Pidgin - en to or translation catalogue (3151 entries)

en: 	_Only when someone says your username
or: 	 କେବଳ କେହିଜଣେ ଆପଣଙ୍କର ଚାଳକନାମକୁ କହିଥାଏ (_O)

en: 
    %s has stopped typing
or: 
    %s ଟାଇପ କରିବା ବନ୍ଦ କରିଛି

en: 
    %s is typing...
or: 
    %s ଟାଇପ କରୁଛି ...

en: 
    <b>Buddy Note</b>: %s
or: 
    <b>ସାଥୀ ଚିପ୍ପଣୀ</b>: %s

en: 
    <b>Description:</b>
or: 
    <b>ବର୍ଣ୍ଣନା:</b>

en: 
    <b>Occupants:</b> %d
or: 
    <b>ଅଧିବାସୀମାନେ:</b> %d

en: 
    <b>Topic:</b> %s
or: 
    <b>ବିଷୟ:</b> %s

en: 
    Fetching TinyURL...
or: 
    TinyURL କୁ କାଢ଼ୁଅଛି...

en: 
    Last Seen: %s ago
or: 
     ଶେଷ ଥର ଦେଖାୟାଇଛି: %s ପୂର୍ବରୁ

en: 
    Your Preferred Contact Methods
or: 
    ତୁମର ପସନ୍ଦ କରାୟାଇଥିବା ସଂପର୍କ ପଦ୍ଧତିସବୁ

en:  <i>(identified)</i>
or:  <i>(ଚିହ୍ନିତ )</i>

en:  <i>(ircop)</i>
or:  <i>(ଇରକପ)</i>

en: "%s" is currently offline. Do you want to save the rest of the messages in a pounce and automatically send them when "%s" logs back in?
or: ବର୍ତ୍ତମାନ "%s"ଅଫଲାଇନରେ ଅଛି । ତୁମେ ଅବଶିଷ୍ଟ ସଂଦେଶଗୁଡିକୁ ପାଉନସ ହିସାବରେ ସଂଚଯ କରିବାକୁ ଏବଂ ୟେତେବେଳେ "%s" ଲଗଗୁଡିକ ଫେରି ଆସନ୍ତି ସେଗୁଡିକୁ ସ୍ବଯଂଚାଳିତ ଭାବରେ ପଠାଇବାକୁ ଚାହଁ କି ?

en: "Attention" Name Color
or: "Attention" ନାମ ରଙ୍ଗ

en: %d account was disabled because you signed on from another location: | %d accounts were disabled because you signed on from another location:
or[0]: %d ଖାତାକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରାଯାଇଛି କାରଣ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ଏକ ଅବସ୍ଥାନରୁ ସାଇନ ଅନ କରିଛନ୍ତି:
or[1]: %d ଖାତାଗୁଡ଼ିକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରାଯାଇଛି କାରଣ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ଏକ ଅବସ୍ଥାନରୁ ସାଇନ ଅନ କରିଛନ୍ତି:

en: %d day | %d days
or[0]: %d ଦିନ
or[1]: %d ଦିନ

en: %d hour | %d hours
or[0]: %d ଘଣ୍ଟା
or[1]: %d ଘଣ୍ଟା

en: %d minute | %d minutes
or[0]: %d ମିନିଟ
or[1]: %d ମିନିଟ

en: %d person in room | %d people in room
or[0]: କୋଠରୀରେ %d ବ୍ଯକ୍ତି
or[1]: କୋଠରୀରେ %d ବ୍ଯକ୍ତି

en: %d second | %d seconds
or[0]: %d ସେକେଣ୍ଡ
or[1]: %d ସେକେଣ୍ଡ

en: %d unread message from %s
     | %d unread messages from %s
or[0]: %d ଅପଠିତ ସଂଦେଶ %s ଠାରୁ
or[1]: %d ଅପଠିତ ସଂଦେଶଗୁଡ଼ିକ %s ଠାରୁ

en: %s
    
    Finch will not attempt to reconnect the account until you correct the error and re-enable the account.
or: %s
    
    ଫିଞ୍ଚ ସେହି ଖାତା ସହିତ ପୁନର୍ବାର ସଂଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ ନାହିଁ ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ସେହି ତ୍ରୁଟିକୁ ସମାଧାନ ନକରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଖାତାକୁ ପୁନଃ-ସକ୍ରିୟ ନକରିଛନ୍ତି।

en: %s
    Usage: %s [OPTION]...
    
      -c, --config=DIR    use DIR for config files
      -d, --debug         print debugging messages to stderr
      -h, --help          display this help and exit
      -n, --nologin       don't automatically login
      -v, --version       display the current version and exit
or: %s
    ଉପଯୋଗିତା: %s [OPTION]...
    
      -c, --config=DIR    ବିନ୍ୟାସ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ DIR କୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ
      -d, --debug         ତ୍ରୁଟିନିବାରଣ ସନ୍ଦେଶଗୁଡ଼ିକୁ stderr ରେ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ
      -h, --help          ଏହି ସହାୟତାକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରସ୍ଥାନ କରନ୍ତୁ
      -n, --nologin       ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଲଗଇନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ
      -v, --version       ପ୍ରଚଳିତ ସଂସ୍କରଣକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରସ୍ଥାନ କରନ୍ତୁ

en: %s %s has segfaulted and attempted to dump a core file.
    This is a bug in the software and has happened through
    no fault of your own.
    
    If you can reproduce the crash, please notify the developers
    by reporting a bug at:
    %ssimpleticket/
    
    Please make sure to specify what you were doing at the time
    and post the backtrace from the core file.  If you do not know
    how to get the backtrace, please read the instructions at
    %swiki/GetABacktrace
or: %s %s segfaulted ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ଗୋଟିଏ କୋର ଫାଇଲକୁ ଡମ୍ପ କରିଥାଏ।
    ଏହା ସଫ୍ଟୱେରରେ ଥିବା ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ଏବଂ ଆପଣ ନିଜର ତ୍ରୁଟି
    ବିନା ଘଟିଥାଏ।
    
    ଯଦି ଆପଣ ସେହି ନଷ୍ଟକୁ ପୁନଃ ଉତ୍ପାଦନ କରନ୍ତି, ତେବେ ଦୟାକରି ବିକାଶକାରୀମାନଙ୍କୁ ନିମ୍ନରେ ପ୍ରଦତ୍ତ
    ସ୍ଥାନରେ ତ୍ରୁଟି ଖବର କରି ଜଣାନ୍ତୁ:
    %ssimpleticket/
    
    ଦୟାକରି ନିଶ୍ଚିତ କରି ଆପଣ ସେହି ସମୟରେ କଣ କରୁଥିଲେ ତାହା ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ
    ଏବଂ ମୂଖ୍ୟ ଫାଇଲରୁ ବ୍ୟାକଟ୍ରେସକୁ ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ।  ଯଦି ଆପଣ ଜାଣି ନାହାନ୍ତି କିପରି ବ୍ୟାକଟ୍ରେସକୁ ପାଇବେ,
    ତେବେ ଦୟାକରି ନିମ୍ନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ପଢ଼ନ୍ତୁ
    %swiki/GetABacktrace

en: %s %s. Try `%s -h' for more information.
or: %s %s। ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ `%s -h' ଚେଷ୍ଟା କର ।

en: %s (%s) changed status from %s to %s
or: %s (%s) ସ୍ଥିତିକୁ %s ରୁ %s କୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଅଛି

en: %s (%s) has %d new message. | %s (%s) has %d new messages.
or[0]: %s (%s) ର %d ନୂଆ ସଂଦେଶ।
or[1]: %s (%s) ର %d ନୂଆ ସଂଦେଶ।

en: %s (%s) is no longer %s
or: %s (%s) ଏବେ %s ନୁହଁ

en: %s (%s) is now %s
or: %s (%s) ଟି ବର୍ତ୍ତମାନ %s

en: %s Build Information
or: %s ସୂଚନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ

en: %s Developer Information
or: %s ବିକାଶକାରୀ ସୂଚନା

en: %s Translator Information
or: %s ଅନୁବାଦକାରୀ ସୂଚନା

en: %s [<I>%s</I>] entered the room.
or: %s [<I>%s</I>] ରୁମରେ ପ୍ରବେଶ କଲା୤

en: %s ago
or: %s ପୂର୍ବେ

en: %s appears to be offline and did not receive the message that you just sent.
or: %s ଅଫ-ଲାଇନ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡୁଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ପଠାଇଥିବା ସଂଦେଶ ପାଇ ନଥିଲେ୤

en: %s became idle
or: %s ନିଷ୍କ୍ରିଯ ହେଲା

en: %s became unidle
or: %s ସକ୍ରିଯ ହେଲା

en: %s cancelled the file transfer
or: %s ଫାଇଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣକୁ ବାତିଲ କରିଛି

en: %s cancelled the transfer of %s
or: %s ର ପରିବହନକୁ %s ବାତିଲ କରିଛି

en: %s cannot transfer a folder. You will need to send the files within individually.
or: %s କୌଣସି ଫୋଲଡରକୁ ପରିବହନ କରିପାରିବ ନାହିଁ। ଆପଣ ସେହି ଫାଇଲମାନଙ୍କୁ ନିଜ ମଧ୍ଯରେ ପଠାଇବା ଆବଶ୍ୟକ।

en: %s disabled
or: %s ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: %s disconnected
or: %s ସଂୟୋଗ ଛିନ୍ନ ହେଲା

en: %s disconnected.
or: %s ସଂୟୋଗ ଛିନ୍ନ ହୋଇଛି ।

en: %s encountered errors migrating your settings from %s to %s. Please investigate and complete the migration by hand. Please report this error at http://developer.pidgin.im
or: %s ଆପଣଙ୍କର ବିନ୍ୟାସକୁ %s ରୁ %s କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟିର ସମ୍ମୁଖିନ ହୋଇଥିଲା। ଦୟାକରି ଅନୁସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣକୁ ହାତରେ ସମାପ୍ତ କରନ୍ତୁ। ଦୟାକରି ଏହି ତ୍ରୁଟିକୁhttp://developer.pidgin.im ରେ ଖବର କରନ୍ତୁ।

en: %s entered the room.
or: %s ରୁମରେ ପ୍ରବେଶ କଲା୤

en: %s has %d new message. | %s has %d new messages.
or[0]: %s ର %d ନୂଆ ସଂଦେଶ ଅଛି ।
or[1]: %s ର %d ନୂଆ ସଂଦେଶ ଅଛି ।

en: %s has become idle (%s)
or: %s ନିଷ୍କ୍ରିଯହୋଇଛି (%s)

en: %s has become idle.
or: %s ନିଷ୍କ୍ରିଯ ହୋଇଛି୤

en: %s has been invited to this conversation.
or: %s ଏହି ସଂଭାଷଣକୁ ନିମଂତ୍ରିତ କରାୟାଇଛି୤

en: %s has buzzed you!
or: %s ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁଞ୍ଜନ ଦେଇଛି!

en: %s has changed the topic of <I>%s</I> to: %s
or: %s,<I>%s</I> ର ବିଷଯ ପରିବର୍ତ୍ତନକରିଦେଇଛି କୁ: %s

en: %s has changed the topic to: %s
or: %s ବିଷଯ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଛି %sକୁ

en: %s has cleared the topic.
or: %s ବିଷଯ ପରିଷ୍କାର କରିଛି

en: %s has closed the conversation.
or: %s ସଂଭାଷଣ ବନ୍ଦ କରିଛି

en: %s has gone away.
or: %s ଦୂରକୁ ୟାଇଛି୤

en: %s has gone away. (%s)
or: %s ଦୂରକୁ ୟାଇଛି ୤(%s)

en: %s has invited %s to the chat room %s
or: %s ନିମଂତ୍ରିତ ହୋଇଛ %s ଚାଟ ରୁମକୁ %s

en: %s has just asked to directly connect to %s
or: %s କୁ ସିଧା ସଂୟୋଗ କରିବାକୁ ଏବେ ପଚାରିଛି %s

en: %s has left the conversation.
or: %s ସେହି ବାର୍ତ୍ତାଳାପକୁ ଛାଡ଼ିଦେଇଛି।

en: %s has paused while typing to you (%s)
or: %s ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଟାଇପିଙ୍ଗ କରିବା ସମଯରେ ବିରାମ ନେଇଛି (%s)

en: %s has presented the following certificate for just-this-once use:
or: %s ନିମ୍ନଲିଖିତ ପ୍ରମାଣପତ୍ରକୁ just-this-once ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ଉପସ୍ଥାପନ କରିଅଛି:

en: %s has requested your attention!
or: %s ଆପଣଙ୍କର ଧ୍ୟାନକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛି!

en: %s has returned from being away (%s)
or: %sଦୂର ହେବାଠୁ ଫେରିଆସିଛି (%s)

en: %s has returned from being idle (%s)
or: %s ନିଷ୍କ୍ରିଯ ହେବାରୁ ଫେରିଆସିଛି(%s)

en: %s has sent you a message. (%s)
or: %s ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଗୋଟିଏ ସଂଦେଶ ପଠାଇଛି (%s)

en: %s has set the topic to: %s
or: %s କୁ ବିଷଯ ସେଟ କରିଛି : %s

en: %s has signed off (%s)
or: %s ସାଇନ ଆଫ କରିଛି(%s)

en: %s has signed off.
or: %s ସାଇନ ଅଫ ହୋଇଛି

en: %s has signed on (%s)
or: %s ସାଇନ ଅନ କରିଛି (%s)

en: %s has signed on.
or: %s ସାଇନ ଅନ ହୋଇଛି

en: %s has started typing to you (%s)
or: %s ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଟାଇପିଙ୍ଗ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି (%s)୤

en: %s has stopped typing to you (%s)
or: %sଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଟାଇପିଙ୍ଗ କରିବା ବନ୍ଦ କରିଛି(%s)

en: %s is a messaging client based on libpurple which is capable of connecting to multiple messaging services at once.  %s is written in C using GTK+.  %s is released, and may be modified and redistributed,  under the terms of the GPL version 2 (or later).  A copy of the GPL is distributed with %s.  %s is copyrighted by its contributors, a list of whom is also distributed with %s.  There is no warranty for %s.<BR><BR>
or: %s ଟି ଗୋଟିଏ ଆଲେଖିକ ଏକକାଂଶ କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ଆଧାରିତ libpurple ସନ୍ଦେଶ ପଠାଇଥାଏ ଯାହାକି ଏକାଧିକ ସନ୍ଦେଶ ବାହକ ସର୍ଭିସଗୁଡ଼ିକୁ ଏକସଙ୍ଗରେ ସଂଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥାଏ। %s କୁ GTK+ ବ୍ୟବାହର କରି C ରେ ଲେଖାଯାଇଥାଏ। %s ପ୍ରକାଶିତ ହୋଇଛି, ଏବଂ ଆପଣ ସେହି ପ୍ରଗ୍ରାମକୁ GPL ସଂସ୍କରଣ 2 (ଅଥବା ପରବର୍ତ୍ତୀ)ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ଏବଂ ପୁନଃବଣ୍ଟନ କରିପାରିବେ। GPL ର ଗୋଟିଏ ନକଲ %s ରେ ବଣ୍ଟିତ ହୋଇଥାଏ। %s ଟି ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବଣ୍ଟିତ, ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତାଲିକା ପାଇବା ପାଇଁ %s କୁ ଦେଖନ୍ତୁ। ଏହି %s ପାଇଁ କୌଣସି ଆଶ୍ୱସ୍ତି ନଥାଏ।<BR><BR>

en: %s is no longer away.
or: %s ଆଉ ଦୂରରେ ନାହିଁ୤

en: %s is no longer idle.
or:  %s ଆଉ ନିଷ୍କ୍ରିଯ ନାହିଁ ୤

en: %s is not a regular file. Cowardly refusing to overwrite it.
or: %s  ନିଯମିତ ଫାଇଲ ନୁହେଁ, ଭୀରୁଭାବେ ଉପରେ ଲେଖିବା ପାଇଁ ମନା କରୁଛି ୤

en: %s is not a valid color. See '/help msgcolor' for valid colors.
or: %s ଟି ଗୋଟିଏ ବୈଧ ରଙ୍ଗ ନୁହଁ। ବୈଧ ରଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ '/help msgcolor' କୁ ଦେଖନ୍ତୁ।

en: %s is not a valid filename.
or: %s  ଏକ ମାନ୍ଯ ଫାଇଲ ନାମ ନୁହେଁ୤

en: %s is not a valid message class. See '/help msgcolor' for valid message classes.
or: %s ଟି ଗୋଟିଏ ବୈଧ ସନ୍ଦେଶ ଶ୍ରେଣୀ ନୁହଁ। ବୈଧ ସନ୍ଦେଶ ଶ୍ରେଣୀଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ '/help msgcolor' କୁ ଦେଖନ୍ତୁ।

en: %s is not a valid room handle
or: %s ଏକ ନ୍ଯାୟ୍ଯ ରୁମ ପରିଚାଳନା ନୁହେଁ

en: %s is not a valid room name
or: %s ନ୍ଯାୟ୍ଯ ରୁମ ନାମ ନୁହେଁ୤

en: %s is not a valid server name
or: %s ଅମାନ୍ଯ ସରଭର ନାମ ନୁହେଁ

en: %s is now known as %s
or: %s ବର୍ତ୍ତମାନ  %s ରୂପେ ପରିଚିତ୤

en: %s is now known as %s.
or: %s ବର୍ତ୍ତମାନ%s ପରି ଜ୍ଞାତ ୤

en: %s is offering to send file %s
or:  %s କୁ %s   ଫାଇଲ ପଠେଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଉଛି

en: %s is trying to start an unsupported media session type with you.
or: %s ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଗୋଟିଏ ଅସମର୍ଥିତ ମେଡିଆ ଅଧିବେଶନ ପ୍ରକାରକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟାକରୁଅଛି।

en: %s just signed off
or: %s ଏବେ ସାଇନ ଅଫ କରାୟାଇଛି

en: %s just signed on
or: %s ଏବେ ସାଇନ ଅନ କରାୟାଇଛି

en: %s left the room (%s).
or: %s ରୁମ ଛାଡି ଗଲେ (%s)୤

en: %s left the room.
or: %s ରୁମ ଛାଡି ଗଲେ୤

en: %s requires %s, but it failed to unload.
or: %s ଆବଶ୍ୟକ କରିଥାଏ %s, କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ କାଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଥାଏ।

en: %s requires plaintext authentication over an unencrypted connection.  Allow this and continue authentication?
or: ଗୋଟିଏ ଅସଂଗୁପ୍ତ ସଂଯୋଗ ଉପରେ %s ସରଳ ପାଠ୍ୟ ବୈଧିକରଣ ଆବଶ୍ୟକ କରିଥାଏ।  ଏହାକୁ ଅନୁମତି ଦେବେକି ଏବଂ ବୈଧିକରଣକୁ ଅଗ୍ରସର କରିବେ କି?

en: %s said your nick in %s
or: %s କହିଲା ତୁମର ନିକ୍ %sରେ

en: %s sent a message in %s
or: %s  ଏକ ସଂଦେଶ %sରେ ପଠାଇଲା

en: %s sent message to whiteboard on %s channel. Would you like to open the whiteboard?
or: %s ଧଳାବୋର୍ଡକୁ ସଂଦେଶ %s ଚ୍ଯାନେଲରେ ପଠାଗଲା  ୤ ଆପଣ ଧଳା ବୋର୍ଡକୁ ଖୋଲିବାକୁ ଚାହିଁବେ କି ?

en: %s sent message to whiteboard. Would you like to open the whiteboard?
or: %s ଧଳାବୋର୍ଡକୁ ସଂଦେଶ ପଠାଗଲା ୤  ଆପଣ ଧଳାବୋର୍ଡକୁ ଖୋଲିବାକୁ ଚାହିଁବେ କି ?

en: %s sent you a message
or: %s ତୁମକୁ ଏକ ସଂଦେଶ ପଠାଇଲା

en: %s tried to send you a %s file, but we only allow files up to %s over Direct IM.  Try using file transfer instead.
or: %s ଆପଣଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ %s ଫାଇଲ ପଠାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଆମ୍ଭେମାନେ କେବଳ %s ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫାଇଲକୁ ସିଧାସଳଖIM ଉପରେ ଅନୁମତି ଦେଇଥାଏ।  ଏହା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଫାଇଲ ପରିବହନକୁ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ।

en: %s wants to send you %s (%s)
or: %s ତୁମକୁ ପଠାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛି %s (%s)

en: %s wants to send you a file
or: %s ତୁମ ପାଖକୁ ଫାଇଲ ପଠେଇବାକୁ ଚାହୁଁଛି

en: %s will no longer be able to see your status updates.  Do you want to continue?
or: %s ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଅଦ୍ୟତନକୁ ଦେଖିବାରେ ସମର୍ଥ ନୁହଁ।  ଆପଣ ଅଗ୍ରସର ହେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: %s wishes to start a video session with you.
or: %s ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଅଧିବେଶନ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛାକରିଥାଏ।

en: %s wishes to start an audio session with you.
or: %s ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଗୋଟିଏ ଧ୍ୱନି ଅଧିବେଶନ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛାକରୁଅଛି।

en: %s wishes to start an audio/video session with you.
or: %s ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଗୋଟିଏ ଧ୍ୱନି/ଭିଡିଓ ଅଧିବେଶନ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିଥାଏ।

en: %s%s%s%s has made %s his or her buddy%s%s
or: %s%s%s%s ତାଙ୍କର %s ବନ୍ଧୁ ହୋଇଛି %s%s

en: %s%s%s%s wants to add %s to his or her buddy list%s%s
or: %s%s%s%s ତା ବନ୍ଧୁ ତାଲିକା %s %sରେ %s ୟୋଗ କରିବାକୁ ଚାହେଁ

en: %s, %d hour | %s, %d hours
or[0]: %s, %d ଘଣ୍ଟା
or[1]: %s, %d ଘଣ୍ଟା

en: %s, %d minute | %s, %d minutes
or[0]: %s, %d ମିନିଟ
or[1]: %s, %d ମିନିଟ

en: %s. Try `%s -h' for more information.
or: %s. ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ `%s -h' କୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

en: (Code %s)
or: (ସଂକେତ %s)

en: (Custom)
or: (ଇଚ୍ଛାରୂପଣ)

en: (Optional) A_lias:
or: (ବୈକଳ୍ପିକ) ଉପନାମ (_l):

en: (Re-)Request authorization
or: (ପୁନଃ) ଅନୁରୋଧ ଅଧିକାର

en: (There was an error converting this message.	 Check the 'Encoding' option in the Account Editor)
or: (ଏହି ସଂଦେଶକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନକରିବାରେ ତ୍ରୁଟି	ଆକାଉଣ୍ଟ ସଂପାଦକରେ'ଏନକୋଡିଙ୍ଗ' ବିକଳ୍ପକୁ ୟାଞ୍ଚ କର).

en: (There was an error receiving this message.  Either you and %s have different encodings selected, or %s has a buggy client.)
or: (ଏହି ସଂଦେଶ ପାଇବା ସମଯରେ ଏକ ତୃଟି ଦେଖାଦେଲା । ତୁମର କିମ୍ବା %s ର ବିଭିନ୍ନ ମନୋନୀତ ଏନକୋଡିଙ୍ଗସବୁ ଅଛି, କିମ୍ବା %s ର ଏକ ବଗି ଗ୍ରାହକ ଅଛି। )

en: (There was an error receiving this message.  The buddy you are speaking with is probably using a different encoding than expected.  If you know what encoding he is using, you can specify it in the advanced account options for your AIM/ICQ account.)
or: (ଏହି ସଂଦେଶକୁ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବାରେ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ଥିଲା ୤ ୟେଉଁ ବନ୍ଧୁ ସହିତ ଆପଣ କଥା ହେଉଛନ୍ତି ହୁଏତ ଅପେକ୍ଷିତ ଠାରୁ ଏକ ଭିନ୍ନ ଏନକୋଡିଙ୍କ ଉପୟୋଗ କରୁଛନ୍ତି ୤  ୟଦି ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି ସିଏ କୋଉ ଏନକୋଡିଙ୍ଗ ଉପୟୋଗ କରୁଛନ୍ତି, ଆପଣ ଆଗରୁ ତାହାକୁ ଆକାଉଣ୍ଟ ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ  AIM/ICQ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରିପାରିବେ ୤)

en: (You probably forgot to 'make install'.)
or: (ଆପଣ ସମ୍ଭବତଃ 'make install' କରିବା ପାଇଁ ଭୁଲିଯାଇଛନ୍ତି।)

en: (default)
or: (ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ)

en: (no name)
or: (ନାମ ନାହିଁ)

en: (no topic set)
or: (କୌଣସି ବିଷୟ ସେଟ ହୋଇନାହିଁ)

en: (none)
or: (କିଛି ନାହିଁ)

en: +++ %s became idle
or: +++ %s ନିଷ୍କ୍ରିଯ ହେଲା

en: +++ %s became unidle
or: +++ %s ସକ୍ରିଯ ହେଲା

en: +++ %s signed off
or: +++ %s ସାଇନ ଅଫ ହୋଇଛି

en: +++ %s signed on
or: +++ %s ସାଇନ ଅନ ହୋଇଛି

en: /Accounts
or: /ଆକାଉଣ୍ଟଗୁଡିକ

en: /Accounts/Manage Accounts
or: /ଖାତା/ପରିଚାଳନା କରନ୍ତୁ ଖାତାଗୁଡ଼ିକ

en: /Buddies/Add Buddy...
or: /ବନ୍ଧୁଗଣ/ବନ୍ଦୁ ୟୋଗକର...

en: /Buddies/Add C_hat...
or: /ବନ୍ଧୁଗଣ/ଚାଟ ୟୋଗ କର ...

en: /Buddies/Add Chat...
or: /ବନ୍ଧୁଗଣ/ଚାଟ ୟୋଗକର...

en: /Buddies/Add Group...
or: /ବନ୍ଧୁଗଣ/ସମୂହ ୟୋଗକର...

en: /Buddies/Add _Group...
or: /ବନ୍ଧୁଗଣ/ _ସମୂହ ୟୋଗ କର...

en: /Buddies/Get User Info...
or: /ବନ୍ଧୁଗଣ/ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ସୂଚନା ପ୍ରାପ୍ତକର...

en: /Buddies/Get User _Info...
or: /ବନ୍ଧୁଗଣ/ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା _ ସୂଚନା ପ୍ରାପ୍ତ କର..

en: /Buddies/Join a Chat...
or: /ବନ୍ଧୁଗଣ/ଚାଟରେ ୟୋଗ ଦିଅ...

en: /Buddies/Join a _Chat...
or: /ବନ୍ଧୁଗଣ/ _ଚାଟରେ ୟୋଗ ଦିଅ ...

en: /Buddies/New Instant Message...
or: /ବନ୍ଧୁଗଣ/ନୂଆ ତ୍ବରିତ ସଂଦେଶ...

en: /Buddies/New Instant _Message...
or: /ବନ୍ଧୁଗଣ/ନୂଆ ତ୍ବରିତ _ସଂଦେଶ...

en: /Buddies/Sh_ow
or: /ସାଥୀମାନେ/ଦର୍ଶାନ୍ତୁ (_o)

en: /Buddies/Show/Buddy Details
or: /ସାଥୀମାନେ/ଦର୍ଶାନ୍ତୁ/ସାଥୀ ବିବରଣୀ

en: /Buddies/Show/Buddy _Details
or: /ସାଥୀମାନେ/ଦର୍ଶାନ୍ତୁ/ସାଥୀ ବିବରଣୀ (_D)

en: /Buddies/Show/Empty Groups
or: /ସାଥୀମାନେ/ଦର୍ଶାନ୍ତୁ/ଖାଲି ଶ୍ରେଣୀଗୁଡ଼ିକ

en: /Buddies/Show/Idle Times
or: /ସାଥୀମାନେ/ଦର୍ଶାନ୍ତୁ/ନିଷ୍କ୍ରିୟ ସମୟ

en: /Buddies/Show/Idle _Times
or: /ସାଥୀମାନେ/ଦର୍ଶାନ୍ତୁ/ନିଷ୍କ୍ରିୟ ସମୟ (_T)

en: /Buddies/Show/Offline Buddies
or: /ସାଥୀମାନେ/ଦର୍ଶାନ୍ତୁ/ଅଫଲାଇନ ସାଥୀମାନେ

en: /Buddies/Show/Protocol Icons
or: /ସାଥୀମାନେ/ଦର୍ଶାନ୍ତୁ/ପ୍ରୋଟକଲ ଚିତ୍ରସଂକେତଗୁଡ଼ିକ

en: /Buddies/Show/_Empty Groups
or: /ସାଥୀମାନେ/ଦର୍ଶାନ୍ତୁ/ଖାଲି ଶ୍ରେଣୀଗୁଡ଼ିକ (_E)

en: /Buddies/Show/_Offline Buddies
or: /ସାଥୀମାନେ/ଦର୍ଶାନ୍ତୁ/ଅଫଲାଇନ ସାଥୀମାନେ (_O)

en: /Buddies/Show/_Protocol Icons
or: /ସାଥୀମାନେ/ଦର୍ଶାନ୍ତୁ/ପ୍ରୋଟକଲ ଚିତ୍ରସଂକେତଗୁଡ଼ିକ (_P)

en: /Buddies/Sort Buddies
or: /ବନ୍ଧୁଗଣ/ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ସଜ୍ଜାଅ

en: /Buddies/View User _Log...
or: /ବନ୍ଧୁଗଣ/ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା  ଲଗ _ଦର୍ଶାଅ ...

en: /Buddies/_Add Buddy...
or: /ବନ୍ଧୁଗଣ/ _ବନ୍ଧୁ ୟୋଗ କର...

en: /Buddies/_Quit
or: /ବନ୍ଧୁଗଣ/_ଛାଡିୟାଅ

en: /Buddies/_Sort Buddies
or: ବନ୍ଧୁଗଣ/_ବନ୍ଧୁଗଣକୁ ସଜ୍ଜାଅ

en: /Conversation
or: /ସଂଭାଷଣ

en: /Conversation/Add Buddy Pounce...
or: /ସଂଭାଷଣ/ବନ୍ଧୁ ପାଉନସ ୟୋଗ କର...

en: /Conversation/Add Buddy _Pounce...
or: /ସଂଭାଷଣ/ୟୋଗ କର _ ବନ୍ଧୁ ପାଉନସ...

en: /Conversation/Add...
or: /ସଂଭାଷଣ/ୟୋଗ କର...

en: /Conversation/Al_ias...
or: /ସଂଭାଷଣ/ଦ୍ବିତୀଯ_ନାମ...

en: /Conversation/Alias...
or: /ସଂଭାଷଣ/ଦ୍ବିତୀଯ ନାମ...

en: /Conversation/Block...
or: /ସଂଭାଷଣ/ ଅବରୋଧ..

en: /Conversation/Clea_r Scrollback
or: /ସଂଭାଷଣ/ପଛକୁ ସ୍କ୍ରେଲ_ ପରିଷ୍କାର କର

en: /Conversation/Get Attention
or: /ସଂଭାଷଣ/ଧ୍ୟାନ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: /Conversation/Get Info
or: /ସଂଭାଷଣ/ ସୂଚନା ପ୍ରାପ୍ତ କର

en: /Conversation/Get _Attention
or: /ସଂଭାଷଣ/ଧ୍ୟାନ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ (_A)

en: /Conversation/In_vite...
or: /ସଂଭାଷଣ/ନିମଂତ୍ରଣ...

en: /Conversation/Insert Imag_e...
or: /ବାର୍ତ୍ତାଳାପ/ପ୍ରତିଛବି ଭର୍ତ୍ତି କରନ୍ତୁ (_e)...

en: /Conversation/Insert Image...
or: /ବାର୍ତ୍ତାଳାପ/ପ୍ରତିଛବି ଭର୍ତ୍ତି କରନ୍ତୁ...

en: /Conversation/Insert Lin_k...
or: /ବାର୍ତ୍ତାଳାପ/ସଂଯୋଗ ଭର୍ତ୍ତି କରନ୍ତୁ (_k)...

en: /Conversation/Insert Link...
or: /ବାର୍ତ୍ତାଳାପ/ସଂଯୋଗ ଭର୍ତ୍ତି କରନ୍ତୁ...

en: /Conversation/Invite...
or: /ସଂଭାଷଣ/ନିମଂତ୍ରଣ କର...

en: /Conversation/Join a _Chat...
or: ଗୋଟିଏ ଚାର୍ଟରେ /ବାର୍ତ୍ତାଳାପ/ଯୋଗଦାନ କରନ୍ତୁ (_C)...

en: /Conversation/M_edia
or: /ବାର୍ତ୍ତାଳାପ/ମେଡିଆ (_e)

en: /Conversation/M_ore
or: /ସଂଭାଷଣ/ଅ_ଧିକ

en: /Conversation/Media/Audio Call
or: /ବାର୍ତ୍ତାଳାପ/ମେଡିଆ/ଧ୍ୱନି ଡାକରା

en: /Conversation/Media/Audio\/Video Call
or: /ବାର୍ତ୍ତାଳାପ/ମେଡିଆ/ଧ୍ୱନି\/ଭିଡ଼ିଓ ଡାକରା

en: /Conversation/Media/Audio\/Video _Call
or: /ବାର୍ତ୍ତାଳାପ/ମେଡିଆ/ଧ୍ୱନି\/ଭିଡ଼ିଓ ଡ଼ାକରା (_C)

en: /Conversation/Media/Video Call
or: /ବାର୍ତ୍ତାଳାପ/ମେଡିଆ/ଭିଡିଓ ଡାକରା

en: /Conversation/Media/_Audio Call
or: /ବାର୍ତ୍ତାଳାପ/ମେଡିଆ/ଧ୍ୱନି ଡ଼ାକରା (_A)

en: /Conversation/Media/_Video Call
or: /ବାର୍ତ୍ତାଳାପ/ମେଡିଆ/ଭିଡିଓ ଡ଼ାକରା (_V)

en: /Conversation/More
or: /ସଂଭାଷଣ/ଅଧିକ

en: /Conversation/New Instant _Message...
or: /ସଂଭାଷଣ/ନୂଆ ତ୍ବରିତ _ ସଂଦେଶ ...

en: /Conversation/Remove...
or: /ସଂଭାଷଣ/ହଟାଅ...

en: /Conversation/Se_nd File...
or: /ସଂଭାଷଣ/ ଫାଇଲ ପଠାଅ...

en: /Conversation/Send File...
or: /ସଂଭାଷଣ/ଫାଇଲ ପଠାଅ...

en: /Conversation/Unblock...
or: /ସମ୍ଭାଷଣ/ଅଣଅବରୋଧ...

en: /Conversation/View Log
or: /ସଂଭାଷଣ/ ଲଗ ଦର୍ଶାଅ

en: /Conversation/View _Log
or: /ସଂଭାଷଣ/_ ଲଗ ଦର୍ଶାଅ

en: /Conversation/_Add...
or: /ସଂଭାଷଣ/_ୟୋଗ କର...

en: /Conversation/_Block...
or: /ସଂଭାଷଣ/_ ଅବରୋଧ..

en: /Conversation/_Close
or: /ସଂଭାଷଣ/_ ବନ୍ଦ କର

en: /Conversation/_Find...
or: /ସଂଭାଷଣ/_ ଖୋଜ...

en: /Conversation/_Get Info
or: /ସଂଭାଷଣ/_ ସୂଚନା ପ୍ରାପ୍ତ କର

en: /Conversation/_Remove...
or: /ସଂଭାଷଣ/_ହଟାଅ...

en: /Conversation/_Save As...
or: /ସଂଭାଷଣ/_ସଂଚଯ କର ୟେମିତି...

en: /Conversation/_Unblock...
or: /ସମ୍ଭାଷଣ/_ଅବରୋଧ ନାହିଁ...

en: /Help/De_veloper Information
or: /ସହାୟତା/ବିକାଶକାରୀ ସୂଚନା (_v)

en: /Help/Online _Help
or: /ସାହାୟ୍ଯ/ଅନ ଲାଇନ _ସାହାୟ୍ଯ

en: /Help/_About
or: /ସାହାୟ୍ଯ/_ସମ୍ବନ୍ଧରେ

en: /Help/_Build Information
or: /ସହାୟତା/ନିର୍ମାଣ ସୂଚନା (_B)

en: /Help/_Debug Window
or: /ସାହାୟ୍ଯ/ _ଡିବଗ ଉଇଣ୍ଡୋ

en: /Help/_Translator Information
or: /ସହାୟତା/ଅନୁବାଦକାରୀ ସୂଚନା (_T)

en: /Options
or: /ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: /Options/Enable Logging
or: /ବିକଳ୍ପସବୁ/ଲଗିଙ୍ଗ ସକ୍ଷମ କର

en: /Options/Enable Sounds
or: /ବିକଳ୍ପସବୁ/ଧ୍ବନି ସକ୍ଷମ କର

en: /Options/Enable _Logging
or: /ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ/ଲଗିଙ୍ଗ _ ସକ୍ଷମ କର

en: /Options/Enable _Sounds
or: /ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ/ଧ୍ବନି _ ସକ୍ଷମ କର

en: /Options/Show Formatting Toolbars
or: /ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ/ଫର୍ମାଟିଙ୍ଗ ଟୁଲବାର ଗୁଡିକୁ ଦେଖାଅ

en: /Options/Show Formatting _Toolbars
or: /ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ/ଫର୍ମାଟିଙ୍ଗ _ଟୁଲବାର ଗୁଡିକ ଦେଖାଅ

en: /Options/Show Ti_mestamps
or: /ବିକଳ୍ପ/ଟାଇମସ୍ଟାମ୍ପ_ଗୁଡିକ ଦେଖାଏ

en: /Options/Show Timestamps
or: /ବିକଳ୍ପ ସବୁ/ଟାଇମଷ୍ଟାମ୍ପ ଦେଖାଅ

en: /Tools
or: /ଟୁଲଗୁଡିକ

en: /Tools/Buddy _Pounces
or: /ଟୁଲଗୁଡିକ/ବନ୍ଧୁ _ପାଉନସଗୁଡିକ

en: /Tools/Custom Smile_ys
or: /ସାଧନଗୁଡ଼ିକ/ଇଚ୍ଛାରୂପଣ Smileys (_y)

en: /Tools/Mute Sounds
or: /ଟୁଲଗୁଡିକ/ଧ୍ବନି ବନ୍ଦକର

en: /Tools/Mute _Sounds
or: /ଟୁଲଗୁଡିକ/ଧ୍ବନି ବନ୍ଦକର(_S)

en: /Tools/Plu_gins
or: /ଟୁଲଗୁଡିକ/ପ୍ଲଗ_ଇନଗୁଡିକ

en: /Tools/Pr_eferences
or: /ଟୁଲଗୁଡିକ/ ପସନ୍ଦଗୁଡିକ

en: /Tools/Pr_ivacy
or: /ଟୁଲଗୁଡିକ/ ଗୋପନୀଯତା

en: /Tools/Privacy
or: /ଟୁଲଗୁଡିକ/ଗୋପନୀଯତା

en: /Tools/R_oom List
or: /ଟୁଲଗୁଡିକ/ ରୁମ ତାଲିକା

en: /Tools/Room List
or: /ଟୁଲଗୁଡିକ/ ରୁମ ତାଲିକା

en: /Tools/System _Log
or: /ଟୁଲଗୁଡିକ/ସିଷ୍ଟମ _ଲଗ

en: /Tools/_Certificates
or: /ସାଧନଗୁଡ଼ିକ/ପ୍ରମାଣପତ୍ରଗୁଡ଼ିକ (_C)

en: /Tools/_File Transfers
or: /ଟୁଲଗୁଡିକ/_ ଫାଇଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ

en: /_Accounts
or: /_ଆକାଉଣ୍ଟଗୁଡିକ

en: /_Buddies
or: /_ ବନ୍ଧୁଗଣ

en: /_Conversation
or: /_ ସଂଭାଷଣ

en: /_Help
or: /_ସାହାୟ୍ଯ

en: /_Options
or: /_ ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ

en: /_Tools
or: /_ଟୁଲଗୁଡିକ

en: 0 people in room
or:  ରୁମରେ 0 ବ୍ଯକ୍ତି

en: <I>%s</I> removed all <I>%s's</I> modes
or: <I>%s</I>ସବୁ ହଟେଇ ଦେଲା <I>%s's</I> ମୋଡଗୁଡିକ

en: <I>%s</I> removed all channel <I>%s</I> modes
or: <I>%s</I> ସବୁ ଚ୍ଯାନେଲ ହଟେଇ ଦେଲା <I>%s</I> ମୋଡଗୁଡିକ

en: <I>%s</I> set <I>%s's</I> modes to: %s
or: <I>%s</I> ସେଟ <I>%s's</I> ମୋଡ କୁ: %s

en: <I>%s</I> set channel <I>%s</I> modes to: %s
or: <I>%s</I> ସେଟ ଚ୍ଯାନେଲ <I>%s</I> ମୋଡ କୁ : %s

en: <PurpleMain>/Accounts/
or: <ପରପଲପ୍ରମୁଖ>/ଆକାଉଣ୍ଟସ/

en: <PurpleMain>/Accounts/Enable Account
or: <ପରପଲପ୍ରମୁଖ>/ଆକାଉଣ୍ଟସ/ଆକାଉଣ୍ଟ ସକ୍ଷମ କର

en: <b>%d new email.</b> | <b>%d new emails.</b>
or[0]: <b>%d ନୂତନ ଇମେଲ।</b>
or[1]: <b>%d ନୂତନ ଇମେଲଗୁଡ଼ିକ।</b>

en: <b><font color="red">The logger has no read function</font></b>
or: <b><ଫଣ୍ଟ ରଙ୍ଗ="ଲାଲ">ଲଗରର ପଠନ କାର୍ୟ୍ଯ ନାହିଁ</ଫଣ୍ଟ></b>

en: <b>Account:</b> %s
or: <b>ଖାତା:</b> %s

en: <b>Browser configuration program was not found.</b>
or: <b>ବ୍ରାଉଜର ବିନ୍ୟାସ ପ୍ରଗ୍ରାମ ମିଳିଲା ନାହିଁ।</b>

en: <b>Channel Name:</b> %s
or: <b>ଚ୍ଯାନେଲ ନାମ :</b> %s

en: <b>Conversation with %s on %s:</b><br>
or: <b>ସହିତ ସଂଭାଷଣ %s ରେ %s:</b><br>

en: <b>Defining adjective:</b>
or: <b>ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରୁଥିବା ବିଶେଷଣ:</b>

en: <b>File:</b> %s
    <b>File size:</b> %s
    <b>Image size:</b> %dx%d
or: <b>ଫାଇଲ୍:</b> %s
    <b>ଫାଇଲ୍ ଆକାର:</b> %s
    <b>ଚିତ୍ର ଆକାର:</b> %dx%d

en: <b>Filename:</b>
or: <b>ଫାଇଲନାମ:</b>

en: <b>Group Title:</b> %s<br>
or: <b>ସମୂହ ଶୀର୍ଷକ:</b> %s<br>

en: <b>Notes Group ID:</b> %s<br>
or: <b>ନୋଟସ ସମୂହ ID :</b> %s<br>

en: <b>Password:</b>
or: <b>ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ:</b>

en: <b>Plugin Details</b>
or: <b>ପ୍ଲଗ-ଇନ ବିବରଣୀଗୁଡିକ</b>

en: <b>Proxy configuration program was not found.</b>
or: <b>ପ୍ରକ୍ସି ବିନ୍ୟାସ ପ୍ରଗ୍ରାମ ମିଳିଲା ନାହିଁ।</b>

en: <b>Receiving As:</b>
or: <b>ପ୍ରାପ୍ତ କରୁଛି ୟେମିତି:</b>

en: <b>Receiving From:</b>
or: <b>ରୁ ପ୍ରାପ୍ତ କରୁଛି:</b>

en: <b>Sending As:</b>
or: <b>ପଠାଉଛି ୟେମିତି:</b>

en: <b>Sending To:</b>
or: <b>କୁ ପଠାଉଛି:</b>

en: <b>Username:</b>
or: <b>ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ନାମ:</b>

en: <b>Web site:</b>
or: <b>ୱେବ ସାଇଟ:</b>

en: <b>Written by:</b>
or: <b>ଦ୍ୱାରା ଲିଖିତ:</b>

en: <b>_Bold</b>
or: <b>ଗାଢ଼ (_B)</b>

en: <br><b>Channel Cipher:</b> %s
or: <br><b>ଚ୍ଯାନେଲ ସିଫର:</b> %s

en: <br><b>Channel Founder:</b> %s
or: <br><b>ଚ୍ଯାନେଲ ସ୍ଥାପକ:</b> %s

en: <br><b>Channel HMAC:</b> %s
or: <br><b>ଚ୍ଯାନେଲ HMAC:</b> %s

en: <br><b>Channel Modes:</b>
or: <br><b>ଚ୍ଯାନେଲ ମୋଡଗୁଡିକ:</b>

en: <br><b>Channel Topic:</b><br>%s
or: <br><b>ଚ୍ଯାନେଲ ବିଷଯ:</b><br>%s

en: <br><b>Founder Key Babbleprint:</b><br>%s
or: <br><b>ସ୍ଥାପକ କି ବାବଲଚିହ୍ନ:</b><br>%s

en: <br><b>Founder Key Fingerprint:</b><br>%s
or: <br><b> ସ୍ଥାପକ କି ଟିପ ଚିହ୍ନ:</b><br>%s

en: <br><b>User Count:</b> %d
or: <br><b>ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ଗଣନା:</b> %d

en: <br>At %s since %s
or: <br>ରେ %s %s ସେବଠୁ

en: <font color="#16569E"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTO-REPLY&gt;:</b></font> %s<br/>
or: <ଫଣ୍ଟ ରଙ୍ଗ="#16569E"><ଫଣ୍ଟ ଆକାର="2">(%s)</ଫଣ୍ଟ > <b>%s &lt;AUTO-REPLY&gt;:</b></ଫଣ୍ଟ > %s<br/>

en: <font color="#A82F2F"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTO-REPLY&gt;:</b></font> %s<br/>
or: <ଫଣ୍ଟ ରଙ୍ଗ="#A82F2F"><ଫଣ୍ଟ ଆକାର="2">(%s)</ଫଣ୍ଟ > <b>%s &lt;AUTO-REPLY&gt;:</b></ଫଣ୍ଟ > %s<br/>

en: <font color="red"><b>Could not read file: %s</b></font>
or: <ଫଣ୍ଟ ରଙ୍ଗ="ଲାଲ"><b>ଫାଇଲ୍ ପଢା ହୋଇ ପାରିଲା ନାହିଁ:%s </b></ଫଣ୍ଟ >

en: <font color="red"><b>Unable to find log path!</b></font>
or: <ଫଣ୍ଟ ରଙ୍ଗ="ଲାଲ"><b>ଲଗ ପଥ ପାଇବାକୁ ଅସମର୍ଥ!</b></ଫଣ୍ଟ >

en: <font color='#777777'>Logged out.</font>
or: <font color='#777777'>ଲଗ୍ ଆଉଟ ହୋଇଛି।</font>

en: <font color='#777777'>Not connected to XMPP</font>
or: <font color='#777777'>XMPP ସହିତ ସଂଯୋଗ ହୋଇ ନାହିଁ</font>

en: <h1>Conversation with %s</h1>
or: <h1> %s ସହିତ ସଂଭାଷଣ</h1>

en: <i>_Italic</i>
or: <i>ଚେରଛା (_I)</i>

en: <span foreground="red" weight="bold">Error: %s
    Check the plugin website for an update.</span>
or: <span foreground="red" weight="bold">ତ୍ରୁଟି: %s
    ଅଦ୍ୟତନ ପାଇଁ ପ୍ଲଗଇନ ୱେବସାଇଟକୁ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ।</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Conversation in %s on %s</span>
or: <span size='larger' weight='bold'>ରେ ସଂଭାଷଣ %s ରେ %s</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Conversation with %s on %s</span>
or: <span size='larger' weight='bold'>ସହିତ ସଂଭାଷଣ%s ରେ %s</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Error saving image</span>
    
    %s
or: <span size='larger' weight='bold'>ତ୍ରୁଟି ସଂରକ୍ଷଣ ପ୍ରତିଛବି</span>
    
    %s

en: <span size='larger' weight='bold'>Unrecognized file type</span>
    
    Defaulting to PNG.
or: <ବିସ୍ତାର ଆକାର ='ବେଶୀ ' ଓଜନ='ମୋଟା'>ଅଚିହ୍ନା ଫାଇଲ୍ ପ୍ରକାର </ବିସ୍ତାର>
    
      PNG ରେ ଡିଫଲଟ କରାୟାଉଛି ।

en: <span size='larger' weight='bold'>Welcome to %s!</span>
    
    You have no IM accounts configured. To start connecting with %s press the <b>Add...</b> button below and configure your first account. If you want %s to connect to multiple IM accounts, press <b>Add...</b> again to configure them all.
    
