję z poniższej listy, aby wysłać zaproszenie użytkownikowi %s. Aby utworzyć nową konferencję, należy wybrać „Utwórz nową konferencję”.

en: Select a conference server to query
pl: Proszę wybrać serwer konferencji do odpytania

en: Select a file
pl: Wybór pliku

en: Select a person from your address book below, or add a new person.
pl: Proszę wybrać osobę z poniższej książki adresowej lub dodać nową.

en: Select a person from your address book to add this buddy to, or create a new person.
pl: Proszę wybrać osobę z książki adresowej, do której dodać tego znajomego lub utworzyć nową osobę.

en: Select a theme that you would like to use from the lists below.
    New themes can be installed by dragging and dropping them onto the theme list.
pl: Proszę wybrać motyw do użycia z poniższej listy. Nowe motywy
    można zainstalować przeciągając je na listę motywów.

en: Select a user directory to search
pl: Proszę wybrać katalog użytkowników do przeszukania

en: Select all accounts that buddies should be auto-added to.
pl: Proszę wybrać wszystkie konta, do których znajomi powinni być automatycznie dodawani.

en: Select an XMPP server to query
pl: Wybór serwera XMPP do odpytania

en: Select an action
pl: Wybór czynności

en: Select color
pl: Wybór koloru

en: Select correct user
pl: Wybór właściwego użytkownika

en: Select plugin to install
pl: Proszę wybrać wtyczkę do zainstalowania

en: Select the debug filter level.
pl: Proszę wybrać poziom filtru debugowania.

en: Selecting this disables graphical emoticons.
pl: Wybranie tego motywu wyłącza graficzne emotikony.

en: Send Attention
pl: Wyślij uwagę

en: Send Buddy List
pl: Wyślij listę znajomych

en: Send Button
pl: Przycisk Wyślij

en: Send Email
pl: Wyślij wiadomość e-mail

en: Send File
pl: Wyślij plik

en: Send IM...
pl: Wyślij wiadomość…

en: Send Instant Message
pl: Wyślij wiadomość

en: Send Message
pl: Wyślij wiadomość

en: Send TEST Announcement
pl: Wyślij ogłoszenie TESTOWE

en: Send To
pl: Wyślij do

en: Send a _message
pl: Wysłanie wiado_mości

en: Send a message
pl: Wysłanie wiadomości

en: Send and receive raw XMPP stanzas.
pl: Wysyłanie i odbieranie surowych strof XMPP.

en: Send image file
pl: Wyślij plik obrazu

en: Sender
pl: Nadawca

en: Sending
pl: Wysyłanie

en: Sending Handshake
pl: Wysyłanie powitania

en: Sends a _message
pl: Wysłanie wiado_mości

en: Sends a message
pl: Wysyła wiadomość

en: Senior Contributor/QA
pl: Starszy współtwórca/ocena jakości

en: Sent
pl: Wysłano

en: Sent Message Name Color
pl: Kolor nazwy wysyłanej wiadomości

en: Sent Messages
pl: Wysłane wiadomości

en: Sent a message
pl: Wysłanie wiadomości

en: Separate IM and Chat windows
pl: Oddzielne okno dla rozmów i konferencji

en: Separate IM and Chat windows when placing by number
pl: Oddzielanie okien wiadomości i konferencji podczas rozmieszczania według liczby

en: Serbian
pl: serbski

en: Serbian Latin
pl: serbski (alfabet łaciński)

en: Serious
pl: Poważny

en: Server
pl: Serwer

en: Server Information
pl: Informacje o serwerze

en: Server Instructions: %s
pl: Instrukcje serwera: %s

en: Server Overloaded
pl: Przeciążony serwer

en: Server Statistics
pl: Statystyki serwera

en: Server address
pl: Adres serwera

en: Server closed the connection
pl: Połączenie zostało zamknięte przez serwer

en: Server does not exist
pl: Serwer nie istnieje

en: Server does not support channel binding
pl: Serwer nie obsługuje dowiązywania kanału

en: Server does not support service discovery
pl: Serwer nie obsługuje wykrywania usług

en: Server does not use any supported authentication method
pl: Serwer nie używa obsługiwanej metody uwierzytelniania

en: Server doesn't support blocking
pl: Serwer nie obsługuje blokowania

en: Server may require plaintext authentication over an unencrypted stream
pl: Serwer może wymagać uwierzytelnienia w zwykłym tekście przez niezaszyfrowany strumień

en: Server name request
pl: Żądanie adresu serwera

en: Server port
pl: Port serwera

en: Server rate limit exceeded
pl: Przekroczono ograniczenie prędkości serwera

en: Server requested that you fill out a CAPTCHA in order to sign in, but this client does not currently support CAPTCHAs.
pl: Serwer zażądał wypełnienia pola CAPTCHA przed zalogowaniem, ale ten klient obecnie ich nie obsługuje.

en: Server requires TLS/SSL, but no TLS/SSL support was found.
pl: Serwer wymaga TLS/SSL, ale ich obsługa nie została odnaleziona.

en: Server requires plaintext authentication over an unencrypted stream
pl: Serwer wymaga uwierzytelnienia w zwykłym tekście za pośrednictwem niezaszyfrowanego strumienia

en: Server signoff
pl: Rozłączono z serwerem

en: Server thinks authentication is complete, but client does not
pl: Serwer uważa, że uwierzytelnienie zostało ukończone, a klient nie

en: Service Discovery
pl: Wykrywanie usług

en: Service Unavailable
pl: Usługa jest niedostępna

en: Service not defined
pl: Nie określono usługi

en: Service unavailable
pl: Usługa jest niedostępna

en: Set
pl: Ustaw

en: Set Account Idle Time
pl: Ustawianie czasu bezczynności konta

en: Set Alias
pl: Ustaw alias

en: Set Autoaccept Setting
pl: Ustawienia automatycznego odbierania

en: Set Custom Icon
pl: Ustaw niestandardową ikonę

en: Set Custom Icon...
pl: Ustaw niestandardową ikonę…

en: Set IM Password
pl: Ustaw hasło wiadomości

en: Set Idle Time for All Accounts
pl: Ustawienie czasu bezczynności wszystkich kont

en: Set Nickname...
pl: Ustaw pseudonim…

en: Set Permanent
pl: Ustaw trwałe

en: Set Privacy Options...
pl: Ustaw opcje prywatności…

en: Set Private Channel
pl: Ustaw kanał prywatny

en: Set Secret Channel
pl: Ustaw tajny kanał

en: Set Topic Restriction
pl: Ustaw ograniczenie tematu

en: Set URGENT for the terminal window.
pl: Ustawienie WAŻNE dla okna terminala.

en: Set User Info
pl: Ustaw informacje o użytkowniku

en: Set User Info (web)...
pl: Ustaw informacje o użytkowniku (WWW)…

en: Set User Info...
pl: Ustaw informacje o użytkowniku…

en: Set User Limit
pl: Ustaw ograniczenie użytkowników

en: Set User Nickname
pl: Ustaw pseudonim użytkownika

en: Set _Mood...
pl: Ustaw _nastrój…

en: Set as buddy icon
pl: Ustaw jako ikonę znajomego

en: Set privacy for:
pl: Ustawienie prywatności dla:

en: Set user limit on channel. Set to zero to reset user limit.
pl: Ustawia ograniczenie użytkowników na kanale. Należy ustawić zero, aby przywrócić ograniczenie.

en: Set window manager "_URGENT" hint
pl: _Ustawienie podpowiedzi „PILNY” menedżera okien

en: Shocked
pl: Zszokowany

en: Shopping
pl: Robi zakupy

en: Shortcut
pl: Skrót

en: Shortcut Text
pl: Tekst skrótu

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: Shortcuts for starting Pidgin
pl: Skróty do uruchamiania programu Pidgin

en: Shorten URLs in messages using TinyURL
pl: Skracanie adresów URL w wiadomościach za pomocą serwisu TinyURL

en: Show
pl: Wyświetl

en: Show All
pl: Wyświetl wszystko

en: Show Buddies Awaiting Authorization
pl: Znajomi oczekujący na upoważnienie

en: Show Buddy _List
pl: _Lista znajomych

en: Show Custom Smileys
pl: Niestandardowe emotikony

en: Show IMs and chats in _tabbed windows
pl: Wia_domości i konferencje w kartach

en: Show Idle Time
pl: Czas bezczynności

en: Show Invisible List
pl: Lista niewidocznych

en: Show Offline Buddies
pl: Znajomi w trybie offline

en: Show Public Key
pl: Klucz publiczny

en: Show Timestamps
pl: Data i godzina

en: Show Visible List
pl: Lista widocznych

en: Show When Offline
pl: Wyświetl w trybie offline

en: Show _detailed information
pl: _Szczegółowe informacje

en: Show _elapsed time for unread conversations in messaging menu
pl: _Czas trwania nieprzeczytanych rozmów w menu komunikatora

en: Show _formatting on incoming messages
pl: F_ormatowanie wiadomości przychodzących

en: Show close b_utton on tabs
pl: Przycisk _zamknięcia na kartach

en: Show dates in...
pl: Daty w…

en: Show number of _unread messages for conversations in messaging menu
pl: _Liczba nieprzeczytanych wiadomości w menu komunikatora

en: Show number of unread _messages on launcher icon
pl: Liczba _nieprzeczytanych wiadomości na ikonie aktywatora

en: Show number of unread co_nversations on launcher icon
pl: Liczba _nieprzeczytanych rozmów na ikonie aktywatora

en: Show status to:
pl: Wyświetlanie stanu:

en: Show when offline
pl: Wyświetl w trybie offline

en: Shows recently logged conversations in new conversations.
pl: Ostatnie zapisy z archiwum rozmów w nowych rozmowach.

en: Shy
pl: Nieśmiały

en: Si_gns on
pl: Z_alogowanie

en: Sick
pl: Chory

en: Signals Test
pl: Test sygnałów

en: Signed off
pl: Wylogowanie

en: Signed on
pl: Zalogowanie

en: Signs o_ff
pl: _Wylogowanie

en: Signs off
pl: Wylogowuje się

en: Signs on
pl: Zaloguje się

en: Silence threshold:
pl: Próg ciszy:

en: Simple Plugin
pl: Prosta wtyczka

en: Simplified Chinese
pl: chiński uproszczony

en: Sindhi
pl: sindhi

en: Single-use Certificate Verification
pl: Sprawdzanie poprawności jednorazowego certyfikatu

en: Sinhala
pl: sinhala

en: Size
pl: Rozmiar

en: Sleeping
pl: Śpi

en: Sleepy
pl: Śenny

en: Slovak
pl: słowacki

en: Slovenian
pl: słoweński

en: Small
pl: Małe

en: Smaller versions of the default smileys
pl: Mniejsze wersje domyślnych emotikon

en: Smile!
pl: Uśmiech!

en: Smiley
pl: Emotikona

en: Smiley Theme:
pl: Motyw emotikon:

en: Smoking
pl: Pali

en: Someone says your name in a chat
pl: Ktoś wymawia imię użytkownika na konferencji

en: Someone says your username in chat
pl: Ktoś wymawia nazwę użytkownika na konferencji

en: Someone speaks in a chat
pl: Ktoś odzywa się na konferencji

en: Sort
pl: Uporządkuj

en: Sound Command
    (%s for filename)
pl: Polecenie odtworzenia dźwięku
    (%s dla nazwy pliku)

en: Sound Events
pl: Zdarzenia dźwiękowe

en: Sound Method
pl: Metoda dźwięku

en: Sound Options
pl: Opcje dźwięku

en: Sound Preferences
pl: Preferencje dźwięku

en: Sound Selection
pl: Wybór dźwięków

en: Sound Theme:
pl: Motyw dźwięków:

en: Sound c_ommand:
    (%s for filename)
pl: P_olecenie odtworzenia dźwięku
    (%s dla nazwy pliku)

en: Sounds
pl: Dźwięki

en: Sounds when conversation has _focus
pl: _Dźwięki w aktywnym oknie rozmowy

en: Sounds when conversation has focus
pl: Dźwięki w aktywnym oknie rozmowy

en: Spanish
pl: hiszpański

en: Speakers
pl: Głośniki

en: Specify a hostname
pl: Proszę podać nazwę komputera

en: Speed
pl: Prędkość

en: Speed:
pl: Prędkość:

en: Spellchecking Support
pl: Obsługa sprawdzania pisowni

en: Spontaneous
pl: Spontaniczny

en: Spooky
pl: Niesamowite

en: Start Menu
pl: Menu Start

en: Started typing
pl: Rozpoczęcie pisania

en: Starting Services
pl: Uruchamianie usług

en: Starting transfer of %s from %s
pl: Rozpoczynanie przesyłania pliku %s od %s

en: Starts _typing
pl: Rozpoczęcie pi_sania

en: Starts typing
pl: Rozpoczyna pisanie

en: Startup
pl: Uruchomienie

en: State
pl: Stan/województwo

en: Statistics Configuration
pl: Konfiguracja statystyk

en: Status
pl: Stan

en: Status / Idle
pl: Stan/bezczynność

en: Status Icon Theme:
pl: Motyw ikony stanu:

en: Status Icons
pl: Ikony stanu

en: Status Selector
pl: Wybór stanu

en: Status Text
pl: Tekst stanu

en: Status at Startup
pl: Stan ustawiany podczas uruchomienia

en: Status for %s
pl: Stan dla %s

en: Status to a_pply at startup:
pl: Stan _ustawiany podczas uruchamiania:

en: Status:
pl: Stan:

en: Statuses
pl: Stany

en: Stop
pl: Zatrzymaj

en: Stopped Typing
pl: Zatrzymanie pisania

en: Stopped typing
pl: Zatrzymanie pisania

en: Stops t_yping
pl: Zatrzymanie pisa_nia

en: Stops typing
pl: Kończy pisanie

en: Store notes on particular buddies.
pl: Przechowywanie notatek o poszczególnych znajomych.

en: Stored Image
pl: Zapisany obraz

en: Stored Image. (that'll have to do for now)
pl: Zapisany obraz (który trzeba będzie teraz zrobić)

en: Stream Error
pl: Błąd strumienia

en: Street Address
pl: Ulica

en: Stressed
pl: Zestresowany

en: Strikethrough
pl: Przekreślenie

en: Strong
pl: Silny

en: Studying
pl: Uczy się

en: Subject
pl: Temat

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: Subscription Required
pl: Subskrypcja jest wymagana

en: Substatus
pl: Podstan

en: Support for Spellchecking.  (Internet connection required for installation)
pl: Obsługa sprawdzania pisowni (do instalacji wymagane jest połączenie z Internetem).

