Pidgin - en to et translation catalogue (2663 entries)

en: 	_Only when someone says your username
et: Ainult ju_hul, kui keegi ütleb Sinu kasutajanime

en: 
    %s has stopped typing
et: 
    %s lõpetas sisestamise

en: 
    %s is typing...
et: 
    %s tipib...

en: 
    <b>Buddy Note</b>: %s
et: 
    <b>Märge sõbra kohta:</b> %s

en: 
    <b>Description:</b>
et: 
    <b>Kirjeldus:</b>

en: 
    <b>Topic:</b> %s
et: 
    <b>Teema:</b> %s

en: 
    Fetching TinyURL...
et: 
    TinyURL'i hankimine...

en: 
    Last Seen: %s ago
et: 
    Viimati nähtud: %s tagasi

en: 
    Your Preferred Contact Methods
et: 
    Sinu poolt eelistatud ühenduse võtmise meetodid

en:  <i>(identified)</i>
et:  <i>(tuvastatud)</i>

en: "%s" is currently offline. Do you want to save the rest of the messages in a pounce and automatically send them when "%s" logs back in?
et: "%s" pole hetkel võrku ühendatud. Kas sa soovid saatmata sõnumid salvestada ja saata need automaatselt siis, kui "%s" uuesti võrku ühendub?

en: %d account was disabled because you signed on from another location: | %d accounts were disabled because you signed on from another location:
et[0]: %d konto on keelatud, kuna sa logisid teisest kohast sisse:
et[1]: %d kontot on keelatud, kuna sa logisid teisest kohast sisse:

en: %d day | %d days
et[0]: %d päev
et[1]: %d päeva

en: %d hour | %d hours
et[0]: %d tund
et[1]: %d tundi

en: %d minute | %d minutes
et[0]: %d minut
et[1]: %d minutit

en: %d person in room | %d people in room
et[0]: toas on %d isik
et[1]: toas on %d isikut

en: %d second | %d seconds
et[0]: %d sekund
et[1]: %d sekundit

en: %d unread message from %s
     | %d unread messages from %s
et[0]: %d lugemata sõnum, saatja: %s
et[1]: %d lugemata sõnumit, saatja: %s

en: %s
    
    Finch will not attempt to reconnect the account until you correct the error and re-enable the account.
et: %s
    
    Finch ei proovi kontot automaatselt ühendada enne, kui sa pole viga kõrvaldanud ja kontot uuesti kasutusele võtnud.

en: %s
    Usage: %s [OPTION]...
    
      -c, --config=DIR    use DIR for config files
      -d, --debug         print debugging messages to stderr
      -h, --help          display this help and exit
      -n, --nologin       don't automatically login
      -v, --version       display the current version and exit
et: %s
    Kasutamine: %s [VÕTI]...
    
      -c, --config=KATALOOG    seadistusfailide KATALOOGI määramine
      -d, --debug              silumisteadete printimine standardväljundisse
      -h, --help               käesoleva abiteabe kuvamine ja programmi töö
                               lõpetamine
      -n, --nologin            automaatse sisselogimise keelamine
      -v, --version            käesoleva versiooni kuvamine ja programmi töö
                               lõpetamine

en: %s %s. Try `%s -h' for more information.
et: %s %s. Lähema teabe saamiseks kasuta `%s -h'.

en: %s (%s -- %s)
et: %s (%s -- %s

en: %s (%s) changed status from %s to %s
et: %s (%s) muutis olekut %s -> %s

en: %s (%s) has %d new message. | %s (%s) has %d new messages.
et[0]: %s (%s) sai %d uue sõnumi.
et[1]: %s (%s) sai %d uut sõnumit.

en: %s (%s) is no longer %s
et: %s (%s) pole enam %s

en: %s (%s) is now %s
et: %s (%s) on nüüd %s

en: %s Developer Information
et: %s Arendaja Info

en: %s Plugin Information
et: Plugina "%s" andmed

en: %s Translator Information
et: %s Tõlkija Info

en: %s [<I>%s</I>] entered the room.
et: %s [<I>%s</I>] sisenes tuppa.

en: %s ago
et: %s (aastat/kuud/päeva/tundi/minutit/sekundit) tagasi

en: %s became idle
et: %s jäi jõude

en: %s became unidle
et: %s naases jõudeolekust

en: %s cancelled the file transfer
et: %s tühistas faili ülekandmise

en: %s cancelled the transfer of %s
et: %s tühistas faili %s ülekandmise

en: %s disabled
et: %s on keelatud

en: %s disconnected
et: %s katkestas ühenduse

en: %s disconnected.
et: %s katkestas ühenduse

en: %s encountered errors migrating your settings from %s to %s. Please investigate and complete the migration by hand. Please report this error at http://developer.pidgin.im
et: %s tuvastas vigu seadistuste teisaldamisel %s pealt %s peale. Palun  uuri lähemalt ja lõpeta teisaldus käsitsi. Palun teavita sellest veast http://developer.pidgin.im

en: %s entered the room.
et: %s sisenes tuppa.

en: %s has %d new message. | %s has %d new messages.
et[0]: %s sai %d uue sõnumi.
et[1]: %s sai %d uut sõnumit.

en: %s has become idle (%s)
et: %s jäi jõude (%s)

en: %s has become idle.
et: %s on jõude.

en: %s has been invited to this conversation.
et: %s kutsus sind selles vestluses osalema.

en: %s has buzzed you!
et: %s sumistas sind!

en: %s has changed the topic to: %s
et: %s määras uueks teemaks: %s

en: %s has cleared the topic.
et: %s puhastas teema.

en: %s has closed the conversation.
et: %s sulges vestluse.

en: %s has gone away.
et: %s läks eemale.

en: %s has gone away. (%s)
et: %s eemaldus. (%s)

en: %s has invited %s to the chat room %s
et: %s kutsub kasutajat %s jututuppa %s

en: %s has invited %s to the chat room %s:
    %s
et: %s kutsub kasutajat %s jututuppa %s:
    %s

en: %s has left the conversation.
et: %s lahkus vestlusest.

en: %s has paused while typing to you (%s)
et: %s jättis sulle sõnumi sisestamise pooleli (%s)

en: %s has presented the following certificate for just-this-once use:
et: Subjekt "%s" esitas ühekordseks kasutamiseks järgneva sertifikaadi:

en: %s has requested your attention!
et: %s otsib sinu tähelepanu!

en: %s has returned from being away (%s)
et: %s naases eemalolekust (%s)

en: %s has returned from being idle (%s)
et: %s pole enam jõude (%s)

en: %s has sent you a message. (%s)
et: %s saatis sulle sõnumi. (%s)

en: %s has set the topic to: %s
et: %s seadis uueks teemaks: %s

en: %s has signed off (%s)
et: %s logis välja (%s)

en: %s has signed off.
et: %s logis välja.

en: %s has signed on (%s)
et: %s logis sisse (%s)

en: %s has signed on.
et: %s logis sisse.

en: %s has started typing to you (%s)
et: %s alustas sulle sõnumi sisestamist (%s)

en: %s has stopped typing to you (%s)
et: %s lõpetas sulle sõnumi sisestamise (%s)

en: %s is no longer away.
et: %s pole enam eemal.

en: %s is no longer idle.
et: %s pole enam jõude.

en: %s is not a regular file. Cowardly refusing to overwrite it.
et: %s pole tavaline fail. Ettevaatuse tõttu ei kirjutata seda üle.

en: %s is not a valid color. See '/help msgcolor' for valid colors.
et: %s pole korrektne värvus. Lubatud värvuste vaatamiseks anna käsk '/help msgcolor'.

en: %s is not a valid filename.
et: %s ei ole lubatud failinimi.

en: %s is not a valid message class. See '/help msgcolor' for valid message classes.
et: %s pole korrektne sõnumiklass. Lubatud sõnumiklasside vaatamiseks anna käsk '/help msgcolor'.

en: %s is not a valid room handle
et: %s ei sobi sellele toale (invalid handle)

en: %s is not a valid room name
et: %s pole korrektne toa nimi

en: %s is not a valid server name
et: %s pole korrektne serveri nimi

en: %s is now known as %s
et: %s on nüüd nimega %s

en: %s is now known as %s.
et: %s on nüüd nimega %s.

en: %s is offering to send file %s
et: %s pakub faili %s saatmist

en: %s is trying to start an unsupported media session type with you.
et: %s üritab alustada sinuga mittetoetatud meediakõnelust.

en: %s just signed off
et: %s logis välja

en: %s just signed on
et: %s logis sisse

en: %s left the room (%s).
et: %s väljus toast (%s).

en: %s left the room.
et: %s väljus toast.

en: %s may require plaintext authentication over an unencrypted connection.  Allow this and continue authentication?
et: %s võib nõuda lahtise tekstiga autentimist üle krüptimata andmevoo.  Kas lubada sellist tüüpi autentimist?

en: %s requires %s, but it failed to unload.
et: %s vajab pluginat %s, kuid selle väljalaadimisel tekkis tõrge.

en: %s requires plaintext authentication over an unencrypted connection.  Allow this and continue authentication?
et: %s vajab lahtise tekstiga autentimist üle krüptimata andmevoo.  Kas lubada see ja jätkata autentimist?

en: %s said your nick in %s
et: %s ütles sinu hüüdnime %s-is

en: %s sent a message in %s
et: %s saatis sulle teate. (%s)

en: %s sent message to whiteboard on %s channel. Would you like to open the whiteboard?
et: %s kirjutas sõnumi kanali %s tahvlile. Soovid sa selle tahvli avada?

en: %s sent message to whiteboard. Would you like to open the whiteboard?
et: %s kirjutas sõnumi tahvlile. Soovid sa selle tahvli avada?

en: %s sent you a message
et: %s saatis sulle sõnumi

en: %s wants to send you %s (%s)
et: %s soovib saata sulle faili %s (%s)

en: %s wants to send you a file
et: %s soovib saata sulle faili

en: %s will no longer be able to see your status updates.  Do you want to continue?
et: %s ei näeks enam sinu oleku muudatusi. Soovid jätkata?

en: %s wishes to start a video session with you.
et: %s soovib sinuga videoseanssi alustada.

en: %s wishes to start an audio session with you.
et: %s soovib alustada audiokõne teiega.

en: %s wishes to start an audio/video session with you.
et: %s soovib sinuga audio- või videoseanssi alustada.

en: %s%s%s%s has made %s his or her buddy%s%s
et: %s%s%s%s määras kasutaja %s oma sõbraks%s%s

en: %s%s%s%s wants to add %s to his or her buddy list%s%s
et: %s%s%s%s soovib kasutaja %s lisada oma sõbranimekirja%s%s

en: %s, %d hour | %s, %d hours
et[0]: %s, %d tund
et[1]: %s, %d tundi

en: %s, %d minute | %s, %d minutes
et[0]: %s, %d minut
et[1]: %s, %d minutit

en: %s. Try `%s -h' for more information.
et: %s. Lähema teabe saamiseks kasuta `%s -h'.

en: (%s) %s <AUTO-REPLY>: %s
et: (%s) %s <AUTOMAATVASTUS>: %s

en: (Code %s)
et: (Kood %s)

en: (Custom)
et: (Kohandatud)

en: (DOES NOT MATCH)
et: (POLE VASTAVUSES)

en: (Optional) A_lias:
et: (Valikuline) a_lias:

en: (Re-)Request authorization
et: Küsi (uuesti) autoriseerimist

en: (There was an error converting this message.	 Check the 'Encoding' option in the Account Editor)
et: (Sõnumi teisendamisel tekkis viga.	 Kontrolli kontoredaktorist 'Kooditabeli' valikut.)

en: (There was an error receiving this message.  Either you and %s have different encodings selected, or %s has a buggy client.)
et: (Selle sõnumi vastuvõtmisel tekkis viga.  Selle võis põhjustada asjaolu, et sina oled valinud ühe kooditabeli ja %s teistsugust, või kasutab %s vigast klienti.)

en: (There was an error receiving this message.  The buddy you are speaking with is probably using a different encoding than expected.  If you know what encoding he is using, you can specify it in the advanced account options for your AIM/ICQ account.)
et: (Selle sõnumi vastuvõtmisel tekkis viga.  Ilmselt kasutab sõber, kellega sa vestled, sellist kooditabelit, mida sinu programm ei oska oodata. Kui sa tead, mis kooditabelit su sõber kasutab, siis saad sa seda määrata oma AIM/ICQ konto laiendatud valikute alt.)

en: (You probably forgot to 'make install'.)
et: (Tõenäoliselt sa unustasid käivitada 'make install'.)

en: (default)
et: (vaikimisi)

en: (no name)
et: (nimi puudub)

en: (no topic set)
et: (teemat pole seatud)

en: (none)
et: (puudub)

en: (self-signed)
et: (ise-allkirjastatud)

en: +++ %s became idle
et: +++ %s jäi jõude

en: +++ %s became unidle
et: +++ %s naases jõudeolekust

en: +++ %s signed off
et: +++ %s logis välja

en: +++ %s signed on
et: +++ %s logis sisse

en: /Accounts/Manage Accounts
et: /Kontod/Halda kontosid

en: /Buddies/Add Buddy...
et: /Sõbrad/Lisa sõber...

en: /Buddies/Add C_hat...
et: /Sõbrad/Lisa ju_tutuba...

en: /Buddies/Add Chat...
et: /Sõbrad/Lisa jututuba...

en: /Buddies/Add Group...
et: /Sõbrad/Lisa grupp...

en: /Buddies/Add _Group...
et: /Sõbrad/Lisa _grupp...

en: /Buddies/Get User Info...
et: /Sõbrad/Hangi kasutaja andmed

en: /Buddies/Get User _Info...
et: /Sõbrad/_Hangi kasutaja andmed...

en: /Buddies/Join a Chat...
et: /Sõbrad/Ühendu jututoaga

en: /Buddies/Join a _Chat...
et: /Sõbrad/Ühine _jututoaga...

en: /Buddies/New Instant Message...
et: /Sõbrad/Uus välksõnum...

en: /Buddies/New Instant _Message...
et: /Sõbrad/Uus välksõnum...

en: /Buddies/Sh_ow
et: /Sõbrad/_Näita

en: /Buddies/Show/Buddy Details
et: /Sõbrad/Näita/Sõbra üksikasju

en: /Buddies/Show/Buddy _Details
et: /Sõbrad/Näita/_Sõbra üksikasju

en: /Buddies/Show/Empty Groups
et: /Sõbrad/Näita/Tühje gruppe

en: /Buddies/Show/Idle Times
et: /Sõbrad/Näita/Jõudeoleku aegu

en: /Buddies/Show/Idle _Times
et: /Sõbrad/Näita/_Jõudeoleku aegu

en: /Buddies/Show/Offline Buddies
et: /Sõbrad/Näita/Ühenduseta sõpru

en: /Buddies/Show/Protocol Icons
et: /Sõbrad/Näita/Protokollide ikoone

en: /Buddies/Show/_Empty Groups
et: /Sõbrad/Näita/_Tühje gruppe

en: /Buddies/Show/_Offline Buddies
et: /Sõbrad/Näita/Ü_hendamata sõpru

en: /Buddies/Show/_Protocol Icons
et: /Sõbrad/Näita/_Protokollide ikoone

en: /Buddies/View User _Log...
et: /Sõbrad/Vaata kasutaja _logi...

en: /Buddies/_Add Buddy...
et: /Sõbrad/Lisa _sõber...

en: /Buddies/_Quit
et: /Sõbrad/_Lõpeta

en: /Buddies/_Sort Buddies
et: /Sõbrad/Sõprade s_ortimine

en: /Help/De_veloper Information
et: /Abi/_Arendaja info

en: /Help/Online _Help
et: /Abi/Online abi

en: /Help/_About
et: /Abi/

en: /Help/_Build Information
et: /Abi/_Versiooniinfo

en: /Help/_Debug Window
et: /Abi/_Silumisaken

en: /Help/_Plugin Information
et: /Abi/Plu_ginate info

en: /Help/_Translator Information
et: /Abi/_Tõlkijate info

en: /Tools/Buddy _Pounces
et: /Vahendid/Sõbra_märguanded

en: /Tools/Custom Smile_ys
et: /Vahendid/_Tujunäod

en: /Tools/Mute Sounds
et: /Vahendid/_Vaigista helid

en: /Tools/Mute _Sounds
et: /Vahendid/_Vaigista helid

en: /Tools/Plu_gins
et: /Vahendid/Plu_ginad

en: /Tools/Pr_eferences
et: /Vahendid/_Eelistused

en: /Tools/Pr_ivacy
et: /Vahendid/Privaatsus

en: /Tools/Privacy
et: /Vahendid/Privaatsus

en: /Tools/R_oom List
et: /Vahendid/_Tubade nimekiri

en: /Tools/Room List
et: /Vahendid/Tubade nimekiri

en: /Tools/Set _Mood
et: /Vahendid/Säti mee_leolu

en: /Tools/System _Log
et: /Vahendid/Süsteemne _logi

en: /Tools/_Certificates
et: /Vahendid/_Sertifikaadid

en: /Tools/_File Transfers
et: /Vahendid/_Failiülekanded

en: /_Accounts
et: /_Kontod

en: /_Buddies
et: /Sõ_brad

en: /_Help
et: /_Abi

en: /_Tools
et: /_Vahendid

en: 0 people in room
et: 0 isikut toas

en: 12 hour time format
et: 12-tunnine vorming

en: 24 hour time format
et: 24-tunnine vorming

en: <AUTO-REPLY>
et: <AUTOMAATVASTUS>

en: <PurpleMain>/Accounts/
et: <PurpleMain>/Kontod/

en: <PurpleMain>/Accounts/Enable Account
et: <PurpleMain>/Kontod/Luba konto

en: <b>%d new email.</b> | <b>%d new emails.</b>
et[0]: <b>%d uus e-sõnum.</b>
et[1]: <b>%d uut e-sõnumit.</b>

en: <b><font color="red">The logger has no read function</font></b>
et: <b><font color="red">Logijal pole lugemisfunktsiooni</font></b>

en: <b>Account:</b> %s
et: <b>Konto:</b> %s

en: <b>Browser configuration program was not found.</b>
et: <b>Veebisirvija seadistamisprogrammi ei leitud.</b>

en: <b>Channel Name:</b> %s
et: <b>Kanali nimi:</b> %s

en: <b>Conversation with %s on %s:</b><br>
et: <b>Vestlused kasutajaga %s, %s:</b><br>

en: <b>File:</b> %s
    <b>File size:</b> %s
    <b>Image size:</b> %dx%d
et: <b>Fail:</b> %s
    <b>Faili suurus:</b> %s
    <b>Pildi suurus:</b> %dx%d

en: <b>Filename:</b>
et: <b>Failinimi:</b>

en: <b>Group Title:</b> %s<br>
et: <b>Grupi pealkiri:</b> %s<br>

en: <b>Password:</b>
et: <b>Parool</b>

en: <b>Plugin Details</b>
et: <b>Plugina üksikasjad</b>

en: <b>Proxy configuration program was not found.</b>
et: <b>Proksi seadistamisprogrammi ei leitud.</b>

en: <b>Receiving As:</b>
et: <b>Saaja:</b>

en: <b>Receiving From:</b>
et: <b>Saatja:</b>

en: <b>Sending As:</b>
et: <b>Saatja:</b>

en: <b>Sending To:</b>
et: <b>Faili saaja:</b>

en: <b>Username:</b>
et: <b>Kasutajanimi:</b>

en: <b>Web site:</b>
et: <b>Veebisait:</b>

en: <b>Written by:</b>
et: <b>Programmeerija:</b>

en: <b>_Bold</b>
et: <b>_Rasvane</b>

en: <br><b>Channel Cipher:</b> %s
et: <br><b>Kanali šiffer:</b> %s

en: <br><b>Channel Founder:</b> %s
et: <br><b>Kanali asutaja:</b> %s

en: <br><b>Channel HMAC:</b> %s
et: <br><b>Kanali HMAC:</b> %s

en: <br><b>Channel Modes:</b>
et: <br><b>Kanali režiimid:</b>

en: <br><b>Channel Topic:</b><br>%s
et: <br><b>Kanali teema:</b><br>%s

en: <br><b>Founder Key Fingerprint:</b><br>%s
et: <br><b>Asutaja võtme sõrmejälg:</b><br>%s

en: <br><b>User Count:</b> %d
et: <br><b>Kasutajate arv:</b> %d

en: <font color="#16569E"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTO-REPLY&gt;:</b></font> %s<br/>
et: <font color="#16569E"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTO-VASTUS&gt;:</b></font> %s<br/>

en: <font color="#A82F2F"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTO-REPLY&gt;:</b></font> %s<br/>
et: <font color="#A82F2F"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTO-VASTUS&gt;:</b></font> %s<br/>

en: <font color="red"><b>Could not read file: %s</b></font>
et: <font color="red"><b>Faili pole võimalik lugeda: %s</b></font>

en: <font color="red"><b>Unable to find log path!</b></font>
et: <font color="red"><b>Logide rada pole võimalik leida!</b></font>

en: <font color='#777777'>Logged out.</font>
et: <font color='#777777'>Välja logitud.</font>

en: <font color='#777777'>Not connected to XMPP</font>
et: <font color='#777777'>Pole XMPP-ga ühendatud</font>

en: <h1>Conversation with %s</h1>
et: <h1>Vestlused kasutajaga %s</h1>

en: <i>_Italic</i>
et: <i>_Kursiiv</i>

en: <span foreground="red" weight="bold">Error: %s
    Check the plugin website for an update.</span>
et: <span foreground="red" weight="bold">Viga: %s
    Uuenduse jaoks kontrolli plugina veebisaiti.</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Conversation with %s on %s</span>
et: <span size='larger' weight='bold'>Vestlused kasutajaga %s, %s</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Error saving image</span>
    
    %s
et: <span size='larger' weight='bold'>Viga pildi salvestamisel</span>
    
    %s

en: <span size='larger' weight='bold'>Unrecognized file type</span>
    
    Defaulting to PNG.
et: <span size='larger' weight='bold'>Tundmatu failitüüp</span>
    
    Vaikimisi on selleks PNG.

en: <span size='larger' weight='bold'>Welcome to %s!</span>
    
    You have no IM accounts configured. To start connecting with %s press the <b>Add...</b> button below and configure your first account. If you want %s to connect to multiple IM accounts, press <b>Add...</b> again to configure them all.
    