    You can come back to this window to add, edit, or remove accounts from <b>Accounts->Manage Accounts</b> in the Buddy List window
or: <span size='larger' weight='bold'>%s ରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ!</span>
    
    ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ IM ଖାତା ବିନ୍ୟାସିତ ନାହିଁ। %s ସହିତ ସଂଯୋଗ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ <b>ଯୋଗ କରନ୍ତୁ...</b> ବଟନକୁ ନିମ୍ନରେ ଦବାନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଖାତାକୁ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ ଚାହାନ୍ତି %s ଏକାଧିକ IM ଖାତା ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ହେଉ, ତେବେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବିନ୍ୟାସ କରିବା ପାଇଁ <b>ଯୋଗ କରନ୍ତୁ...</b> କୁ ପୁଣିଥରେ ଦବାନ୍ତୁ।
    
    ସାଥୀ ତାଲିକା ୱିଣ୍ଡୋରେ <b>Accounts->Manage Accounts</b> ଯୋଗ କରିବା, ସମ୍ପାଦନ କରିବା, ଅଥବା ବାହାର କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏହି ୱିଣ୍ଡୋକୁ ଫେରି ପାରିବେ

en: <span size='larger'>_Larger</span>
or: <span size='larger'>ବୃହତର (_L)</span>

en: <span size='smaller'>_Smaller</span>
or: <span size='smaller'>କ୍ଷୁଦ୍ରତର (_S)</span>

en: <span strikethrough='true'>Strikethrough</span>
or: <span strikethrough='true'>ଷ୍ଟ୍ରାଇକଥ୍ରୋ</span>

en: <span style="italic">Example: stunserver.org</span>
or: <ବିସ୍ତାର  ଶୈଳୀ="ଇଟାଲିକ">ଉଦାହରଣ: ସ୍ଟନ୍‌ସର୍ଭର.org</ବିସ୍ତାର>

en: <span weight="bold" size="larger">You have mail!</span>
or: <ବିସ୍ତାର  ଓଜନ="ମୋଟା " ଆକାର="ବୃହତ୍ତର">ତୁମର ମେଲ ଅଛି! </ବିସ୍ତାର>

en: <span weight="bold" size="larger">You have pounced!</span>
or: <span weight="bold" size="larger">ଆପଣ ଝପଟିଛନ୍ତି!</span>

en: <span weight='bold' size='larger'>Welcome to %s!</span>
    
    You have no accounts enabled. Enable your IM accounts from the <b>Accounts</b> window at <b>Accounts->Manage Accounts</b>. Once you enable accounts, you'll be able to sign on, set your status, and talk to your friends.
or: <span weight='bold' size='larger'>%s ରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ!</span>
    
    ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ କୌଣସି ଖାତା ବିନ୍ୟାସିତ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କର IM ଖାତାକୁ <b>Accounts-> Manage Accounts</b> ରେ ଥିବା <b>Accounts</b> ୱିଣ୍ଡୋରୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ। ଥରେ ଆପଣ ଖାତାକୁ ସକ୍ରିୟ କରିସାରିବା ପରେ, ଆପଣ ସାଇନ ଅନ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ, ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତି ସେଟ କରିପାରିବେ, ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରିବେ।

en: <u>_Underline</u>
or: <u>ଅବରେଖା (_U)</u>

en: A Sametime administrator has issued the following announcement on server %s
or: ଗୋଟିଏ ସେମଟାଇମ ପ୍ରଶାସକ ନିମ୍ନଲିଖିତ ଘୋଷଣା ସରଭରରେ ଦେଇଛି %s

en: A custom smiley for '%s' already exists.  Please use a different shortcut.
or: '%s' ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଇଚ୍ଛାମୁତାବକ smiley ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ ଅଛି।  ଦୟାକରି ଭିନ୍ନ ଏକ ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ।

en: A custom smiley in the message is too large to send.
or: ସଂଦେଶରେ ଥିବା ଇଚ୍ଛାରୂପଣ smiley ପଠାଇବା ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ ଅଟେ।

en: A file is available for download from:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
or: ଠାରୁ ଡାଉନଲୋଡ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଫାଇଲ୍ ଉପଲବ୍ଧ ଅଛି:
    ଦୂରସ୍ଥ ହୋଷ୍ଟ: %s
    ଦୂରସ୍ଥ ପୋର୍ଟ: %d

en: A folder with that name already exists
or: ସେହି ନାମର ଫୋଲଡର ଆଗରୁ ଅସ୍ତିତ୍ବରେ ଅଛି

en: A group named '%s' already exists in your buddy list.
or: ଗୋଟିଏ ସମୂହ '%s' ନାମରେ ନାମିତ ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ତାଲିକାରେ ପୂର୍ବରୁ ବିଦ୍ଯମାନ ଅଛି ୤

en: A horizontal scrolling version of the buddy list.
or: ବନ୍ଧୁ ତାଲିକାର ଏକ ଦିଗବଳୀଯ ସ୍କ୍ରୋଲିଙ୍ଗର ଭାଷାନ୍ତର।

en: A music messaging session has been requested. Please click the MM icon to accept.
or: ଗୋଟିଏ ସଂଗୀତ ସଂଦେଶ କରିବା ଅଧିବେଶନ ଅନୁରୋଧ ହୋଇଛି ୤ ଦଯାକରି MM ଆଇକନକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପାଇଁ କ୍ଲିକ କର ୤

en: A non-recoverable Farsight2 error has occurred.
or: ଗୋଟିଏ ପୁନରାବର୍ତ୍ତୀ-ଅଯୋଗ୍ୟ Farsight2 ତ୍ରୁଟି ଘଟିଛି।

en: ABI version mismatch %d.%d.x (need %d.%d.x)
or: ABI ଭାଷାନ୍ତର %d.%d.x ସହିତ ମେଳ ହେଉ ନାହିଁ  ( %d.%d.x ଆବଶ୍ଯକ)

en: AIM Account
or: AIM ଆକାଉଣ୍ଟ

en: AIM Direct IM
or: AIM ସିଧା IM

en: AIM Protocol Plugin
or: AIM ପ୍ରୋଟୋକଲ୍ ପ୍ଲଗ୍ଇନ

en: AOL does not allow your screen name to authenticate here
or: ଏଠାରେ ବୈଧିକୃତ ହେବା ପାଇଁ AOL ଆପଣଙ୍କର ପରଦା ନାମକୁ ଅନୁମତି ଦେଇନଥାଏ

en: AP User
or: AP ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା

en: A_ccount
or: ଖାତା (_c)

en: A_lias:
or: ଉପନାମ (_l):

en: About %s
or: %s ବିଷୟରେ

en: Accept
or: ଗ୍ରହଣକର

en: Accept certificate for %s?
or: %s ପାଇଁ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଗ୍ରହଣ କରିବେକି?

en: Accept chat invitation?
or: ଚାଟ ନିମଂତ୍ରଣ ଗ୍ରହଣ କର?

en: Accept file transfer request from %s?
or: %s ରୁ ଫାଇଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଅନୁରୋଧ ଗ୍ରହଣ କର ?

en: Access denied: HTTP proxy server forbids port %d tunneling
or: ଅଭିଗମ୍ୟତା ବାରଣ ହୋଇଛି: HTTP ପ୍ରକ୍ସି ସର୍ଭର ପୋର୍ଟ %d ଟନେଲିଙ୍ଗକୁ ବାରଣ କରିଛି

en: Account
or: ହିସାବ ଖାତା

en: Account Confirmation Requested
or: ଆକାଉଣ୍ଟ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ

en: Account Info
or: ଆକାଉଣ୍ଟ ସୂଚନା

en: Account has been disabled
or: ଆକାଉଣ୍ଟ ଅକ୍ଷମ ହୋଇଛି

en: Account successfully unregistered
or: ଖାତା ସଫଳତାର ସହିତ ଅପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି

en: Account type:
or: ଆକାଉଣ୍ଟ ପ୍ରକାର:

en: Account was not added
or: ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଯୋଗ କରାଯାଇ ନଥିଲା

en: Account:
or: ଆକାଉଣ୍ଟ:

en: Account:
or: ଆକାଉଣ୍ଟ:

en: Account: %s (%s)
or: ଆକାଉଣ୍ଟ: %s (%s)

en: Accounts
or: ଆକାଉଣ୍ଟଗୁଡିକ

en: Action
or: କାର୍ଯ୍ୟ

en: Action Message Name Color
or: କାର୍ଯ୍ୟ ସନ୍ଦେଶ ନାମ ରଙ୍ଗ

en: Action Message Name Color for Whispered Message
or: ଫୁସଫୁସ ଶବ୍ଦ କରୁଥିବା ସନ୍ଦେଶ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ ସନ୍ଦେଶ ନାମର ରଙ୍ଗ

en: Actions
or: କାର୍ଯ୍ଯ

en: Ad-Hoc Command Failed
or: Ad-Hoc ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Ad_vanced
or: ଉନ୍ନତ_

en: Add
or: ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Add / Remove
or: ମିଶାଅ/ହଟାଅ

en: Add Account
or: ଆକାଉଣ୍ଟ ୟୋଗ କର

en: Add Buddy
or: ବନ୍ଧୁ ୟୋଗ କର

en: Add Buddy Pounce
or: ବନ୍ଧୁ ପାଉନସ ୟୋଗକର

en: Add Buddy Pounce...
or: ସାଥୀ ପାଉନସ ଯୋଗକରନ୍ତୁ...

en: Add Buddy _Pounce...
or: ସାଥୀ ପାଉନସକୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_P)...

en: Add C_hat...
or: ଚାର୍ଟ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_h)...

en: Add Channel Private Group
or: ଚ୍ଯାନେଲ ଗୋପନୀଯ ସମୂହ ୟୋଗ କର

en: Add Channel Public Key
or: ଚ୍ଯାନେଲ ସାର୍ବଜନୀନ କି ୟୋଗକର

en: Add Chat
or: ଚାଟ ୟୋଗ କର

en: Add Group
or: ମିଶାଣ ସମୁହ

en: Add Notes Address Book Group...
or: ନୋଟସ ଠିକଣା ପୁସ୍ତକ ସମୂହ ୟୋଗକର ...

en: Add Private Group
or: ବ୍ଯକ୍ତିଗତ ସମୂହ ୟୋଗ କର

en: Add Smiley
or: Smiley ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Add _Buddy...
or: ସାଥୀ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_B)...

en: Add a buddy.
or: ଗୋଟିଏ ସାଥୀ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ।

en: Add a new text replacement
or: ଏକ ନୂଆ ପାଠ୍ୟ ପୁନଃସ୍ଥାପନ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Add buddy to _group:
or: ସାଥୀଙ୍କୁ ଶ୍ରେଣୀରେ ଯୋଗକରନ୍ତୁ (_g):

en: Add buddy to your list?
or: ଆପଣଙ୍କ ତାଲିକାରେ ବନ୍ଧୁକୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ?

en: Add in group
or: ଶ୍ରେଣୀରେ ଯୋଗକରନ୍ତୁ

en: Add new line in Chats
or: ଚାର୍ଟରେ ଗୋଟିଏ ନୂତନ ଧାଡ଼ି ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Add new line in IMs
or: IMs ରେ ଗୋଟିଏ ନୂତନ ଧାଡ଼ି ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Add to Address Book
or: ଠିକଣା ପୁସ୍ତିକାରେ ୟୋଗ କର

en: Add to Buddy List
or: ସାଥୀ ତାଲିକାରେ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Add to chat
or: ଚାଟ ସହିତ ୟୋଗକର

en: Add to chat...
or: ଚାଟକୁ ୟୋଗ କର ...

en: Add-Ins
or: ଭିତରେ- ୟୋଗ କର

en: Additional Information
or: ଅତିରିକ୍ତ ସୂଚନା

en: Address
or: ଠିକଣା

en: Address already in use.
or: ଠିକଣାଟି ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟବହାରରେ ଅଛି।

en: Adds a Send button to the entry area of the conversation window. Intended for use when no physical keyboard is present.
or: ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ୱିଣ୍ଡୋର ଭରଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଗୋଟିଏ ପଠାନ୍ତୁ ବଟନକୁ ଯୋଗ କରିଥାଏ। ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ରଖାଯାଇଛି ଯେତେବେଳେ ଭୌତିକ କିବୋର୍ଡଟି ଉପସ୍ଥିତ ଅଛି।

en: Adds a small box to the buddy list that shows if you have new mail.
or: ବନ୍ଧୁ ତାଲିକା ସହିତ ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ବାକ୍ସ ୟୋଗ କରେ ୟାହା କି ଆପଣଙ୍କର ନୂଆ ମେଲ ଆସିଛି କି ନାହିଁ ଦେଖାଏ ୤

en: Adds the option to store notes for buddies on your buddy list.
or: ତୁମ ବନ୍ଧୁତାଲିକାରେ ବନ୍ଧୁଗୁଡିକ ପାଇଁ ଟିପ୍ପଣୀଗୁଡିକ ସଂରକ୍ଷିତ କରିବାକୁ ବିକଳ୍ପ ୟୋଗ କରେ  ।

en: Adium
or: ଅଡିଅମ

en: Affiliations:
or: ସମ୍ବନ୍ଧ:

en: Afraid
or: ଆଫ୍ରେଦ

en: Afrikaans
or: ଆଫ୍ରିକାନ

en: Age
or: ବଯସ

en: Albanian
or: ଆଲବାନିଅନ

en: Algorithm: 	%s
or: ଅଲଗୋରିଥମ : 	%s

en: Alias
or: ଦ୍ବିତୀଯନାମ

en: Alias (optional)
or: ଉପନାମ (ବୈକଳ୍ପିକ)

en: Alias Buddy
or: ଦ୍ବିତୀଯନାମ ବନ୍ଧୁ

en: Alias Chat
or: ଦ୍ବିତୀଯ ନାମ ଚାଟ

en: Alias Contact
or: ଦ୍ବିତୀଯ ନାମ ସଂପର୍କ

en: Alias:
or: ଉପନାମ:

en: All
or: ସମସ୍ତ

en: All Conversations
or: ସମସ୍ତ ବାର୍ତ୍ତାଳାପଗୁଡ଼ିକ

en: All items below are optional. Enter only the information with which you feel comfortable.
or: ନିମ୍ନର ସବୁ ବିଷଯ ବୈକଳ୍ପିକ ଅଟେ ୤ ୟେଉଁ ସୂଚନା ସହିତ ଆପଣ ସହଜ ଅଟନ୍ତି ତାକୁ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ ୤

en: Allow %s to contact you?
or: %s ଆପଣଙ୍କୁ ସଂପର୍କ କରିବାକୁ ସ୍ବୀକୃତି ଦିଅ ?

en: Allow Buzz
or: ବଜକୁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତୁ

en: Allow all users to contact me
or: ମତେ ସଂପର୍କ କରିବାକୁ ସବୁ ଉପୟୋଗ କର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ସ୍ବୀକୃତି ଦିଅ

en: Allow multiple instances
or: ଏକାଧିକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତୁ

en: Allow multiple simultaneous logins
or: ଏକାଧିକ ସମକାଳୀନ ଲଗଇନଗୁଡ଼ିକୁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତୁ

en: Allow only the users below
or: ନିମ୍ନର ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ସ୍ବୀକୃତି ଦିଅ

en: Allow only the users on my buddy list
or: ମୋର ବନ୍ଧୁ ତାଲିକାରେ କେବଳ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ସ୍ବୀକୃତି ଦିଅ

en: Allow plaintext auth over unencrypted streams
or: ଅନଇନକ୍ରିପଟେଡ ସ୍ରୋତ ପରିବର୍ତ୍ତରେ ସରଳ ଟେକ୍ସଟ ସ୍ବୀକୃତ କର

en: Allows browsing and registering services.
or: ବ୍ରାଉଜିଙ୍ଗ ଏବଂ ପଞ୍ଜିକରଣ ସର୍ଭିସଗୁଡ଼ିକୁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତୁ।

en: Allows control by entering commands in a file.
or: ଏକ ଫାଇଲ୍‌ରେ ଆଦେଶଗୁଡିକୁ ପ୍ରବିଷ୍ଟକରି ନିଯନ୍ତ୍ରଣର ସ୍ବୀକୃତି ଦିଏ ।

en: Allows for changing the point values of idle/away/offline states for buddies in contact priority computations.
or: ସଂପର୍କରେ ଥିବା ବନ୍ଧୁ ମାନଙ୍କ ନିଷ୍କ୍ରିଯ/ଦୂର/ଅଫ- ଲାଇନ ସ୍ଥିତି ପାଇଁ ବିନ୍ଦୁ ମୂଲ୍ଯକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପାଇଁ ସ୍ବୀକୃତି ଦିଏ ୤

en: Allows for controlling the values associated with different buddy states.
or: ବିଭିନ୍ନ ବନ୍ଧୁ ସ୍ଥିତି ସହିତ ସମ୍ମିଳିତ ମୂଲ୍ଯଗୁଡିକୁ ନିଯଂତ୍ରଣ କରିବାକୁ ସ୍ବୀକୃତି ଦିଏ ୤

en: Allows support for mouse gestures in conversation windows. Drag the middle mouse button to perform certain actions:
     • Drag down and then to the right to close a conversation.
     • Drag up and then to the left to switch to the previous conversation.
     • Drag up and then to the right to switch to the next conversation.
or: ସର୍ବଦା ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ୱିଣ୍ଡୋଗୁଡ଼ିକରେ ମାଉସ ଦୃଶ୍ୟ ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତୁ। ମଝି ମାଉସ ବଟନକୁ କିଛି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରନ୍ତୁ:
     • ତଳକୁ ଟାଣନ୍ତୁ ଏବଂ ତାପରେ ଗୋଟିଏ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ଡାହାଣକୁ ନିଅନ୍ତୁ।
     • ଉପରକୁ ଟାଣନ୍ତୁ ଏବଂ ତାପରେ ପୂର୍ବ ବାର୍ତ୍ତାଳାପକୁ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ବାମକୁ ଟାଣନ୍ତୁ।
     • ଉପରକୁ ଟାଣନ୍ତୁ ଏବଂ ତାପରେ ପୂର୍ବ ବାର୍ତ୍ତାଳାପକୁ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ଡ଼ାହାଣକୁ ଟାଣନ୍ତୁ।

en: Allows you to enforce on a per-account basis that passwords not being saved are only used in a single successful connection.
    Note: The account password must not be saved for this to work.
or: ଆପଣଙ୍କୁ ଖାତା ପ୍ରତି ଅନୁମତି ଦେବା ପାଇଁ ବାଧ୍ଯକରିଥାଏ ଯେ ସଂରକ୍ଷିତ ହୋଇନଥିବା ପ୍ରବେଶ ସଂକେତଗୁଡ଼ିକ ଗୋଟିଏ ଏକକ ସଫଳ ସଂଯୋଗରେ ବ୍ୟବହାର ହୋଇଥାଏ।
    ଟିପ୍ପଣୀ: ଏହାକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ପାଇଁ ଖାତା ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଂରକ୍ଷିତ ହୋଇନଥିବା ଉଚିତ।

en: Allows you to hand-configure how long you've been idle
or: ଆପଣ କେତେ ସମଯ ନିଷ୍କ୍ରିଯ  ହୋଇଛନ୍ତି ହାତରେ-କନଫିଗର କରିବା ପାଇଁ ସ୍ବୀକୃତି ଦିଏ ୤

en: Alphabetically
or: ବର୍ଣ୍ଣମାଳା ଅନୁସାରେ

en: Already Registered
or: ଆଗରୁ ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି

en: Always
or: ସର୍ବଦା

en: Always on top
or: ସର୍ବଦା ଉପରେ

en: Always use AIM/ICQ proxy server for
    file transfers and direct IM (slower,
    but does not reveal your IP address)
or: ସର୍ବଦା ଫାଇଲ ପରିବହନ ଏବଂ ସିଧାସଳଖ IM ପାଇଁ
    AIM/ICQ ପ୍ରକ୍ସି ସର୍ଭର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ (ମନ୍ଥର,
    କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର IP ଠିକଣାକୁ ପ୍ରକଟ କରିନଥାଏ)

en: Amazed
or: ଆଚମ୍ବିତ

en: Amharic
or: ଆମ୍ହାରିକ

en: Amorous
or: ଗୌରବାନ୍ବିତ

en: An account already exists with the specified criteria.
or: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଗୁଣ ବିଶିଷ୍ଟ ଗୋଟିଏ ଖାତା ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ।

en: An ambiguous user ID was entered
or: ଗୋଟିଏ ସଂଦିଗ୍ଧ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ID ପ୍ରବିଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲା

en: An email address was not found for this buddy.
or: ଏହି ସାଥୀ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଇମେଲ ଠିକଣା ମିଳିନଥିଲା।

en: An error occurred while opening the file.
or: ଫାଇଲ ଖୋଲିଲା ବେଳେ ତ୍ରୁଟି ହୋଇଛି୤

en: An error occurred while updating the directory
or: ବିବରଣୀପଞ୍ଜିକା ଅପଡେଟ କରିବା ବେଳେ ଏକ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଛି

en: An error was encountered reading your %s.  The file has not been loaded, and the old file has been renamed to %s~.
or: ଆପଣଙ୍କର %s କୁ ପଢ଼ିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଛି।  ଫାଇଲଟି ଧାରଣ ହୋଇନାହିଁ, ଏବଂ ପୁରୁଣା ଫାଇଲଟି %s~ ନାମରେ ପୁନଃନାମକରଣ ହୋଇଛି।

en: An example plugin that does stuff - see the description.
or: ଗୋଟିଏ ଉଦାହରଣ ପ୍ଲଗ-ଇନ ୟିଏ ଉପାଦାନ କରେ- ବର୍ଣ୍ଣନା ଦେଖ ୤

en: An unknown certificate error occurred.
or: ଗୋଟିଏ ଅଜଣା ପ୍ରମାଣପତ୍ର ତ୍ରୁଟି ଘଟିଛି।

en: Angry
or: କ୍ରୋଧିତ

en: Animate
or: ଚଳଚିତ୍ର

en: Announcement from %s
or:  %s ଠାରୁ ଘୋଷଣା

en: Annoyed
or: ନିଷେଧ

en: Anxious
or: ଉତ୍କଣ୍ଠିତ

en: Anyone
or: କେହି ଜଣେ / କୌଣସି ଏକ

en: Appear Offline
or: ଅଫ-ଲାଇନ୍ ଦେଖାଅ

en: Appear Online
or: ଅନ-ଲାଇନ ଦୃଶ୍ଯ ହୁଅ

en: Apply
or: ପ୍ରଯୋଗ କର

en: Apply hiding rules to buddies
or: ସାଥୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଲୁଚାଇ ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Apply in Chats
or: ଚାଟଗୁଡିକରେ ପ୍ରଯୋଗ କର

en: Apply in IMs
or:  IMଗୁଡିକରେ ପ୍ରଯୋଗ କର

en: Arabic
or: ଆରବୀ

en: Are you sure you want to block %s?
or: %s ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି ୟେ ଆପଣ ଅବରୋଧ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ?

en: Are you sure you want to delete "%s"
or: ତୁମେ "%s" କୁ ବିଲୋପ କରିବାକୁ ଚାହିଁବା ନିଶ୍ଚିତ ତ

en: Are you sure you want to delete %s?
or: ତୁମେ %s କୁ ବିଲୋପ କରିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବା ନିଶ୍ଚିତ କି?

en: Are you sure you want to delete the pounce on %s for %s?
or: ଆପଣ ପାଉନସକୁ %sରେ  %s ପାଇଁ ବିଲୋପ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନିଶ୍ଚିତ କି ?

en: Are you sure you want to delete the selected saved statuses?
or: ମନୋନୀତ ସଂଚିତ ସ୍ଥିତିଗୁଡିକ ବିଲୋପ କରିବାକୁ ତୁମେ ଚାହିଁବା ନିଶ୍ଚିତ ତ?

en: Are you sure you want to permanently delete the log of the conversation in %s which started at %s?
or: %s ରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା %s ରେ ଥିବା ସମ୍ଭାଷଣର ଲଗକୁ ସ୍ଥାଯୀ ରୂପେ ବିଲୋପ କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ଚାହିଁବା ନିଶ୍ଚିତ ତ?

en: Are you sure you want to permanently delete the log of the conversation with %s which started at %s?
or: %s ରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା %sସହିତ ସମ୍ଭାଷଣର ଲଗକୁ ସ୍ଥାଯୀ ରୂପେ ବିଲୋପ କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ଚାହିଁବା ନିଶ୍ଚିତ ତ?

en: Are you sure you want to permanently delete the system log which started at %s?
or: %s ରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ସିଷ୍ଟମ ଲଗକୁ ସ୍ଥାଯୀ ରୂପେ ବିଲୋପ କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ଚାହିଁବା ନିଶ୍ଚିତ ତ?

en: Are you sure you want to remove %s?
or: ତୁମେ %sକୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ ଚାହିଁବା ନିଶ୍ଚିତ ତ?

en: Are you sure you wish to allow %s to contact you?
or: %s ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ସଂପର୍କ କରିବାକୁ ସ୍ବୀକୃତି ଦେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ?

en: Armenian
or: ଆର୍ମେନିୟାନ

en: Aroused
or: ସଚେତ ହୋଇଛି

en: Ashamed
or: ଲଜ୍ଜିତ

en: Ask
or: ପଚାର

en: Asking %s to connect to us at %s:%hu for Direct IM.
or: %s ରେ %s ଆମ ସହିତ ସଂୟୋଗ କରିବାକୁ ପଚାରୁଛି:%hu ସିଧା IM ପାଇଁ ୤

en: At a party
or: ଗୋଟିଏ ସୋମାରୋହରେ

en: At home
or: ଘରେ ଅଛି

en: At lunch
or: ମଧ୍ଯାହ୍ନଭୋଜନ କରୁଅଛି

en: At the office
or: କାର୍ୟ୍ଯାଳୟରେ

en: At work
or: କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଅଛି

en: Attempt to subscribe to %s,%s,%s failed
or: %s,%s,%s କୁ ସ୍ବାକ୍ଷର କରିବା ଚେଷ୍ଟା ବିଫଳ

en: Attempting to connect to %s:%hu.
or:  %s:%hu କୁ ସଂୟୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ୤

en: Attempting to connect via proxy server.
or: ଭାଯା ପ୍ରୋକ୍ସି ସରଭର ସଂୟୋଗ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ୤

en: Attention received
or: ଧ୍ୟାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛି

en: Audio
or: ଧ୍ବନି

en: Audio/_Video Call
or: ଧ୍ୱନି/ଭିଡ଼ିଓ ଡାକରା (_V)

en: Australian English
or: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆନ ଇଂଗ୍ରାଜୀ

en: Auth Domain
or: Auth କ୍ଷେତ୍ରୀଯ

en: Auth User
or: Auth  ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା

en: Authenticating
or: ପ୍ରମାଣିତ କରୁଛି

en: Authenticating connection
or: ସଂୟୋଗର ପ୍ରମାଣିତ କରଣ ଚାଲିଛି

en: Authenticating...
or: ପ୍ରମାଣିତ କରଣ...

en: Authentication Failure
or: ପ୍ରମାଣିତ କରଣ ବିଫଳ

en: Authentication failed
or: ବୈଧିକରଣ ବିଫଳ

en: Author
or: ଲେଖକ

en: Authorization Aborted
or: ଅଧିକାର ଦେବା ନିଷ୍ଫଳ

en: Authorization Denied
or: ଅଧିକାର ଅସ୍ବୀକୃତ

en: Authorization Denied Message:
or: ଅଧିକାର ଅସ୍ବୀକୃତି ସଂଦେଶ:

en: Authorization Given
or: ଅଧିକାର ଦିଆୟାଇଛି

en: Authorization Granted
or: ଅଧିକାର ଅନୁମୋଦିତ

en: Authorization dialog
or: ବୈଧିକରଣ ସଂଳାପ

en: Authorization mechanism too weak
or: ଅଧିକାର ଦେବା ତନ୍ତ୍ର ବହୁତ ଦୁର୍ବଳ

en: Authorize
or: ଅଧିକାର ଦିଅ

en: Authorize buddy?
or: ବନ୍ଧୁକୁ ଅଧିକାର ଦେଉଛ?

en: Auto Accept
or: ସ୍ବଯଂ ଗ୍ରହଣ କରିବା

en: Auto Reject
or: ସ୍ବଯଂ ଅସ୍ବୀକାରକର

en: Auto-Join
or: ସ୍ବଯଂଚାଳିତ ଭାବେ ୟୋଗ ଦେବା

en: Auto-accept file transfer requests from selected users.
or: ମନୋନୀତ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାମାନଙ୍କଠାରୁ ଫାଇଲ୍ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଅନୁରୋଧଗୁଡିକ ସ୍ବଯଂସ୍ବୀକାର କର ।

en: Auto-detect incoming UTF-8
or: ସ୍ୱୟଂ-ଯାଞ୍ଚ ଆସୁଥିବା UTF-8

en: Auto-join
or: ସ୍ବଯଂ-ୟୋଗ

en: Auto-response sent:
or: ସ୍ବଯଂଚାଳିତ-ପ୍ରତିକ୍ରିଯା ପଠାଗଲା:

en: Autoaccept
or: ସ୍ବଯଂସ୍ବୀକାର କର

en: Autoaccept File Transfers...
or: ସ୍ବଯଂସ୍ବୀକୃତି ଫାଇଲ୍ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣଗୁଡିକ...

en: Autoaccept complete
or: ସ୍ବଯଂସ୍ବୀକୃତି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ

en: Autoaccepted file transfer of "%s" from "%s" completed.
or: "%s"ରୁ "%s"ର ସ୍ବଯଂସ୍ବୀକୃତ ଫାଇଲ୍ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହେଲା ।

en: Automatic
or: ସ୍ବୟଂଚାଳିତ

en: Automatically open whiteboard
or: ସ୍ବଯଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଧଳାବୋର୍ଡ ଖୋଲ

en: Available
or: ଉପଲବ୍ଧ

en: Available Conferences
or: ଉପଲବ୍ଧ ସଭା

en: Away
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Away Text
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ପାଠ୍ୟ

en: Away message too long.
or: ଦୂର ସଂଦେଶ ବହୁତ ଲମ୍ବା୤

en: Awesome
or: ଆଶ୍ଚର୍ୟ୍ଯଜନକ

en: Bac_kground color
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି_ରଙ୍ଗ

en: Background Color
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ

en: Bad Format
or: ମନ୍ଦ ଫର୍ମାଟ

en: Bad Namespace Prefix
or: ମନ୍ଦ ନାମସ୍ପେସ  ଉପସର୍ଗ

en: Bad Request
or: ମନ୍ଦ ଅନୁରୋଧ

en: Bad mode
or: ଖରାପ ମୋଡ

en: Ban List
or: ତାଲିକା ନିଷେଧ

en: Ban on %s
or: %s କୁ ବାରଣ ହୋଇଛି

en: Ban on %s by %s, set %s ago
or: %s ଦ୍ୱାରା %s କୁ ବାରଣ କରାଯାଇଛି, %s ପୂର୍ବରୁ ସେଟ କରାହୋଇଛି

en: Banned
or: ନିଷେଧ

en: Based on keyboard or mouse use
or: କିବୋର୍ଡ କିମ୍ବା ମାଉସ ଉପୟୋଗ ଉପରେ ଆଧାରିତ

en: Based on keyboard use
or: କିବୋର୍ଡ ବ୍ୟବହାର ଉପରେ ଆଧାରିତ

en: Basque
or: ବାସକ୍କି

en: Became idle
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Because this reveals your IP address, it may be considered a security risk.  Do you wish to continue?
or: କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କର IP ଠିକଣାକୁ ପ୍ରକାଶ କରେ, ଏହାକୁ ଏକ ସୁରକ୍ଷା ବିପତ୍ତି ବୋଲି ଧାରାୟାଇପାରେ ୤  ଆପଣ ଜାରି ରଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କି ?

en: Becomes _idle
or: ନିଷ୍କ୍ରିଯ _ହୁଏ

en: Becomes idle
or: ନିଷ୍କ୍ରିଯ ହୋଇୟାଏ

en: Beep too!
or: ବିପ୍ ମଧ୍ଯ !

en: Belarusian Latin
or: ବେଲାରୁସିଆନ ଲାଟିନ

en: Bengali
or: ବଙ୍ଗାଳୀ

en: Birth Day
or: ଜନ୍ମ ଦିନ

en: Birth Year
or: ଜନ୍ମ ବର୍ଷ

en: Birthday
or: ଜନ୍ମଦିନ

en: Block
or: ଅଂଶ

en: Block %s?
or: %s ଅବରୋଧ ?

en: Block IMs without Key Exchange
or:  IMs କି ବିନିମଯ ବିନା ଅବରୋଧ କର

en: Block User
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ଅବରୋଧ କର୤

en: Block all users
or: ସମସ୍ତ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ଅବରୋଧ କର

en: Block messages to whiteboard
or: ଧଳାବୋର୍ଡକୁ ସଂଦେଶଗୁଡିକୁ ଅବରୋଧକର

en: Block only the users below
or: କେବଳ ନିମ୍ନର ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ସବୁଙ୍କୁ ଅବରୋଧ କର

en: Block/Unblock
or: ବ୍ଲକକରନ୍ତୁ/ବ୍ଲକ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Block/Unblock...
or: ବ୍ଲକ/ଅନବ୍ଲକ...

en: Blocked
or: ଅବରୋଧିତ

en: Bokmål Norwegian
or: ବୁକମଲ ନରଉଏଜିଅନ

en: Bold
or: ମୋଟା

en: Bonjour
or: ବନଜୋଯର

en: Bonjour Protocol Plugin
or: ବନଜୋଯର ପ୍ରୋଟକଲ ପ୍ଲଗ-ଇନ

en: Bored
or: ବିରକ୍ତ

en: Bosnian
or: ବୋସନିଆନ

en: Bot account cannot IM this user
or: Bot ଖାତା ଏହି ଚାଳକକୁ IM କରିପାରିବ ନାହିଁ

en: Bot account reached IM limit
or: Bot ଖାତା IM ସୀମାରେ ପହଞ୍ଚି ସାରିଛି

en: Bot account reached daily IM limit
or: Bot ଖାତା ନିତିଦିନିଆ IM ସୀମାରେ ପହଞ୍ଚିସାରିଛି

en: Bot account reached monthly IM limit
or: Bot ଖାତା ମାସିକ IM ସୀମାରେ ପହଞ୍ଚି ସାରିଛି

en: Bot accounts cannot initiate IMs
or: Bot ଖାତା IMs କୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିପାରିବ ନାହିଁ

en: Both
or: ଉଭୟ

en: Bottom
or: ତଳ

en: Br_owse...
or: ବ୍ରା_ଉଜ...

en: Brave
or: ସାହସୀସାହସ

en: Brows_e...
or: ବାଉଜ_...

en: Browser
or: ବ୍ରଉଜର

en: Browser Selection
or: ବ୍ରାଉଜର ମନୋନଯନ

en: Browser default
or: ବ୍ରାଉଜର ଡିଫଲଟ

en: Browser preferences are configured in GNOME preferences
or: ବ୍ରାଉଜର ପସନ୍ଦକୁ GNOME ପସନ୍ଦରେ ବିନ୍ୟାସ କରାଯାଇଛି

en: Browsing the web
or: ୱେବ ବ୍ରାଉଜ କରୁଅଛି

en: Buddies
or: ବନ୍ଧୁମାନେ

en: Buddy
or: ସାଥୀ

en: Buddy Alias
or: ବନ୍ଧୁ ଦ୍ବିତୀଯ ନାମ

en: Buddy Comment
or: ବନ୍ଧୁ ମନ୍ତବ୍ଯ

en: Buddy Comment for %s
or: %s ପାଇଁ ବନ୍ଧୁ ମନ୍ତବ୍ଯ

en: Buddy Comment:
or: ବନ୍ଧୁ ମନ୍ତବ୍ଯ:

en: Buddy Goes _Away
or: ବନ୍ଧୁ _ଦୂରକୁ ୟାଏ

en: Buddy Goes _Idle
or: ବନ୍ଧୁ _ ନିଷ୍କ୍ରିଯ ହୁଏ

en: Buddy Icon
or: ବନ୍ଧୁ ଆଇକନ

en: Buddy Information
or: ବନ୍ଧୁ ସୂଚନା

en: Buddy List
or: ବନ୍ଧୁ ତାଲିକା

en: Buddy List Storage Mode
or: ବନ୍ଧୁ ତାଲିକା ସଂଚିତ ମୋଡ

en: Buddy List Theme:
or: ସାଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରସଙ୍ଗ:

en: Buddy List Window
or: ବନ୍ଧୁ ତାଲିକା ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Buddy Notes
or: ବନ୍ଧୁ

en: Buddy Pounces
or: ବନ୍ଧୁ ପାଉନସଗୁଡିକ

en: Buddy State Notification
or: ବନ୍ଧୁ ରାଜ୍ଯ ବିଜ୍ଞାପନ

en: Buddy Ticker
or: ବନ୍ଧୁ ଟିକର

en: Buddy _Signs On/Off
or: ବନ୍ଧୁ _ସାଇନ ଅନ/ଅଫ

en: Buddy is "extended" away
or:  ବନ୍ଧୁକୁ ଦୂରକୁ "ବିସ୍ତୃତ" କରାୟାଏ

en: Buddy is away
or: ବନ୍ଧୁ ଦୂରରେ

en: Buddy is idle
or: ବନ୍ଧୁ ନିଷ୍କ୍ରିଯ

en: Buddy is mobile
or: ବନ୍ଧୁ ଚଳମାନ ଅଟେ

en: Buddy is offline
or: ବନ୍ଧୁ ଅଫ-ଲାଇନ ଅଛି

en: Buddy logs in
or: ବନ୍ଧୁ ଲଗ-ଇନ୍

en: Buddy logs out
or: ବନ୍ଧୁ ଲଗ-ଆଉଟ

en: Buddy name:
or: ବନ୍ଧୁ ନାମ:

en: Buddy signs on/off
or: ବନ୍ଧୁ ସାଇନ୍ ଅନ/ଅଫ କରେ

en: Buddy's _username:
or: ସାଥୀମାନଙ୍କର ଚାଳକନାମ (_u):

en: Buddylist loaded successfully!
or: ବନ୍ଧୁତାଲିକା ସଫଳତାପୂର୍ବକ ଲୋଡହେଲା!

en: Buddylist saved successfully!
or: ବନ୍ଧୁତାଲିକା ସଫଳତାପୂର୍ବକ ସଂଚଯ ହେଲା!

en: Build Information
or: ସୂଚନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ

en: Bulgarian
or: ବୁଲଗେରିଆନ

en: Busted SNAC payload
or: ଆବକ୍ଷ SNAC ପେଲୋଡ

en: Busy
or: ବ୍ଯସ୍ତ

en: Buzz
or: ଗୁଞ୍ଜନ

en: Buzzing %s...
or: ଗୁଞ୍ଜନକରୁଅଛି %s...

en: By Log Size
or: ଲଗ ଆକାର ଅନୁସାରେ

en: By Status
or: ସ୍ଥିତି ଅନୁସାରେ

en: By account
or: ଆକାଉଣ୍ଟ ଦ୍ବାରା

en: By conversation count
or: ସଂଭାଷଣ ଗଣନା ଦ୍ବାରା

en: By group
or: ସମୂହ ଦ୍ବାରା

en: By recent log activity
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଲଗ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

en: By status
or: ସ୍ଥିତି ଦ୍ବାରା

en: CTCP PING reply
or: CTCP PING ଉତ୍ତର

en: C_hat windows
or: ଚାଟ ଉଇଣ୍ଡୋଜ

en: C_lear finished transfers
or: ଶେଷ ହୋଇଥିବା ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଗୁଡିକୁ_ପରିଷ୍କାର କର

en: C_onnect
or: ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_o)

en: Calculating...
or: ଗଣନା କରୁଛି ...

en: Call Command
or: ଡାକିବା ଆଦେଶ

en: Call in progress.
or: ଡାକ ଅଗ୍ରସର ହେଉଅଛି।

en: Calling...
or: ଡାକୁ ଅଛି...

en: Calm
or: ଶାନ୍ତତା

en: Camera
or: କ୍ଯାମେରା

en: Canadian English
or: କାନାଡିଆନ ଇଂଗ୍ରାଜୀ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Cancel Presence Notification
or: ଉପସ୍ଥିତ ବିଜ୍ଞାପନ ରଦ୍ଦ କର

en: Cancelled
or: ବାତିଲ କରାଗଲା

en: Cannot add a contact to the same folder twice
or: ଦୁଇଥର ସେଇ ସମାନ ଫୋଲଡରରେ ଏକ ସଂପର୍କ ୟୋଗ କରି ପାରିବ ନାହିଁ

en: Cannot add yourself
or: ଆପଣ ସ୍ବଯଂ ୟୋଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot ban %s: banlist is full
or: %s ନିଷେଧ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ  ନିଷେଧ ସୂଚୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି

en: Cannot call command
or: ଆଦେଶକୁ ଡାକି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot change nick
or: ନିକ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବ ନାହିଁ

en: Cannot create pounce
or: ପାଉନସ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot detach
or: ବିଚ୍ଛିନ୍ନ କରିପାରିବ ନାହିଁ

en: Cannot fetch the public key
or: ସାର୍ବଜନୀନ କି ପ୍ରାପ୍ତ କରାଇ ପାରିଲା ନାହିଁ

en: Cannot get channel information
or: ଚ୍ଯାନେଲ ସୂଚନା ପ୍ରାପ୍ତ କରିପାରିବ ନାହିଁ

en: Cannot get room list
or: ରୁମତାଲିକା ପ୍ରାପ୍ତ କରିପାରି ନାହିଁ

en: Cannot get server information
or: ସରଭର ସୂଚନା ପ୍ରାପ୍ତ କରିପାରି ନାହିଁ

en: Cannot get server statistics
or: ସରଭର ପରିସଂଖ୍ଯାନ ପ୍ରାପ୍ତ କରିପାରି ନାହିଁ

en: Cannot get user information
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ସୂଚନା  ପ୍ରାପ୍ତ ହେଇପାରିବ ନାହିଁ

en: Cannot join %s: Registration is required.
or: %s ରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ: ପଞ୍ଜିକରଣ ଆବଶ୍ୟକ।

en: Cannot join channel
or: ଚ୍ଯାନେଲ ୟୋଗ ଦେଇ ପାରି ନାହିଁ

en: Cannot join private group
or: ବ୍ଯକ୍ତିଗତ ସମୂହରେ ୟୋଗ ଦେଇପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot perform the key agreement
or: କି ଚୁକ୍ତିପତ୍ରକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିପାରିବ ନାହିଁ

en: Cannot receive IM due to parental controls
or: ପୈତୃକ ନିୟନ୍ତ୍ରଣଗୁଡ଼ିକ ହେତୁ IM କୁ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot send SMS
or: SMS ପଠାଇପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot send SMS to this country
or: ଏହି ଦେଶକୁ SMS ପଠାଇପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot send SMS to unknown country
or: ଅଜଣା ଦେଶକୁ SMS ପଠାଇପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot send SMS without accepting terms
or: ନିୟମାବଳୀକୁ ଗ୍ରହଣ ନକରି SMS ପଠାଇପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot send a directory.
or: ବିବରଣୀ ପଞ୍ଜିକା ପଠାୟାଇ ପାରିବ ନାହିଁ୤

en: Cannot send a file of 0 bytes.
or: 0 ବାଇଟର ଫାଇଲ ପଠା ୟାଇପାରିବ ନାହିଁ୤

en: Cannot send file
or: ଫାଇଲ ପଠାଇ ପାରିନାହିଁ

en: Cannot send folder %s.
or: ଫୋଲଡର ପଠାୟାଇ ପାରିବ ନାହିଁ %s ୤

en: Cannot send launcher
or: ଆରମ୍ଭକାରୀ ପଠାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot set IM key
or: IM ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ ସେଟ କର

en: Cannot set topic
or: ବିଷଯ ସେଟ କରିପାରିବ ନାହିଁ

en: Cannot start browser configuration program.
or: ବ୍ରାଉଜର ବିନ୍ୟାସ ପ୍ରଗ୍ରାମକୁ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

en: Cannot start proxy configuration program.
or: ପ୍ରକ୍ସି ବିନ୍ୟାସ ପ୍ରଗ୍ରାମକୁ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

en: Cannot watch user
or: ଚାଳକକୁ ଦେଖିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Capabilities
or: ୟୋଗ୍ଯତା

en: Case sensitive
or: ଅକ୍ଷର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ

en: Catalan
or: କାଟାଲାନ

en: Cautious
or: ସଚେତ

en: Certificate Authorities
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଅଧିକାରୀ

en: Certificate Export Error
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ର ରପ୍ତାନୀ ତ୍ରୁଟି

en: Certificate Import
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଆମଦାନୀ

en: Certificate Import Error
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଆମଦାନୀ ତ୍ରୁଟି

en: Certificate Information
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ର ସୂଚନା

en: Certificate Manager
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ର ପରିଚାଳକ

en: Certificate for %s
or: %s ପାଇଁ ପ୍ରମାଣପତ୍ର

en: Certificates
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ର

en: Change Account Registration at %s
or: ଖାତା ପଞ୍ଜିକରଣକୁ %s ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Change Address To:
or: ଠିକଣାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କର:

en: Change Currently Registered Email Address...
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ପଞ୍ଜିକୃତ ଇମେଲ ଠିକଣାକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ...

en: Change Password (web)
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ (ୱେବ)

en: Change Password...
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ...

en: Change Registration
or: ପଞ୍ଜିକରଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Change Size
or: ଆକାର

en: Change XMPP Password
or:   XMPP ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ ପରିବର୍ତ୍ତନ କର

en: Change password for %s
or: %s ପାଇଁ ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ ପରିବର୍ତ୍ତନ କର

en: Change status to
or: ସ୍ଥିତିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Change status when idle
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଥିବା ସମୟରେ ସ୍ଥିତିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Change to this status when _idle:
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଥିବା ସମୟରେ ଏହି ସ୍ଥିତିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ (_i):

en: Change user information for %s
or: %s ପାଇଁ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ସୂଚନା ପରିବର୍ତ୍ତନ କର

en: Changes to privacy settings take effect immediately.
or: ଗୋପନୀଯତା ସେଟିଙ୍ଗଗୁଡିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କର ଶୀଘ୍ର  କାର୍ୟ୍ଯକାରୀ କର୤

en: Channel
or: ସ୍ରୋତ

en: Channel %s does not exist in the network
or: %s ନେଟଉଆର୍କରେ ଚ୍ଯାନେଲ ବିଦ୍ଯମାନ ନାହିଁ

en: Channel Authentication
or: ଚ୍ଯାନେଲ ପ୍ରମାଣିତ କରଣ

en: Channel Information
or: ଚ୍ଯାନେଲ ସୂଚନା

en: Channel Passphrase
or: ଚ୍ଯାନେଲ ପାସଫ୍ରେଜ

en: Channel Public Keys List
or: ଚ୍ଯାନେଲ ସାର୍ବଜନୀନ କିଗୁଡିକର ତାଲିକା

en: Channel authentication is used to secure the channel from unauthorized access. The authentication may be based on passphrase and digital signatures. If passphrase is set, it is required to be able to join. If channel public keys are set then only users whose public keys are listed are able to join.
or: ଚ୍ଯାନେଲ ପ୍ରମାଣିତ କରଣ ଚ୍ଯାନେଲକୁ ଅନଧିକୃତ ପ୍ରବେଶରୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ପାଇଁ ଉପୟୋଗ କରାୟାଏ ୤ ପ୍ରମାଣିତ କରଣ ହୁଏତ ପାସଫ୍ରେଜ ଏବଂ ଡିଜିଟାଲ ହସ୍ତାକ୍ଷର ଉପରେ ଆଧାରିତ ହୋଇପାରେ ୤ ୟଦି ପାସଫ୍ରେଜ ସେଟ ହୋଇଥାଏ, ଏହା ୟୋଗ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବା ଆବଶ୍ଯକ ୤ ୟଦି ଚ୍ଯାନେଲ ସାର୍ବଜନୀନ କି ସେଟ ହୋଇଥାଏ ତେବେ କେବଳ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ୟେଉଁମାନଙ୍କର ସାର୍ବଜନୀନ କି ତାଲିକାରେ ଅଛି ୟୋଗ ଦେଇପାରିବେ ୤

en: Channel founder on <I>%s</I> is <I>%s</I>
or: ରେ ଚ୍ଯାନେଲ ସ୍ଥାପକ <I>%s</I> ଅଛି <I>%s</I>

en: Chat
or: ଆଳାପ

en: Chat _name:
or: ଚାଟ _ନାମ:

en: Chat error
or: ଚାଟ ତ୍ରୁଟି

en: Chatroom Emblems
or: ଚାର୍ଟ କୋଠରୀ ପ୍ରତୀକଗୁଡ଼ିକ

en: Chats
or: ଚାଟଗୁଡିକ

en: Chats will only be logged if the "Log all chats" preference is enabled.
or: ଚାଟଗୁଡିକ ଲଗ କରାହେବ କେବଳ ୟଦି "ସବୁ ଚାଟଗୁଡିକ ଲଗ କର" ବିକଳ୍ପଟି ସକ୍ଷମ କରାୟାଏ ।

en: Chatty
or: ଚାଟୀ

en: Check permissions and try again.
or: ଅନୁମତିଗୁଡ଼ିକୁ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପୁଣି ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

en: Checks for new local mail.
or: ନୂଆ ସ୍ଥାନୀଯ ମେଲ ୟାଞ୍ଚ କରେ ୤

en: Checks periodically for new releases and notifies the user with the ChangeLog.
or: ନୂଆ ବିମୋଚନ ପାଇଁ ସାମଯିକ ୟାଞ୍ଚ କରେ ଏବଂ ଉପୟୋଗ କର୍ତ୍ତାକୁ ଲଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦ୍ବାରା ସୂଚିତ କରାଏ୤

en: Checks periodically for new releases.
or: ନୂଆ ବିମୋଚନ ଗୁଡିକ ପାଇଁ ସମଯ ସମଯରେ ୟାଞ୍ଚ କରେ ୤

en: Choose Location...
or: ଅବସ୍ଥାନ ବାଛନ୍ତୁ...

en: Choose New Name
or: ନୂଆ ନାମ ବାଛ

en: Choose...
or: ବାଛ...

en: Cipher
or: ସିଫର

en: Cipher Test
or: ସାଇଫର ପରୀକ୍ଷା

en: City
or: ନଗର

en: Cl_ose conversations with the Escape key
or: Escape କି ଦ୍ୱାରା ବାର୍ତ୍ତାଳାପକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_o)

en: Clear
or: ସଫା କରନ୍ତୁ

en: Clear Scrollback
or: ସ୍କ୍ରଲବ୍ୟାକକୁ ସଫାକରନ୍ତୁ

en: Clear finished transfers
or: ଶେଷ ହୋଇଥିବା ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣସବୁ ସଫାକର

en: Click to change your buddyicon for all accounts.
or: ସମସ୍ତ ଖାତାଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର buddyicon ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପାଇଁ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ।

en: Click to change your buddyicon for this account.
or: ଏହି ଖାତା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର buddyicon ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପାଇଁ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ।

en: Client
or: ଗ୍ରାହକ

en: Clipboard plugin
or: କ୍ଲିପବୋର୍ଡ ପ୍ଲଗ୍ଇନ

en: Close
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Close Find bar
or: ସନ୍ଧାନ ପଟିକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Close IMs immediately when the tab is closed
or: IM ଗୁଡ଼ିକୁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଟ୍ୟାବ ବନ୍ଦ ହୋଇଥାଏ

en: Close _tabs
or: ଟାବଗୁଡିକୁ_ବନ୍ଦ କର

en: Close all tabs
or: ସବୁ ଟାବକୁ ବନ୍ଦ କର

en: Close conversation
or: ସଂଭାଷଣ ବନ୍ଦ କର

en: Close other tabs
or: ଅନ୍ଯଟାବ ଗୁଡିକୁ ବନ୍ଦ କର

en: Close this tab
or: ଏହି ଟାବକୁ ବନ୍ଦ କର

en: Close this window when all transfers _finish
or: ୟେବେ ସମସ୍ତ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ _ଶେଷ ହୁଏ ଏହି ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ବନ୍ଦ କର ୤

en: Close this window when all transfers finish
or: ୟେତେବେଳେ ସବୁସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଶେଷ ହୁଏ ଏହି ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ବନ୍ଦ କର

en: Co_nversations:
or: ସଂଭାଷଣଗୁଡିକ (_n):

en: Cold
or: ଥଣ୍ଡା

en: Collapsed Background Color
or: ଖସିପଡ଼ିଥିବା ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ

en: Collapsed Text
or: ଖସିପଡ଼ିଥିବା ପାଠ୍ୟ

en: Color to draw hyperlink after it has been visited (or activated).
or: ପରିଦର୍ଶିତ ହୋଇସାରିବା ପରେ ହାଇପରଲିଙ୍କ ଅଙ୍କନ ପାଇଁ ରଙ୍ଗ (ଅଥବା ସକ୍ରିୟ ହୋଇସାରିବା ପରେ)।

en: Color to draw hyperlinks when mouse is over them.
or: ହାଇପରଲିଙ୍କ ଗୁଡିକୁ ଅଂକନ କରିବା ପାଇଁ ରଙ୍ଗ ୟେବେ ମାଉସ ସେଗୁଡିକ ଉପରେ ଥାଏ ୤

en: Color to draw hyperlinks.
or: ହାଇପର ଲିଙ୍କ ଆଙ୍କିବାପାଇଁ ରଙ୍ଗ

en: Color to draw the name of a message you received containing your name.
or: ଆପଣଙ୍କ ନାମରେ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ସନ୍ଦେଶର ନାମକୁ ଅଙ୍କନ କରିବା ପାଇଁ ରଙ୍ଗ।

en: Color to draw the name of a message you received.
or: ଆପଣ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ସନ୍ଦେଶର ନାମକୁ ଅଙ୍କନ କରିବା ପାଇଁ ରଙ୍ଗ।

en: Color to draw the name of a message you sent.
or: ଆପଣ ପଠାଇଥିବା ସନ୍ଦେଶର ନାମ ଅଙ୍କନ ପାଇଁ ରଙ୍ଗ।

en: Color to draw the name of a whispered action message.
or: ଫୁସଫୁସ ଶବ୍ଦ କରୁଥିବା ସନ୍ଦେଶ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ ସନ୍ଦେଶ ନାମକୁ ଅଙ୍କନ କରୁଥିବା ରଙ୍ଗ।

en: Color to draw the name of a whispered message.
or: ଫୁସଫୁସ ଶବ୍ଦ କରୁଥିବା ସନ୍ଦେଶ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ ସନ୍ଦେଶ ନାମକୁ ଆଙ୍କିବା ପାଇଁ ରଙ୍ଗ

en: Color to draw the name of an action message.
or: କାର୍ଯ୍ୟ ସନ୍ଦେଶର ନାମକୁ ଅଙ୍କନ କରିଥିବା ରଙ୍ଗ।

en: Colors
or: ରଙ୍ଗ

en: Command
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

en: Common name: %s
    
    SHA1 fingerprint:
    %s
or: ସାଧାରଣ ନାମ: %s
    
    SHA1 ଅଙ୍ଗୁଳିଚିହ୍ନ:
    %s

en: Common name: %s %s
    Fingerprint (SHA1): %s
or: ସାଧାରଣ ନାମ: %s %s
    ଅଙ୍ଗୁଳି ଚିହ୍ନ (SHA1): %s

en: Company
or: କମ୍ପାନୀ

en: Computer
or: କମ୍ପୁଟର

en: Conference Closed
or: ସଭା ବନ୍ଦ ହେଲା

en: Conference does not exist
or: କନଫରେନସ ଅସ୍ତିତ୍ବରେ ନାହିଁ

en: Conference error
or: ଆଲୋଚନା ତ୍ରୁଟି

en: Conference not found
or: କନଫରେନସ ମିଳି ନଥିଲା

en: Confident
or: ଆତ୍ମ ବିଶ୍ୱାସୀ

en: Configuration error
or: କନଫିଗରେସନ ତୃଟି

en: Configure IM Forwarding (web)
or: IM ଅଗ୍ରସରକୁ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ (ୱେବ)

en: Configure Pl_ugin
or: କନଫିଗର ପ୍ଲ_ଗ-ଇନ

en: Configure Plugin
or: ପ୍ଲଗଇନ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ

en: Configure _Browser
or: ବ୍ରାଉଜର ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ (_B)

en: Configure _Proxy
or: ପ୍ରକ୍ସି ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ (_P)

en: Configure microphone and webcam settings for voice/video calls.
or: ଧ୍ୱନି/ଭିଡ଼ିଓ କଲ ପାଇଁ ମାଇକ୍ରୋଫୋନ ଏବଂ ୱେବକ୍ୟାମ ସଂରଚନାକୁ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ।

en: Configure your microphone and webcam.
or: ଆପଣଙ୍କର ମାଇକ୍ରୋଫୋନ ଏବଂ ୱେବକ୍ୟାମକୁ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ।

en: Confirm Account
or: ଆକାଉଣ୍ଟ ନିଶ୍ଚିତ କର

en: Confirm Remove
or: ହଟାଇବା ନିଶ୍ଚିତ କର

en: Confirm certificate delete
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଅପସାରଣକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ

en: Confirm close
or: ବନ୍ଦକରିବା ସୁନିଶ୍ଚିତ କର

en: Conflict
or: ବିରୋଧ

en: Confused
or: ଅସ୍ତ-ବ୍ୟସ୍ତ

en: Connect port
or: ପୋର୍ଟ ସଂୟୋଗ କର

en: Connect server
or: ସରଭର ସଂୟୋଗ କର

en: Connected
or: ସଂଯୋଗିତ

en: Connecting
or: ସଂଯୋଗ କରୁଅଛି

en: Connecting to SILC Server
or: SILC ସରଭର ସହିତ ସଂୟୋଗ କରୁଛି

en: Connection Error
or: ସଂୟୋଗ ତୃଟି

en: Connection Timeout
or: ସଂୟୋଗ ସମଯ ବିତିୟାଇଛି

en: Connection established, cookie sent
or: ସଂୟୋଗ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇଛି, କୁକି ପଠାୟାଇଛି

en: Connection failed
or: ସଂୟୋଗ ଅସଫଳ ହେଲା

en: Connection interrupted by other software on your computer.
or: ଆପଣଙ୍କ କମ୍ପୁଟରରେ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସଫ୍ଟୱେର ଦ୍ୱାରା ସଂଯୋଗ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛି।

en: Connection refused.
or: ସଂଯୋଗ ବାରଣ ହୋଇଛି।

en: Connection timed out
or: ସଂୟୋଗ ସମଯ ଶେଷ ହେଲା

en: Connection timed out.
or: ସଂଯୋଗ ସମୟ ସମାପ୍ତ।

en: Console Beep
or: କୋନସୋଲ ବିପ

en: Console beep
or: କନଶୋଲ ବିପ

en: Contact
or: ସମ୍ପର୍କ

en: Contact Availability Prediction
or: ସଂପର୍କ ଉପଲବ୍ଧତା ଭବିଷ୍ଯତବାଣୀ

en: Contact Availability Prediction plugin.
or: ସଂପର୍କ ଉପଲବ୍ଧତା ଭବିଷ୍ଯତବାଣୀ ପ୍ଲଗଇନ ।

en: Contact Priority
or: ସଂପର୍କ ପ୍ରାଧାନ୍ଯତା

en: Contact Text
or: ଯୋଗାଯୋଗ ପାଠ୍ୟ

en: Contact/Chat Background Color
or: ଯୋଗାଯୋଗ/ଚାର୍ଟ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ

en: Contemplative
or: ବିଚାରଶୀଳ

en: Contented
or: ସଂତୁଷ୍ଟ

en: Continue
or: ଆଗକୁ ବଢନ୍ତୁ

en: Conversation
or: କଥୋପକଥନ

en: Conversation Colors
or: ସମ୍ଭାଷଣ ରଙ୍ଗସବୁ

en: Conversation Entry
or: ସଂଭାଷଣ ପ୍ରବେଶ

en: Conversation History
or: ସଂଭାଷଣ ଇତିହାସ

en: Conversation Placement
or: ସଂଭାଷଣ ସ୍ଥାପନା

en: Conversation Window
or: ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ୱିଣ୍ଡୋ

en: Conversation Window Send Button.
or: ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ୱିଣ୍ଡୋ ପଠାନ୍ତୁ ବଟନ।

en: Conversation _font:
or: ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଅକ୍ଷରରୂପ (_f):

en: Conversation in %s on %s
or: %s ଉପରେ %s ର ବାର୍ତ୍ତାଳାପ

en: Conversation with %s on %s
or: %s ଉପରେ %s ସହିତ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ

en: Conversations
or: କଥୋପକଥନ

en: Conversations in %s
or:  %sରେ ସଂଭାଷଣ

en: Conversations with %s
or: %s ସହିତ ସଂଭାଷଣ

en: Could not change nick
or: ନିକ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not get details for user %s (%s).
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ପାଇଁ ବିବରଣୀ ପ୍ରାପ୍ତ କରିପାରିଲା ନାହିଁ %s (%s)୤

en: Could not join chat room
or: ଚାର୍ଟ କୋଠରୀରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not kill user
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାର ଉପସ୍ଥିତି ହଟେଇ ପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not load public key
or: ସାର୍ବଜନୀନ କି ଲୋଡ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not open %s: Redirected too many times
or: %s କୁ ଖୋଲି ପାରିଲା ନାହିଁ: ଅନେକ ଥର ଦିଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିସାରିଛି

en: Could not perform key agreement for file transfer
or: ଫାଇଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପାଇଁ କି ଚୁକ୍ତିପତ୍ର କାର୍ୟ୍ଯ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not query the directory server.
or: ବିବରଣୀପଞ୍ଜିକା ସରଭରକୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ ୤

en: Could not recognize the host of the username you entered
or: ଆପଣ ଭରଣ କରିଥିବା ଚାଳକନାମର ଆଧାରକୁ ଚିହ୍ନିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not send
or: ପଠାୟାଇ ପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not set icon
or: ଆଇକନ ସେଟ୍ ହୋଇ ପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not start the file transfer
or: ଫାଇଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not unload plugin
or: ପ୍ଲଗଇନକୁ କାଢ଼ିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Couldn't find X display
or: X ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Couldn't find window
or: ୱିଣ୍ଡୋ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Couldn't load buddylist
or: ବନ୍ଧୁତାଲିକା ଲୋଡ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Couldn't write buddy list for %s to %s
or: %s ରୁ %s ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାଥୀ ତାଲିକା ଲେଖିପରିଲା ନାହିଁ

en: Country
or: ଦେଶ

en: Country: 	%s
or: ଦେଶ : 	%s

en: Cranky
or: ବିଚିତ୍ର

en: Crazy
or: ଉନ୍ମାଦ

en: Crazy Patch Writers
or: କ୍ରେଜି ପ୍ଯାଚ ଲେଖକସବୁ

en: Create
or: ସୃଷ୍ଟି କର

en: Create New Conference...
or: ନୂଆ ସଭା ସୃଷ୍ଟିକର ...