en: Supported debug options are: plugins version
pl: Obsługiwane opcje debugowania: plugins version

en: Supported debug options are: plugins, version
pl: Obsługiwane opcje debugowania: plugins, version

en: Supports
pl: Obsługuje

en: Surfing
pl: Serfuje

en: Surprised
pl: Zaskoczony

en: Swahili
pl: suahili

en: Swedish
pl: szwedzki

en: Synchronize List with Server
pl: Zsynchronizuj listę z serwerem

en: Syntax Error:  You typed the wrong number of arguments to that command.
pl: Błąd składni: podano błędną liczbę parametrów dla tego polecenia.

en: System Log
pl: Dziennik systemowy

en: System Messages
pl: Komunikaty systemowe

en: System Shutdown
pl: Zamknięcie systemu

en: System Tray Icon
pl: Ikona obszaru powiadamiania

en: System events will only be logged if the "Log all status changes to system log" preference is enabled.
pl: Zdarzenia systemowe będą zapisywane wyłącznie, jeśli opcja „Zapis zmian stanu do dziennika systemowego” jest włączona.

en: T.M.Thanh and the Gnome-Vi Team
pl: T.M. Thanh i Zespół Gnome-Vi

en: TLS/SSL Versions
pl: Wersje TLS/SSL

en: T_CP Port:
pl: Port T_CP:

en: Tabs
pl: Karty

en: Taking a bath
pl: Bierze kąpiel

en: Tamil
pl: tamilski

en: Tatar
pl: tatarski

en: Tcl Plugin Loader
pl: Wczytywanie wtyczek języka Tcl

en: Telephone
pl: Telefon

en: Telephone Number
pl: Numer telefonu

en: Telugu
pl: telugu

en: Temporarily Hide From
pl: Tymczasowo ukryj z

en: Temporary Authentication Failure
pl: Tymczasowe uwierzytelnienie się nie powiodło

en: Test
pl: Przetestuj

en: Test plugin IPC support, as a client.
pl: Testowanie obsługi wtyczki IPC jako klient.

en: Test plugin IPC support, as a client. This locates the server plugin and calls the commands registered.
pl: Testowanie obsługi wtyczki IPC jako klient. Ustala położenie wtyczki serwera i wywołuje zarejestrowane polecenia.

en: Test plugin IPC support, as a server.
pl: Testowanie obsługi wtyczki IPC jako serwer.

en: Test plugin IPC support, as a server. This registers the IPC commands.
pl: Testowanie obsługi wtyczki IPC jako serwer. Rejestruje polecenia IPC.

en: Test to see that all signals are working properly.
pl: Test sprawdzający, czy wszystkie sygnały poprawnie działają.

en: Test to see that all ui signals are working properly.
pl: Test sprawdzający, czy wszystkie sygnały interfejsu działają poprawnie.

en: Tests the ciphers that ship with libpurple.
pl: Testuje szyfry dostarczane z biblioteką libpurple.

en: Tests to see that most things are working.
pl: Testy sprawdzające, czy większość rzeczy działa.

en: Text Replacements
pl: Zastępowanie tekstu

en: Text replacement
pl: Zastępowanie tekstu

en: Thai
pl: tajlandzki

en: Thankful
pl: Wdzięczny

en: That buddy is not on the same protocol as this chat.
pl: Ten znajomy nie jest połączony tym samym protokołem, co konferencja.

en: That command doesn't work on this protocol.
pl: Te polecenie nie działa z tym protokołem.

en: That command only works in IMs, not chats.
pl: Te polecenie jest dostępne tylko w wiadomościach, nie można go używać w konferencjach.

en: That command only works in chats, not IMs.
pl: Te polecenie działa tylko w konferencjach, nie można go używać w wiadomościach.

en: That file already exists
pl: Ten plik już istnieje

en: The %s buddy is not present in the network
pl: Znajomy %s nie jest obecny w sieci

en: The %s buddy is not trusted
pl: Użytkownik %s nie jest zaufany

en: The 'Manual' browser command has been chosen, but no command has been set.
pl: Wybrano „ręczne” polecenie przeglądarki, ale nie ustawiono polecenia.

en: The AIM servers were temporarily unable to send your buddy list.  Your buddy list is not lost, and will probably become available in a few minutes.
pl: Serwery AIM tymczasowo nie mogły wysłać listy znajomych. Nie została ona utracona i prawdopodobnie będzie dostępna za kilka minut.

en: The AOL Instant Messenger service is temporarily unavailable.
pl: Usługa AOL Instant Messenger jest tymczasowo niedostępna.

en: The BOSH connection manager terminated your session.
pl: Menedżer połączeń BOSH zakończył sesję.

en: The IRC Protocol Plugin that Sucks Less
pl: Mniej beznadziejna wtyczka protokołu IRC

en: The IRC server received a message it did not understand.
pl: Serwer IRC odebrał wiadomość, której nie mógł zinterpretować.

en: The IRC server's local time is:
pl: Lokalny czas serwera IRC:

en: The Music Messaging Plugin allows a number of users to simultaneously work on a piece of music by editing a common score in real-time.
pl: Wtyczka wiadomości muzycznych umożliwia wielu użytkownikom na jednoczesną pracę nad utworem muzycznym przez modyfikowanie nut w czasie rzeczywistym.

en: The SIP/SIMPLE Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu SIP/SIMPLE

en: The SecurID key entered is invalid
pl: Podany klucz SecurID jest nieprawidłowy

en: The account has disconnected and you are no longer in this chat. You will automatically rejoin the chat when the account reconnects.
pl: Konto zostało rozłączone i użytkownik nie jest już obecny w tej konferencji. Po nawiązaniu połączenia nastąpi ponowne dołączenie.

en: The account has disconnected and you are no longer in this chat. You will be automatically rejoined in the chat when the account reconnects.
pl: Konto zostało rozłączone i użytkownik opuścił konferencję. Po ponownym połączeniu konta zostanie automatycznie podjęta próba dołączenia do tej konferencji.

en: The account's protocol cannot be changed while it is connected to the server.
pl: Protokół konta nie może być zmieniany, kiedy jest połączone z serwerem.

en: The account's username cannot be changed while it is connected to the server.
pl: Nazwa użytkownika konta nie może być zmieniana, kiedy jest połączone z serwerem.

en: The background color for the buddy list
pl: Kolor tła listy znajomych

en: The background color of a collapsed group
pl: Kolor tła zwiniętej grupy

en: The background color of a contact or chat
pl: Kolor tła kontaktu lub rozmowy

en: The background color of an expanded group
pl: Kolor tła rozwiniętej grupy

en: The browser command "%s" is invalid.
pl: Polecenie przeglądarki „%s” jest nieprawidłowe.

en: The buddy list showing friends on different networks.
pl: Lista znajomych wyświetlająca osoby używające różnych sieci.

en: The buddy with the <i>largest score</i> is the buddy who will have priority in the contact.
pl: Znajomy z <i>największą liczbą punktów</i> będzie traktowany priorytetowo przy nawiązywaniu kontaktu.

en: The call has been terminated.
pl: Rozmowa została przerwana.

en: The certificate chain presented is invalid.
pl: Prezentowany ciąg certyfikatu jest nieprawidłowy.

en: The certificate claims to be from "%s" instead. This could mean that you are not connecting to the service you believe you are.
pl: Z danych certyfikatu wynika, że pochodzi on z „%s”. Może to oznaczać, że użytkownik łączy się z usługą inną niż żądana.

en: The certificate for %s could not be validated.
pl: Nie udało się sprawdzić poprawności certyfikatu dla %s.

en: The certificate has been revoked.
pl: Certyfikat został odrzucony.

en: The certificate has expired and should not be considered valid.  Check that your computer's date and time are accurate.
pl: Certyfikat wygasł i nie jest więc prawidłowy. Proszę sprawdzić, czy data i czas komputera są dokładne.

en: The certificate is not trusted because no certificate that can verify it is currently trusted.
pl: Certyfikat nie jest zaufany, ponieważ żaden certyfikat, który może go sprawdzić, nie jest obecnie zaufany.

en: The certificate is not valid yet.  Check that your computer's date and time are accurate.
pl: Certyfikat nie jest jeszcze prawidłowy. Proszę sprawdzić, czy data i czas komputera są dokładne.

en: The certificate is self-signed and cannot be automatically checked.
pl: Certyfikat jest podpisany przez siebie samego i nie może zostać automatycznie sprawdzony.

en: The certificate presented is not issued to this domain.
pl: Prezentowany certyfikat nie został wydany dla tej domeny.

en: The client version you are using is too old. Please upgrade at %s
pl: Używana wersja klienta jest za stara. Proszę zaktualizować do nowej wersji na stronie %s

en: The color to use for the typing notification
pl: Kolor używany do powiadomień o pisaniu

en: The command used to handle "aim" URLs, if enabled.
pl: Polecenie używane do obsługi adresów URL „aim”, jeśli włączone.

en: The command used to handle "gg" URLs, if enabled.
pl: Polecenie używane do obsługi adresów URL „gg”, jeśli włączone.

en: The command used to handle "icq" URLs, if enabled.
pl: Polecenie używane do obsługi adresów URL „icq”, jeśli włączone.

en: The command used to handle "irc" URLs, if enabled.
pl: Polecenie używane do obsługi adresów URL „irc”, jeśli włączone.

en: The command used to handle "sip" URLs, if enabled.
pl: Polecenie używane do obsługi adresów URL „sip”, jeśli włączone.

en: The command used to handle "xmpp" URLs, if enabled.
pl: Polecenie używane do obsługi adresów URL „xmpp”, jeśli włączone.

en: The default Pidgin buddy list theme
pl: Domyślny motyw listy znajomych programu Pidgin

en: The default Pidgin sound theme
pl: Domyślny motyw dźwięków programu Pidgin

en: The default Pidgin status icon theme
pl: Domyślny motyw ikon stanu programu Pidgin

en: The email address for %s is %s
pl: Adres e-mail dla %s to %s

en: The evolution executable was not found in the PATH.
pl: Plik wykonywalny programu Evolution nie został odnaleziony w zmiennej PATH.

en: The file '%s' is too large for %s.  Please try a smaller image.
pl: Plik „%s” jest za duży dla %s. Proszę spróbować mniejszego obrazu.

en: The file was saved as %s.
pl: Plik został zapisany jako %s.

en: The following are the results of your search
pl: Poniżej znajdują się wyniki wyszukiwania

en: The following error has occurred loading %s: %s
pl: Wystąpił następujący błąd podczas wczytywania %s: %s

en: The following error has occurred:
pl: Wystąpił następujący błąd:

en: The following plugins will be unloaded.
pl: Następujące wtyczki zostaną wyłączone.

en: The following username is associated with %s | The following usernames are associated with %s
pl[0]: Następująca nazwa użytkownika jest powiązana z %s
pl[1]: Następujące nazwy użytkowników są powiązane z %s
pl[2]: Następujące nazwy użytkowników są powiązane z %s
pl[3]: Następujące nazwy użytkowników są powiązane z %s

en: The font to use for the typing notification
pl: Czcionka używana do powiadomień o pisaniu

en: The handler for "aim" URLs
pl: Obsługa adresów URL „aim”

en: The handler for "gg" URLs
pl: Obsługa adresów URL „gg”

en: The handler for "icq" URLs
pl: Obsługa adresów URL „icq”

en: The handler for "irc" URLs
pl: Obsługa adresów URL „irc”

en: The handler for "sip" URLs
pl: Obsługa adresów URL „sip”

en: The handler for "xmpp" URLs
pl: Obsługa adresów URL „xmpp”

en: The identifier '%s' did not match any Notes Address Book groups in your Sametime community.
pl: Identyfikator „%s” nie pasuje do żadnej grupy książki adresowej programu Notes w społeczności Sametime.

en: The identifier '%s' did not match any users in your Sametime community.
pl: Identyfikator „%s” nie pasuje do żadnego użytkownika w społeczności Sametime.

en: The identifier '%s' did not match any users in your Sametime community. This entry has been removed from your buddy list.
pl: Identyfikator „%s” nie pasuje do żadnego użytkownika w społeczności Sametime. Ten wpis został usunięty z listy znajomych.

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following Notes Address Book groups. Please select the correct group from the list below to add it to your buddy list.
pl: Identyfikator „%s” może odnosić się do dowolnej grupy książki adresowej programu Notes. Proszę wybrać poprawną grupę z poniższej listy, aby dodać ją do listy znajomych.

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following users. Please select the correct user from the list below to add them to your buddy list.
pl: Identyfikator „%s” może odnosić się do dowolnego z poniższych użytkowników. Proszę wybrać poprawnego użytkownika z poniższej listy, aby dodać go do listy znajomych.