    You can come back to this window to add, edit, or remove accounts from <b>Accounts->Manage Accounts</b> in the Buddy List window
et: <span size='larger' weight='bold'>%s tervitab!</span>
    
    Sa pole veel seadistanud ühtegi sõnumivahetuskontot. Et %s sind kuskile ühendaks pead vajutama <b>Lisa...</b> nuppu siinsamas allpool ja tooma ära oma konto andmed. Kui tahad, et %s ühenduks mitme sõnumikonto alt, siis vajuta <b>Lisa...</b> mitu korda.
    
    Selle kontode lisamise, muutmise ja eemaldamise dialoogi saad uuesti avada, kui valid sõbranimekirjas <b>Kontod->Halda kontosid</b>.

en: <span size='larger'>_Larger</span>
et: <span size='larger'>S_uurem</span>

en: <span size='smaller'>_Smaller</span>
et: <span size='smaller'>_Väiksem</span>

en: <span strikethrough='true'>Strikethrough</span>
et: <span strikethrough='true'>Läbijoonitud</span>

en: <span style="italic">Example: stunserver.org</span>
et: <span style="italic">Näide: stunserver.org</span>

en: <span weight="bold" size="larger">You have mail!</span>
et: <span weight="bold" size="larger">Sulle on e-sõnum!</span>

en: <span weight='bold' size='larger'>Welcome to %s!</span>
    
    You have no accounts enabled. Enable your IM accounts from the <b>Accounts</b> window at <b>Accounts->Manage Accounts</b>. Once you enable accounts, you'll be able to sign on, set your status, and talk to your friends.
et: <span weight='bold' size='larger'>Tele tulemast programmi %s!</span>
    
    Sul pole ühtegi kontot lubatud. Kontosid on võimalik lubada aknast <b>Kontod</b>, kui valid menüüst <b>Kontod->Halda kontosid</b>. Kui sul on konto lubatud, siis saad sa sisse logida, oma andmeid täpsustada ja sõpradega lobiseda.

en: <u>_Underline</u>
et: <u>_Allajoonitud</u>

en: A custom smiley for '%s' already exists.  Please use a different shortcut.
et: Kohandatud tujunägu kiirtekstile "%s" on juba olemas.  Palun seo tujunägu mõne muu kiirtekstiga.

en: A custom smiley in the message is too large to send.
et: Kohandatud tujunägu on sõnumiga saatmiseks liiga suur

en: A file is available for download from:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
et: Fail on allalaadimiseks saadaval:
    Kaughost: %s
    Kaugport: %d

en: A folder with that name already exists
et: Selle nimega kataloog on juba olemas

en: A group named '%s' already exists in your buddy list.
et: Grupp '%s' on sinu sõbranimekirjas juba olemas.

en: A horizontal scrolling version of the buddy list.
et: Horisontalselt keriv versioon sõbranimekirjast.

en: A music messaging session has been requested. Please click the MM icon to accept.
et: Saabus palve muusikalise sõnumivahetuse seansi algatamiseks. Nõustumiseks palun vajuta muusikalise sõnumivahetuse ikooni.

en: A non-recoverable Farsight2 error has occurred.
et: Juhtus parandamatu Farsight2 viga.

en: A non-recoverable Farstream error has occurred.
et: Juhtus parandamatu Farstream viga.

en: ABI version mismatch %d.%d.x (need %d.%d.x)
et: ABI versioonid ei klapi: %d.%d.x (vaja on %d.%d.x)

en: AIM Account
et: AIM-i konto

en: AIM Protocol Plugin
et: AIM protokolli plugin

en: A_ccount
et: _Konto

en: Aborting DNS lookup in Tor Proxy mode.
et: Tor Proxy režiimis DNS otsingute katkestamine

en: About %s
et: Programmi %s kirjeldus

en: Accept
et: Nõustu

en: Accept certificate for %s?
et: Kas nõustuda "%s" sertifikaadiga?

en: Accept chat invitation?
et: Kas nõustume jututoa kutsega?

en: Accept file transfer request from %s?
et: Kas nõustud failiülekandega kasutajalt %s?

en: Access denied: HTTP proxy server forbids port %d tunneling
et: Ligipääs keelatud: HTTP-proksiserver keeldub pordi %d tunneldamisest

en: Account
et: Konto

en: Account Info
et: Konto andmed

en: Account has been disabled
et: Konto on keelatud

en: Account successfully unregistered
et: Konto registreering edukalt tühistatud

en: Account type:
et: Konto liik:

en: Account was not added
et: Kontot ei lisatud

en: Account was not modified
et: Kontot ei muudetud

en: Account:
et: Konto:

en: Account:
et: Konto:

en: Account: %s (%s)
et: Konto: %s (%s)

en: Accounts
et: Kontod

en: Action
et: Tegevus

en: Actions
et: Tegevused

en: Ad-Hoc Command Failed
et: Tõrge Ad-Hoc käsu täitmisel

en: Ad_vanced
et: Laien_datud

en: Add
et: Lisa

en: Add Account
et: Konto lisamine

en: Add Buddy
et: Sõbra lisamine

en: Add Buddy Pounce
et: Sõbramärguande lisamine

en: Add Buddy Pounce...
et: Lisa sõbramärguanne...

en: Add Buddy _Pounce...
et: Lisa _sõbramärguanne...

en: Add C_hat...
et: Lisa _vestlus...

en: Add Chat
et: Vestluse lisamine

en: Add Group
et: Grupi lisamine

en: Add Smiley
et: Tujunäo lisamine

en: Add _Buddy...
et: Lisa _sõber...

en: Add a buddy.
et: Sõbra lisamine.

en: Add a new text replacement
et: Uue asenduse lisamine

en: Add buddy to _group:
et: Sõbra lisamine _gruppi:

en: Add buddy to your list?
et: Kas lisada sõber sinu nimekirja?

en: Add in group
et: Lisa gruppi

en: Add new line in Chats
et: Reavahetuse lisamine vestluse sõnumitele

en: Add new line in IMs
et: Reavahetuse lisamine välksõnumitele

en: Add to Address Book
et: Lisa aadressiraamatusse

en: Add to Buddy List
et: Lisa sõbranimekirja

en: Add to chat
et: Vestlusese lisamine

en: Add to chat...
et: Lisa vestlusesse...

en: Add-Ins
et: Lisad

en: Additional Information
et: Täiendavad andmed

en: Address
et: Aadress

en: Address already in use.
et: Aadress on juba kasutusel.

en: Adds a Send button to the entry area of the conversation window. Intended for use when no physical keyboard is present.
et: Saatmisnupu lisamine vestlusakna sisestusalale. Mõeldud kasutajatele, kel puudub füüsiline klahvistik.

en: Adds a small box to the buddy list that shows if you have new mail.
et: Väikese kastikese lisamine sõbranimekirja näitamaks, kas sulle on uusi e-sõnumeid.

en: Adds the option to store notes for buddies on your buddy list.
et: Sõbranimekirjas olevate sõprade kohta märkmete salvestamise võimaluse lisamine.

en: Afraid
et: Ehmunud

en: Afrikaans
et: Aafrika

en: Age
et: Vanus

en: Albanian
et: Albaania

en: Algorithm: 	%s
et: Algoritm: 	%s

en: Alias (optional)
et: Alias (soovi korral)

en: Alias Buddy
et: Sõbrale aliase määramine

en: Alias Chat
et: Vestluse alias

en: Alias Contact
et: Kontakti alias

en: All
et: Kõik

en: All Conversations
et: Kõik vestlused

en: All items below are optional. Enter only the information with which you feel comfortable.
et: Ükski allpool olev väli pole kohustuslik. Sisesta ainult seda teavet, mis tundub sulle sobilik.

en: All people
et: Kõik inimesed

en: Allow %s to contact you?
et: Kas %s tohib sinuga ühendust võtta?

en: Allow Buzz
et: Luba sumistamine

en: Allow all users to contact me
et: Lubada kõigil kasutajail minuga ühendust võtta

en: Allow multiple instances
et: Luba mitu instantsi

en: Allow only the users below
et: Lubada ainult allpool kuvatud kasutajaid

en: Allow only the users on my buddy list
et: Lubada ainult minu sõbranimekirjas olevaid kasutajaid

en: Allow plaintext SASL auth over unencrypted connection
et: Lubada lahtise tekstiga SASL autentimine üle krüptimata ühenduse

en: Allow plaintext auth over unencrypted streams
et: Avatekstiline autentimise on üle krüptimata andmevoo lubatud

en: Allows browsing and registering services.
et: Võimaldab teenuste sirvimist ja registreerimist.

en: Allows control by entering commands in a file.
et: Juhtimine faili pandud käskude abil.

en: Allows support for mouse gestures in conversation windows. Drag the middle mouse button to perform certain actions:
     • Drag down and then to the right to close a conversation.
     • Drag up and then to the left to switch to the previous conversation.
     • Drag up and then to the right to switch to the next conversation.
et: Võimaldab vestlusakendes hiirežeste kasutada. Hiire keskmise nupu abil lohistades saab teha järgmisi tegevusi:
     • Lohistamine alla ja paremale sulgeb vestluse.
     • Üles ja vasakule lülitub eelmisele vestlusele.
     • Üles ja paremale lülitub järgmisele vestlusele.

en: Allows you to enforce on a per-account basis that passwords not being saved are only used in a single successful connection.
    Note: The account password must not be saved for this to work.
et: Lubab määrata kontode kaupa, et neid paroole, mida ei salvestata, kasutatakse vaid ühe eduka ühenduse loomisel.
    Märkus: Konto parooli ei tohi selle võimaluse toimimiseks salvestada.

en: Allows you to hand-configure how long you've been idle
et: Lubab sul käsitsi määrata, kui kaua sa oled jõude olnud

en: Alphabetically
et: Tähestikuliselt

en: Already Registered
et: Juba registreeritud

en: Always
et: Alati

en: Always on top
et: Alati pealmine

en: Always use AIM/ICQ proxy server for
    file transfers and direct IM (slower,
    but does not reveal your IP address)
et: Failiülekanneteks kasutatakse alati
    AIM/ICQ-proksiserverit (aeglasem, kuid
    ei näita sinu IP-aaddressi välja)

en: Amazed
et: Hämmastunud

en: Amharic
et: Amhari

en: An account already exists with the specified criteria.
et: Selliste parameetritega konto on juba olemas.

en: An email address was not found for this buddy.
et: Selle sõbra e-posti aadressi ei leitud.

en: An error occurred while opening the file.
et: Faili avamisel tekkis viga.

en: An error occurred while updating the directory
et: Kataloogi uuendamise käigus tekkis viga

en: An example plugin that does stuff - see the description.
et: Näidisplugin, mis teeb midagi - vaata kirjeldust.

en: An unknown certificate error occurred.
et: Tekkis tundmatu sertifikaadiviga.

en: Angry
et: Vihane

en: Annoyed
et: Tüdinud

en: Anxious
et: Rahutu

en: Anyone
et: Igaüks

en: Apply
et: Rakenda

en: Apply hiding rules to buddies
et: Peitmisreeglid rakendatakse ka sõpradele

en: Apply in Chats
et: Rakendatakse jututubadele

en: Apply in IMs
et: Rakendatakse välksõnumitele

en: Arabic
et: Araabia

en: Are you sure you want to block %s?
et: Oled kindel, et soovid %s blokkida?

en: Are you sure you want to delete "%s"
et: Kas sa soovid "%s" kustutada?

en: Are you sure you want to delete %s?
et: Kas sa soovid kustutada kirje «%s»?

en: Are you sure you want to delete the pounce on %s for %s?
et: Kas sa soovid kustutada %2$s märguande %1$s kohta?

en: Are you sure you want to delete the selected saved statuses?
et: Kas sa soovid kustutada valitud salvestatud olekud?

en: Are you sure you want to permanently delete the log of the conversation in %s which started at %s?
et: Kas soovid jäädavalt kustutada toas %s toimunud vestluse logi, mille algusaeg on %s?

en: Are you sure you want to permanently delete the log of the conversation with %s which started at %s?
et: Kas soovid jäädavalt kustutada kasutajaga %s toiminud vestluse logi, mille algusaeg on %s?

en: Are you sure you want to permanently delete the system log which started at %s?
et: Kas soovid jäädavalt kustutada süsteemse logi, mille algusaeg on %s?

en: Are you sure you want to remove %s?
et: Kas sa soovid eemaldada kontot %s?

en: Are you sure you wish to allow %s to contact you?
et: Kas sa lubad, et %s saab sinuga ühendust võtta?

en: Armenian
et: Armeenia

en: Aroused
et: Erutunud

en: Ashamed
et: Häbenev

en: Ask
et: Küsitakse üle

en: Attempting to connect via proxy server.
et: Proovitakse ühenduda proksiserveri kaudu.

en: Attention received
et: Tähelepanu saadud

en: Audio/_Video Call
et: Audio/_Videokõne

en: Australian English
et: Austraalia inglise

en: Auth Domain
et: Autentimisdomeen

en: Auth User
et: Autentimiskasutaja

en: Authenticate with SASL
et: Autentimine SASL kasutamisega

en: Authenticating
et: Autentimine

en: Authenticating connection
et: Ühenduse autentimine

en: Authenticating...
et: Autentimine...

en: Authentication Failure
et: Tõrge autentimisel

en: Authentication failed
et: Tõrge autentimisel

en: Author
et: Autor

en: Authorization Aborted
et: Volituste andmine katkestati

en: Authorization Denied Message:
et: Volituste andmisest keeldumise sõnum:

en: Authorization dialog
et: Autoriseerimisdialoog

en: Authorization mechanism too weak
et: Volituste andmise mehhanism on liiga nõrk

en: Authorize
et: Autoriseeri

en: Authorize buddy?
et: Kas autoriseerida sõber?

en: Auto Accept
et: Nõustutakse automaatselt

en: Auto Reject
et: Keeldutakse automaatselt

en: Auto-Join
et: Automaatühinemine

en: Auto-accept file transfer requests from selected users.
et: Valitud kasutajate poolt algatatud failiülekannetega automaatne nõustumine.

en: Auto-detect incoming UTF-8
et: Sissetulev UTF-8 tuvastatakse automaatselt

en: Auto-join
et: Automaatühendumine

en: Auto-response sent:
et: Saadetud automaatvastus:

en: Autoaccept
et: Automaatne nõustumine

en: Autoaccept File Transfers...
et: Failiülekannetega automaatne nõustumine...

en: Autoaccept complete
et: Automaatne kinnitus valmis

en: Autoaccepted file transfer of "%s" from "%s" completed.
et: Automaatselt aktsepteeritud fail "%s" kasutajalt "%s" on üle kantud.

en: Automatic
et: Automaatne

en: Available
et: Saadaval

en: Available Conferences
et: Saadaolevad konverentsid

en: Away
et: Eemal

en: Away message too long.
et: Eemaloleku teade on liiga pikk.

en: Awesome
et: Imeline

en: BOSH URL
et: BOSH-i URL

en: Bac_kground color
et: Tau_stavärvus

en: Background Color
et: Taustavärvus

en: Bad Format
et: Vigane vorming

en: Bad Namespace Prefix
et: Vigane nimeruumi eesliide

en: Bad Request
et: Vigane päring

en: Bad mode
et: Vigane režiim

en: Ban List
et: Tõrjenimekiri

en: Ban on %s
et: Tõrjumine %s

en: Ban on %s by %s, set %s ago
et: Tõrjutud kanalilt %s %s pool, seatud %s tagasi

en: Banned
et: Tõrjutud

en: Based on keyboard or mouse use
et: Tulenevalt klaviatuuri ja hiire kasutamisest

en: Based on keyboard use
et: Tulenevalt klaviatuuri kasutamisest

en: Basque
et: Baski

en: Became idle
et: Jäi unistama

en: Becomes _idle
et: Jääb _jõude

en: Becomes idle
et: Jääb jõude

en: Beep too!
et: Piiksutakse kah!

en: Belarusian Latin
et: Valgevene ladina

en: Bengali
et: Bengaali

en: Bengali-India
et: Bengaali-India

en: Birth Day
et: Sünnipäev

en: Birth Year
et: Sünniaasta

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Block
et: Bloki

en: Block %s?
et: Kas blokkida %s?

en: Block User
et: Kasutaja blokkimine

en: Block all users
et: Blokkida kõik kasutajad

en: Block only the users below
et: Blokkida ainult allpool kuvatud kasutajad

en: Block/Unblock
et: Bloki/Eemalda blokk

en: Block/Unblock...
et: Bloki/Eemalda blokk...

en: Blocked
et: Blokitud

en: Bokmål Norwegian
et: Norra (bokmål)

en: Bold
et: Rasvane

en: Bonjour Protocol Plugin
et: Bonjour protokolli plugin

en: Bored
et: Tüdinud

en: Both
et: Mõlemad

en: Bottom
et: All

en: Br_owse...
et: _Sirvi...

en: Brave
et: Vapper

en: British English
et: Briti inglise

en: Brows_e...
et: _Sirvi...

en: Browser
et: Veebisirvija

en: Browser Selection
et: Veebisirvija valimine

en: Browser default
et: Veebisirvija vaikimisi sätted

en: Buddies
et: Sõbrad

en: Buddy
et: Sõber

en: Buddy Alias
et: Sõbra alias

en: Buddy Comment
et: Sõbra kommentaar

en: Buddy Comment for %s
et: Sõbrakommentaar %s kohta

en: Buddy Comment:
et: Sõbrakommentaar:

en: Buddy Goes _Away
et: Sõber läheb _eemale

en: Buddy Goes _Idle
et: Sõber jääb _jõude

en: Buddy Icon
et: Sõbraikoon

en: Buddy Information
et: Sõbra andmed

en: Buddy List
et: Sõbranimekiri

en: Buddy List Storage Mode
et: Sõbranimekirja salvestamise režiim

en: Buddy List Theme:
et: Sõbranimekirja teema:

en: Buddy List Window
et: Sõbranimekirja aken

en: Buddy Notes
et: Märkmed sõprade kohta

en: Buddy Pounces
et: Sõbramärguanded

en: Buddy State Notification
et: Sõprade olekust teavitaja

en: Buddy Ticker
et: Sõbratiksuja

en: Buddy _Signs On/Off
et: Sõber logib s_isse või välja

en: Buddy is "extended" away
et: Sõber on kaua eemal

en: Buddy is away
et: Sõber on eemal

en: Buddy is idle
et: Sõber on jõude

en: Buddy is mobile
et: Sõber on mobiilne

en: Buddy is offline
et: Sõber pole ühendatud

en: Buddy logs in
et: Sõber logib sisse

en: Buddy logs out
et: Sõber logib välja

en: Buddy name:
et: Sõbra nimi:

en: Buddy signs on/off
et: Sõber logib sisse või välja

en: Buddy's _username:
et: Sõbra _kasutajanimi:

en: Buddylist loaded successfully!
et: Sõbranimekiri edukalt laaditud!