en: Create New Room
or: ନୂଆ ରୁମ ସୃଷ୍ଟି କର

en: Create New SILC Key Pair
or:  ନୂଆ SILC କି ୟୁଗଳ ସୃଷ୍ଟିକର

en: Create SILC Key Pair...
or:  SILC କି ୟୁଗଳ ସୃଷ୍ଟିକର ...

en: Create _this new account on the server
or: ଏହି ନୂତନ ଖାତାକୁ ସର୍ଭରରେ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ (_t)

en: Create a new directory for each user
or: ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚାଳକ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ନୂତନ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ

en: Create conference with user
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ସହିତ ସଭା ସୃଷ୍ଟିକର

en: Create this account on the server
or: ସର୍ଭରରେ ଏହି ଖାତାକୁ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ

en: Creating SILC key pair...
or: SILCକି ୟୁଗଳ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି...

en: Creating connection failed
or: ସଂଯୋଗ ନିର୍ମାଣ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Creative
or: ସୃଜନଶୀଳ

en: Curious
or: ସଚେତନ

en: Current Developers
or: ଚଳିତ ବିକାଶକାରୀ

en: Current Translators
or: ବର୍ତ୍ତମାନର ଅନୁବାଦକସବୁ

en: Currently on
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ଚାଲୁଅଛି

en: Custom Smiley
or: Smiley କୁ ଇଚ୍ଛାରୂପଣ କରନ୍ତୁ

en: Custom Smiley Manager
or: Smiley ପରିଚାଳକଙ୍କୁ ଇଚ୍ଛାରୂପଣ କରନ୍ତୁ

en: Customize colors in the conversation window
or: ସମ୍ଭାଷଣ ଉଇଣ୍ଡୋରେ ରଙ୍ଗଗୁଡିକୁ ବ୍ଯବସ୍ଥା କର

en: Customizes the message timestamp formats.
or: ସଂଦେଶ ଟାଇମସ୍ଟାମ୍ପ ଫର୍ମାଟଗୁଡିକୁ ବ୍ଯବସ୍ଥାପିତ କରିଥାଏ।

en: Czech
or: ଚେକ

en: DBus Example
or: Dବସ୍ ଉଦାହରଣ

en: DBus Plugin Example
or: Dବସ୍ ପ୍ଲଗ-ଇନ ଉଦାହରଣ

en: D_evice
or: ଉପକରଣ (_e)

en: Danish
or: ଡାନିଶ

en: Date
or: ତାରିଖ

en: Debug Window
or: ଡିବଗ ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Decrease Font Size
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ଆକାର ହ୍ରାସ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Default Formatting
or: ଫର୍ମାଟ କରିବା ସମଯରେ ଡିଫଲଟ

en: Dejected
or: ନିରୁତ୍ସାହିତ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete Account
or: ଆକାଉଣ୍ଟ ବିଲୋପ କରନ୍ତୁ

en: Delete Log...
or: ଲଗ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ...

en: Delete Log?
or: ଲଗ ଅପସାରଣ କରିବେ କି?

en: Delete Status
or: ସ୍ଥିତି ବିଲୋପ କର

en: Deny
or: ଅସ୍ବୀକାର

en: Department
or: ବିଭାଗ

en: Depressed
or: ଉଦାସ

en: Depression
or: ଉଦାସୀ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Desktop Default
or: ଡେସ୍କଟପ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Detach From Server
or: ସରଭରରୁ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୁଅ

en: Detach this tab
or: ଏହି ଟାବକୁ ଅସଂଲଗ୍ନ କର

en: Detached
or: ବିଚ୍ଛିନ୍ନ

en: Device
or: ଉପକରଣ

en: Dialog Icons
or: ସଂଳାପ ଚିତ୍ରସଂକେତଗୁଡ଼ିକ

en: Different
or: ଭିନ୍ନ

en: Digitally sign and verify all messages
or: ଡିଜିଟାଲ ଭାବେ ହୋଇଥିବା ହସ୍ତାକ୍ଷର ଏବଂ ସମସ୍ତ ସଂଦେଶକୁ ପରୀକ୍ଷା କର

en: Direct IM
or: ସିଧା IM

en: Direct IM established
or: ସିଧା IM ସ୍ଥାପିତ ହେଲା

en: Directory
or: ଡିରେକ୍ଟୋରି

en: Directory Query Failed
or: ବିବରଣୀପଞ୍ଜିକା ପ୍ରଶ୍ନ ବିଫଳ ହେଲା

en: Directory is not writable.
or: ବିବରଣୀ ପଞ୍ଜିକା ଲେଖିବାୟୋଗ୍ଯ ନୁହେଁ ।

en: Disable Typing Notification Text
or: ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପାଠ୍ୟକୁ ଟାଇପକରିବାକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Disable _smileys in selected text
or: ବଚ୍ଛିତ ପାଠ୍ୟରେ smileys କୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ (_s)

en: Disable when away
or: ୟେବେ ଦୂରରେ ଥାଏ ଅକ୍ଷମ କର

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ

en: Disappointed
or: ନିରାଶ ହୋଇଛି।

en: Disconnected by server
or: ସରଭର ଦ୍ବାରା ସଂୟୋଗ ଚ୍ଛିନ୍ନ

en: Disconnected.
or: ସଂଯୋଗ ବିଛିନ୍ନ ହୋଇଛି।

en: Disgusted
or: ବିରୁଚିତ

en: Dismayed
or: ନିରାଶ

en: Dismiss
or: ଅସ୍ୱୀକାର କରନ୍ତୁ

en: Display Currently Registered Email Address
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ପଞ୍ଜିକୃତ ଇମେଲ ଠିକଣାକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Display Timestamps Every
or: ପ୍ରତ୍ଯେକ ସମୟଷ୍ଟାମ୍ପ ଦେଖାଅ

en: Display iChat-style timestamps
or: iChat-ଶୈଳୀ ସମୟଷ୍ଟାମ୍ପ ଦେଖାଅ

en: Display iChat-style timestamps every N minutes.
or: ପ୍ରତି N ମିନିଟରେ iChat-ଶୈଳୀ ସମୟଷ୍ଟାମ୍ପ ଦେଖାନ୍ତୁ।

en: Display notification message in conversations
or: ସଂଭାଷଣ ଗୁଡିକରେ ବିଜ୍ଞାପନ ସଂଦେଶ ପ୍ରଦର୍ଶନ କର

en: Displays statistical information about your buddies' availability
or: ଆପଣଙ୍କର ସାଥୀମାନଙ୍କର ଉପଲବ୍ଧତା ବିଷୟରେ ପରିସଂଖ୍ୟାନ ସୂଚନା ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Distracted
or: ବିଚଳିତ

en: Division
or: ବିଭାଜନ

en: Do Not Disturb
or: ବିରକ୍ତ କର ନାହିଁ

en: Do not ask. Always save in pounce.
or: ପଚାର ନାହିଁ । ସର୍ବଦା ପାଉନସରେ ସଂଚଯ କର ।

en: Do not disturb
or: ବାଧା ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Do you really want to clear?
or: ଆପଣ ପ୍ରକୃତରେ ବିଲୋପ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: Do you want to add this buddy to your buddy list?
or: ଆପଣ ଏଇ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ତାଲିକରେ ୟୋଗ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କି ?

en: Domain
or: ପରିସର

en: Download %s: %s
or: %s କୁ ଆହରଣ କରନ୍ତୁ: %s

en: Download Now
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ଆହରଣ କରନ୍ତୁ

en: Draw Markerline in
or: ରେ ଚିହ୍ନକର୍ତ୍ତା ରେଖା ଟାଣ

en: Draw On Whiteboard
or: ଧଳା ବୋର୍ଡରେ ଚିତ୍ରାଙ୍କନ

en: Draw a line to indicate new messages in a conversation.
or: ଏକ ସମ୍ଭାଷଣରେ ନୂଆ ସଂଦେଶସବୁ ସଂକେତ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ରେଖା ଟାଣ ।

en: Drinking
or: ପିଉଅଛି

en: Duplicate Correction
or: ସଂଶୋଧନ ପ୍ରତିଲିପି

en: Duplicate Shortcut
or: ନକଲି ସଂକ୍ଷିପ୍ତପଥ

en: Duplicate title
or: ଶୀର୍ଷକ ନକଲ କର

en: Dutch, Flemish
or: ଡଚ, ଫ୍ଲେମିଶ

en: Dzongkha
or: ଡିୟୋଙ୍କଖା

en: E_xecute a command
or: ଆଦେଶ କାର୍ୟ୍ଯକାରୀ କର

en: Eating
or: ଖାଉଅଛି

en: Edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Edit Buddy Comment
or: ବନ୍ଧୁ ମନ୍ତବ୍ଯ ସଂପାଦନା କର

en: Edit Buddy Pounce
or: ବନ୍ଧୁ ପାଉନସ ସଂପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Edit Buddylist Theme
or: ବନ୍ଧୁତାଲିକା ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Edit Chat
or: ଚାଟ ସଂପାଦନ କର

en: Edit Icon Theme
or: ଚିତ୍ରସଂକେତ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Edit Notes...
or: ଟିପ୍ପଣୀଗୁଡିକ ସଂପାଦନ କର...

en: Edit Settings
or:  ସେଟିଙ୍ଗଗୁଡିକ ସଂପାଦନ କର

en: Edit Smiley
or: Smiley ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Edit Status
or: ସ୍ଥିତି ସଂପାଦନ କର

en: Edit User Mood
or: ଚାଳକ ଭାବନାକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Edit XMPP vCard
or:   XMPP vକାର୍ଡ ସଂପାଦନ କର

en: Either the host name or port number specified for your given proxy type is invalid.
or: ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କର ଦତ୍ତ ପ୍ରୋକ୍ସି ପ୍ରକାର ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ହୋଷ୍ଟ ନାମ ଅଥବା ପୋର୍ଟ  ସଂଖ୍ଯା ଅମାନ୍ଯ ଅଟେ ୤

en: Email
or: ଇ-ଡାକ

en: Email Address
or: ଇ-ଡାକ ଠିକଣା

en: Email:
or: ଇ-ମେଲ:

en: Email: 		%s
or: ଇମେଲ: 		%s

en: Emails
or: ଇ-ଡାକ

en: Embarrassed
or: ଲଜ୍ଜିତ

en: Empty groups
or: ଖାଲି ଶ୍ରେଣୀଗୁଡ଼ିକ

en: Enable Account
or: ଆକାଉଣ୍ଟ ସକ୍ଷମ କର

en: Enable Logging
or: ଲଗିଙ୍ଗକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Enable Sounds
or: ଧ୍ୱନିକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Enable buddy ic_on animation
or: ବନ୍ଧୁ ଆଇକନଗୁଡିକୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସକ୍ଷମ କର

en: Enable replacement of last word on send
or: ପ୍ରେରଣରେ ଶେଷ ଶବ୍ଦର ପୁନଃସ୍ଥାପନ ସକ୍ଷମ କରନ୍ତୁ

en: Enable typing notification
or: ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଟାଇପ କରିବାକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ

en: Encoding
or: ସାଙ୍କେତିକରଣ

en: Encodings
or: ଏନକୋଡିଙ୍ଗ

en: End Direct IM Session
or: ସିଧାସଳଖ IM ଅଧିବେଶନକୁ ସମାପ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: End of ban list
or: ବାରଣ ତାଲିକାର ଶେଷ

en: Enforce that passwords are used only once.
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତଗୁଡ଼ିକ ଗୋଟିଏ ଥର ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ଯ କରନ୍ତୁ।

en: Enter Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ଭରଣ କରନ୍ତୁ

en: Enter SecurID
or: ସୁରକ୍ଷା ID ପ୍ରବେଶ କର

en: Enter a Conference Server
or: ଏକ କନଫରେନସ ସରବର ପ୍ରବେଶ କର

en: Enter a User Directory
or: ଗୋଟିଏ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ବିବରଣୀପଞ୍ଜିକା ପ୍ରବିଷ୍ଟ କର

en: Enter a name or partial ID in the field below to search for matching users in your Sametime community.
or: ଗୋଟିଏ ନାମ କିମ୍ବା ଆଂଶିକ ID ତଳେ ଦିଆୟାଇଥିବା କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରବିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କର ସେମଟାଇମ କମ୍ଯୁନିଟିରେ ମେଳ ହେଉଥିବା ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ଖୋଜିବା ପାଇଁ ୤

en: Enter an XMPP Server
or: ଗୋଟିଏ XMPP ସର୍ଭର ଭରଣ କରନ୍ତୁ

en: Enter an alias for %s.
or: %s ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଦ୍ବିତୀଯ ନାମ ପ୍ରବିଷ୍ଟ କର୤

en: Enter an alias for this chat.
or: ଏହି ଚାଟ ପାଇଁ ଦ୍ବିତୀଯ ନାମ ପ୍ରବେଶ କରାଅ

en: Enter an alias for this contact.
or: ଏହି ସଂପର୍କ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଦ୍ବିତୀଯ ନାମ ପ୍ରବିଷ୍ଟ କର୤

en: Enter empty string to reset the name.
or: ନାମକୁ ପୁନଃସେଟ୍ କରିବା ପାଇଁ ଖାଲି ଶବ୍ଦରଜ୍ଜୁ ପ୍ରବିଷ୍ଟ କର ।

en: Enter password for %s (%s)
or: %s (%s) ପାଇଁ ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ ପ୍ରବିଷ୍ଟ କର

en: Enter the 6 digit number from the digital display.
or: ଡିଜିଟାଲ ପ୍ରଦର୍ଶନରୁ ଛ'ଅଙ୍କ ବିଶିଷ୍ଟ ସଂଖ୍ଯା ପ୍ରବେଶ କର୤

en: Enter the name of a Notes Address Book group in the field below to add the group and its members to your buddy list.
or: ଗୋଟିଏ ନୋଟସ ଠିକଣା ପୁସ୍ତକ ସମୂହର ନାମ ତଳେ ଦିଆୟାଇଥିବା କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରବିଷ୍ଟ କର ସମୂହକୁ ଏବଂ ଏହାର ସଦସ୍ଯ ମାନଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ତାଲିକାରେ ୟୋଗ କରିବା ପାଇଁ ୤

en: Enter the name of the group
or: ସମୂହର ନାମ ପ୍ରବିଷ୍ଟ କର

en: Enter your notes below...
or: ତୁମର ଟିପ୍ପଣୀଗୁଡିକ ନିମ୍ନରେ ପ୍ରବିଷ୍ଟ କର...

en: Envious
or: ଇର୍ଷାନ୍ୱିତ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Error
or: ତୃଟି

en: Error 0x%04x: Unable to change email address because the given address has too many usernames associated with it.
or: ତ୍ରୁଟି 0x%04x: ଇମେଲ ଠିକଣା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ କାରଣ ପ୍ରଦତ୍ତ ଠିକଣାରେ ଅନେକ ଚାଳକନାମ ସଂଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଅଛି।

en: Error 0x%04x: Unable to change email address because the given address is invalid.
or: ତ୍ରୁଟି 0x%04x: ଇମେଲ ଠିକଣା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ କାରଣ ପ୍ରଦତ୍ତ ଠିକଣାଟି ଅବୈଧ ଅଟେ।

en: Error 0x%04x: Unable to change email address because there is already a request pending for this username.
or: ତ୍ରୁଟି 0x%04x: ଇମେଲ ଠିକଣା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ କାରଣ ସେଠାରେ ଏହି ଚାଳକନାମ ପାଇଁ ପୂର୍ବରୁ ଗୋଟିଏ ଅନୁରୋଧ ବାକିଅଛି।

en: Error 0x%04x: Unable to format username because it is invalid.
or: ତ୍ରୁଟି 0x%04x: ଚାଳକନାମକୁ ସଜାଡ଼ିବାରେ ଅସମର୍ଥ ଏହା ଅବୈଧ ଅଟେ।

en: Error 0x%04x: Unable to format username because the requested name differs from the original.
or: ତ୍ରୁଟି 0x%04x: ଚାଳକନାମକୁ ସଜାଡ଼ିବାରେ ଅସମର୍ଥ କାରଣ ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଥିବା ନାମଟି ପ୍ରକୃତ ନାମ ପାଖରୁ ଭିନ୍ନ ଅଟେ।

en: Error 0x%04x: Unable to format username because the requested name is too long.
or: ତ୍ରୁଟି 0x%04x: ଚାଳକନାମ ସଜାଡ଼ିବାରେ ଅସମର୍ଥ କାରଣ ଅନୁରୋଧସ କରାଯାଇଥିବା ନାମଟି ଅତ୍ୟଧିକ ଲମ୍ବା ଅଟେ।

en: Error 0x%04x: Unknown error.
or: ତ୍ରୁଟି 0x%04x: ଅଜ୍ଞାତ ତୃଟି୤

en: Error Changing Account Info
or: ଆକାଉଣ୍ଟ ସୂଚନା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error Messages
or: ତୃଟି ସଂଦେଶଗୁଡିକ

en: Error Reading %s
or: ପଢିବାରେ ତ୍ରୁଟି %s

en: Error Running Editor
or: ସମ୍ପାଦକ ଚଳାଇବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error accessing %s: 
    %s.
or: %s ପ୍ରବେଶ କରିବା ସମଯରେ ତୃଟି : 
    %s.

en: Error adding buddy
or: ବନ୍ଧୁ ୟୋଗ କରିବା ସମଯରେ ତୃଟି

en: Error adding group
or: ସମୂହ ୟୋଗ କରିବା ସମଯରେ ତୃଟି

en: Error changing password
or: ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ ପରିବର୍ତ୍ତନ କଲା ବେଳେ ତୃଟି

en: Error communicating with local mDNSResponder.
or: ସ୍ଥାନୀୟ mDNSResponder ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି।

en: Error communicating with server
or: ସରଭର ସହିତ ୟୋଗାୟୋଗ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error communicating with server. Closing connection.
or: ସରଭର ସହିତ ୟୋଗାୟୋଗ ତୃଟି୤ ସଂୟୋଗ ବନ୍ଦ କରୁଛି୤

en: Error connecting to SILC Server
or: SILC ସର୍ଭର ସହିତ ସଂଯୋଗ ହେବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error converting %s to punycode: %d
or: %s କୁ punycode ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି: %d

en: Error creating session: %s
or: ଅଧିବେଶନ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Error dialog
or: ତ୍ରୁଟି ସଂଳାପ

en: Error displaying MOTD
or: MOTD ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error during connecting to SILC Server
or: SILC ସରଭର ସହିତ ସଂୟୋଗ ସମଯରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error during file transfer
or: ଫାଇଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସମଯରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error in chat %s
or: ଚାଟରେ %s ତ୍ରୁଟି

en: Error joining chat %s
or: %s ଚାଟରେ ୟୋଗ ଦେବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error launching "%s": %s
or: "%s" ଆରମ୍ଭ କରିବା ସମଯରେ ତୃଟି: %s

en: Error launching %s: %s
or: ତ୍ରୁଟି ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି %s: %s

en: Error loading SILC key pair
or: SILC କି ଯୁଗଳକୁ ଧାରଣ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error loading plugin
or: ପ୍ଲଗଇନ ଧାରଣ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error loading the plugin.
or: ସେହି ପ୍ଲଗଇନକୁ ଧାରଣ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି।

en: Error occurred
or: ତୃଟି ଘଟିଲା

en: Error occurred during key agreement
or: କି ଚୁକ୍ତିପତ୍ର ସମଯରେ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଥିଲା

en: Error reading %s: 
    %s.
or:  %s ପଢୁଥିବା ସମଯରେ ତୃଟି : 
    %s.

en: Error reading file %s: 
    %s
or: ତୃଟି ପଢାହେଉଥିବା ଫାଇଲ୍%s: 
    %s

en: Error reading from %s: %s
or:   %s ଠାରୁ ପଢିବା ସମଯରେ ତୃଟି : %s

en: Error reading from %s: response too long (%d bytes limit)
or: %s ରୁ ପଢ଼ିବାରେ ତ୍ରୁଟି: ଉତ୍ତରଟି ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼ (%d ବାଇଟ ସୀମା)

en: Error reading from resolver process:
    %s
or:  ବିଶ୍ଳେଷଣକାରୀ ପ୍ରକ୍ରିଯାରୁ ପଢିବା ସମଯରେ ତୃଟି:
    %s

en: Error requesting %s: %s
or: %s କୁ ଅନୁରୋଧ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Error resolving %s
or: %s ବିଶ୍ଲେଷଣ ତୃଟି

en: Error resolving %s:
    %s
or: %s ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବା ସମଯରେ ତୃଟି:
    %s

en: Error resolving %s: %d
or: %s ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ତୃଟି: %d

en: Error retrieving room list
or: କକ୍ଷ ତାଲିକା ପୁନଃପ୍ରାପ୍ତ କରିବା ସମଯରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error running %s
or: ତ୍ରୁଟି ଚାଲୁଛି %s

en: Error unregistering account
or: ଖାତା ଅପଞ୍ଜିକରଣ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error with your microphone
or: ଆପଣଙ୍କର ମାଇକ୍ରୋଫୋନରେ ତ୍ରୁଟି ଅଛି

en: Error with your webcam
or: ଆପଣଙ୍କର ୱେବକ୍ୟାମରେ ତ୍ରୁଟି ଅଛି

en: Error writing %s: 
    %s.
or: %s ଲେଖୁଥିବା ସମଯରେ ତୃଟି: 
    %s.

en: Error writing to %s: %s
or:  %s କୁ ଲେଖିବା ସମଯରେ ତୃଟି : %s

en: Error: invalid PONG from server
or: ତ୍ରୁଟି: ସରଭରରୁ ଅମାନ୍ଯ PONG

en: Esperanto
or: ଏସପେରେଣ୍ଟୋ

en: Estonian
or: ଇଷ୍ଟୋନିୟାନ

en: Event
or: ଘଟଣା

en: Evil
or: ଦୃଷ୍ଟ

en: Evolution Integration
or: କ୍ରମବିକାଶ ଏକତା

en: Evolution Integration Configuration
or: ବିସ୍ତୃତ ଏକତ୍ରିକରଣ କନଫିଗରେସନ

en: Excited
or: ଉତ୍ତେଜିତ

en: Execute a command
or: ଏକ ଆଦେଶକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରନ୍ତୁ

en: Existing window
or: ବିଦ୍ଯମାନ ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Exiting because another libpurple client is already running.
or: ପ୍ରସ୍ଥାନ କରୁଅଛି କାରଣ ଅନ୍ୟ ଏକ libpurple କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ପୂର୍ବରୁ ଚାଲୁଅଛି।

en: Expanded Background Color
or: ଅନୁଲମ୍ବିତ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ

en: Expanded Text
or: ଅନୁଲମ୍ବିତ ପାଠ୍ୟ

en: Export Sametime List for Account %s
or: ଆକାଉଣ୍ଟ ପାଇଁ ସେମଟାଇମ ତାଲିକା ରପ୍ତାନୀ କର %s

en: Export Sametime List...
or: ସେମାଟାଇମ ତାଲିକା ରପ୍ତାନୀ କର ...

en: Export to .anyone
or: .ୟାହାକୁ ମଧ୍ଯ ରପ୍ତାନୀ କର

en: Export to .zephyr.subs
or: .zephyr.ଉପଗୁଡିକୁ ରପ୍ତାନୀ କର

en: Export to file %s failed.
    Check that you have write permission to the target path
or: ଫାଇଲ %s କୁ ରପ୍ତାନୀ ବିଫଳ ହୋଇଛି।
    ଯାଞ୍ଚକରନ୍ତୁ ଯେ ଲକ୍ଷ୍ଯ ପଥରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲେଖିବା ଅନୁମତି ଅଛି

en: Exposure
or: ଅନାବୃତ

en: ExtPlacement
or: ଅତିରିକ୍ତସ୍ଥାପନ

en: Extended Address
or: ବିସ୍ତୃତ ଠିକଣା

en: Extended Away
or: ଦୂର ବିସ୍ତୃତ ହୋଇଛି

en: Extended away
or: ଅନୁଲମ୍ବିତ ଦୂରତା

en: External User
or: ବାହ୍ଯ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା

en: Extra conversation placement options.
or: ଅତିରିକ୍ତ ସଂଭାଷଣ ସ୍ଥାପନ ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ୤

en: F_lash window when IMs are received
or:  IMଗୁଡିକ ପାଇବା ସମଯରେ ଉଇଣ୍ଡୋ ଫ୍ଲାସ କର

en: Failed
or: ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Failed to change nickname
or: ଡାକନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନକରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get connection: %s
or: ସଂୟୋଗ ପାଇବାରେ ବିଫଳ ହେଲା:%s

en: Failed to get name: %s
or: ନାମ ପାଇବାରେ ବିଫଳ ହେଲା:%s

en: Failed to get serv name: %s
or: ସର୍ଭର ନାମ ପାଇବାରେ ବିଫଳ ହେଲା:%s

en: Failed to load image
or: ଚିତ୍ର ଲୋଡ କରିବାରେ ବିଫଳ ହେଲା

en: Failed to set cmodes for %s
or: %s ପାଇଁ  ସିମୋଡଗୁଡିକ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to store image: %s
or: ଚିତ୍ର ସଂଚଯ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି: %s

en: Failure: Authentication failed
or: ବିଫଳତା : ପ୍ରମାଣିତ କରଣ ବିଫଳ

en: Failure: Incorrect signature
or: ବିଫଳତା : ଭୂଲ ହସ୍ତାକ୍ଷର

en: Failure: Invalid cookie
or: ବିଫଳତା : ଅମାନ୍ଯ କୁକି

en: Failure: Remote does not support proposed HMAC
or: ବିଫଳତା : ଦୂରସ୍ଥ ପ୍ରସ୍ଥାବିତ HMAC କୁ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ

en: Failure: Remote does not support proposed KE group
or: ବିଫଳତା: ଦୂରସ୍ଥ ପ୍ରସ୍ଥାବିତ KE ସମୂହକୁ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ

en: Failure: Remote does not support proposed PKCS
or: ବିଫଳତା : ଦୂରସ୍ଥ ପ୍ରସ୍ଥାବିତ PKCSକୁ ସମର୍ଥନ କରେ ନାହିଁ

en: Failure: Remote does not support proposed cipher
or: ବିଫଳତା : ଦୂରସ୍ଥ ପ୍ରସ୍ଥାବିତ ସିଫରକୁ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ

en: Failure: Remote does not support proposed hash function
or: ବିଫଳତା: ଦୂରସ୍ଥ ପ୍ରସ୍ଥାବିତ ହାଶ କାର୍ୟ୍ଯକୁ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ

en: Failure: Remote does not trust/support your public key
or: ବିଫଳତା: ଦୂରସ୍ଥ ଆପଣଙ୍କର ସାର୍ବଜନୀନ କିକୁ ବିଶ୍ବାସ କରେ ନାହିଁ/ ସମର୍ଥନ କରେ ନାହିଁ

en: Failure: Version mismatch, upgrade your client
or: ବିଫଳତା: ଭାଷାନ୍ତର ମେଳଖାଉନି, ଆପଣଙ୍କର ଗ୍ରାହକକୁ ଅପଗ୍ରେଡ କର

en: Family Name
or: ପରିବାର ନାମ

en: Fast size calculations
or: ଦ୍ରୁତ ଆକାର ଗଣନା ଗୁଡିକ

en: Fatal Error
or: ମାରାତ୍ମକ ତ୍ରୁଟି

en: Feature Not Implemented
or: ଗୁଣ କାର୍ୟ୍ଯକାରୀ ହୋଇ ନାହିଁ

en: Feeling
or: ଅନୁଭବ କରୁଅଛି

en: Female
or: ସ୍ତ୍ରୀ

en: File
or: ଫାଇଲ

en: File %s could not be imported.
    Make sure that the file is readable and in PEM format.
or: ଫାଇଲ %s କୁ ଆମଦାନୀ କରିହେଲା ନାହିଁ।
    ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ଫାଇଲଟି ପଠନଯୋଗ୍ୟ ଏବଂ PEM ଶୈଳୀରେ ଅଛି।

en: File %s is %s, which is larger than the maximum size of %s.
or: ଫାଇଲ୍ %s ହେଉଛି %s, ୟାହା  %s ର ସର୍ବାଧିକ ଆକାର ଠାରୁ ବଡ

en: File Control
or: ଫାଇଲ ନିଯନ୍ତ୍ରଣ

en: File Send Failed
or: ଫାଇଲ ପଠାଇବା ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: File Transfer
or: ଫାଇଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ

en: File Transfer Failed
or: ଫାଇଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ବିଫଳ ହେଲା

en: File Transfers
or: ଫାଇଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ

en: File Transfers - %d%% of %d file | File Transfers - %d%% of %d files
or[0]: ଫାଇଲ ପରିବହନ - %d%% ର %d ଫାଇଲ
or[1]: ଫାଇଲ ପରିବହନ - %d%% ର %d ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ

en: File is not readable.
or: ଫାଇଲ ପଠନୀୟ ନୁହେଁ।

en: File transfer _details
or: ଫାଇଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ _ବିବରଣୀଗୁଡିକ

en: File transfer already started
or: ଫାଇଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଆଗରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି

en: File transfer cancelled
or: ଫାଇଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ରଦ୍ଦ ହୋଇଛି

en: File transfer complete
or: ଫାଇଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି

en: File transfer from %s failed.
or: %s ରୁ ଫାଇଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ବିଫଳ ହେଲା

en: File transfer proxies
or: ଫାଇଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପ୍ରକ୍ସିମାନ

en: File transfer session does not exist
or: ଫାଇଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଅଧିବେଶନ ବିଦ୍ଯମାନ ନାହିଁ

en: File transfer to %s failed.
or:  %sକୁ ଫାଇଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ବିଫଳ ହେଲା ୤

en: Filename
or: ଫାଇଲ ନାମ

en: Filename:
or: ଫାଇଲ ନାମ

en: Fill in one or more fields to search for any matching XMPP users.
or: କୌଣସି ମେଳ ଖାଉଥିବା XMPP ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ଖୋଜିବା ପାଇଁ  ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଅଧିକ କ୍ଷେତ୍ରଗୁଡିକ ପୂରଣ କର।

en: Fill out all fields completely.
or: ସବୁ କ୍ଷେତ୍ର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ପୂର୍ଣ୍ଣ କର୤

en: Filter
or: ଫିଲଟର

en: Filter:
or: ଫିଲଟର:

en: Finalizing connection
or: ସଂୟୋଗକୁ ଅନ୍ତିମ ରୂପ ଦିଆୟାଉଛି

en: Finch
or: ଫିଞ୍ଚ

en: Find
or: ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Find Buddy by Email
or: ଇମେଲ ଦ୍ୱାରା ସାଥୀ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Find Rooms
or: ରୁମସବୁ ଖୋଜ

en: Find Services
or: ସର୍ଭିସଗୁଡ଼ିକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Find a contact by entering the search criteria in the given fields. Note: Each field supports wild card searches (%)
or: ଦତ୍ତ କ୍ଷେତ୍ର ଗୁଡିକରେ ଖୋଜିବା ନିଯମ ପ୍ରବିଷ୍ଟ କରିବା ଦ୍ବାରା ଗୋଟିଏ ସଂପର୍କ ଖୋଜ ୤ ଦ୍ରଷ୍ଟବ୍ଯ: ପ୍ରତ୍ଯେକ କ୍ଷେତ୍ର ବାଇଲ୍ଡ କାର୍ଡ ଖୋଜିବା ଗୁଡିକୁ ସମର୍ଥନ କରେ ୤ (%)

en: Find buddies
or: ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଖୋଜ

en: Find buddies...
or: ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଖୋଜ ...

en: Find:
or: ଖୋଜନ୍ତୁ:

en: Fingerprint and babbleprint for the %s key are:
    
    %s
    %s
or: %s କି ପାଇଁ ଅଙ୍ଗୁଳି ଚିହ୍ନ ଏବଂ ପ୍ରଳାପ ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ହେଉଛି:
    
    %s
    %s

en: Finished
or: ସମ୍ପନ୍ନ କରୁଅଛି

en: Finnish
or: ଫିନିସ

en: Fire
or: ନିଆଁ

en: Firebird
or: ଫାଯାରବର୍ଡ

en: Firefox
or: ଫାଯାରଫକ୍ସ

en: First Name
or: ପ୍ରଥମ ନାମ

en: First name
or: ପ୍ରଥମ ନାମ

en: First name:
or: ପ୍ରଥମ ନାମ:

en: Flirtatious
or: ପ୍ରେମଭିଳାସୀ

en: Font
or: ଅକ୍ଷରରୂପ

en: Font Face
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ମୁଖ

en: Fonts
or: ଅକ୍ଷରରୂପ

en: For delayed messages
or: ଡେରୀ ହୋଇଥିବା ସଂଦେଶ ଗୁଡିକ ପାଇଁ

en: For delayed messages and in chats
or: ଡେରୀ ହୋଇଥିବା ସଂଦେଶଗୁଡିକ ପାଇଁ ଏବଂ ଚାଟଗୁଡିକରେ

en: For rooms with more than this many people
or: ଏହାଠାରୁ ଅଧିକ ବ୍ୟକ୍ତି ଥିବା କୋଠରୀଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ

en: Forbidden
or: ନିଷିଦ୍ଧ

en: Force login (ignore server redirects)
or: ବାଧ୍ଯ ଲଗ-ଇନ( ସରଭର ପୁନଃନିର୍ଦ୍ଦେଶଗୁଡିକୁ ଅବହେଳା କର)

en: Forcing Login
or: ଲଗ-ଇନ ବାଧ୍ଯକରୁଛି

en: Foreground Color
or: ପ୍ରଚ୍ଛଦଭୂମି ରଙ୍ଗ

en: Foreground _color
or: ପ୍ରଚ୍ଛଦଭୂମି ରଙ୍ଗ (_c)

en: Founder
or: ସ୍ଥାପକ

en: Free For Chat
or: ଚାଟ ପାଇଁ ମୁକ୍ତ

en: French
or: ଫରାସୀ

en: From
or: ଠାରୁ

en: From (To pending)
or: ଠାରୁ (କୁ ବାକି ଅଛି)

en: From last sent message
or: ଶେଷରେ ପଠାୟାଇଥିବା ସଂଦେଶରୁ

en: Frustrated
or: ହତୋତ୍ସାହିତ

en: Full Name
or: ପୂରା ନାମ

en: Full name
or: ପୂରା ନାମ

en: GG server
or: GG ସର୍ଭର

en: GNOME Default
or: GNOME ଡିଫଲଟ

en: GStreamer Failure
or: Gଷ୍ଟ୍ରିମର ବିଫଳ

en: GStreamer failed to initialize.
or: ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ Gଷ୍ଟ୍ରିମର ବିଫଳ ହେଲା ।

en: GTK Signals Test
or: GTK ସିଗନାଲଗୁଡିକର ପରୀକ୍ଷା

en: GTK+ Interface Font
or: GTK+ ଇଣ୍ଟରଫେସ ଫଣ୍ଟ

en: GTK+ Text Shortcut Theme
or: GTK+ ଟେକ୍ସଟ ସର୍ଟକଟ ଥିମ

en: GTK+ Theme Control Settings
or: GTK+ ପ୍ରସଙ୍ଗ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ସଂରଚନା

en: Gadu-Gadu Protocol Plugin
or: ଗଡୁ-ଗଡୁ ପ୍ରୋଟକଲ ପ୍ଲଗ-ଇନ୍

en: Gadu-Gadu Public Directory
or: ଗଡୁ-ଗଡୁ ପବ୍ଲିକ ବିବରଣୀପଞ୍ଜୀକା

en: Gadu-Gadu User
or: ଗଡୁ-ଗଡୁ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା

en: Galeon
or: ଗେଲେଅନ

en: Galician
or: ଗାଲିସିଆନ

en: Games
or: ଖେଳ

en: Gaming
or: ଖେଳୁଅଛି

en: Gateway
or: ଗେଟ-ଓ୍ବେ

en: Gender
or: ଲିଙ୍ଗ

en: General
or: ସାଧାରଣ

en: General Log Reading Configuration
or: ସାଧାରଣ ଲଗ ପଢିବା କନଫିଗରେସନ

en: General Text Replacement Options
or: ସାଧାରଣ ଟେକ୍ସଟ ପୁନଃସ୍ଥାପନ ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ

en: Generate Key Pair
or: କି ୟୁଗଳ ଉତ୍ପାଦନ କର

en: Geolocation
or: ଭୌଗୋଳିକସ୍ଥାନ

en: Georgian
or: ଜ୍ଯୋର୍ଜିୟାନ

en: German
or: ଜର୍ମାନ

en: Get
or: ପ୍ରାପ୍ତ କର

en: Get AIM Info
or: AIM ସୂଚନା ପ୍ରାପ୍ତ କର

en: Get Away Message
or: ପଳାଇୟିବା ସଂଦେଶ

en: Get File
or: ଫାଇଲ ପ୍ରାପ୍ତ କର

en: Get Info
or: ସୂଚନା ପ୍ରାପ୍ତକର

en: Get Notes Address Book Info
or: ଲିଖିତ ଠିକଣା ପୁସ୍ତକ ସୂଚନା ପ୍ରାପ୍ତ କର

en: Get Public Key
or: ସାର୍ବଜନୀନ କି ପ୍ରାପ୍ତକର

en: Get Public Key...
or: ସାର୍ବଜନୀନ କି ପ୍ରାପ୍ତ କର...

en: Get User Info
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ସୂଚନା ପ୍ରାପ୍ତ କର

en: Get X-Status Msg
or: X-ସ୍ଥିତି ସଂଦେଶ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: Get _Info
or: _ ସୂଚନା ପ୍ରାପ୍ତ କର

en: Given Name
or: ଦିଆ ଯାଇଥିବା ନାମ

en: Glorious
or: ଗୌରବାନ୍ବିତ

en: GntClipboard
or: Gntକ୍ଲିପବୋର୍ଡ

en: GntHistory
or: Gntଇତିହାସ

en: GntLastlog
or: Gntଶେଷଲଗ୍

en: Goes a_way
or: ଦୂରକୁ_ୟାଏ

en: Goes away
or: ଦୂରକୁ ଚାଲିୟାଏ

en: Gone
or: ୟାଇଛି

en: Google Talk
or: Google ବାର୍ତ୍ତାଳାପ

en: Grateful
or: କୃତଜ୍ଞ

en: Greek
or: ଗ୍ରୀକ

en: Grieving
or: ଦୁଃଖିତ

en: Group
or: ସମୂହ

en: Group Items
or: ଶ୍ରେଣୀ ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକ

en: Group Name
or: ସମୂହ ନାମ

en: Group:
or: ସମୂହ:

en: GroupWise Conference %d
or: ସମୂହଅନୁସାରେ କନଫରେନସ %d

en: Grouping
or: ସମୂହକରିବା

en: GtkTreeView Horizontal Separation
or: Gtkବୃକ୍ଷ ଦୃଶ୍ଯ ଦିଗବଳୀଯ ବିଭାଜନ

en: Gtkrc File Tools
or: Gtkrc ଫାଇଲ ଉପକରଣମାନ

en: Guilty
or: ଦୋଷୀ

en: Gujarati
or: ଗୁଜୁରାଟୀ

en: Gujarati Language Team
or: ଗୁଜୁରାତୀ ଭାଷା ସମ୍ପ୍ରଦାୟ

en: HTTP proxy connection error %d
or: HTTP ପ୍ରୋକ୍ସି ସଂୟୋଗ ତୃଟି %d

en: Half Operator
or: ଅଧା ଚାଳକ

en: Handshake Acknowledged, Sending Login
or: ହ୍ଯାଣ୍ଡସେକ ସ୍ବୀକୃତ ହେଲା, ଲଗ-ଇନ ପଠାଉଛି

en: Hangup
or: ସଂଯୋଗ ଛିନ୍ନ କରନ୍ତୁ

en: Happy
or: ଖୁସି

en: Having Coffee
or: କଫି ପିଉଅଛି

en: Having fun
or: ମଜା କରୁଅଛି

en: Hebrew
or: ହିବ୍ରୁ

en: Hidden or not logged-in
or: ଲୁପ୍ତ କିମ୍ବା ଲଗ୍ଇନ ହୋଇ ନାହିଁ

en: Hide Icon
or: ଆଇକନକୁ ଲୁଚାଅ

en: Hide Joins/Parts
or: ଅଂଶଗ୍ରହଣ/ଅଂଶଗୁଡ଼ିକୁ ଲୁଚାନ୍ତୁ

en: Hide When Offline
or: ଅଫଲାଇନ ଥିବା ସମୟରେ ଲୁଚାନ୍ତୁ

en: Hide client identity
or: ଗ୍ରାହକ ପରିଚଯ ଲୁଚାଅ ...

en: Hides extraneous join/part messages.
or: ଅତ୍ଯଧିକ ସଂୟୋଗ/ ଅଂଶ ସଂଦେଶଗୁଡିକକୁ ଲୁଚାଏ ।

en: Highlight _misspelled words
or: ବନାନ ଭୂଲ ଥିବା ଶବ୍ଦ ଗୁଡିକୁ _ ଗାଢରଙ୍ଗରେ ଦେଖାଅ

en: Highlight matches
or: ହାଇଲାଇଟ ମେଳଗୁଡିକ

en: Highlighted Message Name Color
or: ଆଲୋକିତ ସନ୍ଦେଶ ନାମ ରଙ୍ଗ

en: Highlighted Messages
or: ସଂଦେଶଗୁଡିକ ବିଶେଷ ଭାବରେ ଦେଖାଅ

en: Hindi
or: ହିନ୍ଦୀ

en: Hiptop
or: ହିପଟପ

en: History
or: ପୁରୁଣା ତଥ୍ଯ

en: History Plugin Requires Logging
or: ଇତିହାସ ପ୍ଲଗ-ଇନ ଲଗିଙ୍ଗ ଆବଶ୍ଯକରେ

en: Hit 'Enter' to find more rooms of this category.
or: ଏହି ବିଭାଗ ପାଇଁ ଅଧିକ ଗୃହ ପାଇବା ପାଇଁ 'Enter' କୁ ଦବାନ୍ତୁ।

en: Home Address
or: ଘରୋଇ ଠିକଣା

en: Homepage
or: ମୂଖ୍ଯ ପୃଷ୍ଠା

en: Hong Kong Chinese
or: ହଙ୍ଗ କଙ୍ଗ ଚାଇନିଜ

en: Hopeful
or: ଆଶାବାଦୀ

en: Host Gone
or: ହୋଷ୍ଟ ୟାଇଛି

en: Host Name: 	%s
or: ହୋଷ୍ଟ ନାମ : 	%s

en: Host Unknown
or: ହୋଷ୍ଟ ଅଜ୍ଞାତ

en: Hostname
or: ଆଧାର ନାମ

en: Hot
or: ଉଷ୍ଣ

en: Humbled
or: ବିନମ୍ର

en: Humiliated
or: ଅପମାନୀତ

en: Hungarian
or: ହଙ୍ଗାରିୟାନ

en: Hungry
or: କ୍ଷୁଧା ପୀଡ଼ିତ

en: Hurt
or: ଆହତ

en: Hyper Active
or: ଅଧିକ ସକ୍ରିଯ

en: Hyperlink Color
or: ହାଇପର ଲିଙ୍କ ରଙ୍ଗ

en: Hyperlink color
or: ହାଇପର ଲିଙ୍କ ରଙ୍ଗ

en: Hyperlink prelight color
or: ହାଇପରଲିଙ୍କ ପୂର୍ବଫିକା ରଙ୍ଗ

en: Hyperlink visited color
or: ହାଇପରଲିଙ୍କ ପରିଦର୍ଶିତ ରଙ୍ଗ

en: I'dle Mak'er
or: ନିଷ୍କ୍ରିଯ ନିର୍ମାତା

en: I'm not here right now
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ଏଠାରେ ନାହିଁ

en: ICQ Direct Connect
or: ICQ ସିଧା ସଂୟୋଗ

en: ICQ Privacy Options
or: ICQ ଗୋପନୀଯତା ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ

en: ICQ Protocol Plugin
or: ICQ ପ୍ରୋଟୋକଲ୍ ପ୍ଲଗ୍ଇନ

en: ICQ Server Relay
or: ICQ ସରଭର ରିଲେ

en: ICQ authorization denied.
or: ICQ ଅଧିକାର ଅସ୍ବୀକୃତ୤

en: ICQ user %u has sent you a buddy: %s (%s)
or: ICQ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା %u ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଏକ ବନ୍ଧୁ ପଠେଇଛନ୍ତି : %s (%s)

en: IM Conversation Windows
or: IM ସଂଭାଷଣ ୱିଣ୍ଡୋଗୁଡ଼ିକ

en: IM With Password
or:  IM ସହିତ ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ

en: IM with Key Exchange
or: କି ବିନିମଯ ସହିତ IM

en: IM with Password
or: IM ସହିତ ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ

en: IP Address
or: ଆଇ.ପି. ଠିକଣା

en: IPC Test Client
or: IPC  ପରୀକ୍ଷା ଗ୍ରାହକ

en: IPC Test Server
or: IPC ପରୀକ୍ଷା ସରଭର୍

en: IRC Protocol Plugin
or: IRC ପ୍ରୋଟକଲ ପ୍ଲଗ-ଇନ୍

en: IRC nick and server may not contain whitespace
or: IRC ଉପନାମ ଏବଂ ସର୍ଭରରେ ଖାଲିସ୍ଥାନ ନଥାଏ

en: Icon Error
or: ଆଇକନ ତୃଟି

en: Icon for Chat
or: ଚାର୍ଟ ପାଇଁ ଚିତ୍ରସଂକେତ

en: Icon for Contact/
    Icon for Unknown person
or: ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଚିତ୍ରସଂକେତ/
    ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଚିତ୍ରସଂକେତ

en: Iconifies the buddy list and your conversations when you go away.
or: ୟେବେ ଆପଣ ଦୂରେଇ ୟିବେ ବନ୍ଧୁ ତାଲିକା ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସଂଭାଷଣକୁ ଆଇକନ ୟୁକ୍ତ କରାୟିବ୤

en: Iconify on Away
or: ଦୂରରେ ଆଇକନ ୟୁକ୍ତ କର

en: Idle
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ

en: Idle %dd %dh %02dm
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ %dd %dh %02dm

en: Idle %dh %02dm
or: ନିଷ୍କ୍ରିଯ%dh %02dm

en: Idle %dm
or: ନିଷ୍କ୍ରିଯ %dm

en: Idle Text
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ପାଠ୍ୟ

en: Idle for
or: ପାଇଁ ନିଷ୍କ୍ରିଯ

en: If user has not spoken in this many minutes
or: ଯଦି ଚାଳକ ଏହି କିଛି ମିନଟ ସମୟ ମଧ୍ଯରେ କହିନାହିଁ

en: If you look real closely
or: ୟଦି ତୁମେ ଅତି ନିକଟରୁ ଦେଖିବ

en: Ignore
or: ଆଗ୍ରହ୍ଯ କରିଦିଅନ୍ତୁ

en: Ignore incoming format
or: ଆସୁଥିବା ଫର୍ମାଟ କୁ ଅବଜ୍ଞା କର

en: Ignored
or: ଅଗ୍ରାହ୍ୟ କରାଯାଇଥିବା

en: Import Sametime List for Account %s
or: ଆକାଉଣ୍ଟ ପାଇଁ ସେମଟାଇମ ତାଲିକା ଆମଦାନୀକର %s

en: Import Sametime List...
or: ସେମଟାଇମ ତାଲିକା ଆମଦାନୀ କର ...