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following users. You may add these users to your buddy list or send them messages with the action buttons below.
pl: Identyfikator „%s” może odnosić się do dowolnego z poniższych użytkowników. Można dodać tych użytkowników do listy znajomych lub wysłać im wiadomości za pomocą poniższych przycisków czynności.

en: The installer is already running.
pl: Instalator jest już uruchomiony.

en: The layout of icons, name, and status of the buddy list
pl: Układ ikon, nazw i stanów listy znajomych

en: The maximum away message length of %d byte has been exceeded.  It has been truncated for you. | The maximum away message length of %d bytes has been exceeded.  It has been truncated for you.
pl[0]: Maksymalna długość wiadomości nieobecności (%d bajt) została przekroczona. Wiadomość została skrócona.
pl[1]: Maksymalna długość wiadomości nieobecności (%d bajty) została przekroczona. Wiadomość została skrócona.
pl[2]: Maksymalna długość wiadomości nieobecności (%d bajtów) została przekroczona. Wiadomość została skrócona.
pl[3]: Maksymalna długość wiadomości nieobecności (%d bajtów) została przekroczona. Wiadomość została skrócona.

en: The maximum profile length of %d byte has been exceeded.  It has been truncated for you. | The maximum profile length of %d bytes has been exceeded.  It has been truncated for you.
pl[0]: Maksymalna długość profilu (%d bajt) została przekroczona. Profil został skrócony.
pl[1]: Maksymalna długość profilu (%d bajty) została przekroczona. Profil został skrócony.
pl[2]: Maksymalna długość profilu (%d bajtów) została przekroczona. Profil został skrócony.
pl[3]: Maksymalna długość profilu (%d bajtów) została przekroczona. Profil został skrócony.

en: The message is too large.
pl: Ta wiadomość jest za duża.

en: The new formatting is invalid.
pl: Nowe formatowanie jest nieprawidłowe.

en: The nickname "%s" is already being used.
pl: Pseudonim „%s” jest już używany.

en: The plugin could not be unloaded now, but will be disabled at the next startup.
pl: Nie można teraz wyłączyć wtyczki, ale zostanie ona wyłączona podczas następnego uruchomienia.

en: The remote user has closed the connection.
pl: Zdalny użytkownik zamknął połączenie.

en: The remote user has declined your request.
pl: Zdalny użytkownik odrzucił prośbę.

en: The remote user is not present in the network any more
pl: Zdalny użytkownik nie jest już obecny na sieci

en: The remote user is waiting key agreement on:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
pl: Zdalny użytkownik oczekuje na akceptację klucza na:
    Zdalnym komputerze: %s
    Zdalnym porcie: %d

en: The required fields are underlined.
pl: Wymagane pola są podkreślone.

en: The required plugin %s was not found. Please install this plugin and try again.
pl: Wymagana wtyczka %s nie została odnaleziona. Proszę ją zainstalować i spróbować ponownie.

en: The required plugin %s was unable to load.
pl: Nie można wczytać wymaganej wtyczki %s.

en: The rest of the messages will be saved as pounces. You can edit/delete the pounce from the `Buddy Pounce' dialog.
pl: Reszta wiadomości zostanie zapisana jako przechwytywane zdarzenie. Można zmodyfikować/usunąć zdarzenie z okna dialogowego „Przechwytywanie zdarzeń”.

en: The selected account is not online.
pl: Wybrane konto nie jest w trybie online.

en: The selected file is not a valid plugin.
pl: Wybrany plik nie jest prawidłową wtyczką.

en: The server could not access the directory
pl: Serwer nie mógł uzyskać dostępu do katalogu

en: The server does support channel binding, but did not appear to advertise it.  This indicates a likely MITM attack
pl: Serwer obsługuje dowiązywanie kanału, ale nie ogłasza tego. Wskazuje to na prawdopodobny atak MITM

en: The server is unavailable; try again later
pl: Serwer jest niedostępny, proszę spróbować później

en: The server returned an empty response
pl: Serwer zwrócił pustą odpowiedź

en: The specified word already exists in the correction list.
pl: Podany wyraz już istnieje na liście poprawianych wyrazów.

en: The text information for a buddy's status
pl: Informacja tekstowa stanu znajomego

en: The text information for when a buddy has an unread message
pl: Informacja tekstowa, kiedy znajomy ma nieprzeczytaną wiadomość

en: The text information for when a buddy is away
pl: Informacja tekstowa, kiedy znajomy jest nieobecny

en: The text information for when a buddy is idle
pl: Informacja tekstowa, kiedy znajomy jest bezczynny

en: The text information for when a buddy is offline
pl: Informacja tekstowa, kiedy znajomy jest w trybie offline

en: The text information for when a buddy is online
pl: Informacja tekstowa, kiedy znajomy jest w trybie online

en: The text information for when a chat has an unread message that mentions your nickname
pl: Informacja tekstowa, kiedy w rozmowie jest nieprzeczytana wiadomość zawierająca pseudonim użytkownika

en: The text information for when a contact is expanded
pl: Informacja tekstowa, kiedy kontakt jest rozwinięty

en: The text information for when a group is collapsed
pl: Informacja tekstowa, kiedy grupa jest zwinięta

en: The text information for when a group is expanded
pl: Informacja tekstowa, kiedy grupa jest rozwinięta

en: The text-shortcut for the smiley
pl: Skrót tekstowy do emotikony

en: The topic for %s is: %s
pl: Temat dla %s to: %s

en: The topic is: %s
pl: Temat: %s

en: The uninstaller could not find registry entries for Pidgin.$\rIt is likely that another user installed this application.
pl: Instalator nie może odnaleźć wpisów w rejestrze dla programu Pidgin.$\rMożliwe, że inny użytkownik zainstalował ten program.

en: The user %s has denied your request to add them to your buddy list for the following reason:
    %s
pl: Użytkownik %s odrzucił prośbę o pozwolenie na dodanie go do listy użytkowników z następującego powodu:
    %s

en: The user %s has given you permission to add him or her to your buddy list.  Do you want to add this user?
pl: Użytkownik %s udzielił pozwolenia na dodanie go do listy znajomych. Dodać go?

en: The user %s has granted your request to add them to your buddy list.
pl: Użytkownik %s wyraził zgodę na dodanie go do listy znajomych.

en: The user %u has denied your request to add them to your buddy list for the following reason:
    %s
pl: Użytkownik %u odrzucił prośbę o pozwolenie na dodanie go do listy znajomych z następującego powodu:
    %s

en: The user %u has granted your request to add them to your buddy list.
pl: Użytkownik %u wyraził zgodę na dodanie go do listy znajomych.

en: The user has blocked you
pl: Użytkownik zablokował użytkownika

en: The user is either offline or you are blocked
pl: Użytkownik jest w trybie offline lub zablokował użytkownika

en: Theme Selections
pl: Wybór motywów

en: Theme failed to copy.
pl: Skopiowanie motywu się nie powiodło.

en: Theme failed to load.
pl: Wczytanie motywu się nie powiodło.

en: Theme failed to unpack.
pl: Rozpakowanie motywu się nie powiodło.

en: Themes
pl: Motywy

en: There are no protocol plugins installed.
pl: Nie zainstalowano żadnych wtyczek protokołów.

en: There are no users matching your search criteria.
pl: Brak użytkowników spełniających kryteria wyszukiwania.

en: There is no MOTD associated with this connection.
pl: Brak wiadomości dnia (MOTD) powiązanej z tym połączeniem.

en: There is no Message of the Day associated with this connection
pl: Brak wiadomości dnia powiązanej z tym połączeniem

en: There is no application configured to open this type of file.
pl: Żaden program nie jest skonfigurowana do otwierania tego typu plików.

en: There was a conflict in running the command:
pl: Wystąpił konflikt podczas wykonywania polecenia:

en: These buddies will always see you as offline
pl: Znajomi na tej liście będą widzieli stan użytkownika jako tryb offline

en: These buddies will see your status when you switch to "Invisible"
pl: Znajomi na tej liście będą widzieli stan użytkownika po przełączeniu na „Niewidoczny”

en: Thinking
pl: Myśli

en: Thirsty
pl: Spragniony

en: This chat name is already in use
pl: Nazwa konferencji jest już używana

en: This conference has been closed. No more messages can be sent.
pl: Ta konferencja została zamknięta. Nie można wysyłać na nią wiadomości.

en: This evaluation version does not allow more than ten users to log in at one time
pl: Wersja demonstracyjna nie pozwala na zalogowanie więcej niż dziesięciu użytkowników jednocześnie

en: This information is visible to all contacts on your contact list, so choose something appropriate.
pl: Ta informacja jest widoczna dla wszystkich kontaktów na liście, więc należy wybrać coś odpowiedniego.

en: This is a really cool plugin that does a lot of stuff:
    - It tells you who wrote the program when you log in
    - It reverses all incoming text
    - It sends a message to people on your list immediately when they sign on
pl: To jest naprawdę doskonała wtyczka, która wiele robi:
    • Oznajmia, kto napisał program podczas logowania
    • Przepisuje przychodzący tekst od tyłu
    • Wysyła wiadomość do osób na liście zaraz po ich zalogowaniu

en: This is how your outgoing message text will appear when you use protocols that support formatting.
pl: Tak będzie wyglądał tekst wiadomości wychodzącej podczas używania protokołów obsługujących formatowanie.

en: This means that you can be chatting with friends on AIM, talking to a friend on Google Talk, and sitting in an IRC chat room all at the same time.
pl: Oznacza to, że można jednocześnie rozmawiać ze swoimi znajomymi przez AIM, z przyjacielem przez Google Talk i siedzieć w pokoju rozmów IRC.

en: This plugin allows the user to customize conversation and logging message timestamp formats.
pl: Ta wtyczka umożliwia użytkownikowi dostosowanie formatów daty wiadomości i dziennika.

en: This plugin cannot be loaded because it was not built with X11 support.
pl: Nie można wczytać tej wtyczki, ponieważ nie obsługuje ona X11.

en: This plugin enables variable alpha transparency on conversation windows and the buddy list.
pl: Wtyczka pozwalająca na regulację przezroczystością okien rozmów i listy znajomych.

en: This plugin has not defined an ID.
pl: Ta wtyczka nie określiła identyfikatora.

en: This plugin hides join/part messages in large rooms, except for those users actively taking part in a conversation.
pl: Ta wtyczka umożliwia ukrywanie wiadomości wejść/wyjść w dużych pokojach, poza użytkownikami aktywnie uczestniczącymi w rozmowie.

en: This plugin is useful for debugging XMPP servers or clients.
pl: Ta wtyczka jest przydatna do debugowania serwerów lub klientów XMPP.

en: This plugin is useful for registering with legacy transports or other XMPP services.
pl: Ta wtyczka jest przydatna do rejestrowania przestarzałych transportów lub innych usług XMPP.

en: This protocol does not support chat rooms.
pl: Ten protokół nie obsługuje pokojów konferencji.

en: This protocol does not support fetching the public alias.
pl: Ten protokół nie obsługuje pobierania publicznego pseudonimu.

en: This protocol does not support setting a public alias.
pl: Ten protokół nie obsługuje ustawiania publicznego pseudonimu.

en: This requires a direct connection between the two computers and is necessary for IM Images.  Because your IP address will be revealed, this may be considered a privacy risk.
pl: Wymagane jest bezpośrednie połączenie między dwoma komputerami i jest ono niezbędne dla obrazów komunikatora. Ponieważ adres IP zostanie ujawniony, może się to wiązać z zagrożeniem prywatności.

en: This room is not capable of being configured
pl: Ten pokój nie może być konfigurowany

en: This smiley is disabled because a custom smiley exists for this shortcut:
     %s
pl: Ta emotikona jest wyłączona, ponieważ istnieje niestandardowa emotikona dla tego skrótu:
     %s

en: This theme has no available smileys.
pl: Ten motyw nie ma emotikon.

en: Thread creation failure: %s
pl: Utworzenie wątku się nie powiodło: %s

en: Threshold:
pl: Próg:

en: Time Elapsed:
pl: Upłynęło czasu:

en: Time Remaining:
pl: Pozostało czasu:

en: Time Response
pl: Czas odpowiedzi

en: Timeout during key agreement
pl: Przekroczono czas oczekiwania podczas akceptacji klucza

en: Timestamp
pl: Datownik

en: Timestamp Format Options
pl: Opcje formatu daty

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Timezone (UTC)
pl: Strefa czasowa (UTC)

en: TinyURL (or other) address prefix
pl: Przedrostek adresu TinyURL (lub innego)

en: TinyURL for above: %s
pl: Adres TinyURL dla powyższego: %s

en: TinyURL plugin
pl: Wtyczka TinyURL

en: Tired
pl: Zmęczony

en: Title
pl: Tytuł

en: Title already in use.  You must choose a unique title.
pl: Ten tytuł jest już używany. Należy wybrać unikalny tytuł.

en: To
pl: Do

en: To add the buddy you must import his/her public key. Press Import to import a public key.
pl: Aby dodać znajomego należy najpierw zaimportować jego klucz publiczny. W tym celu należy nacisnąć przycisk Zaimportuj.

en: Toaster plugin
pl: Wtyczka wyskakujących powiadomień

en: Toggle Tag
pl: Przełącz znacznik

en: Top
pl: Góra

en: Topic
pl: Temat

en: Topic for %s set by %s at %s on %s
pl: Temat dla %s ustawiony przez użytkownika %s o godzinie %s w dniu %s

en: Topic too long
pl: Temat jest za długi

en: Topic:
pl: Temat:

en: Tor/Privacy (SOCKS5)
pl: Tor/prywatność (SOCKS 5)

en: Total Buddies
pl: Razem znajomych

en: Total log size:
pl: Całkowity rozmiar dziennika rozmów:

en: Traditional Chinese
pl: chiński tradycyjny

en: Transfer of file %s complete
pl: Ukończono przesyłanie pliku %s

en: Transfer of file <A HREF="file://%s">%s</A> complete
pl: Ukończono przesyłanie pliku <a href="file://%s">%s</a>

en: Transparency
pl: Przezroczystość

en: Trillian Encryption
pl: Szyfrowanie programu Trillian

en: True if the command specified in the "command" key should handle "aim" URLs.
pl: Wartość „prawda”, jeśli polecenie podane w kluczu „command” powinno obsługiwać adresy URL „aim”.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "gg" URLs.
pl: Wartość „prawda”, jeśli polecenie podane w kluczu „command” powinno obsługiwać adresy URL „gg”.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "icq" URLs.
pl: Wartość „prawda”, jeśli polecenie podane w kluczu „command” powinno obsługiwać adresy URL „icq”.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "irc" URLs.
pl: Wartość „prawda”, jeśli polecenie podane w kluczu „command” powinno obsługiwać adresy URL „irc”.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "sip" URLs.
pl: Wartość „prawda”, jeśli polecenie podane w kluczu „command” powinno obsługiwać adresy URL „sip”.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "xmpp" URLs.
pl: Wartość „prawda”, jeśli polecenie podane w kluczu „command” powinno obsługiwać adresy URL „xmpp”.

en: True if the command used to handle this type of URL should be run in a terminal.
pl: Wartość „prawda”, jeśli polecenie użyte do obsługi tego typu adresów URL powinno być wykonywane w terminalu.

en: Tune Album
pl: Album utworu

en: Tune Artist
pl: Wykonawca utworu

en: Tune Comment
pl: Komentarz utworu

en: Tune Genre
pl: Gatunek utworu

en: Tune Time
pl: Czas utworu

en: Tune Title
pl: Tytuł utworu

en: Tune Track
pl: Ścieżka utworu

en: Tune URL
pl: Adres URL utworu

en: Tune Year
pl: Rok utworu

en: Turkish
pl: turecki

en: Type
pl: Typ

en: Type a user to block.
pl: Proszę podać użytkownika do zablokowania.

en: Type a user you permit to contact you.
pl: Proszę podać użytkownika, który ma pozwolenie na kontakt.

en: Type the email address of the buddy you are searching for.
pl: Proszę podać adres e-mail wyszukiwanego znajomego.

en: Type the host name for this certificate.
pl: Proszę podać nazwę komputera dla tego certyfikatu.

en: Type the host name this certificate is for.
pl: Proszę podać nazwę komputera, dla którego jest ten certyfikat.