en: Buddylist saved successfully!
et: Sõbranimekirja salvestamine õnnestus

en: Bulgarian
et: Bulgaaria

en: Busy
et: Hõivatud

en: Buzz
et: Sumista

en: Buzzing %s...
et: %s sumistamine...

en: By Log Size
et: Logi suuruse järgi

en: By Status
et: Oleku järgi

en: By account
et: Konto kaupa

en: By conversation count
et: Vestluste arvu järgi

en: By group
et: Grupi kaupa

en: By recent log activity
et: Viimatise logimise järgi

en: By status
et: Oleku järgi

en: CTCP PING reply
et: CTCP PING vastus

en: C_hat windows
et: _Jututoaakendele

en: C_lear finished transfers
et: _Lõpetatud ülekanded puhastatakse

en: C_onnect
et: Ü_hendu

en: Calculating...
et: Arvutamine...

en: Call in progress.
et: Toimub kõnelus.

en: Calling...
et: Helistamine...

en: Calm
et: Rahulik

en: Camera
et: Kaamera

en: Canadian English
et: Kanada inglise

en: Cancel
et: Loobu

en: Cancelled
et: Tühistatud

en: Cannot add a contact to the same folder twice
et: Ühte kontakti pole samasse kataloogi võimalik kaks korda lisada

en: Cannot add yourself
et: Ennast pole võimalik lisada

en: Cannot ban %s: banlist is full
et: Kasutajat %s pole võimalik tõrjuda: tõrjenimekiri on täis

en: Cannot change nick
et: Hüüdmine pole võimalik muuta

en: Cannot create pounce
et: Märguannet pole võimalik luua

en: Cannot fetch the public key
et: Avalikku võtit pole võimalik hankida

en: Cannot get channel information
et: Kanali andmeid pole võimalik hankida

en: Cannot get room list
et: Tubade nimekirja pole võimalik hankida

en: Cannot get server information
et: Serveri andmeid pole võimalik hankida

en: Cannot get server statistics
et: Serveri statistikat pole võimalik hankida

en: Cannot get user information
et: Kasutaja andmeid pole võimalik hankida

en: Cannot join %s: Registration is required.
et: Ei saa liituda %s-iga: Vajalik on registreerimine.

en: Cannot join channel
et: Kanaliga pole võimalik ühineda

en: Cannot send SMS
et: SMS-i pole võimalik saata

en: Cannot send SMS to this country
et: Sellesse riiki pole võimalik SMS-i saata

en: Cannot send SMS to unknown country
et: Tundmatusse riiki pole võimalik SMS-i saata

en: Cannot send SMS without accepting terms
et: SMS-i pole ilma tingimustega nõustumist võimalik saata

en: Cannot send a directory.
et: Kataloogi pole võimalik saata.

en: Cannot send a file of 0 bytes.
et: Nullsuurusega faili pole võimalik saata.

en: Cannot send file
et: Faili pole võimalik saata

en: Cannot send folder %s.
et: Kausta %s pole võimalik saata.

en: Cannot set IM key
et: Välksõnumi võtit pole võimalik seada

en: Cannot set topic
et: Teemat pole võimalik seada

en: Cannot start browser configuration program.
et: Veebisirvija seadistusprogrammi pole võimalik käivitada.

en: Cannot start proxy configuration program.
et: Proksi seadistusprogrammi pole võimalik käivitada.

en: Cannot watch user
et: Kasutajat pole võimalik jälgida

en: Capabilities
et: Võimalused

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Catalan
et: Kataloonia

en: Cautious
et: Ettevaatlik

en: Certificate Authorities
et: Sertifitseerimiskeskused

en: Certificate Export Error
et: Sertifikaadi eksportimise viga

en: Certificate Import
et: Sertifikaadi importimine

en: Certificate Import Error
et: Sertifikaadi importimise viga

en: Certificate Information
et: Sertifikaadi info

en: Certificate Manager
et: Sertifikaadihaldur

en: Certificate for %s
et: "%s" sertifikaat

en: Certificates
et: Sertifikaadid

en: Change Account Registration at %s
et: Kasutaja %s andmete muutmine

en: Change Address To:
et: Aadressi muutmine:

en: Change Currently Registered Email Address...
et: Praegu registreeritud e-posti aadressi muutmine...

en: Change Password (web)
et: Muuda parooli (veebis)

en: Change Password...
et: Parooli muutmine...

en: Change Registration
et: Registreeringu muutmine

en: Change Size
et: Muuda suurust

en: Change XMPP Password
et: XMPP parooli muutmine

en: Change password for %s
et: %s parooli muutmine

en: Change status broadcasting
et: Muuda oleku üldteavitust (broadcasting)

en: Change status to
et: Uueks olekuks saab

en: Change status when idle
et: Jõudeoleku puhul määratakse uus olek

en: Change to this status when _idle:
et: Jõudeolekusse jäämisel määratakse uueks _olekuks:

en: Change user information for %s
et: Kasutaja %s andmete muutmine

en: Changes to privacy settings take effect immediately.
et: Privaatsussätted rakenduvad koheselt.

en: Channel
et: Kanal

en: Channel %s does not exist in the network
et: Kanalit %s pole võrgus olemas

en: Channel Information
et: Kanali andmed

en: Channel Passphrase
et: Kanali parool

en: Channel Public Keys List
et: Kanali avalike võtmete nimekiri

en: Channel founder on <I>%s</I> is <I>%s</I>
et: Kanali <I>%s</I> looja on <I>%s</I>

en: Chat
et: Vestlus

en: Chat _name:
et: Vestluse _nimi:

en: Chat error
et: Viga vestlusel

en: Chatroom Emblems
et: Jututoa embleemid

en: Chats
et: Jututoad

en: Chats will only be logged if the "Log all chats" preference is enabled.
et: Vestluseid logitakse ainult juhul, kui eelistus "Kõiki vestlusi logitakse" on märgitud.

en: Chatty
et: Lobisev

en: Check permissions and try again.
et: Kontrolli õiguseid ja proovi uuesti.

en: Checks for new local mail.
et: Uute kohalike e-kirjade kontrollimine.

en: Checks periodically for new releases and notifies the user with the ChangeLog.
et: Jälgib perioodiliselt uute versioonide ilmumist ja teavitab kasutajatmuudatustest (Changelog).

en: Checks periodically for new releases.
et: Kontrollib korrapäraselt uusi väljalaskeid.

en: Choose Location...
et: Asukoha valimine...

en: Choose New Name
et: Uue nime valimine

en: Choose...
et: Vali...

en: Cipher
et: Šiffer

en: Cipher Test
et: Šifritest

en: City
et: Linn

en: Cl_ose conversations with the Escape key
et: Vestlused suletakse _Escape-klahvi vajutamisega

en: Clear
et: Puhasta

en: Clear Scrollback
et: Puhasta tagasikerimine

en: Clear finished transfers
et: Lõpetatud ülekanded puhastatakse

en: Click to change your buddyicon for all accounts.
et: Kõigi kontode sõbraikooni muutmiseks klõpsa siin.

en: Click to change your buddyicon for this account.
et: Selle konto sõbraikooni muutmiseks klõpsa siin.

en: Client
et: Klient

en: Clipboard plugin
et: Lõikelaua plugin

en: Close
et: Sulge

en: Close Find bar
et: Sulge otsinguriba

en: Close IMs immediately when the tab is closed
et: Saki sulgemisel sulgetakse kohe ka välksõnumid

en: Close _tabs
et: _Sulge kaardid

en: Close all tabs
et: Sulge kõik kaardid

en: Close conversation
et: Vestluse sulgemine

en: Close other tabs
et: Sulge teised kaardid

en: Close this tab
et: Sulge see kaart

en: Close this window when all transfers _finish
et: See aken sule_takse ülekannete lõppemisel

en: Close this window when all transfers finish
et: See aken suletakse ülekannete lõppemisel

en: Co_nversations:
et: _Vestlused:

en: Cold
et: Külm

en: Color to draw hyperlinks when mouse is over them.
et: Hüperviitade joonistamise värv hiirekursori fookuse korral.

en: Color to draw hyperlinks.
et: Hüperviitade joonistamise värv.

en: Colors
et: Värvused

en: Command
et: Käsk

en: Common name: %s
    
    SHA1 fingerprint:
    %s
et: Üldine nimi: %s
    
    SHA1-sõrmejälg:
    %s

en: Common name: %s %s
    Fingerprint (SHA1): %s
et: Üldine nimi: %s %s
    Sõrmejälg (SHA1): %s

en: Company
et: Firma

en: Computer
et: Arvuti

en: Conference Closed
et: Konverents suletud

en: Conference does not exist
et: Konverentsi pole olemas

en: Conference error
et: Konverentsi viga

en: Conference not found
et: Konverentsi ei leitud

en: Confident
et: Enesekindel

en: Configuration error
et: Seadistamise viga

en: Configure Pl_ugin
et: Seadista pl_uginat

en: Configure Plugin
et: Seadista pluginat

en: Configure _Browser
et: Seadista _veebisirvijat

en: Configure _Proxy
et: Seadista _proksit

en: Configure microphone and webcam settings for voice/video calls.
et: Mikrofoni ja veebikaamera seadistamine hääl- ja videokõnede tarbeks.

en: Configure your microphone and webcam.
et: Mikrofoni ja veebikaamera seadistamine

en: Confirm Remove
et: Eemaldamiskinnitus

en: Confirm certificate delete
et: Sertifikaadi kustutamise kinnitus

en: Confirm close
et: Sulgemiskinnitus

en: Conflict
et: Konflikt

en: Confused
et: Segaduses

en: Connect port
et: Ühendumisport

en: Connect server
et: Ühendumisserver

en: Connected
et: Ühendatud

en: Connecting
et: Ühendumine

en: Connecting to SILC Server
et: Ühendumine SILC-serverisse

en: Connection Error
et: Ühenduse viga

en: Connection Timeout
et: Ühenduse ajapiirang

en: Connection established, cookie sent
et: Ühendus saavutatud, küpsis saadetud

en: Connection failed
et: Tõrge ühendumisel

en: Connection interrupted by other software on your computer.
et: Ühendumine katkestati sinu arvutis oleva teise tarkvara poolt.

en: Connection refused.
et: Ühendus lükati tagasi.

en: Connection security
et: Ühenduse turvalisus

en: Connection timed out
et: Ühendumine ületas ajapiirangu

en: Connection timed out.
et: Ühendumine ületas ajapiirangu.

en: Console Beep
et: Konsoolipiiks

en: Console beep
et: Konsoolipiiks

en: Contact
et: Kontakt

en: Contact Availability Prediction
et: Kontakti saadavaloleku ennustamine

en: Contact Availability Prediction plugin.
et: Kontakti saadavaloleku ennustamise plugin.

en: Contact Priority
et: Kontakti tähtsusjärk

en: Contemplative
et: Mõtlik

en: Continue
et: Jätka

en: Conversation
et: Vestlus

en: Conversation Colors
et: Vestluse värvused

en: Conversation Entry
et: Vestluse kirje

en: Conversation History
et: Vestluste ajalugu

en: Conversation Placement
et: Vestluse asetamine

en: Conversation Window
et: Vestlusaken

en: Conversation Window Send Button.
et: Vestlusakna saatmisnupp.

en: Conversation _font:
et: Vestluse kir_jatüüp:

en: Conversation in %s on %s
et: Vestlus %s-is %s peal

en: Conversation with %s on %s
et: Vestlus %s-iga %s-is

en: Conversations
et: Vestlused

en: Conversations in %s
et: Vestlused %s peal

en: Conversations with %s
et: Vestlused - %s

en: Could not change nick
et: Hüüdmine pole võimalik muuta

en: Could not get details for user %s (%s).
et: Kasutaja %s (%s) kohta pole võimalik üksikasju hankida.

en: Could not join chat room
et: Jututoaga pole võimalik ühineda

en: Could not load public key
et: Avalikku võtit pole võimalik laadida

en: Could not open %s: Redirected too many times
et: %s avamine pole võimalik: Liiga palju ümbersuunamisi

en: Could not query the directory server.
et: Kataloogiserverisse pole võimalik päringuid teha.

en: Could not recognize the host of the username you entered
et: Sinu poolt sisestatud kasutajanimest pole võimalik hosti ära tunda

en: Could not send
et: Ei saa saata

en: Could not set icon
et: Ikooni pole võimalik määrata

en: Could not start the file transfer
et: Failiülekannet pole võimalik alustada

en: Could not unload plugin
et: Pluginat pole võimalik välja laadida

en: Couldn't find X display
et: X-kuva pole võimalik leida

en: Couldn't find window
et: Akend pole võimalik leida

en: Couldn't load buddylist
et: Sõbranimekirja pole võimalik laadida

en: Couldn't write buddy list for %s to %s
et: Ei suuda kirjutada sõbranimekirja %s jaoks %s

en: Country
et: Riik

en: Country: 	%s
et: Riik: 	%s

en: Crazy
et: Segane

en: Crazy Patch Writers
et: Hullunud parandustekirjutajad

en: Create
et: Algata

en: Create New Conference...
et: Uue konverentsi loomine...

en: Create New Room
et: Uue ruumi loomine

en: Create New SILC Key Pair
et: Uue SILC võtmepaari loomine

en: Create SILC Key Pair...
et: SILC võtmepaari loomine...

en: Create _this new account on the server
et: See on _uus konto ja tuleb serverisse luua

en: Create a Start Menu entry for Pidgin
et: Pidgini jaoks Start menüü kirje loomine

en: Create a new directory for each user
et: Iga kasutaja jaoks loodakse uus kataloog

en: Create a shortcut to Pidgin on the Desktop
et: Pidgini jaoks töölauaviida loomine

en: Create this account on the server
et: Selle konto loomine serverisse

en: Creating SILC key pair...
et: SILC võtmepaari loomine...

en: Creating connection failed
et: Tõrge ühendumise loomisel

en: Creative
et: Loomepalangus

en: Croatian
et: Horvaatia

en: Current Developers
et: Praegused arendajad

en: Current Translators
et: Praegused tõlkijad

en: Currently on
et: Hetkel jututubades

en: Custom Smiley
et: Kohandatud tujunägu

en: Custom Smiley Manager
et: Kohandatud tujunägude haldur

en: Customize colors in the conversation window
et: Vestlusakende sõnumite värvuste kohandamine

en: Customizes the message timestamp formats.
et: Sõnumite ajatemplite vormingute kohandamine.

en: Czech
et: Tšehhi

en: DBus Example
et: DBus näide

en: DBus Plugin Example
et: DBus plugina näide

en: DIR
et: KATALOOG

en: D_evice
et: S_eade

en: Danish
et: Taani

en: Date
et: Kuupäev

en: Debug Symbols (for reporting crashes)
et: Debug sümbolid (pangestumistest teavitamiseks)

en: Debug Window
et: Silumisaken

en: Decrease Font Size
et: Kirjatüübi suuruse vähendamine

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default Formatting
et: Vaikimisi vormindus

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete Account
et: Konto kustutamine

en: Delete Log...
et: Kustuta logi...

en: Delete Log?
et: Kas kustutada logi?

en: Delete Status
et: Oleku kustutamine

en: Deny
et: Keela

en: Department
et: Osakond

en: Depressed
et: Masendunud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Desktop
et: Töölaud

en: Desktop Default
et: Töölaua vaikeväärtus

en: Detach this tab
et: Haagi see kaart lahti

en: Detached
et: Eemalolev

en: Device
et: Seade

en: Dialog Icons
et: Dialoogi ikoonid

en: Different
et: Teistsugune

en: Digitally sign and verify all messages
et: Kõikide sõnumite digitaalne signeerimine ja verifitseerimine

en: Directory
et: Kataloog

en: Directory Query Failed
et: Kataloogipäringu tõrge

en: Directory is not writable.
et: Kataloog pole kirjutatav.

en: Disable Typing Notification Text
et: Tippimismärguande teksti ei kuvata

en: Disable _smileys in selected text
et: Keela valitud tekstis _tujunäod

en: Disable when away
et: Keelatakse minu eemaloleku korral

en: Disabled
et: Keelatud

en: Disappointed
et: Pettunud

en: Disconnected by server
et: Ühendus katkestatud serveri poolt

en: Disconnected.
et: Ühendus katkestatud.

en: Display Currently Registered Email Address
et: Praegu registreeritud e-posti aadressi kuvamine

en: Display Timestamps Every
et: Ajatemplite kuvatamise sagedus

en: Display iChat-style timestamps
et: iChat'ilaadsete ajatemplite kuvamine

en: Display iChat-style timestamps every N minutes.
et: iChat'ilaadsete ajatemplite kuvamine iga N minuti järel.

en: Display notification message in conversations
et: Teavitussõnumeid kuvatakse vestlustes

en: Displays statistical information about your buddies' availability
et: Sõprade saadavaloleku kohta statistiliste andmete kuvamine

en: Distracted
et: Eksitatud

en: Division
et: Üksus

en: Do Not Disturb
et: Mitte segada

en: Do not ask. Always save in pounce.
et: Küsimusi ei esitata, alati salvestatakse märguannetena.

en: Do not disturb
et: Mitte segada

en: Do you really want to clear?
et: Tõesti soovid puhastada?

en: Domain
et: Domeen

en: Don't use encryption
et: Ära kasuta krüptimist

en: Download Now
et: Lae nüüd alla

en: Draw Markerline in
et: Markerjoon joonistatakse

en: Draw a line to indicate new messages in a conversation.
et: Joone tõmbamine vestluse uute ja vanade sõnumite vahele.

en: Duplicate Correction
et: Topeltparandus

en: Duplicate Shortcut
et: Topelt kiirtekst

en: Duplicate title
et: Topeltpealkiri

en: Dutch, Flemish
et: Hollandi, Flaami

en: ERROR
et: VIGA

en: E_xecute a command
et: _Käivitatakse käsk

en: Edit
et: Redigeeri

en: Edit Buddy Comment
et: Redigeeri sõbrakommentaari

en: Edit Buddy Pounce
et: Sõbramärguande redigeerimine

en: Edit Buddylist Theme
et: Sõbranimekirja teema redaktor

en: Edit Chat
et: Muuda vestlust

en: Edit Icon Theme
et: Ikooniteema redaktor

en: Edit Notes...
et: Redigeeri märkmeid...

en: Edit Settings
et: Sätete redigeerimine

en: Edit Smiley
et: Tujunäo muutmine

en: Edit Status
et: Oleku redigeerimine

en: Edit User Mood
et: Kasutaja meeleolu määramine

en: Edit XMPP vCard
et: XMPP vKaardi redigeerimine

en: Either the host name or port number specified for your given proxy type is invalid.
et: Sinu määratud proksil on vigane hostinimi või port.

en: Email
et: E-post

en: Email Address
et: E-posti aadress

en: Email:
et: E-post:

en: Email: 		%s
et: E-post: 		%s

en: Emails
et: E-sõnumid

en: Embarrassed
et: Piinlik

en: Empty groups
et: Tühje gruppe

en: Enable Account
et: Luba konto

en: Enable Logging
et: Luba logimine

en: Enable Sounds
et: Luba helid

en: Enable buddy ic_on animation
et: Sõbrai_koonide animatsioon on lubatud

en: Enable replacement of last word on send
et: Viimase saadetud sõna asenduse lubamine

en: Enable typing notification
et: Tippimismärguande lubamine

en: Enabled
et: Lubatud

en: Encoding
et: Kooditabel

en: Encodings
et: Kooditabelid

en: End of ban list
et: Tõrjumisnimekirja lõpp

en: Enforce that passwords are used only once.
et: Määrata parooli vaid ühekordne kasutus.