en: Import from .anyone
or:  . ୟେକୌଣସି ଠାରୁ ଆମଦାନୀ କର

en: Import from .zephyr.subs
or:  .zephyr.subs ଠାରୁ ଆମଦାନୀକର

en: Impressed
or: ପ୍ରଭାବିତ

en: Improper Addressing
or: ତ୍ରୁଟିପୂର୍ଣ୍ଣ  ଠିକଣା

en: In Love
or: ପ୍ରେମରେ

en: In awe
or: ପ୍ରେମରେ

en: In local permit/deny
or: ସ୍ଥାନୀଯ ଅନୁମତି / ଅସ୍ବୀକୃତି

en: In love
or: ପ୍ରେମ ରେ

en: In the restroom
or: ବିଶ୍ରାମାଳୟରେ

en: Includes other IM clients' logs in the log viewer.
or: ଅନ୍ଯ IM ଗ୍ରାହକ ମାନଙ୍କର ଲଗ ଗୁଡିକୁ ଲଗ ଦର୍ଶକରେ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରେ ୤

en: Incoming Call
or: ଆସୁଥିବା ଡ଼ାକରା

en: Incompatible protocol version
or: ଅୟୋଗ୍ଯ ପ୍ରୋଟକଲ ଭାଷାନ୍ତର

en: Incorrect encoding in authorization
or: ଅଧିକାର ଦେବାରେ ଏନକୋଡିଙ୍କ ଭୂଲ ଅଛି

en: Incorrect password
or: ଅଶୁଦ୍ଧ ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ

en: Incorrect username or password
or: ଭୁଲ ଚାଳକନାମ ଅଥବା ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Increase Font Size
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ଆକାର ବୃଦ୍ଧିକରନ୍ତୁ

en: Indignant
or: କ୍ରୋଧୀ

en: Indisposed
or: ଅସ୍ବସ୍ଥ

en: Indonesian
or: ଇଣ୍ଡୋନେସିଆନ

en: Info
or: ସୂଚନା

en: Info for %s
or: %s ପାଇଁ ସୂଚନା

en: Info for Group %s
or: ସମୂହ ପାଇଁ ସୂଚନା %s

en: Information
or: ସୂଚନା

en: Information dialog
or: ସୂଚନା ସଂଳାପ

en: Initializing SSL/TLS
or: SSL/TLS କୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରୁଅଛି

en: Initializing Stream
or: ସ୍ରୋତ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି

en: Initiate Media
or: ମେଡିଆ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: Initiate _Chat
or: _ ଚାଟ ଆରମ୍ଭ କର

en: Input
or: ନିବେଶ

en: Insert IM Image
or: IM ପ୍ରତିଛବିକୁ ଭର୍ତ୍ତିକରନ୍ତୁ

en: Insert Image
or: ପ୍ରତିଛବି ଭର୍ତ୍ତି କରନ୍ତୁ

en: Insert Link
or: ସଂଯୋଗ ଭର୍ତ୍ତିକରନ୍ତୁ

en: Insert Smiley
or: Smiley କୁ ଭର୍ତ୍ତି କରନ୍ତୁ

en: Insert c_ount of new messages into window title
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ଶୀର୍ଷକରେ ନୂଆ ସଂଦେଶର ସଂଖ୍ଯା ଭର୍ତ୍ତି କରନ୍ତୁ (_o)

en: Insert count of new message into _X property
or: X ବିଶେଷତାରେ ନୂଆ ସଂଦେଶର ଗଣନା ପ୍ରବିଷ୍ଟ କର

en: Insert in message
or: ସଂଦେଶରେ ଭର୍ତ୍ତିକର

en: Install Plugin...
or: ପ୍ଲଗଇନ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ...

en: Instant Messaging
or: ତୁରନ୍ତ ସନ୍ଦେଶପ୍ରବାହ

en: Instant messages will only be logged if the "Log all instant messages" preference is enabled.
or: ଶୀଘ୍ର ସଂଦେଶଗୁଡିକ ଲଗ କରାହେବ କେବଳ ୟଦି "ସବୁ ଶୀଘ୍ର ସଂଦେଶଗୁଡିକ ଲଗ କର" ବିକଳ୍ପଟି ସକ୍ଷମ କରାୟାଏ ।

en: Insufficient rights
or: ଅପ୍ରଚୁର ଅଧିକାରଗୁଡିକ

en: Interested
or: ଆଗ୍ରହୀ

en: Interface
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ

en: Internal Server Error
or: ଅନ୍ତସ୍ଥ ସରଭର ତ୍ରୁଟି

en: Internet Messenger
or: ଇଣ୍ଟରନେଟ ସଂଦେଶବାହାକ

en: Intoxicated
or: ମଦହୋସ ହୋଇଛି

en: Invalid Authorization Mechanism
or: ଅମାନ୍ଯ ଅଧିକାର ଦେବା ତନ୍ତ୍ର

en: Invalid Directory
or: ଅମାନ୍ଯ ବିବରଣୀପଞ୍ଜିକା

en: Invalid ID
or: ଅମାନ୍ଯ ID

en: Invalid Namespace
or: ଅମାନ୍ଯ ନାମସ୍ପେସ

en: Invalid Room Handle
or: ଅମାନ୍ଯ ରୁମ ପରିଚାଳନା

en: Invalid Room Name
or: ଅମାନ୍ଯ ରୁମ ନାମ

en: Invalid SNAC
or: ଅମାନ୍ଯ SNAC

en: Invalid Server
or: ଅମାନ୍ଯ ସରଭର

en: Invalid Server Name
or: ଅମାନ୍ଯ ସରବର ନାମ

en: Invalid XML
or: ଅମାନ୍ଯ XML

en: Invalid XMPP ID
or: ଅମାନ୍ଯ XMPP ID

en: Invalid XMPP ID. Domain must be set.
or: ଅବୈଧ XMPP ID. ଡମେନକୁ ସେଟ କରିବା ଉଚିତ।

en: Invalid authzid
or: ଅମାନ୍ଯ ଅଥ୍ଜିଡ

en: Invalid challenge from server
or: ସରଭରରୁ ଧମକି ଅମାନ୍ଯ

en: Invalid chat room name
or: ଅବୈଧ ଚାର୍ଟ କୋଠରୀ ନାମ

en: Invalid error
or: ଅମାନ୍ଯ ତ୍ରୁଟି

en: Invalid nickname
or: ଅମାନ୍ଯ ଉପନାମ

en: Invalid proxy settings
or: ଅମାନ୍ଯ ପ୍ରୋକ୍ସି ସେଟିଙ୍ଗଗୁଡିକ

en: Invalid response from server
or: ସର୍ଭରରୁ ଅବୈଧ ଉତ୍ତର

en: Invalid title
or:  ଅମାନ୍ଯ ଶୀର୍ଷକ

en: Invert
or: ଓଲଟାଅ

en: Invincible
or: ଅଜେଯ

en: Invisible
or: ଅଦୃଶ୍ଯ

en: Invitation from: %s
    
    Sent: %s
or: ଠାରୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ: %s
    
    ପଠାଗଲା: %s

en: Invitation only
or: କେବଳ ନିମଂତ୍ରଣ

en: Invitation to Conversation
or: ସଂଭାଷଣକୁ ନିମଂତ୍ରଣ

en: Invite
or: ନିମନ୍ତ୍ରଣକରନ୍ତୁ

en: Invite Buddy Into Chat Room
or: ଚାଟ ରୁମକୁ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ନିମଂତ୍ରିତ କର

en: Invite Group to Conference...
or: ସମୂହକୁ ସଭା ପାଇଁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କର...

en: Invite List
or: ତାଲିକା ନିମଂତ୍ରିତ କର

en: Invite to Conference
or: ସଭାକୁ ଆମନ୍ତ୍ରିତ କର

en: Invite to Conference...
or: ସଭାକୁ ଆମନ୍ତ୍ରିତ କର ...

en: Invite to chat
or: ଚାର୍ଟରେ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Invite user to a conference
or: ଗୋଟିଏ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାକୁ ସଭାକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କର

en: Invite...
or: ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ...

en: Irish
or: ଆଇରିସ

en: Is no longer i_dle
or: ଆଉ ନିଷ୍କ୍ରିଯ_ ହୁଏ ନାହିଁ

en: Is no longer idle
or: ଆଉ ଅଧିକ ସମୟ ପାଇଁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ନୁହେଁ

en: Italian
or: ଇଟାଲିଆନ

en: Italic
or: ତେର୍ଚ୍ଛା

en: Item Not Found
or: ଜିନିଷ ମିଳି ନାହିଁ

en: Japanese
or: ଜାପାନୀ

en: Jealous
or: ଇର୍ଷା

en: Job Role
or: କାର୍ୟ୍ଯ କ୍ଷେତ୍ର

en: Job Title
or: କାର୍ଯ୍ଯ ଶୀର୍ଷକ

en: John Noname
or: ଜନ ନାମନାହିଁ

en: Join
or: ୟୋଗଦିଅ

en: Join Chat
or: ଚାଟରେ ୟୋଗ ଦିଅ

en: Join Chat...
or: ଚାର୍ଟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ...

en: Join Private Group
or: ବ୍ଯକ୍ତିଗତ ସମୂହରେ ୟୋଗ ଦିଅ

en: Join a Chat
or: ଏକ ଚାଟରେ ୟୋଗ ଦିଅ

en: Join/Part Hiding
or: ୟୋଗ କର/ଲୁପ୍ତ ଅଂଶ

en: Joining %s requires an invitation.
or: %s  ୟୋଗ ଦେବାକୁ ନିମଂତ୍ରଣ ଆବଶ୍ଯକ

en: Jump to markerline
or: ଚିହ୍ନଟ ଧାଡ଼ିକୁ ଡିଅନ୍ତୁ

en: Just logged in
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ଲଗଇନ ହୋଇଛି

en: Just logged out
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ଲଗଆଉଟ ହୋଇଛି

en: Ka-Hing Cheung
or: କା-ହିଙ୍ଗ ଚୁଙ୍ଗ

en: Kannada
or: କନ୍ନଡ

en: Kannada Translation team
or: କନ୍ନଡ ଅନୁବାଦକ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ

en: Key Agreement
or: କି ଚୁକ୍ତିପତ୍ର

en: Key Agreement Request
or: କି ଚୁକ୍ତିପତ୍ର ଅନୁରୋଧ

en: Key Agreement failed
or: କି ଚୁକ୍ତିପତ୍ର ବିଫଳ ହେଲା

en: Key Exchange failed
or: କି ବିନିମଯ ବିଫଳ

en: Key Length: 	%d bits
or: କି  ଲମ୍ବା: 	%d ବିଟସ

en: Key Pair Generation failed
or: କି ୟୁଗଳ ଉତ୍ପାଦନ ବିଫଳ ହେଲା

en: Key agreement cannot be started with yourself
or: ଆପଣଙ୍କ ସହିତ କି ଚୁକ୍ତିପତ୍ର ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ

en: Key agreement failed
or: କି ଚୁକ୍ତିପତ୍ର ବିଫଳ

en: Key agreement is already started
or: କି ଚୁକ୍ତିପତ୍ର ଆଗରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି

en: Key agreement request received from %s. Would you like to perform the key agreement?
or: କି ଚୁକ୍ତିପତ୍ର %s ରୁ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛି ୤ ଆପଣ କି ଚୁକ୍ତିପତ୍ର କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କି ?

en: Key agreement was aborted
or: କି ଚୁକ୍ତିପତ୍ର ନିଷ୍ଫଳ ହେଲା

en: Key length
or: କି ଦୈର୍ଘ୍ଯ

en: Keyboard Shortcuts
or: କିବୋର୍ଡ ସର୍ଟକଟଗୁଡିକ

en: Khmer
or: ଖେମେର

en: Kicked (%s)
or: ବାହାର କରିଦିଆଯାଇଛି (%s)

en: Kicked by %s (%s)
or: %s (%s) ଦ୍ବାରା ପଦାଘାତ

en: Kill User
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ହଟାଅ

en: Killed by %s (%s)
or: %s (%s) ଦ୍ବାରା ନଷ୍ଟ କରାଗଲା

en: Konqueror
or: କଙ୍କରର

en: Korean
or: କୋରିଆନ

en: Kurdish
or: କୁର୍ଦ୍ଦିଶ

en: Lao
or: ଲାଓ

en: Last Known Client
or: ଶେଷ ଜଣା କ୍ଳାଏଣ୍ଟ

en: Last Name
or: ଶେଷ ନାମ

en: Last Said
or: ଅନ୍ତିମ କଥା

en: Last Seen
or: ଅନ୍ତିମ ସାକ୍ଷାତ

en: Last created window
or: ଶେଷରେ ସୃଷ୍ଟି ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Last name
or: ଶେଷ ନାମ

en: Last name:
or: ଶେଷ ନାମ:

en: Lastlog
or: ଶେଷଲଗ୍

en: Lastlog plugin.
or: ଶେଷଲଗ୍ ପ୍ଲଗଇନ ।

en: Later
or: ପରବର୍ତ୍ତି

en: Layout
or: ବିନ୍ଯାସ

en: Left
or: ବାମ

en: Left Vertical
or: ବାମ ଦଣ୍ଡରୂପୀ

en: Let others see what computer you are using
or: ଆପଣ କୋଉ କମ୍ପ୍ଯୁଟର ଉପୟୋଗ କରୁଛନ୍ତି ଅନ୍ଯମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ

en: Let others see what services you are using
or: ଆପଣ କୋଉ ସେବାଗୁଡିକ ଉପୟୋଗ କରୁଛନ୍ତି ଅନ୍ଯମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ୤

en: Lets you send raw input to text-based protocols.
or: ଆପଣଙ୍କୁ ଅପକ୍ବ ଇନପୁଟ୍ ଲେଖ ଭିତ୍ତିକ ପ୍ରୋଟୋକଲକୁ ପଠାଇବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦିଏ ୤

en: Level
or: ସ୍ତର

en: List of %d user:
     | List of %d users:
or[0]: %d ଚାଳକର ତାଲିକା:
or[1]: %d ଚାଳକମାନଙ୍କର ତାଲିକା:

en: List overflow
or: ସୂଚୀ  ଉଛୁଳି ପଡୁଛି

en: Listening to music
or: ସଙ୍ଗୀତ ଶୁଣୁଅଛି

en: Lithuanian
or: ଲିଥୁଆନିଆନ

en: Live Video
or: ପ୍ରତ୍ଯକ୍ଷ ଭିଡିଓ

en: Load Buddylist...
or: ବନ୍ଧୁତାଲିକା ଲୋଡକର...

en: Load buddylist from file...
or: ଫାଇଲରୁ ବନ୍ଧୁ ତାଲିକା ଲୋଡ କର...

en: Loads .NET plugins with Mono.
or:  .NET ପ୍ଲଗ-ଇନ ଗୁଡିକୁ ମନୋ ସହିତ ଲୋଡ କରେ ୤

en: Local Buddy List Only
or: ସ୍ଥାନୀଯ ବନ୍ଧୁ ତାଲିକା କେବଳ

en: Local File:
or: ସ୍ଥାନୀଯ ଫାଇଲ:

en: Local Port
or: ସ୍ଥାନୀୟ ପୋର୍ଟ

en: Local Time
or: ସ୍ଥାନୀୟ ସମୟ

en: Local server start time: %s
    Local server uptime: %s
    Local server clients: %d
    Local server channels: %d
    Local server operators: %d
    Local router operators: %d
    Local cell clients: %d
    Local cell channels: %d
    Local cell servers: %d
    Total clients: %d
    Total channels: %d
    Total servers: %d
    Total routers: %d
    Total server operators: %d
    Total router operators: %d
or: ସ୍ଥାନୀଯ ସର୍ଭର ଆରମ୍ଭ ସମଯ: %s
    ସ୍ଥାନୀଯ ସର୍ଭର ଅପସମଯ: %s
    ସ୍ଥାନୀଯ ସର୍ଭର ଗ୍ରାହକଗୁଡିକ: %d
    ସ୍ଥାନୀଯ ସର୍ଭର ଚ୍ଯାନେଲଗୁଡିକ: %d
    ସ୍ଥାନୀଯ ସର୍ଭର କାର୍ୟ୍ଯକର୍ତ୍ତାମାନେ: %d
    ସ୍ଥାନୀଯ ରାଉଟର କାର୍ୟ୍ଯକର୍ତ୍ତାମାନେ: %d
    ସ୍ଥାନୀଯ ସେଲ ଗ୍ରାହକଗୁଡିକ: %d
    ସ୍ଥାନୀଯ ସେଲ ଚ୍ଯାନେଲଗୁଡିକ: %d
    ସ୍ଥାନୀଯ ସେଲ ସର୍ଭରଗୁଡିକ: %d
    ମୋଟ ଗ୍ରାହକ : %d
    ମୋଟ ଚ୍ଯାନେଲ୍: %d
    ମୋଟ ସର୍ଭର: %d
    ମୋଟ ରାଉଟର: %d
    ମୋଟ ସର୍ଭର କାର୍ୟ୍ଯକର୍ତ୍ତା: %d
    ମୋଟ ରାଉଟର କାର୍ୟ୍ଯକର୍ତ୍ତା: %d

en: Locality
or: ସ୍ଥାନୀଯ

en: Location
or: ଅବସ୍ଥାନ

en: Log Deletion Failed
or: ଲଗ ଅପସାରଣ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Log Directory
or: ବିବରଣୀ ପଞ୍ଜିକାକୁ ଲଗ କର

en: Log IMs
or: ଲଗ IMs

en: Log In
or: ଲଗଇନ

en: Log Out
or: ଲଗଆଉଟ କରନ୍ତୁ

en: Log Reader
or: ପାଠକକୁ ଲଗ କର

en: Log _format:
or: ଲଗ_ଫର୍ମାଟ:

en: Log all _instant messages
or: ସବୁ ତ୍ବରିତ ସଂଦେଶକୁ _ଲଗ କର

en: Log all _status changes to system log
or: ସବୁ ସ୍ଥିତି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଗୁଡିକୁ _ ସିଷ୍ଟମ ଲଗରେ ଲଗ କର

en: Log all c_hats
or: ସବୁ ଚାଟକୁ ଲଗ କର

en: Log chats
or: ଲଗ ଚାଟସବୁ

en: Log format
or: ଲଗ ଫର୍ମାଟ

en: Log status change events
or: ସ୍ଥିତି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟଣାଗୁଡିକ ଲଗ୍ କର

en: Logged In
or: ରେ ଲଗ କରିଛି

en: Logged Off
or: ଲଗ ଅଫ

en: Logging
or: ଲଗିଙ୍ଗ

en: Logging can be enabled from Tools -> Preferences -> Logging.
    
    Enabling logs for instant messages and/or chats will activate history for the same conversation type(s).
or: ଟୁଲ୍‌ଗୁଡିକଠାରୁ ଲଗିଙ୍ଗ ସକ୍ଷମ ହୋଇ ପାରିବ -> ପସନ୍ଦଗୁଡିକ -> ଲଗିଙ୍ଗ।
    
    ଶୀଘ୍ର ସଂଦେଶଗୁଡିକ ପାଇଁ ଲଗ ସକ୍ଷମ ହେଉଛି ଏବଂ / କିମ୍ବା ସେହି ସମ୍ଭାଷଣ ପ୍ରକାର (ଗୁଡିକ)ପାଇଁ ଚାଟ ଗୁଡିକ ଇତିହାସକୁ ସକ୍ରିଯ କରିବ ।ଗ/or chats will activate history for the same conversation type(s).

en: Logging of this conversation failed.
or: ଏହି ସଂଭାଷଣର ଲଗିଙ୍ଗ ବିଫଳ ହେଲା ୤

en: Logging started. Future messages in this conversation will be logged.
or: ଲଗିଙ୍ଗ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ୤ ଆଉ ସଂଦେଶ ଗୁଡିକ ଏହି ସଂଭାଷଣରେ ଲଗ ହେବ ୤

en: Logging stopped. Future messages in this conversation will not be logged.
or: ଲଗିଙ୍ଗ ବନ୍ଦ ହେଲା ୤ ଆଉ ସଂଦେଶ ଗୁଡିକ ଏହି ସଂଭାଷଣରେ ଲଗ ହେବ ନାହିଁ ୤

en: Login Acknowledged
or: ଲଗ-ଇନ ସ୍ବୀକୃତ ହେଲା

en: Login Options
or: ଲଗ-ଇନ୍ ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ

en: Login Redirected
or: ଲଗ-ଇନ ପୁନଃ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ହେଲା

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ

en: Lonely
or: ଏକୁଟିଆ

en: Lost
or: ହଜିଯାଇଛି

en: Lost connection with server: %s
or: ସର୍ଭର ସହିତ ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇଛି: %s

en: Lost connection with the remote user:<br>%s
or: ଦୂରସ୍ଥ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ସହିତ ସଂୟୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହେଲା:<br>%s

en: Loud
or: ଶବ୍ଦକାରୀ

en: Louder
or: ଉଚ୍ଚ ଶବ୍ଦକାରୀ

en: Loudest
or: ଉଚ୍ଚତମ ଶବ୍ଦକାରୀ

en: Lucky
or: ଭାଗ୍ୟବାନ

en: Lunch
or: ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: MOTD for %s
or: %s ପାଇଁ MOTD

en: MSN Messenger
or: MSN ସମ୍ବାଦ ବାହକ

en: M_ute sounds
or: ଧ୍ୱନିକୁ ନିଷବ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_u)

en: Macedonian
or: ମେସୀଡୋନିୟାନ

en: Mail Checker
or: ମେଲ ୟାଞ୍ଚକାରୀ

en: Mail dialog
or: ମେଲ ସଂଳାପ

en: Mailstop
or: ମେଲଷ୍ଟୋପ

en: Malay
or: ମାଳୟ

en: Male
or: ମେଲ

en: Male or female
or: ପୁରୁଷ କିମ୍ବା ସ୍ତ୍ରୀ

en: Malformed BOSH URL
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ BOSH URL

en: Malformed XMPP ID
or: ବିକୃତ XMPP ID

en: Malicious challenge from server
or: ସର୍ଭରରୁ ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ ଆପତ୍ତି

en: Manual
or: ପୁସ୍ତିକା

en: Manually
or: ସ୍ବୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ

en: Marathi
or: ମୋରାଠୀ

en: Markerline
or: ଚିହ୍ନକର୍ତ୍ତା ରେଖା

en: Master archive is misconfigured
or: ମୂଖ୍ଯ ଲେଖାଗାର ସଠିକ ଭାବେ କନଫିଗର ହୋଇ ନାହିଁ

en: Maximum last-seen difference:
or: ସର୍ବାଧିକ ଶେଷ-ଦେଖାୟାଇଥିବା ପାର୍ଥକ୍ଯ:

en: Maximum response timeout:
or: ସର୍ବାଧିକ ପ୍ରତିକ୍ରିଯା ସମଯସମାପ୍ତି:

en: Mean
or: ମଧ୍ଯମ

en: Media Initiation Failed
or: ମେଡିଆ ପ୍ରାରମ୍ଭିକରଣ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Meeting friends
or: ସାଥୀମାନଙ୍କୁ ଦେଖାକରୁଅଛି

en: Member Since
or: ଏପର୍ୟ୍ଯନ୍ତ ସଦସ୍ଯ

en: Merge Groups
or: ସମୂହଗୁଡିକୁ ମିଶାଇବା

en: Merge List from Server
or: ସରଭରରୁ ତାଲିକା ମିଶାଅ

en: Merge and Save List to Server
or: ସରଭରକୁ ତାଲିକା ମିଶାଅ ଏବଂ ସଂଚଯ କର

en: Merging these contacts will cause them to share a single entry on the buddy list and use a single conversation window. You can separate them again by choosing 'Expand' from the contact's context menu
or: ଏହି ସମ୍ପର୍କଗୁଡ଼ିକୁ ମିଶାଇବା ଦ୍ୱାରା ତାହା ସେମାନଙ୍କୁ ସାଥୀ ତାଲିକାରେ ଗୋଟିଏ ଏକକ ଭରଣ କରିଥାଏ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ୱିଣ୍ଡୋ ବ୍ୟବହାର କରିଥାଏ। ସମ୍ପର୍କର ପ୍ରସଙ୍ଗ ତାଲିକାରୁ 'Expand' କୁ ବାଛିକରି ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ପୁଣିଥରେ ପୃଥକ କରିପାରିବେ

en: Message
or: ସନ୍ଦେଶ

en: Message (Nick Said) Text
or: ସନ୍ଦେଶ (Nick Said) ପାଠ୍ୟ

en: Message Notification
or: ସଂଦେଶ ବିଜ୍ଞାପନ

en: Message Text
or: ସନ୍ଦେଶ ପାଠ୍ୟ

en: Message Timestamp Formats
or: ସଂଦେଶ ଟାଇମସ୍ଟାମ୍ପ ଫର୍ମାଟଗୁଡିକ

en: Message could not be sent because the maximum length was exceeded.
or: ସଂଦେଶ ପଠାୟାଇ ପାରିଲା ନାହିଁ କାରଣ ସର୍ବାଧିକ ଲମ୍ବା ଅତିକ୍ରମ ହୋଇ ଥିଲା ୤

en: Message could not be sent.
or: ସଂଦେଶ ପଠାୟାଇ ପାରିଲା ନାହିଁ ୤

en: Message delivery to %s failed: %s
or: %s କୁ ସଂଦେଶ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବିଫଳ ହୋଇଛି: %s

en: Message from %s
or: %s ରୁ ସଂଦେଶ

en: Message of the Day
or: ଆଜି ଦିନର ସଂଦେଶ

en: Message received
or: ସନ୍ଦେଶ ପ୍ରାପ୍ତ

en: Message received begins conversation
or: ସଂଦେଶ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛି ସଂଭାଷଣ ଆରମ୍ଭ କର

en: Message sent
or: ସନ୍ଦେଶ ପଠାଯାଇଅଛି

en: Message was not sent, because you are not signed on.
or: ସନ୍ଦେଶକୁ ପଠାଯାଇନାହିଁ, କାରଣ ଆପଣ ହସ୍ତାକ୍ଷର କରିନାହାନ୍ତି।

en: Message:
or: ସଂଦେଶ:

en: Messenger Plus!
or: ସଂଦେଶବାହକ ପ୍ଲସ!

en: Method:
or: ପଦ୍ଧତି:

en: Microphone
or: ମାଇକ୍ରୋଫୋନ

en: Middle Name
or: ମଧ୍ଯନାମ

en: Middle mouse button
or: ମଧ୍ଯଭାଗ ମାଉସ ବଟନ

en: Minimi_ze new conversation windows
or: ନୂତନ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ୱିଣ୍ଡୋଗୁଡ଼ିକୁ କ୍ଷୁଦ୍ର କରନ୍ତୁ (_z)

en: Minimum input area height in lines:
or: ଧାଡ଼ିଗୁଡ଼ିକରେ ସର୍ବନିମ୍ନ ନିବେଶ କ୍ଷେତ୍ର ଉଚ୍ଚତା:

en: Minutes
or: ମିନିଟଗୁଡିକ

en: Minutes before changing status
or: ସ୍ଥିତିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାର ଗୋଟିଏ ମିନଟ ପୂର୍ବରୁ

en: Misc
or: ଅନ୍ଯାନ୍ଯ

en: Miscellaneous
or: ବିବିଧ

en: Missing protocol plugin for %s
or: %s ପାଇଁ ଅନୁପସ୍ଥିତ ପ୍ରୋଟକଲ ପ୍ଲଗ-ଇନ୍

en: Mobile
or: ମୋବାଇଲ

en: Mobile Phone
or: ମୋବାଇଲ ଫୋନ

en: Modify
or: ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Modify Account
or: ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Modify Buddy Pounce
or: ସାଥୀ ଝପଟକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Mongolian
or: ମୋଙ୍ଗୋଲିୟାନ

en: Mono Plugin Loader
or: ଏକକ ପ୍ଲଗ-ଇନ ଲୋଡର

en: Mood
or: ଭାବ

en: Mood Comment
or: ଭାବନା ମନ୍ତବ୍ଯ

en: Mood Name
or: ଭାବନା ନାମ

en: Mood Text
or: ଭାବନା ପାଠ୍ୟ

en: Moody
or: ଭାବ ବିହ୍ୱଳ

en: More than one user was found with the same name. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
or: ସମାନ ନାମର ଏକରୁ ଅଧିକ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା  ମିଳିଥିଲେ ୤ ବନ୍ଧୁ ତାଲିକାରେ ୟୋଗ କରିବାପାଇଁ ତାଲିକାରୁ ସଠିକ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାର ମନୋନୀତ କର ୤

en: More than one user was found with the same public key. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
or: ଏକରୁ ଅଧିକ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଏକ ସମାନ ସାର୍ବଜନୀନ କି ମିଳିଛି ୤ ବନ୍ଧୁ ତାଲିକାରେ ୟୋଗ କରିବା ପାଇଁ ତାଲିକାରୁ ସଠିକ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ମନୋନୀତ କର୤

en: Mouse Gestures
or: ମାଉସର ସଂକେତଗୁଡିକ

en: Mouse Gestures Configuration
or: ମାଉସ ସଂକେତ କନଫିଗରେସନ

en: Move to
or: କୁ ଘୁଞ୍ଚାନ୍ତୁ

en: Mozilla
or: ମୋଜିଲା

en: Multiple plugins will be unloaded.
or: ବହୁବିଧ ପ୍ଲଗ-ଇନଗୁଡିକ ଅନଲୋଡ ହେବ ୤

en: Music Messaging
or: ସଂଗୀତ ସଂଦେଶ କରିବା

en: Music Messaging Configuration
or: ସଂଗୀତ ସଂଦେଶକରିବା କନଫିଗରେସନ

en: Music Messaging Plugin for collaborative composition.
or: ଏକତ୍ରିତ ଭାବରେ କାର୍ୟ୍ଯ କରିବା ରଚନା ପାଇଁ ସଂଗୀତ ସଂଦେଶ କରିବା ପ୍ଲଗ-ଇନ ୤

en: Music messaging session confirmed.
or: ସଂଗୀତ ସଂଦେଶ କରିବା ଅଧିବେଶନ ସୁନିଶ୍ଚିତ ହେଲା ୤

en: Mute _Sounds
or: ଧ୍ୱନି ନିଶବ୍ଦ (_S)

en: NAME
or: ନାମ

en: N_ew conversations:
or: ନୂଆ_ସଂଭାଷଣ ଗୁଡିକ:

en: Name
or: ନାମ

en: Name: %s
    Version: %s
    Description: %s
    Author: %s
    Website: %s
    Filename: %s
or: ନାମ : %s
    ରୂପାନ୍ତର : %s
    ବର୍ଣ୍ଣନା : %s
    ଲେଖକ: %s
    ଉଏବସାଇଟ: %s
     ଫାଇଲ ନାମ: %s

en: Nepali
or: ନେପାଳୀ

en: Nervous
or: ଭୟଭୀତ

en: Nested Grouping (experimental)
or: ସଂଲଗ୍ନ ଉପଶ୍ରେଣୀବିଭାଗ (ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ)

en: Nested Subgroup
or: ସଂଲଗ୍ନ ଉପଶ୍ରେଣୀବିଭାଗ

en: Network
or: ନେଟୱର୍କ

en: Network Statistics
or: ନେଟଉଆର୍କ ପରିସଂଖ୍ଯାନ

en: Network is empty
or: ନେଟୱର୍କଟି ଖାଲି ଅଛି

en: Neutral
or: ନିଷ୍ପକ୍ଷ

en: Never
or: କେବେ ନୁହେଁ

en: New Account
or: ନୂତନ ଆକାଉଣ୍ଟ

en: New Buddy Pounce
or: ନୂଆ ବନ୍ଧୁ ପାଉନସ

en: New Conference
or: ନୂଆ ସଭା

en: New Event
or: ନୂଆ ଘଟଣା

en: New Instant Message
or: ନୂଆ ତ୍ବରିତ ସଂଦେଶ

en: New Line
or: ନୂଆ ରେଖା

en: New Mail
or: ନୂଆ ମେଲ

en: New Person
or: ନୂଆ ବ୍ଯକ୍ତି

en: New Pounces
or: ନୂତନ ପାଉନସଗୁଡ଼ିକ

en: New Version Available
or: ନୂଆ ଭାଷାନ୍ତର ଉପଲବ୍ଧ ଅଛି

en: New _Message...
or: ନୂତନ ସନ୍ଦେଶ (_M)...

en: New _mail notifications
or: ନୂତନ ମେଲ ବିଜ୍ଞପ୍ତିଗୁଡ଼ିକ (_m)

en: New mail notifications
or: ନୂଆ ମେଲ ବିଜ୍ଞାପନଗୁଡିକ

en: New password
or: ନୂଆ ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ

en: New password (again)
or: ନୂଆ ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ(ପୁଣିଥରେ)

en: New passwords do not match.
or: ନୂଆ ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ ମେଳ ଖାଇନି୤

en: New status...
or: ନୂତନ ସ୍ଥିତି...

en: New tab
or: ନୂଆ ଟାବ

en: New window
or: ନୂଆ ଉଇଣ୍ଡୋ

en: New...
or: ନୂତନ...

en: Nick
or: ନିକ

en: Nick Said
or: ନିକ କହିଲା

en: Nick changing not supported in non-MUC chatrooms
or: ନନ-MUC ଚାଟରୁମରେ ନିକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମର୍ଥିତ ହୋଇନାହିଁ

en: Nick or channel is temporarily unavailable.
or: ନିକ କିମ୍ବା ଚ୍ଯାନେଲ ଅସ୍ଥାଯୀ ଭାବରେ ଅନୁପଲବ୍ଧ ଅଛି ୤

en: Nickname
or: ଡାକ ନାମ

en: Nickname in use
or: ଉପନାମ ବ୍ଯବହାର କର

en: Nihilist
or: ନିହିତାଲିକା

en: No
or: ନାଁ

en: No Grouping
or: କୌଣସି ଶ୍ରେଣୀବିଭାଗ ନାହିଁ

en: No MOTD available
or: MOTD ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: No Matches
or: କୌଣସି ମେଳ ନାହିଁ

en: No Message of the Day available
or: ଆଜିର କୌଣସି ସଂଦେଶ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: No Proxy
or: କୌଣସି ପ୍ରୋକ୍ସି ନାହିଁ

en: No Sound
or: ଧ୍ୱନି ନାହିଁ

en: No actions available
or: କାର୍ୟ୍ଯ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: No codecs found. Install some GStreamer codecs found in GStreamer plugins packages.
or: କୌଣସି କଡ଼େକ ମିଳିଲାନାହିଁ। କିଛି GStreamer କଡେକଗୁଡ଼ିକ GStreamer ପ୍ଲଗଇନ ପ୍ୟାକେଜଗୁଡ଼ିକରେ ମିଳିଛି।

en: No codecs left. Your codec preferences in fs-codecs.conf are too strict.
or: କୋଣସି କଡେକ ବଳିନାହିଁ। fs-codecs.conf ରେ ଥିବା ଆପଣଙ୍କର କଡେକ ପସନ୍ଦଗୁଡ଼ିକ ଅତ୍ୟଧିକ ଜଟିଳ।

en: No configuration options for this plugin.
or: ଏହି ପ୍ଲଗ୍ଇନ ପାଇଁ କୌଣସି କନଫିଗରେସନ ବିକଳ୍ପ ନାହିଁ।

en: No file transfer session active
or: କୌଣସି ଫାଇଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଅଧିବେଶନ ସକ୍ରିଯ ନାହିଁ

en: No logs were found
or: କୌଣସି ଲଗ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: No match
or: କୌଣସି ମେଳକ ନାହିଁ

en: No matches
or: କୌଣସି ମେଳ ନାହିଁ

en: No matching users found
or: କୌଣସି ମେଳ ହେଉଥିବା ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା  ମିଳିଲେ ନାହିଁ ୤

en: No message
or: କୌଣସି ସନ୍ଦେଶ ନାହିଁ

en: No name
or: କୌଣସି ନାମ ନାହିଁ

en: No proxy
or: କୌଣସି ପ୍ରୋକ୍ସି ନାହିଁ

en: No public key was received
or: କୌଣସି ସାର୍ବଜନୀନ କି ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇନଥିଲା

en: No reason
or: କୌଣସି କାରଣ ନାହିଁ

en: No reason given.
or: କୌଣସି କାରଣ ଦିଆୟାଇ ନାହିଁ୤

en: No results found for email address %s
or: ଇମେଲ ଠିକଣା %s ପାଇଁ କୌଣସି ଫଳାଫଳ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: No server statistics available
or: କୌଣସି ସରଭର ପରିସଂଖ୍ଯାନ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: No session ID given
or: କୌଣସି ଅଧିବେଶନ ID ଦିଆଯାଇନାହିଁ

en: No sounds
or: ଶବ୍ଦ ନାହିଁ

en: No such channel
or: ସେମିତି କୌଣସି ଚ୍ଯାନେଲ ନାହିଁ

en: No such command (in this context).
or: (ଏହି ବିଷଯରେ) ସେମିତି କୌଣସି ଆଦେଶ ନାହିଁ୤

en: No such command.
or: ସେମିତି କୌଣସି ଆଦେଶ ନାହିଁ

en: No such nick or channel
or: ସେମିତି କୌଣସି ନିକ କିମ୍ବା ଚ୍ଯାନେଲ ନାହିଁ

en: No topic is set
or: କୌଣସି ବିଷଯ ସେଟ ହୋଇନାହିଁ

en: No users found
or: କୌଣସି ଚାଳକ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Non-matching Hosts
or: ଅନନୁରୂପ ହୋଷ୍ଟଗୁଡିକ

en: None
or: କିଛି ନୁହେଁ

en: None (To pending)
or: କେହି ନୁହେଁ (କୁ ସ୍ଥଗିତ କରିବା)

en: None of your accounts are idle.
or:  ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବି ଆକାଉଣ୍ଟ  ନିଷ୍କ୍ରିଯ ନୁହଁନ୍ତି୤

en: Normal
or: ସାଧାରଣ

en: Norwegian Nynorsk
or: ନରୱେୟାନ ନିନୋରସ୍କ

en: Not Acceptable
or: ଗ୍ରହଣୀଯ ନୁହେଁ

en: Not Allowed
or: ଅସ୍ବୀକୃତ

en: Not Authorized
or: ଅଧିକୃତ ନୁହେଁ

en: Not Available
or: ଅନୁପଲବ୍ଧ

en: Not connected to the server
or: ସର୍ଭର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ହୋଇନାହିଁ

en: Not implemented yet.
or: ଏପର୍ୟ୍ଯନ୍ତ ଲାଗୁ କରାୟାଇ ନାହିଁ ।

en: Not logged in
or: ଲଗଡ-ଇନ୍ ନାହିଁ

en: Not started
or: ଆରମ୍ଭ ହୋଇନାହିଁ

en: Not supported
or: ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: Not supported by client
or: ଗ୍ରାହକ ଦ୍ବାରା ସମର୍ଥିତ ନୁହେଁ

en: Not supported by host
or: ହୋଷ୍ଟ ଦ୍ବାରା ସମର୍ଥିତ ନୁହେଁ

en: Not while on AOL
or: AOL ରେ ନ ଥିଲାବେଳେ

en: Note
or: ଟିପ୍ପଣୀ

en: Note: The preference for "New conversations" must be set to "By conversation count".
or: ଟିପ୍ପଣୀ: "New conversations" ପାଇଁ ପସନ୍ଦକୁ "By conversation count" ରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସେଟ କରାଯିବା ଉଚିତ।

en: Notes
or: ଟିପପ୍ଣୀଗୁଡିକ

en: Notes Address Book Group
or: ନୋଟସ ଠିକଣା ପୁସ୍ତକ ସମୂହ

en: Notes Address Book Information
or: ଠିକଣା ପୁସ୍ତକ ସୂଚନା ଲେଖିରଖେ

en: Notes Address Book group results
or:  ନୋଟସ  ଠିକଣା ପୁସ୍ତକ ସମୂହ ଫଳାଫଳାଗୁଡିକ

en: Notification Methods
or: ବିଜ୍ଞାପନ ପଦ୍ଧତିଗୁଡିକ

en: Notification Removal
or: ବିଜ୍ଞାପନ ହଟାଅ

en: Notifies in a conversation window when a buddy goes or returns from away or idle.
or: ୟେବେ ଏକ ବନ୍ଧୁ ଦୂରକୁ ୟାଏ ବା ଫେରେ କିମ୍ବା ନିଷ୍କ୍ରିଯ ହୁଏ ସଂଭାଷଣ ଉଇଣ୍ଡୋରେ ବିଜ୍ଞାପିତ କରିଥାଏ୤

en: Notify Dialog
or: ଡାଏଲଗକୁ ବିଜ୍ଞାପିତ କର

en: Notify For
or: ପାଇଁ ଜଣାଇ ଦିଅ

en: Notify When
or: ଜଣାଅ କେବେ

en: Notify buddies when you are typing
or: ତୁମେ ଟାଇପ କରିବା ସମଯରେ ବନ୍ଧୁଗଣ କୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଦିଅ

en: Notify with a popup when an autoaccepted file transfer is complete
    (only when there's no conversation with the sender)
or: ୟେତେବେଳେ ଏକ ସ୍ବଯଂସ୍ବୀକୃତ ଫାଇଲ୍ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି ଏକ ପପ୍ଅପ ସାହାୟ୍ଯରେ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଦିଅ
    (କେବଳ ସେତେବେଳେ ୟେତେବେଳେ ପ୍ରେରକ ସହିତ ସଂଭାଷଣ ନାହିଁ )

en: Notify with a toaster when
or: ଏକ ଟୋଷ୍ଟରରେ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଦିଅ ୟେତେବେଳେ

en: Novell GroupWise Messenger Protocol Plugin
or: ନୋଭେଲ ସମୂହଭିତ୍ତିକ ମେସେଞ୍ଜର ପ୍ରୋଟକଲ ପ୍ଲଗଇନ୍

en: Now Listening
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ଶୁଣୁଅଛି

en: Number of conversations per window
or: ପ୍ରତି ଉଇଣ୍ଡୋରେ ସଂଭାଷଣ ସଂଖ୍ଯା

en: OK
or: ଠିକ ଅଛି

en: Obsolete SNAC
or: ଅପ୍ରଚଳିତ SNAC

en: Occitan
or: ଓସିଟାନ

en: Occupied
or: ବ୍ଯବହୃତହେଉଛି

en: Offended
or: ଅପମାନିତ

en: Offering to send %s to %s
or: %s କୁ %s ପାଖକୁ ପଠାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଉଛି

en: Offline
or: ଅଫଲାଇନ

en: Offline Buddies
or: ଅଫଲାଇନ ବନ୍ଧୁମାନେ

en: Offline Message
or: ଅଫ୍‌ଲାଇନ ସଂଦେଶ

en: Offline Message Emulation
or: ଅଫଲାଇନ ସଂଦେଶ ଅନୁକରଣ

en: Offline Text
or: ଅଫଲାଇନ ପାଠ୍ୟ

en: Offline buddies
or: ଅଫଲାଇନରେ ଥିବା ସାଥୀମାନେ

en: Offline message store full
or: ଅଫଲାଇନ ସନ୍ଦେଶ ସଂରକ୍ଷଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେଲା

en: Old ICQ UTF8
or: ପୁରୁଣା ICQ UTF8

en: Old flat format
or: ପୁରୁଣା ସମତଳ ଫର୍ମାଟ

en: On Mobile
or: ମୋବାଇଲ ଉପରେ

en: On the phone
or: ଫୋନରେ

en: On unread messages
or: ଅପଠିତ ସଂଦେଶଗୁଡିକ ଉପରେ

en: One Time Password
or: ଗୋଟିଏ ଥର ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: One Time Password Support
or: ଗୋଟିଏ ଥର ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ସମର୍ଥନ

en: One or more messages may have been undeliverable.
or: ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଅଧିକ ସଂଦେଶ ଦିଆ କରାୟାଇ ନାହିଁ

en: Online
or: ଅନ ଲାଇନ

en: Online Buddies
or: ଅନଲାଇନ ବନ୍ଧୁମାନେ

en: Online Services
or: ଅନଲାଇନ୍ ସେବାଗୁଡିକ

en: Online Since
or: ଏପର୍ୟ୍ଯନ୍ତ  ଅନଲାଇନ୍

en: Online Status
or: ଅନଲାଇନ୍ ସ୍ଥିତି

en: Online Text
or: ଅନଲାଇନ ପାଠ୍ୟ

en: Online since
or: ସେତେବେଳୁ ଅନଲାଇନ

en: Online/Offline
or: ଅନଲାଇନ/ଅଫଲାଇନ

en: Online: %d
    Total: %d
or: ଅନଲାଇନ: %d
    ମୋଟ: %d

en: Only create TinyURL for URLs of this length or greater
or: ଏହି ଦୈର୍ଘ କିମ୍ବା ତଦୁର୍ଦ୍ଧ URL ଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ TinyURL ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ

en: Only enable for users on the buddy list
or: ବନ୍ଧୁ ତାଲିକାରେ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ କେବଳ ସକ୍ଷମ ହୁଏ

en: Only online
or: କେବଳ ଅନ-ଲାଇନ

en: Only replace _whole words
or: କେବଳ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଶବ୍ଦଗୁଡିକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପିତ କରନ୍ତୁ (_w)

en: Only when available
or: କେବଳ ୟେତେବେଳେ ଉପଲବ୍ଧ

en: Only when docked
or: କେବଳ ଡକ ହୋଇଥିବା ସମୟରେ

en: Only when not available
or: କେବଳ ୟେତେବେଳେ ଉପଲବ୍ଧ ନୁହେଁ

en: Opacity:
or: ଅଭେଦ୍ଯତା:

en: Ope_n an IM window
or: ଗୋଟିଏ_ IM ଉଇଣ୍ଡୋ ଖୋଲ

en: Open All Messages
or: ସବୁ ସଂଦେଶକୁ ଖୋଲ

en: Open File...
or: ଫାଇଲ ଖୋଲ...

en: Open Public Key...
or: ସାର୍ବଜନୀନ କି ଖୋଲ...

en: Open _Containing Directory
or: ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ଧାରଣ କରିଥିବାକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ (_C)

en: Open an IM window
or: ଏକ IM ଉଇଣ୍ଡୋ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open...
or: ଖୋଲ...

en: Opera
or: ଅପେରା

en: Operating System
or: ପ୍ରଚାଳନ ତନ୍ତ୍ର

en: Operator
or: ଚାଳକ

en: Optional information:
or: ଇଚ୍ଛାଧୀନ ସୂଚନା:

en: Options
or: ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ

en: Options specific to Pidgin for Windows.
or: Windows ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ Pidgin ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ।

en: Organization
or: ସଙ୍ଗଠନ

en: Organization Name
or: ସଂଗଠନ ନାମ

en: Organization Unit
or: ସଂଗଠନ ଯୁନିଟ

en: Organization: 	%s
or: ସଙ୍ଗଠନ : 	%s

en: Original password
or: ମୂଳଭୂତ ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ

en: Oriya
or: ଓଡ଼ିଆ

en: Orphans
or: ଅର୍ଫାନସ

en: Other
or: ଅନ୍ଯାନ୍ଯ

en: Others talk in chat
or: ଅନ୍ଯମାନେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ

en: Out of memory
or: ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ମ୍ରୁତି ନାହିଁ

en: Output
or: ଫଳାଫଳ

en: Outraged
or: ପ୍ରଚଣ୍ଡ

en: Overwrite
or: ନବଲିଖନ କରନ୍ତୁ

en: P.O. Box
or: ପି.ଓ ବକ୍ସ

en: PEM X.509 Certificate Export
or: PEM X.509 ପ୍ରମାଣପତ୍ର ରପ୍ତାନୀ

en: PING reply -- Lag: %lu seconds
or: PING ପୁନଃ ଉତ୍ତର ଦିଅ -- ଲାଗ: %lu ସେକେଣ୍ଡ

en: P_auses while typing
or: ଟାଇପିଙ୍ଗ କରିବା ସମଯରେ_ବିରାମ କରେ

en: P_lay a sound
or: ଧ୍ବନି ବଜାଅ

en: P_lugin
or: ପ୍ଲଗଇନ (_l)

en: P_ort:
or: ସଂଯୋଗିକୀ (_o):

en: P_ounce only when my status is not Available
or: ମୋର ସ୍ଥିତି କେବଳ ଉପଲବ୍ଧ ନଥିବା ସମୟରେ ଝପଟନ୍ତୁ (_o)

en: P_roxy
or: ପ୍ରକ୍ସି (_r)

en: Pa_ssword:
or: ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ:

en: Paging
or: ପୃଷ୍ଠା କର

en: Pashto
or: ପ୍ଯାସ୍ଟୋ

en: Pass_word:
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ (_w):

en: Passphrase
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ

en: Passphrase (retype)
or: ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦାବଳୀ(ପୁନଃଟାଇପକର)

en: Passphrase required
or: ପାସଫ୍ରେଜ ଆବଶ୍ଯକ

en: Passphrases do not match
or: ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦାବଳୀ ମେଳ ଖାଉ ନାହିଁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ

en: Password (again)
or: ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ (ପୁଣିଥରେ)

en: Password Changed
or: ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ ପରିବର୍ତ୍ତିନ ହେଲା

en: Password has expired
or: ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି

en: Password is required to sign on.
or: ସାଇନ ଅନ ହେବା ପାଇଁ ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ ଆବଶ୍ଯକ ୤

en: Password sent
or: ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ ପଠାଗଲା

en: Password:
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ:

en: Past Translators
or: ପୂର୍ବର ଅନୁବାଦକସବୁ

en: Paste as Plain _Text
or: ସାଦା _ଟେକ୍ସଟ ପରି ଲଗାଅ

en: Path to save the files in
    (Please provide the full path)
or: ରେ ଫାଇଲ୍‌ଗୁଡିକୁ ସଂଚଯ କରିବାକୁ ପଥ
    (ଦଯାକରି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ପଥ ବ୍ଯବସ୍ଥା କର)

en: Pause
or: ବିରତି

en: Paused while typing
or: ଟାଇପ କରିବା ସମୟରେ ଅଟକ ଅଛି

en: Pauses while typing
or: ଟାଇପ କରିବା ସମୟରେ ବିରାମ ନିଏ

en: Payment Required
or: ପ୍ରତିଦାନ ଆବଶ୍ଯକ

en: Penguin Pimps
or: ପେଙ୍ଗୁଇନ ପିମ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: Performing key exchange
or: କି ବିନିମଯ କରୁଛି

en: Perl Plugin Loader
or: ପେର୍ଲ ପ୍ଲଗଇନ୍ ଲୋଡର

en: Permission denied
or: ଅନୁମତି ନିଷିଦ୍ଧ

en: Permit User
or: ଉପୟୋଗ କର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ଅନୁମତି ଦିଅ

en: Persian
or: ପାର୍ସୀ

en: Persistent
or: ଦୃଢ଼

en: Person enters chat
or: ବ୍ଯକ୍ତି ଚାଟରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି

en: Person leaves chat
or: ବ୍ଯକ୍ତି ଚାଟ ଛାଡିଛି

en: Personal Information
or: ବ୍ଯକ୍ତିଗତ ସୂଚନା

en: Personal Title
or: ବ୍ଯକ୍ତିଗତ ଶୀର୍ଷକ

en: Personal Web Page
or: ବ୍ଯକ୍ତିଗତ ଉଏବ୍ ପୃଷ୍ଠା

en: Phone
or: ଫୋନ

en: Photo
or: ଫଟୋ

en: Pidgin Buddylist Theme Editor
or: Pidgin ବନ୍ଧୁତାଲିକା ପ୍ରସଙ୍ଗ ସମ୍ପାଦକ

en: Pidgin Demonstration Plugin
or: ପିଜିନ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପ୍ଲଗ୍ଇନ

en: Pidgin GTK+ Theme Control
or: ପିଜିନ GTK+ ବିଷଯବସ୍ତୁ ନିଯନ୍ତ୍ରଣ

en: Pidgin Icon Theme Editor
or: Pidgin ଚିତ୍ରସଂକେତ ପ୍ରସଙ୍ଗ ସମ୍ପାଦକ

en: Pidgin Internet Messenger
or: ପିଜିନ୍ ଇଣ୍ଟରନେଟ ସଂଦେଶବାହକ

en: Pidgin Theme Editor
or: Pidgin ପ୍ରସଙ୍ଗ ସମ୍ପାଦକ

en: Pidgin Theme Editor.
or: Pidgin ପ୍ରସଙ୍ଗ ସମ୍ପାଦକ।

en: Pidgin Tooltip
or: Pidgin ଉପକରଣ ସୂଚନା

en: Ping failed
or: ପିଙ୍ଗ ବିଫଳ

en: Ping reply received from server
or: ସରଭରରୁ ପିଙ୍ଗ ଉତ୍ତର ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛି

en: Ping timed out
or: ପିଙ୍ଗ ସମୟ ସମାପ୍ତ

en: Place Closed
or: ସ୍ଥାନ ବନ୍ଦ ହେଲା

en: Place tagged
or:  ସ୍ଥାନ ସଂଲଗ୍ନ ହେଲା

en: Plain text
or: ସାଦା ଟେକ୍ସଟ

en: Plaintext Authentication
or: ସରଳ ଟେକ୍ସଟ ପ୍ରମାଣିତ କରଣ

en: Play
or: ବଜାଅ

en: Play a sound
or: ଗୋଟିଏ ଶବ୍ଦ ବଜାନ୍ତୁ

en: Playful
or: ଚପଳ

en: Please Update the necessary fields.
or:  ଦଯାକରି ଆବଶ୍ଯକ କ୍ଷେତ୍ରଗୁଡିକୁ ଅପଡେଟ କରନ୍ତୁ ।

en: Please authorize me so I can add you to my buddy list.
or: ଦଯାକରି ମତେ ଅଧିକାର ଦିଅନ୍ତୁ  କି ୟେ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମୋ ବନ୍ଧୁ ତାଲିକାରେ ୟୋଗ କରିପାରିବି୤

en: Please enter a buddy to pounce.
or: ଦୟାକରି ପାଉନସରେ ଏକ ବନ୍ଧୁ ପ୍ରବିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ।

en: Please enter a different title for the status.
or: ଦଯାକରି ସ୍ଥିତି ପାଇଁ ଏକ ଅଲଗା ଶୀର୍ଷକ ପ୍ରବିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ।

en: Please enter a non-empty title for the status.
or: ଦଯାକରି ସ୍ଥିତି ପାଇଁ ଏକ ଅଣ-ଶୂନ୍ଯ ଶୀର୍ଷକ ପ୍ରବିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ।

en: Please enter a topic for the new conference, and an invitation message to be sent to %s
or: ନୂଆ ସଭା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ବିଷଯ ,  %s କୁ ପଠାଇବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଆମନ୍ତ୍ରଣ ସଂଦେଶ ପ୍ରବିଷ୍ଟ କର ୤

en: Please enter an alias, and the appropriate information about the chat you would like to add to your buddy list.
or: ଦଯାକରି ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ସୂଚୀରେ ୟୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଚାଟ ବିଷଯରେ ଏକ ଦ୍ବିତୀଯନାମ ଏବଂ ସଠିକ ସୂଚନା ପ୍ରବିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ୤

en: Please enter buddy information.
or: ଦଯାକରି ବନ୍ଧୁ ସୂଚନା ପ୍ରବିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ।

en: Please enter the %s channel private group name and passphrase.
or: %s ଦଯାକରି ଚ୍ଯାନେଲ ଗୋପନୀଯ ସମୂହନାମ ଏବଂ ପାସଫ୍ରେଜ ପ୍ରବେଶ କର୤

en: Please enter the URL and description of the link that you want to insert. The description is optional.
or: ଦଯାକରି URL ଏବଂ ଲିଙ୍କର ବିବରଣୀ ୟାହାକି ଆପଣ ଭର୍ତ୍ତି କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ପ୍ରବିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ୤ ଏଇ ବର୍ଣ୍ଣନା ବୈକଳ୍ପିକ ଅଟେ ୤

en: Please enter the URL of the link that you want to insert.
or: ଦଯାକରି ଲିଙ୍କର URL ପ୍ରବିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ୟାହା ଆପଣ ଭର୍ତ୍ତି କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି୤

en: Please enter the appropriate information about the chat you would like to join.
or: ଦଯାକରି କୋଉ ପ୍ରକାରର ଚାଟରେ ୟୋଗ ଦେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତାହାର ସଠିକ ସୂଚନା ପ୍ରବିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ୤

en: Please enter the buddy's username and account type below.
or: ସାଥୀର ଚାଳକନାମ ଏବଂ ଖାତା ପ୍ରକାରକୁ ନିମ୍ନରେ ଭରଣ କରନ୍ତୁ।

en: Please enter the name of the chat you want to join.
or: ଆପଣ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଚାର୍ଟର ନାମ ଭରଣ କରନ୍ତୁ।

en: Please enter the name of the group to be added.
or: ଦଯାକରି ୟୋଗ କରାୟାଉଥିବା ସମୂହର ନାମ ପ୍ରବିଷ୍ଟ କର ୤

en: Please enter the name of the user you wish to be able to contact you.
or: ଦଯାକରି ଏକ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ନାମ ପ୍ରବିଷ୍ଟ କର ୟିଏ ଆପଣ ସହିତ ସଂପର୍କ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ୤

en: Please enter the name of the user you wish to block.
or: ଦଯାକରି ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ନାମ ପ୍ରବେଶ କର ୟାହାଙ୍କୁ ପ୍ରତିରୋଧ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି୤

en: Please enter the name of the user you wish to invite, along with an optional invite message.
or: ଗୋଟିଏ ବୈକଳ୍ପିକ ଆମଂତ୍ରଣ ସଂଦେଶ ସହିତ ଦଯାକରି ଆପଣ ୟାହାକୁ ଆମଂତ୍ରିତ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ସେଇ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ନାମ ପ୍ରବିଷ୍ଟ କର୤

en: Please enter the new name for %s
or: ଦଯାକରି %sପାଇଁ ଏକ ନୂଆ ନାମ ପ୍ରବିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: Please enter the person's information below.
or: ଦଯାକରି ବ୍ଯକ୍ତିର ସୂଚନା ତଳେ ପ୍ରବେଶ କର୤

en: Please enter the username or alias of the person whose info you would like to view.
or: ଦୟାକରି ଆପଣ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଚାଳକନାମ ଅଥବା ଉପନାମକୁ ଭରଣ କରନ୍ତୁ।

en: Please enter the username or alias of the person whose log you would like to view.
or: ଆପଣ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଲଗ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ଚାଳକନାମ ଅଥବା ଉପନାମ ଭରଣ କରନ୍ତୁ।

en: Please enter the username or alias of the person you would like to Block/Unblock.
or: ଆପଣ ବ୍ଲକ କରିବା/ବ୍ଲକ ନକରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିର ଚାଳକନାମ ଅଥବା ଉପନାମକୁ ଦୟାକରି ଭରଣ କରନ୍ତୁ।

en: Please enter the username or alias of the person you would like to IM.
or: ଆପଣ IM କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିର ଚାଳକନାମ ଅଥବା ଉପନାମକୁ ଦୟାକରି ଭରଣ କରନ୍ତୁ।

en: Please enter your current password and your new password.
or: ଦଯାକରି ଆପଣଙ୍କର ଚଳିତ ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ ଏବଂ ନୂଆଁ  ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ ପ୍ରବିଷ୍ଟ କର୤

en: Please enter your new password
or: ଦଯାକରି ଆପଣଙ୍କର ନୂଆ ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ ପ୍ରବେଶ କର

en: Please fill out the information below to change your account registration.
or: ଆପଣଙ୍କର ଖାତା ପଞ୍ଜିକରଣକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପାଇଁ ନିମ୍ନରେ ଥିବା ସୂଚନାକୁ ପୁରଣ କରନ୍ତୁ।

en: Please fill out the information below to register your new account.
or: ନୂଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ପଞ୍ଜିକୃତ କରିବା ପାଇଁ ନିମ୍ନର ସୂଚନା ପୂରଣ କର୤

en: Please open the debug window and try again to see the exact error message.
or: ଦୟାକରି ତ୍ରୁଟି ନିବାରଣ ୱିଣ୍ଡୋକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରକୃତ ତ୍ରୁଟି ସନ୍ଦେଶକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପୁଣିଥରେ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ।

en: Please select the resource of %s to which you would like to send a file
or: ଦୟାକରି %s ର ଉତ୍ସକୁ ବାଛନ୍ତୁ ଯାହା ପାଖକୁ ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଫାଇଲ ପଠାଇବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛାକରୁଛନ୍ତି

en: Please select the resource of %s with which you would like to start a media session.
or: ଦୟାକରି %s ର ଉତ୍ସକୁ ବାଛନ୍ତୁ ଯାହା ସହିତ ଆପଣ ଗୋଟିଏ ମେଡିଆ ଅଧିବେଶନ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

en: Please select your mood from the list
or: ତାଲିକାରୁ ଆପଣଙ୍କର ଭାବନାକୁ ଦୟାକରି ବାଛନ୍ତୁ।

en: Please specify a new nickname for you.
or: ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ନୂତନ ଉପନାମ ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ।

en: Please update the necessary fields.
or: ଦୟାକରି ଆବଶ୍ୟକୀୟ କ୍ଷେତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ଅଦ୍ୟତନ କରନ୍ତୁ।

en: Please, enter your search criteria below
or: ଦଯାକରି ଆପଣଙ୍କର ଖୋଜିବା ନିଯମ ତଳେ ପ୍ରବିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: Plu_gins
or: ପ୍ଲଗଇନଗୁଡ଼ିକ (_g)

en: Plugin does not implement all required functions (list_icon, login and close)
or: ପ୍ଲଗଇନ ସମସ୍ତ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଫଳନଗୁଡ଼ିକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିନଥାଏ (list_icon, ସଗଇନ ଏବଂ ବନ୍ଦକରନ୍ତୁ)

en: Plugin magic mismatch %d (need %d)
or: ପ୍ଲଗ-ଇନ ୟାଦୁ %d ସହିତ ମେଳ ହେଉନାହିଁ  (%d ଆବଶ୍ଯକ)

en: Plugin need to be loaded before you can configure it.
or: ତୁମେ ଏହାକୁ କନଫିଗର କରିବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ଲଗ୍ଇନ ଲୋଡ କରିବା ଆବଶ୍ଯକ।

en: Plugins
or: ପ୍ଲଗଇନଗୁଡ଼ିକ

en: Point values to use for account...
or: ଆକାଉଣ୍ଟ ପାଇଁ ଉପୟୋଗ କରିବା ପାଇଁ  ବିନ୍ଦୁ ମୂଲ୍ଯଗୁଡିକ ...