en: Typing
pl: Pisze

en: Typing Notification Color
pl: Kolor powiadomienia o pisaniu

en: Typing notification color
pl: Kolor powiadomienia o pisaniu

en: Typing notification font
pl: Czcionka powiadomienia o pisaniu

en: UIN
pl: Identyfikator użytkownika

en: URI
pl: Adres URI

en: URI Handlers
pl: Obsługa adresów URI

en: URL
pl: Adres URL

en: Ubuntu Georgian Translators
pl: Tłumacze Ubuntu na język gruziński

en: Ukranian
pl: ukraiński

en: Un-Ignore
pl: Usuń zignorowanie

en: Un-hide From
pl: Wyłącz ukrywanie

en: Un_block
pl: Od_blokuj

en: Unable to Add
pl: Nie można dodać

en: Unable to Retrieve Buddy List
pl: Nie można pobrać listy znajomych

en: Unable to add %s to deny list (%s).
pl: Nie można dodać użytkownika %s do listy odrzucanych (%s).

en: Unable to add %s to permit list (%s).
pl: Nie można dodać użytkownika %s do listy dopuszczonych (%s).

en: Unable to add %s to your buddy list (%s).
pl: Nie można dodać użytkownika %s do listy znajomych (%s).

en: Unable to add %s to your buddy list. Error creating folder in server side list (%s).
pl: Nie można dodać użytkownika %s do listy znajomych. Błąd podczas tworzenia katalogu na liście na serwerze (%s).

en: Unable to add group
pl: Nie można dodać grupy

en: Unable to add group: group exists
pl: Nie można dodać grupy: grupa już istnieje

en: Unable to add group: group not found
pl: Nie można dodać do grupy: nie odnaleziono grupy

en: Unable to add the buddy %s because the username is invalid.  Usernames must be a valid email address, or start with a letter and contain only letters, numbers and spaces, or contain only numbers.
pl: Nie można dodać znajomego %s, ponieważ nazwa użytkownika jest nieprawidłowa. Nazwy użytkowników muszą być prawidłowymi adresami e-mail lub zaczynać się od litery i zawierać tylko litery, liczby i spacje lub zawierać tylko liczby.

en: Unable to add the buddy %s because you have too many buddies in your buddy list.  Please remove one and try again.
pl: Nie można dodać znajomego %s, ponieważ jest za dużo znajomych na liście. Proszę usunąć kogoś i spróbować ponownie.

en: Unable to add the buddy %s for an unknown reason.
pl: Nie można dodać znajomego %s z nieznanego powodu.

en: Unable to add user
pl: Nie można dodać użytkownika

en: Unable to add user to privacy list (%s).
pl: Nie można dodać użytkownika do prywatnej listy (%s).

en: Unable to add user: user not found
pl: Nie można dodać użytkownika, ponieważ nie został on odnaleziony

en: Unable to affiliate user %s as "%s"
pl: Nie można zmienić przynależności użytkownika %s jako „%s”

en: Unable to allocate enough memory to hold the contents from %s.  The web server may be trying something malicious.
pl: Nie można przydzielić wystarczającej ilości pamięci, aby przechować zawartość %s. Serwer WWW może próbować złośliwych działań.

en: Unable to ban user %s
pl: Nie można zablokować użytkownika %s

en: Unable to buzz, because %s does not support it or does not wish to receive buzzes now.
pl: Nie można szeptać, ponieważ użytkownik %s nie obsługuje lub nie chce teraz otrzymywać szeptów.

en: Unable to buzz, because %s might be offline.
pl: Nie można szeptać, ponieważ użytkownik %s może być w trybie offline.

en: Unable to buzz, because there is nothing known about %s.
pl: Nie można szeptać, ponieważ nic nie wiadomo o użytkowniku %s.

en: Unable to canonicalize password
pl: Nie można ustawić kanonicznego hasła

en: Unable to canonicalize username
pl: Nie można ustawić kanonicznej nazwy użytkownika

en: Unable to change server side privacy settings (%s).
pl: Nie można zmienić ustawień prywatności na serwerze (%s).

en: Unable to configure
pl: Nie można skonfigurować

en: Unable to connect
pl: Nie można połączyć

en: Unable to connect to %s
pl: Nie można połączyć z %s

en: Unable to connect to %s: %s
pl: Nie można połączyć z %s: %s

en: Unable to connect to BOS server: %s
pl: Nie można połączyć z serwerem BOS: %s

en: Unable to connect to authentication server: %s
pl: Nie można połączyć z serwerem uwierzytelniania: %s

en: Unable to connect to server. Please enter the address of the server to which you wish to connect.
pl: Nie można połączyć z serwerem. Proszę podać adres serwera, z którym połączyć.

en: Unable to connect: %s
pl: Nie można połączyć: %s

en: Unable to create SILC key pair
pl: Nie można utworzyć pary kluczy SILC

en: Unable to create conference (%s).
pl: Nie można utworzyć konferencji (%s).

en: Unable to create connection
pl: Nie można utworzyć połączenia

en: Unable to create listen socket
pl: Nie można utworzyć gniazda nasłuchiwania

en: Unable to create new resolver process
pl: Nie można utworzyć nowego procesu rozwiązania

en: Unable to create socket: %s
pl: Nie można utworzyć gniazda: %s

en: Unable to detect ActiveTCL installation. If you wish to use TCL plugins, install ActiveTCL from http://www.activestate.com
pl: Nie można wykryć instalacji biblioteki ActiveTcl. Aby używać wtyczek języka Tcl, należy zainstalować bibliotekę ActiveTcl ze strony http://www.activestate.com

en: Unable to display the search results.
pl: Nie można wyświetlić wyników wyszukiwania.

en: Unable to establish SSL connection
pl: Nie można nawiązać połączenia SSL

en: Unable to establish a connection with the remote user.
pl: Nie można nawiązać połączenia ze zdalnym użytkownikiem.

en: Unable to establish a connection with the server
pl: Nie można nawiązać połączenia z serwerem

en: Unable to establish a connection with the server: %s
pl: Nie można nawiązać połączenia z serwerem: %s

en: Unable to establish connection with the local mDNS server.  Is it running?
pl: Nie można nawiązać połączenia z lokalnym serwerem mDNS. Proszę sprawdzić, czy jest uruchomiony.

en: Unable to find Apple's "Bonjour for Windows" toolkit, see https://developer.pidgin.im/BonjourWindows for more information.
pl: Nie można odnaleźć zestawu narzędzi „Bonjour for Windows” firmy Apple. Więcej informacji znajduje się na stronie https://developer.pidgin.im/BonjourWindows .

en: Unable to find Issuer Certificate
pl: Nie można odnaleźć certyfikatu wydającego

en: Unable to get a valid AIM login hash.
pl: Nie można uzyskać prawidłowej funkcji mieszającej logowania AIM.

en: Unable to get a valid login hash.
pl: Nie można uzyskać prawidłowej funkcji mieszającej logowania.

en: Unable to initialize SILC Client connection
pl: Nie można zainicjować połączenia klienta SILC

en: Unable to initialize SILC protocol
pl: Nie można zainicjować protokołu SILC

en: Unable to initialize connection
pl: Nie można zainicjować połączenia

en: Unable to initiate media with %s: invalid JID
pl: Nie można zainicjować multimediów z użytkownikiem %s: nieprawidłowy identyfikator Jabbera

en: Unable to initiate media with %s: not subscribed to user presence
pl: Nie można zainicjować multimediów z użytkownikiem %s: nie subskrybowano obecności użytkownika

en: Unable to initiate media with %s: resource is not online
pl: Nie można zainicjować multimediów z użytkownikiem %s: zasób nie jest w trybie online

en: Unable to initiate media with %s: user is not online
pl: Nie można zainicjować multimediów z użytkownikiem %s: użytkownik nie jest w trybie online

en: Unable to invite user (%s).
pl: Nie można zaprosić użytkownika (%s).

en: Unable to kick user %s
pl: Nie można wyrzucić użytkownika %s

en: Unable to listen for incoming IM connections
pl: Nie można nasłuchiwać przychodzących połączeń komunikatora

en: Unable to load SILC key pair
pl: Nie można wczytać pary kluczy SILC

en: Unable to load SILC key pair: %s
pl: Nie można wczytać pary kluczy SILC: %s

en: Unable to load the plugin
pl: Nie można wczytać wtyczki

en: Unable to load your plugin.
pl: Nie można wczytać wtyczki.

en: Unable to login: %s
pl: Nie można się zalogować: %s

en: Unable to move user %s to folder %s in the server side list. Error while creating folder (%s).
pl: Nie można przenieść użytkownika %s do katalogu %s na liście na serwerze. Błąd podczas tworzenia katalogu (%s).

en: Unable to open URL
pl: Nie można otworzyć adresu URL

en: Unable to open URL: the 'Manual' browser command seems invalid.
pl: Nie można otworzyć adresu URL: „ręczne” polecenie przeglądarki jest nieprawidłowe.

en: Unable to open a listening port.
pl: Nie można otworzyć portu nasłuchiwania.

en: Unable to open file.
pl: Nie można otworzyć pliku.

en: Unable to parse response from HTTP proxy: %s
pl: Nie można przetworzyć odpowiedzi od pośrednika HTTP: %s

en: Unable to ping user %s
pl: Nie można wysłać ping użytkownikowi %s

en: Unable to read from network
pl: Nie można odczytać z sieci

en: Unable to read from socket
pl: Nie można odczytać z gniazda

en: Unable to receive offline messages
pl: Nie można odebrać wiadomości w trybie offline

en: Unable to remove %s from privacy list (%s).
pl: Nie można usunąć użytkownika %s z listy prywatnej (%s).

en: Unable to resolve hostname
pl: Nie można uzyskać nazwy komputera

en: Unable to resolve hostname: %s
pl: Nie można uzyskać nazwy komputera: %s

en: Unable to save icon file to disk.
pl: Nie można zapisać pliku ikony na dysku.

en: Unable to save new account
pl: Nie można zapisać nowego konta

en: Unable to send email
pl: Nie można wysłać wiadomości e-mail

en: Unable to send file to %s, invalid JID
pl: Nie można wysłać pliku do użytkownika %s, nieprawidłowy identyfikator Jabbera

en: Unable to send file to %s, not subscribed to user presence
pl: Nie można wysłać pliku do użytkownika %s, nie subskrybowano jego obecności

en: Unable to send file to %s, user does not support file transfers
pl: Nie można wysłać pliku do użytkownika %s, nie obsługuje on przesyłania plików

en: Unable to send file to %s, user is not online
pl: Nie można wysłać pliku do użytkownika %s, nie jest on w trybie online

en: Unable to send message (%s).
pl: Nie można wysłać wiadomości (%s).

en: Unable to send message to %s.
pl: Nie można wysłać wiadomości do %s.

en: Unable to send message to %s. Could not create the conference (%s).
pl: Nie można wysłać wiadomości do %s. Nie można utworzyć konferencji (%s).

en: Unable to send message to %s:
pl: Nie można wysłać wiadomości do %s:

en: Unable to send message to %s: %s
pl: Nie można wysłać wiadomości do %s: %s

en: Unable to send message to %s: %s (%s)
pl: Nie można wysłać wiadomości do %s: %s (%s)

en: Unable to send message.
pl: Nie można wysłać wiadomości.

en: Unable to send message. Could not create the conference (%s).
pl: Nie można wysłać wiadomości. Nie można utworzyć konferencji (%s).

en: Unable to send message. Could not get details for user (%s).
pl: Nie można wysłać wiadomości. Nie można uzyskać szczegółów użytkownika (%s).

en: Unable to send message:
pl: Nie można wysłać wiadomości:

en: Unable to send message: %s
pl: Nie można wysłać wiadomości: %s

en: Unable to send message: %s (%s)
pl: Nie można wysłać wiadomości: %s (%s).

en: Unable to send message: The message is too large.
pl: Nie można wysłać wiadomości, ponieważ jest za duża.

en: Unable to send request to resolver process
pl: Nie można wysłać żądania do procesu rozwiązania

en: Unable to send the message, the conversation couldn't be started.
pl: Nie można wysłać wiadomości. Rozmowa nie może zostać rozpoczęta.

en: Unable to send to chat %s,%s,%s
pl: Nie można wysłać do konferencji %s,%s,%s

en: Unable to set AIM profile.
pl: Nie można ustawić profilu AIM.

en: Unable to set role "%s" for user: %s
pl: Nie można ustawić roli „%s” dla użytkownika: %s

en: Unable to sign on as %s because the username is invalid.  Usernames must be a valid email address, or start with a letter and contain only letters, numbers and spaces, or contain only numbers.
pl: Nie można zalogować jako %s, ponieważ nazwa użytkownika jest nieprawidłowa. Nazwy użytkowników muszą być prawidłowymi adresami e-mail lub zaczynać się od litery i zawierać tylko litery, liczby i spacje lub zawierać tylko liczby.

en: Unable to uninstall the currently installed version of Pidgin. The new version will be installed without removing the currently installed version.
pl: Nie można odinstalować obecnie zainstalowanej wersji programu Pidgin. Nowa wersja zostanie zainstalowana bez usuwania obecnej.

en: Unable to validate certificate
pl: Nie można sprawdzić poprawności certyfikatu

en: Unable to write to network
pl: Nie można zapisać do sieci

en: Unblock
pl: Odblokuj

en: Undefined
pl: Nieokreślony

en: Undefined Condition
pl: Nieokreślony warunek

en: Underline
pl: Podkreślenie

en: Unexpected Request
pl: Nieoczekiwane żądanie

en: Unexpected response from server
pl: Nieoczekiwana odpowiedź z serwera

en: Unexpected response from the server.  This may indicate a possible MITM attack
pl: Nieoczekiwana odpowiedź z serwera. Może to wskazywać na możliwy atak MITM

en: Ungroup Items
pl: Bez grupowania elementów

en: Unit
pl: Jednostka

en: Unity Integration
pl: Integracja ze środowiskiem Unity

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Unknown (0x%04x)<br>
pl: Nieznany (0x%04x)<br>

en: Unknown Error
pl: Nieznany błąd

en: Unknown Error in presence
pl: Nieznany błąd obecności

en: Unknown SSL error
pl: Nieznany błąd SSL

en: Unknown affiliation: "%s"
pl: Nieznana przynależność: „%s”

en: Unknown command
pl: Nieznane polecenie

en: Unknown command.
pl: Nieznane polecenie.

en: Unknown command: %s
pl: Nieznane polecenie: %s

en: Unknown command: %s, (may be a client bug)
pl: Nieznane polecenie: %s (może być błędem klienta)

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Unknown error during authentication
pl: Nieznany błąd podczas uwierzytelniania

en: Unknown error: 0x%X
pl: Nieznany błąd: 0x%X

en: Unknown message
pl: Nieznana wiadomość

en: Unknown message '%s'
pl: Nieznana wiadomość „%s”

en: Unknown node type
pl: Nieznany typ węzła

en: Unknown pounce event. Please report this!
pl: Przechwycono nieznane zdarzenie. Proszę to zgłosić.