en: Enter Password
et: Sisesta parool

en: Enter SecurID
et: SecurID sisestamine

en: Enter a Conference Server
et: Jututoaserveri sisestamine

en: Enter a User Directory
et: Kasutajate kataloogi sisestamine

en: Enter an XMPP Server
et: Sisesta XMPP server

en: Enter an alias for %s.
et: Sisesta kasutajale %s alias.

en: Enter an alias for this chat.
et: Aliase lisamine vestlusele.

en: Enter an alias for this contact.
et: Sisesta selle kontakti jaoks alias.

en: Enter empty string to reset the name.
et: Nime algkuju määramiseks sisesta tühi string.

en: Enter password for %s (%s)
et: Sisesta parool %s jaoks (%s)

en: Enter the 6 digit number from the digital display.
et: Sisesta digitaalkuval olev kuuekohaline number.

en: Enter the name of the group
et: Sisesta grupi nimi

en: Enter your notes below...
et: Sisesta siia oma märkmed...

en: Envious
et: Kade

en: Error
et: Viga

en: Error
et: Vead

en: Error 0x%04x: Unable to change email address because the given address has too many usernames associated with it.
et: Viga 0x%04x: E-posti aadressi pole võimalik muuta, kuna määratud aadressiga on seotud liiga palju kasutajanimesid.

en: Error 0x%04x: Unable to change email address because the given address is invalid.
et: Viga 0x%04x: E-posti aadressi pole võimalik muuta, kuna määratud aadress on vigane.

en: Error 0x%04x: Unable to change email address because there is already a request pending for this username.
et: Viga 0x%04x: E-posti aadressi pole võimalik muuta, kuna selle kasutajanime alt on tehtud päring, mis on hetkel veel lahendamata.

en: Error 0x%04x: Unable to format username because it is invalid.
et: Viga 0x%04x: Kasutajanime pole võimalik vormindada, kuna see on vigane.

en: Error 0x%04x: Unable to format username because the requested name differs from the original.
et: Viga 0x%04x: Kasutajanime pole võimalik vormindada, kuna küsitud nimi erineb algupärasest nimest.

en: Error 0x%04x: Unable to format username because the requested name is too long.
et: Viga 0x%04x: Kasutajanime pole võimalik vormindada, kuna see on liiga pikk.

en: Error 0x%04x: Unknown error.
et: Viga 0x%04x: Tundmatu viga.

en: Error Changing Account Info
et: Viga kontoandmete muutmisel

en: Error Messages
et: Veateated

en: Error Reading %s
et: Viga %s lugemisel

en: Error Running Editor
et: Viga redaktori käivitamisel

en: Error accessing %s: 
    %s.
et: Viga failile %s ligipääsul: 
    %s.

en: Error adding buddy
et: Viga sõbra lisamisel

en: Error adding group
et: Viga grupi lisamisel

en: Error changing password
et: Viga parooli muutmisel

en: Error communicating with local mDNSResponder.
et: Viga kohaliku mDNSResponder'iga suhtlemisel.

en: Error communicating with server
et: Viga serveriga suhtlemisel

en: Error communicating with server. Closing connection.
et: Viga serveriga suhtlemisel. Ühendus suletakse.

en: Error connecting to SILC Server
et: Viga SILC-serveriga ühendumisel

en: Error converting %s to punycode: %d
et: Viga %s konvertimisel punycode peale: %d

en: Error creating session: %s
et: Viga seansi loomisel: %s

en: Error dialog
et: Veadialoog

en: Error displaying MOTD
et: Viga päevasõnumi kuvamisel

en: Error during file transfer
et: Viga faili ülekandmisel

en: Error in chat %s
et: Viga vestluses %s

en: Error joining chat %s
et: Viga vestlusega %s ühinemisel

en: Error launching "%s": %s
et: Viga "%s" käivitamisel: %s

en: Error launching %s: %s
et: Viga %s käivitamisel: %s

en: Error loading SILC key pair
et: Viga SILC-võtmepaari laadimisel

en: Error loading plugin
et: Viga plugina laadimisel

en: Error loading the plugin.
et: Viga plugina mälust laadimisel.

en: Error occurred
et: Tekkis viga

en: Error reading %s: 
    %s.
et: Viga faili %s lugemisel: 
    %s.

en: Error reading file %s: 
    %s
et: Viga faili %s lugemisel: 
    %s

en: Error reading from resolver process:
    %s
et: Viga lahendajaprotsessilt lugemisel:
    %s

en: Error resolving %s
et: Viga %s lahendamisel

en: Error resolving %s:
    %s
et: Viga %s lahendamisel:
    %s

en: Error resolving %s: %d
et: Viga %s lahendamisel: %d

en: Error retrieving room list
et: Viga tubade loendi vastuvõtmisel

en: Error running %s
et: Viga %s käivitamisel

en: Error unregistering account
et: Viga konto registreeringu tühistamisel

en: Error with your microphone
et: Sinu mikrofoniga on probleem

en: Error with your webcam
et: Sinu veebikaameraga on probleem

en: Error writing %s: 
    %s.
et: Viga faili %s kirjutamisel: 
    %s.

en: Error writing to %s: %s
et: Viga %s kirjutamisel: %s

en: Error: invalid PONG from server
et: Viga: vigane PONG serverilt

en: Escape the filenames
et: Failinimed korrastatakse automaatselt

en: Estonian
et: Eesti

en: Event
et: Sündmus

en: Evolution Integration
et: Evolution'iga sidumine

en: Evolution Integration Configuration
et: Evolution'iga sidumise sätted

en: Excited
et: Põnevil

en: Execute a command
et: Käivitatakse käsk

en: Existing window
et: Olemasolevasse aknasse

en: Exiting because another libpurple client is already running.
et: Lõpetatakse, kuna üks libpurple klient juba töötab.

en: Export Sametime List...
et: Ekspordi Sametime nimekiri...

en: Export to file %s failed.
    Check that you have write permission to the target path
et: Tõrge faili %s eksportimisel.
    Veendu, et sul on lubatud sihtkohta kirjutada

en: ExtPlacement
et: EkstraAsetus

en: Extended Address
et: Laiendatud aadress

en: Extended Away
et: Kaua eemal

en: Extended away
et: Kaua eemal

en: External User
et: Väline kasutaja

en: Extra conversation placement options.
et: Täiendavad valikud vestlusakende asetamisele.

en: F_lash window when IMs are received
et: Välksõnumite vastuvõtmisel vilgutatakse _aknaid

en: Failed
et: Nurjunud

en: Failed to change nickname
et: Tõrge hüüdnime muutmisel

en: Failed to get connection: %s
et: Tõrge ühenduse hankimisel: %s

en: Failed to get name: %s
et: Tõrge nime hankimisel: %s

en: Failed to get serv name: %s
et: Tõrge serveri nime hankimisel: %s

en: Failed to initialize SASL authentication: %s
et: SASL initsialiseerimine nurjus: %s

en: Failed to load image
et: Tõrge pildi laadimisel

en: Failed to store image: %s
et: Tõrge pildi salvestamisel: %s

en: Family Name
et: Perekonnanimi

en: Fast size calculations
et: Suuruseid arvutatakse kiiresti

en: Fatal Error
et: Saatuslikud vead

en: Feature Not Implemented
et: Võimalus pole teostatud

en: Female
et: Naine

en: File
et: Fail

en: File %s could not be imported.
    Make sure that the file is readable and in PEM format.
et: Faili %s pole võimalik importida.
    Veendu, et fail on loetav ja et see on PEM-vormingus.

en: File Control
et: Failjuhtimine

en: File Send Failed
et: Tõrge faili saatmisel

en: File Transfer
et: Failiülekanne

en: File Transfer Failed
et: Tõrge faili ülekandmisel

en: File Transfers
et: Failiülekanded

en: File Transfers - %d%% of %d file | File Transfers - %d%% of %d files
et[0]: Failiülekanded - %d%% %d failist
et[1]: Failiülekanded - %d%% %d failist

en: File is not readable.
et: Fail pole loetav.

en: File transfer _details
et: Failiülekande ü_ksikasjad

en: File transfer already started
et: Failiülekanne on juba käivitatud

en: File transfer cancelled
et: Faili ülekandmine katkestatud

en: File transfer complete
et: Fail on täielikult üle kantud

en: File transfer from %s failed.
et: Tõrge faili ülekandmisel kasutajalt %s.

en: File transfer proxies
et: Failiülekande proksid

en: File transfer session does not exist
et: Failiülekande seanssi pole olemas

en: File transfer to %s failed.
et: Tõrge faili ülekandmisel kasutajale %s.

en: Filename
et: Failinimi

en: Filename:
et: Failinimi:

en: Fill in one or more fields to search for any matching XMPP users.
et: XMPP kasutajate otsimiseks täida üks või rohkem välju.

en: Fill out all fields completely.
et: Täida kõik väljad.

en: Finalizing connection
et: Ühendumise lõpuleviimine

en: Find
et: Otsing

en: Find Buddy by Email
et: Sõbra leidmine e-posti järgi

en: Find Rooms
et: Otsi jututube

en: Find Services
et: Otsi teenuseid

en: Find a contact by entering the search criteria in the given fields. Note: Each field supports wild card searches (%)
et: Leia kontakt sisestades otsingukriteeriumi antud väljadele. Märkus: Iga otsinguväli võimaldab metamärke (%)

en: Find buddies
et: Sõprade otsimine

en: Find buddies...
et: Otsi sõpru...

en: Find:
et: Otsing:

en: Finished
et: Lõpetatud

en: Finnish
et: Soome

en: Fire
et: Tuli

en: First Name
et: Eesnimi

en: First name
et: Eesnimi

en: First name:
et: Eesnimi:

en: Flirtatious
et: Flirtiv

en: Font
et: Kirjatüüp

en: Font Face
et: Kirjatüüp

en: Fonts
et: Kirjatüübid

en: For delayed messages
et: Viivitusega sõnumitele

en: For delayed messages and in chats
et: Viivitusega sõnumitele ja vestlustele

en: For rooms with more than this many people
et: Rahvast täis tubade jaoks

en: Forbidden
et: Keelatud

en: Force login (ignore server redirects)
et: Jõuga sisselogimine (serveri ümbersuunamisi eiratakse)

en: Foreground Color
et: Teksti värvus

en: Foreground _color
et: _Teksti värvus

en: Founder
et: Looja

en: Free For Chat
et: Vestluseks vaba

en: French
et: Prantsuse

en: From
et: Saatja

en: From last sent message
et: Viimati saadetud sõnumist

en: Frustrated
et: Pahane

en: Full Name
et: Täisnimi

en: Full name
et: Täisnimi

en: GNOME Default
et: GNOME vaikimisi

en: GStreamer Failure
et: GStreamer'i tõrge

en: GStreamer failed to initialize.
et: Tõrge GStreamer'i lähtestamisel.

en: GTK Signals Test
et: GTK signaalitestid

en: GTK+ Interface Font
et: GTK+ liidese kirjatüüp

en: GTK+ Theme Control Settings
et: GTK+ teemajuhtimise sätted

en: Gadu-Gadu Protocol Plugin
et: Gadu-Gadu protokolli plugin

en: Gadu-Gadu Public Directory
et: Gadu-Gadu avalik kataloog

en: Gadu-Gadu User
et: Gadu-Gadu kasutaja

en: Galician
et: Galiitsia

en: Games
et: Mängud

en: Gateway
et: Lüüs

en: Gender
et: Sugu

en: General
et: Üldine

en: General Log Reading Configuration
et: Üldise logilugemise sätted

en: General Text Replacement Options
et: Üldised tekstiasenduse valikud

en: Generate Key Pair
et: Võtmepaari loomine

en: Georgian
et: Gruusia

en: German
et: Saksa

en: Get
et: Hangi

en: Get AIM Info
et: Hangi AIM-andmed

en: Get File
et: Faili hankimine

en: Get Info
et: Hangi andmeid

en: Get Public Key...
et: Avaliku võtme hankimine...

en: Get User Info
et: Kasutaja andmete hankimine

en: Get _Info
et: Hangi a_ndmed

en: Given Name
et: Eesnimi

en: Glorious
et: Hiilgav

en: GntClipboard
et: GntLõikelaud

en: GntHistory
et: GntAjalugu

en: GntLastlog
et: GntViimaneLogi

en: Goes a_way
et: _Eemaldub

en: Goes away
et: Eemaldub

en: Gone
et: Läinud

en: Grateful
et: Tänulik

en: Greek
et: Kreeka

en: Grieving
et: Leinav

en: Group
et: Grupp

en: Group Name
et: Grupinimi

en: Group:
et: Grupp:

en: GroupWise Conference %d
et: GroupWise konverents %d

en: Grouping
et: Grupeerimine

en: GtkTreeView Horizontal Separation
et: GTK puuvaate rõhteraldaja

en: Gtkrc File Tools
et: Gtkrc failitööriistad

en: Guilty
et: Süüdlaslik

en: Gujarati Language Team
et: Gujarati keelemeeskond

en: HTTP proxy connection error %d
et: Proksi ühenduse viga %d

en: Half Operator
et: Abioperaator

en: Hangup
et: Lõpeta kõne

en: Happy
et: Õnnelik

en: Hebrew
et: Heebrea

en: Hidden or not logged-in
et: Peidetud või pole sisse logitud

en: Hide Icon
et: Peida ikoon

en: Hide Joins/Parts
et: Peida Liitumised/Lahkumised

en: Hide When Offline
et: Peida ühendamata sõber

en: Hide client identity
et: Kliendi identiteet on peidetud

en: Hides extraneous join/part messages.
et: Kõrvaliste ühinemis- ja osalemisteadete peitmine.

en: Highlight _misspelled words
et: Õigekirjaprobleemidega sõnad tõstetakse _esile

en: Highlight matches
et: Vastavuste esiletõstmine

en: Highlighted Message Name Color
et: Nime värvus esiletõstetud sõnumites

en: Highlighted Messages
et: Esiletõstetud sõnumid

en: History
et: Ajalugu

en: History Plugin Requires Logging
et: Ajaloo plugina kasutamiseks peab logimine olema lubatud

en: Hit 'Enter' to find more rooms of this category.
et: Kui soovid veel selle kategooria tubasid leida, siis vajuta 'Enter'.

en: Home Address
et: Koduaadress

en: Homepage
et: Koduleht

en: Hong Kong Chinese
et: Hong Kongi hiina

en: Hopeful
et: Lootusrikas

en: Host Gone
et: Host on kadunud

en: Host Name: 	%s
et: Hostinimi: 	%s

en: Host Unknown
et: Tundmatu host

en: Host name
et: Hosti nimi

en: Hostname
et: Hostinimi

en: Hot
et: Kuum

en: Humiliated
et: Alandatud

en: Hungarian
et: Ungari

en: Hungry
et: Näljane

en: Hyper Active
et: Üliaktiivne

en: Hyperlink Color
et: Hüperviida värvus

en: Hyperlink color
et: Hüperviida värv

en: Hyperlink prelight color
et: Hüperviida värv fookuses

en: I'dle Mak'er
et: Jõudeaja määraja

en: I'm not here right now
et: Ma pole hetkel siin

en: ICQ Direct Connect
et: ICQ otseühendus

en: ICQ Privacy Options
et: ICQ privaatsusvalikud

en: ICQ Protocol Plugin
et: ICQ protokolli plugin

en: ICQ Server Relay
et: ICQ serveri relee

en: ICQ user %u has sent you a buddy: %s (%s)
et: ICQ kasutaja %u saatis sulle sõbra: %s (%s)

en: IM
et: Välksõnum

en: IM Conversation Windows
et: Välksõnumite aknad

en: IP Address
et: IP-aadress

en: IPC Test Client
et: IPC testklient

en: IPC Test Server
et: IPC testserver

en: IRC Protocol Plugin
et: IRC protokolli plugin

en: IRC nick and server may not contain whitespace
et: IRC hüüdnimi ja serveri nimi ei tohi sisaldada tühikuid

en: I_M
et: Vä_lksõnum

en: Icon Error
et: Ikooni viga

en: Icon for Chat
et: Ikoon vestluse jaoks

en: Icon for Contact/
    Icon for Unknown person
et: Ikoon kontaktile/
    Ikoon Tundmatu isiku jaoks

en: Iconifies the buddy list and your conversations when you go away.
et: Sõbranimekirja ja vestlusakende ikooniks taandamine Sinu eemaldumisel.

en: Iconify on Away
et: Ikoonimine eemaldumisel

en: Idle
et: Jõude

en: Idle %dd %dh %02dm
et: Jõude %dp %dt %02dm

en: Idle %dh %02dm
et: Jõude %dt %02dm

en: Idle %dm
et: Jõude %dm

en: Idle for
et: Jõudeaeg

en: If user has not spoken in this many minutes
et: Kui kasutaja pole vestelnud nende minutite jooksul

en: If you look real closely
et: Kui sa päris lähedalt vaatad, siis

en: Ignore
et: Eira

en: Ignore incoming format
et: Sissetulevat vormingut eiratakse

en: Ignored
et: Eiratud

en: Import Sametime List...
et: Impordi Sametime nimekiri...

en: Impressed
et: Vaimustunud

en: Improper Addressing
et: Väär adresseering

en: In Love
et: Armunud

en: In love
et: Armunud

en: Includes other IM clients' logs in the log viewer.
et: Teiste välksõnumiprogrammide logide kaasamine logivaatajasse.

en: Incoming Call
et: Sisenev kutse

en: Incompatible protocol version
et: Protokolli versioon ei ühildu

en: Incorrect Password
et: Vigane parool

en: Incorrect password
et: Vigane parool

en: Incorrect username or password
et: Vigane kasutajanimi või parool

en: Increase Font Size
et: Kirjatüübi suuruse suurendamine

en: Indisposed
et: Tõrjuv

en: Indonesian
et: Indoneesia

en: Info
et: Andmed

en: Info for %s
et: Andmed: %s

en: Info for Group %s
et: Grupi %s andmed

en: Information
et: Andmed

en: Information dialog
et: Informatsioonidialoog

en: Initializing SSL/TLS
et: SSL/TLS-i lähtestamine

en: Initializing Stream
et: Andmevoo lähtestamine

en: Initiate _Chat
et: Algata _jututuba

en: Input
et: Sisend

en: Input and Output Settings
et: Sisendi ja väljundi seadistused

en: Insert IM Image
et: Välksõnumipildi lisamine

en: Insert Image
et: Pildi lisamine

en: Insert Link
et: Viida lisamine

en: Insert Smiley
et: Tujunäo lisamine

en: Insert c_ount of new messages into window title
et: Akna pealkirja lisatakse uute sõnumite _arv

en: Insert count of new message into _X property
et: _X-i omadusele lisatakse uute sõnumite arv

en: Insert in message
et: Lisa sõnumisse

en: Install Plugin...
et: Paigalda plugin...

en: Instant Messaging
et: Välksõnumivahendid

en: Instant messages will only be logged if the "Log all instant messages" preference is enabled.
et: Välksõnumeid logitakse ainult juhul, kui eelistus "Kõiki välksõnumeid logitakse" on lubatud.

en: Insufficient rights
et: Pole piisavalt õiguseid

en: Interested
et: Huvitatud

en: Interface
et: Liides

en: Internal Server Error
et: Serveri sisemine viga

en: Internet Messenger
et: Interneti sõnumivahetus

en: Intoxicated
et: Purjus

en: Invalid Authorization Mechanism
et: Vigane volituste andmise mehhanism

en: Invalid Directory
et: Vigane kataloog

en: Invalid Encoding
et: Vigane kodeering

en: Invalid ID
et: Vigane ID

en: Invalid Namespace
et: Vigane nimeruum

en: Invalid Room Handle
et: Vigane toa käsitlus (handle)

en: Invalid Room Name
et: Vigane toa nimi

en: Invalid SNAC
et: Vigane SNAC

en: Invalid Server
et: Vigane server

en: Invalid Server Name
et: Vigane sereri nimi

en: Invalid Username Encoding
et: Kasutajanimi on vigases kooditabelis

en: Invalid XML
et: Vigane XML

en: Invalid XMPP ID
et: Vigane XMPP ID

en: Invalid XMPP ID. Domain must be set.
et: Vigane XMPP ID. Domeen peab olema määratud.