en: Point values to use when...
or: ବିନ୍ଦୁ ମୂଲ୍ଯ ଉପୟୋଗ ପାଇଁ ୟେବେ ...

en: Policy Violation
or: ନୀତି ଉଲଙ୍ଘନ

en: Polish
or: ପୋଲିଶ

en: Polish popular IM
or: ପୋଲିଶ ଲୋକପ୍ରିଯ IM

en: Pop up a notification
or: ଏକ ବିଜ୍ଞାପନ ପପ୍ଅପ କରନ୍ତୁ

en: Pop-Up Message
or: ପପ୍-ଅପ୍ ସଂଦେଶ

en: Port
or: ସଂଯୋଗିକୀ

en: Ports
or: ପୋର୍ଟଗୁଡିକ

en: Portuguese
or: ପର୍ତୁଗୀଜ

en: Portuguese-Brazil
or: ପୋର୍ତୁଗିଜ-ବ୍ରାଜିଲ

en: Position
or: ସ୍ଥାନ

en: Possible Matches
or: ସମ୍ଭାବିତ ମେଳ ଗୁଡିକ

en: Postal Code
or: ପୋଷ୍ଟ କୋଡ

en: Postal code
or: ପୋଷ୍ଟାଲ କୋଡ

en: Pounce Target
or: ପାଉନସ ଲକ୍ଷ୍ଯ

en: Pounce When Buddy...
or: ପାଉନସ ୟେବେ ବନ୍ଧୁ...

en: Pounce on Whom
or: କାହା ଉପରେ ପାଉନସ

en: Pounce only when my status is not Available
or: ମୋର ସ୍ଥିତି ଉପଲବ୍ଧ ନହେଲେ ପାଉନସ କରନ୍ତୁ

en: Pr_eferences
or: ପସନ୍ଦ (_e)

en: Pre_view
or: ପୂର୍ବ_ଦୃଶ୍ୟ

en: Preferences
or: ପସନ୍ଦ

en: Preferred Contact
or: ପ୍ରିଯ ସଂପର୍କ

en: Preferred Language
or: ପ୍ରିଯ ଭାଷା

en: Prepend _string into window title:
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ଶୀର୍ଷକରେ ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ ସଂଲଗ୍ନ କରନ୍ତୁ (_s):

en: Prepends a newline to displayed message.
or: ପ୍ରଦର୍ଶିତ ସଂଦେଶ ପାଇଁ ଏକ ନୂଆ ଲାଇନ ପ୍ରିପେଣ୍ଡ କରେ ।

en: Prepends a newline to messages so that the rest of the message appears below the username in the conversation window.
or: ସନ୍ଦେଶଗୁଡ଼ିକ ପୂର୍ବରୁ ନୂତନ ଧାଡ଼ି ଯୋଡନ୍ତୁ ଯାହା ଫଳରେ ବଳକା ସନ୍ଦେଶଗୁଡ଼ିକ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ୱିଣ୍ଡୋରେ ଚାଳକନାମ ନିମ୍ନରେ ଦେଖାଯିବ।

en: Priority
or: ଅଗ୍ରାଧିକାର

en: Privacy
or: ଗୋପନୀଯତା

en: Private Key file
or: ବ୍ଯକ୍ତିଗତ କି ଫାଇଲ

en: Private key file
or: ବ୍ଯକ୍ତିଗତ କି ଫାଇଲ

en: Pro_tocol:
or: ପ୍ରଟୋକଲ (_t):

en: Process returned error code %d
or: ପ୍ରକ୍ରିଯା ତ୍ରୁଟି କୋଡ ଫେରାଇଲା %d

en: Profile
or: ରୂପରେଖ

en: Profile too long.
or: ପ୍ରୋଫାଇଲ ବହୁତ ଲମ୍ବା ଅଟେ।

en: Profiles
or: ପ୍ରୋଫାଇଲଗୁଡିକ

en: Progress
or: ପ୍ରଗତି

en: Protocol
or: ପ୍ରୋଟୋକଲ

en: Protocol:
or: ପ୍ରୋଟୋକଲ:

en: Proud
or: ଗର୍ବିତ

en: Provides SSL support through GNUTLS.
or: GNUTLS ଦ୍ବାରା SSLସମର୍ଥନ ୟୋଗାଇ ଦିଏ୤

en: Provides SSL support through Mozilla NSS.
or: ମୋଜିଲା NSS ଦ୍ବାରା SSL ସମର୍ଥନ ୟୋଗାଇ ଦିଏ୤

en: Provides a variety of ways of notifying you of unread messages.
or: ଅପଠିତ ସଂଦେଶ ବିଷଯରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୂଚିତ କରିବା ପାଇଁ ବିବିଧ ଉପାଯ ୟୋଗାଇ ଦିଏ୤

en: Provides a wrapper around SSL support libraries.
or: SSL ସମର୍ଥିତ ଗ୍ରନ୍ଥାଳଯ ଗୁଡିକର ଚତୁଃପାର୍ଶ୍ବରେ ଆବରଣ ୟୋଗାଇ ଦିଏ୤

en: Provides access to commonly used gtkrc settings.
or: ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଉପୟୋଗ ହେଉଥିବା gtkrc ସେଟିଙ୍ଗ ଗୁଡିକୁ ପ୍ରବେଶ ୟୋଗାଇ ଦିଏ ୤

en: Provides alternate buddylist grouping options.
or: ବୈକଳ୍ପିକ ବନ୍ଧୁତାଲିକା ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ।

en: Provides integration with Evolution.
or: କ୍ରମବିକାଶ ସହିତ ଏକତ୍ରିକରଣ ୟୋଗାଇଦିଏ ୤

en: Provides options specific to Pidgin for Windows, such as buddy list docking.
or: Windows ପାଇଁ Pidgin ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତୁ, ଯେପରିକି ସାଥୀ ତାଲିକା ଡକିଙ୍ଗ।

en: Provides support for loading Tcl plugins
or: Tcl ପ୍ଲଗ-ଇନ ଲୋଡିଙ୍ଗ ପାଇଁ ସମର୍ଥନ ୟୋଗାଇ ଦିଏ

en: Provides support for loading perl plugins.
or: ପେର୍ଲ ପ୍ଲଗଇନ୍ ଲୋଡିଙ୍ଗ କରିବା ପାଇଁ ସମର୍ଥନ ଉପଲବ୍ଧ କରାଏ୤

en: Provides support for mouse gestures
or: ମାଉସର ସଂକେତଗୁଡିକ ପାଇଁ ସମର୍ଥନ ଉପଲବ୍ଧ କରାଏ ୤

en: Proxy
or: ପ୍ରକ୍ସି

en: Proxy Server
or: ପ୍ରୋକ୍ସି ସରବର୍

en: Proxy _type:
or: ପ୍ରୋକ୍ସି _ ପ୍ରକାର :

en: Proxy preferences are configured in GNOME preferences
or: ପ୍ରକ୍ସି ପସନ୍ଦଗୁଡ଼ିକ GNOME ପସନ୍ଦରେ ବିନ୍ୟାସିତ ହୋଇଛି

en: Proxy t_ype:
or: ପ୍ରକ୍ସି ପ୍ରକାର (_y):

en: Psychic Mode
or: ମାନସିକ ମୋଡ

en: Psychic mode for incoming conversation
or: ଆସୁଥିବା ସଂଭାଷଣ ଗୁଡିକ ପାଇଁ ମାନସିକ ମୋଡ

en: PubSub Collection
or: PubSub ସଂଗ୍ରହ

en: Public Key Babbleprint
or: ସାର୍ବଜନୀନ କି ବାବଲଚିହ୍ନ

en: Public Key Babbleprint:
    %s
or: ସାର୍ବଜନୀନ କି ପ୍ରଳାପ ଚିହ୍ନ:
    %s

en: Public Key Fingerprint
or: ସାର୍ବଜନୀନ କି ଟିପଚିହ୍ନ

en: Public Key Fingerprint:
    %s
or: ସାର୍ବଜନୀନ କି ଅଙ୍ଗୁଳି ଚିହ୍ନ:
    %s

en: Public Key Information
or: ସାର୍ବଜନୀନ କି ସୂଚନା

en: Public Key file
or: ସାର୍ବଜନୀନ କି ଫାଇଲ

en: Public _IP:
or: ସାର୍ବଜନୀନ _IP:

en: Public key authentication
or: ସାର୍ବଜନୀନ କି ପ୍ରମାଣିତ କରଣ

en: Public key file
or: ସାର୍ବଜନାନ କି ଫାଇଲ

en: Publish status (note: everyone may watch you)
or: ପ୍ରକାଶନ ସ୍ଥିତି (ଟିପ୍ପଣୀ: ସମସ୍ତେ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖିପାରନ୍ତି )

en: Punjabi
or: ପଞ୍ଜାବୀ

en: Purple Person
or: ପର୍ପଲ ବ୍ଯକ୍ତି

en: Purple's D-BUS server is not running for the reason listed below
or: Purple's D-BUS ସର୍ଭରଟି ନିମ୍ନଲିଖିତ କାରଣ ପାଇଁ ଚାଲୁନାହିଁ

en: Question dialog
or: ପ୍ରଶ୍ନ ସଂଳାପ

en: Questioning
or: ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିବା

en: Queue full
or: ଧାଡି ପୂର୍ଣ୍ଣ

en: Quiet
or: ନୀରବ

en: Quieter
or: ଅତିଧୀରେ

en: Quietest
or: ଅତ୍ଯଧିକ ଧୀରେ

en: R_aise conversation window
or: ଉପରକୁ ଉଠାଅ_ ସଂଭାଷଣ ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Raise psychic conversations
or: ମାନସିକ ସମ୍ଭାଷଣଗୁଡିକ ବୃଦ୍ଧି କର

en: Raw
or: ଅପରିପକ୍ବ

en: Re-enable
or: ପୁନଃ-ସକ୍ରିୟଣ

en: Re-enable Account
or: ଆକାଉଣ୍ଟ ପୁନଃ-ସକ୍ଷମକର

en: Re-initializing Stream
or: ସ୍ରୋତକୁ ପୁନଃ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି

en: Re-read gtkrc files
or: gtkrc ଫାଇଲ ଗୁଡିକୁ ପୁନଃ ପଢ

en: Re-request Authorization
or: ଅଧିକାର ପୁନଃ ଅନୁରୋଧ କର

en: Real Name
or: ପ୍ରକୃତ ନାମ

en: Real Name: 	%s
or: ପ୍ରକୃତ ନାମ: 	%s

en: Real name
or: ପ୍ରକୃତ ନାମ

en: Really delete certificate for %s?
or: ପ୍ରକୃତରେ %s ପାଇଁ ପ୍ରମାଣପତ୍ରକୁ ଅପସାରଣ କରିବେ କି?

en: Realm
or: ରାଜ୍ଯ

en: Received
or: ପ୍ର୍ରାପ୍ତ ହେଲା

en: Received %s's public key. Would you like to accept this public key?
or: %s ର ସାର୍ବଜନୀନ କି ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛି ୤ ଆପଣ ଏହି ସାର୍ବଜନୀନ କି ଗ୍ରହଣ କରିବେ କି ?

en: Received %s's public key. Your local copy does not match this key. Would you still like to accept this public key?
or: ସାର୍ବଜନୀନ କି ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛି%s ସ୍ଥାନାଯ ପ୍ରତିଲିପି ଏହି କି ସହିତ ମେଳ ଖାଉନି ୤ ତଥାପି ବି ଆପଣ ଏହି କିକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବେ କି ?

en: Received Message Name Color
or: ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେଶ ନାମର ରଙ୍ଗ

en: Received Messages
or: ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥିବା ସଂଦେଶସବୁ

en: Received authorization
or: ଅଧିକାର ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛି

en: Received invalid data on connection with remote user.
or: ଦୂରସ୍ଥ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ସଂୟୋଗ ପରେ ଅମାନ୍ଯ ତଥ୍ଯ ପ୍ରାପ୍ତ ହେଲା ୤

en: Received invalid data on connection with server
or: ସର୍ଭର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ହେବା ସମୟରେ ଅବୈଧ ତଥ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲା

en: Received unexpected response from %s
or: %s ରୁ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଉତ୍ତର ଗ୍ରହଣ କରିଅଛି

en: Received unexpected response from %s: %s
or: %s ରୁ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଉତ୍ତର ଗ୍ରହଣ କରିଅଛି: %s

en: Receiving
or: ଗ୍ରହଣ କରୁଅଛି

en: Recipient Unavailable
or: ଗ୍ରହୀତା ଅନୁପଲବ୍ଧ

en: Reconnect
or: ପୁନଃ ସଂଯୋଗ

en: Recurring
or: ପୁନଃପୌନିକ

en: Refused by client
or: ଗ୍ରାହକ ଦ୍ବାରା ଅସ୍ବୀକୃତ

en: Region
or: ଅଞ୍ଚଳ

en: Register
or: ରେଜିଷ୍ଟର

en: Register New Account at %s
or: %s ରେ ନୂତନ ଖାତା ପଞ୍ଜିକରଣ କରନ୍ତୁ

en: Register New XMPP Account
or:  ନୂତନ XMPP ଆକାଉଣ୍ଟ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କର

en: Registration Error
or: ପଞ୍ଜିକରଣ ତ୍ରୁଟି

en: Registration Failed
or: ପଞ୍ଜିକରଣ ବିଫଳ

en: Registration Required
or: ପଞ୍ଜିକରଣ ଆବଶ୍ଯକ

en: Registration Successful
or: ପଞ୍ଜିକରଣ ସଫଳ

en: Registration error
or: ପଞ୍ଜିକରଣ ତ୍ରୁଟି

en: Registration from %s successfully removed
or: %s ରୁ ପଞ୍ଜିକରଣକୁ ସଫଳତାର ସହିତ କଢାସରିଛି

en: Registration of %s@%s successful
or: %s@%s ର ପଞ୍ଜିକରଣ ସଫଳ

en: Registration to %s successful
or: %s ର ପଞ୍ଜିକରଣ ସଫଳ ହୋଇଛି

en: Reject
or: ଅସ୍ବୀକାର କର

en: Relaxed
or: ନିଶ୍ଚିନ୍ତ

en: Relay Server (TURN)
or: ରିଲେ ସର୍ଭର (TURN)

en: Release Notification
or: ବିଜ୍ଞାପନ ବିମୋଚନ କର

en: Relieved
or: ଚିନ୍ତାମୁକ୍ତ

en: Remaining
or: ନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରୁଅଛି

en: Remember pass_word
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ମନେରଖନ୍ତୁ (_w)

en: Remember password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ସ୍ମରଣ ରଖନ୍ତୁ

en: Remorseful
or: ଅନୁତାପୀ

en: Remote Connection Failed
or: ଦୂରସ୍ଥ ସଂୟୋଗ ବିଫଳ

en: Remote Server Not Found
or: ଦୂରସ୍ଥ ସରଭର ମିଳୁ ନାହିଁ

en: Remote Server Timeout
or: ଦୂରସ୍ଥ ସରଭର ସମଯ ଶେଷ ହୋଇଛି

en: Remote disconnected
or: ସୁଦୂରଟି ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇଛି

en: Remote host closed connection.
or: ସୁଦୂର ହୋଷ୍ଟ ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ କରିଛି।

en: Remotely Stored Buddy List
or: ଦୂରସ୍ଥ ଭାବରେ ସଂଚିତ ବନ୍ଧୁ ତାଲିକା

en: Remove
or: ହଟାଅ

en: Remove Al_l
or: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବାହର କରନ୍ତୁ (_l)

en: Remove Buddy
or: ବନ୍ଧୁ ହଟାଅ

en: Remove Buddy List window transparency on focus
or: କେନ୍ଦ୍ରିତ ହେବା ପରେ ବନ୍ଧୁ ତାଲିକା ଉଇଣ୍ଡୋ ସ୍ବଚ୍ଛତା ହଟାଅ

en: Remove Chat
or: ଚାଟ ହଟାଅ

en: Remove Contact
or: ସଂପର୍କ ହଟାଅ

en: Remove Custom Icon
or: ବ୍ଯବସ୍ଥା ଆଇକନ ହଟାଅ

en: Remove Group
or: ସମୂହ ହଟାଅ

en: Remove IM window transparency on focus
or: କେନ୍ଦ୍ରିତ ହେବା ପରେ IM  ଉଇଣ୍ଡୋ ସ୍ବଚ୍ଛତା ହଟାଅ

en: Remove on switch to conversation ta_b
or: ସଂଭାଷଣ ଟାବ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ହେବା ସମଯରେ ହଟାଅ

en: Remove when _typing in conversation window
or: ହଟାଅ ୟେବେ _ ସଂଭାଷଣ ଉଇଣ୍ଡୋରେ ଟାଇପିଙ୍ଗ ହେଉ ଥିବ

en: Remove when a _message gets sent
or: _ ହଟାଅ ୟେବେ ସଂଦେଶକୁ ପଠାଇବା ଆଦେଶ ମିଳିବ

en: Remove when conversation window _gains focus
or: ସଂଭାଷଣ ଉଇଣ୍ଡୋ ୟେବେ_ କେନ୍ଦ୍ରତା ଲବ୍ଧ କରେ, ହଟାଅ

en: Remove when conversation window _receives click
or: ସଂଭାଷଣ ଉଇଣ୍ଡୋ ୟେବେ _କ୍ଲିକ ପ୍ରାପ୍ତ କରେ, ହଟାଅ

en: Removing this contact will also remove all the buddies in the contact
or: ଏହି ସମ୍ପର୍କ ହଟାଇଲେ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ବନ୍ଧୁଗଣ ମଧ୍ଯ ହଟିୟିବେ

en: Removing this group will also remove all the buddies in the group
or: ଏହି ସମୂହ ହଟାଇଲେ ସମୂହରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ବନ୍ଧୁଗଣ ମଧ୍ଯ ହଟିୟିବେ

en: Rename
or: ନାମ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Replaces text in outgoing messages according to user-defined rules.
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ଦ୍ବାରା ବ୍ଯାଖ୍ଯାକୃତ ନିଯମ ଅନୁସାରେ ବାହାରକୁ ୟାଉଥିବା ସଂଦେଶ ଗୁଡିକରେ ଟେକ୍ସଟ ପୁନଃସ୍ଥାପିତ କରାଏ।

en: Reply time from %s: %lu seconds
or:  %s ରୁ ସମଯ ଉତ୍ତର : %lu ସେକେଣ୍ଡ

en: Reply too big
or: ଉତ୍ତର ବହୁତ ବଡ

en: Report Idle time
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଥିବା ସମୟକୁ ଖବର କରନ୍ତୁ

en: Request Dialog
or: ଅନୁରୋଧ ଡାଏଲଗ

en: Request ambiguous
or: ଅନୁରୋଧ ଅସ୍ପଷ୍ଟ

en: Request denied
or: ଅନୁରୋଧ ଅସ୍ବୀକୃତ

en: Requesting %s's attention...
or: %s's ଧ୍ୟାନକୁ ଅନୁରୋଧ କରୁଅଛି...

en: Require authorization
or: ପ୍ରାଧିକାର ଅର୍ପଣ ଆବଶ୍ଯକ କରେ

en: Required parameters not passed in
or: ଆବଶ୍ଯକ ପାରାମିଟର ଉତ୍ତିର୍ଣ୍ଣ ହୋଇନାହିଁ

en: Reset
or: ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Reset Formatting
or: ସଜ୍ଜିକରଣକୁ ପୁନସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Reset IM Key
or: IM ରିସେଟ କି

en: Reset Permanent
or:  ସ୍ଥାଯୀ ରିସେଟ

en: Reset Private Channel
or: ରିସେଟ ବ୍ଯକ୍ତିଗତ ଚ୍ଯାନେଲ

en: Reset Secret Channel
or: ରିସେଟ ଗୁପ୍ତ ଚ୍ଯାନେଲ

en: Reset Topic Restriction
or: ରିସେଟ ବିଷଯ ପ୍ରତିବନ୍ଧ

en: Resolver process exited without answering our request
or: ସମାଧାନକାରୀ ପ୍ରକ୍ରିୟାଟି ଆମର ଅନୁରୋଧକୁ ଉତ୍ତର ନଦେଇ ପ୍ରସ୍ଥାନ କରିଛି

en: Resource
or: ସାଧନ

en: Resource Conflict
or: ସ୍ବମ୍ବଳ କଳହ

en: Resource Constraint
or: ସ୍ବମ୍ବଳ ଦମନ

en: Response Probability:
or: ପ୍ରତିକ୍ରିଯା ସମ୍ଭାବ୍ଯ:

en: Responses lost
or: ପ୍ରତିକ୍ରିଯା ନଷ୍ଟ

en: Restless
or: ବ୍ୟାକୁଳ

en: Restrict the number of conversations per windows, optionally separating IMs and Chats
or: ପ୍ରତି ଉଇଣ୍ଡୋରେ ସଂଭାଷଣ ସଂଖ୍ଯାକୁ ସୀମାବଦ୍ଧ କର, ବୈକଳ୍ପିକ ଭାବେ IMs ଏବଂ ଚାଟଗୁଡିକୁ ପୃଥକ କର୤

en: Restricted XML
or: ସୀମାବଦ୍ଧ XML

en: Resubscribe
or: ପୁନଃସ୍ବାକ୍ଷର କର

en: Resuming detached session failed. Press Reconnect to create new connection.
or: ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ଅଧିବେଶନ ପୁନଃ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ ୤ ନୂଆ ସଂୟୋଗ ସୃଷ୍ଟି ପାଇଁ ପୁନଃସଂୟୋଗ କର ଦବାଅ୤

en: Resuming session
or: ଅଧିବେଶନ ପୁନଃ ଆରମ୍ଭ କର

en: Ret_urns from away
or: ଦୂରରୁ_ ଫେରେ

en: Retired Crazy Patch Writers
or: କ୍ଳାନ୍ତ ଜଟିଳ ପ୍ୟାଚ ଲେଖକମାନେ

en: Retired Developers
or: କାର୍ୟ୍ଯନିବୃତ ବିକାଶକର୍ତ୍ତା

en: Retrieve subscriptions from server
or: ସରଭରରୁ ସ୍ବାକ୍ଷର ପୁନଃପ୍ରାପ୍ତ କର

en: Retrieving...
or: କାଢ଼ୁଅଛି...

en: Returned from being away
or: ଦୂରରେ ଥିବା ସମୟରେ ଫେରାଇଥାଏ

en: Returned from being idle
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଥିବା ସମୟରେ ଫେରାଇଛି

en: Returns from away
or: ଦୂରରୁ ଫେରିଆସେ

en: Right
or: ଡାହାଣ

en: Right Vertical
or: ଡାହାଣ ଦଣ୍ଡରୂପୀ

en: Right click for more options.
or: ଅଧିକ ବିକଳ୍ପ ପାଇଁ ଡାହାଣ କ୍ଲିକ କର ୤

en: Right mouse button
or: ମାଉସର ଡାହାଣ ବଟନ

en: Right-click for more unread messages...
or: ଅଧିକ ଅପଠିତ ସଂଦେଶ ପାଇଁ ଡାହାଣ କ୍ଲିକ...

en: Robot
or: ରୋବୋଟ

en: Rockin'
or: ରକ୍ଇନ'

en: Role
or: ଭୂମିକା

en: Roles:
or: ଭୂମିକା:

en: Romanian
or: ରୋମାନୀୟାନ

en: Room Configuration Error
or: ରୁମ କନଫିଗରେସନ ତ୍ରୁଟି

en: Room List
or: କକ୍ଷତାଲିକା

en: Room _List
or: କୋଠରୀ ତାଲିକା (_L)

en: Roomlist
or: ରୁମତାଲିକା

en: Run the command in a terminal
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ଟର୍ମିନାଲରେ ଚଲାନ୍ତୁ

en: Russian
or: ରୁସିଆନ

en: SASL authentication failed
or: SASL ବୈଧିକରଣ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: SASL error: %s
or: SASL ତ୍ରୁଟି: %s

en: SILC Protocol Plugin
or: SILC ପ୍ରୋଟକଲ ପ୍ଲଗ-ଇନ୍

en: SIP connect server not specified
or: SIP ସଂଯୋଗ ସର୍ଭର ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇନାହିଁ

en: SIP usernames may not contain whitespaces or @ symbols
or: SIP ଚାଳକନାମଗୁଡ଼ିକ ସମ୍ଭବତଃ ଖାଲିସ୍ଥାନ କିମ୍ବା @ ସଙ୍କେତ ଧାରଣ କରିନଥାଏ

en: SIP/SIMPLE Protocol Plugin
or: SIP/SIMPLE ପ୍ରୋଟକଲ ପ୍ଲଗ-ଇନ

en: SSL Certificate Error
or: SSL ପ୍ରମାଣପତ୍ର ତ୍ରୁଟି

en: SSL Certificate Verification
or: SSL ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ

en: SSL Connection Failed
or: SSL ସଂଯୋଗ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: SSL Handshake Failed
or: SSL ହାଣ୍ଡସେକ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: SSL Host Certificate
or: SSL ହୋଷ୍ଟ ପ୍ରମାଣପତ୍ର

en: SSL Peers Cache
or: SSL ସାଥୀ କ୍ୟାଶେ

en: SSL Servers
or: SSL ସର୍ଭରଗୁଡ଼ିକ

en: SSL peer presented an invalid certificate
or: SSL ସାଥୀ ଗୋଟିଏ ଅବୈଧ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଉପସ୍ଥାପନ କରିଅଛି

en: SSL support unavailable
or: SSL ସମର୍ଥନ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: ST_UN server:
or: ST_UN ସରଭର:

en: S_end To
or: କୁ ପଠାନ୍ତୁ (_e)

en: S_hortcut text:
or: ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ ପାଠ୍ୟ (_h):

en: Sad
or: ଦୁଃଖିତ

en: Sametime Administrator Announcement
or: ସେମଟାଇମ ପ୍ରଶାସକ ଘୋଷଣା

en: Sametime ID
or: ସେମଟାଇମ ID

en: Sarcastic
or: ବ୍ୟଙ୍ଗ ପୂର୍ଣ୍ଣ

en: Satisfied
or: ସନ୍ତୁଷ୍ଟ

en: Save
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Save Buddylist...
or: ବନ୍ଧୁ ତାଲିକା ସଂଚଯ କର...

en: Save Conversation
or: ସଂଭାଷଣ ସଂଚଯ କର

en: Save Debug Log
or: ଡିବଗ ଲଗ ସଂଚଯ କର

en: Save File
or: ଫାଇଲ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Save File...
or: ଫାଇଲ ସଂଚଯ କର...

en: Save Icon
or: ଆଇକନ ସଂଚଯ କର

en: Save Icon As...
or: ଆଇକନ ସଂଚଯ କର ପରି  ...

en: Save Image
or: ପ୍ରତିଛବିକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Save buddylist to file...
or: ଫାଇଲକୁ ବନ୍ଧୁ ତାଲିକା ସଂଚଯକର ...

en: Save buddylist...
or: ବନ୍ଧୁତାଲିକା ସଂଚଯକର ...

en: Save messages sent to an offline user as pounce.
or: ଏକ ଅଫଲାଇନ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ପାଖକୁ ପଠାୟାଇଥିବା ସଂଦେଶଗୁଡିକୁ ପାଉନସ୍ ହିସାବରେ ସଂଚଯ କର ।

en: Save offline messages in pounce
or:  ଅଫଲାଇନ ସଂଦେଶଗୁଡିକୁ ପାଉନସରେ ସଂଚଯ କର ।

en: Save password
or: ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ ସଂଚଯ କର

en: Saved Statuses
or: ସଂଚିତ ସ୍ଥିତିଗୁଡିକ

en: Saved statuses...
or: ସଂରକ୍ଷିତ ସ୍ଥିତିଗୁଡ଼ିକ...

en: Saved...
or: ସଂଚିତ ହେଲା ...

en: Score Editor Path
or: ସଂପାଦକ ପଥ ସ୍କୋର କର

en: Screen Sharing
or: ପରଦା ସହଭାଗ

en: Scroll/Search:
or: ସ୍କ୍ରଲ/ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ:

en: Seamonkey
or: ସିମନକି

en: Search
or: ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Search Directory
or:  ବିବରଣୀପଞ୍ଜିକା ଖୋଜ

en: Search Results
or: ସନ୍ଧାନ ଫଳାଫଳ

en: Search for Buddy by Email Address...
or: ଇମେଲ ଠିକଣା ମାଧ୍ଯମରେ ସାଥୀ ପାଇଁ ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ...

en: Search for Users...
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଜ ...

en: Search for XMPP users
or:  XMPP ପାଇଁ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ତଦନ୍ତ କର

en: Search for a buddy by email address
or: ଇମେଲ ଠିକଣା ଦ୍ୱାରା ସାଥୀ ପାଇଁ ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Search for a user
or: ଏକ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ପାଇଁ ଖୋଜ

en: Search results
or: ସନ୍ଧାନ ଫଳାଫଳ

en: Search results for '%s'
or:  '%s' ପାଇଁ ଖୋଜ ଫଳାଫଳ ଗୁଡିକ

en: Searching the web
or: ୱେବ ସନ୍ଧାନ କରୁଅଛି

en: Secure File Transfer
or: ଫାଇଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସୁରକ୍ଷିତ କର

en: Secure Internet Live Conferencing (SILC) Protocol
or: ଇଣ୍ଟରନେଟ ପ୍ରତ୍ଯକ୍ଷ କନଫରେନସିଙ୍ଗ (SILC) ପ୍ରୋଟକଲ

en: Security Enabled
or: ସୁରକ୍ଷା ସକ୍ଷମ କରାୟାଇଛି

en: See Other Host
or: ଅନ୍ଯ ହୋଷ୍ଟ ଦେଖ

en: Select Background Color
or: ପୃଷ୍ଠଭାଗ ରଙ୍ଗ ମନୋନୀତ କର

en: Select Buddy
or: ବନ୍ଧୁ ମନୋନୀତ କର

en: Select Buddy Icon
or: ସାଥୀ ଚିତ୍ର ସଂକେତ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Select Color
or: ରଙ୍ଗ ମନୋନୀତ କର

en: Select Color for %s
or:  %s ପାଇଁ ରଙ୍ଗ ମନୋନୀତ କର

en: Select Folder...
or: ଫୋଲଡର ମନୋନୀତ କର...

en: Select Font
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Select Font for %s
or:  %s ପାଇଁ ଫଣ୍ଟ ମନୋନୀତ କର

en: Select Interface Font
or: ଇଣ୍ଟରଫେସ ଫଣ୍ଟ ମନୋନୀତ କର

en: Select Notes Address Book
or: ନୋଟସ ଠିକଣା ପୁସ୍ତକ ମନୋନୀତ କର

en: Select Text Color
or: ଟେକ୍ସଟ ରଙ୍ଗ ମନୋନୀତ କର

en: Select User
or: ଚାଳକକୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Select a PEM certificate
or: ଗୋଟିଏ PEM ପ୍ରମାଣପତ୍ର ବାଛନ୍ତୁ

en: Select a Resource
or: ଗୋଟିଏ ଉତ୍ସ ବାଛନ୍ତୁ

en: Select a chat for buddy: %s
or: ବନ୍ଧୁପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଚାଟ ମନୋନୀତ କର: %s

en: Select a conference from the list below to send an invite to user %s. Select "Create New Conference" if you'd like to create a new conference to invite this user to.
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା %sକୁ ଏକ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପଠାଇବାକୁ ନିମ୍ନ ତାଲିକାରୁ ଏକ ସମ୍ମିଳନୀ ମନୋନୀତ କର।ୟଦି ତୁମେ ଏହି ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାକୁ  ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଏକ ନୂଆ ସମ୍ମିଳନୀ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚାହଁ,"ନୂଆ ସମ୍ମିଳନୀ ସୃଷ୍ଟି କର"କୁ ମନୋନୀତ କର ।

en: Select a conference server to query
or: ପ୍ରଶ୍ନ ପାଇଁ ଏକ କନଫରେନସ ସରଭର ମନୋନୀତ କର

en: Select a file
or: ଏକ ଫାଇଲ ମନୋନୀତ କର

en: Select a person from your address book below, or add a new person.
or: ଆପଣଙ୍କର ତଳର ଠିକଣା ପୁସ୍ତକରୁ ଏକ ବ୍ଯକ୍ତି ମନୋନୀତ କର କିମ୍ବା ଗୋଟିଏ ନୂଆ ବ୍ଯକ୍ତି ୟୋଗ କର୤

en: Select a person from your address book to add this buddy to, or create a new person.
or: ଏହି ବନ୍ଧୁକୁ ୟୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଠିକଣା ପୁସ୍ତକରୁ ଜଣେ ବ୍ଯକ୍ତି ମନୋନୀତ କର, କିମ୍ବା ନୂଆ ବ୍ଯକ୍ତି ୟୋଗ କର୤

en: Select a theme that you would like to use from the lists below.
    New themes can be installed by dragging and dropping them onto the theme list.
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରସଙ୍ଗ ବାଛନ୍ତୁ ଯାହାକୁକି ଆପଣ ନିମ୍ନ ତାଲିକାରୁ ବ୍ୟବାହର କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ।
    ନୂତନ ପ୍ରସଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକୁ ଟାଣିକରି ପ୍ରସଙ୍ଗ ତାଲିକା ଉପରେ ପକାଇ ସ୍ଥାପନ କରାଯାଇପାରେ।

en: Select a user directory to search
or: ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ବିବରଣୀପଞ୍ଜିକା ମନୋନୀତ କର

en: Select all accounts that buddies should be auto-added to.
or: ସମସ୍ତ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ମନୋନୀତ କର ୟେଉଁଠି ବନ୍ଧୁମାନେ ସ୍ବଯଂଚାଳିତ ଭାବେ ୟୋଗ ହେବା ଉଚିତ୤

en: Select an XMPP server to query
or: ଗୋଟିଏ XMPP ସର୍ଭରକୁ ଅନୁସନ୍ଧାନ ପାଇଁ ବାଛନ୍ତୁ

en: Select an action
or: ଗୋଟିଏ କାର୍ଯ୍ୟ ବାଛନ୍ତୁ

en: Select color
or: ରଙ୍ଗ ମନୋନୀତକର

en: Select correct user
or: ସଠିକ ଉପୟୋଗ କର୍ତ୍ତା ମନୋନୀତ କର

en: Select plugin to install
or: ସ୍ଥାପନ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ଲଗଇନ ବାଛନ୍ତୁ

en: Select the debug filter level.
or: ଡିବଗ୍ ଫିଲଟର ସ୍ତର ମନୋନୀତ କର ।

en: Selecting this disables graphical emoticons.
or: ଏହି ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଆଲେଖୀକ emoticons କୁ ବାଛୁଅଛି।

en: Send Attention
or: ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ

en: Send Buddy List
or: ବନ୍ଧୁ ତାଲିକା ପଠାଅ

en: Send Button
or: ପଠାନ୍ତୁ ବଟନ

en: Send Email
or: ଇମେଲ ପଠାନ୍ତୁ

en: Send File
or: ଫାଇଲ ପଠାଅ

en: Send IM...
or: IM ପଠାଅ...

en: Send Message
or: ସଂଦେଶ ପଠାଅ

en: Send TEST Announcement
or:  TEST ଘୋଷଣା ପଠାଅ

en: Send To
or: ଏଠାକୁ ପଠାନ୍ତୁ

en: Send a _message
or: ଏକ _ସଂଦେଶ ପଠାଅ

en: Send a message
or: ଏକ ସଂଦେଶ ପଠାନ୍ତୁ

en: Send and receive raw XMPP stanzas.
or: ଅପ୍ରସ୍ତୁତ XMPP ପଦଗୁଡିକୁ ପଠାନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ।

en: Send image file
or: ଚିତ୍ର ଫାଇଲ ପଠାଅ

en: Sender
or: ପ୍ରେରକ

en: Sending
or: ପଠାଉଛି

en: Sending Handshake
or: ହ୍ଯାଣ୍ଡସେକ ପଠାଉଛି

en: Sends a _message
or: ଗୋଟିଏ ସଂଦେଶ _ ପଠାଏ

en: Sends a message
or: ଏକ ସଂଦେଶ ପଠାଏ

en: Senior Contributor/QA
or: ମୂଖ୍ୟ ସହଯୋଗୀ/QA

en: Sent
or: ପଠାଯାଇଛି

en: Sent Message Name Color
or: ପଠାଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେଶ ନାମ ରଙ୍ଗ

en: Sent Messages
or: ପଠାଇଥିବା ସଂଦେଶଗୁଡିକ

en: Sent a message
or: ଗୋଟିଏ ସନ୍ଦେଶ ପଠାନ୍ତୁ

en: Separate IM and Chat windows
or: IM ଏବଂ ଚାଟ ଉଇଣ୍ଡୋଗୁଡିକୁ ଅଲଗା କର

en: Separate IM and Chat windows when placing by number
or: ସଂଖ୍ଯା ଅନୁସାରେ ସ୍ଥାପିତ କରିବା ସମଯରେ IM ଏବଂ ଚାଟ  ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ପୃଥକ କର

en: Serbian
or: ସର୍ବିୟାନ

en: Serious
or: ଗମ୍ଭୀର

en: Server
or: ସେବକ

en: Server Information
or: ସେବକ ସୂଚନା

en: Server Instructions: %s
or: ସରଭର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଗୁଡିକ: %s

en: Server Overloaded
or: ସରଭର ବହୁତ ଲୋଡ ହୋଇଛି

en: Server Statistics
or: ସରଭର ପରିସଂଖ୍ଯାନ

en: Server address
or: ସରଭର ଠିକଣା

en: Server closed the connection
or: ସର୍ଭର ସେହି ସଂଯୋଗକୁ ବନ୍ଦ କରିଛି

en: Server does not exist
or: ସରବର ରହି ଅଛି

en: Server does not support service discovery
or: ସର୍ଭର ସର୍ଭିସ ଆବିଷ୍କାରକୁ ସମର୍ଥନ କରିନଥାଏ

en: Server does not use any supported authentication method
or: କୌଣସି ସମର୍ଥିତ ପ୍ରମାଣିତ କରଣ ପଦ୍ଧତି ସରବର ପ୍ରଯୋଗ କରେ ନାହିଁ

en: Server doesn't support blocking
or: ସର୍ଭର ବ୍ଲକିଙ୍ଗକୁ ସମର୍ଥନ କରିନଥାଏ

en: Server name request
or: ସର୍ଭର ନାମ ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଛି

en: Server port
or: ସରଭର ପୋର୍ଟ

en: Server requested that you fill out a CAPTCHA in order to sign in, but this client does not currently support CAPTCHAs.
or: ସର୍ଭର ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲା ଯେ ଆପଣ ଗୋଟିଏ CAPTCHA କୁ ସାଇନ ଇନ କରିବା ପାଇଁ ପୁରଣ କରନ୍ତୁ, କିନ୍ତୁ ଏହି କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ବର୍ତ୍ତମାନ CAPTCHA ଗୁଡ଼ିକୁ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ।

en: Server requires TLS/SSL, but no TLS/SSL support was found.
or: ସର୍ଭର TLS/SSL ଆବଶ୍ୟକ କରିଥାଏ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି TLS/SSL ସମର୍ଥନ ମିଳିନଥିଲା।

en: Server requires plaintext authentication over an unencrypted stream
or: ସରଭର ଏକ ଅନଇନକ୍ରିପଟେଡ ସ୍ରୋତ ବଦଳରେ ପ୍ରମାଣିତ ସରଳ ଟେକ୍ସଟ ଆବଶ୍ଯକ କରେ ୤

en: Server signoff
or: ସରବର ସାଇନ-ଅଫ

en: Server thinks authentication is complete, but client does not
or: ସର୍ଭର ଭାବିଥାଏ ଯେ ବୈଧିକରଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି, କିନ୍ତୁ କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ଭାବିନଥାଏ

en: Service Discovery
or: ସର୍ଭିସ ଆବିଷ୍କାର

en: Service Unavailable
or: ସେବା ଅନୁପଲବ୍ଧ

en: Service not defined
or: ସେବା ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରାୟାଇ ନାହିଁ

en: Service unavailable
or: ସେବା ଅନୁପଲବ୍ଧ

en: Set
or: ସେଟକର

en: Set Account Idle Time
or: ଆକାଉଣ୍ଟ ନିଷ୍କ୍ରିଯ ସମଯ ସେଟ କର

en: Set Alias
or: ଉପନାମ ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: Set Autoaccept Setting
or: ସ୍ବଯଂସ୍ବୀକୃତି ସେଟିଙ୍ଗ ସେଟ୍ କର

en: Set Custom Icon
or: ଇଚ୍ଛାରୂପଣ ଚିତ୍ରସଂକେତକୁ ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: Set Custom Icon...
or: ବ୍ଯବସ୍ଥା ଆଇକନ ସେଟ୍ କର...

en: Set IM Password
or: IM ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ ସେଟ କର

en: Set Idle Time for All Accounts
or: ସମସ୍ତ ଆକାଉଣ୍ଟ ପାଇଁ ନିଷ୍କ୍ରିଯ ସମଯ ସେଟ କର

en: Set Nickname...
or: ଉପନାମ ସେଟ କରନ୍ତୁ...

en: Set Permanent
or: ସ୍ଥାଯୀ ସେଟ କର

en: Set Privacy Options...
or: ଗୋପନୀଯତା ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ ସେଟ କର ...

en: Set Private Channel
or: ସେଟ ବ୍ଯକ୍ତିଗତ ଚ୍ଯାନେଲ

en: Set Secret Channel
or: ସେଟ ଗୁପ୍ତ ଚ୍ଯାନେଲ

en: Set Topic Restriction
or: ସେଟ ବିଷଯ ପ୍ରତିବନ୍ଧ

en: Set URGENT for the terminal window.
or: ଅନ୍ତିମ ଉଇଣ୍ଡୋ ପାଇଁ URGENT ସେଟ କର ।

en: Set User Info
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ସୂଚନା ସେଟ କର

en: Set User Info (web)...
or: ଚାଳକ ସୂଚନା ସେଟ କରନ୍ତୁ (ୱେବ)...

en: Set User Info...
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ସୂଚନା ସେଟ କର ...

en: Set User Limit
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ସୀମା ସେଟ କର

en: Set User Nickname
or: ଚାଳକ ଉପନାମ ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: Set _Mood...
or: ଭାବନା ସେଟ କରନ୍ତୁ (_M)...

en: Set as buddy icon
or: ବନ୍ଧୁ ଆଇକନ ପରି ସେଟ କର

en: Set privacy for:
or: ଗୋପନୀଯତା ପାଇଁ ସେଟ କର:

en: Set user limit on channel. Set to zero to reset user limit.
or: ଚ୍ଯାନେଲରେ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ସୀମା ସେଟ କର ୤ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା  ସୀମା ରିସେଟ ପାଇଁ ଶୂନ୍ଯ କୁ(୦) ସେଟ କର ୤

en: Set window manager "_URGENT" hint
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ପ୍ରବନ୍ଧକ  "_URGENT" ଟିପ୍ପଣୀ ସେଟ କର

en: Shocked
or: ଚକିତ

en: Shopping
or: କ୍ରୟ

en: Shortcut
or: ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ

en: Shortcut Text
or: ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ ପାଠ୍ୟ

en: Show
or: ଦେଖାଅ

en: Show All
or: ଦେଖାଅ ସମସ୍ତ

en: Show Buddies Awaiting Authorization
or: ଅଧିକାର ଅପେକ୍ଷା କରୁଥିବା ବନ୍ଧୁ ସବୁ ଦେଖାଅ

en: Show Buddy _List
or: ସାଥୀ ତାଲିକା ଦର୍ଶାନ୍ତୁ (_L)

en: Show Custom Smileys
or: ଇଚ୍ଛାରୂପଣ Smileys ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show IMs and chats in _tabbed windows
or: ଟାବଡ ଉଇଣ୍ଡୋରେ_IM ଏବଂ ଚାଟକୁ ଦେଖାଅ

en: Show Idle Time
or: ନିଷ୍କ୍ରିଯ ସମଯ ଦେଖାଅ

en: Show Offline Buddies
or: ଅଫଲାଇନ ବନ୍ଧୁଗଣ ଦେଖାଅ

en: Show Public Key
or: ସାର୍ବଜନାନ କି ଦେଖାଅ

en: Show Timestamps
or: ସମଯଷ୍ଟାମ୍ପଗୁଡିକ ଦେଖାଅ

en: Show When Offline
or: ଅଫଲାଇନ ଥିବା ସମୟରେ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show _detailed information
or: ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ ସୂଚନା ଦର୍ଶାନ୍ତୁ (_d)

en: Show _formatting on incoming messages
or: ଆସୁଥିବା ସଂଦେଶ ଗୁଡିକରେ _ ଫର୍ମାଟିଙ୍ଗ ଦେଖାଅ

en: Show close b_utton on tabs
or: ଟାବସରେ ବନ୍ଦ ବଟନ ଦେଖାଅ

en: Show dates in...
or: ରେ ତାରିଖଗୁଡିକ ଦେଖାଅ...