en: Unknown reason
pl: Nieznany powód

en: Unknown role: "%s"
pl: Nieznana rola: „%s”

en: Unknown server response
pl: Nieznana odpowiedź serwera

en: Unknown.
pl: Nieznany.

en: Unknown.... Please report this!
pl: Nieznane… Proszę to zgłosić.

en: Unload Plugins
pl: Wyłącz wtyczki

en: Unread Messages
pl: Nieprzeczytane wiadomości

en: Unregister
pl: Wyrejestruj

en: Unregistration Error
pl: Błąd podczas wyrejestrowania

en: Unregistration Failed
pl: Wyrejestrowanie się nie powiodło

en: Unregistration Successful
pl: Pomyślnie wyrejestrowano

en: Unset
pl: Usuń ustawienie

en: Unset Account Idle Time
pl: Usuwanie ustawienia czasu bezczynności konta

en: Unset Idle Time for All Idled Accounts
pl: Usunięcie ustawienia czasu bezczynności wszystkich kont

en: Unsubscribe
pl: Usuń subskrypcję

en: Unsupported Encoding
pl: Nieobsługiwane kodowanie

en: Unsupported Extension
pl: Nieobsługiwane rozszerzenie

en: Unsupported Stanza Type
pl: Nieobsługiwany typ stanzy

en: Unsupported Version
pl: Nieobsługiwana wersja

en: Unsupported channel binding method
pl: Nieobsługiwana metoda dowiązywania kanału

en: Unsupported public key type
pl: Nieobsługiwany typ klucza publicznego

en: Unsupported version of BOSH protocol
pl: Nieobsługiwana wersja protokołu BOSH

en: Uptime
pl: Czas działania

en: Urdu
pl: urdu

en: Usage: %s [OPTION]...
pl: Użycie: %s [OPCJA]…

en: Use
pl: Użycie

en: Use "/help &lt;command&gt;" for help on a specific command.
    The following commands are available in this context:
pl: Należy użyć „/help &lt;polecenie&gt;”, aby uzyskać pomoc dla konkretnego polecenia.
    W tym kontekście dostępne są następujące polecenia:

en: Use Environmental Settings
pl: Ustawienia środowiskowe

en: Use GNOME Proxy Settings
pl: Ustawienia pośrednika środowiska GNOME

en: Use Global Proxy Settings
pl: Globalne ustawienia pośrednika

en: Use Perfect Forward Secrecy
pl: Doskonałe utajnienie przekazywania

en: Use SSL
pl: SSL

en: Use UDP
pl: UDP

en: Use _automatically detected IP address: %s
pl: _Automatyczne wykrywanie adresu IP: %s

en: Use _silence suppression
pl: Tłumienie ci_szy

en: Use a _different status for some accounts
pl: _Różne stany dla poszczególnych kont

en: Use a different status for some accounts
pl: Różne stany dla poszczególnych kont

en: Use encryption if available
pl: Szyfrowanie, jeśli jest dostępne

en: Use font from _theme
pl: Czcionka z mo_tywu

en: Use last buddy when scores are equal
pl: Ostatni znajomy w przypadku równej liczby punktów

en: Use name heuristics
pl: Heurystyka nazw

en: Use old-style SSL
pl: Stary styl SSL

en: Use proxy
pl: Pośrednik

en: Use remote _DNS with SOCKS4 proxies
pl: Zdalny _DNS za pomocą pośredników SOCKS 4

en: Use smooth-scrolling
pl: Płynne przewijanie

en: Use status from last _exit at startup
pl: Stan z ostatniej s_esji programu

en: Use system default
pl: Domyślne systemu

en: Use this buddy _icon for this account:
pl: _Ikona użytkownika dla tego konta:

en: Use tzc
pl: tzc

en: Use_rname:
pl: Na_zwa użytkownika:

en: User
pl: Użytkownik

en: User %s is not present in the network
pl: Użytkownik %s nie jest obecny w sieci

en: User <I>%s</I> is not present in the network
pl: Użytkownik <I>%s</I> nie jest obecny w sieci

en: User ID
pl: Identyfikator użytkownika

en: User Information
pl: Informacje o użytkowniku

en: User Limit
pl: Ograniczenie użytkowników

en: User Modes
pl: Tryby użytkownika

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: User Name: 	%s
pl: Nazwa użytkownika: 	%s

en: User Online Status Attributes
pl: Atrybuty stanu użytkowników w trybie online

en: User Options
pl: Opcje użytkownika

en: User Search
pl: Wyszukiwanie użytkownika

en: User Search...
pl: Wyszukiwanie użytkownika…

en: User _details
pl: _Szczegóły użytkownika

en: User information not available: %s
pl: Informacje o użytkownicy są niedostępne: %s

en: User is not logged in
pl: Użytkownik nie jest zalogowany

en: User is offline
pl: Użytkownik jest w trybie offline

en: User is offline.
pl: Użytkownik jest w trybie offline.

en: User is typing...
pl: Użytkownik coś pisze…

en: User not found
pl: Nie odnaleziono użytkownika

en: User temporarily unavailable
pl: Użytkownik jest tymczasowo niedostępny

en: User_name:
pl: _Nazwa użytkownika:

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username does not exist
pl: Nazwa użytkownika nie istnieje

en: Username formatting can change only capitalization and whitespace.
pl: Formatowanie nazwy użytkownika może zmienić wyłącznie wielkość liter i spacje.

en: Username of an account must be non-empty.
pl: Nazwa użytkownika konta nie może być pusta.

en: Username sent
pl: Wysłano nazwę użytkownika

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Users on %s: %s
pl: Użytkownicy na %s: %s

en: Using a PDA
pl: Używa palmtopa

en: Uzbek
pl: uzbecki

en: V_olume:
pl: Gł_ośność:

en: Valencian-Catalan
pl: walencki (kataloński)

en: Variable Transparency for the buddy list and conversations.
pl: Zmienna przezroczystość listy znajomych i rozmów.

en: Verify Public Key
pl: Sprawdź klucz publiczny

en: Verifying server public key
pl: Sprawdzanie poprawności klucza publicznego serwera

en: Version: 	%s
pl: Wersja: 	%s

en: Video
pl: Obraz

en: Video Camera
pl: Kamera wideo

en: Video Chat
pl: Rozmowa wideo

en: Video Conferencing
pl: Konferencje wideo

en: Video conferencing
pl: Konferencje wideo

en: Vietnamese
pl: wietnamski

en: View All Logs
pl: Wszystkie dzienniki rozmów

en: View Issuer Certificate
pl: Certyfikat wydającego

en: View Log
pl: Dziennik rozmów

en: View Log...
pl: Dziennik rozmów…

en: View MOTD
pl: Wiadomość dnia (MOTD)

en: View Message of the Day
pl: Wiadomość dnia

en: View User Log
pl: Dziennik rozmów użytkownika

en: View _Log
pl: _Dziennik rozmów

en: View web profile
pl: Profil WWW

en: Visible List
pl: Lista widocznych

en: Visit the Pidgin Web Page
pl: Odwiedź stronę WWW programu Pidgin

en: Visited Hyperlink Color
pl: Kolor odwiedzonego odnośnika

en: Voice
pl: Głos

en: Voice/Video Settings
pl: Ustawienia dźwięku/wideo

en: Volume(0-100):
pl: Głośność (0-100):

en: Volume:
pl: Głośność:

en: WATCH
pl: OBSERWUJ

en: WXYZ
pl: WXYZŻŹ

en: Waiting for Handshake Acknowledgement
pl: Oczekiwanie na potwierdzenie powitania

en: Waiting for Login Acknowledgement
pl: Oczekiwanie na potwierdzenie zalogowania

en: Waiting for network connection
pl: Oczekiwanie na połączenie sieciowe

en: Waiting for response...
pl: Oczekiwanie na odpowiedź…

en: Waiting for transfer to begin
pl: Oczekiwanie na rozpoczęcie przesyłu

en: Wake Me Up
pl: Obudźcie mnie

en: Wallops from %s
pl: Zbiorowe nadawanie praw operatora od %s

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Warning Level
pl: Poziom ostrzeżenia

en: Warning dialog
pl: Okno dialogowe ostrzeżenia

en: Warning level too high (receiver)
pl: Poziom ostrzeżenia jest za wysoki (odbiorca)

en: Warning level too high (sender)
pl: Poziom ostrzeżenia jest za wysoki (nadawca)

en: Watching TV
pl: Ogląda telewizję

en: Watching a movie
pl: Ogląda film

en: Weak
pl: Słaby

en: Web Aware
pl: Na stronie WWW

en: Web Page
pl: Strona WWW

en: Web aware (enabling this will cause you to receive SPAM!)
pl: W sieci WWW (włączenie spowoduje otrzymywanie niechcianych wiadomości)

en: Welcome back!
pl: Witaj z powrotem!

en: Went away
pl: Przejście do stanu nieobecności

en: What kind of dialog is this?
pl: Jaki to rodzaj okna dialogowego?

en: When a file-transfer request arrives from %s
pl: Pliki przysyłane przez %s

en: When a file-transfer request arrives from a user who is
    *not* on your buddy list:
pl: Kiedy żądanie przesłania pliku zostaje odebrane od
    użytkownika, który *nie* jest na liście znajomych:

en: When a new conversation is opened this plugin will insert the last conversation into the current conversation.
pl: Kiedy nowa rozmowa zostanie rozpoczęta, ta wtyczka wstawi ostatnią rozmowę do okna bieżącej rozmowy.

en: When away
pl: Podczas nieobecności

en: When both away and idle
pl: Podczas nieobecności i bezczynności

en: When the gnt clipboard contents change, the contents are made available to X, if possible.
pl: Kiedy zmienia się zawartość schowka gnt, w miarę możliwości jest ona dostępna dla X.

en: When viewing logs, this plugin will include logs from other IM clients. Currently, this includes Adium, MSN Messenger, aMSN, and Trillian.
    
    WARNING: This plugin is still alpha code and may crash frequently.  Use it at your own risk!
pl: Podczas przeglądania dzienników rozmów, ta wtyczka automatycznie dołączy dzienniki z innych komunikatorów. Obsługiwane obecnie komunikatory to Adium, MSN Messenger, aMSN i Trillian.
    
    UWAGA: ta wtyczka nie jest jeszcze ukończona i może często wywoływać awarie. Należy jej używać wyłącznie na własne ryzyko.

en: Whether the specified command should handle "aim" URLs
pl: Czy podane polecenie powinno obsługiwać adresy URL „aim”

en: Whether the specified command should handle "gg" URLs
pl: Czy podane polecenie powinno obsługiwać adresy URL „gg”

en: Whether the specified command should handle "icq" URLs
pl: Czy podane polecenie powinno obsługiwać adresy URL „icq”

en: Whether the specified command should handle "irc" URLs
pl: Czy podane polecenie powinno obsługiwać adresy URL „irc”

en: Whether the specified command should handle "sip" URLs
pl: Czy podane polecenie powinno obsługiwać adresy URL „sip”

en: Whether the specified command should handle "xmpp" URLs
pl: Czy podane polecenie powinno obsługiwać adresy URL „xmpp”

en: Whisper Message Name Color
pl: Kolor nazwy wyszeptanej wiadomości

en: Whiteboard
pl: Tablica

en: Whole words only
pl: Tylko całe wyrazy

en: Windows Pidgin Options
pl: Opcje programu Pidgin dla systemu Windows

en: Work Address
pl: Adres do pracy

en: Work Information
pl: Informacje o pracy

en: Working
pl: Pracuje

en: Worried
pl: Zmartwiony

en: Would you like to join the conversation?
pl: Dołączyć do rozmowy?

en: Would you like to overwrite it?
pl: Zastąpić go?

en: Would you like to set it as the buddy icon for this user?
pl: Ustawić jako ikonę znajomego dla tego użytkownika?

en: Write settings to %s%sgtkrc-2.0
pl: Zapisz ustawienia do pliku %s%sgtkrc-2.0

en: Writing
pl: Pisze

en: X display to use
pl: używany ekran X

en: X.509 Certificates
pl: Certyfikaty X.509

en: X.509 certificate export failed
pl: Wyeksportowanie certyfikatu X.509 się nie powiodło

en: X.509 certificate import failed
pl: Zaimportowanie certyfikatu X.509 się nie powiodło

en: XML Not Well Formed
pl: Niepoprawnie sformatowany XML

en: XML Parse error
pl: Błąd podczas przetwarzania XML

en: XMPP Account
pl: Konto XMPP

en: XMPP Console
pl: Konsola XMPP

en: XMPP Message Error
pl: Błąd wiadomości XMPP

en: XMPP Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu XMPP

en: XMPP Service Discovery
pl: Wykrywanie usług XMPP

en: XMPP Version Mismatch
pl: Wersja XMPP się nie zgadza

en: XMPP stream header missing
pl: Brak nagłówka strumienia XMPP

en: XMPP stream missing ID
pl: Brak identyfikatora strumienia XMPP

en: Year of birth
pl: Rok urodzenia

en: Yes
pl: Tak

en: You _send:
pl: Wy_słane:

en: You _type:
pl: _Wpisane:

en: You are about to merge the group called %s into the group called %s. Do you want to continue?
pl: Za chwilę zostaną połączone grupy o nazwie %s z grupą o nazwie %s. Kontynuować?

en: You are about to remove %s from your buddy list.  Do you want to continue?
pl: Za chwilę zostanie usunięty znajomy %s z listy. Kontynuować?

en: You are about to remove the chat %s from your buddy list.  Do you want to continue?
pl: Za chwilę zostanie usunięta konferencja %s z listy znajomych. Kontynuować?

en: You are about to remove the contact containing %s and %d other buddy from your buddy list.  Do you want to continue? | You are about to remove the contact containing %s and %d other buddies from your buddy list.  Do you want to continue?
pl[0]: Za chwilę zostanie usunięty kontakt zawierający %s i %d inny znajomy z listy. Kontynuować?
pl[1]: Za chwilę zostanie usunięty kontakt zawierający %s i %d innych znajomych z listy. Kontynuować?
pl[2]: Za chwilę zostanie usunięty kontakt zawierający %s i %d innych znajomych z listy. Kontynuować?
pl[3]: Za chwilę zostanie usunięty kontakt zawierający %s i %d innych znajomych z listy. Kontynuować?