en: Invalid chat room name
et: Vigane jututoa nimi

en: Invalid error
et: Ebakorrektne viga

en: Invalid nickname
et: Vigane hüüdnimi

en: Invalid proxy settings
et: Vigased proksi sätted

en: Invalid response from server
et: Serverilt saabus vigane vastus

en: Invalid title
et: Vigane pealkiri

en: Invisible
et: Nähtamatu

en: Invitation from: %s
    
    Sent: %s
et: Kutse saatja: %s
    
    Saadetud: %s

en: Invitation only
et: Ainult kutsetega

en: Invitation to Conversation
et: Kutse vestlusele

en: Invite
et: Kutsu

en: Invite Buddy Into Chat Room
et: Sõbra kutsumine jututuppa

en: Invite message (optional)
et: Kutse teade (soovi korral)

en: Invite to Conference
et: Konverentsile kutsumine

en: Invite to Conference...
et: Konverentsile kutsumine...

en: Invite to chat
et: Kutsu vestlusesse

en: Invite user to a conference
et: Kasutaja kutsumine konverentsile

en: Invite...
et: Kutsu...

en: Irish
et: Iiri

en: Is no longer i_dle
et: Naaseb jõude_olekust

en: Is no longer idle
et: Naaseb jõudeolekust

en: Italian
et: Itaalia

en: Italic
et: Kursiiv

en: Item Not Found
et: Kirjet ei leitud

en: Japanese
et: Jaapani

en: Jealous
et: Armukade

en: Job Title
et: Töö nimetus

en: Join
et: Ühine

en: Join Chat...
et: Ühine vestlusega...

en: Join a Chat
et: Vestlusega ühinemine

en: Join/Part Hiding
et: Ühinemiste ja osalemiste peitmine

en: Joining %s requires an invitation.
et: Ühinemine %s'ga on vaja kutset.

en: Jump to markerline
et: Hüppa markerjoonele

en: Just logged in
et: Logis just sisse

en: Just logged out
et: Logis just välja

en: Kannada Translation team
et: Kannada tõlkemeeskond

en: Key Exchange failed
et: Tõrge võtmevahetusel

en: Key Length: 	%d bits
et: Võtme pikkus: 	%d bitti

en: Key Pair Generation failed
et: Tõrge võtmepaari genereerimisel

en: Key length
et: Võtme pikkus

en: Keyboard Shortcuts
et: Kiirklahvid

en: Kicked (%s)
et: Välja löödud (%s)

en: Kicked by %s (%s)
et: Välja löödud kasutaja %s poolt (%s)

en: Korean
et: Korea

en: Kurdish
et: Kurdi

en: Last Known Client
et: Viimane teadaolev klient

en: Last Name
et: Perekonnanimi

en: Last Seen
et: Viimati nähtud

en: Last created window
et: Viimati loodud aknasse

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Last name:
et: Perekonnanimi:

en: Lastlog
et: Viimatine logi

en: Lastlog plugin.
et: Viimase logi plugin.

en: Later
et: Hiljem

en: Left
et: Vasakul

en: Left Vertical
et: Vertikaalselt vasakul

en: Let others see what services you are using
et: Teistel on lubatud näha, milliseid teenuseid ma kasutan

en: Lets you send raw input to text-based protocols.
et: Toorsisendi saatmise lubamine tekstipõhistele protokollidele.

en: Level
et: Tase

en: List of %d user:
     | List of %d users:
et[0]: Kasutajate %d loend:
et[1]: Kasutajate %d loend:

en: List overflow
et: Nimekirja ületäitumine

en: Listening to music
et: Kuulan muusikat

en: Lithuanian
et: Leedu

en: Load Buddylist...
et: Sõbranimekirja laadimine...

en: Load buddylist from file...
et: Sõbranimekirja laadimine failist...

en: Loads .NET plugins with Mono.
et: .NET pluginate laadimine Mono abil.

en: Local Buddy List Only
et: Ainult kohalik sõbranimekiri

en: Local File:
et: Kohalik fail:

en: Local Port
et: Kohalik port

en: Local Time
et: Kohalik aeg

en: Local server start time: %s
    Local server uptime: %s
    Local server clients: %d
    Local server channels: %d
    Local server operators: %d
    Local router operators: %d
    Local cell clients: %d
    Local cell channels: %d
    Local cell servers: %d
    Total clients: %d
    Total channels: %d
    Total servers: %d
    Total routers: %d
    Total server operators: %d
    Total router operators: %d
et: Kohaliku serveri käivitusaeg: %s
    Kohaliku serveri töötamise aeg: %s
    Kohaliku serveri kliente: %d
    Kohaliku serveri kanaleid: %d
    Kohaliku serveri operaatoreid: %d
    Kohaliku marsruuteri operaatoreid: %d
    Kohaliku raku kliente: %d
    Kohaliku raku kanaleid: %d
    Kohaliku raku servereid: %d
    Kliente kokku: %d
    Kanaleid kokku: %d
    Servereid kokku: %d
    Marsruutereid kokku: %d
    Serverioperaatoretid kokku: %d
    Marsruuterioperaatoreid kokku: %d

en: Locality
et: Paikkond

en: Location
et: Asukoht

en: Log Deletion Failed
et: Tõrge logi kustutamisel

en: Log Directory
et: Logikataloog

en: Log IMs
et: Välksõnumeid logitakse

en: Log In
et: Logi sisse

en: Log Out
et: Logi välja

en: Log Reader
et: Logilugeja

en: Log _format:
et: Logi vo_rming:

en: Log all _instant messages
et: Kõiki välksõnumeid _logitakse

en: Log all _status changes to system log
et: Kõiki _olekumuutusi logitakse süsteemsesse logisse

en: Log all c_hats
et: Kõiki _vestlusi logitakse

en: Log chats
et: Vestlusi logitakse

en: Log format
et: Logi vorming

en: Log status change events
et: Olekumuutusi logitakse

en: Logged In
et: Sisse logitud

en: Logged Off
et: Välja logitud

en: Logging
et: Logimine

en: Logging can be enabled from Tools -> Preferences -> Logging.
    
    Enabling logs for instant messages and/or chats will activate history for the same conversation type(s).
et: Logimist on võimalik lubada menüüst Vahendid -> Eelistused -> Logimine.
    
    Kui lubada välksõnumite ja/või vestluste logimine, siis on vastavat liiki jutuajamis(t)ele võimalik aktiveerida ka ajalooplugin.

en: Logging of this conversation failed.
et: Selle vestluse logimisel tekkis tõrge.

en: Logging started. Future messages in this conversation will be logged.
et: Logimine käivitatud. Alatest käesolevast hetkest logitakse selle vestluse kõik sõnumid.

en: Logging stopped. Future messages in this conversation will not be logged.
et: Logimine lõpetatud. Alatest käesolevast hetkest selle vestluse sõnumeid enam ei logita.

en: Login Options
et: Sisselogimise valikud

en: Login Redirected
et: Sisselogimine on ümber suunatud

en: Login name
et: Kasutajanimi

en: Lonely
et: Üksik

en: Lost
et: Eksinud

en: Lost connection with server: %s
et: Ühendus serveriga on katkenud: %s

en: Lost connection with the remote user:<br>%s
et: Ühendus kaugkasutajaga katkes:<br>%s

en: Loud
et: Valju

en: Louder
et: Valjem

en: Loudest
et: Kõige valjem

en: Lucky
et: Õnnelik

en: MOTD for %s
et: %s päevasõnum

en: M_ute sounds
et: Vaigista _helid

en: Macedonian
et: Makedoonia

en: Mail Checker
et: E-post kontrollija

en: Mail dialog
et: E-posti dialoog

en: Male
et: Mees

en: Male or female
et: Mees või naine

en: Malformed BOSH URL
et: Vigane BOSH-i URL

en: Malformed XMPP ID
et: Vigaselt vormindatud XMPP ID

en: Manual
et: Kohandatud

en: Manually
et: Kohandatud

en: Markerline
et: Markerjoon

en: Maximum last-seen difference:
et: Suurim viimati-nähtud erinevus:

en: Maximum response timeout:
et: Vastuse suurim ajapiirang:

en: Maximum size:
et: Suurim suurus:

en: Mean
et: Tige

en: Member Since
et: Liige alates

en: Merge Groups
et: Gruppide ühendamine

en: Message
et: Sõnum

en: Message (optional)
et: Teade (valikuline)

en: Message Notification
et: Sõnumitest teavitaja

en: Message Timestamp Formats
et: Sõnumi ajatemplivormingud

en: Message could not be sent because the maximum length was exceeded.
et: Sõnumit pole võimalik saata, kuna see on suurimast lubatud pikkusest pikem

en: Message could not be sent.
et: Sõnumit pole võimalik saata.

en: Message delivery to %s failed: %s
et: Tõrge sõnumi edastamisel kasutajale %s: %s

en: Message of the Day
et: Päevasõnum

en: Message received
et: Sõnum võetakse vastu

en: Message received begins conversation
et: Sõnumi vastuvõtmine alustab vestlust

en: Message sent
et: Saadetakse sõnumit

en: Message was not sent, because you are not signed on.
et: Sõnumit ei saadetud, kuna sa pole sisse logitud.

en: Message:
et: Sõnum:

en: Method:
et: Meetod:

en: Microphone
et: Mikrofon

en: Microphone Test
et: Mikrofonitest

en: Middle Name
et: Keskmine nimi

en: Middle mouse button
et: Keskmine hiirenupp

en: Minimi_ze new conversation windows
et: Uute vestluste aknad _minimeeritakse

en: Minimum input area height in lines:
et: Vähim sisestuskasti kõrgus ridades:

en: Minutes
et: Minuteid

en: Minutes before changing status
et: Mitme minuti möödudes olekut muudetakse

en: Misc
et: Muu

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Missing protocol plugin for %s
et: %s jaoks pole protokollipluginat

en: Mobile
et: Mobiilne

en: Mobile Phone
et: Mobiiltelefon

en: Modify
et: Muuda

en: Modify Account
et: Muuda kontot

en: Mono Plugin Loader
et: Mono pluginate laadija

en: Mood
et: Meeleolu

en: Mood Comment
et: Meeleolu kommentaar

en: Mood Name
et: Meeleolu nimi

en: Mood Text
et: Tujutekst

en: Mouse Gestures
et: Hiirežestid

en: Mouse Gestures Configuration
et: Hiirežestide sätted

en: Move to
et: Tõsta uude kohta

en: Multiple plugins will be unloaded.
et: Mitu pluginat laaditakse mälust välja.

en: Music Messaging
et: Musikaline sõnumivahetus

en: Music Messaging Configuration
et: Musikalise sõnumivahetuse sätted

en: Music Messaging Plugin for collaborative composition.
et: Muusikalise sõnumivahetuse plugin ühise komponeerimise tarbeks.

en: Music messaging session confirmed.
et: Muusikalise sõnumivahetuse seanss on kinnitatud.

en: Mute _Sounds
et: Helid on _vaigistatud

en: NAME
et: NIMI

en: N_ew conversations:
et: _Uued vestlused:

en: Name
et: Nimi

en: Name: %s
    Version: %s
    Description: %s
    Author: %s
    Website: %s
    Filename: %s
et: Nimi: %s
    Versioon: %s
    Kirjeldus: %s
    Autor: %s
    Veebisait: %s
    Failinimi: %s

en: Nepali
et: Nepaali

en: Nervous
et: Närviline

en: Nested Grouping (experimental)
et: Pesastatud grupeerimine (testimisel)

en: Nested Subgroup
et: Pesastatud alamgrupp

en: Network
et: Võrk

en: Network Statistics
et: Võrgustatistika

en: Network is empty
et: Võrk on tühi

en: Neutral
et: Neutraalne

en: Never
et: Mitte iial

en: New Account
et: Uus konto

en: New Buddy Pounce
et: Uus sõbramärguanne

en: New Conference
et: Uus konverents

en: New Event
et: Uus sündmus

en: New Instant Message
et: Uus välksõnum

en: New Line
et: Reavahetus

en: New Mail
et: Uus e-sõnum

en: New Person
et: Uus isik

en: New Version Available
et: Uus versioon on saadaval

en: New _Message...
et: Uus _sõnum...

en: New _mail notifications
et: Märguanded e-posti _uute sõnumite kohta

en: New mail notifications
et: Märguanded uute e-posti sõnumite kohta

en: New password
et: Uus parool

en: New password (again)
et: Uus parool (veel kord)

en: New passwords do not match.
et: Uued paroolid ei klapi omavahel.

en: New status...
et: Uus olek...

en: New tab
et: Uuele kaardile

en: New window
et: Uude aknasse

en: New...
et: Uus...

en: Next >
et: Järgmine >

en: Nick
et: Hüüdnimi

en: Nick changing not supported in non-MUC chatrooms
et: Mitte-MUC jututubades pole lühinime muutmine toetatud

en: Nick or channel is temporarily unavailable.
et: Kasutajanimi või kanal pole ajutiselt saadaval.

en: Nickname
et: Hüüdnimi

en: Nickname in use
et: Hüüdnimi on kasutusel

en: No
et: Ei

en: No Grouping
et: Grupeerimine puudub

en: No MOTD available
et: Päevasõnumit pole saadaval

en: No Matches
et: Vastavusi pole

en: No Message of the Day available
et: Päevasõnum pole saadaval

en: No Proxy
et: Proksi puudub

en: No Sound
et: Helid puuduvad

en: No actions available
et: Toiminguid pole

en: No codecs found. Install some GStreamer codecs found in GStreamer plugins packages.
et: Koodekeid ei leitud. Paigalda mõnes GStreameri koodekid, mille leiad GStreameri pluginate pakist.

en: No codecs left. Your codec preferences in fs-codecs.conf are too strict.
et: Rohkem koodekeid ei ole. Sinu koodekieelistused (failis fs-codecs.conf) on liiga ranged.

en: No configuration options for this plugin.
et: Sellel pluginal pole sedistamisvalikuid.

en: No file transfer session active
et: Pole ühtegi akriivset failiülekandeseanssi

en: No logs were found
et: Logisid ei leitud

en: No matches
et: Vastavusi pole

en: No matching users found
et: Sobivaid kasutajaid ei leitud

en: No name
et: Nimetu

en: No proxy
et: Proksi puudub

en: No public key was received
et: Avalikku võtit pole vastu võetud

en: No reason
et: Põhjuseta

en: No reason given.
et: Põhjendust pole määratud.

en: No results found for email address %s
et: E-posti aadressi %s kohta ei leitud ühtegi tulemust

en: No session ID given
et: Seansi ID on määramata

en: No sounds
et: Helid puuduvad

en: No such channel
et: Sellist kanalit pole

en: No such command (in this context).
et: Sellist käsku pole (selles kontekstis).

en: No such command.
et: Sellist käsku pole.

en: No such nick or channel
et: Sellist kanalit või hüüdnime pole

en: No topic is set
et: Teemat pole seatud

en: No users found
et: Kasutajaid ei leitud

en: Non-matching Hosts
et: Mittevastavad hostid

en: None
et: Puudub

en: None of your accounts are idle.
et: Ükski sinu konto pole jõude.

en: Normal
et: Tavaline

en: Norwegian Nynorsk
et: Norra (nynorsk)

en: Not Acceptable
et: Pole aktsepteeritav

en: Not Allowed
et: Pole lubatud

en: Not Authorized
et: Autoriseerimata

en: Not Available
et: Pole saadaval

en: Not connected to the server
et: Puudub ühendus serveriga

en: Not implemented yet.
et: Pole veel teostatud.

en: Not logged in
et: Pole sisse logitud

en: Not started
et: Alustamata

en: Not supported
et: Toetamata

en: Not supported by client
et: Pole kliendi poolt toetatud

en: Not supported by host
et: Pole hosti poolt toetatud

en: Note
et: Märge

en: Notes
et: Märkmed

en: Notification Methods
et: Teavitamisviisid

en: Notification Removal
et: Teavituste eemaldamine

en: Notifies in a conversation window when a buddy goes or returns from away or idle.
et: Vestlusakendes teavitatakse sind sõprade eemaldumisest või tegevuseta olekust.

en: Notify Dialog
et: Teavitusdialoog

en: Notify For
et: Teavitused kehtivad

en: Notify When
et: Teavitatakse kui

en: Notify buddies when you are typing
et: Sõpru teavitatakse, kui sa oled sõnumit kirjutamas

en: Notify with a popup when an autoaccepted file transfer is complete
    (only when there's no conversation with the sender)
et: Automaatselt nõustutud faili täielikust ülekandmisest teavitatakse
    hüpikakna abil (seda juhul, kui saatjaga pole vestlust käimas)

en: Notify with a toaster when
et: Röstri abil teavitatakse kui

en: Novell GroupWise Messenger Protocol Plugin
et: Novell GroupWise Messenger protokolli plugin

en: Now Listening
et: Hetkel kuulab

en: Number of conversations per window
et: Vestluste arv akna kohta

en: OK
et: Olgu

en: Occupied
et: Hõivatud

en: Offering to send %s to %s
et: Pakun faili %s saatmist kasutajale %s

en: Offline
et: Ühendamata

en: Offline Buddies
et: Ühendamata sõpru

en: Offline Message
et: Võrguvaba sõnum

en: Offline Message Emulation
et: Võrguvabade sõnumite emuleerimine

en: Offline buddies
et: Ühendamata sõpru

en: Old ICQ UTF8
et: Vana ICQ UTF8

en: Old flat format
et: Lihtne vana vorming

en: On Mobile
et: Mobiilil

en: On unread messages
et: Lugemata sõnumite korral

en: One Time Password
et: Ühekordne parool

en: One Time Password Support
et: Ühekordne paroolitoetus

en: One or more messages may have been undeliverable.
et: Üks teadet või rohkem ei suudetud saata.

en: Online
et: Ühendatud

en: Online Buddies
et: Ühendatud sõpru

en: Online Services
et: Võrguteenused

en: Online Since
et: Võrgus alates

en: Online since
et: Ühendatud alates

en: Online/Offline
et: Ühendatud/Ühendamata

en: Online: %d
    Total: %d
et: Ühendunuid: %d
    Kokku: %d

en: Only buddies
et: Ainult sõbrad

en: Only create TinyURL for URLs of this length or greater
et: Loo ainult TinyURL-i nii pikkade URL-ide jaoks nagu see

en: Only enable for users on the buddy list
et: Lubatakse ainult minu sõbranimekirjas olevatele kasutajatele

en: Only online
et: Ainult sees

en: Only replace _whole words
et: Asendatakse ainult te_rved sõnad

en: Only when available
et: Kui ma olen saadaval

en: Only when docked
et: Ainult dokitud olekus

en: Only when not available
et: Kui mind pole saadaval

en: Opacity:
et: Läbipaistmatus:

en: Ope_n an IM window
et: _Avatakse välksõnumi aken

en: Open All Messages
et: Ava kõik sõnumid

en: Open File...
et: Faili avamine...

en: Open Public Key...
et: Avaliku võtme avamine...

en: Open an IM window
et: Avatakse välksõnumi aken

en: Open...
et: Ava...

en: Operating System
et: Operatsioonisüsteem

en: Operator
et: Operaator

en: Optional information:
et: Täiendav teave:

en: Options
et: Valikud

en: Options specific to Pidgin for Windows.
et: Windows'i Pidgin'ile omased valikud.