en: Show when offline
or: ଅଫଲାଇନ ଥିବା ସମୟରେ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Shows recently logged conversations in new conversations.
or: ନୂଆ ସଂଭାଷଣ ଗୁଡିକରେ ନିକଟରେ ଲଗ ହେଇଥିବା ସଂଭାଷଣ ଦେଖାଅ୤

en: Shy
or: ଲଜ୍ଜିତ

en: Si_gns on
or: ସାଇନ_ଅନ କରେ

en: Sick
or: ଦୁର୍ବଳ

en: Signals Test
or: ସିଗନାଲ ଗୁଡିକ ପରୀକ୍ଷା

en: Signed off
or: ସାଇନ ଅଫ ହୋଇଛି

en: Signed on
or: ହସ୍ତାକ୍ଷର ହୋଇଛି

en: Signs o_ff
or: ସାଇନ_ଅଫ କରେ

en: Signs off
or: ସାଇନ ଅଫ କରେ

en: Signs on
or: ସାଇନ ଅନ କରେ

en: Simple Plugin
or: ସରଳ ପ୍ଲଗ-ଇନ୍

en: Simplified Chinese
or: ସରଳିକୃତ ଚାଇନିଜ

en: Single-use Certificate Verification
or: ଗୋଟିଏ ଥର ବ୍ୟବହାର ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ

en: Sinhala
or: ସିଙ୍ଘାଳୀ

en: Size
or: ଆକାର

en: Sleeping
or: ସୁପ୍ତ ଅଛି

en: Sleepy
or: ନିଦ୍ରିତ

en: Slovak
or: ସ୍ଲୋଭାକ

en: Slovenian
or: ସ୍ଲୋଭେନିୟାନ

en: Small
or: ଛୋଟ

en: Smile!
or: ହସ!

en: Smiley Theme:
or: Smiley ପ୍ରସଙ୍ଗ:

en: Smoking
or: ଧୂମ୍ରପାନ କରୁଅଛି

en: Someone says your name in a chat
or: କେହି ଜଣେ ଏକ ଚାଟରେ ତୁମ ନାମ କହୁଛି

en: Someone says your username in chat
or: କେହିଜଣେ ଚାର୍ଟରେ ଆପଣଙ୍କର ଚାଳକନାମ କହିଛି

en: Someone speaks in a chat
or: କେହି ଜଣେ ଏକ ଚାଟରେ କହୁଛି

en: Sort
or: ସଜାଅ

en: Sound Command
    (%s for filename)
or: ଧ୍ୱନି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
    (ଫାଇଲନାମ ପାଇଁ %s)

en: Sound Events
or: ଧ୍ବନୀ ଘଟଣାଗୁଡିକ

en: Sound Method
or: ଧ୍ବନି ପଦ୍ଧତି

en: Sound Options
or: ଧ୍ବନି ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ

en: Sound Preferences
or: ଧ୍ୱନି ପସନ୍ଦ

en: Sound Selection
or: ଧ୍ବନି ମନୋନଯନ

en: Sound Theme:
or: ଧ୍ୱନି ପ୍ରସଙ୍ଗ:

en: Sound c_ommand:
    (%s for filename)
or: ଧ୍ବନି ଆଦେଶ:
    (ଫାଇଲ୍‌ନାମ ପାଇଁ%s)

en: Sounds
or: ଶବ୍ଦ

en: Sounds when conversation has _focus
or: ଧ୍ବନି ଦିଅ ୟେବେ ସଂଭାଷଣ _ କେନ୍ଦ୍ରିତ ହେବ

en: Sounds when conversation has focus
or: ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଲକ୍ଷ୍ୟକରିସାରିବା ପରେ ଧ୍ୱନି କରିଥାଏ

en: Spanish
or: ସ୍ପାନିଶ

en: Speakers
or: ସ୍ପିକରଗୁଡିକ

en: Specify a hostname
or: ଗୋଟିଏ ହୋଷ୍ଟନାମ ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ

en: Speed
or: ଗତି

en: Speed:
or: ବେଗ:

en: Spontaneous
or: ସ୍ୱାଭାବିକ

en: Spooky
or: ସ୍ପୁକି

en: Started typing
or: ଟାଇପ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି

en: Starting Services
or: ସେବା ଆରମ୍ଭ କରୁଛି

en: Starting transfer of %s from %s
or:  %sରୁ %s କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ  ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି

en: Starts _typing
or: ଟାଇପିଙ୍ଗ _ଆରମ୍ଭ କରେ

en: Starts typing
or: ଟାଇପ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥାଏ

en: Startup
or: ପ୍ରାରମ୍ଭ

en: State
or: ରାଜ୍ଯ

en: Statistics Configuration
or: ପରିସଂଖ୍ଯାନ  କନଫିଗରେସନ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Status / Idle
or: ସ୍ଥିତି/ ନିଷ୍କ୍ରିଯ

en: Status Icon Theme:
or: ସ୍ଥିତି ଚିତ୍ର ସଙ୍କେତ ପ୍ରସଙ୍ଗ:

en: Status Icons
or: ସ୍ଥିତି ଚିତ୍ରସଂକେତ

en: Status Selector
or: ସ୍ଥିତି ଚୟକ

en: Status Text
or: ସ୍ଥିତି ଟେକ୍ସଟ

en: Status at Startup
or: ଆରମ୍ଭ ସମଯରେ ସ୍ଥିତି

en: Status for %s
or: %s ପାଇଁ ସ୍ଥିତି

en: Status to a_pply at startup:
or: ଆରମ୍ଭ ସମଯରେ _ସ୍ଥିତି ପ୍ରଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ:

en: Status:
or: ସ୍ଥିତି:

en: Statuses
or: ସ୍ଥିତିଗୁଡିକ

en: Stop
or: ବନ୍ଦକର

en: Stopped Typing
or: ଟାଇପ କରିବା ବନ୍ଦ ହେଲା

en: Stopped typing
or: ଟାଇପ କରିବା ବନ୍ଦ ହୋଇଛି

en: Stops t_yping
or: ଟାଇପିଙ୍ଗ_ବନ୍ଦ କରେ

en: Stops typing
or: ଟାଇପ କରିବା ବନ୍ଦ କରେ

en: Store notes on particular buddies.
or: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବନ୍ଧୁଗୁଡିକରେ ଟିପ୍ପଣୀଗୁଡିକ ସଂରକ୍ଷିତ କର ।

en: Stored Image
or: ସଂରକ୍ଷିତ ପ୍ରତିଛବି

en: Stored Image. (that'll have to do for now)
or: ସଂରକ୍ଷିତ ପ୍ରତିଛବି। (ଯାହାକି ବର୍ତ୍ତମାନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥାଏ)

en: Stream Error
or: ସ୍ରୋତ ତ୍ରୁଟି

en: Street Address
or: ସାହି ଠିକଣା

en: Stressed
or: ଅତ୍ୟଧିକ ଥକିଯାଇଥିବା

en: Strikethrough
or: ସ୍ଟ୍ରାଇକଥ୍ରୁ

en: Strong
or: ସଶକ୍ତ

en: Studying
or: ପଢ଼ୁଅଛି

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Subscription
or: ସ୍ବାକ୍ଷରକରଣ

en: Subscription Required
or: ସ୍ବାକ୍ଷରକରଣ ଆବଶ୍ଯକ

en: Substatus
or: ଉପ-ସ୍ଥିତି

en: Supported debug options are: plugins version
or: ସମର୍ଥିତ ତ୍ରୁଟିନିବାରଣ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି: ପ୍ଲଗଇନ ସଂସ୍କରଣ

en: Supports
or: ସମର୍ଥନଗୁଡିକ

en: Surfing
or: ସର୍ଫ କରୁଅଛି

en: Surprised
or: ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଚକିତ

en: Swedish
or: ସ୍ବୀଡିଶ

en: Synchronize List with Server
or: ସରଭର ସହିତ ତାଲିକା ସମକାଳୀନ କର

en: Syntax Error:  You typed the wrong number of arguments to that command.
or: ବାକ୍ଯ ବିନ୍ଯାସ ତୃଟି: ସେଇ ଆଦେଶ ପାଇଁ ଆପଣ ଭୂଲ ସଂଖ୍ଯାର ୟୁକ୍ତି ଟାଇପ କଲେ୤

en: System Log
or: ସିଷ୍ଟମ ଲଗ

en: System Messages
or: ସିଷ୍ଟମ ସଂଦେଶଗୁଡିକ

en: System Shutdown
or: ସିଷ୍ଟମ ସଟଡାଉନ

en: System Tray Icon
or: ସିଷ୍ଟମ ଟ୍ରେ ଆଇକନ

en: System events will only be logged if the "Log all status changes to system log" preference is enabled.
or: ସିଷ୍ଟମ ଘଟଣାଗୁଡିକ ଲଗ କରାହେବ କେବଳ ୟଦି "ସବୁ ସ୍ଥିତି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଗୁଡିକୁ ସିଷ୍ଟମ ଲଗରେ ଲଗ କର" ବିକଳ୍ପଟି ସକ୍ଷମ କରାୟାଏ ।

en: T.M.Thanh and the Gnome-Vi Team
or: ଟି.ଏମ.ଥାନ୍ହା ଏବଂଜ୍ନୋମ-ଭିଟେମ

en: Tabs
or: ଟ୍ଯାବଗୁଡିକ

en: Taking a bath
or: ସ୍ନାନ କରୁଅଛି

en: Tamil
or: ତାମିଲ

en: Tcl Plugin Loader
or: Tcl ପ୍ଲଗ-ଇନ ଲୋଡର

en: Telephone
or: ଟେଲିଫୋନ

en: Telephone Number
or: ଟେଲିଫୋନ କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ଯା ୤

en: Telugu
or: ତେଲୁଗୁ

en: Temporarily Hide From
or: ରୁ ଅଳ୍ପକାଳ ପାଇଁ ଲୁଚାଅ

en: Temporary Authentication Failure
or: କ୍ଷଣିକ ପାଇଁ ପ୍ରମାଣିତ କରଣ ବିଫଳ

en: Terminal
or: ଟର୍ମିନାଲ

en: Test
or: ପରୀକ୍ଷଣ

en: Test plugin IPC support, as a client.
or: ଜଣେ ଗ୍ରାହକ ପରି ପ୍ଲଗଇନ୍ IPC ସମର୍ଥନ,  ପରୀକ୍ଷା କର୤

en: Test plugin IPC support, as a client. This locates the server plugin and calls the commands registered.
or: ଏକ ଗ୍ରାହକ ପରି ପ୍ଲଗ-ଇନ IPC ସମର୍ଥନ,  ପରୀକ୍ଷା କର ୤ ଏହା ସରଭର ପ୍ଲଗ-ଇନର ସ୍ଥାନ ନିରୂପଣ କରେ ଏବଂ ପଞ୍ଜୀକୃତ ଆଦେଶ ଗୁଡିକୁ ଡକାଏ ୤

en: Test plugin IPC support, as a server.
or: ଏକ ସରଭର୍ ପରି ପ୍ଲଗଇନ୍ IPC ସମର୍ଥନ,  ପରୀକ୍ଷା କର ୤

en: Test plugin IPC support, as a server. This registers the IPC commands.
or: ସରଭର୍ ପରି ପ୍ଲଗଇନ୍ IPC ସମର୍ଥନ,  ପରୀକ୍ଷା ୤ ଏହା IPC ଆଦେଶ ଗୁଡିକୁ ପଞ୍ଜୀକୃତ କରିଥାଏ୤

en: Test to see that all signals are working properly.
or: ସମସ୍ତ ସିଗନାଲ ସଠିକଭାବେ କାମ କରୁଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପରୀକ୍ଷା ୤

en: Test to see that all ui signals are working properly.
or: ପରୀକ୍ଷା କରି ଦେଖ ୟେ ସବୁ  ui ସିଗନାଲ ସଠିକ ଭାବେ କାମ କରୁଛି।

en: Tests the ciphers that ship with libpurple.
or: ଲିବପର୍ପଲରେ ୟାଉଥିବା ସାଇଫରଗୁଡିକୁ ପରୀକ୍ଷା କରେ ।

en: Tests to see that most things are working.
or: ପ୍ରାଯ ସମସ୍ତ ଜିନିଷ  କାମ କରୁଛନ୍ତି ଦେଖିବା ପାଇଁ ପରୀକ୍ଷା୤

en: Text Replacements
or: ପୁନଃସ୍ଥାପନଗୁଡିକର ପରୀକ୍ଷା

en: Text replacement
or: ଟେକ୍ସଟ ପୁନଃସ୍ଥାପନ

en: Thai
or: ଥାଈ

en: Thankful
or: କୃତଜ୍ଞ

en: That buddy is not on the same protocol as this chat.
or: ସେହି ବନ୍ଧୁ ଏହି ଚାଟ ପରି ସମାନ ପ୍ରୋଟକଲରେ ନାହିଁ ୤

en: That command doesn't work on this protocol.
or: ସେହି ଆଦେଶ ଏଇ ପ୍ରୋଟକଲରେ କାମ କରେନାହିଁ୤

en: That command only works in IMs, not chats.
or: ସେହି ଆଦେଶ ଗୁଡିକ କେବଳ IMଗୁଡିକରେ କାମ କରେ, ଚାଟ ଗୁଡିକରେ ନୁହେଁ

en: That command only works in chats, not IMs.
or: ସେହି ଆଦେଶ କେବଳ ଚାଟରେ କାମ କରେ,  IM ଗୁଡିକରେ ନୁହେଁ ୤

en: That file already exists
or: ସେଇ ଫାଇଲ ଆଗରୁ ଅସ୍ତିତ୍ବରେ ଅଛି

en: The %s buddy is not present in the network
or: ଏହି ନେଟଉଆର୍କରେ %s ବନ୍ଧୁ ଉପସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: The %s buddy is not trusted
or: %s ବନ୍ଧୁ ଉପରେ ବିଶ୍ବାସ ନାହିଁ

en: The 'Manual' browser command has been chosen, but no command has been set.
or: 'ସ୍ବହସ୍ତ ଚାଳିତ' ବ୍ରାଉଜର ଆଦେଶ ମନୋନୀତ ହୋଇଛି କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଆଦେଶ ସେଟ କରାୟାଇ ନାହିଁ ୤

en: The AIM servers were temporarily unable to send your buddy list.  Your buddy list is not lost, and will probably become available in a few minutes.
or: AIM ସର୍ଭରଗୁଡ଼ିକ ଅସ୍ଥାୟୀ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ସାଥୀ ତାଲିକା ପଠାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ।  ଆପଣଙ୍କର ସାଥୀ ତାଲିକା ହଜିନାହିଁ, ଏବଂ ସମ୍ଭବତଃ କିଛି ମିନଟ ପରେ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇପାରେ।

en: The AOL Instant Messenger service is temporarily unavailable.
or: AOL ତ୍ବରିତ ସଂଦେଶବାହକ ସେବା ଅଳ୍ପକାଳ ପାଇଁ ଅନୁପଲବ୍ଧ ଅଛି୤

en: The BOSH connection manager terminated your session.
or: BOSH ସଂଯୋଗ ପରିଚାଳକ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିବେଶନକୁ ସମାପ୍ତ କରିଥାଏ।

en: The IRC Protocol Plugin that Sucks Less
or:  IRC ପ୍ରୋଟକଲ ପ୍ଲଗ-ଇନ୍ ୟାହା କି କମ ଟାଣେ

en: The IRC server received a message it did not understand.
or: IRC ସର୍ଭର ଏକ ସଂଦେଶ ପାଇଲା ୟାହାକୁ ବୁଝି ପାରିଲା ନାହିଁ ।

en: The IRC server's local time is:
or: IRC ସରଭରର ସ୍ଥାନୀଯ ସମଯ ହେଉଛି:

en: The Music Messaging Plugin allows a number of users to simultaneously work on a piece of music by editing a common score in real-time.
or: ସଙ୍ଗୀତ ସନ୍ଦେଶବାହକ ପ୍ଲଗଇନ କିଛି ସଂଖ୍ୟକ ଚାଳକମାନଙ୍କୁ ଏକ ସଙ୍ଗରେ ଏକ ସଙ୍ଗୀତ ଉପରେ ପ୍ରକୃତରେ ଏକ ସାଧାରଣ ସମଷ୍ଟି ଦ୍ୱାରା କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦେଇଥାଏ।

en: The SIP/SIMPLE Protocol Plugin
or: SIP/SIMPLE  ପ୍ରୋଟକଲ ପ୍ଲଗ-ଇନ

en: The SecurID key entered is invalid
or: ଭରଣ କରାଯାଇଥିବା SecurID କି ଟି ଅବୈଧ ଅଟେ

en: The account has disconnected and you are no longer in this chat. You will be automatically rejoined in the chat when the account reconnects.
or: ଏହି ଖାତା ସହିତ ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇଛି ଏବଂ ଆପଣ ଏବେ ଆଉ ଚାର୍ଟରେ ନାହାନ୍ତି। ଆପଣ ଚାର୍ଟରେ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ପୁନଃ ଯୋଗଦାନ କରିବେ ଯେତେବେଳେ ଖାତାଟି ପୁନର୍ବାର ସଂଯୁକ୍ତ ହେବ।

en: The background color for the buddy list
or: ସାଥୀ ତାଲିକା ପାଇଁ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ

en: The background color of a collapsed group
or: ଖସିପଡ଼ିଥିବା ଶ୍ରେଣୀର ଗୋଟିଏ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ

en: The background color of a contact or chat
or: ଯୋଗାଯୋଗ ଅଥବା ଚାର୍ଟର ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ

en: The background color of an expanded group
or: ଗୋଟିଏ ଅନୁଲମ୍ବିତ ଶ୍ରେଣୀର ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ

en: The browser command "%s" is invalid.
or: ବ୍ରାଉଜର ଆଦେଶ "%s" ଅମାନ୍ଯ ଅଟେ ।

en: The buddy with the <i>largest score</i> is the buddy who will have priority in the contact.
or: ବନ୍ଧୁ <i>ସର୍ବାଧିକ ସ୍କୋର</i> ସହିତ ସେହି ବନ୍ଧୁ ଅଟେ ୟିଏକି  ସଂପର୍କ ସ୍ଥାପନରେ ପ୍ରାଥମିକତା  ପ୍ରାପ୍ତ କରିବ ୤

en: The call has been terminated.
or: ଡାକ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି।

en: The certificate chain presented is invalid.
or: ଉପସ୍ଥାପନ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଶୃଙ୍ଖଳଟି ଅବୈଧ ଅଟେ।

en: The certificate claims to be from "%s" instead. This could mean that you are not connecting to the service you believe you are.
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ରଟି "%s" ପାଖରୁ ଆସିଅଛି ପରି ସାବ୍ୟସ୍ତ କରୁଅଛି। ଏହା ମାନେ ହେଉଛି ଆପଣ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଥିବା ସର୍ଭିସ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ନୁହଁନ୍ତି।

en: The certificate for %s could not be validated.
or: %s ପାଇଁ ପ୍ରମାଣପତ୍ରକୁ ବୈଧିକୃତ କରିହେଲା ନାହିଁ।

en: The certificate has been revoked.
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ରଟିର ସମୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି

en: The certificate is not trusted because no certificate that can verify it is currently trusted.
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ରଟି ବିଶ୍ୱସ୍ତ ନୁହଁ କାରଣ ଏହା ଯାଞ୍ଚ କରିପାରୁଥିବା କୌଣସି ପ୍ରମାଣପତ୍ର ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ନୁହଁନ୍ତି।

en: The certificate is self-signed and cannot be automatically checked.
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ରଟି ସ୍ୱୟଂ-ଚିହ୍ନଟ ଏବଂ ତାହାକୁ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

en: The certificate presented is not issued to this domain.
or: ଉପସ୍ଥାପନ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରମାଣପତ୍ରଟି ଏହି ଡମେନକୁ ନ୍ୟସ୍ତ ହୋଇନାହିଁ।

en: The client version you are using is too old. Please upgrade at %s
or: ଆପଣ ଉପୟୋଗ କରୁଥିବା ଗ୍ରାହକ ଭାଷାନ୍ତର ବହୁତ ପୁରୁଣା ଦଯାକରି ତାହାକୁ ଅପଗ୍ରେଡ କରନ୍ତୁ   %s

en: The color to use for the typing notification
or: ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଟାଇପ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ରଙ୍ଗ

en: The command used to handle "aim" URLs, if enabled.
or: "ଲକ୍ଷ୍ଯ" URLs ଚଳାଇବା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ, ଯଦି ସକ୍ରିୟ।

en: The command used to handle "gg" URLs, if enabled.
or: "gg" URLsକୁ ପରିଚାଳିତ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ଯବହୃତ ହେଉଥିବା ଆଦେଶ,ୟଦି ସକ୍ଷମ କରାହୁଏ ।

en: The command used to handle "icq" URLs, if enabled.
or: "icq" URLsକୁ ପରିଚାଳିତ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ଯବହୃତ ହେଉଥିବା ଆଦେଶ,ୟଦି ସକ୍ଷମ କରାହୁଏ ।

en: The command used to handle "irc" URLs, if enabled.
or: "irc" URLsକୁ ପରିଚାଳିତ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ଯବହୃତ ହେଉଥିବା ଆଦେଶ,ୟଦି ସକ୍ଷମ କରାହୁଏ ।

en: The command used to handle "sip" URLs, if enabled.
or: "sip" URLsକୁ ପରିଚାଳିତ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ଯବହୃତ ହେଉଥିବା ଆଦେଶ,ୟଦି ସକ୍ଷମ କରାହୁଏ ।

en: The command used to handle "xmpp" URLs, if enabled.
or: "xmpp" URLsକୁ ପରିଚାଳିତ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ଯବହୃତ ହେଉଥିବା ଆଦେଶ,ୟଦି ସକ୍ଷମ କରାହୁଏ ।

en: The default Pidgin buddy list theme
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ Pidgin ସାଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରସଙ୍ଗ

en: The default Pidgin sound theme
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ Pidgin ଧ୍ୱନି ପ୍ରସଙ୍ଗ

en: The default Pidgin status icon theme
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ Pidgin ସ୍ଥିତି ଚିତ୍ରସଂକେତ ପ୍ରସଙ୍ଗ

en: The email address for %s is %s
or: %s ପାଇଁ ଇମେଲ ଠିକଣାଟି ହେଉଛି %s

en: The evolution executable was not found in the PATH.
or: PATH ରେ କ୍ରମବିକାଶ କାର୍ୟ୍ଯକାରୀ ୟୋଗ୍ଯ ମିଳି ନଥିଲା ୤

en: The file '%s' is too large for %s.  Please try a smaller image.
or: ଫାଇଲ୍ '%s' , %sପାଇଁ ବହୁତ ବଡ । ଦଯାକରି ଏକ କ୍ଷୁଦ୍ରତର ଚିତ୍ର ଚେଷ୍ଟା କର ।

en: The file was saved as %s.
or: ଫାଇଲଟି %s ଭାବରେ ସଂରକ୍ଷିତ।

en: The following are the results of your search
or: ନିମ୍ନଲିଖିତ ଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କର ଖୋଜର ଫଳାଫଳ ଅଟନ୍ତି ୤

en: The following error has occurred loading %s: %s
or: ଲୋଡ କରିବା ସମଯରେ ନିମ୍ନଲିଖିତ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଛି %s: %s

en: The following error has occurred:
or: ନିମ୍ନଲିଖିତ ତ୍ରୁଟି ଗୁଡିକ ଘଟିଯାଇଛି:

en: The following plugins will be unloaded.
or: ନିମ୍ନଲିଖିତ ପ୍ଲଗଇନଗୁଡିକ ଅନଲୋଡ ହେବ ୤

en: The following username is associated with %s | The following usernames are associated with %s
or[0]: ନିମ୍ନଲିଖିତ ଚାଳକନାମଟି %s ସହିତ ସଂଶ୍ଳିଷ୍ଟ
or[1]: ନିମ୍ନଲିଖିତ ଚାଳକନାମଗୁଡ଼ିକ %s ସହିତ ସଂଶ୍ଳିଷ୍ଟ

en: The font to use for the typing notification
or: ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଟାଇପ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ଅକ୍ଷରରୂପ

en: The handler for "aim" URLs
or: "ଲକ୍ଷ୍ଯ" ୟୁ.ଆର.ଏଲ. ପାଇଁ ଚାଳକ

en: The handler for "gg" URLs
or: "gg" URLs ପାଇଁ ପରିଚାଳନାକର୍ତ୍ତା

en: The handler for "icq" URLs
or: "icq" URLs ପାଇଁ ପରିଚାଳନାକର୍ତ୍ତା

en: The handler for "irc" URLs
or: "irc" URLs ପାଇଁ ପରିଚାଳନାକର୍ତ୍ତା

en: The handler for "sip" URLs
or: "sip" URLs ପାଇଁ ପରିଚାଳନାକର୍ତ୍ତା

en: The handler for "xmpp" URLs
or: "xmpp" URLs ପାଇଁ ପରିଚାଳନାକର୍ତ୍ତା

en: The identifier '%s' did not match any Notes Address Book groups in your Sametime community.
or: ଚିହ୍ନଟକାରୀ '%s' ଆପଣଙ୍କର ସେମଟାଇମ କମ୍ଯୁନିଟିରେ କୌଣସି ନୋଟସ ଠିକଣା ପୁସ୍ତକ ସମୂହ ସହିତ ମେଳ କଲା ନାହିଁ ୤

en: The identifier '%s' did not match any users in your Sametime community.
or: ଚିହ୍ନଟକାରୀ '%s' ଆପଣଙ୍କର ସେମଟାଇମ କମ୍ଯୁନିଟି ରେ କୌଣସି ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ସହିତ ମେଳ କଲା ନାହିଁ ୤

en: The identifier '%s' did not match any users in your Sametime community. This entry has been removed from your buddy list.
or: ଚିହ୍ନଟକାରୀ ଆପଣଙ୍କର ସେମଟାଇମ କମ୍ଯୁନିଟିରେ '%s' କୌଣସି ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ସହିତ ମେଳ ହେଲା ନାହିଁ ୤ ଏହି ପ୍ରବେଶ ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ତାଲିକାରୁ ହଟାଇ ଦିଆୟାଇଛି ୤

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following Notes Address Book groups. Please select the correct group from the list below to add it to your buddy list.
or: ଚିହ୍ନଟକାରୀ '%s' ସମ୍ଭଭତଃ ନିମ୍ନଲିଖିତ ନୋଟସ ଠିକଣା ପୁସ୍ତକ ସମୂହକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥାଇ ପାରେ ୤  ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ତାଲିକାରେ ୟୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଦଯାକରି ତଳେ ଦିଆୟାଇଥିବା ତାଲିକାରୁ ସଠିକ ସମୂହ ମନୋନୀତ କର ୤

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following users. Please select the correct user from the list below to add them to your buddy list.
or: ଚିହ୍ନଟକାରୀ  ହୁଏତ '%s' ନିମ୍ନଲିଖିତ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିବ ୤ ଦଯାକରି ତଳେ ଦିଆୟାଇଥିବା ତାଲିକାରୁ ସଠିକ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ମନୋନୀତ କରନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ତାଲିକାରେ ସେମାନଙ୍କୁ ୟୋଗ କରିବା ପାଇଁ ୤

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following users. You may add these users to your buddy list or send them messages with the action buttons below.
or: ଚିହ୍ନଟକାରୀ '%s' ସମ୍ଭବତଃ ନିମ୍ନଲିଖିତ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ଯରୁ କାହାକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥାଇ ପାରେ ୤  ଆପଣ ଏହି ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ତାଲିକାରେ ୟୋଗ କରିପାରନ୍ତି କିମ୍ବା ତଳେ ଦିଆୟାଇଥିବା କାର୍ୟ୍ଯ ବଟନ ସାହାୟ୍ଯରେ ସେମାନଙ୍କୁ ସଂଦେଶ ପଠାଇପାରନ୍ତି ୤

en: The layout of icons, name, and status of the buddy list
or: ସାଥୀ ତାଲିକାର ଚିତ୍ର ସଂକେତ, ନାମ, ଏବଂ ସ୍ଥିତିର ବିନ୍ୟାସ

en: The maximum away message length of %d byte has been exceeded.  It has been truncated for you. | The maximum away message length of %d bytes has been exceeded.  It has been truncated for you.
or[0]: %d ବାଇଟର ସର୍ବାଧିକ ଦୂରସ୍ଥ ସଂଦେଶ ଦୈର୍ଘ୍ଯ ଟପି ୟାଇଛି । ଏହା ତୁମ ପାଇଁ ଛୋଟ କରାୟାଇଛି ।
or[1]: %d ବାଇଟର ସର୍ବାଧିକ ଦୂରସ୍ଥ ସଂଦେଶ ଦୈର୍ଘ୍ଯ ଟପି ୟାଇଛି । ଏହା ତୁମ ପାଇଁ ଛୋଟ କରାୟାଇଛି ।

en: The maximum profile length of %d byte has been exceeded.  It has been truncated for you. | The maximum profile length of %d bytes has been exceeded.  It has been truncated for you.
or[0]: ସର୍ବାଧିକ ରୂପରେଖା ଲମ୍ବ %d ବାଇଟକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିସାରିଛି।  ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଯୋଡ଼ିସାରିଛି।
or[1]: ସର୍ବାଧିକ ରୂପରେଖା ଲମ୍ବ %d ବାଇଟକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିସାରିଛି।  ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଯୋଡ଼ିସାରିଛି।

en: The message is too large.
or: ସଂଦେଶ ବହୁତ ବଡ ଅଟେ୤

en: The new formatting is invalid.
or: ନୂଆ ଫର୍ମାଟିଙ୍ଗ ଅମାନ୍ଯ ଅଟେ୤

en: The nickname "%s" is already being used.
or: ଉପନାମ "%s" ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟବହାର ହୋଇଛି।

en: The plugin could not be unloaded now, but will be disabled at the next startup.
or: ପ୍ଲଗଇନକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ କାଢ଼ିହେବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଆରମ୍ଭରେ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରାଯିବ।

en: The remote user has closed the connection.
or: ଦୂରସ୍ଥ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ସଂୟୋଗକୁ ବନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ୤

en: The remote user has declined your request.
or: ଦୂରସ୍ଥ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ଆପଣଙ୍କର ଅନୁରୋଧକୁ ଅସ୍ବୀକର କରିଛନ୍ତି ୤

en: The remote user is not present in the network any more
or: ଦୂରସ୍ଥ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ନେଟଉଆର୍କରେ ଆଉ ଉପସ୍ଥିତ ନାହାଁନ୍ତି

en: The remote user is waiting key agreement on:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
or: ଦୂରସ୍ଥ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ମୂଖ୍ଯ ରାଜିନାମା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି :
    ଦୂରସ୍ଥ ହୋଷ୍ଟ: %s
    ଦୂରସ୍ଥ ପୋର୍ଟ: %d

en: The required fields are underlined.
or: ଆବଶ୍ୟକୀୟ କ୍ଷେତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ରେଖାଙ୍କିତ ହୋଇଛି।

en: The required plugin %s was not found. Please install this plugin and try again.
or: ଆବଶ୍ଯକ ପ୍ଲଗ-ଇନ %s ମିଳି ନଥିଲା ୤ ଦଯାକରି ପ୍ଲଗ-ଇନ ପ୍ରତିଷ୍ଠାପିତ କର ଏବଂ ପୁଣି ଥରେ ଚେଷ୍ଟା କର୤

en: The required plugin %s was unable to load.
or: ଆବଶ୍ଯକ ପ୍ଲଗ-ଇନ %s ଲୋଡ ହେବାକୁ ଅସମର୍ଥ୤

en: The rest of the messages will be saved as pounces. You can edit/delete the pounce from the `Buddy Pounce' dialog.
or: ବଳକା ସନ୍ଦେଶଗୁଡ଼ିକୁ ପାଉନସ ଆକାରରେ ସଂରକ୍ଷିତ ହେବ। ଆପଣ ପାଉନସକୁ `Buddy Pounce' ସଂଳାପରୁ ସମ୍ପାଦନ କରିପାରିବେ/ଅପସାରଣ କରିପାରିବେ।

en: The selected account is not online.
or: ବଚ୍ଛିତ ଖାତାଟି ଅନଲାଇନ ନୁହଁ।

en: The selected file is not a valid plugin.
or: ବଚ୍ଛିତ ଫାଇଲଟି ଗୋଟିଏ ବୈଧ ପ୍ଲଗଇନ ନୁହଁ।

en: The server could not access the directory
or: ସରଭର ବିବରଣୀପଞ୍ଜିକାରେ ପ୍ରବେଶ କରିପାରି ନ ଥିଲା

en: The server is unavailable; try again later
or: ସରଭର ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ ;  ପୁଣି ଥରେ ପରେ ଚେଷ୍ଟା କର

en: The specified word already exists in the correction list.
or: ସଂଶୋଧିତ ତାଲିକାରେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଶବ୍ଦ ଗୁଡିକ ପୂର୍ବରୁ ବିଦ୍ଯମାନ ଅଛି ୤

en: The text information for a buddy's status
or: ସାଥୀର ସ୍ଥିତି ପାଇଁ ପାଠ୍ୟ ସୂଚନା

en: The text information for when a buddy has an unread message
or: ସାଥୀ ଜଣକ ପାଖରେ ପଢ଼ା ହୋଇନଥିବା ସନ୍ଦେଶ ଥିଲେ ତାହା ପାଇଁ ପାଠ୍ୟ ସୂଚନା

en: The text information for when a buddy is away
or: ସାଥୀ ଜଣକ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିବା ସମୟରେ ପାଠ୍ୟ ସୂଚନା

en: The text information for when a buddy is idle
or: ସାଥୀ ଜଣକ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଥିବା ସମୟରେ ପାଠ୍ୟ ସୂଚନା

en: The text information for when a buddy is offline
or: ସାଥୀ ଜଣକ ଅଫଲାଇନ ଥିବା ସମୟରେ ପାଠ୍ୟ ସୂଚନା

en: The text information for when a buddy is online
or: ଯେତେବେଳେ ଗୋଟିଏ ସାଥୀ ଅନଲାଇନ ଥାଏ ତାହା ପାଇଁ ପାଠ୍ୟ ସୂଚନା

en: The text information for when a chat has an unread message that mentions your nickname
or: ଚାର୍ଟରେ ପଢ଼ାହୋଇନଥିବା ସନ୍ଦେଶ ଥିଲେ ତାହା ପାଇଁ ପାଠ୍ୟ ସୂଚନା ଯାହାକି ଆପଣଙ୍କର ଉପନାମକୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ

en: The text information for when a contact is expanded
or: ଯେତେବେଳେ ଗୋଟିଏ ଯୋଗାଯୋଗକୁ ଅନୁଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଥାଏ ସେତେବେଳେ ତାହା ପାଇଁ ପାଠ୍ୟ ସୂଚନା

en: The text information for when a group is collapsed
or: ଯେତେବେଳେ ଗୋଟିଏ ଶ୍ରେମୀ ଖସିପଡ଼ିଥାଏ ସେତେବେଳେ ତାହା ପାଇଁ ପାଠ୍ୟ ସୂଚନା

en: The text information for when a group is expanded
or: ଯେତେବେଳେ ଗୋଟିଏ ଶ୍ରେଣୀ ଅନୁଲମ୍ବିତ ହୋଇଥାଏ ସେତେବେଳେ ତାହା ପାଇଁ ପାଠ୍ୟ ସୂଚନା

en: The text-shortcut for the smiley
or: smiley ପାଇଁ ପାଠ୍ୟ-ସକ୍ଷିପ୍ତପଥ

en: The topic for %s is: %s
or: %s is: %s ପାଇଁ ବିଷଯ

en: The topic is: %s
or: ବିଷଯ ହେଉଛି: %s

en: The user %s has denied your request to add them to your buddy list for the following reason:
    %s
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା %s ନିମ୍ନଲିଖିତ କାରଣ ପାଇଁ ତୁମ ବନ୍ଧୁ ତାଲିକାରେ ସେଗୁଡିକୁ ୟୋଗ କରିବା ପାଇଁ ତୁମ ଅନୁରୋଧକୁ ଅସ୍ବୀକାର କରିଛି :
    %s

en: The user %s has given you permission to add him or her to your buddy list.  Do you want to add this user?
or: ତାଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ତାଲିକାରେ ଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଚାଳକ %s ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି ଦେଇଛି।ଆପଣ ଏହି ଚାଳକକୁ ଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: The user %s has granted your request to add them to your buddy list.
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ତାଲିକାରେ ସେମାନଙ୍କୁ ୟୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଅନୁରୋଧକୁ %s ଅନୁମୋଦିତ କରିଛନ୍ତି୤

en: The user %u has denied your request to add them to your buddy list for the following reason:
    %s
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା  %u ନିମ୍ନଲିଖିତ କାରଣ ପାଇଁ ସେଗୁଡିକୁ ତୁମ ବନ୍ଧୁତାଲିକାରେ ୟୋଗ କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ଅନୁରୋଧକୁ ଅସ୍ବୀକାର କରିଛି :
    %s

en: The user %u has granted your request to add them to your buddy list.
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା %u ସେମାନଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ତାଲିକାରେ ୟୋଗ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କର ଅନୁରୋଧ ଅନୁମୋଦିତ କରିଛନ୍ତି୤

en: The user has blocked you
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ଆପଣଙ୍କୁ ଅବରୋଧ କରିଛି

en: The user is either offline or you are blocked
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ହୁଏତ ଅଫ-ଲାଇନ ଅଛନ୍ତି ବା ଆପଣଙ୍କୁ ଅବରୋଧ କରାୟାଇଛି

en: Theme Selections
or: ପ୍ରସଙ୍ଗ ଚୟନଗୁଡ଼ିକ

en: Theme failed to copy.
or: ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନକଲ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି।

en: Theme failed to load.
or: ପ୍ରସଙ୍ଗ ଧାରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି।

en: Theme failed to unpack.
or: ପ୍ରସଙ୍ଗ ଖୋଲିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି।

en: Themes
or: ପ୍ରସଙ୍ଗ

en: There are no protocol plugins installed.
or: ସେଠାରେ କୌଣସି ପ୍ରୋଟୋକଲ ପ୍ଲଗଇନ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇନାହିଁ।

en: There are no users matching your search criteria.
or: ଆପଣଙ୍କର ଖୋଜିବା ନିଯମ ସହିତ ମେଳ ହେଉଥିବା କୌଣସି ଉପୟୋଗର୍ତ୍ତା ମିଳିଲେ ନାହିଁ ୤

en: There is no MOTD associated with this connection.
or: ଏହି ସଂୟୋଗ ସହିତ MOTD ସମ୍ମିଳିତ ନୁହଁ୤

en: There is no Message of the Day associated with this connection
or: ଏହି ସଂୟୋଗ ସହିତ ସମ୍ମିଳିତ କୌଣସି ଆଜିର ସଂଦେଶ ନାହିଁ ୤

en: There is no application configured to open this type of file.
or: ଏହି ପ୍ରକାରର ଫାଇଲ ଖୋଲିବା ପାଇଁ କୌଣସି ପ୍ରଯୋଗ କନଫିଗର କରାୟାଇ ନାହିଁ୤

en: There was a conflict in running the command:
or: ଚଳାଇବା ଆଦେଶରେ ଗୋଟିଏ କଳହ ଥିଲା:

en: Thinking
or: ଭାବୁଅଛି

en: Thirsty
or: ତ୍ରିଷିତ

en: This chat name is already in use
or: ଏହି ଚାଟ ନାମ ପୂର୍ବରୁ ଉପୟୋଗରେ ଅଛି

en: This conference has been closed. No more messages can be sent.
or: ଏହି କନଫରେନସ ବନ୍ଦ ହୋଇଛି ୤ ଆଉ କୌଣସି ସଂଦେଶ ପଠାୟାଇ ପାରିବ ନାହିଁ ୤

en: This evaluation version does not allow more than ten users to log in at one time
or: ଏହି ମୂଲ୍ଯାଙ୍କିତ ଭାଷାନ୍ତର ଏକ ସମଯରେ ଦଶ ଜଣଙ୍କଠୁ ଅଧିକ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ଲଗ-ଇନ କରିବାକୁ ସ୍ବୀକୃତି ଦିଏ ନାହିଁ ୤

en: This information is visible to all contacts on your contact list, so choose something appropriate.
or: ଏହି ସୂଚନା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ତାଲିକାରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ସମ୍ପର୍କଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ, ତେଣୁ କିଛି ସଠିକ ବାଛନ୍ତୁ।

en: This is a really cool plugin that does a lot of stuff:
    - It tells you who wrote the program when you log in
    - It reverses all incoming text
    - It sends a message to people on your list immediately when they sign on
or: ଏହା ପ୍ରକୃତରେ ଏକ ଶତଳ ପ୍ଲଗଇନ ୟାହା ବହୁତଗୁଡାଏ ଉପାଦାନ କରେ :
      -ଏହା ତୁମକୁ କହେ ତୁମେ ୟେତେବେଳେ ଲଗ ଇନ କଲ ପ୍ରୋଗ୍ରାମଟି କିଏ ଲେଖିଲା
    -ଏହା ଆସୁଥିବା ସମସ୍ତ ଟେକ୍ସଟ୍କୁ ଓଲଟାଏ 
    -ଏହା ତୁମ ତାଲିକରେ ଥିବା ଲୋକ ମାନଙ୍କ ପାଖକୁ ଅତିଶୀଘ୍ର ସଂଦେଶ ପଠାଏ ୟେତେବେଳେ ସେମାନେ ସାଇନ ଅନ କରନ୍ତି

en: This is how your outgoing message text will appear when you use protocols that support formatting.
or: ଏହା ହେଉଛି ଆପଣଙ୍କର ପଠାଯାଉଥିବା ସନ୍ଦେଶ ପାଠ୍ୟ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୋଇଥାଏ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ସଜ୍ଜିକରଣକୁ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବା ପ୍ରଟୋକଲଗୁଡ଼ିକୁ ବ୍ୟବହାର କରିଥାଏ।

en: This plugin allows the user to customize conversation and logging message timestamp formats.
or: ଏହି ପ୍ଲଗ-ଇନ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ସଂଭାଷଣ ଏବଂ ଲଗିଙ୍ଗ ସଂଦେଶ ଟାଇମସ୍ଟାମ୍ପ ଫର୍ମାଟଗୁଡିକୁ ବ୍ଯବସ୍ଥାପିତ କରିବା ପାଇଁ ସ୍ବୀକୃତି ଦେଇଥାଏ।

en: This plugin cannot be loaded because it was not built with X11 support.
or: ଏହି ପ୍ଲଗଇନକୁ ଧାରଣ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ କାରଣ ଏହାକୁ X11 ସମର୍ଥନ ସହିତ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇନଥିଲା।

en: This plugin has not defined an ID.
or: ଏହି ପ୍ଲଗ୍ଇନ ଏକ ID ବ୍ଯାଖ୍ଯାକରି ନାହିଁ।

en: This plugin hides join/part messages in large rooms, except for those users actively taking part in a conversation.
or: ଏହି ପ୍ଲଗ୍ଇନ ବଡ ରୁମଗୁଡିକରେ ସଂୟୋଗ/ ଅଂଶ ସଂଦେଶଗୁଡିକକୁ ଲୁଚାଏ, କେବଳ ସମ୍ଭାଷଣରେ ସକ୍ରିଯରୂପେ ଭାଗନେଉଥିବା ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାମାନଙ୍କ ବ୍ଯତୀତ ।

en: This plugin is useful for registering with legacy transports or other XMPP services.
or: ଏହି ପ୍ଲଗଇନଟି ପୁରୁଣା ପରିବହନଗୁଡ଼ିକ ଅଥବା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ XMPP ସର୍ଭିସଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ପଞ୍ଜିକରଣ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ।

en: This protocol does not support chat rooms.
or: ଏହି ପ୍ରୋଟକଲ ଚାଟ ରୁମକୁ ସମର୍ଥନ କରେନି୤

en: This requires a direct connection between the two computers and is necessary for IM Images.  Because your IP address will be revealed, this may be considered a privacy risk.
or: ଏହା ଦୁଇଟି କମ୍ପୁଟର ମଧ୍ଯରେ ଏକ ସିଧା ସଂୟୋଗ ଆବଶ୍ଯକ କରେ ଏବଂ ଏହା IM ପାଇଁ ଆବଶ୍ଯକ ଅଟେ ୤ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର IP ଠିକଣା ପ୍ରକାଶିତ ହୋଇୟିବ ୤ ଏହା ହୁଏତ ଗୋପନୀଯତା ପ୍ରତି ବିପତ୍ତି ବୋଲି ଧରିନିଆୟିବ ୤

en: This room is not capable of being configured
or: ଏହି ରୁମ କନଫିଗର ହେବା ପାଇଁ ସମର୍ଥ ନୁହେଁ

en: This smiley is disabled because a custom smiley exists for this shortcut:
     %s
or: ଏହି smiley ଟି ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି କାରଣ ଏହି ସକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଇଚ୍ଛାରୂପଣ smiley ଅବସ୍ଥିତ:
     %s

en: This theme has no available smileys.
or: ଏହି ବିଷଯର କୌଣସି ସ୍ମାଇଲିଗୁଡିକ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ୤

en: Thread creation failure: %s
or: ସୂତ୍ର ସୃଷ୍ଟି ବିଫଳ : %s

en: Threshold:
or: ପ୍ରଭାବସୀମା:

en: Time Elapsed:
or: ସମଯ ବିତି ୟାଇଛି :

en: Time Remaining:
or: ସମଯ ବାକି ଅଛି:

en: Time Response
or: ସମଯ ପ୍ରତିକ୍ରିଯା

en: Timeout during key agreement
or: କି ଚୁକ୍ତିପତ୍ର ବେଳେ ସମଯ ବିତି ୟାଇଛି

en: Timestamp
or: ସମୟମୋହର

en: Timestamp Format Options
or: ଟାଇମସ୍ଟାମ୍ପ ଫର୍ମାଟ ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ

en: Timezone
or: ସମୟ ମଣ୍ଡଳ

en: Timezone (UTC)
or: ସମୟ ମଣ୍ଡଳ (UTC)

en: TinyURL (or other) address prefix
or: TinyURL (କିମ୍ବା ଅନ୍ୟମାନେ) ଠିକଣା ଉପସର୍ଗ

en: TinyURL for above: %s
or: ଉପରଲିଖିତ ପାଇଁ TinyURL: %s

en: TinyURL plugin
or: TinyURL ପ୍ଲଗଇନ

en: Tired
or: ଥକା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Title already in use.  You must choose a unique title.
or: ଶୀର୍ଷକ ପୂର୍ବରୁ ଉପୟୋଗ ହେଉଛି ୤ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଅନନ୍ଯ ଶୀର୍ଷକ ବାଛିବାକୁ ହେବ ୤

en: To
or: ଏଠାକୁ

en: To add the buddy you must import his/her public key. Press Import to import a public key.
or: ବନ୍ଧୁ ୟୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ତାଙ୍କର (ପୁଅ/ଝିଅ) ସାର୍ବଜନୀନ କି ଆମଦାନୀ କରିବାକୁ ପଡିବ ୤ ଏକ ସାର୍ବଜନୀନ କି ଆମଦାନୀ କରିବା ପାଇଁ ଆମଦାନୀକୁ ଦବାଅ ୤

en: Toaster plugin
or: ଟୋଷ୍ଟର ପ୍ଲଗ୍ଇନ

en: Toggle Tag
or: ସଂଲଗ୍ନ ଟୋଗଲ କର

en: Top
or: ଉପର

en: Topic
or: ବିଷଯ

en: Topic too long
or: ବିଷଯ ବହୁତ ଲମ୍ବା ଅଛି

en: Topic:
or: ବିଷୟ:

en: Total Buddies
or: ସମୁଦାୟ ସାଥୀ ସଂଖ୍ୟା

en: Total log size:
or: ଲଗର ସର୍ବମୋଟ ଆକାର:

en: Traditional Chinese
or: ପାରମ୍ପାରିକ ଚାଇନିଜ

en: Transfer of file %s complete
or: ଫାଇଲ %sର ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ  ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି

en: Transfer of file <A HREF="file://%s">%s</A> complete
or: ଫାଇଲ <A HREF="file://%s">%s</A> ର ପରିବହନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି

en: Transparency
or: ସ୍ବଚ୍ଛତା

en: Trillian
or: ଟ୍ରିଲିଅନ

en: Trillian Encryption
or: ଟ୍ରିଲିଅନ ଏନ୍କ୍ରିପଟ୍

en: True if the command specified in the "command" key should handle "aim" URLs.
or: ସତ ହେଲେ, "ନିର୍ଦ୍ଦେଶ" ଚାବିରେ ଉଲ୍ଲେଖିତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ "ଲକ୍ଷ୍ଯ" ୟୁ.ଆର.ଏଲ. ଚଳାଇବା ପାଇଁ ବ୍ଯବହୃତ ହେବ।

en: True if the command specified in the "command" key should handle "gg" URLs.
or: ସତ୍ଯ ୟଦି "ଆଦେଶ"କି ରେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରାୟାଇଥିବା ଆଦେଶ "gg" URLsକୁ ପରିଚାଳିତ କରିବ ।

en: True if the command specified in the "command" key should handle "icq" URLs.
or: ସତ୍ଯ ୟଦି "ଆଦେଶ"କି ରେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରାୟାଇଥିବା ଆଦେଶ "icq" URLsକୁ ପରିଚାଳିତ କରିବ ।

en: True if the command specified in the "command" key should handle "irc" URLs.
or: ସତ୍ଯ ୟଦି "ଆଦେଶ"କି ରେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରାୟାଇଥିବା ଆଦେଶ "irc" URLsକୁ ପରିଚାଳିତ କରିବ ।

en: True if the command specified in the "command" key should handle "sip" URLs.
or: ସତ୍ଯ ୟଦି "ଆଦେଶ"କି ରେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରାୟାଇଥିବା ଆଦେଶ "sip" URLsକୁ ପରିଚାଳିତ କରିବ ।

en: True if the command specified in the "command" key should handle "xmpp" URLs.
or: ସତ୍ଯ ୟଦି "ଆଦେଶ"କି ରେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରାୟାଇଥିବା ଆଦେଶ "xmpp" URLsକୁ ପରିଚାଳିତ କରିବ ।

en: True if the command used to handle this type of URL should be run in a terminal.
or: ସତ, ଯଦି ଏହି ୟୁ.ଆର.ଏଲ. ଚଳାଇବା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଟର୍ମିନାଲ୍ରେରେ ଚଳାଯିବା ଉଚିତ।

en: Tune Album
or: ଆଲବମକୁ ସମତାଳ କରନ୍ତୁ

en: Tune Artist
or: କଳାକାରକୁ ସମତାଳ କରନ୍ତୁ

en: Tune Comment
or: ଚିପ୍ପଣୀକୁ ସମତାଳ କରନ୍ତୁ

en: Tune Genre
or: ଶୈଳୀକୁ ସମତାଳ କରନ୍ତୁ

en: Tune Time
or: ସମୟକୁ ସମତାଳ କରନ୍ତୁ

en: Tune Title
or: ଶୀର୍କକୁ ସମତାଳ କରନ୍ତୁ

en: Tune Track
or: ଟ୍ରାକକୁ ସମତାଳ କରନ୍ତୁ

en: Tune URL
or: URL କୁ ସମତାଳ କରନ୍ତୁ

en: Tune Year
or: ବର୍ଷକୁ ସମତାଳ କରନ୍ତୁ

en: Turkish
or: ତୁର୍କୀ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Type a user to block.
or: ଅବରୋଧ କରିବାପାଇଁ ଏକ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ଟାଇପ କର୤

en: Type a user you permit to contact you.
or: ଏକ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ଟାଇପ କର ୟାହାକୁ ଆପଣ ସଂପର୍କ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଛନ୍ତି୤

en: Type the email address of the buddy you are searching for.
or: ଆପଣ ସନ୍ଧାନ କରୁଥିବା ସାଥୀର ଇମେଲ ଠିକଣାକୁ ଟାଇପ କରନ୍ତୁ।

en: Type the host name for this certificate.
or: ଏହି ପ୍ରମାଣପତ୍ର ପାଇଁ ହୋଷ୍ଟ ନାମ ଟାଇପ କରନ୍ତୁ।

en: Type the host name this certificate is for.
or: ଏହି ପ୍ରମାଣପତ୍ରଟି ଯେଉଁ ହୋଷ୍ଟର ତାହାର ନାମ ଟାଇପ କରନ୍ତୁ।

en: Typing
or: ଟାଇପ କରୁଛି

en: Typing Notification Color
or: ବିଜ୍ଞପ୍ତି ରଙ୍ଗକୁ ଟାଇପ କରୁଅଛି

en: Typing notification color
or: ବିଜ୍ଞପ୍ତି ରଙ୍ଗ ଟାଇପ କରୁଅଛି

en: Typing notification font
or: ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଅକ୍ଷରରୂପ ଟାଇପ କରୁଅଛି

en: URL
or: ୟୁ.ଆର.ଏଲ.