en: You are about to remove the group %s and all its members from your buddy list.  Do you want to continue?
pl: Za chwilę zostanie usunięta grupa %s i wszyscy jej członkowie z listy znajomych. Kontynuować?

en: You are awaiting authorization from the following buddies
pl: Oczekiwane jest upoważnienie od następujących znajomych

en: You are banned from %s.
pl: Użytkownik został zablokowany na %s.

en: You are channel founder on <I>%s</I>
pl: Użytkownik jest założycielem kanału <I>%s</I>

en: You are creating a new room.  Would you like to configure it, or accept the default settings?
pl: Tworzony jest nowy pokój. Skonfigurować go, czy przyjąć domyślne ustawienia?

en: You are currently disconnected. Messages will not be received unless you are logged in.
pl: Użytkownik jest teraz rozłączony. Wiadomości nie zostaną odbierane, dopóki użytkownik się nie zaloguje.

en: You are not connected.
pl: Brak połączenia.

en: You are not currently signed on with an account that can add that buddy.
pl: Nie zalogowano do żadnego konta, do którego można dodać tego znajomego.

en: You are not currently signed on with an account that can invite that buddy.
pl: Obecnie nie zalogowano za pomocą konta, które może zapraszać znajomych.

en: You are not currently signed on with any protocols that have the ability to chat.
pl: Obecnie nie zalogowano za pomocą protokołu, który ma możliwość konferencji.

en: You are now known as %s
pl: Użytkownik nazywa się teraz %s

en: You are using %s, but this plugin requires %s.
pl: Używane jest %s, ale ta wtyczka wymaga %s.

en: You can (un)load plugins from the following list.
pl: Można wczytać/wyłączyć wtyczki z poniższej listy.

en: You can add a buddy to this list by right-clicking on them and selecting "%s"
pl: Można dodać znajomych do tej listy naciskają ma nich prawym przyciskiem myszy i wybierając „%s”

en: You can edit more information from the context menu later.
pl: Można później zmodyfikować więcej informacji z menu kontekstowego.

en: You can edit/delete the pounce from the `Buddy Pounces' dialog
pl: Można zmodyfikować/usunąć zdarzenie z okna dialogowego „Przechwytywanie zdarzeń”

en: You can enable/disable accounts from the following list.
pl: Można włączyć/wyłączyć konta z poniższej listy.

en: You can insert this image into this message, or use it as the buddy icon for this user
pl: Można wstawić ten obraz do tej wiadomości lub użyć go jako ikonę znajomego dla tego użytkownika

en: You can let other users see your online status information and your personal information. Please fill the information you would like other users to see about yourself.
pl: Można pozwolić innym użytkownikom na podgląd informacji stanu i informacji osobistych. Proszę wypełnić informacje o sobie, które mają widzieć inni użytkownicy.

en: You can re-request authorization from these buddies by right-clicking on them and selecting "Re-request Authorization."
pl: Można ponownie poprosić o upoważnienia od tych znajomych, naciskają na nich prawym przyciskiem myszy i wybierając „Ponownie poproś o upoważnienie”.

en: You can send this image as a file transfer, embed it into this message, or use it as the buddy icon for this user.
pl: Można wysłać ten obraz jako przesyłanie pliku, wstawić go do tej wiadomości lub użyć go jako ikony znajomego dla tego użytkownika.

en: You can send this image as a file transfer, or use it as the buddy icon for this user.
pl: Można wysłać ten obraz jako przesyłanie pliku lub użyć go jako ikony znajomego dla tego użytkownika.

en: You can upgrade to %s %s today.
pl: Można zaktualizować do %s %s.

en: You cancelled the transfer of %s
pl: Anulowano przesyłanie pliku %s

en: You cannot add the same person twice to a conversation
pl: Nie można dodać tej samej osoby dwa razy do rozmowy

en: You cannot receive buddy notifications until you import his/her public key.  You can use the Get Public Key command to get the public key.
pl: Nie można odbierać powiadomień znajomego, dopóki nie zostanie zaimportowany jego klucz publiczny. Można użyć polecenia Pobierz klucz publiczny, aby go uzyskać.

en: You closed the connection.
pl: Zamknięto połączenie.

en: You do not have any accounts.
pl: Nie ma żadnych kont.

en: You do not have permission to uninstall this application.
pl: Brak uprawnień do odinstalowania tego programu.

en: You dragged a desktop launcher. Most likely you wanted to send the target of this launcher instead of this launcher itself.
pl: Upuszczono aktywator pulpitu. Najprawdopodobniej zamierzano wysłać cel tego aktywatora zamiast jego samego.

en: You feel a disturbance in the force...
pl: Wyczuwasz zaburzenia mocy…

en: You have %d contact named %s. Would you like to merge them? | You currently have %d contacts named %s. Would you like to merge them?
pl[0]: %d kontakt ma nazwę %s. Połączyć go?
pl[1]: %d kontakty mają nazwę %s. Połączyć je?
pl[2]: %d kontaktów ma nazwę %s. Połączyć ich?
pl[3]: %d kontaktów ma nazwę %s. Połączyć ich?

en: You have been connecting and disconnecting too frequently. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
pl: Za częste próby połączenia i rozłączenia. Proszę poczekać dziesięć minut i spróbować ponownie. Jeśli próba zostanie podjęta teraz, czas oczekiwania jeszcze się wydłuży.

en: You have been disconnected from chat room %s.
pl: Rozłączono z pokoju konferencji %s.

en: You have been kicked by %s: (%s)
pl: Użytkownik został wyrzucony przez %s: (%s)

en: You have been kicked off <I>%s</I> by <I>%s</I> (%s)
pl: Wyrzucono z kanału <I>%s</I> przez użytkownika <I>%s</I> (%s)

en: You have been kicked: (%s)
pl: Użytkownik został wyrzucony: (%s)

en: You have been killed by %s (%s)
pl: Zabito przez użytkownika %s (%s)

en: You have dragged an image
pl: Upuszczono obraz

en: You have entered an incorrect username
pl: Podano niepoprawną nazwę użytkownika

en: You have left this chat.
pl: Użytkownik opuścił tę konferencję.

en: You have mail!
pl: Nowa wiadomość.

en: You have no database of root certificates, so this certificate cannot be validated.
pl: Brak bazy danych głównych certyfikatów, więc ten certyfikat nie może zostać sprawdzony.

en: You have parted the channel%s%s
pl: Opuszczono kanał%s%s

en: You have probably requested to set your profile before the login procedure completed.  Your profile remains unset; try setting it again when you are fully connected.
pl: Prawdopodobnie zażądano ustawienia profilu przed ukończeniem procedury logowania. Profil pozostanie nieustawiony; proszę spróbować ustawić go po ustanowieniu połączenia.

en: You have reached your limit for the number of contacts allowed
pl: Osiągnięto maksymalną dozwoloną liczbę kontaktów

en: You have received a special message
    
    From: %s [%s]
    %s
pl: Odebrano wiadomość specjalną
    
    Od: %s [%s]
    %s

en: You have received an ICQ email from %s [%s]
    
    Message is:
    %s
pl: Odebrano wiadomość e-mail ICQ od %s [%s]
    
    Treść wiadomości:
    %s

en: You have received an ICQ page
    
    From: %s [%s]
    %s
pl: Odebrano stronę ICQ
    
    Od: %s [%s]
    %s

en: You have rejected the call.
pl: Odrzucono rozmowę.

en: You have selected to open a Direct IM connection with %s.
pl: Wybrano otwarcie bezpośredniego połączenia z %s.

en: You have signed on from another location
pl: Zalogowano z innego położenia

en: You have to join the %s channel before you are able to join the private group
pl: Należy dołączyć do kanału %s przed dołączeniem do prywatnej grupy

en: You have unread messages. Are you sure you want to close the window?
pl: W oknie są nieprzeczytane wiadomości. Na pewno je zamknąć?

en: You may be disconnected shortly.  If so, check %s for updates.
pl: Połączenie może zostać wkrótce zerwane. Jeśli tak się stanie, proszę odwiedzić %s, aby poznać najnowsze informacje na ten temat.

en: You missed %hu message from %s because his/her warning level is too high. | You missed %hu messages from %s because his/her warning level is too high.
pl[0]: Pominięto %hu wiadomość od użytkownika %s, ponieważ ma on za wysoki poziom ostrzeżenia.
pl[1]: Pominięto %hu wiadomości od użytkownika %s, ponieważ mają one za wysoki poziom ostrzeżenia.
pl[2]: Pominięto %hu wiadomości od użytkownika %s, ponieważ mają one za wysoki poziom ostrzeżenia.
pl[3]: Pominięto %hu wiadomości od użytkownika %s, ponieważ mają one za wysoki poziom ostrzeżenia.

en: You missed %hu message from %s because it was invalid. | You missed %hu messages from %s because they were invalid.
pl[0]: Pominięto %hu wiadomość od użytkownika %s, ponieważ była nieprawidłowa.
pl[1]: Pominięto %hu wiadomości od użytkownika %s, ponieważ były nieprawidłowe.
pl[2]: Pominięto %hu wiadomości od użytkownika %s, ponieważ były nieprawidłowe.
pl[3]: Pominięto %hu wiadomości od użytkownika %s, ponieważ były nieprawidłowe.

en: You missed %hu message from %s because it was too large. | You missed %hu messages from %s because they were too large.
pl[0]: Pominięto %hu wiadomość od użytkownika %s, ponieważ była za duża.
pl[1]: Pominięto %hu wiadomości od użytkownika %s, ponieważ były za duże.
pl[2]: Pominięto %hu wiadomości od użytkownika %s, ponieważ były za duże.
pl[3]: Pominięto %hu wiadomości od użytkownika %s, ponieważ były za duże.

en: You missed %hu message from %s because the rate limit has been exceeded. | You missed %hu messages from %s because the rate limit has been exceeded.
pl[0]: Pominięto %hu wiadomość od użytkownika %s, ponieważ przekroczono ograniczenie prędkości.
pl[1]: Pominięto %hu wiadomości od użytkownika %s, ponieważ przekroczono ograniczenie prędkości.
pl[2]: Pominięto %hu wiadomości od użytkownika %s, ponieważ przekroczono ograniczenie prędkości.
pl[3]: Pominięto %hu wiadomości od użytkownika %s, ponieważ przekroczono ograniczenie prędkości.

en: You missed %hu message from %s because your warning level is too high. | You missed %hu messages from %s because your warning level is too high.
pl[0]: Pominięto %hu wiadomość od użytkownika %s z powodu za wysokiego poziomu ostrzeżenia.
pl[1]: Pominięto %hu wiadomości od użytkownika %s z powodu za wysokiego poziomu ostrzeżenia.
pl[2]: Pominięto %hu wiadomości od użytkownika %s z powodu za wysokiego poziomu ostrzeżenia.
pl[3]: Pominięto %hu wiadomości od użytkownika %s z powodu za wysokiego poziomu ostrzeżenia.

en: You missed %hu message from %s for an unknown reason. | You missed %hu messages from %s for an unknown reason.
pl[0]: Pominięto %hu wiadomość od użytkownika %s z nieznanego powodu.
pl[1]: Pominięto %hu wiadomości od użytkownika %s z nieznanego powodu.
pl[2]: Pominięto %hu wiadomości od użytkownika %s z nieznanego powodu.
pl[3]: Pominięto %hu wiadomości od użytkownika %s z nieznanego powodu.

en: You must create an account first before you can create a pounce.
pl: Należy najpierw utworzyć konto, aby utworzyć przechwytywanie.

en: You must fill all the required fields.
pl: Należy wypełnić wszystkie wymagane pola.

en: You must give a name for the group to add.
pl: Należy podać nazwę dodawanej grupy.

en: You must provide a group.
pl: Należy podać grupę.

en: You must provide a username for the buddy.
pl: Należy podać nazwę użytkownika dla znajomego.

en: You must select an account.
pl: Należy wybrać konto.

en: You must specify a nick
pl: Należy podać pseudonim

en: You receive an IM
pl: Odebrano wiadomość

en: You require encryption, but it is not available on this server.
pl: Wymagane jest szyfrowanie, ale nie jest ono dostępne na tym serwerze.

en: You require encryption, but no TLS/SSL support was found.
pl: Wymagana jest szyfrowanie, ale obsługa TLS/SSL nie została odnaleziona.

en: You required Kerberos authentication but encryption is disabled in your account settings.
pl: Wymagane jest uwierzytelnianie Kerberos, ale wyłączono szyfrowanie w ustawieniach konta.

en: You required encryption in your account settings, but encryption is not supported by your system.
pl: Wymagane jest szyfrowanie w ustawieniach konta, ale nie jest ono obsługiwane przez system.

en: You required encryption in your account settings, but one of the servers doesn't support it.
pl: Szyfrowanie jest wymagane w ustawieniach konta, ale jeden z serwerów go nie obsługuje.

en: You send
pl: Wysłane

en: You should receive an email asking to confirm %s.
pl: Powinna zostać dostarczona wiadomość e-mail z prośbą o potwierdzenie %s.

en: You talk in chat
pl: Własna wypowiedź na konferencji

en: You type
pl: Wpisane

en: You were disconnected from the server.
pl: Rozłączono z serwera.

en: Your AIM connection may be lost.
pl: Połączenie AIM może zostać utracone.

en: Your Current Mood
pl: Obecny nastrój

en: Your Current Status
pl: Obecny stan

en: Your IM Image was not sent. You cannot send IM Images in AIM chats.
pl: Obraz komunikatora nie został wysłany. Nie można wysłać obrazów komunikatora w konferencjach AIM.

en: Your IM Image was not sent. You must be Direct Connected to send IM Images.
pl: Obraz komunikatora nie został wysłany. Obrazy mogą być wysyłane tylko za pomocą bezpośredniego połączenia.

en: Your IP address has been connecting and disconnecting too frequently. Wait a minute and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
pl: Za częste próby połączenia i rozłączenia za pomocą adresu IP. Proszę poczekać minutę i spróbować ponownie. Jeśli próba zostanie podjęta teraz, czas oczekiwania jeszcze się wydłuży.

en: Your VCard File
pl: Plik vCard

en: Your account has been disabled because too many incorrect passwords were entered
pl: Konto zostało wyłączone, ponieważ podano niepoprawne hasło za dużą liczbę razy

en: Your account is currently suspended
pl: Konto jest obecnie zawieszone

en: Your buddylist is empty, nothing was written to the file.
pl: Lista znajomych jest pusta, nic nie zostało zapisane do pliku.

en: Your command failed for an unknown reason.
pl: Polecenie nie powiodło się z nieznanego powodu.

en: Your password has been changed.
pl: Hasło zostało zmienione.