en: Organization
et: Organisatsioon

en: Organization Name
et: Organisatsiooni nimi

en: Organization Unit
et: Organisatsiooni üksus

en: Organization: 	%s
et: Organisatsioon: 	%s

en: Original password
et: Algne parool

en: Other
et: Muu

en: Others talk in chat
et: Teisted kõnelevad jututoas

en: Out of memory
et: Vaba pole piisavalt mälu

en: Output
et: Väljund

en: Overwrite
et: Kirjuta üle

en: P.O. Box
et: Postkast

en: PDA
et: Elektronmärkmik

en: PEM X.509 Certificate Export
et: PEM X.509 sertifikaadi eksportimine

en: PING reply -- Lag: %lu seconds
et: PING-i vastus -- Mahajäämus %lu sekundit

en: P_auses while typing
et: Peab t_ippimisel pausi

en: P_lay a sound
et: Esitatakse _heli

en: P_ounce only when my status is not Available
et: _Märguanne ainult juhul, kui minu olekuks on "pole saadaval"

en: P_roxy
et: P_roksi

en: Pa_ssword:
et: _Parool:

en: Pass_word:
et: _Salasõna:

en: Passphrase
et: Parool

en: Passphrase (retype)
et: Parool (uuesti)

en: Passphrases do not match
et: Paroolid ei klapi omavahel

en: Password
et: Parool

en: Password (again)
et: Parool (uuesti)

en: Password Changed
et: Parool muudetud

en: Password has expired
et: Parool on aegunud

en: Password is required to sign on.
et: Sisselogimiseks on vaja parooli

en: Password:
et: Parool:

en: Past Translators
et: Endised tõlkijad

en: Paste as Plain _Text
et: Aseta _lihttekstina

en: Path to save the files in
    (Please provide the full path)
et: Failide salvestamise rada
    (Palun sisesta täisrada)

en: Pause
et: Pausi

en: Paused while typing
et: Peab tippimisel vahet

en: Pauses while typing
et: Teeb tippimisel pausi

en: Payment Required
et: Vajab maksmist

en: Performing key exchange
et: Võtmevahetuse läbiviimine

en: Perl Plugin Loader
et: Perl'i pluginate laadija

en: Permission denied
et: Ligipääs keelatud

en: Permit User
et: Kasutaja lubamine

en: Persian
et: Pärsia

en: Persistent
et: Püsiv

en: Person enters chat
et: Isik siseneb jututuppa

en: Person leaves chat
et: Isik väljub jututoast

en: Personal Information
et: Isiklikud andmed

en: Personal Title
et: Isiklik tiitel

en: Personal Web Page
et: Isiklik veebileht

en: Phone
et: Telefon

en: Photo
et: Foto

en: Pidgin Buddylist Theme Editor
et: Pidgini sõbranimekirja teemaredaktor

en: Pidgin Demonstration Plugin
et: Pidgin'i näidisplugin

en: Pidgin GTK+ Theme Control
et: Pidgini GTK+ teemajuhtija

en: Pidgin Icon Theme Editor
et: Pidgini ikooniteema redaktor

en: Pidgin Internet Messenger
et: Pidgin, Interneti sõnumivahetus

en: Pidgin Theme Editor
et: Pidgini teemaredaktor

en: Pidgin Theme Editor.
et: Pidgini teemaredaktor.

en: Pidgin Tooltip
et: Pidgini vihje

en: Pidgin smileys
et: Pidgini tujunäod

en: Ping failed
et: Tõrge ping'i läbiviimisel

en: Ping reply received from server
et: Serverilt saadi ping-vastus

en: Place tagged
et: Asukoht märgitud

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Plaintext Authentication
et: Avatekstiline autentimine

en: Play
et: Mängida

en: Play a sound
et: Esitatakse heli

en: Playful
et: Mänguline

en: Please Update the necessary fields.
et: Palun uuenda tarvilikud väljad.

en: Please authorize me so I can add you to my buddy list.
et: Palun anna mulle volitused, et ma saaksin Sind oma sõbranimekirja lisada.

en: Please enter a buddy to pounce.
et: Palun sisesta sõber, kelle kohta märguanne seatakse.

en: Please enter a different title for the status.
et: Palun sisesta olekule teistsugune pealkiri.

en: Please enter a non-empty title for the status.
et: Palun määra olekule pealkiri, mis poleks tühi string.

en: Please enter a topic for the new conference, and an invitation message to be sent to %s
et: Palun sisesta uue konverentsi teema ja kasutajale %s saadetava kutse sõnum

en: Please enter an alias, and the appropriate information about the chat you would like to add to your buddy list.
et: Palun sisesta alias ja vestluse kohta käivad andmed lisatakse sinu sõbranimekirja.

en: Please enter buddy information.
et: Palun sisesta sõbra andmed.

en: Please enter the URL and description of the link that you want to insert. The description is optional.
et: Palun sisesta lisatava viida URL ja kirjeldus. Kirjeldus ei ole kohustuslik.

en: Please enter the URL of the link that you want to insert.
et: Palun sisesta URL, mida soovid lisada.

en: Please enter the appropriate information about the chat you would like to join.
et: Palun sisesta teave vestluse kohta, millega soovid ühineda.

en: Please enter the buddy's username and account type below.
et: Palun sisesta allolevasse vormi sõbra kasutajanimi ja konto liik.

en: Please enter the name of the chat you want to join.
et: Palun sisesta vestluse nimi, millega soovid ühineda.

en: Please enter the name of the group to be added.
et: Palun sisesta lisatava grupi nimi.

en: Please enter the name of the user you wish to be able to contact you.
et: Palun sisesta kasutaja nimi, kellele sa annad loa endaga ühendust võtta.

en: Please enter the name of the user you wish to block.
et: Palun sisesta selle kasutaja tunnus, keda sa soovid blokkida.

en: Please enter the name of the user you wish to invite, along with an optional invite message.
et: Palun sisesta selle kasutaja nimi, keda sa soovid jututuppa kutsuda. Kui sisestad sõnumi, siis saadetakse see kasutajale koos kutsega.

en: Please enter the new name for %s
et: Palun sisesta %s jaoks uus nimi

en: Please enter the person's information below.
et: Palun sisesta isiku andmed.

en: Please enter the username or alias of the person whose info you would like to view.
et: Palun sisesta isiku kasutajanimi või alias, kelle andmeid sa soovid vaadata.

en: Please enter the username or alias of the person whose log you would like to view.
et: Palun sisesta isiku kasutajanimi või alias, kelle logi sa soovid vaadata.

en: Please enter the username or alias of the person you would like to Block/Unblock.
et: Palun sisesta isiku kasutajanimi või alias, keda sa soovid blokkida või kellelt sa soovid blokki eemaldada.

en: Please enter the username or alias of the person you would like to IM.
et: Palun sisesta isiku kasutajanimi või alias, kellega soovid välksõnumeid vahetada.

en: Please enter your current password and your new password.
et: Palun sisesta oma praegune parool ja uus parool.

en: Please enter your new password
et: Palun sisesta uus parool

en: Please fill out the information below to change your account registration.
et: Konto registreeringu muutmiseks täida palun allpool olevad lahtrid.

en: Please fill out the information below to register your new account.
et: Uue konto registreerimiseks täida palun allpool olevad lahtrid.

en: Please open the debug window and try again to see the exact error message.
et: Palun ava silumisaken ja proovi sealt leida täpne veateade.

en: Please select your mood from the list
et: Palun vali nimekirjast oma meeleolu

en: Please specify a new nickname for you.
et: Palun määra omale uus hüüdnimi.

en: Please update the necessary fields.
et: Palun uuenda tarvilikud väljad.

en: Please, enter your search criteria below
et: Palun sisesta oma otsingukriteerium

en: Please, select who can see your status
et: Vali palun, kes võivad sinu olekut näha

en: Plu_gins
et: Plu_ginad

en: Plugin Information
et: Plugina andmed

en: Plugin does not implement all required functions (list_icon, login and close)
et: Plugin ei teosta kõiki vajalikke funktsioone (list_icon, login ja close)

en: Plugin magic mismatch %d (need %d)
et: Plugina maagikanumber ei klapi %d (vaja on %d)

en: Plugin need to be loaded before you can configure it.
et: Enne plugina seadistamist peab see olema laaditud.

en: Plugins
et: Pluginad

en: Policy Violation
et: Reeglite rikkumine

en: Polish
et: Poola

en: Polish popular IM
et: Poola populaarne IM

en: Pop up a notification
et: Kuvatakse märguande hüpikakent

en: Pop-Up Message
et: Hüpiksõnum

en: Ports
et: Pordid

en: Portuguese
et: Portugali

en: Portuguese-Brazil
et: Portugali-Brasiilia

en: Position
et: Ametikoht

en: Possible Matches
et: Võimalikud vastavused

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: Postal code
et: Postiindeks

en: Pounce Target
et: Kelle kohta

en: Pounce When Buddy...
et: Märguanne, kui sõber...

en: Pounce on Whom
et: Kellest märku antakse

en: Pounce only when my status is not Available
et: Märguanne ainult juhul, kui minu olekuks on "pole saadaval"

en: Pr_eferences
et: _Eelistused

en: Pre_view
et: _Eelvaade

en: Preferences
et: Eelistused

en: Preferred Contact
et: Eelistatud kontakt

en: Preferred Language
et: Eelistatud keel

en: Prepend _string into window title:
et: Akna pealkirja ette _lisatakse string:

en: Prepends a newline to displayed message.
et: Reavahetuse lisamine kuvatava sõnumi ette.

en: Prepends a newline to messages so that the rest of the message appears below the username in the conversation window.
et: Reavahetuse lisamine kuvatava sõnumi ette nii, et kogu sõnum ilmub vestlusaknas saatja kasutajanime alla, mitte selle järele.

en: Priority
et: Tähtsus

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Private Key file
et: Salajase võtme fail

en: Private key file
et: Salajase võtme fail

en: Pro_tocol:
et: Pro_tokoll:

en: Process returned error code %d
et: Protsess tagastas veakoodi %d

en: Profile
et: Profiil

en: Profile too long.
et: Profiil on liiga pikk.

en: Profiles
et: Profiilid

en: Progress
et: Edenemine

en: Protocol
et: Protokoll

en: Protocol:
et: Protokoll:

en: Proud
et: Uhke

en: Provides SSL support through GNUTLS.
et: SSL toe tagamine GNUTLS-i abil.

en: Provides SSL support through Mozilla NSS.
et: SSL toe tagamine Mozilla NSS_i abil.

en: Provides a variety of ways of notifying you of unread messages.
et: Mitut sorti võimalusi lugemata sõnumitest teavitamiseks

en: Provides a wrapper around SSL support libraries.
et: SSL tugiteekide kasutamise tagamine (mähkurina).

en: Provides access to commonly used gtkrc settings.
et: Üldkasutatavatele gtkrc sätetele ligipääsu tagamine.

en: Provides alternate buddylist grouping options.
et: Plugin tagab alternatiivsed valikud sõbranimekirja grupeerimisel.

en: Provides integration with Evolution.
et: Plugin tagab integratsiooni Evolution'iga.

en: Provides support for loading Tcl plugins
et: Tcl-pluginate laadimise tagamine

en: Provides support for loading perl plugins.
et: Perl'is kirjutatud pluginate tugi

en: Provides support for mouse gestures
et: Hiirežestide toe tagamine

en: Proxy
et: Proksi

en: Proxy Server
et: Proksiserver

en: Proxy _type:
et: _Proksi liik:

en: Proxy preferences are configured in GNOME preferences
et: Proksieelistused on määratud GNOME eelistustes

en: Proxy t_ype:
et: _Proksi liik:

en: Psychic Mode
et: Ekstrasensi režiim

en: Psychic mode for incoming conversation
et: Sissetuleva vestluse korral ekstrasensi režiim

en: Public Key Fingerprint
et: Avaliku võtme sõrmejälg

en: Public Key Fingerprint:
    %s
et: Avaliku võtme sõrmejälg:
    %s

en: Public Key Information
et: Avaliku võtme teave

en: Public Key file
et: Avaliku võtme fail

en: Public _IP:
et: _Avalik IP:

en: Public key authentication
et: Avaliku võtmega autentimine

en: Public key file
et: Avaliku võtme fail

en: Publish status (note: everyone may watch you)
et: Olek avalikustatakse (märkus: igaüks võib sind näha)

en: Punjabi
et: Pandžabi

en: Purple Person
et: Lilla (purple) persoon

en: Purple's D-BUS server is not running for the reason listed below
et: Purple D-BUS server ei tööta allpool nimetatud põhjusel

en: Question dialog
et: Küsimusedialoog

en: Quiet
et: Vaikne

en: Quieter
et: Vaiksem

en: Quietest
et: Vaikseim

en: R_aise conversation window
et: Vestlusaken tõstetakse _esile

en: Raise psychic conversations
et: Ekstrasensi vestluste esiletõstmine

en: Raw
et: Toorsisend

en: Re-enable
et: Luba uuesti

en: Re-enable Account
et: Konto taaslubamine

en: Re-initializing Stream
et: Andmevaa taaslähtestamine

en: Re-read gtkrc files
et: Laadi gtkrc failid uuesti

en: Re-request Authorization
et: Volituste uuestiküsimine

en: Real Name
et: Tegelik nimi

en: Real Name: 	%s
et: Tegelik nimi: 	%s

en: Real name
et: Tegelik nimi

en: Really delete certificate for %s?
et: Kas kustutada "%s" sertifikaat?

en: Received
et: Vastu võetud

en: Received Message Name Color
et: Nime värvus vastuvõetud sõnumites

en: Received Messages
et: Vastuvõetud sõnumid

en: Received authorization
et: Autoriseerimine vastu võetud

en: Received invalid data on connection with remote user.
et: Kaugkasutajaga ühendumisel võeti vastu vigased andmed.

en: Receiving
et: Vastuvõtmine

en: Reconnect
et: Ühendu uuesti

en: Recurring
et: Korduv

en: Region
et: Piirkond

en: Register
et: Registreeri

en: Register New XMPP Account
et: Uue XMPP konto registreerimine

en: Registration Error
et: Viga registreerimisel

en: Registration Failed
et: Tõrge registreerimisel

en: Registration Required
et: Vajab registreerimist

en: Registration Successful
et: Registreerimine õnnestus

en: Registration error
et: Viga registreerimisel

en: Registration from %s successfully removed
et: Registreerimise eemaldamine %s küljest edukas

en: Registration of %s@%s successful
et: Kasutaja %s@%s registreerimine õnnestus

en: Registration to %s successful
et: Edukas registreerimine %s pihta

en: Reject
et: Lükka tagasi

en: Relaxed
et: Lõdvestunud

en: Relay Server (TURN)
et: Releeserver (TURN)

en: Release Notification
et: Väljalasetest teavitaja

en: Relieved
et: Kergendatud

en: Remaining
et: Jäänud

en: Remember pass_word
et: Parooli peetakse _meeles

en: Remember password
et: Parooli peetakse meeles

en: Remote Connection Failed
et: Tõrge kaugühenduse loomisel

en: Remote Server Not Found
et: Kaugserverit ei leitud

en: Remote Server Timeout
et: Kaugserver ületas ajapiirangu

en: Remote host closed connection.
et: Kaughost sulges ühenduse.

en: Remotely Stored Buddy List
et: Serverisse salvestatud sõbranimekiri

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove Al_l
et: Eemalda _kõik

en: Remove Buddy
et: Sõbra eemaldamine

en: Remove Buddy List window transparency on focus
et: Sõbranimekirja akna läbipaistvuse eemaldamine selle fokuseerimisel

en: Remove Chat
et: Vestluse eemaldamine

en: Remove Contact
et: Kontakti eemaldamine

en: Remove Custom Icon
et: Eemalda kohandatud ikoon

en: Remove Group
et: Grupi eemaldamine

en: Remove IM window transparency on focus
et: Välksõnumi akna läbipaistvuse eemaldamine selle fokuseerimisel

en: Remove when _typing in conversation window
et: Eemaldatakse vestlusaknasse ti_ppimisel

en: Remove when a _message gets sent
et: Eemaldatakse sõ_numi edukal saatmisel

en: Remove when conversation window _gains focus
et: Eemaldatakse vestlusakena sa_ttumisel fookusesse

en: Remove when conversation window _receives click
et: Eemaldatakse vestlusaknale _klõpsamisel

en: Removing this contact will also remove all the buddies in the contact
et: Selle kontakti eemaldamisel kaovad ära ka kõik selle kontakti sõbrad

en: Removing this group will also remove all the buddies in the group
et: Selle grupi eemaldamisel kaovad ära ka kõik selles grupis olevad sõbrad

en: Rename
et: Nime muutmine

en: Replaces text in outgoing messages according to user-defined rules.
et: Asendab väljaminevates sõnumites teksti vastavalt kasutaja poolt määratud reeglitele

en: Reply time from %s: %lu seconds
et: Vastuse aeg serverist %s: %lu sekundit

en: Reply too big
et: Vastus on liiga suur

en: Report Idle time
et: Jõudeoleku ajast teatamine

en: Request Dialog
et: Päringudialoog

en: Request denied
et: Päring on keelatud

en: Require authorization
et: Autoriseerimise nõue

en: Require encryption
et: Nõutakse krüptimist

en: Reset
et: Algväärtusta

en: Reset Formatting
et: Vorminduse algväärtustamine

en: Resize incoming custom smileys
et: Saabuvate tujunägude suurust muudetakse

en: Resolver process exited without answering our request
et: Nimelahendusprotsess lõpetas ilma meie päringule vastamata

en: Resource
et: Vahend

en: Resource Conflict
et: Vahendi vastuolu

en: Resource Constraint
et: Vahendi piirang

en: Response Probability:
et: Vastamise tõenäosus:

en: Restless
et: Järelejätmatu

en: Restrict the number of conversations per windows, optionally separating IMs and Chats
et: Aknas olevate vestluste arvu vähendamine, võimaluse korral eraldades välksõnumi- ja jututoaaknaid

en: Ret_urns from away
et: Pöörd_ub eemalolekust tagasi

en: Retired Crazy Patch Writers
et: Endised hullunud parandustekirjutajad

en: Retired Developers
et: Endised arendajad

en: Retrieving...
et: Vastuvõtmine...

en: Returned from being away
et: Tuli mujalt tagasi

en: Returned from being idle
et: Lõpetas unistamise ära

en: Returns from away
et: Pöördub eemalolekust tagasi

en: Right
et: Paremal

en: Right Vertical
et: Vertikaalselt paremal

en: Right click for more options.
et: Täiendavate valikuta jaoks klõpsa parema nupuga.

en: Right mouse button
et: Parempoolne hiirenupp

en: Right-click for more unread messages...
et: Parema hiireklõpsuga näed veel lugemata sõnumeid...

en: Rockin'
et: Rokkiv

en: Role
et: Roll

en: Roles:
et: Rollid:

en: Romanian
et: Rumeenia

en: Room Configuration Error
et: Viga toa seadistustes

en: Room List
et: Tubade nimekiri

en: Room _List
et: Tubade _nimekiri

en: Roomlist
et: Tubade nimekiri

en: Run the command in a terminal
et: Käsu käivitamine terminalis

en: Russian
et: Vene

en: SASL authentication failed
et: Tõrge SASL-autentimisel

en: SASL authentication failed: %s
et: SASL autentimine nurjus: %s

en: SASL authentication failed: Initializing SASL failed.
et: SASL autentimine nurjus: SASL initsialiseerimine ebaõnnestus.

en: SASL authentication failed: No worthy authentication mechanisms found.
et: SASL autentimine nurjus: Ei leitud ühtegi väärt mehhanismi.

en: SASL authentication failed: No worthy mechanisms found
et: SASL autentimine nurjus: Ei leitud ühtegi väärt mehhanismi

en: SASL authentication failed: Server does not support SASL authentication.
et: SASL autentimine nurjus: Server ei toeta SASL autentimist.

en: SASL error: %s
et: SASL-i viga: %s

en: SILC Protocol Plugin
et: SILC protokolli plugin

en: SIP connect server not specified
et: SIP-ühendumisserver on määramata

en: SIP usernames may not contain whitespaces or @ symbols
et: SIP-i kasutajanimed ei tohi sisaldada sõnavahe- ja @-märke

en: SIP/SIMPLE Protocol Plugin
et: SIP/SIMPLE protokolli plugin

en: SSL Certificate Error
et: SSL-sertifikaadi viga

en: SSL Certificate Verification
et: SSL-sertifikaadi verifitseerimine

en: SSL Connection Failed
et: Tõrge SSL-ühendumisel

en: SSL Handshake Failed
et: Tõrge SSL käepigistusel

en: SSL Host Certificate
et: SSL-hosti sertifikaat

en: SSL Peers Cache
et: SSL prioriteetide ajutine hoidla

en: SSL Servers
et: SSL-serverid

en: SSL peer presented an invalid certificate
et: SSL-ühenduse partner esitas vigase sertifikaadi

en: SSL support unavailable
et: SSL-i tugi pole saadaval

en: ST_UN server:
et: _STUN-server:

en: S_end To
et: K_ellele saata

en: S_hortcut text:
et: _Kiirtekst:

en: Sad
et: Kurb

en: Sarcastic
et: Sarkastiline

en: Satisfied
et: Rahuldatud

en: Save
et: Salvesta

en: Save Buddylist...
et: Sõbranimekirja salvestamine...

en: Save Conversation
et: Vestluse salvestamine

en: Save Debug Log
et: Silumislogi salvestamine

en: Save File
et: Faili salvestamine

en: Save File...
et: Faili salvestamine...

en: Save Icon
et: Ikooni salvestamine

en: Save Icon As...
et: Salvesta ikoon kui...