en: Ubuntu Georgian Translators
or: Ubuntu ଜର୍ଜିଆନ ଅନୁବାଦକମାନେ

en: Ukranian
or: ୟୁକ୍ରେନିଆନ

en: Un-Ignore
or: ଅବହେଳା କରନି

en: Un-hide From
or: ରୁ ଲୁଚାଅ ନାହିଁ

en: Un_block
or: ଅଣ_ଅବରୋଧ

en: Unable to Add
or: ଯୋଗ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to Retrieve Buddy List
or: ସାଧୀ ତାଲିକା କାଢ଼ିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to add %s to deny list (%s).
or: %s ନିଷେଧ ତାଲିକାରେ ୟୋଗ କରିବାକୁ (%s) ଅସମର୍ଥ ୤

en: Unable to add %s to permit list (%s).
or: %s ଅନୁମତି ତାଲିକାରେ ୟୋଗ କରିବାକୁ  (%s) ଅସମର୍ଥ ୤

en: Unable to add %s to your buddy list (%s).
or: %s ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ତାଲିକାରେ ୟୋଗ କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ (%s)୤

en: Unable to add %s to your buddy list. Error creating folder in server side list (%s).
or: ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ତାଲିକାରେ ୟୋଗ କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ ୤ %s ସରଭର ପାର୍ଶ୍ବ ସୂଚୀରେ ଫୋଲଡର ସୃଷ୍ଟିରେ ତ୍ରୁଟି (%s) ୤

en: Unable to add group
or: ସମୂହ ୟୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to add group: group exists
or: ସମୂହ ୟୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଅସମର୍ଥ : ସମୂହ ବିଦ୍ଯମାନ ଅଛି

en: Unable to add group: group not found
or: ସମୂହ ସହିତ ୟୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଅସମର୍ଥ: ସମୂହ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Unable to add the buddy %s because the username is invalid.  Usernames must be a valid email address, or start with a letter and contain only letters, numbers and spaces, or contain only numbers.
or: ସାଥୀ %s କୁ ଯୋଗ କରିବାରେ ବିଫଳ କାରଣ ଚାଳକନାମଟି ଅବୈଧ ଅଟେ।  ଚାଳକନାମଗୁଡିକ ଗୋଟିଏ ବୈଧ ଇମେଲ ଠିକଣା ହୋଇଥିବା ଉଚିତ, ଅଥବା ଗୋଟିଏ ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବା ଉଚିତ ଏବଂ କେବଳ ଅକ୍ଷର, ସଂଖ୍ୟା ଏବଂ ଖାଲିସ୍ଥାନ ଧାରଣ କରିଥିବା ଉଚିତ, କିମ୍ବା କେବଳ ସଂଖ୍ୟା ଧାରଣ କରିଥିବା ଉଚିତ।

en: Unable to add the buddy %s because you have too many buddies in your buddy list.  Please remove one and try again.
or: ସାଥୀ %s କୁ ଯୋଗ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହେଲା କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ସାଥୀ ତାଲିକାରେ ଅନେକ ସାଥୀ ଅଛନ୍ତି। ଦୟାକରି ଗୋଟିକୁ କାଢ଼ିଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ପୁଣିଥରେ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ।

en: Unable to add the buddy %s for an unknown reason.
or: କୌଣସି କାରଣ ବଶତଃ ସାଥୀ %s କୁ ଯୋଗ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Unable to add user
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ୟୋଗ କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to add user to privacy list (%s).
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାକୁ ଗୋପନୀଯ ତାଲିକାରେ ୟୋଗ କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ  (%s)୤

en: Unable to add user: user not found
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ୟୋଗକରିବା ପାଇଁ ଅସମର୍ଥ : ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ମିଳିଲେ ନାହିଁ

en: Unable to affiliate user %s as "%s"
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା  %s କୁ "%s"ରୂପେ ସମନ୍ଧିତ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to allocate enough memory to hold the contents from %s.  The web server may be trying something malicious.
or: %s ଠାରୁ ବିଷଯବସ୍ତୁସବୁ ଧରି ରଖିବା ପାଇଁ ୟଥେଷ୍ଟ ସ୍ମୃତି ସ୍ଥାନ ଦେବା ପାଇଁ ଅସମର୍ଥ । ଉଏବ ସର୍ଭର ବୋଧହୁଏ କିଛି କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ।

en: Unable to ban user %s
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାକୁ ନିଷେଧ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ%s

en: Unable to buzz, because %s does not support it or does not wish to receive buzzes now.
or: ଗୁଞ୍ଜନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ, କାରଣ %s ଏହାକୁ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ କିମ୍ବା ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୁଞ୍ଜନ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛାକରୁନାହିଁ।

en: Unable to buzz, because %s might be offline.
or: ଗୁଞ୍ଜନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ, କାରଣ %s ହୁଏତଃ ଅଫଲାଇନ ଥାଇପାରେ।

en: Unable to buzz, because there is nothing known about %s.
or: ଗୁଞ୍ଜନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ, କାରଣ ସେଠାରେ  %s ବିଷୟରେ କିଛି ଜଣା ନାହିଁ।

en: Unable to canonicalize password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତକୁ canonicalize କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to canonicalize username
or: ଚାଳକ ନାମକୁ canonicalize କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to change server side privacy settings (%s).
or: ସରଭର ପାର୍ଶ୍ବ ଗୋପନୀଯ ସେଟିଙ୍ଗଗୁଡିକକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ (%s) ଅସମର୍ଥ୤

en: Unable to configure
or: କନଫିଗର କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to connect
or: ସଂୟୋଗ କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to connect to %s
or:  %s ସହିତ ସଂୟୋଗ କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to connect to %s: %s
or:  %s ସହିତ ସଂୟୋଗ କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ : %s

en: Unable to connect to BOS server: %s
or: BOS ସର୍ଭର ସହିତ ସଂଯୋଗ ହେବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to connect to authentication server: %s
or: ବୈଧିକରଣ ସର୍ଭର ସହିତ ସଂଯୋଗ ହେବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to connect to server. Please enter the address of the server to which you wish to connect.
or: ସର୍ଭର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ହେବାରେ ଅସମର୍ଥ। ଦୟାକରି ଆପଣ ସଂଯୁକ୍ତ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ସର୍ଭରର ଠିକଣା ଭରଣ କରନ୍ତୁ।

en: Unable to connect: %s
or: ସଂଯୁକ୍ତ ହେବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to create SILC key pair
or: SILC କି ଯୁଗଳକୁ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to create conference (%s).
or: କନଫରେନସ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ(%s) ଅସମର୍ଥ୤

en: Unable to create connection
or: ସଂୟୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to create listen socket
or: ଶ୍ରବଣଯୋଗ୍ୟ ସକେଟ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to create new resolver process
or: ନୂଆ ବିଶ୍ଳେଷଣକାରୀ ପ୍ରକ୍ରିଯା ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to create socket: %s
or: ସକେଟ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to detect ActiveTCL installation. If you wish to use TCL plugins, install ActiveTCL from http://www.activestate.com
or: ସକ୍ରିଯ TCL ପ୍ରତିଷ୍ଠାପନ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ । ୟଦି ତୁମେ TCL ପ୍ଲଗ୍ଇନଗୁଡିକ ବ୍ଯବହାର କରିବାକୁ ଚାହଁ, http://www.activestate.com ଠାରୁ ସକ୍ରିଯ TCL ପ୍ରତିଷ୍ଠାପନ କର

en: Unable to display the search results.
or: ଖୋଜ ଫଳାଫଳାଗୁଡିକ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଅସମର୍ଥ ୤

en: Unable to establish SSL connection
or: SSL ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to establish a connection with the remote user.
or: ସୁଦୂର ଚାଳକ ସହିତ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Unable to establish a connection with the server
or: ସର୍ଭର ସହିତ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to establish a connection with the server: %s
or: ସର୍ଭର ସହିତ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to establish connection with the local mDNS server.  Is it running?
or: ସ୍ଥାନୀଯ mDNS ସରଭର ସହିତ ସଂୟୋଗ ସ୍ଥାପିତ କରିବା ପାଇଁ ଅସମର୍ଥ  ୤ ଏହା ଚାଲୁଛି କି ?

en: Unable to get a valid AIM login hash.
or: ଏକ ମାନ୍ଯ AIM ଲଗଇନ ହାସ୍ ପାଇବା ପାଇଁ ଅସମର୍ଥ ।

en: Unable to get a valid login hash.
or: ଏକ ମାନ୍ଯ  ଲଗଇନ ହାସ୍ ପାଇବା ପାଇଁ ଅସମର୍ଥ ।

en: Unable to initialize SILC Client connection
or: SILC କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ସଂଯୋଗକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to initialize SILC protocol
or: SILC ପ୍ରଟୋକଲକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to initialize connection
or: ସଂୟୋଗ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଅସମର୍ଥ ।

en: Unable to initiate media with %s: invalid JID
or: %s ସହିତ ମେଡିଆ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: ଅବୈଧ JID

en: Unable to initiate media with %s: not subscribed to user presence
or: %s ସହିତ ମେଡିଆ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: ଚାଳକ ଉପସ୍ଥିତିକୁ କିଣିନାହିଁ

en: Unable to initiate media with %s: user is not online
or: %s ସହିତ ମେଡିଆ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: ଚାଳକ ଅନଲାଇନ ନାହିଁ

en: Unable to invite user (%s).
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ନିମଂତ୍ରିତ କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ (%s)୤

en: Unable to kick user %s
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାକୁ %s ପଦାଘାତ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to listen for incoming IM connections
or: ଆସୁଥିବା IM ସଂଯୋଗଗୁଡ଼ିକୁ ଶୁଣିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to load SILC key pair
or: SILC କି ଯୁଗଳ ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to load SILC key pair: %s
or: SILC କି ଯୁଗଳକୁ ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to load the plugin
or: ପ୍ଲଗ୍ଇନକୁ ଲୋଡ କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to load your plugin.
or: ତୁମ ପ୍ଲଗ୍ଇନକୁ ଲୋଡ କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ।

en: Unable to login: %s
or: ଲଗଇନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to move user %s to folder %s in the server side list. Error while creating folder (%s).
or: %s ସରଭର ପାର୍ଶ୍ବସୂଚୀ ଫୋଲଡରକୁ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇବାକୁ ଅସମର୍ଥ ୤ ଫୋଲଡର ସୃଷ୍ଟି କରିବା ବେଳେ ତ୍ରୁଟି %s (%s)୤

en: Unable to open URL
or: URLକୁ ଖୋଲିବାକୁ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to open a listening port.
or: ଗୋଟିଏ ଶୁଣୁଥିବା ପୋର୍ଟ ଖୋଲିବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Unable to open file.
or: ଫାଇଲ ଖୋଲିବାକୁ ଅସମର୍ଥ୤

en: Unable to parse response from HTTP proxy: %s
or: HTTP ପ୍ରକ୍ସିରୁ ଉତ୍ତର ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to ping user %s
or: ଚାଳକ %s କୁ ପିଙ୍ଗ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to read from network
or: ନେଟଉଆର୍କରୁ ପଢିବା ପାଇଁ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to read from socket
or: ସକେଟରୁ ପଢିବା ପାଇଁ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to receive offline messages
or: ଅଫଲାଇନ ସନ୍ଦେଶଗୁଡ଼ିକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to remove %s from privacy list (%s).
or: ଗୋପନୀଯ ତାଲିକାରୁ (%s)ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ %s ୤

en: Unable to resolve hostname
or: ହୋଷ୍ଟନାମକୁ ସମାଧାନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to save icon file to disk.
or: ଆଇକନଫାଇଲକୁ ଡେସ୍କରେ ସଂଚଯ କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ୤

en: Unable to save new account
or: ନୂତନ ଖାତା ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to send email
or: ଇମେଲ ପଠାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to send file to %s, invalid JID
or: %s ପାଖକୁ ଫାଇଲ ପଠାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ, ଅବୈଧ JID

en: Unable to send file to %s, not subscribed to user presence
or: %s ପାଖକୁ ଫାଇଲ ପଠାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ, ଚାଳକ ଉପସ୍ଥିତିକୁ କିଣିନାହିଁ

en: Unable to send file to %s, user does not support file transfers
or: ଫାଇଲ ପଠାଇବାକୁ ଅସମର୍ଥ %s ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ଫାଇଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତି ନାହିଁ

en: Unable to send file to %s, user is not online
or: %s ପାଖକୁ ଫାଇଲ ପଠାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ, ଚାଳକ ଅନଲାଇନ ନାହିଁ

en: Unable to send message (%s).
or: ସଂଦେଶ ପଠେଇବାକୁ ଅସମର୍ଥ (%s)୤

en: Unable to send message to %s.
or: %s କୁ ସଂଦେଶ ପଠାଇବାକୁ ଅସମର୍ଥ।

en: Unable to send message to %s. Could not create the conference (%s).
or: %s କୁ ସଂଦେଶ ପଠାଇବାକୁ ଅସମର୍ଥ ୤ କନଫରେନସ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଲା ନାହିଁ (%s)୤

en: Unable to send message to %s:
or: %s କୁ ସଂଦେଶ ପଠାଇବାକୁ ଅସମର୍ଥ:

en: Unable to send message to %s: %s
or: %s ପାଖକୁ ସନ୍ଦେଶ ପଠାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to send message to %s: %s (%s)
or: %s କୁ ସନ୍ଦେଶ ପଠାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s (%s)

en: Unable to send message.
or: ସଂଦେଶ ପଠାଇବାକୁ ଅସମର୍ଥ ୤

en: Unable to send message. Could not create the conference (%s).
or: ସଂଦେଶ ପଠାଇବାକୁ ଅସମର୍ଥ ୤ କନଫରେନସ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଲା ନାହିଁ (%s).

en: Unable to send message. Could not get details for user (%s).
or: ସଂଦେଶ ପଠେଇବାକୁ ଅସମର୍ଥ (%s)ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ପାଇଁ  ବିବରଣୀ ପ୍ରାପ୍ତ କରି ପାରିଲା ନାହିଁ୤

en: Unable to send message:
or: ସଂଦେଶ ପଠାଇବା ପାଇଁ ଅସମର୍ଥ:

en: Unable to send message: %s
or: ସଂଦେଶ ପଠାଇବାକୁ ଅସମର୍ଥ : %s

en: Unable to send message: %s (%s)
or: ସନ୍ଦେଶକୁ ପଠାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s (%s)

en: Unable to send message: The message is too large.
or: ସଂଦେଶ ପଠାଇବାକୁ ଅସମର୍ଥ: ସଂଦେଶ ବହୁତ ବଡ ଅଟେ ।

en: Unable to send request to resolver process
or: ନୂଆ ବିଶ୍ଳେଷଣକାରୀ ପ୍ରକ୍ରିଯାକୁ ଅନୁରୋଧ ପଠାଇବାକୁ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to send the message, the conversation couldn't be started.
or: ସଂଦେଶ ପଠାଇବାକୁ ଅସମର୍ଥ, ସଂଭାଷଣ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ପାରିଲା ନାହିଁ ୤

en: Unable to send to chat %s,%s,%s
or: ଚାଟକୁ ପଠାଇବା ନିମନ୍ତେ ଅସମର୍ଥ %s,%s,%s

en: Unable to set AIM profile.
or: AIM  ପ୍ରୋଫାଇଲ ସେଟ କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ୤

en: Unable to set role "%s" for user: %s
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ପାଇଁ ଭୂମିକା "%s" ସେଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ : %s

en: Unable to sign on as %s because the username is invalid.  Usernames must be a valid email address, or start with a letter and contain only letters, numbers and spaces, or contain only numbers.
or: %s ଭାବରେ ସାଇନ ଅନ ହେବାରେ ଅସମର୍ଥ କାରଣ ଚାଳକନାମଟି ଅବୈଧ ଅଟେ।  ଚାଳକନାମଗୁଡ଼ିକ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଗୋଟିଏ ବୈଧ ଇମେଲ ଠିକଣା ହୋଇଥିବା ଉଚିତ, ଅଥବା ଗୋଟିଏ ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ କେବଳ ଅକ୍ଷର ଧାରଣ କରିଥାଏ, ସଂଖ୍ୟା ଏବଂ ଖାଲିସ୍ଥାନଗୁଡ଼ିକ, କିମ୍ବା କେବଳ ସଂଖ୍ୟାଗୁଡ଼ିକୁ ଧାରଣ କରିଥାଏ।

en: Unable to validate certificate
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ରକୁ ବୈଧିକୃତ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to write to network
or: ନେଟଉଆର୍କକୁ ଲେଖିବା ପାଇଁ ଅସମର୍ଥ

en: Unblock
or: ଅନବରୋଧ କର

en: Undefined
or: ଅପରିଭାଷିତ

en: Undefined Condition
or: ଅନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସର୍ତ

en: Underline
or: ରେଖାଙ୍କିତ

en: Unexpected Request
or: ଅନପେକ୍ଷିତ ଅନୁରୋଧ

en: Unexpected response from server
or: ସର୍ଭରରୁ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଉତ୍ତର

en: Ungroup Items
or: ଶ୍ରେଣୀହୀନ ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକ

en: Unit
or: ଏକକ

en: Unknown
or: ଅଜଣା

en: Unknown (0x%04x)<br>
or: ଅଜ୍ଞାତ (0x%04x)<br>

en: Unknown Error
or: ଅଜଣା ତ୍ରୁଟି

en: Unknown Error in presence
or: ଅଜ୍ଞାତ ତୃଟି ଉପସ୍ଥିତ ଅଛି

en: Unknown SSL error
or: ଅଜଣା SSL ତ୍ରୁଟି

en: Unknown affiliation: "%s"
or: ଅଜ୍ଞାତ ସମ୍ବନ୍ଧ: "%s"

en: Unknown command
or: ଅଜ୍ଞାତ ଆଦେଶ

en: Unknown command.
or: ଅଜଣା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ।

en: Unknown command: %s
or: ଅଜ୍ଞାତ ଆଦେଶ: %s

en: Unknown command: %s, (may be a client bug)
or: ଅଜ୍ଞାତ ଆଦେଶ: %s, (ଏକ ଗ୍ରାହକ ବଗ୍ ହୋଇପାରେ)

en: Unknown error
or: ଅଜଣା ତ୍ରୁଟି

en: Unknown error: 0x%X
or: ଅଜ୍ଞାତ ତ୍ରୁଟି : 0x%X

en: Unknown message
or: ଅଜ୍ଞାତ ସଂଦେଶ

en: Unknown message '%s'
or: ଅଜ୍ଞାତ ସଂଦେଶ '%s'

en: Unknown node type
or: ଅଜଣା ନୋଡ଼ ପ୍ରକାର

en: Unknown pounce event. Please report this!
or: ଅଜ୍ଞାତ ପାଉନସ ଘଟଣା ୤ ଦଯାକରି ଏହାକୁ ଜଣାଅ!

en: Unknown reason
or: ଅଜ୍ଞାତ କାରଣ

en: Unknown role: "%s"
or: ଅଜ୍ଞାତ ନୀତି: "%s"

en: Unknown server response
or: ଅଜଣା ସର୍ଭର ଉତ୍ତର

en: Unknown.
or: ଅଜ୍ଞାତ୤

en: Unknown.... Please report this!
or: ଅଜଣା.... ଦୟାକରି ଏହାକୁ ଖବର କରନ୍ତୁ!

en: Unload Plugins
or: ପ୍ଲଗଇନଗୁଡିକୁ ଅନଲୋଡ କର

en: Unread Messages
or: ଅପଠିତ ସଂଦେଶଗୁଡିକ

en: Unregister
or: ଅପଞ୍ଜିକରଣ କରନ୍ତୁ

en: Unregistration Error
or: ଅପଞ୍ଜିକୃତ ତ୍ରୁଟି

en: Unregistration Failed
or: ଅପଞ୍ଜିକରଣ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Unregistration Successful
or: ଅପଞ୍ଜିକରଣ ସଫଳ ହୋଇଛି

en: Unset
or: ଅବିନ୍ୟାସିତ

en: Unset Account Idle Time
or: ଆକାଉଣ୍ଟ ନିଷ୍କ୍ରିଯ ସମଯ ସେଟ କର ନାହିଁ ୤

en: Unset Idle Time for All Idled Accounts
or: ସମସ୍ତ ନିଷ୍କ୍ରିଯ ଆକାଉଣ୍ଟ ପାଇଁ ନିଷ୍କ୍ରିଯ ସମଯ ଅନସେଟ କର ୤

en: Unsubscribe
or: ଅସ୍ବୀକାରକ୍ତି

en: Unsupported Encoding
or: ଅସମର୍ଥିତ ଏନକୋଡିଙ୍ଗ

en: Unsupported Stanza Type
or: ଅସମର୍ଥିତ ପଂକ୍ତି ପ୍ରକାର

en: Unsupported Version
or: ଅସମର୍ଥିତ ଭାଷାନ୍ତର

en: Unsupported public key type
or: ଅସମର୍ଥିତ ସାର୍ବଜନୀନ କି ପ୍ରକାର

en: Unsupported version of BOSH protocol
or: BOSH ପ୍ରଟୋକଲର ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସଂସ୍କରଣ

en: Uptime
or: ଅପ ସମୟ

en: Urdu
or: ଉର୍ଦ୍ଦୁ

en: Usage: %s [OPTION]...
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି: %s [OPTION]...

en: Use
or: ବ୍ଯବହାର କର

en: Use "/help &lt;command&gt;" for help on a specific command.
    The following commands are available in this context:
or: ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଆଦେଶର ସାହାୟ୍ଯପାଇଁ "/ସାହାୟ୍ଯ &lt;ଆଦେଶ&gt;" ବ୍ଯବହାର କର ।
    ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିମ୍ନଲିଖିତ ଆଦେଶଗୁଡିକ  ଉପଲବ୍ଧ:

en: Use Environmental Settings
or: ପରିବେଶ ଅନୁରୂପ ସେଟିଙ୍ଗଗୁଡିକ ଉପୟୋଗ କର

en: Use GNOME Proxy Settings
or:   GNOME ପ୍ରୋକ୍ସି ସେଟିଙ୍ଗଗୁଡିକ ବ୍ଯବହାର କର

en: Use Global Proxy Settings
or: ଗ୍ଲୋବାଲ ପ୍ରୋକ୍ସି ସେଟିଙ୍ଗଗୁଡିକ ଉପୟୋଗ କର

en: Use Perfect Forward Secrecy
or: ଉତ୍କୃଷ୍ଠ ଅଗ୍ରଗାମୀ ଗୋପନୀୟତାକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Use SSL
or: SSL ଉପୟୋଗ କର

en: Use UDP
or: UDP ଉପୟୋଗ କର

en: Use _automatically detected IP address: %s
or: ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଚିହ୍ନିତ IP ଠିକଣାକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ (_a): %s

en: Use a _different status for some accounts
or: କେତେକ ଆକାଉଣ୍ଟ ପାଇଁ ଏକ ଭିନ୍ନ _ସ୍ଥିତି ଉପୟୋଗ କର

en: Use font from _theme
or: ପ୍ରସଙ୍ଗରୁ ଅକ୍ଷରରୂପକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ (_t)

en: Use last buddy when scores are equal
or: ୟେବେ ସ୍କୋରଗୁଡିକ ସମାନ ଥାଆନ୍ତି ଶେଷ ବନ୍ଧୁକୁ ଉପୟୋଗ କର ୤

en: Use name heuristics
or: ହେଉରିଷ୍ଟକ ନାମ ଉପୟୋଗ କର

en: Use proxy
or: ପ୍ରୋକ୍ସି ଉପୟୋଗକର

en: Use remote _DNS with SOCKS4 proxies
or: ସୁଦୂର DNS କୁ SOCKS4 ପ୍ରକ୍ସିଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ (_D)

en: Use smooth-scrolling
or: ଧୀର-ସ୍କ୍ରୋଲ କରିବା ଉପୟୋଗ କର

en: Use status from last _exit at startup
or: ଆରମ୍ଭ ସମଯରେ ଶେଷ _ପ୍ରସ୍ଥାନରୁ ସ୍ଥିତି ଉପୟୋଗ କର

en: Use this buddy _icon for this account:
or: ଏହି ସାଥୀ ଚିତ୍ରସଂକେତକୁ ଏହି ଖାତା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ (_i):

en: Use tzc
or:  tzc ଉପୟୋଗ କର

en: Use_rname:
or: ଚାଳକନାମ (_r):

en: User
or: ଚାଳକ

en: User %s is not present in the network
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ନେଟଉଆର୍କରେ  %s ଉପସ୍ଥିତ ନାହାଁନ୍ତି

en: User <I>%s</I> is not present in the network
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା <I>%s</I> ନେଟଉଆର୍କରେ ଉପସ୍ଥିତ ନାହିଁ ୤

en: User ID
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ID

en: User Information
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ସୂଚନା

en: User Limit
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ସୀମା

en: User Modes
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ମୋଡଗୁଡିକ

en: User Name
or: ଚାଳକ ନାମ

en: User Name: 	%s
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ନାମ : 	%s

en: User Online Status Attributes
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାର ଅନ-ଲାଇନ ସ୍ଥିତି ଗୁଣଗୁଡିକ

en: User Options
or: ଉପୟୋଗ କର୍ତ୍ତା ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ

en: User Search
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ଖୋଜିବା

en: User Search...
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ଖୋଜିବା ...

en: User _details
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା _ବିବରଣୀଗୁଡିକ

en: User information not available: %s
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ସୂଚନା ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ : %s

en: User is not logged in
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ଲଗ-ଇନ୍ ନାହିଁ

en: User is offline
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା  ଅଫଲାଇନ୍ ଅଛନ୍ତି

en: User is offline.
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ଅଫଲାଇନ ଅଛନ୍ତି

en: User is typing...
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ଟାଇପିଙ୍ଗ କରୁଛି ...

en: User not found
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ମିଳିଲେ ନାହିଁ

en: User temporarily unavailable
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ଅଳ୍ପକାଳ ପାଇଁ ଅନୁପଲବ୍ଧ

en: User_name:
or: ଚାଳକ ନାମ (_n):

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Username does not exist
or: ଚାଳକନାମ ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: Username formatting can change only capitalization and whitespace.
or: ଚାଳକନାମ ସଜ୍ଜିକରଣ କେବଳ ଏକତ୍ରିକରଣ ଏବଂ ଧଳାସ୍ଥାନକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବ।

en: Username of an account must be non-empty.
or: ଗୋଟିଏ ଆକାଉଣ୍ଟର ଚାଳକନାମ ନିଶ୍ଚିତଭାବରେ ଖାଲିନଥିବା ଉଚିତ।

en: Username sent
or: ଚାଳକନାମ ପଠାଯାଇଛି

en: Username:
or: ଚାଳକ ନାମ:

en: Users
or: ଚାଳକ

en: Users on %s: %s
or: %s ରେ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା : %s

en: Using a PDA
or: ଗୋଟିଏ PDA ବ୍ୟବାହାର କରି

en: V_olume:
or: ଭଲ୍ୟୁମ (_o):

en: Valencian-Catalan
or: ଭାଲେନସିଆନ-କାଟାଲାନ

en: Variable Transparency for the buddy list and conversations.
or: ସଂଭାଷଣ ଏବଂ ବନ୍ଧୁ ସୂଚୀ ଗୁଡିକ ପାଇଁ  ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ସ୍ବଚ୍ଛତା।

en: Verify Public Key
or: ସାର୍ବଜନୀନ କିର ୟଥାର୍ଥତା ସିଦ୍ଧ କର

en: Verifying server public key
or: ସରଭର ସାର୍ବଜନୀନ କିର ୟଥାର୍ଥତା ସିଦ୍ଧ ଚାଲିଛି

en: Version: 	%s
or: ସଂସ୍କରଣ: 	%s

en: Video
or: ଭିଡିଓ

en: Video Camera
or: ଭିଡିଓ କ୍ଯାମେରା

en: Video Chat
or: ଭିଡିଓ ଗପସପ

en: Video Conferencing
or: ଭିଡ଼ିଓ ସମ୍ମେଳନ

en: Video conferencing
or: ଭିଡିଓ କନଫରେନସିଙ୍ଗ

en: Vietnamese
or: ଭିୟେତନାମୀ

en: View All Logs
or: ସମସ୍ତ ଲଗଗୁଡ଼ିକୁ ଦେଖନ୍ତୁ

en: View Log
or: ଲଗ୍ ଦେଖ

en: View Log...
or: ଲଗକୁ ଦେଖନ୍ତୁ...

en: View MOTD
or: MOTD ଦର୍ଶାଅ

en: View Message of the Day
or: ଆଜିର ସଂଦେଶ ଦର୍ଶାଅ

en: View User Log
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ଲଗ ଦର୍ଶାଅ

en: View _Log
or: ଦୃଶ୍ଯ _ଲଗ୍

en: View web profile
or: ୱେବ ରୂପରେଖା ଦେଖନ୍ତୁ

en: Visited Hyperlink Color
or: ପରିଦର୍ଶିତ ହାଇପରଲିଙ୍କ ରଙ୍ଗ

en: Voice
or: ବଚନ

en: Voice/Video Settings
or: ସ୍ୱର/ଭିଡିଓ ସଂରଚନାଗୁଡ଼ିକ

en: Volume(0-100):
or: ଭଲ୍ୟୁମ(0-100):

en: Waiting for Handshake Acknowledgement
or: ହ୍ଯାଣ୍ଡସେକ ସ୍ବୀକୃତିକରଣ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରୁଛି

en: Waiting for Login Acknowledgement
or: ଲଗ-ଇନ ସ୍ବୀକୃତିକରଣ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରୁଛି

en: Waiting for network connection
or: ନେଟଉଆର୍କ ସଂୟୋଗ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରୁଛି

en: Waiting for response...
or: ପ୍ରତିକ୍ରିଯା ପାଇଁ ପ୍ରତୀକ୍ଷା  ...

en: Waiting for transfer to begin
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରୁଛି

en: Wake Me Up
or: ମତେ ଉଠାଅ

en: Wallops from %s
or: %s ରୁ ବାଲୋପଗୁଡିକ

en: Warning
or: ଚେତାବନୀ

en: Warning Level
or: ଚେତାବନୀ ସ୍ତର

en: Warning dialog
or: ଚେତାବନୀ ସଂଳାପ

en: Warning level too high (receiver)
or: ଚେତାବନୀ ସ୍ତର ଅତି ଉଚ୍ଚ ଅଟେ (ଗ୍ରହଣ କର୍ତ୍ତା)

en: Warning level too high (sender)
or: ଚେତାବନୀ ସ୍ତର ଅତି ଉଚ୍ଚ ଅଟେ (ପ୍ରେରକ)

en: Watching TV
or: TV ଦେଖୁଅଛି

en: Watching a movie
or: ଗୋଟିଏ ଚଳଚିତ୍ର ଦେଖୁଅଛି

en: Weak
or: ଦୁର୍ବଳ

en: Web Aware
or: ଉଏବ୍ ସଚେତନ

en: Web Page
or: ୱେବ ପ୍ରୁଷ୍ଠା

en: Web aware (enabling this will cause you to receive SPAM!)
or: ଉଏବ ଜାଗୃତି (ଏହାକୁ ସକ୍ଷମ କରିବା ଆପଣଙ୍କୁ SPAM ପ୍ରାପ୍ତ କରିବାର କାରଣ ହେବ!)

en: Welcome back!
or: ପୁଣିଥରେ ସ୍ୱାଗତ!

en: Went away
or: ଦୂରକୁ ଯାଇଛି

en: What kind of dialog is this?
or: ଏହା କେଉଁ ପ୍ରକାରର ସଂଳାପ ଅଟେ?

en: When a file-transfer request arrives from %s
or: ୟେତେବେଳେ ଏକ ଫାଇଲ୍-ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଅନୁରୋଧ %sଠାରୁ ପହଞ୍ଚେ

en: When a new conversation is opened this plugin will insert the last conversation into the current conversation.
or: ୟେବେ କୌଣସି ନୂଆ ସଂଭାଷଣ ଖୋଲାୟିବ ଏହି ପ୍ଲଗ-ଇନ୍ ଶେଷ ସଂଭାଷଣକୁ ବର୍ତ୍ତମାନର ସଂଭାଷଣରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିବ୤

en: When away
or: ୟେବେ ଦୂରରେ

en: When both away and idle
or: ୟେବେ ଉଭଯ ନିଷ୍କ୍ରିଯ ଏବଂ ଦୂରରେ ଥାଆନ୍ତି

en: When the gnt clipboard contents change, the contents are made available to X, if possible.
or: ୟେତେବେଳେ gnt କ୍ଲିପବୋର୍ଡ ବିଷଯସୂଚୀ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୁଏ,ବିଷଯସୂଚୀଗୁଡିକ Xରେ ଉପଲବ୍ଧ ହୁଏ,ୟଦି ସମ୍ଭବ ।

en: When viewing logs, this plugin will include logs from other IM clients. Currently, this includes Adium, MSN Messenger, aMSN, and Trillian.
    
    WARNING: This plugin is still alpha code and may crash frequently.  Use it at your own risk!
or: ଲଗ ଦେଖିବା ସମୟରେ, ଏହି ପ୍ଲଗଇନ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ IM ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିବ।ବର୍ତ୍ତମାନ, ଏହା Adium, MSN Messenger, aMSN, ଏବଂ Trillian କୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିଥାଏ।
    
    WARNING: ଏହି ପ୍ଲଗଇନଟି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଲଫା ସଂକେତ ଅଟେ ଏବଂ ବାରମ୍ବାର ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ।  ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ଦାୟିତ୍ୱରେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ!

en: Whether the specified command should handle "aim" URLs
or: ଉଲ୍ଲେଖିତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ "ଲକ୍ଷ୍ଯ" ୟୁ.ଆର.ଏଲ. ଚଳାଇବା ପାଇଁ ବ୍ଯବହୃତ ହେବା ଉଚିତ କି।

en: Whether the specified command should handle "gg" URLs
or: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଆଦେଶ "gg" URLs କୁ ପରିଚାଳିତ କରିବ କି ନାହିଁ

en: Whether the specified command should handle "icq" URLs
or: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଆଦେଶ "icq" URLs କୁ ପରିଚାଳିତ କରିବ କି ନାହିଁ

en: Whether the specified command should handle "irc" URLs
or: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଆଦେଶ "irc" URLs କୁ ପରିଚାଳିତ କରିବ କି ନାହିଁ

en: Whether the specified command should handle "sip" URLs
or: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଆଦେଶ "sip" URLs କୁ ପରିଚାଳିତ କରିବ କି ନାହିଁ

en: Whether the specified command should handle "xmpp" URLs
or: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଆଦେଶ "xmpp" URLs କୁ ପରିଚାଳିତ କରିବ କି ନାହିଁ

en: Whisper Message Name Color
or: ଫୁସଫୁସ ଶବ୍ଦ କରୁଥିବା ସନ୍ଦେଶ ନାମର ରଙ୍ଗ

en: Whiteboard
or: ଧଳାବୋର୍ଡ

en: Whole words only
or: କେବଳ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଶବ୍ଦ ଗୁଡିକ

en: Windows Pidgin Options
or: Windows Pidgin ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: Work Address
or: କାର୍ଯ୍ଯସ୍ଥଳୀ ଠିକଣା

en: Work Information
or: କାର୍ୟ୍ଯ ସୂଚନା

en: Working
or: କାର୍ୟ୍ଯ କରୁଛି

en: Worried
or: ଚିନ୍ତିତ

en: Would you like to join the conversation?
or: ସଂଭାଷଣରେ ୟୋଗ ଦେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କି ?

en: Would you like to overwrite it?
or: ଏହା ଉପରେ ଲେଖିବାକୁ  ଚାହାଁନ୍ତି କି?

en: Would you like to set it as the buddy icon for this user?
or: ଏହି ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ପାଇଁ ଆପଣ ଏହାକୁ ବନ୍ଧୁ ଆଇକନ ପରି ସେଟ କରିବାକୁ ଚାହିଁବେ କି ?

en: Write settings to %s%sgtkrc-2.0
or: କୁ ସେଟିଙ୍ଗଗୁଡିକ ଲେଖ %s%sgtkrc-2.0

en: Writing
or: ଲେଖୁଅଛି

en: X display to use
or: ବ୍ଯବହାର ପାଇଁ X ପ୍ରଦର୍ଶିକା

en: X.509 Certificates
or: X.509 ପ୍ରମାଣପତ୍ର

en: X.509 certificate export failed
or: X.509 ପ୍ରମାଣପତ୍ର ରପ୍ତାନୀ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: X.509 certificate import failed
or: X.509 ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଆମଦାନୀ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: XML Not Well Formed
or: XML ଭଲଭାବେ ତିଆରି ହୋଇନାହିଁ

en: XML Parse error
or: XML ପାର୍ସ ଭୂଲ

en: XMPP Account
or: XMPP ଆକାଉଣ୍ଟ

en: XMPP Console
or: XMPP କୋନସୋଲ

en: XMPP Message Error
or: XMPP ସଂଦେଶ ତୃଟି

en: XMPP Protocol Plugin
or: XMPPପ୍ରୋଟୋକଲ୍ ପ୍ଲଗ୍ଇନ

en: XMPP Service Discovery
or: XMPP ସର୍ଭିସ ଆବିଷ୍କାର

en: Year of birth
or: ଜନ୍ମ ବର୍ଷ

en: Yes
or: ହଁ

en: You _send:
or: ଆପଣ ପଠାନ୍ତୁ (_s):

en: You _type:
or: ଆପଣ ଟାଇପ କରନ୍ତୁ (_t):

en: You are about to merge the group called %s into the group called %s. Do you want to continue?
or: ତୁମେ %s ନାମକ ସମୂହକୁ %s ନାମକ ସମୂହରେ ମିଶାଇବା ଉପରେ । ତୁମେ ଚାଲୁ ରଖିବା ପାଇଁ ଚାହଁ କି ?

en: You are about to remove %s from your buddy list.  Do you want to continue?
or: ଆପଣ ବନ୍ଧୁ ତାଲିକାରୁ ପ୍ରାଯ %s ହଟେଇବାକୁ ୟାଉଛନ୍ତି ୤ ଆପଣ ଚାଲୁ ରଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କି ?

en: You are about to remove the chat %s from your buddy list.  Do you want to continue?
or: ଆପଣ ବନ୍ଧୁ ସୂଚୀରୁ %s ଚାଟ ହଟେଇବାକୁ ୟାଉଛନ୍ତି ୤ ଆପଣ ଜାରି ରଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କି ?

en: You are about to remove the contact containing %s and %d other buddy from your buddy list.  Do you want to continue? | You are about to remove the contact containing %s and %d other buddies from your buddy list.  Do you want to continue?
or[0]: ତୁମେ ବନ୍ଧୁ ତାଲିକାରୁ %s ଏବଂ %d ଅନ୍ଯ ବନ୍ଧୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଥିବା ସଂପର୍କକୁ ହଟାଇବା ଉପରେ। ତୁମେ ଚାଲୁ ରଖିବା ପାଇଁ ଚାହଁ କି ?
or[1]: ତୁମେ ବନ୍ଧୁ ତାଲିକାରୁ %s ଏବଂ %d ଅନ୍ଯ ବନ୍ଧୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଥିବା ସଂପର୍କକୁ ହଟାଇବା ଉପରେ। ତୁମେ ଚାଲୁ ରଖିବା ପାଇଁ ଚାହଁ କି ?

en: You are about to remove the group %s and all its members from your buddy list.  Do you want to continue?
or: ଆପଣ ବନ୍ଧୁ ସୂଚୀରୁ ସେଇ ବର୍ଗ %s ଏବଂ ତାହାର ପ୍ରତି ସହସ୍ଯଙ୍କୁ ପ୍ରାଯ ହଟେଇବାକୁ ୟାଉଛନ୍ତି ୤ ଆପଣ ଚାଲୁ ରଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କି ?

en: You are awaiting authorization from the following buddies
or: ନିମ୍ନଲିଖିତ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠୁ ଆପଣ ଅଧିକାରର ଅପେକ୍ଷା କରୁଛନ୍ତି

en: You are banned from %s.
or: %s ରୁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରବେଶ ନିଷେଧ୤

en: You are channel founder on <I>%s</I>
or: <I>%s</I> ରେ ଆପଣ ଚ୍ଯାନେଲ ସ୍ଥାପକ

en: You are creating a new room.  Would you like to configure it, or accept the default settings?
or: ଆପଣ ନୂଆ ରୁମ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛନ୍ତି ୤ ଆପଣ ଏହାକୁ କନଫିଗର କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କି ବା ଡିଫଲଟ ସେଟିଙ୍ଗକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ?

en: You are currently disconnected. Messages will not be received unless you are logged in.
or: ଆପଣଙ୍କର ବର୍ତ୍ତମାନ ସଂୟୋଗ ଛିନ୍ନ ହୋଇଛି ୤ ୟେଉଁ ପର୍ୟ୍ଯନ୍ତ ଆପଣ ଲଗ-ଇନ ହୋଇ ନାହାଁନ୍ତି ସଂଦେଶ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ନାହିଁ ୤

en: You are not connected.
or: ଆପଣ ସଂଯୁକ୍ତ ନାହାନ୍ତି।

en: You are not currently signed on with an account that can add that buddy.
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ କୋଉ ଆକାଉଣ୍ଟ ସହିତ ସାଇନ ଅନ କରି ନାହାନ୍ତି ୟାହା କି ସେହି ବନ୍ଧୁକୁ ୟୋଗ କରିପାରିବେ୤

en: You are not currently signed on with an account that can invite that buddy.
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ କୋଉ ଆକାଉଣ୍ଟ ସହିତ ସାଇନ ଅନ ନୁହଁନ୍ତି ୟାହାକି ସେଇ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ନିମଂତ୍ରିତ କରିପାରିବ୤

en: You are not currently signed on with any protocols that have the ability to chat.
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏମିତି କୌଣସି ପ୍ରୋଟକଲ ସହିତ ସାଇନ ଅନ କରିନାହାଁନ୍ତି ୟାହାର ଚାଟ କରିବାର କ୍ଷମତା ଅଛି୤

en: You are now known as %s
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ   %s ରୂପେ ପରିଚିତ ୤

en: You are using %s, but this plugin requires %s.
or: ତୁମେ %s ବ୍ଯବହାର କରୁଛ, କିନ୍ତୁ ଏହି ପ୍ଲଗ୍ଇନ %s ଆବଶ୍ଯକ କରେ ।

en: You can (un)load plugins from the following list.
or: ଆପଣ ନିମ୍ନଲିଖିତ ତାଲିକାରୁ ପ୍ଲଗ୍ଇନଗୁଡିକ (ଅନ)ଲୋଡ କରିପାରିବେ।

en: You can edit more information from the context menu later.
or: ଆପଣ ପରେ ପ୍ରସଙ୍ଗ ମେନୁରୁ ଅଧିକ ସୂଚନା ସଂପାଦନ କରି ପାରିବେ ।

en: You can edit/delete the pounce from the `Buddy Pounces' dialog
or: ତୁମେ `ବନ୍ଧୁ ପାଉନସ' ଡାଏଲଗ ଠାରୁ ପାଉନସକୁ ସଂପାଦନ/ବିଲୋପ କରିପାର ।

en: You can enable/disable accounts from the following list.
or: ତୁମେ ନିମ୍ନଲିଖିତ ତାଲିକାରୁ ଆକାଉଣ୍ଟଗୁଡିକ ସକ୍ଷମ /ଅକ୍ଷମ କରିପାର ।

en: You can insert this image into this message, or use it as the buddy icon for this user
or: ଆପଣ ଏହି ସଂଦେଶରେ ଏହି ଚିତ୍ରକୁ ଭର୍ତ୍ତି କରିପାରିବେ, କିମ୍ବା ଏହି ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହାକୁ ବନ୍ଧୁ ଆଇକନ ପରି ଉପୟୋଗ କରନ୍ତୁ ୤

en: You can let other users see your online status information and your personal information. Please fill the information you would like other users to see about yourself.
or: ନିଜର ଅନଲାଇନ୍ ସ୍ଥିତି ସୂଚନା ଏବଂ ବ୍ଯକ୍ତିଗତ ସୂଚନା ଆପଣ ଅନ୍ଯମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ଦେଇପାରନ୍ତି୤ ଦଯାକରି ସୂଚନା ପୁରଣ କରନ୍ତୁ ୟାହା ଆପଣ ଅନ୍ଯ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ନିଜ ବିଷଯରେ ଜଣେଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ୤

en: You can re-request authorization from these buddies by right-clicking on them and selecting "Re-request Authorization."
or: ଏହି ବନ୍ଧୁ ଗୁଡିକ ଉପରେ ଡାହାଣ-କ୍ଳିକ୍ କରି ଏବଂ "ଅଧିକାର ପାଇଁ ପୁନଃ-ଅନୁରୋଧ।"କୁ ମନୋନୀତ କରି ତୁମେ ଅଧିକାର ପାଇଁ ପୁନଃ-ଅନୁରୋଧ କରିପାର

en: You can send this image as a file transfer, embed it into this message, or use it as the buddy icon for this user.
or: ଆପଣ ଏହି ଚିତ୍ରକୁ ଗୋଟିଏ ଫାଇଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପରି ପଠାଇପାରିବେ, ଏହି ସଂଦେଶରେ ଏହାକୁ ସଂୟୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ, କିମ୍ବା ଏହି ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ପାଇଁ ଏହାକୁ ବନ୍ଧୁ ଆଇକନ ପରି ଉପୟୋଗ କରନ୍ତୁ ୤

en: You can send this image as a file transfer, or use it as the buddy icon for this user.
or: ଆପଣ ଏହି ପ୍ରତିଛବିକୁ ଫାଇଲ ପରିବହନ ଭାବରେ ପଠାଇପାରିବେ, କିମ୍ବା ଏହି ଚାଳକ ପାଇଁ ଏହାକୁ ସାଥୀ ଚିତ୍ରସଂକେତ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ।

en: You can upgrade to %s %s today.
or: ଆପଣ %s %s କୁ ଆଜି ଉନ୍ନୟନ କରିପାରିବେ।

en: You cancelled the transfer of %s
or: ଆପଣ %s ପରିବହନକୁ ବାତିଲ କରିପାରିବେ

en: You cannot add the same person twice to a conversation
or: ଏକ ସଂଭାଷଣରେ ସେଇ ଏକ ବ୍ଯକ୍ତିକୁ ଦୁଇ ଥର ୟୋଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: You cannot receive buddy notifications until you import his/her public key.  You can use the Get Public Key command to get the public key.
or: ଆପଣ/ବନ୍ଧୁ ଜ୍ଞାପନ ପ୍ରାପ୍ତ କରିପାରିବେ ନାହିଁ ୟେଉଁ ପର୍ୟ୍ଯନ୍ତ ତାଙ୍କର ସାର୍ବଜନୀନ କି ଆମଦାନୀ କରିନାହାଁନ୍ତି୤  ଆପଣ ସାର୍ବଜନୀନ କି ପ୍ରାପ୍ତ କର ଆଦେଶ ଉପୟୋଗ କରି ସାର୍ବଜନୀନ କି ପ୍ରାପ୍ତ କରିପାରିବେ ୤

en: You closed the connection.
or: ଆପଣ ସଂଯୋଗକୁ ବନ୍ଦ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

en: You do not have any accounts.
or: ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ କୌଣସି ଖାତା ନାହିଁ।

en: You dragged a desktop launcher. Most likely you wanted to send the target of this launcher instead of this launcher itself.
or: ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଡେସ୍କଟପ ପ୍ରାରମ୍ଭକର୍ତ୍ତାକୁ ଟାଣିଛନ୍ତି। ସମ୍ଭବତଃ ଆପଣ ଏହି ପ୍ରାରମ୍ଭକର୍ତ୍ତାର ଲକ୍ଷ୍ୟସ୍ଥଳକୁ ଏହା ପରିବର୍ତ୍ତେ ନିଜେ ନିଜେ ପଠାଇବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛାକରିପାରିବେ।

en: You feel a disturbance in the force...
or: ଆପଣ ଦଳରେ ଗୋଟିଏ  ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ...

en: You have %d contact named %s. Would you like to merge them? | You currently have %d contacts named %s. Would you like to merge them?
or[0]: ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ %d ଟି ସମ୍ପର୍କ %s ନାମରେ ନାମିତ। ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ମିଶାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?
or[1]: ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ବର୍ତ୍ତମାନ %d ଟି ସମ୍ପର୍କ %s ନାମରେ ନାମିତ। ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ମିଶାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: You have been connecting and disconnecting too frequently. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
or: ଆପଣ ବାରମ୍ବାର ସଂୟୋଗ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସଂୟୋଗ ଛିନ୍ନ କରୁଛନ୍ତି ୤ ଦଶ ମିନିଟ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପୁଣିଥରେ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ୤ ୟଦି ଆପଣ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଚାଲୁ ରଖିବେ, ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ ଆହୁରି ଅଧିକ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ୤

en: You have been disconnected from chat room %s.
or:  ଚାଟ ରୁମରୁ %s ଆପଣଙ୍କର ସଂୟୋଗ ଛିନ୍ନ କରାୟାଇଛି୤

en: You have been kicked by %s: (%s)
or: ଆପଣଙ୍କୁ %s: (%s) ଦ୍ବାରା ପଦାଘାତ କରାୟାଇଛି

en: You have been kicked off <I>%s</I> by <I>%s</I> (%s)
or: ଆପଣଙ୍କୁ <I>%s</I> (%s)ପଦାଘାତ କରାୟାଇଛି <I>%s</I>

en: You have been kicked: (%s)
or: ଆପଣଙ୍କୁ ବାହାର କରିଦିଆଯାଇଛି: (%s)

en: You have been killed by %s (%s)
or: ଆପଣଙ୍କୁ %s ଦ୍ବାରା ନଷ୍ଟ କରିଦିଆୟାଇଛି୤(%s)

en: You have dragged an image
or: ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଚିତ୍ରକୁ ଟାଣିଛନ୍ତି

en: You have entered an incorrect username
or: ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଭୁଲ ଚାଳକନାମ ଭରଣ କରିଛନ୍ତି

en: You have left this chat.
or: ଆପଣ ଏହି ଚାର୍ଟକୁ ତ୍ୟାଗକରିଛନ୍ତି।

en: You have mail!
or: ତୁମର ମେଲ ଅଛି !

en: You have no database of root certificates, so this certificate cannot be validated.
or: ରୁଟ ପ୍ରମାଣପତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ କୌଣସି ତଥ୍ୟାଧାର ନାହିଁ, ତେଣୁ ଏହି ପ୍ରମାଣପତ୍ରକୁ ବୈଧିକୃତ କରିହେବ ନାହିଁ।

en: You have parted the channel%s%s
or: ଆପଣ ଚ୍ଯାନେଲକୁ ଭାଗ କରିଦେଇଛନ୍ତି%s%s

en: You have probably requested to set your profile before the login procedure completed.  Your profile remains unset; try setting it again when you are fully connected.
or: ଲଗ-ଇନ କାର୍ୟ୍ଯବିଧି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲ ସେଟ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରିଥାଆନ୍ତେ ୤ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲ ସେଟ ହୋଇ ନାହିଁ : ୟେବେ ଆପଣ ପୁର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ସଂୟୋଗ କରିବେ ପୁଣି ଥରେ ସେଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ୤

en: You have reached your limit for the number of contacts allowed
or: ଆପଣଙ୍କର ସ୍ବୀକୃତ ସଂପର୍କର ସଂଖ୍ଯା ସୀମା ପର୍ୟ୍ଯନ୍ତ ଆପଣ ପହଞ୍ଚି ୟାଇଛନ୍ତି ୤

en: You have received a special message
    
    From: %s [%s]
    %s
or: ତୁମେ ଏକ ବିଶେଷ  ସଂଦେଶ ପାଇଛ
    
    ଠାରୁ : %s [%s]
    %s

en: You have received an ICQ email from %s [%s]
    
    Message is:
    %s
or: ଆପଣ %s [%s] ପାଖରୁ ଗୋଟିଏ ICQ ଇମେଲ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି
    
    ସନ୍ଦେଶଟି ହେଉଛି:
    %s

en: You have received an ICQ page
    
    From: %s [%s]
    %s
or: ତୁମେ ଏକ ICQ ପୃଷ୍ଠା ପାଇଛ
    
    ଠାରୁ : %s [%s]
    %s

en: You have rejected the call.
or: ଆପଣ ସେହି କଲକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଛନ୍ତି।

en: You have selected to open a Direct IM connection with %s.
or: ଆପଣ  %s ସହିତ ସିଧା IM ସଂୟୋଗ ଖୋଲିବା ପାଇଁ  ମନୋନୀତ କରିଛନ୍ତି୤

en: You have signed on from another location
or: ଆପଣ ଅନ୍ୟଏକ ସ୍ଥାନରୁ ହସ୍ତାକ୍ଷର କରିଛନ୍ତି

en: You have to join the %s channel before you are able to join the private group
or: ବ୍ଯକ୍ତିଗତ ସମୂହକୁ ୟୋଗ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ %s ଆପଣଙ୍କୁ ଚ୍ଯାନେଲରେ ୟୋଗ ଦେବାକୁ ହେବ ୤

en: You have unread messages. Are you sure you want to close the window?
or: ଆପଣଙ୍କର ଅପଠିତ ସଂଦେଶ ଗୁଡିକ ରହିଅଛି ୤ ଆପଣ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନିଶ୍ଚିତ କି ?