en: Your selected account name was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
pl: Wybrana nazwa konta została odrzucona przez serwer. Prawdopodobnie zawiera nieprawidłowe znaki.

en: Your selected nickname was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
pl: Wybrany pseudonim został odrzucony przez serwer. Prawdopodobnie zawiera nieprawidłowe znaki.

en: Your system administrator has disabled this operation
pl: Administrator systemu wyłączył to działanie

en: Your username has been connecting and disconnecting too frequently. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
pl: Za częste próby połączenia i rozłączenia za pomocą nazwy użytkownika. Proszę poczekać dziesięć minut i spróbować ponownie. Jeśli próba zostanie podjęta teraz, czas oczekiwania jeszcze się wydłuży.

en: Zephyr Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu Zephyr

en: Zip Code
pl: Kod pocztowy

en: _Accept
pl: _Odbierz

en: _Accept Defaults
pl: _Przyjmij domyślne

en: _Account
pl: _Konto

en: _Account:
pl: _Konto:

en: _Accounts
pl: Kont_a

en: _Add
pl: _Dodaj

en: _Add Chat
pl: _Dodaj konferencję

en: _Add Custom Smiley...
pl: _Dodaj niestandardową emotikonę…

en: _Add...
pl: _Dodaj…

en: _Alias...
pl: _Alias…

en: _Apply
pl: Z_astosuj

en: _Associate Buddy
pl: Powiąż zn_ajomego

en: _Attention!
pl: _Uwaga!

en: _Audio Call
pl: Rozmow_a głosowa

en: _Auto-reply:
pl: _Odpowiedź automatyczna:

en: _Basic
pl: _Podstawowe

en: _Blink on New Message
pl: Migotanie p_rzy nowej wiadomości

en: _Block
pl: Za_blokuj

en: _Both Icon & Text
pl: I_kona i tekst

en: _Browse
pl: _Przeglądaj

en: _Browse logs folder
pl: _Przeglądaj katalog dzienników rozmów

en: _Browse...
pl: _Przeglądaj…

en: _Browser:
pl: _Przeglądarka:

en: _Buddy List window transparency
pl: _Przezroczystość okna listy znajomych

en: _Buddy name:
pl: Nazwa _znajomego:

en: _Buddy:
pl: _Znajomy:

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Change Status
pl: _Zmień stan

en: _Channel:
pl: _Kanał:

en: _Class:
pl: _Klasa:

en: _Collapse
pl: _Zwiń

en: _Configure Room
pl: S_konfiguruj pokój

en: _Copy Email Address
pl: S_kopiuj adres e-mail

en: _Copy Link Location
pl: S_kopiuj adres odnośnika

en: _Decline
pl: O_drzuć

en: _Delete Group
pl: _Usuń grupę

en: _Description
pl: _Opis

en: _Device
pl: Urzą_dzenie

en: _Disable
pl: _Wyłącz

en: _Disable launcher integration
pl: _Wyłączenie integracji z aktywatorem

en: _Dockable Buddy List
pl: _Zakotwiczenie listy znajomych

en: _Edit
pl: _Edycja

en: _Edit Account
pl: M_odyfikuj konto

en: _Edit Settings...
pl: Modyfikuj ustawi_enia…

en: _Enable automatic router port forwarding
pl: Automatyczn_e przekierowanie portów routera

en: _Enable sounds:
pl: _Dźwięki:

en: _End:
pl: Koń_cowy:

en: _Exact case match (uncheck for automatic case handling)
pl: Dokładn_e rozróżnianie małych i wielkich liter (odznaczenie powoduje automatyczne obsługiwanie wielkości liter)

en: _Exchange:
pl: _Wymiana:

en: _Expand
pl: _Rozwiń

en: _Flash window
pl: _Miganie okna

en: _Focused windows
pl: A_ktywne okna

en: _Font
pl: _Czcionka

en: _Font face
pl: _Krój czcionki

en: _Force timestamp format:
pl: _Wymuszenie formatu daty i czasu:

en: _Get Info
pl: _Pobierz informacje

en: _Get List
pl: _Pobierz listę

en: _Group:
pl: _Grupa:

en: _Handle:
pl: _Uchwyt:

en: _Hangup
pl: _Rozłącz się

en: _Hide new IM conversations:
pl: _Ukrywanie nowych rozmów:

en: _Hold
pl: _Wstrzymaj

en: _Horizontal rule
pl: _Linia pozioma

en: _Host:
pl: _Komputer:

en: _IM window transparency
pl: Przezroczystość okien w_iadomości

en: _IM windows
pl: Okna w_iadomości

en: _Icon Only
pl: Tylko _ikona

en: _Image
pl: _Obraz

en: _Image:
pl: _Obraz:

en: _Import...
pl: Zai_mportuj…

en: _Insert
pl: _Wstaw

en: _Instance:
pl: _Instancja:

en: _Invite
pl: _Zaproś

en: _Join
pl: _Dołącz

en: _Keep Buddy List window on top:
pl: O_kno listy znajomych zawsze na wierzchu:

en: _Link
pl: O_dnośnik

en: _Local alias:
pl: _Lokalny alias:

en: _Manage custom smileys
pl: _Zarządzaj niestandardowymi emotikonami

en: _Manual:
    (%s for URL)
pl: _Ręcznie:
    (%s dla adresu URL)

en: _Manually specify range of ports to listen on:
pl: _Ręcznie podany zakres portów do nasłuchiwania:

en: _Media
pl: _Multimedia

en: _Merge Groups
pl: _Połącz grupy

en: _Message Logs:
pl: Dzienniki wiado_mości:

en: _Message:
pl: _Wiadomość:

en: _Method:
pl: Metod_a:

en: _Minutes before becoming idle:
pl: _Minuty przed zmianą stanu:

en: _Modify...
pl: M_odyfikuj…

en: _More...
pl: _Więcej…

en: _Mute
pl: Wy_cisz

en: _Name
pl: _Nazwa

en: _No
pl: _Nie

en: _Normal
pl: _Normalna

en: _Notify buddies that you are typing to them
pl: Powiadamia_nie znajomych o pisaniu

en: _Open File
pl: _Otwórz plik

en: _Open Link
pl: _Otwórz odnośnik

en: _Open Mail
pl: _Otwórz pocztę

en: _Open link in:
pl: _Otwieranie odnośników w:

en: _Passphrase:
pl: _Hasło:

en: _Password:
pl: _Hasło:

en: _Pause
pl: _Wstrzymaj

en: _Permit
pl: _Zezwolenie

en: _Placement:
pl: _Położenie:

en: _Play Sound
pl: O_dtwórz dźwięk

en: _Plugin
pl: _Wtyczka

en: _Pop up a notification
pl: _Powiadomienia

en: _Present conversation window
pl: _Wyświetlanie okna rozmowy

en: _Quit
pl: Za_kończ

en: _Recipient:
pl: Odbio_rca:

en: _Recurring
pl: Powta_rzanie

en: _Remain in chat after window is closed
pl: Pozostawanie w konfe_rencji po zamknięciu okna

en: _Remove
pl: _Usuń

en: _Remove Buddy
pl: _Usuń znajomego

en: _Remove Chat
pl: Usuń konfe_rencję

en: _Remove Contact
pl: _Usuń kontakt

en: _Remove Group
pl: _Usuń grupę

en: _Rename
pl: _Zmień nazwę

en: _Report idle time:
pl: _Zgłaszanie czasu bezczynności:

en: _Reset
pl: P_rzywróć

en: _Reset formatting
pl: P_rzywróć formatowanie

en: _Room:
pl: _Pokój:

en: _Save
pl: Zapi_sz

en: _Save File
pl: Zapi_sz plik

en: _Save Image...
pl: Zapi_sz obraz…

en: _Search
pl: Wy_szukaj

en: _Search for:
pl: Wy_szukiwanie:

en: _Send
pl: _Wyślij

en: _Send File...
pl: _Wyślij plik…

en: _Send Message
pl: _Wyślij wiadomość

en: _Server:
pl: _Serwer:

en: _Set
pl: U_staw

en: _Show slider bar in IM window
pl: Pa_sek przezroczystości w oknie wiadomości

en: _Show system tray icon:
pl: Ikona ob_szaru powiadamiania:

en: _Smile!
pl: _Uśmiech!

en: _Start %s on Windows startup
pl: Uruchomienie programu %s podczas _startu systemu Windows

en: _Start:
pl: _Początkowy:

en: _Status:
pl: _Stan:

en: _TURN server:
pl: Serwer _TURN:

en: _Text Only
pl: Tylko _tekst

en: _Title:
pl: _Tytuł:

en: _UDP Port:
pl: Port _UDP:

en: _URL
pl: Adres _URL

en: _Unread Messages
pl: _Nieprzeczytane wiadomości

en: _Unset
pl: _Usuń ustawienie

en: _Use
pl: _Użyj

en: _Username:
pl: _Nazwa użytkownika:

en: _Video Call
pl: Rozmowa _wideo

en: _View Certificate...
pl: _Wyświetl certyfikat…

en: _View...
pl: _Wyświetl…

en: _Visual gesture display
pl: _Gesty

en: _Voice and Video
pl: _Dźwięk i wideo

en: _Yes
pl: _Tak

en: accounts
pl: konta

en: accounts: Show the accounts window.
pl: accounts: wyświetla konta.

en: action &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
pl: action &lt;czynność do wykonania&gt;: wykonuje czynność.

en: affiliate &lt;owner|admin|member|outcast|none&gt; [nick1] [nick2] ...: Get the users with an affiliation or set users' affiliation with the room.
pl: affiliate &lt;owner|admin|member|outcast|none&gt; [pseudonim1] [pseudonim2]…: uzyskuje użytkowników z przynależnością lub ustawia przynależność użytkowników z pokojem.

en: allow multiple instances
pl: pozwala na wiele instancji

en: artist
pl: artysta

en: authserv: Send a command to authserv
pl: authserv: wysyła polecenie do authserv

en: away [message]:  Set an away message, or use no message to return from being away.
pl: away [wiadomość]: ustawia wiadomość nieobecności lub powraca ze stanu nieobecności, jeśli nie podano wiadomości.

en: ban &lt;user&gt; [reason]:  Ban a user from the room.
pl: ban &lt;użytkownik&gt; [powód]: blokuje użytkownika z pokoju.

en: ban [&lt;channel&gt; +|-&lt;nick&gt;]:  Ban client from channel
pl: ban [&lt;kanał&gt; +|-&lt;pseudonim&gt;]: blokuje klienta w kanale

en: buddy list
pl: lista znajomych

en: buddylist: Show the buddylist.
pl: buddylist: wyświetla listę znajomych.

en: buzz: Buzz a user to get their attention
pl: buzz: szepcze do użytkownika, aby uzyskać jego uwagę

en: call &lt;command&gt;:  Call any silc client command
pl: call &lt;polecenie&gt;: wywołuje dowolne polecenie klienta SILC

en: call: Make an audio call.
pl: call: rozpoczyna rozmowę dźwiękową.

en: channel %s not found
pl: nie odnaleziono kanału %s

en: channel modes for %s: %s
pl: tryby kanału %s: %s

en: chanserv: Send a command to chanserv
pl: chanserv: wysyła polecenie do chanserv

en: clear: Clears all conversation scrollbacks.
pl: clear: czyści wszystkie okna rozmów.

en: clear: Clears the conversation scrollback.
pl: clear: czyści okno rozmowy.

en: clientLogin
pl: Logowanie klienta

en: cmode &lt;channel&gt; [+|-&lt;modes&gt;] [arguments]:  Change or display channel modes
pl: cmode &lt;kanał&gt; [+|-&lt;tryby&gt;] [parametry]: zmienia lub wyświetla tryby kanału

en: config:  Configure a chat room.
pl: config: konfiguruje pokój konferencji.

en: configure:  Configure a chat room.
pl: configure: konfiguruje pokój konferencji.

en: ctcp <nick> <msg>: sends ctcp msg to nick.
pl: ctcp <pseudonim> <wiadomość>: wysyła wiadomość ctcp do pseudonimu.

en: cumode &lt;channel&gt; +|-&lt;modes&gt; &lt;nick&gt;:  Change nick's modes on channel
pl: cmode &lt;kanał&gt; +|-&lt;tryby&gt; &lt;pseudonim&gt;: zmienia tryby pseudonimu na kanale

en: current topic is: %s
pl: obecny temat to: %s

en: debug &lt;option&gt;:  Send various debug information to the current conversation.
pl: debug &lt;opcja&gt;: wysyła różne informacje debugowania do bieżącej rozmowy.

en: debugwin: Show the debug window.
pl: debugwin: wyświetla okno debugowania.

en: deop &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel operator status from someone. You must be a channel operator to do this.
pl: deop &lt;pseudonim1&gt; [pseudonim2]…: usuwa stan operatora kanału z podanych osób. Aby użyć tego polecenia, należy być operatorem kanału.

en: detach:  Detach this session
pl: detach: odłącza tę sesję

en: devoice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel voice status from someone, preventing them from speaking if the channel is moderated (+m). You must be a channel operator to do this.
pl: devoice &lt;pseudonim1&gt; [pseudonim2]…: usuwa prawo głosu z podanej osoby, uniemożliwiając jej rozmowę, jeśli kanał jest moderowany (+m). Aby użyć tego polecenia, należy być operatorem kanału.

en: display the current version and exit
pl: wyświetla bieżącą wersję i kończy działanie

en: display this help and exit
pl: wyświetla tę pomoc i kończy działanie

en: don't automatically login
pl: bez automatycznego logowania

en: enable specified account(s) (optional argument NAME
                          specifies account(s) to use, separated by commas.
                          Without this only the first account will be enabled).
pl: włącza podane konta (opcjonalny parametr NAZWA
                          podaje używane konta, oddzielone przecinkami.
                          Bez tego tylko pierwsze konto zostanie włączone).

en: execute
pl: wykonaj

en: force online, regardless of network status
pl: wymusza tryb online, niezależnie od stanu sieci

en: getkey &lt;nick|server&gt;:  Retrieve client's or server's public key
pl: getkey &lt;pseudonim|serwer&gt;: pobiera klucz publiczny klienta lub serwera

en: hacker and designated driver [lazy bum]
pl: haker i wyznaczony kierowca

en: help &lt;command&gt;:  Help on a specific command.
pl: help &lt;polecenie&gt;: wyświetla pomoc konkretnego polecenia.