en: Save Image
et: Pildi salvestamine

en: Save buddylist to file...
et: Sõbranimekirja salvestamine faili...

en: Save buddylist...
et: Sõbranimekirja salvestamine...

en: Save messages sent to an offline user as pounce.
et: Ühendamata kasutajatele sõnumite salvestamine sõbramärguannetena.

en: Save offline messages in pounce
et: Võrguvabade sõnumite salvestamine märguannetena

en: Save password
et: Salvesta parool

en: Saved Statuses
et: Salvestatud olekud

en: Saved statuses...
et: Salvestatud olekud...

en: Saved...
et: Salvestatud...

en: Score Editor Path
et: Noodiprogrammi rada

en: Scroll/Search:
et: Kerimine/otsimine:

en: Search
et: Otsing

en: Search Directory
et: Otsi kataloogist

en: Search Results
et: Otsingutulemused

en: Search for Buddy by Email Address...
et: Sõbra otsimine e-posti aadressi järgi...

en: Search for Users...
et: Kasutajate otsimine

en: Search for XMPP users
et: XMPP kasutajate otsimine

en: Search for a buddy by email address
et: Sõbra otsimine e-posti aadressi järgi

en: Search for a user
et: Kasutaja otsimine

en: Search results
et: Otsingutulemused

en: Search results for '%s'
et: Otsingutulemused '%s' jaoks

en: Secure File Transfer
et: Turvaline failiülekanne

en: Secure Internet Live Conferencing (SILC) Protocol
et: Secure Internet Live Conferencing (SILC) protokoll

en: Security Enabled
et: Turvalisus on lubatud

en: Select Background Color
et: Taustavärvuse valimine

en: Select Buddy
et: Vali sõber

en: Select Buddy Icon
et: Vali sõbra ikoon

en: Select Color
et: Värvuse valimine

en: Select Color for %s
et: Värvuse valimine %s jaoks

en: Select Folder...
et: Kataloogi valimine...

en: Select Font
et: Kirjatüübi valimine

en: Select Font for %s
et: Kirjatüübi valimine %s jaoks

en: Select Interface Font
et: Liidese kirjatüübi valimine

en: Select Text Color
et: Teksti värvuse valimine

en: Select User
et: Vali kasutaja

en: Select a PEM certificate
et: PEM-vormingus sertifikaadi valimine

en: Select a Resource
et: Vahendi valimine

en: Select a chat for buddy: %s
et: Sõbra jaoks vestluse valimine: %s

en: Select a conference server to query
et: Vali konverentsiserver, kuhu päring esitada

en: Select a file
et: Faili valimine

en: Select a person from your address book below, or add a new person.
et: Vali isik aadressiraamatust või lisa uus.

en: Select a person from your address book to add this buddy to, or create a new person.
et: Vali aadressiraamatus olev kirje, millega seda sõpra siduda või loo uus isik.

en: Select a user directory to search
et: Vali kasutajakataloog, kust otsida

en: Select all accounts that buddies should be auto-added to.
et: Vali kõik kontod, mille sõbrad tuleb automaatselt lisada.

en: Select an XMPP server to query
et: Vali XMPP server pärimiseks

en: Select an action
et: Tegevuse valimine

en: Select color
et: Värvuse valimine

en: Select plugin to install
et: Plugina valimine paigaldamiseks

en: Select the debug filter level.
et: Vali silumisfiltri tase.

en: Selecting this disables graphical emoticons.
et: Selle valimine keelab graafilised tujunäod.

en: Send Button
et: Saatmisnupp

en: Send Email
et: Saada e-kiri

en: Send File
et: Saada fail

en: Send IM...
et: Saada välksõnum...

en: Send Message
et: Sõnumi saatmine

en: Send To
et: Kellele saata

en: Send a _message
et: Saa_detakse sõnum

en: Send a message
et: Saadetakse sõnum

en: Send image file
et: Saada pildifail

en: Sender
et: Saatja

en: Sending
et: Saatmine

en: Sending Handshake
et: Käepigistuse saatmine

en: Sends a _message
et: Saada_b sõnumi

en: Sends a message
et: Saadab sõnumi

en: Sent
et: Saadetud

en: Sent Message Name Color
et: Nime värvus saadetud sõnumites

en: Sent Messages
et: Saadetud sõnumid

en: Sent a message
et: Saatis teate

en: Separate IM and Chat windows
et: Välksõnumid ja jututoad eraldi akendesse

en: Separate IM and Chat windows when placing by number
et: Numbrite järgi asetamise korral eraldatakse välksõnumi- ja jututoaaknaid

en: Serbian
et: Serbia

en: Serious
et: Tõsine

en: Server Information
et: Serveri andmed

en: Server Instructions: %s
et: Serveri juhised: %s

en: Server Overloaded
et: Server on ülekoormatud

en: Server Statistics
et: Serveri statistika

en: Server address
et: Serveri aadress

en: Server closed the connection
et: Server sulges ühenduse

en: Server does not exist
et: Serverit pole olemas

en: Server does not support channel binding
et: Server ei toeta kanaliga sidumist

en: Server does not support service discovery
et: Server ei toeta teenuse avastamist

en: Server does not use any supported authentication method
et: Server ei kasuta ühtegi toetatud autentimismeetodit

en: Server doesn't support blocking
et: Server ei toeta blokkimist

en: Server may require plaintext authentication over an unencrypted stream
et: Server võib nõuda lahtise tekstiga autentimist üle krüptimata andmevoo

en: Server port
et: Serveri port

en: Server requires TLS/SSL, but no TLS/SSL support was found.
et: Teenus vajab TLS/SSL-i tuge, kuid seda ei leitud.

en: Server requires plaintext authentication over an unencrypted stream
et: Server vajab avatekstiautentimist üle krüptimata andmevoo

en: Server thinks authentication is complete, but client does not
et: Server leiab, et autentimine on teostatud, klient on eriarvamusel

en: Service Discovery
et: Teenuste tuvastus

en: Service Unavailable
et: Teenus pole saadaval

en: Service not defined
et: Teenust pole kirjeldatud

en: Service unavailable
et: Teenus pole saadaval

en: Set
et: Määra

en: Set Account Idle Time
et: Määra konto jõudeaeg

en: Set Alias
et: Määra alias

en: Set Autoaccept Setting
et: Automaatnõustumise sätte määramine

en: Set Custom Icon
et: Määra kohandatud ikoon

en: Set Custom Icon...
et: Määra kohandatud ikoon...

en: Set IM Password
et: Välksõnumiparooli seadmine

en: Set Idle Time for All Accounts
et: Määra jõudeaeg kõigile kontodele

en: Set Nickname...
et: Määra hüüdnimi...

en: Set Privacy Options...
et: Määra privaatsusvalikud...

en: Set URGENT for the terminal window.
et: Terminaliaknale määratakse URGENT omadus.

en: Set User Info
et: Määra kasutajateave

en: Set User Info (web)...
et: Kasutajate andmete määramine (veebis)...

en: Set User Info...
et: Määra kasutajateave...

en: Set User Nickname
et: Määra kasutaja hüüdnimi

en: Set _Mood...
et: _Määra meeleolu...

en: Set as buddy icon
et: Määra sõbraikooniks

en: Set privacy for:
et: Privaatsus kontole:

en: Set user limit on channel. Set to zero to reset user limit.
et: Kanalile kasutajate piirangu seadmine. Null tähendab kasutajate piirangu lähtestamist.

en: Set window manager "_URGENT" hint
et: Aknahalduri "_URGENT" vihje

en: Shocked
et: Šokis

en: Shortcut
et: Kiirklahv

en: Shortcut Text
et: Kiirtekst

en: Shortcuts
et: Otseteed

en: Shortcuts for starting Pidgin
et: Otseteed Pidgini käivituseks

en: Show
et: Näita

en: Show All
et: Näita kõiki

en: Show Buddy _List
et: Näita _sõbranimekirja

en: Show Custom Smileys
et: Kohandatud tujunägude näitamine

en: Show IMs and chats in _tabbed windows
et: _Välksõnumeid ja vestlusi näidatakse kaartidega aknas

en: Show Idle Time
et: Jõudeaega näidatakse

en: Show Offline Buddies
et: Ühendamata sõpru näidatakse

en: Show Timestamps
et: Ajatempleid näidatakse

en: Show When Offline
et: Näita ka ühendamata olekus

en: Show _detailed information
et: Näidatakse üksikasjalisi _andmeid

en: Show _formatting on incoming messages
et: Sissetulevatel sõnumitel _näidatakse vormindust

en: Show close b_utton on tabs
et: Sakkidel näidatakse sul_gemisnuppu

en: Show dates in...
et: Kus aegu näidatakse:

en: Show status to:
et: Näita olekut:

en: Show when offline
et: Näita, kui pole võrku ühendatud

en: Shows recently logged conversations in new conversations.
et: Uutes viimase vestluse logi näitamine.

en: Shy
et: Häbelik

en: Si_gns on
et: Lo_gib sisse

en: Sick
et: Haige

en: Signals Test
et: Signaalide testimine

en: Signed off
et: Logis välja

en: Signed on
et: Logis sisse

en: Signs o_ff
et: Logib _välja

en: Signs off
et: Logib välja

en: Signs on
et: Logib sisse

en: Silence threshold:
et: Vaikuse lävi:

en: Simple Plugin
et: Lihtne plugin

en: Simplified Chinese
et: Hiina lihtsustatud

en: Single-use Certificate Verification
et: Ühekordseks kasutamiseks mõeldud sertifikaadi verifitseerimine

en: Size
et: Suurus

en: Sleepy
et: Unine

en: Slovak
et: Slovaki

en: Slovenian
et: Sloveenia

en: Small
et: Väike

en: Smaller versions of the default smileys
et: Väiksem variant vaikimisi tujunägudest

en: Smile!
et: Tujunäod

en: Smiley
et: Tujunägu

en: Smiley Theme:
et: Tujunägude teema:

en: Someone says your name in a chat
et: Keegi ütleb vestluses sinu nime

en: Someone says your username in chat
et: Keegi ütleb jututoas sinu nime

en: Someone speaks in a chat
et: Keegi räägib vestluses

en: Sort
et: Sordi

en: Sound Command
    (%s for filename)
et: Helitegemise käsk:
    (failinime jaoks kasuta %s)

en: Sound Events
et: Helisündmused

en: Sound Method
et: Helitegemise meetod

en: Sound Options
et: Helide valikud

en: Sound Preferences
et: Helide eelistused

en: Sound Selection
et: Heli valimine

en: Sound Theme:
et: Heliteema:

en: Sound c_ommand:
    (%s for filename)
et: Helitegemise _käsk:
    (%s failinime jaoks)

en: Sounds
et: Helid

en: Sounds when conversation has _focus
et: _Heli fokuseeritud vestluse korral

en: Sounds when conversation has focus
et: Heli fookusesse sattumise korral

en: Spanish
et: Hispaania

en: Speakers
et: Kõlarid

en: Specify a hostname
et: Hostinime määramine

en: Speed
et: Kiirus

en: Speed:
et: Kiirus:

en: Spellchecking Support
et: Õigekirjakontrolli tugi

en: Spooky
et: Kummituslik

en: Start Menu
et: Start menüü

en: Started typing
et: Alustas tippimist

en: Starting Services
et: Teenuste käivitamine

en: Starting transfer of %s from %s
et: Faili %s ülekandmise alustamine kasutajalt %s

en: Starts _typing
et: Alustab ti_ppimist

en: Starts typing
et: Alustab tippimist

en: Startup
et: Käivitamine

en: State
et: Olek

en: Statistics Configuration
et: Statistika sätted

en: Status
et: Olek

en: Status / Idle
et: Olek / jõude

en: Status Icon Theme:
et: Olekuikooni teema:

en: Status Icons
et: Olekuikoonid

en: Status Selector
et: Olekuvalija

en: Status Text
et: Olekutekst

en: Status at Startup
et: Olek käivitamisel

en: Status for %s
et: %s olek

en: Status to a_pply at startup:
et: Käivitamisel _rakendatav olek:

en: Status:
et: Olek:

en: Statuses
et: Olekud

en: Stop
et: Seiska

en: Stopped Typing
et: Tippimine lõpetatud

en: Stopped typing
et: Lõpetas tippimise

en: Stops t_yping
et: Lõpetab _tippimise

en: Stops typing
et: Lõpetab tippimise

en: Store notes on particular buddies.
et: Sõprade kohta märkmete salvestamine.

en: Stored Image
et: Salvestatud pilt

en: Stream Error
et: Voo viga

en: Street Address
et: Tänavaaadress

en: Stressed
et: Stressis

en: Strikethrough
et: Läbijoonitud

en: Strong
et: Tugev

en: Subject
et: Teema

en: Subscription
et: Tellimus

en: Substatus
et: Alamolek

en: Support for Spellchecking.  (Internet connection required for installation)
et: Õigekirjakontrolli tugi.  (Paigaldamiseks on vaja internetiühendust)

en: Supported debug options are: plugins version
et: Toetatud silumisvalikud on: plugins version

en: Surprised
et: Imestunud

en: Swedish
et: Rootsi

en: Synchronize List with Server
et: Nimekirja sünkroniseerimine serveriga

en: Syntax Error:  You typed the wrong number of arguments to that command.
et: Süntaksi viga:  Sa sisestasid selle käsule vale arvu argumente.

en: System Log
et: Süsteemne logi

en: System Messages
et: Süsteemsed sõnumid

en: System Shutdown
et: Süsteemi seiskamine

en: System Tray Icon
et: Süsteemisalve ikoon

en: System events will only be logged if the "Log all status changes to system log" preference is enabled.
et: Süsteemseid sündmusi logitakse ainult juhul, kui eelistus "Kõiki olekumuutusi logitakse süsteemsesse logisse" on lubatud.

en: T.M.Thanh and the Gnome-Vi Team
et: T.M.Thanh ja Gnome-Vi meeskond

en: T_CP Port:
et: T_CP-port:

en: Tabs
et: Kaardid

en: Tamil
et: Tamili

en: Tcl Plugin Loader
et: Tcl-pluginate laadija

en: Telephone
et: Telefon

en: Telephone Number
et: Telefoninumber

en: Temporary Authentication Failure
et: Ajutine autoriseerimise tõrge

en: Test
et: Proovi

en: Test plugin IPC support, as a client.
et: IPC toe testplugin (klient).

en: Test plugin IPC support, as a client. This locates the server plugin and calls the commands registered.
et: IPC toe testimise klientplugin. See plugin tuvastab serverplugina ja saadab sellele registreeritud käske.

en: Test plugin IPC support, as a server.
et: IPC toe testplugin (server).

en: Test plugin IPC support, as a server. This registers the IPC commands.
et: IPC toe testimise serverplugin. See plugin registreerib IPC käske.

en: Test to see that all signals are working properly.
et: Test veendumaks, kas kõik signaalid töötavad korrektselt.

en: Test to see that all ui signals are working properly.
et: Kasutajaliidese signaalide korrektse töötamise testid.

en: Tests the ciphers that ship with libpurple.
et: libpurple'ga kaasasolevate šifrite testimine.

en: Tests to see that most things are working.
et: Test veendumaks, kas enamus asju töötavad korrektselt.

en: Text Replacements
et: Tekstiasendused

en: Text replacement
et: Tekstiasendaja

en: Thai
et: Tai

en: Thankful
et: Tänulik

en: That command doesn't work on this protocol.
et: See käsk ei toimi selle protokolliga.

en: That command only works in IMs, not chats.
et: See käsk toimib ainult välksõnumites, vestlustes aga mitte.

en: That command only works in chats, not IMs.
et: See käsk toimib ainult vestlustes, välksõnumites aga mitte.

en: That file already exists
et: See fail on juba olemas

en: The %s buddy is not present in the network
et: Sõber %s pole võrgus

en: The AOL Instant Messenger service is temporarily unavailable.
et: AOL'i välksõnumiserver pole ajutiselt saadaval.

en: The BOSH connection manager terminated your session.
et: BOSH-i ühendusehaldur katkestas sinu ühenduse.

en: The IRC Protocol Plugin that Sucks Less
et: IRC protokolli plugin, mis Imeb Vähem

en: The IRC server received a message it did not understand.
et: IRC server võttis vastu arusaamatu teate.

en: The IRC server's local time is:
et: IRC serveri kohalik aeg on:

en: The Music Messaging Plugin allows a number of users to simultaneously work on a piece of music by editing a common score in real-time.
et: Muusikalise sõnumivahetuse plugin lubab mitmel kasutajal korraga töötada ühe muusikapalaga ja selle noote reaalajas redigeerida.

en: The SIP/SIMPLE Protocol Plugin
et: SIP/SIMPLE protokolli plugin

en: The account has disconnected and you are no longer in this chat. You will be automatically rejoined in the chat when the account reconnects.
et: Konto ühendus on katkenud ja sa pole enam selle vestluse osaline. Konto taasühendamisel ühendatakse sina ka automaatselt selle vestlusega.

en: The account's protocol cannot be changed while it is connected to the server.
et: Konto protokolli pole võimalik muuta ajal, mil konto on serveriga ühenduses.

en: The account's username cannot be changed while it is connected to the server.
et: Konto kasutajanime pole võimalik muuta ajal, mil konto on serveriga ühenduses.

en: The browser command "%s" is invalid.
et: Sirvija käsk "%s" on vigane.

en: The call has been terminated.
et: Kõne on tühistatud.

en: The certificate chain presented is invalid.
et: Esitatud sertifikaadiahel on vigane.

en: The certificate claims to be from "%s" instead. This could mean that you are not connecting to the service you believe you are.
et: Sertifikaadi andmetes on päritolu kohta märgitud "%s". See võib tähendada, et sa ei ühendu selle teenusega, millega sa usud end ühenduvat.

en: The certificate for %s could not be validated.
et: "%s" sertifikaati pole võimalik valideerida.

en: The certificate has been revoked.
et: Sertifikaat on tagasi lükatud.

en: The certificate has expired and should not be considered valid.  Check that your computer's date and time are accurate.
et: Sertifikaat on aegunud ja seda loetakse  kui vigast.  Kontrolli, kas sinu arvuti aeg ja kuupäev on õige.

en: The certificate is not trusted because no certificate that can verify it is currently trusted.
et: Seda sertifikaati ei usaldata sest ühtegi sertifikaati ei leitud, mis saaks selle usaldust kinnitada.

en: The certificate is not valid yet.  Check that your computer's date and time are accurate.
et: Sertifikaat ei kehti veel.  Kontrolli, kas arvuti kuupäev ja kellaaeg on õiged.

en: The certificate is self-signed and cannot be automatically checked.
et: Sertifikaat on ise signeeritud ja seda pole võimalik automaatselt kontrollida.

en: The certificate presented is not issued to this domain.
et: Esitatud sertifikaat ei kuulu sellele domeenile.

en: The client version you are using is too old. Please upgrade at %s
et: Sinu poolt kasutatava kliendi versioon on liiga vana. Palun hangi uuem versioon aadressilt %s

en: The command used to handle "aim" URLs, if enabled.
et: "aim" URL-ide käsitlemise käsk (kui on lubatud).

en: The command used to handle "gg" URLs, if enabled.
et: "gg" URL-ide käsitlemise käsk (kui on lubatud).

en: The command used to handle "icq" URLs, if enabled.
et: "icq" URL-ide käsitlemise käsk (kui on lubatud).

en: The command used to handle "irc" URLs, if enabled.
et: "irc" URL-ide käsitlemise käsk (kui on lubatud).

en: The command used to handle "sip" URLs, if enabled.
et: "sip" URL-ide käsitlemise käsk (kui on lubatud).

en: The command used to handle "xmpp" URLs, if enabled.
et: "xmpp" URL-ide käsitlemise käsk (kui on lubatud).

en: The default Pidgin buddy list theme
et: Pidgini sõbranimekirja vaikimisi teema

en: The default Pidgin sound theme
et: Pidgini vaikimisi heliteema

en: The default Pidgin status icon theme
et: Pidgini olekuikooni vaikimisi teema

en: The email address for %s is %s
et: Kasutaja %s e-posti aadress on %s

en: The evolution executable was not found in the PATH.
et: Evolutioni programmi pole võimalik PATH radadel leida.

en: The file was saved as %s.
et: Fail salvestati nimega %s.