en: You may be disconnected shortly.  If so, check %s for updates.
or: ଆପଣ ନିକଟରେ ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇପାରନ୍ତି।  ଯଦି ତାହା ହୁଏ, ତେବେ ଅଦ୍ୟତନ ପାଇଁ %s କୁ ଯାଞ୍ଚକରନ୍ତୁ।

en: You missed %hu message from %s because his/her warning level is too high. | You missed %hu messages from %s because his/her warning level is too high.
or[0]: ଆପଣ %hu ସନ୍ଦେଶକୁ %s ରୁ ଛାଡ଼ିଛନ୍ତି କାରଣ ତାହାର ଚେତାବନୀ ସ୍ତର ଅତି ଉଚ୍ଚ ଅଟେ।
or[1]: ଆପଣ %hu ସନ୍ଦେଶଗୁଡ଼ିକୁ %s ରୁ ଛାଡ଼ିଛନ୍ତି କାରଣ ତାହାର ଚେତାବନୀ ସ୍ତର ଅତି ଉଚ୍ଚ ଅଟେ।

en: You missed %hu message from %s because it was invalid. | You missed %hu messages from %s because they were invalid.
or[0]: ଆପଣ %hu ସଂଦେଶକୁ %sଠାରୁ ହରାଇଲ କାରଣ ତାହା ଅମାନ୍ଯ ଥିଲା।
or[1]: ଆପଣ %hu ସଂଦେଶଗୁଡ଼ିକୁ %sଠାରୁ ହରାଇଲ କାରଣ ତାହା ଅମାନ୍ଯ ଥିଲା।

en: You missed %hu message from %s because it was too large. | You missed %hu messages from %s because they were too large.
or[0]: ଆପଣ %hu ସଂଦେଶକୁ %sଠାରୁ ହରାଇଲ କାରଣ ତାହା ବହୁତ ବଡ ଥିଲା।
or[1]: ଆପଣ %hu ସଂଦେଶଗୁଡ଼ିକୁ %sଠାରୁ ହରାଇଲ କାରଣ ତାହା ବହୁତ ବଡ ଥିଲା।

en: You missed %hu message from %s because the rate limit has been exceeded. | You missed %hu messages from %s because the rate limit has been exceeded.
or[0]: ଆପଣ %hu ସଂଦେଶକୁ %sଠାରୁ ହରାଇଲ କାରଣ ହାର ସୀମାରେଖା ଟପିଯାଇଛି।
or[1]: ଆପଣ %hu ସଂଦେଶଗୁଡ଼ିକୁ %sଠାରୁ ହରାଇଲ କାରଣ ହାର ସୀମାରେଖା ଟପିଯାଇଛି।

en: You missed %hu message from %s because your warning level is too high. | You missed %hu messages from %s because your warning level is too high.
or[0]: ଆପଣ %hu ସନ୍ଦେଶକୁ %s ରୁ ଛାଡ଼ିଦେଇଛନ୍ତି କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ଚେତାବନୀ ସ୍ତରଟି ଅତିଉଚ୍ଚ।
or[1]: ଆପଣ %hu ସନ୍ଦେଶଗୁଡ଼ିକୁ %s ରୁ ଛାଡ଼ିଦେଇଛନ୍ତି କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ଚେତାବନୀ ସ୍ତରଟି ଅତିଉଚ୍ଚ।

en: You missed %hu message from %s for an unknown reason. | You missed %hu messages from %s for an unknown reason.
or[0]: ଆପଣ ଏକ ଅଜ୍ଞାତ କାରଣ ପାଇଁ %hu ସଂଦେଶକୁ %sଠାରୁ ହରାଇଲ।
or[1]: ଆପଣ ଏକ ଅଜ୍ଞାତ କାରଣ ପାଇଁ %hu ସଂଦେଶଗୁଡ଼ିକୁ %sଠାରୁ ହରାଇଲ।

en: You must create an account first before you can create a pounce.
or: ପାଉନସ ନିର୍ମାଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଗୋଟିଏ ଖାତା ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ହେବ।

en: You must fill all the required fields.
or: ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ଆବଶ୍ୟକୀୟ କ୍ଷେତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ପୁରଣ କରିବା ଉଚିତ।

en: You must give a name for the group to add.
or: ତୁମେ ସମୂହରେ ୟୋଗ କରିବା ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ରୂପେ ଏକ ନାମ ଦେବା ଉଚିତ ।

en: You must provide a group.
or: ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତରୂପେ ଏକ ସମୂହ ବ୍ଯବସ୍ଥା କରିବା ଉଚିତ ।

en: You must provide a username for the buddy.
or: ଏହି ସାଥୀ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଚାଳକନାମ ପ୍ରଦାନ କରିବା ଉଚିତ।

en: You must select an account.
or: ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତରୂପେ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟ ମନୋନୀତ କରିବା ଉଚିତ ।

en: You must specify a nick
or: ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ନିକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପଡିବ

en: You receive an IM
or: ତୁମେ ଏକ IM ପ୍ରାପ୍ତ କର

en: You require encryption, but it is not available on this server.
or: ଆପଣ ସଂଗୁପ୍ତ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହି ସର୍ଭରରେ ତାହା ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ।

en: You require encryption, but no TLS/SSL support was found.
or: ଆପଣ ସଂଗୁପ୍ତ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କୌଣସି TLS/SSL ସମର୍ଥନ ମିଳିଲା ନାହିଁ।

en: You send
or: ତୁମେ ପଠାଅ

en: You should receive an email asking to confirm %s.
or: ଆପଣ %s କୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଇମେଲ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଉଚିତ।

en: You talk in chat
or: ଆପଣ ଚାଟରେ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ

en: You type
or: ତୁମେ ଟାଇପ୍ କର

en: You were disconnected from the server.
or: ଆପଣଙ୍କର ସରଭରରୁ ସଂୟୋଗ ଛିନ୍ନ ହୋଇଥିଲା୤

en: Your AIM connection may be lost.
or: ଆପଣଙ୍କର AIM ସଂୟୋଗ ହୁଏତ ନଷ୍ଟ ହେଇପାରେ୤

en: Your Current Mood
or: ଆପଣଙ୍କର ଚଳିତ ଭାବ

en: Your Current Status
or: ଆପଣଙ୍କର ବର୍ତ୍ତମାନର ସ୍ଥିତି

en: Your IM Image was not sent. You cannot send IM Images in AIM chats.
or: ଆପଣଙ୍କର IMଚିତ୍ର ପଠାୟାଇ ନଥିଲା ୤ ଆପଣ IM ଚିତ୍ର AIM  ଚାଟରେ ପଠେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ ୤

en: Your IM Image was not sent. You must be Direct Connected to send IM Images.
or: ଆପଣଙ୍କର IM ଚିତ୍ର ପଠାୟାଇ ନଥିଲା IM ଚିତ୍ର ପଠାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ସିଧା ସଂୟୋଗ ହେବା ଆବଶ୍ଯକ୤

en: Your IP address has been connecting and disconnecting too frequently. Wait a minute and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
or: ଆପଣଙ୍କର IP ଠିକଣା ବାରମ୍ବାର ସଂଯୋଗ ହେଉଅଛି ଏବଂ ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହେଉଅଛି। ଗୋଟିଏ ମିନଟ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପୁଣିଥରେ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ ଚେଷ୍ଟାକରିଚାଲନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ହେବ।

en: Your VCard File
or: ଆପଣଙ୍କର Vକାର୍ଡ ଫାଇଲ

en: Your account has been disabled because too many incorrect passwords were entered
or: ତୁମର ଆକାଉଣ୍ଟ ଅକ୍ଷମ କରାୟାଇଛି କାରଣ ବହୁତ ଗୁଡିଏ ଭୂଲ୍‌ ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ ପ୍ରବିଷ୍ଟ କରାୟାଇଥିଲା

en: Your account is currently suspended
or: ଆପଣଙ୍କର ଖାତାକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି

en: Your buddylist is empty, nothing was written to the file.
or: ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ତାଲିକା ଖାଲି ଅଛି, ଫାଇଲରେ କିଛି ଲେଖା ହୋଇ ନଥିଲା ୤

en: Your command failed for an unknown reason.
or: ଆପଣଙ୍କର ଆଦେଶ ଅଜ୍ଞାତ କାରଣ ୟୋଗୁଁ ବିଫଳ ହୋଇଛି୤

en: Your password has been changed.
or: ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ବଦଳାଗଲା।

en: Your selected account name was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
or: ଆପଣ ମନୋନୀତ କରିଥିବା ଆକାଉଣ୍ଟ ନାମ ସରଭର ଦ୍ବାରା ଅସ୍ବୀକୃତ ହୋଇଛି୤ ଏଥିରେ ହୁଏତ ଅମାନ୍ଯ ଅକ୍ଷର ଅଛି ୤

en: Your selected nickname was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
or: ଆପଣ ମନୋନୀତ କରିଥିବା ଉପନାମ ସରଭର ଦ୍ବାରା ଅସ୍ବୀକୃତ ହୋଇଛି ୤ ଏଥିରେ ହୁଏତ ଅମାନ୍ଯ ଅକ୍ଷର ଗୁଡିକ ରହିଛି ୤

en: Your system administrator has disabled this operation
or: ଆପଣଙ୍କର ସିଷ୍ଟମ ପ୍ରଶାସକ ଏହି କାର୍ୟ୍ଯ କୁ ଅକ୍ଷମ କରିଛି

en: Your username has been connecting and disconnecting too frequently. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
or: ଆପଣଙ୍କର ଚାଳକନାମ ବାରମ୍ବାର ସଂଯୋଗ ହେଉଛି ଏବଂ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହେଉଛି। ଦଶ ମିନଟ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପୁଣିଥରେ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ ଚେଷ୍ଟାକରିଚାଲନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ହେବ।

en: Zephyr Protocol Plugin
or: Zephyr ପ୍ରୋଟକଲ ପ୍ଲଗ-ଇନ୍

en: Zip Code
or: Zip କୋଡ

en: _Accept
or: _ସ୍ବୀକାର କର

en: _Accept Defaults
or: _ଡିଫଲଟଗୁଡିକୁ ଗ୍ରହଣ କର

en: _Account
or: _ ଆକାଉଣ୍ଟ

en: _Account:
or: ହିସାବ ଖାତା (_A):

en: _Accounts
or: _ଆକାଉଣ୍ଟଗୁଡିକ

en: _Add
or: ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_A)

en: _Add Chat
or: _ଚାଟ ୟୋଗକର

en: _Add Custom Smiley...
or: ଇଚ୍ଛାରୂପଣ Smiley କୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_A)...

en: _Add...
or: ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_A)...

en: _Alias
or: _ଦ୍ବିତୀଯ ନାମ

en: _Alias...
or: _ ଦ୍ବିତୀଯନାମ ...

en: _Apply
or: ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ (_A)

en: _Associate Buddy
or: _ ସମ୍ମିଳିତ ବନ୍ଧୁ

en: _Attention!
or: ସାବଧାନ! (_A)

en: _Audio Call
or: ଧ୍ୱନି ଡାକ (_A)

en: _Auto-reply:
or: _ ସ୍ବଯଂଚାଳିତ ଉତ୍ତର :

en: _Basic
or: ମୌଳିକ (_B)

en: _Blink on New Message
or: ନୂତନ ସନ୍ଦେଶରେ ମିଟିମିଟି କରିଥାଏ (_B)

en: _Block
or: _ଅବରୋଧ

en: _Both Icon & Text
or: _ଉଭଯ ଆଇକନ ଏବଂ ଟେକ୍ସଟ

en: _Browse
or: ବ୍ରାଉଜ କରନ୍ତୁ (_B)

en: _Browse logs folder
or: _ଲଗ୍ସ ଫୋଲଡର ବ୍ରାଉଜ କର

en: _Browse...
or: ବ୍ରାଉଜ କରନ୍ତୁ (_B)...

en: _Browser:
or: _ ବ୍ରାଉଜର :

en: _Buddy List window transparency
or: ବନ୍ଧୁ ତାଲିକା ଉଇଣ୍ଡୋ ସ୍ବଚ୍ଛତା (_B)

en: _Buddy name:
or: _ ବନ୍ଧୁ ନାମ :

en: _Buddy:
or: _ ବନ୍ଧୁ:

en: _Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Change Status
or: ସ୍ଥିତି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Channel:
or: ଉପପଥ (_C):

en: _Class:
or: _ଶ୍ରେଣୀ :

en: _Collapse
or: _ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭଙ୍ଗ

en: _Configure Room
or: _କନଫିଗର କକ୍ଷ

en: _Copy Email Address
or: ଇମେଲ ଠିକଣାକୁ ନକଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Copy Link Location
or: ସଂଯୋଗ ଅବସ୍ଥାନକୁ ନକଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Decline
or: _ଅସ୍ବୀକାର

en: _Delete Group
or: ସମୂହକୁ _ ବିଲୋପ କର

en: _Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା (_D)

en: _Device
or: ଉପକରଣ (_D)

en: _Disable
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ (_D)

en: _Dockable Buddy List
or: ଡକେବଲ ବନ୍ଧୁ ତାଲିକା (_D)

en: _Edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (_E)

en: _Edit Account
or: _ଆକାଉଣ୍ଟ ସମ୍ପାଦନ କର

en: _Edit Settings...
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (_E)...

en: _Enable automatic router port forwarding
or: ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ରାଉଟର ପୋର୍ଟ ଫର୍ୱାଡିଙ୍ଗକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ (_E)

en: _Enable sounds:
or: ଧ୍ୱନିକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ (_E):

en: _End:
or: ସମାପ୍ତି (_E):

en: _Exact case match (uncheck for automatic case handling)
or: ସଠିକ ଅକ୍ଷର ମେଳ (ସ୍ବୟଂଚାଳିତ ଅକ୍ଷର ପରିଚାଳନା ପାଇଁ ଭୁଲଚିହ୍ନ ଦିଅନ୍ତୁ) (_E)

en: _Exchange:
or: _ବିନିମଯ:

en: _Expand
or: _ ବିସ୍ତାର

en: _Flash window
or: ଫ୍ଲାଶ ୱିଣ୍ଡୋ (_F)

en: _Focused windows
or: କେନ୍ଦ୍ରୀଭୂତ ୱିଣ୍ଡୋଗୁଡ଼ିକ (_F)

en: _Font
or: ଅକ୍ଷରରୂପ (_F)

en: _Font face
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ମୁଖା (_F)

en: _Get Info
or: _ସୂଚନା ପ୍ରାପ୍ତ କର

en: _Get List
or: _ ତାଲିକା ପ୍ରାପ୍ତ କର

en: _Group:
or: ସମୂହ (_G):

en: _Handle:
or: _ ପରିଚାଳିତ କର:

en: _Hide new IM conversations:
or: _ନୂଆ IM ସମ୍ଭାଷଣ ଗୁଡିକ ଲୁଚାଅ:

en: _Horizontal rule
or: ଭୂସମାନ୍ତରାଳ ନିୟମ (_H)

en: _Host:
or: ଆଧାର (_H):

en: _IM window transparency
or: IM ଉଇଣ୍ଡୋ ସ୍ବଚ୍ଛତା (_I)

en: _IM windows
or: _IM ଉଇଣ୍ଡୋଜଗୁଡିକ

en: _Icon Only
or: _କେବଳ ଆଇକନ

en: _Image
or: ପ୍ରତିଛବି (_I)

en: _Image:
or: ପ୍ରତିଛବି (_I):

en: _Import...
or: _ଆମଦାନୀ ...

en: _Insert
or: ଭର୍ତ୍ତି କରନ୍ତୁ (_I)

en: _Instance:
or: _ଉଦାହରଣ :

en: _Invite
or: _ନିମଂତ୍ରଣ

en: _Join
or: ଯୋଗଦାନ କରନ୍ତୁ (_J)

en: _Keep Buddy List window on top:
or: ବନ୍ଧୁ ତାଲିକା ଉଇଣ୍ଡୋ ଉପରେ ରଖ (_K):

en: _Link
or: ସଂଯୋଗ (_L)

en: _Local alias:
or: ସ୍ଥାନୀୟ ଉପନାମ (_L):

en: _Login
or: ଲଗଇନ (_L)

en: _Manage custom smileys
or: ଇଚ୍ଛାରୂପଣ smileys କୁ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତୁ (_M)

en: _Manual:
    (%s for URL)
or: _ହସ୍ତଚାଳିତ:
    (URLପାଇଁ %s )

en: _Manually specify range of ports to listen on:
or: ହସ୍ତକୃତ ଭାବରେ ଉତ୍ତର ଦେବା ପାଇଁ ପୋର୍ଟଗୁଡ଼ିକର ସୀମା ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ (_M):

en: _Merge Groups
or: _ସମୂହଗୁଡିକୁ ମିଶାଇବା

en: _Message Logs:
or: ସଂଦେଶ ଲଗ ଗୁଡିକ (_M):

en: _Message:
or: _ ସଂଦେଶ:

en: _Method:
or: ପ୍ରଣାଳୀ (_M):

en: _Minutes before becoming idle:
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହେବା ଗୋଟିଏ ମିନଟ ପୂର୍ବରୁ (_M):

en: _Modify...
or: ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ (_M)...

en: _More...
or: ଅଧିକ... (_M)

en: _Name
or: _ନାମ

en: _No
or: ନାଁ (_N)

en: _Normal
or: ସାଧାରଣ (_N)

en: _Notify buddies that you are typing to them
or: ବନ୍ଧୁଗଣଙ୍କୁ ଜଣାଅ ୟେ ଆପଣ _ ସେମାନଙ୍କ ପାଖକୁ ଟାଇପିଙ୍ଗ କରୁଛନ୍ତି

en: _OK
or: ଠିକ ଅଛି (_O)

en: _Open File
or: ଫାଇଲକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ (_O)

en: _Open Link
or: ସଂଯୋଗକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ (_O)

en: _Open Mail
or: _ମେଲ ଖୋଲ

en: _Open link in:
or: _ରେ ଲିଙ୍କ ଖୋଲ:

en: _Passphrase:
or: _ ପାସଫ୍ରେଜ:

en: _Password:
or: ପ୍ରବେଶ ସଂଙ୍କେତ (_P):

en: _Pause
or: _ବିରାମ

en: _Permit
or: _ଅନୁମତି

en: _Placement:
or: _ସ୍ଥାପନା:

en: _Play Sound
or: ଧ୍ୱନି ଚଲାନ୍ତୁ (_P)

en: _Plugin
or: ପ୍ଲଗଇନ (_P)

en: _Pop up a notification
or: _ଗୋଟିଏ ବିଜ୍ଞାପନ ପପ-ଅପ କର

en: _Port:
or: ସଂଯୋଗିକୀ (_P):

en: _Present conversation window
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ୱିଣ୍ଡୋ (_P)

en: _Quit
or: ବିଦାୟ ନିଅନ୍ତୁ (_Q)

en: _Recipient:
or: _ଗ୍ରହୀତା:

en: _Recurring
or: _ପୁନଃଘଟୁଛି

en: _Remove
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Remove Buddy
or: ବନ୍ଧୁକୁ _ ହଟାଅ

en: _Remove Chat
or: _ଚାଟ ହଟାଅ

en: _Remove Contact
or: _ସଂପର୍କ ହଟାଅ

en: _Remove Group
or: _ସମୂହ ହଟାଅ

en: _Rename
or: ନାମ ବଦଳାନ୍ତୁ (_R)

en: _Report idle time:
or: _ନିଷ୍କ୍ରିଯ ସମଯ ରିପୋର୍ଟ କର:

en: _Reset
or: _ପୁନଃସ୍ଥିରକର

en: _Reset formatting
or: _ଫର୍ମାଟିଙ୍ଗକୁ ପୁନଃସେଟକର

en: _Room:
or: କଠୋରି (_R):

en: _Save
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Save File
or: ଫାଇଲକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Save Image...
or: _ଚିତ୍ର ସଂଚଯ କର...

en: _Search
or: ଖୋଜନ୍ତୁ (_S)

en: _Search for:
or: ଏଥିପାଇଁ ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ (_S):

en: _Send
or: ପଠାନ୍ତୁ (_S)

en: _Send File...
or: ଫାଇଲ ପଠାନ୍ତୁ (_S)...

en: _Send Message
or: _ସଂଦେଶ ପଠାଅ

en: _Server:
or: ସେବକ (_S):

en: _Set
or: ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Show slider bar in IM window
or: IM ଉଇଣ୍ଡୋରେ ସ୍ଲାଇଡର ବାର ଦେଖାନ୍ତୁ (_S)

en: _Show system tray icon:
or: _ସିଷ୍ଟମ ଟ୍ରେ ଆଇକନ ଦେଖାଅ:

en: _Smile!
or: Smile! (_S)

en: _Start %s on Windows startup
or: Windows ପ୍ରାରମ୍ଭରେ %s କୁ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Start:
or: _ଆରମ୍ଭ:

en: _Status:
or: _ସ୍ଥିତି:

en: _TURN server:
or: TURN ସର୍ଭର (_T):

en: _Text Only
or: କେବଳ ପାଠ୍ୟ (_T)

en: _Title:
or: ଶୀର୍ଷକ (_T):

en: _Unread Messages
or: ପଢ଼ା ହୋଇନଥିବା ସନ୍ଦେଶଗୁଡ଼ିକ (_U)

en: _Unset
or: _ଅନସେଟ କର

en: _Use
or: _ ଉପୟୋଗ କର

en: _Username:
or: ଚାଳକ ନାମ (_U):

en: _Video Call
or: ଭିଡିଓ ଡାକ (_V)

en: _View Certificate...
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଖନ୍ତୁ (_V)...

en: _View...
or: _ଦୃଶ୍ଯ...

en: _Visual gesture display
or: _ ଦୃଷ୍ଟି ସଂକେତ ପ୍ରଦର୍ଶନ

en: _Yes
or: ହଁ (_Y)

en: accounts
or: ଆକାଉଣ୍ଟ ଗୁଡିକ

en: accounts: Show the accounts window.
or: ଆକାଉଣ୍ଟ୍ସବୁ: ଆକାଉଣ୍ଟ୍ସ ଉଇଣ୍ଡୋ ଦେଖାଅ ।

en: action &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
or: କାର୍ୟ୍ଯ &lt;କାର୍ୟ୍ଯ କରିବାକୁ&gt;: କର ଏକ କାର୍ୟ୍ଯ

en: affiliate &lt;owner|admin|member|outcast|none&gt; [nick1] [nick2] ...: Get the users with an affiliation or set users' affiliation with the room.
or: affiliate &lt;owner|admin|member|outcast|none&gt; [nick1] [nick2] ...: ଚାଳକମାନଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଆପତ୍ତି ସହିତ ଆଣନ୍ତୁ ଅଥବା ଚାଳକର ଆପତ୍ତିକୁ କୋଠରୀ ସହିତ ସେଟ କରନ୍ତୁ।

en: allow multiple instances
or: ଏକାଧିକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତୁ

en: artist
or: କଳାକାର

en: away [message]:  Set an away message, or use no message to return from being away.
or: ଦୂର [ସଂଦେଶ]: ଏକ ଦୂର ସଂଦେଶ ସେଟ କର କିମ୍ବା ଦୂରକୁ ୟାଇ କୌଣସି ସଂଦେଶ ଫେରିବ ନାହିଁ .

en: ban &lt;user&gt; [reason]:  Ban a user from the room.
or: ban &lt;user&gt; [reason]:  କୋଠରୀରୁ ଗୋଟିଏ ଚାଳକଙ୍କୁ ବାରଣ କରନ୍ତୁ।

en: ban [&lt;channel&gt; +|-&lt;nick&gt;]:  Ban client from channel
or: ନିଷେଧ [&lt;ଚ୍ଯାନେଲ&gt; +|-&lt;ନିକ&gt;]: ଚ୍ଯାନେଲରେ ଗ୍ରାହକକୁ ନିଷେଧ କର

en: buddy list
or: ବନ୍ଧୁ ତାଲିକା

en: buddylist: Show the buddylist.
or: ବନ୍ଧୁତାଲିକା : ବନ୍ଧୁତାଲିକା ଦେଖାଅ ।

en: buzz: Buzz a user to get their attention
or: ବଜ୍ଜ: ସେମାନଙ୍କର ଧ୍ଯାନ ଆକର୍ଷଣ କରିବାକୁ ଜଣେ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ବଜ୍ଜ କର

en: call &lt;command&gt;:  Call any silc client command
or: ଡାକ &lt;ଆଦେଶ &gt;: କୌଣସି ସିଲକ୍ ଗ୍ରାହକ ଆଦେଶକୁ ଡାକ

en: call: Make an audio call.
or: କଲ: ଗୋଟିଏ ଧ୍ୱନି କଲ କରନ୍ତୁ।

en: channel %s not found
or: %s ଚ୍ଯାନେଲ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇନାହିଁ

en: channel modes for %s: %s
or: %s: %s ପାଇଁ ଚ୍ଯାନେଲ ମୋଡ

en: chanserv: Send a command to chanserv
or: chanserv:  chanservକୁ ଗୋଟିଏ ଆଦେଶ ପଠାଅ

en: clear: Clears all conversation scrollbacks.
or: ସଫାକରନ୍ତୁ: ସମସ୍ତ ବାର୍ତ୍ତାଳାପକୁ ସଫାକରନ୍ତୁ।

en: clear: Clears the conversation scrollback.
or: ପରିଷ୍କାର କର: ସଂଭାଷଣ  ପଛକୁସ୍କ୍ରୋଲ ପରିଷ୍କାର କରେ ୤

en: cmode &lt;channel&gt; [+|-&lt;modes&gt;] [arguments]:  Change or display channel modes
or: ସିମୋଡ &lt;ଚ୍ଯାନେଲ&gt; [+|-&lt;ମୋଡଗୁଡିକ&gt;] [ୟୁକ୍ତିଗୁଡିକ]:  ଚ୍ଯାନେଲ ମୋଡକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ବା ପ୍ରଦର୍ଶନକର୤

en: config:  Configure a chat room.
or: କନଫିଗର: ଏକ ଚାଟ ରୁମ କନଫିଗର କର୤

en: configure:  Configure a chat room.
or: କନଫିଗର : ଏକ ଚାଟ ରୁମ କନଫିଗର କର୤

en: ctcp <nick> <msg>: sends ctcp msg to nick.
or: ctcp <nick> <msg>: ctcp msg କୁ ଉପନାମକୁ ପଠାଇଥାଏ।

en: cumode &lt;channel&gt; +|-&lt;modes&gt; &lt;nick&gt;:  Change nick's modes on channel
or: କୁମୋଡ &lt;ଚ୍ଯାନେଲ&gt; +|-&lt;modes&gt; &lt;ନିକ &gt;: ଚ୍ଯାନେଲରେ ନିକର ମୋଡକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କର

en: current topic is: %s
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଷଯ : %s

en: debug &lt;option&gt;:  Send various debug information to the current conversation.
or: ଡିବଗ &lt;ବିକଳ୍ପ&gt;: ବର୍ତ୍ତମାନର ସଂଭାଷଣକୁ ବିବିଧ ଡିବଗ ସୂଚନା ପଠାଅ୤

en: debugwin: Show the debug window.
or:  ଡିବଗଉଇନ୍ :ଡିବଗ ଉଇଣ୍ଡୋ ଦେଖାଅ।

en: deop &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel operator status from someone. You must be a channel operator to do this.
or: ଡିଅପ୍ &lt;ନିକ୍ 1&gt; [ନିକ୍2] ...:ଜଣଙ୍କଠୁ ଚ୍ଯାନେଲ ସଂଚାଳକ ସ୍ଥିତି ହଟାଅ ୤ଏହା କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ନିଶ୍ଚଯ ଚ୍ଯାନେଲ ସଂଚାଳକ ହୋଇଥିବା ଉଚିତ ୤

en: detach:  Detach this session
or: ବିଚ୍ଛିନ୍ନ କର : ଏଇ ଅଧିବେଶନକୁ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ କର

en: devoice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel voice status from someone, preventing them from speaking if the channel is moderated (+m). You must be a channel operator to do this.
or: devoice &lt;ନିକ୍1&gt; [ନିକ୍2] ...:  ଜଣଙ୍କଠୁ ଚ୍ଯାନେଲ ଭଏସ ସ୍ଥିତି ହଟାଅ ସେମାନଙ୍କୁ କଥା ହେବାରୁ ବିରତ କର ୟଦି ଚ୍ଯାନେଲ ସୀମିତ ଅଛି(+m) ଏହା କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ନିଶ୍ଚଯ ଚ୍ଯାନେଲ ସଂଚାଳକ ହେଇଥିବା ଉଚିତ୤

en: display the current version and exit
or: ପ୍ରଚଳିତ ସଂସ୍କରଣକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରସ୍ଥାନ କରନ୍ତୁ

en: display this help and exit
or: ଏହି ସହାୟତାକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରସ୍ଥାନ କରନ୍ତୁ

en: don't automatically login
or: ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଲଗଇନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: enable specified account(s) (optional argument NAME
                          specifies account(s) to use, separated by commas.
                          Without this only the first account will be enabled).
or: କିଛି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଖାତା(ଗୁଡ଼ିକୁ) ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ (ବୈକଳ୍ପିକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର NAME
                          କୋମା ଦ୍ୱାରା ପୃଥକ, କିଛି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଖାତା(ଗୁଡ଼ିକୁ) ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ।
                          ଏହା ବିନା କେବଳ ପ୍ରଥମ ଖାତାକୁ ସକ୍ରିୟ କରାଯିବ)।

en: execute
or: ନିର୍ବାହନ କରନ୍ତୁ

en: force online, regardless of network status
or: ନେଟୱର୍କ ସ୍ଥିତିକୁ ଅମାନ୍ୟ କରି ଅନଲାଇନରେ ବାଧ୍ୟକରନ୍ତୁ

en: getkey &lt;nick|server&gt;:  Retrieve client's or server's public key
or: କିପ୍ରାପ୍ତ &lt;ନିକ|ନିକ &gt;: ଗ୍ରାହକ କିମ୍ବା ସରଭରର ସାର୍ବଜନୀନ କି ପୁନଃପ୍ରାପ୍ତ କର

en: hacker and designated driver [lazy bum]
or: ହାକର ଏବଂ ପଦସ୍ଥ ଡ୍ରାଇଭର [lezybum]

en: help &lt;command&gt;:  Help on a specific command.
or: ସାହାୟ୍ଯ &lt;ଆଦେଶ&gt;: ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଆଦେଶରେ ସାହାୟ୍ଯ୤

en: iChat AV
or: iଚାଟ AV

en: iTunes Music Store Link
or: iTunes ସଂଗୀତ ସଂରକ୍ଷଣ ଲିଙ୍କ

en: info [server]:  View server administrative details
or: ସୂଚନା [ସରଭର]:  ସରବର ପ୍ରଶାସନ ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଦର୍ଶାଅ

en: inst &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
or: inst &lt;ଉଦାହରଣ&gt;: ଏହି ଶ୍ରେଣୀରେ ଉପୟୋଗ ହେବା ପାଇଁ ଏହି ଉଦାହରଣକୁ ସେଟ କର୤

en: instance &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
or: ଉଦାହରଣ&lt;ଉଦାହରଣ&gt;: ଏହି ଶ୍ରେଣୀରେ ଉପୟୋଗ ହେବା ପାଇଁ ଏହି ଉଦାହରଣକୁ ସେଟ କର୤

en: invite &lt;channel&gt; [-|+]&lt;nick&gt;:  invite nick or add/remove from channel invite list
or: ନିମନ୍ତ୍ରଣ &lt;;ଚ୍ଯାନେଲ&gt; [-|+]&lt;ନିକ&gt;:  ନିକ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କର କିମ୍ବା ଚ୍ଯାନେଲରୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ  ସୂଚୀ ୟୋଗ କର/ହଟାଅ

en: invite &lt;nick&gt; [room]:  Invite someone to join you in the specified channel, or the current channel.
or: ନିମଂତ୍ରଣ କର &lt;ନିକ&gt; [ରୁମ]: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଚ୍ଯାନେଲରେ କିମ୍ବା ବର୍ତ୍ତମାନ ଚ୍ଯାନେଲ ରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ୟୋଗ ଦେବାକୁ କାହାକୁ ନିମଂତ୍ରିତ କର୤

en: invite &lt;user&gt; [message]:  Invite a user to the room.
or: ଆମନ୍ତ୍ରଣ &lt;ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା&gt; [ସଂଦେଶ]:  ଜଣେ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାକୁ କକ୍ଷକୁ ଆମନ୍ତ୍ରିତ କର ୤

en: j &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
or: j &lt;ରୁମ1&gt;[,ରୁମ2][,...] [key1[,key2][,...]]: ଏକ ବା ଅଧିକ ଚ୍ଯାନେଲ ପ୍ରବିଷ୍ଟ କର ୟଦି ଆବଶ୍ଯକ ହୁଏ ବୈକଳ୍ପିକ ଭାବେ ପ୍ରତି ଚ୍ଯାନେଲ ପାଇଁ ଏକ ଚାବି ବ୍ଯବସ୍ଥା କର୤

en: join &lt;channel&gt; [&lt;password&gt;]:  Join a chat on this network
or: ୟୋଗ ଦିଅ &lt;ଚ୍ଯାନେଲ&gt; [&lt;ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ&gt;]: ଏହି ନେଟଉଆର୍କରେ ଏକ ଚାଟରେ ୟୋଗଦିଅ

en: join &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
or: join &lt;ରୁମ1&gt;[,ରୁମ2][,...] [କି1[,କି2][,...]]:  ଏକ ବା ଅଧିକ ଚ୍ଯାନେଲ ପ୍ରବେଶ କର, ୟଦି ଆବଶ୍ଯକ ହୁଏ ପ୍ରତି ଚ୍ଯାନେଲ ପାଇଁ ବୈକଳ୍ପିକ ଭାବେ ଏକ ଚାବି ବ୍ଯବସ୍ଥା କର ୤

en: kick &lt;channel&gt; &lt;nick&gt; [comment]:  Kick client from channel
or: କିକ୍ &lt;ଚ୍ଯାନେଲ&gt; &lt;ନିକ୍&gt; [ଟିପ୍ପଣୀ]: ଗ୍ରାହକକୁ ଚ୍ଯାନେଲରୁ ବାହର କର

en: kick &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a channel. You must be a channel operator to do this.
or: kick &lt;ନିକ &gt; [ସଂଦେଶ]: ଚ୍ଯାନେଲରୁ ଜଣଙ୍କୁ ହଟାଅ ୤ ଏହା କରିବାପାଇଁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚଯ ଚ୍ଯାନେଲ ସଂଚାଳକ ହୋଇଥିବେ୤

en: kick &lt;user&gt; [reason]:  Kick a user from the room.
or: kick &lt;user&gt; [reason]:  ଗୋଟିଏ ଚାଳକଙ୍କୁ କୋଠରୀରୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ।

en: kill &lt;nick&gt; [-pubkey|&lt;reason&gt;]:  Kill nick
or: ଉପସ୍ଥିତି ହଟାଅ &lt;ନିକ୍ &gt; [-ସାର୍ବଜନୀନକି|&lt;କାରଣ&gt;]: ନିକର ଉପସ୍ଥିତି ହଟାଅ

en: lastlog: Searches for a substring in the backlog.
or: ଶେଷଲଗ୍: ବ୍ଯାକଲଗରେ ଏକ ଉପ-ଶବ୍ଦରଜ୍ଜୁ  ଖୋଜେ ।

en: lead developer
or: ମୂଖ୍ଯ ବିକାଶକର୍ତ୍ତା

en: leave [channel]:  Leave the chat
or: ଛାଡ [ଚ୍ଯାନେଲ]: ଚାଟ ଛାଡିୟାଅ

en: libfaim maintainer
or: ଲିବଫେଇମ ରକ୍ଷଣକାରୀ

en: list:  Display a list of chat rooms on the network. <i>Warning, some servers may disconnect you upon doing this.</i>
or: ତାଲିକା :ନେଟଉଆର୍କରେ ଚାଟ ରୁମଗୁଡିକର ତାଲିକା ପ୍ରଦର୍ଶନ କର ୤  <i> ଚେତାବନୀ, କୋଉ ସରଭର ହୁଏତ ଏହା କରୁଥିବା ୟୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କର ସଂୟୋଗ ଛିନ୍ନ କରିପାରେ୤ </i>

en: list:  List channels on this network
or: ତାଲିକା : ଏହି ନେଟଉଆର୍କରେ ଚ୍ଯାନେଲର ତାଲିକା କର

en: loading plugin failed
or: ପ୍ଲଗଇନ ଆହରଣ କରିବା ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: maintainer
or: ରକ୍ଷଣକର୍ତ୍ତା

en: me &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
or: ମୋତେ &lt;କାର୍ୟ୍ଯ କରିବାକୁ ଅଛି &gt;: ଗୋଟିଏ କାର୍ୟ୍ଯ କର

en: me &lt;action&gt;:  Send an IRC style action to a buddy or chat.
or: ମୁଁ &lt;କାର୍ୟ୍ଯ&gt;: ଏକ ବନ୍ଧୁ ବା ଚାଟକୁ IRC ଶୈଳୀ କାର୍ୟ୍ଯ ପଠାଅ୤

en: memoserv: Send a command to memoserv
or: memoserv:  memoserv କୁ ଗୋଟିଏ ଆଦେଶ ପଠାଅ

en: minutes
or: ମିନିଟ

en: mode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;nick|channel&gt;:  Set or unset a channel or user mode.
or: ମୋଡ &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;ନିକ୍|ଚ୍ଯାନେଲ&gt;:  ଏକ ଚ୍ଯାନେଲ ସେଟ ବା ଅନସେଟ କର କିମ୍ବା ଉପୟୋଗ କର୍ତ୍ତା ମୋଡରେ କର୤

en: mode (%s %s) by %s
or: ମୋଡ (%s %s) ଦ୍ବାରା %s

en: motd:  View the server's Message Of The Day
or: motd: ଆଜିର ସରଭରର ସଂଦେଶ ଦର୍ଶାଅ

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user
or: ସଂଦେଶ &lt;ନିକ୍&gt; &lt;ସଂଦେଶ&gt;:  ଏକ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ପାଖକୁ ଏକ ବ୍ଯକ୍ତିଗତ ସଂଦେଶ ପଠାଅ ୤

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
or: msg &lt; ନିକ&gt; &lt; ସଂଦେଶ&gt;: ଏକ ଗୋପନୀଯ ସଂଦେଶ ଜଣେ ଉପୟୋଗ କର୍ତ୍ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ପଠାଅ (ୟେମିତି ଏକ ଚ୍ଯାନେଲରେ ବିରୋଧ ହୋଇଛି)୤

en: msg &lt;user&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to another user.
or: ସଂଦେଶ &lt;ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା&gt; &lt;ସଂଦେଶ&gt;: ଅନ୍ଯ ଜଣେ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ଗୋପନୀଯ ସଂଦେଶ ପଠାଅ୤

en: msgcolor &lt;class&gt; &lt;foreground&gt; &lt;background&gt;: Set the color for different classes of messages in the conversation window.<br>    &lt;class&gt;: receive, send, highlight, action, timestamp<br>    &lt;foreground/background&gt;: black, red, green, blue, white, gray, darkgray, magenta, cyan, default<br><br>EXAMPLE:<br>    msgcolor send cyan default
or: msgcolor &lt;class&gt; &lt;foreground&gt; &lt;background&gt;: ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ୱିଣ୍ଡୋରେ ବିଭିନ୍ନ ଶ୍ରେଣୀର ସନ୍ଦେଶଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ରଙ୍ଗ ସେଟ କରନ୍ତୁ।<br>    &lt;class&gt;: receive, send, highlight, action, timestamp<br>    &lt;foreground/background&gt;: black, red, green, blue, white, gray, darkgray, magenta, cyan, default<br><br>EXAMPLE:<br>    msgcolor cyan ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ପଠାଇଥାଏ

en: names [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;channel(s)&gt;:  List specific users in channel(s)
or: ନାମଗୁଡିକ [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;ଚ୍ଯାନେଲଗୁଡିକ&gt;: ଚ୍ଯାନେଲରେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କର

en: names [channel]:  List the users currently in a channel.
or: ନାମ [ଚ୍ଯାନେଲ]:  ଏକ ଚ୍ଯାନେଲରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାମାନଙ୍କର ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ କର୤

en: nick &lt;new nickname&gt;:  Change your nickname.
or: ନିକ୍ &lt;ନୂଆ ଡାକନାମ &gt;: ଆପଣଙ୍କର ଉପନାମ  ପରିବର୍ତ୍ତନ କର୤

en: nick &lt;newnick&gt;:  Change your nickname
or: ନିକ୍ &lt;ନୂଆ ନିକ୍&gt;:ଆପଣଙ୍କର ଉପନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କର

en: nickserv: Send a command to nickserv
or: nickserv:  nickserv କୁ ଗୋଟିଏ ଆଦେଶ ପଠାଅ

en: no channel modes are set on %s
or: %s ରେ କୌଣସି ଚ୍ଯାନେଲ ମୋଡ ସେଟ ହୋଇ ନାହିଁ

en: no such channel
or: ସେମିତି କୌଣସି ଚ୍ଯାନେଲ ନାହିଁ

en: none
or: କିଛି ନୁହେଁ

en: notice &lt;target&lt;:  Send a notice to a user or channel.
or: notice &lt;target&lt;:  ବିଜ୍ଞାପନକୁ ଗୋଟିଏ ଚାଳକ କିମ୍ବା ଚ୍ୟାନେଲ ପାଖକୁ ପଠାଇଥାଏ।

en: op &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel operator status to someone. You must be a channel operator to do this.
or: op &lt;ନିକ1&gt; [ନିକ2] ...:  ଜଣଙ୍କୁ ଚ୍ଯାନେଲ ସଂଚାଳକ ସ୍ଥିତି ପ୍ରଦାନ କର ୤ ଏହା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚଯ ଚ୍ଯାନେଲ ସଂଚାଳକ ହୋଇଥିବେ୤

en: oper &lt;nick&gt; [-pubkey]:  Get server operator privileges
or: oper &lt;ନିକ&gt; [-pubkey]:  ସରବର ସଂଚାଳକର ସ୍ବତ୍ବାଧିକାର ପ୍ରାପ୍ତ କର

en: operserv: Send a command to operserv
or: operserv:  operserv କୁ ଗୋଟିଏ ଆଦେଶ ପଠାଅ

en: operwall &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
or: ଅପରବାଲ &lt;ସଂଦେଶ &gt;: ଏହା କଣ ୟଦି ଆପଣ ଜାଣିନାହାଁନ୍ତି, ସଂଭବତଃ ଆପଣ ଏହାକୁ ଉପୟୋଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ ୤

en: original author
or: ମୂଳ ରଚଯିତା

en: part [channel]:  Leave the chat
or: ଭାଗ [ଚ୍ଯାନେଲ]: ଚାଟ ଛାଡିୟାଅ

en: part [message]:  Leave the room.
or: ଅଂଶ [ସନ୍ଦେଶ]:  କୋଠରୀ ତ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ।

en: part [room] [message]:  Leave the current channel, or a specified channel, with an optional message.
or: ଅଂଶ [ରୁମ] [ସଂଦେଶ]: ବର୍ତ୍ତମାନ ଚ୍ଯାନେଲ ଛାଡ କିମ୍ବା ବୈକଳ୍ପିକ ସଂଦେଶ ସହିତ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଚ୍ଯାନେଲ ଛାଡ୤

en: ping &lt;jid&gt;:	Ping a user/component/server.
or: ping &lt;jid&gt;:	ଗୋଟିଏ ଚାଳକ/ଉପାଦାନ/ସର୍ଭରକୁ ପିଙ୍ଗ କରନ୍ତୁ।

en: ping [nick]:  Asks how much lag a user (or the server if no user specified) has.
or: ପିଙ୍ଗ [ନିକ]: ଜଣେ ଉପୟୋଗ କର୍ତ୍ତା  ପାଖରେ କେତେ ଲାଗ ଅଛି ପଚାର ୤( କିମ୍ବା ସରଭର ୟଦି କୌଣସି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ନାହାଁନ୍ତି)୤

en: ping:  Send PING to the connected server
or: ପିଙ୍ଗ: ସଂୟୁକ୍ତ ସରବରକୁ PING ପଠାଅ

en: plugins: Show the plugins window.
or: ପ୍ଲଗ୍ଇନଗୁଡିକ : ପ୍ଲଗ୍ଇନ ଉଇଣ୍ଡୋ ଦେଖାଅ ।

en: prefs: Show the preference window.
or: ପସନ୍ଦଗୁଡିକ : ପସନ୍ଦ ଉଇଣ୍ଡୋ ଦେଖାଅ।

en: print debugging messages to stdout
or: stdout ରେ ତ୍ରୁଟି ନିବାରଣ ସନ୍ଦେଶଗୁଡ଼ିକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: query &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
or: ପ୍ରଶ୍ନ &lt;ନିକ&gt; &lt; ସଂଦେଶ&gt:: ଏକ ଗୋପନୀଯ ସଂଦେଶ ଜଣେ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ପାଖକୁ ପଠାଅ (ଗୋଟିଏ ଚ୍ଯାନେଲର ବିପରୀତ ପରି )୤

en: query &lt;nick&gt; [&lt;message&gt;]:  Send a private message to a user
or: ପ୍ରଶ୍ନ &lt;ନିକ୍ &gt; [&lt;ସଂଦେଶ &gt;]: ଏକ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ପାଖକୁ ଏକ ବ୍ଯକ୍ତିଗତ ସଂଦେଶ ପଠାଅ ୤

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message
or: ଛାଡ [ସଂଦେଶ]: ଏକ ବୈକଳ୍ପିକ ସଂଦେଶ ସହିତ ସରଭରରୁ ସଂୟୋଗ ଚ୍ଛିନ୍ନ କର ୤

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message.
or: ଛାଡିୟାଅ [ସଂଦେଶ]: ଏକ ବୈକଳ୍ପିକ ସଂଦେଶ ସହିତ ସରଭରରୁ ସଂୟୋଗ ଛିନ୍ନ କର୤

en: quote [...]:  Send a raw command to the server.
or: କୋଟ୍ [...]: ସରଭରକୁ ଗୋଟିଏ ଅପକ୍ବ ଆଦେଶ ପଠାଅ୤

en: register:  Register with a chat room.
or: ପଞ୍ଜିକରଣ: ଏକ ଚାଟ ରୁମ ପଞ୍ଜିକୃତ କର୤

en: remove &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a room. You must be a channel operator to do this.
or: ହଟାଅ &lt;ନିକ &gt; [ସଂଦେଶ]:  ଜଣଙ୍କୁ ରୁମରୁ ହଟାଅ୤ ଏହା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେ ଚ୍ଯାନେଲ ସଂଚାଳକ ହୋଇଥିବେ୤

en: role &lt;moderator|participant|visitor|none&gt; [nick1] [nick2] ...: Get the users with a role or set users' role with the room.
or: role &lt;moderator|participant|visitor|none&gt; [nick1] [nick2] ...: ଚାଳକମାନଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଭୂମିକା ସହିତ ଆଣନ୍ତୁ ଅଥବା କୋଠରୀରେ ଚାଳକମାନଙ୍କର ଭୂମିକା ସେଟ କରନ୍ତୁ।

en: saved statuses
or: ସଂଚିତ ସ୍ଥିତି ଗୁଡିକ

en: say &lt;message&gt;:  Send a message normally as if you weren't using a command.
or: କୁହ &lt;ସଂଦେଶ&gt;:  ସଂଦେଶ ଏମିତି ପଠାନ୍ତୁ ୟେମିତି କି ଆପଣ କୌଣସି ଆଦେଶ ପ୍ରଯୋଗ କରୁନଥିଲେ୤

en: stats:  View server and network statistics
or: ପରିସଂଖ୍ଯାନ: ସରଭର ଏବଂ ନେଟଉଆର୍କର ପରିସଂଖ୍ଯାନ ଦର୍ଶାଅ

en: statuses: Show the savedstatuses window.
or: ସ୍ଥିତିଗୁଡିକ :ସଂଚିତ ସ୍ଥିତି ଉଇଣ୍ଡୋ ଦେଖାଅ।

en: sub &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Join a new chat
or: ଉପ &lt;ଶ୍ରେଣୀ&gt; &lt;ଉଦାହରଣ&gt; &lt;ଗ୍ରହୀତା &gt;: ଏକ ନୂଆ ଚାଟରେ ୟୋଗ ଦିଅ

en: support
or: ସମର୍ଥନ

en: support/QA
or: ସମର୍ଥନ / QA

en: time: Displays the current local time at the IRC server.
or: ସମଯ: IRC ରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ଥାନୀଯ ସମଯ ପ୍ରଦର୍ଶନ କର୤

en: topic &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
or: ବିଷଯ &lt;ଦୃଷ୍ଟାନ୍ତ&gt;: ଏହି କ୍ଲାସରେ ଉପୟୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଦୃଷ୍ଟାନ୍ତକୁ ସେଟ କର

en: topic [&lt;new topic&gt;]:  View or change the topic
or: ବିଷଯ [&lt;ନୂଆ ବିଷଯ&gt;]: ବିଷଯକୁ ଦର୍ଶାଅ କିମ୍ବା ପରିବର୍ତ୍ତନ କର

en: topic [new topic]:  View or change the channel topic.
or: ବିଷଯ [ନୂଆ ବିଷଯ]: ଚ୍ଯାନେଲ ବିଷଯ ଦର୍ଶାଅ ବା ପରିବର୍ତ୍ତନ କର୤

en: topic [new topic]:  View or change the topic.
or: ବିଷଯ [ନୂଆ ବିଷଯ]: ବିଷଯକୁ ଦର୍ଶାଅ କିମ୍ବା ପରିବର୍ତ୍ତନ କର୤

en: tzc command
or: tzc ଆଦେଶ

en: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  Set or unset a user mode.
or: ଯୁମୋଡ &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  ଏକ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ମୋଡକୁ ସେଟ ବା ଅନସେଟ କର୤

en: umode &lt;usermodes&gt;:  Set your modes in the network
or: ଯୁମୋଡ &lt;ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା modes&gt;: ଆପଣଙ୍କର modesନେଟଉଆର୍କରେ ସେଟ କର

en: unloading plugin failed
or: ପ୍ଲଗଇନ କାଢ଼ିବା ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: use DIR for config files
or: ବିନ୍ୟାସ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ DIR କୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: users &lt;channel&gt;:  List users in channel
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା &lt;ଚ୍ଯାନେଲ&gt;: ଚ୍ଯାନେଲରେ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ତଲିକାଭୁକ୍ତ କର

en: users:  Show the list of users in the chat.
or: ଚାଳକମାନେ:  ଚାର୍ଟରେ ଚାଳକମାନଙ୍କ ତାଲିକା ଦର୍ଶାନ୍ତୁ।

en: version [nick]: send CTCP VERSION request to a user
or: ଭାଷାନ୍ତର [nick]:  CTCP VERSION ଅନୁରୋଧ ଗୋଟିଏ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ପାଖକୁ ପଠାଅ

en: voice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel voice status to someone. You must be a channel operator to do this.
or: ସ୍ବର &lt;ନିକ1&gt; [ନିକ2] ...: ଜଣଙ୍କୁ ଚ୍ଯାନେଲ ସ୍ବର ସ୍ଥିତି ପ୍ରଦାନ କର ୤ ଏହା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେ ଚ୍ଯାନେଲ ସଂଚାଳକ ହୋଇଥିବେ୤

en: voice and video
or: ଧ୍ୱନି ଏବଂ ଭିଡିଓ

en: wallops &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
or: ଉଆଲୋପସ୍ &lt;ସଂଦେଶ&gt;:  ଏହା କଣ ୟଦି ଆପଣ ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି, ସମ୍ଭବତଃ ଆପଣ ଏହା ବ୍ଯବହାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ ୤

en: webmaster
or: ୱେବ ପ୍ରମୂଖ

en: whois &lt;nick&gt;:  View nick's information
or: ହୁଇସ୍ &lt;ନିକ୍&gt;:  ନିକର ସୂଚନା ଦର୍ଶାଅ

en: whois [server] &lt;nick&gt;:  Get information on a user.
or: ହୋଇସ୍ [ସରଭର] &lt; ନିକ&gt;:  ଏକ ଉପୟୋଗ କର୍ତ୍ତା ଉପରେ ସୂଚନା ପ୍ରାପ୍ତ କର୤ ୤

en: whowas &lt;nick&gt;:  View nick's information
or: whowas &lt;ନିକ &gt;: ନିକର ସୂଚନା ଦର୍ଶାଅ

en: whowas &lt;nick&gt;: Get information on a user that has logged off.
or: whowas &lt;nick&gt;: ଲଗଅଫ ହୋଇଥିବା ଗୋଟିଏ ଚାଳକ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ସଂଗ୍ରହ କରନ୍ତୁ।

en: win32 port
or: ବିନ32 ପୋର୍ଟ

en: you can see the butterflies mating
or: ପ୍ରଜାପତିଗୁଡିକର ସଂୟୋଗ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ

en: zc &lt;class&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,PERSONAL,*&gt;
or: zc &lt;ଶ୍ରେଣୀ&gt;: କୁ ଏକ ସଂଦେଶ ପଠାଅ &lt;<i>ଶ୍ରେଣୀ</i>,PERSONAL,*&gt;

en: zci &lt;class&gt; &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,*&gt;
or: zci &lt;ଶ୍ରେଣୀ&gt; &lt;ଉଦାହରଣ&gt;: &lt;<i>ଶ୍ରେଣୀ</i>,<i>iଉଦାହରଣ</i>,*&gt;

en: zcir &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
or: zcir &lt;ଶ୍ରେଣୀ&gt; &lt;iଉଦାହରଣ&gt; &lt;ଗ୍ରହୀତା&gt;: କୁ ସଂଦେଶ ପଠାଅ&lt;<i>ଶ୍ରେଣୀ</i>,<i>ଉଦାହରଣ</i>,<i>ଗ୍ରହୀତା</i>&gt;

en: zi &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;message,<i>instance</i>,*&gt;
or: zi &lt;iଉଦାହରଣ&gt;: କୁ ଏକ ସଂଦେଶ ପଠାଅ &lt;ସଂଦେଶ,<i>ଉଦାହରଣ</i>,*&gt;

en: zir &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;MESSAGE,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
or: zir &lt;ଉଦାହରଣ &gt; &lt;ଗ୍ରହୀତା&gt;: ଏକ ସଂଦେଶ ପଠାଅ କୁ&lt;MESSAGE,<i>ଉଦାହରଣ</i>,<i>ଗ୍ରହୀତା</i>&gt;

en: zl &lt;nick&gt;: Locate user
or: zl &lt;ନିକ&gt;: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ସ୍ଥିତି ନିଶ୍ଚଯ କର

en: zlocate &lt;nick&gt;: Locate user
or: zlocate &lt;ନିକ &gt;: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ସ୍ଥିତି ନିଶ୍ଚଯ କର