en: iChat AV
pl: Konferencja iChat

en: iTunes Music Store Link
pl: Odnośnik do sklepu muzycznego iTunes

en: info [server]:  View server administrative details
pl: info [serwer]: wyświetla szczegółowe informacje administracyjne serwera

en: inst &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
pl: inst &lt;instancja&gt;: ustawia instancję używaną w tej klasie

en: instance &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
pl: instance &lt;instancja&gt;: ustawia instancję używaną w tej klasie

en: invite &lt;channel&gt; [-|+]&lt;nick&gt;:  invite nick or add/remove from channel invite list
pl: invite &lt;kanał&gt; [-|+]&lt;pseudonim&gt;: zaprasza pseudonim lub dodaje/usuwa go z listy osób zaproszonych na kanał

en: invite &lt;nick&gt; [room]:  Invite someone to join you in the specified channel, or the current channel.
pl: invite &lt;pseudonim&gt; [pokój]: zaprasza podaną osobę na wybrany lub bieżący kanał.

en: invite &lt;user&gt; [message]:  Invite a user to the room.
pl: invite &lt;użytkownik&gt; [wiadomość]: zaprasza użytkownika do pokoju.

en: j &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
pl: j &lt;pokój1&gt;[,pokój2][,…] [klucz1[,klucz2][,…]]: dołącza do jednego lub więcej kanałów, opcjonalnie dostarczając klucz kanałom, które tego wymagają.

en: join &lt;channel&gt; [&lt;password&gt;]:  Join a chat on this network
pl: join &lt;kanał&gt; [&lt;hasło&gt;]: dołącza do kanału w tej sieci

en: join &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
pl: join &lt;pokój1&gt;[,pokój2][,…] [klucz1[,klucz2][,…]]: dołącza do jednego lub więcej kanałów, opcjonalnie dostarczając klucz kanałom, które tego wymagają.

en: join: &lt;room[@server]&gt; [password]:  Join a chat.
pl: join: &lt;pokój[@serwer]&gt; [hasło]: dołącza do konferencji.

en: kick &lt;channel&gt; &lt;nick&gt; [comment]:  Kick client from channel
pl: kick &lt;kanał&gt; &lt;pseudonim&gt; [komentarz]: wyrzuca klienta z kanału

en: kick &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a channel. You must be a channel operator to do this.
pl: kick &lt;pseudonim&gt; [wiadomość]: usuwa podaną osobę z kanału. Aby użyć tego polecenia, należy być operatorem kanału.

en: kick &lt;user&gt; [reason]:  Kick a user from the room.
pl: kick &lt;użytkownik&gt; [powód]: wyrzuca użytkownika z pokoju.

en: kill &lt;nick&gt; [-pubkey|&lt;reason&gt;]:  Kill nick
pl: kill &lt;pseudonim&gt; [-pubkey|&lt;powód&gt;]: zabija pseudonim

en: lastlog: Searches for a substring in the backlog.
pl: lastlog: wyszukuje podciąg w zaległościach.

en: lead developer
pl: główny programista

en: leave [channel]:  Leave the chat
pl: leave [kanał]: opuszcza konferencję

en: libfaim maintainer
pl: opiekun biblioteki libfaim

en: list:  Display a list of chat rooms on the network. <i>Warning, some servers may disconnect you upon doing this.</i>
pl: list: wyświetla listę pokoi konferencji w sieci. <i>Ostrzeżenie: niektóre serwery mogą rozłączyć po wykonaniu tego polecenia.</i>

en: list:  List channels on this network
pl: list: wyświetla listę kanałów w tej sieci

en: loading plugin failed
pl: wczytanie wtyczki się nie powiodło

en: maintainer
pl: opiekun

en: me &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
pl: me &lt;czynność do wykonania&gt;: wykonuje czynność.

en: me &lt;action&gt;:  Send an IRC style action to a buddy or chat.
pl: me &lt;akcja&gt;: wysyła czynność w stylu IRC do znajomego lub konferencji.

en: memoserv: Send a command to memoserv
pl: memoserv: wysyła polecenie do memoserv

en: minutes
pl: minuty

en: mode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;nick|channel&gt;:  Set or unset a channel or user mode.
pl: mode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;pseudonim|kanał&gt;: ustawia lub usuwa ustawienie trybu kanału lub użytkownika.

en: mode (%s %s) by %s
pl: tryb (%s %s) przez %s

en: mood: Set current user mood
pl: mood: ustawia bieżący nastrój użytkownika

en: motd:  View the server's Message Of The Day
pl: motd: wyświetla wiadomość dnia serwera

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user
pl: msg &lt;pseudonim&gt; &lt;wiadomość&gt;: wysyła prywatną wiadomość do użytkownika

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
pl: msg &lt;pseudonim&gt; &lt;wiadomość&gt;: wysyła prywatną wiadomość do użytkownika (nie zostanie wyświetlona na kanale).

en: msg &lt;user&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to another user.
pl: msg &lt;użytkownik&gt; &lt;wiadomość&gt;: wysyła prywatną wiadomość do innego użytkownika.

en: msgcolor &lt;class&gt; &lt;foreground&gt; &lt;background&gt;: Set the color for different classes of messages in the conversation window.<br>    &lt;class&gt;: receive, send, highlight, action, timestamp<br>    &lt;foreground/background&gt;: black, red, green, blue, white, gray, darkgray, magenta, cyan, default<br><br>EXAMPLE:<br>    msgcolor send cyan default
pl: msgcolor &lt;klasa&gt; &lt;czcionka&gt; &lt;tło&gt;: ustawia kolor różnych klas wiadomości w oknie rozmowy.<br>    &lt;klasa&gt;: receive, send, highlight, action, timestamp<br>    &lt;czcionka/tło&gt;: black, red, green, blue, white, gray, darkgray, magenta, cyan, default<br><br>PRZYKŁAD:<br>    msgcolor send cyan default

en: names [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;channel(s)&gt;:  List specific users in channel(s)
pl: names [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;kanały&gt;: wyświetla listę podanych użytkowników na kanałach

en: names [channel]:  List the users currently in a channel.
pl: names [kanał]: wyświetla listę użytkowników na kanale.

en: nick &lt;new nickname&gt;:  Change your nickname.
pl: nick &lt;nowy pseudonim&gt;: zmienia pseudonim.

en: nick &lt;newnick&gt;:  Change your nickname
pl: nick &lt;nowy_pseudonim&gt;: zmienia pseudonim

en: nickserv: Send a command to nickserv
pl: nickserv: wysyła polecenie do nickserv

en: no channel modes are set on %s
pl: nie ustawiono trybów kanału %s

en: no such channel
pl: nie ma takiego kanału

en: none
pl: brak

en: notice &lt;target&lt;:  Send a notice to a user or channel.
pl: notice &lt;cel&lt;: wysyła uwagę do użytkownika lub kanału.

en: op &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel operator status to someone. You must be a channel operator to do this.
pl: op &lt;pseudonim1&gt; [pseudonim2]…: nadaje podanej osobie stan operatora kanału. Aby użyć tego polecenia, należy być operatorem kanału.

en: oper &lt;nick&gt; [-pubkey]:  Get server operator privileges
pl: oper &lt;pseudonim&gt; [-pubkey]: uzyskuje uprawnienia operatora serwera

en: operserv: Send a command to operserv
pl: operserv: wysyła polecenie do operserv

en: operwall &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
pl: operwall &lt;wiadomość&gt;: jeżeli nie wiadomo, co to jest, prawdopodobnie nie można tego użyć.

en: original author
pl: autor pierwszej wersji

en: part [channel]:  Leave the chat
pl: part [kanał]: opuszcza konferencję

en: part [message]:  Leave the room.
pl: part [wiadomość]: opuszcza pokój.

en: part [room] [message]:  Leave the current channel, or a specified channel, with an optional message.
pl: part [kanał] [wiadomość]: opuszcza bieżący lub wybrany kanał, opcjonalnie z wiadomością pożegnalną.

en: ping &lt;jid&gt;:	Ping a user/component/server.
pl: ping &lt;identyfikator_Jabbera&gt;:	wysyła ping do użytkownika/składnika/serwera.

en: ping [nick]:  Asks how much lag a user (or the server if no user specified) has.
pl: ping [pseudonim]: sprawdza czas opóźnienia między użytkownikiem (lub serwerem, jeśli nie podano użytkownika).

en: ping:  Send PING to the connected server
pl: ping: wysyła PING do połączonego serwera

en: plugins: Show the plugins window.
pl: plugins: wyświetla okno wtyczek.

en: prefs: Show the preference window.
pl: prefs: wyświetla okno preferencji.

en: print debugging messages to stdout
pl: wyświetla komunikaty debugowania na standardowym wyjściu

en: query &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
pl: query &lt;pseudonim&gt; &lt;wiadomość&gt;: wysyła prywatną wiadomość do użytkownika (nie zostanie wyświetlona na kanale).

en: query &lt;nick&gt; [&lt;message&gt;]:  Send a private message to a user
pl: query &lt;pseudonim&gt; [&lt;wiadomość&gt;]: wysyła prywatną wiadomość do użytkownika

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message
pl: quit [wiadomość]: rozłącza z serwerem, z opcjonalną wiadomością

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message.
pl: quit [wiadomość]: rozłącza z serwera, opcjonalnie z wiadomością pożegnalną.

en: quote [...]:  Send a raw command to the server.
pl: quote […]: wysyła surowe polecenie do serwera.

en: register:  Register with a chat room.
pl: register: rejestruje z pokojem konferencji.

en: remove &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a room. You must be a channel operator to do this.
pl: remove &lt;pseudonim&gt; [wiadomość]: usuwa podaną osobę z pokoju. Aby użyć tego polecenia, należy być operatorem kanału.

en: role &lt;moderator|participant|visitor|none&gt; [nick1] [nick2] ...: Get the users with a role or set users' role with the room.
pl: role &lt;moderator|participant|visitor|none&gt; [pseudonim1] [pseudonim2]…: uzyskuje użytkowników z rolami lub ustawia role użytkowników w pokoju.

en: saved statuses
pl: zapisane stany

en: say &lt;message&gt;:  Send a message normally as if you weren't using a command.
pl: say &lt;wiadomość&gt;: wysyła wiadomość w normalny sposób, taki sam jak bez używania poleceń.

en: stats:  View server and network statistics
pl: stats: wyświetla statystyki serwera i sieci

en: statuses: Show the savedstatuses window.
pl: statuses: wyświetla okno zapisanych stanów.

en: sub &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Join a new chat
pl: sub &lt;klasa&gt; &lt;instancja&gt; &lt;odbiorca&gt;: dołącza do nowej konferencji

en: support
pl: wsparcie

en: support/QA
pl: wsparcie/ocena jakości

en: time: Displays the current local time at the IRC server.
pl: time: wyświetla bieżący lokalny czas serwera IRC.

en: topic &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
pl: topic &lt;instancja&gt;: ustawia instancję używaną w tej klasie

en: topic [&lt;new topic&gt;]:  View or change the topic
pl: topic [&lt;nowy temat&gt;]: wyświetla lub zmienia temat

en: topic [new topic]:  View or change the channel topic.
pl: topic [nowy temat]: wyświetla lub zmienia temat kanału.

en: topic [new topic]:  View or change the topic.
pl: topic [nowy temat]: wyświetla lub zmienia temat.

en: tzc command
pl: Polecenie tzc

en: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  Set or unset a user mode.
pl: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;: ustawia lub usuwa ustawienie trybu użytkownika.

en: umode &lt;usermodes&gt;:  Set your modes in the network
pl: umode &lt;tryby_użytkownika&gt;: ustawia tryby użytkownika w sieci

en: unloading plugin failed
pl: wyłączanie wtyczki się nie powiodło

en: use DIR for config files
pl: używa KATALOGU dla plików konfiguracji

en: users &lt;channel&gt;:  List users in channel
pl: users &lt;kanał&gt;: wyświetla użytkowników na kanale

en: users:  Show the list of users in the chat.
pl: users: wyświetla listę użytkowników w konferencji.

en: version [nick]: send CTCP VERSION request to a user
pl: version [pseudonim]: wysyła żądanie CTCP VERSION do użytkownika

en: voice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel voice status to someone. You must be a channel operator to do this.
pl: voice &lt;pseudonim1&gt; [pseudonim2]…: nadaje prawo głosu podanej osobie. Aby użyć tego polecenia, należy być operatorem kanału.

en: voice and video
pl: dźwięk i wideo

en: wallops &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
pl: wallops &lt;wiadomość&gt;: jeżeli nie wiadomo, co to jest, prawdopodobnie nie można tego użyć.

en: whois &lt;nick&gt;:  View nick's information
pl: whois &lt;pseudonim&gt;: wyświetla informacje o pseudonimie

en: whois [server] &lt;nick&gt;:  Get information on a user.
pl: whois [serwer] &lt;pseudonim&gt;: uzyskuje informacje o użytkowniku.

en: whowas &lt;nick&gt;:  View nick's information
pl: whowas &lt;pseudonim&gt;: wyświetla informacje o pseudonimie

en: whowas &lt;nick&gt;: Get information on a user that has logged off.
pl: whowas &lt;pseudonim&gt;: uzyskuje informacje o użytkowniku, który właśnie się wylogował.

en: win32 port
pl: port dla Win32

en: you are not waiting for authorization
pl: upoważnienie nie jest oczekiwane

en: you can see the butterflies mating
pl: ujrzysz łączące się w pary motyle

en: you have no buddies on this list
pl: brak znajomych na tej liście

en: zc &lt;class&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,PERSONAL,*&gt;
pl: zc &lt;klasa&gt;: wysyła wiadomość do &lt;<i>klasa</i>,OSOBISTA,*&gt;

en: zci &lt;class&gt; &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,*&gt;
pl: zci &lt;klasa&gt; &lt;instancja&gt;: wysyła wiadomość do &lt;<i>klasa</i>,<i>instancja</i>,*&gt;

en: zcir &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
pl: zcir &lt;klasa&gt; &lt;instancja&gt; &lt;odbiorca&gt;: wysyła wiadomość do &lt;<i>klasa</i>,<i>instancja</i>,<i>odbiorca</i>&gt;

en: zi &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;message,<i>instance</i>,*&gt;
pl: zi &lt;instancja&gt;: wysyła wiadomość do &lt;wiadomość,<i>instancja</i>,*&gt;

en: zir &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;MESSAGE,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
pl: zir &lt;instancja&gt; &lt;odbiorca&gt;: wysyła wiadomość do &lt;WIADOMOŚĆ,<i>instancja</i>,<i>odbiorca</i>&gt;

en: zl &lt;nick&gt;: Locate user
pl: zl &lt;pseudonim&gt;: ustala położenie użytkownika

en: zlocate &lt;nick&gt;: Locate user
pl: zlocate &lt;pseudonim&gt;: ustala położenie użytkownika