en: The following are the results of your search
et: Järgneb sinu otsingu tulemus

en: The following error has occurred loading %s: %s
et: %s laadimisel tekkis järgnev viga: %s

en: The following error has occurred:
et: Leidis aset järgmine viga:

en: The following plugins will be unloaded.
et: Järgnevad pluginad laaditakse mälust välja.

en: The font to use for the typing notification
et: Tippimismärguande kuvamiseks kasutatav kirjatüüp

en: The handler for "aim" URLs
et: "aim" URL-ide käsitleja

en: The handler for "gg" URLs
et: "gg" URL-ide käsitleja

en: The handler for "icq" URLs
et: "icq" URL-ide käsitleja

en: The handler for "irc" URLs
et: "irc" URL-ide käsitleja

en: The handler for "sip" URLs
et: "sip" URL-ide käsitleja

en: The handler for "xmpp" URLs
et: "xmpp" URL-ide käsitleja

en: The installer is already running.
et: Paigaldusprogramm juba töötab.

en: The message is too large.
et: Sõnum on liiga suur.

en: The new formatting is invalid.
et: Uus vormindus on vigane.

en: The nickname "%s" is already being used.
et: Hüüdnimi "%s" on juba kasutusel.

en: The remote user has closed the connection.
et: Kaugkasutaja sulges ühenduse.

en: The remote user has declined your request.
et: Kaugkasutaja keeldus sinu päringust.

en: The remote user is not present in the network any more
et: Kaugkasutaja pole enam võrgus

en: The required fields are underlined.
et: Nõutavad väljad on alla joonitud.

en: The required plugin %s was not found. Please install this plugin and try again.
et: Vajalikku pluginat %s ei leitud. Palun paigalda see plugin ja proovi uuesti.

en: The required plugin %s was unable to load.
et: Vajalikku pluginat %s pole võimalik laadida.

en: The selected account is not online.
et: Valitud konto pole hetkel võrgus.

en: The selected file is not a valid plugin.
et: Valitud fail pole korrektne plugin.

en: The server could not access the directory
et: Serveril pole kataloogile ligipääsu

en: The server does support channel binding, but did not appear to advertise it.  This indicates a likely MITM attack
et: Tundub, et see server toetab kanalite sidumist, aga ei teavita seda võimalust. See võib olla "vahemehe" tüüpi rünnaku tunnus

en: The server is unavailable; try again later
et: Server pole saadavalm, proovi hiljem uuesti

en: The server returned an empty response
et: Server tagastas tühja vastuse

en: The specified word already exists in the correction list.
et: Määratud sõna on juba paranduste nimekirjas olemas.

en: The text-shortcut for the smiley
et: Tujunäo jaoks kasutatav kiirklahv

en: The topic for %s is: %s
et: Kanali %s teema on: %s

en: The topic is: %s
et: Teema on: %s

en: The uninstaller could not find registry entries for Pidgin.$\rIt is likely that another user installed this application.
et: Eemaldamisprogrammil pole võimalik Pidgini registrivõtmed leida.$\rPaistab sedamoodi, et selle rakenduse on paigaldanud mõni teine kasutaja.

en: The user %s has given you permission to add him or her to your buddy list.  Do you want to add this user?
et: Kasutaja %s andis sulle loa enese lisamiseks sinu sõbranimekirja. Kas sa soovid seda kasutajat lisada?

en: The user has blocked you
et: Sa oled kasutaja poolt blokitud

en: The user is either offline or you are blocked
et: Kasutaja pole võrgus või oled sa blokitud

en: Theme Selections
et: Teemavalikud

en: Theme failed to copy.
et: Tõrge teema kopeerimisel.

en: Theme failed to load.
et: Tõrge teema laadimisel.

en: Theme failed to unpack.
et: Tõrge teema lahtipakkimisel.

en: Themes
et: Teemad

en: There are no protocol plugins installed.
et: Ühtegi protokollipluginat pole paigaldatud.

en: There are no users matching your search criteria.
et: Sellele otsingukriteeriumile vastavaid kasutajaid ei leitud.

en: There is no MOTD associated with this connection.
et: Selle ühendusega pole päevasõnumit seotud

en: There is no Message of the Day associated with this connection
et: Sellele ühendusele pole seonduvat päevasõnumit

en: There is no application configured to open this type of file.
et: Selle faili avamiseks pole seadistustes rakendust määratud.

en: There was a conflict in running the command:
et: Käsu käivitamisel tekkis vastuolu:

en: Thirsty
et: Janune

en: This chat name is already in use
et: Selline vestluse nimi on juba kasutusel

en: This conference has been closed. No more messages can be sent.
et: See konverents on suletud. Rohkem sõnumeid pole võimalik saata.

en: This evaluation version does not allow more than ten users to log in at one time
et: See prooviversioon ei luba rohkem kui kümnel kasutajal samaaegselt sisse logida

en: This information is visible to all contacts on your contact list, so choose something appropriate.
et: See teave on nähtav kõigile sinu kontaktide nimekirjas olijatele, sestap määra teemakohased andmed.

en: This is a really cool plugin that does a lot of stuff:
    - It tells you who wrote the program when you log in
    - It reverses all incoming text
    - It sends a message to people on your list immediately when they sign on
et: See on tõeliselt lahe plugin, mis teeb mitut asja:
    - Ta ütleb sulle kes kirjutas selle programmi kui sa sisse logid
    - Ta pöörab ümber kogu sissetuleva teksti
    - Ta saadab saadab su sõpradele kohte teate, kui sa sisse logid

en: This is how your outgoing message text will appear when you use protocols that support formatting.
et: Nii paistab sinu väljuv sõnum juhul, kui sa kasutad vormindamist toetavat protokolli.

en: This plugin allows the user to customize conversation and logging message timestamp formats.
et: Selle plugina abil saab kasutaja kohandada vestluse käigus edastatud sõnumite ajatemplite vorminguid.

en: This plugin cannot be loaded because it was not built with X11 support.
et: Seda pluginat pole võimalik laadida, kuna pluginal pole X11 tuge.

en: This plugin has not defined an ID.
et: See plugin pole ID-d defineerinud.

en: This plugin hides join/part messages in large rooms, except for those users actively taking part in a conversation.
et: See plugin peidab kasutajate ühinemiste ja osalemiste teated suurtes jututubades, välja arvatud kasutajate kohta, kes vestlusest aktiivselt osa võtavad.

en: This plugin is useful for debugging XMPP servers or clients.
et: See plugin on kasulik XMPP-serverite või klientide silumisel.

en: This protocol does not support chat rooms.
et: See protokoll ei toeta jututubasid

en: This protocol does not support fetching the public alias.
et: See protokoll ei toeta avaliku aliase vastuvõtmist.

en: This protocol does not support setting a public alias.
et: See protokoll ei toeta avaliku aliase määramist.

en: This room is not capable of being configured
et: See tuba pole seadistamisvõimeline

en: This theme has no available smileys.
et: Selles teemas pole tujunägusid

en: Thread creation failure: %s
et: Viga lõime loomisel: %s

en: Threshold:
et: Lävi:

en: Time Elapsed:
et: Aega kulunud:

en: Time Remaining:
et: Aega jäänud:

en: Time Response
et: Ajavastus

en: Timestamp
et: Ajatempel

en: Timestamp Format Options
et: Ajatempli vormingu valikud

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Timezone (UTC)
et: Ajavöönd (UTC)

en: TinyURL for above: %s
et: TinyURL kõrvaloleva jaoks: %s

en: TinyURL plugin
et: TinyURL'i plugin

en: Tired
et: Väsinud

en: Title
et: Pealkiri

en: Title already in use.  You must choose a unique title.
et: Pealkiri on juba kasutusel. Sa pead valima unikaalse pealkirja.

en: To
et: Kellele

en: To add the buddy you must import his/her public key. Press Import to import a public key.
et: Sõbra lisamiseks pead sa importima tema avaliku võtme. Avaliku võtme importimiseks vajuta nuppu "Impordi".

en: Toaster plugin
et: Röstriplugin

en: Toggle Tag
et: Muuta märget

en: Top
et: Üleval

en: Topic
et: Teema

en: Topic for %s set by %s at %s on %s
et: Teema kanalile %s on seatud %s poolt %s %s

en: Topic too long
et: Teema on liiga pikk

en: Topic:
et: Teema:

en: Total Buddies
et: Sõpru kokku

en: Total log size:
et: Logide kogumaht:

en: Traditional Chinese
et: Hiina traditsiooniline

en: Transfer of file %s complete
et: Fail %s täielikult üle kantud

en: Transfer of file <A HREF="file://%s">%s</A> complete
et: Fail <A HREF="file://%s">%s</A> on üle kantud

en: Transparency
et: Läbipaistvus

en: Trillian Encryption
et: Trillian krüptimine

en: True if the command specified in the "command" key should handle "aim" URLs.
et: Kui märgitud, siis peaks "command" võtmes määratud käsk käsitlema "aim" URL-e.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "gg" URLs.
et: Kui märgitud, siis peaks "command" võtmes määratud käsk käsitlema "gg" URL-e.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "icq" URLs.
et: Kui märgitud, siis peaks "command" võtmes määratud käsk käsitlema "icq" URL-e.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "irc" URLs.
et: Kui märgitud, siis peaks "command" võtmes määratud käsk käsitlema "irc" URL-e.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "sip" URLs.
et: Kui märgitud, siis peaks "command" võtmes määratud käsk käsitlema "sip" URL-e.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "xmpp" URLs.
et: Kui märgitud, siis peaks "command" võtmes määratud käsk käsitlema "xmpp" URL-e.

en: True if the command used to handle this type of URL should be run in a terminal.
et: Kui märgitud, siis seda liiki URL-ide jaoks kasutatav käsk käivitatakse terminalis.

en: Tune Album
et: Loo album

en: Tune Artist
et: Loo esitaja

en: Tune Comment
et: Loo kommentaar

en: Tune Genre
et: Loo žanr

en: Tune Time
et: Loo kestus

en: Tune Title
et: Loo pealkiri

en: Tune Track
et: Loo rada

en: Tune URL
et: Loo URL

en: Tune Year
et: Loo aasta

en: Turkish
et: Türgi

en: Type
et: Liik

en: Type a user to block.
et: Sisesta kasutaja, keda blokkida.

en: Type a user you permit to contact you.
et: Sisesta kasutaja, kellel sa lubad endaga ühendust võtta

en: Type the email address of the buddy you are searching for.
et: Sisesta otsitava sõbra e-posti aadress.

en: Type the host name this certificate is for.
et: Sisesta hostinimi, mille kohta see sertifikaat mõeldud on.

en: Typing
et: Tippimine

en: Typing Notification Color
et: Tippimismärguande värvus

en: Typing notification color
et: Tippimismärguande värvus

en: Typing notification font
et: Tippimismärguande kirjatüüp

en: URI Handlers
et: URI käsitlejad

en: Ubuntu Georgian Translators
et: Ubuntu Gruusia tõlkijad

en: Ukranian
et: Ukraina

en: Un-Ignore
et: Ära eira

en: Un_block
et: Eemalda _blokeering

en: Unable to add %s to your buddy list (%s).
et: Kasutajat %s pole võimalik sinu sõbranimekirja lisada (%s).

en: Unable to add %s to your buddy list. Error creating folder in server side list (%s).
et: Kasutajat %s pole võimalik sinu sõbranimekirja lisada. Serveripoolses nimekirjas tekkis kausta loomisel viga (%s).

en: Unable to add group
et: Gruppi pole võimalik lisada

en: Unable to add group: group exists
et: Gruppi pole võimalik lisada: grupp on juba olemas

en: Unable to add group: group not found
et: Gruppi pole võimalik lisada: gruppi ei leitud

en: Unable to add user
et: Kasutajat pole võimalik lisada

en: Unable to add user to privacy list (%s).
et: Kasutajat pole võimalik privaatsusnimekirja lisada (%s).

en: Unable to add user: user not found
et: Kasutajat pole võimalik lisada: kasutajat ei leitud

en: Unable to ban user %s
et: Kasutajat %s pole võimalik tõrjuda

en: Unable to buzz, because %s does not support it or does not wish to receive buzzes now.
et: Ei saa sumistada, kuna %s klienditarkvara ei toeta seda või ei soovi ta ise suminat kuulata.

en: Unable to buzz, because %s might be offline.
et: Ei saa sumistada, kuna %s ei paista sisse logituna.

en: Unable to buzz, because there is nothing known about %s.
et: Ei saa sumistada, kuna %s kohta pole midagi teada.

en: Unable to change server side privacy settings (%s).
et: Serveripoolseid privaatsussätteid pole võimalik muuta (%s).

en: Unable to configure
et: Seadistada pole võimalik

en: Unable to connect
et: Ühendumine pole võimalik

en: Unable to connect to %s: %s
et: Hostiga %s pole võimalik ühenduda: %s

en: Unable to connect to BOS server: %s
et: BOS-serveriga pole võimalik ühenduda: %s

en: Unable to connect to authentication server: %s
et: Autentimisserveriga pole võimalik ühenduda: %s

en: Unable to connect: %s
et: Ei suudetud ühendada: %s

en: Unable to create SILC key pair
et: SILC-võtmepaari pole võimalik luua

en: Unable to create conference (%s).
et: Konverentsi pole võimalik luua (%s).

en: Unable to create listen socket
et: Kuulatavat soklit pole võimalik luua

en: Unable to create new resolver process
et: Uut lahendajaprotsessi pole võimalik luua

en: Unable to create socket: %s
et: Soklit pole võimalik luua: %s

en: Unable to detect ActiveTCL installation. If you wish to use TCL plugins, install ActiveTCL from http://www.activestate.com
et: ActiveTCL'i paigaldust pole võimalik tuvastada. Kui sa soovid TCL-pluginaid kasutada, siis pead sa paigaldama ActiveTCL'i aadressilt http://www.activestate.com

en: Unable to display the search results.
et: Otsingutulemusi pole võimalik kuvada.

en: Unable to establish SSL connection
et: SSL-ühendust pole võimalik luua

en: Unable to establish a connection with the server
et: Serveriga pole võimalik ühendust luua

en: Unable to establish a connection with the server: %s
et: Serveriga pole võimalik ühendust luua: %s

en: Unable to establish connection with the local mDNS server.  Is it running?
et: Kohaliku mDNS-serveriga pole võimalik ühendust saada.  Kas see üldse töötab?

en: Unable to initialize SILC protocol
et: SILC-protokolli pole võimalik lähtestada

en: Unable to initialize connection
et: Ühendust pole võimalik lähtestada

en: Unable to invite user (%s).
et: Kasutajat pole võimalik kutsuda (%s).

en: Unable to kick user %s
et: Kasutajat pole võimalik välja lüüa: %s

en: Unable to listen for incoming IM connections
et: Ei suuda sisenevaid IM ühendusi kuulata

en: Unable to load SILC key pair
et: SILC-i võtmepaari pole võimalik laadida

en: Unable to load the plugin
et: Pluginat pole võimalik laadida

en: Unable to load your plugin.
et: Sinu pluginat pole võimalik laadida.

en: Unable to move user %s to folder %s in the server side list. Error while creating folder (%s).
et: Kasutajat %s pole võimalik serveripoolses nimekirjas kausta %s tõsta. Viga kausta loomisel (%s).

en: Unable to open URL
et: URL-i pole võimalik avada

en: Unable to open a listening port.
et: Kuulatavat porti pole võimalik avada.

en: Unable to open file.
et: Faili pole võimalik avada.

en: Unable to parse response from HTTP proxy: %s
et: HTTP-proksilt saabunud vastust pole võimalik analüüsida: %s

en: Unable to ping user %s
et: Kasutajat %s pole võimalik pingida

en: Unable to read from network
et: Võrgust pole võimalik lugeda

en: Unable to read from socket
et: Soklist pole võimalik lugeda

en: Unable to remove %s from privacy list (%s).
et: Kasutajat %s pole võimalik privaatsusnimekirjast eemaldada (%s).

en: Unable to resolve hostname
et: Hosti nime pole võimalik lahendada

en: Unable to resolve hostname: %s
et: ei suuda lahendada hostinime %s

en: Unable to save icon file to disk.
et: Ikoonifaili pole võimalik kettale salvestada.

en: Unable to save new account
et: Uut kontot pole võimalik salvestada

en: Unable to send email
et: E-kirja pole võimalik saata

en: Unable to send file to %s, invalid JID
et: Kasutajale %s pole võimalik faili saata, JID on vigane.

en: Unable to send file to %s, user does not support file transfers
et: Kasutajale %s pole võimalik faili saata, kuna kasutaja ei toeta failiülekandeid

en: Unable to send file to %s, user is not online
et: Kasutajale %s pole võimalik faili saata, kasutaja pole võrku ühendatud

en: Unable to send message (%s).
et: Sõnumit pole võimalik saata (%s).

en: Unable to send message to %s.
et: Kasutajale %s pole võimalik sõnumit saata.

en: Unable to send message to %s:
et: Kasutajale %s pole võimalik sõnumit saata:

en: Unable to send message.
et: Sõnumit pole võimalik saata.

en: Unable to send message. Could not create the conference (%s).
et: Sõnumit pole võimalik saata. Konverentsi pole võimalik luua (%s).

en: Unable to send message. Could not get details for user (%s).
et: Sõnumit pole võimalik saata. Kasutaja kohta pole võimalik üksikasju hankida (%s).

en: Unable to send message:
et: Sõnumit pole võimalik saata:

en: Unable to send message: %s
et: Sõnumit pole võimalik saata: %s

en: Unable to send message: %s (%s)
et: Sõnumit pole võimalik saata: %s (%s)

en: Unable to send message: The message is too large.
et: Sõnumit pole võimalik saata: Sõnum on liiga suur.

en: Unable to send request to resolver process
et: Lahendajaprotsessile pole võimalik päringut saata

en: Unable to send the message, the conversation couldn't be started.
et: Sõnumit pole võimalik saata ja seetõttu pole võimalik ka vestlust algatada.

en: Unable to set AIM profile.
et: AIM-i profiili pole võimalik seada.

en: Unable to set role "%s" for user: %s
et: Kasutajale pole võimalik rolli "%s" määrata: %s

en: Unable to uninstall the currently installed version of Pidgin. The new version will be installed without removing the currently installed version.
et: Käesolevat Pidgini versiooni ei õnnestu eemaldada. Uus versioon paigaldatakse hetkel paigaldatud versiooni eemaldamiseta.

en: Unable to validate certificate
et: Sertifikaati pole võimalik valideerida

en: Unable to write to network
et: Võrku kirjutamine pole võimalik

en: Unblock
et: Võta blokeering maha

en: Undefined
et: Määramata

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Unexpected Request
et: Ootamatu päring

en: Unexpected response from the server.  This may indicate a possible MITM attack
et: Serverilt saadi ootamatu vastus. See võib olla "vahemehe" tüüpi rünnaku tunnus

en: Unit
et: Üksus

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown (0x%04x)<br>
et: Tundmatu (0x%04x)<br>

en: Unknown Error
et: Tundmatu viga

en: Unknown SSL error
et: Tundmatu SSL-viga

en: Unknown command
et: Tundmatu käsk

en: Unknown command.
et: Tundmatu käsk.

en: Unknown command: %s
et: Tundmatu käsk: %s

en: Unknown command: %s, (may be a client bug)
et: Tundmatu käsk: %s, (võibolla kliendi viga)

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: Unknown error: 0x%X
et: Tundmatu viga: 0x%X

en: Unknown message
et: Tundmatu sõnum

en: Unknown message '%s'
et: Tundmatu sõnum '%s'

en: Unknown pounce event. Please report this!
et: Tundmatu teavitussündmus. Palun anna sellest teada!

en: Unknown reason
et: Tundmatu põhjus

en: Unknown role: "%s"
et: Tundmatu roll: "%s"

en: Unknown.
et: Tundmatu.

en: Unknown.... Please report this!
et: Tundmatu.... Palun raporteeri sellest!

en: Unload Plugins
et: Pluginate väljalaadimine

en: Unread Messages
et: Lugemata sõnumid

en: Unregister
et: Tühista registreering

en: Unregistration Error
et: Viga registreeringu tühistamisel

en: Unregistration Failed
et: Tõrge registreeringu tühistamisel

en: Unregistration Successful
et: Registreerimine edukalt tühistatud

en: Unset
et: Määramata

en: Unset Account Idle Time
et: Nulli konto jõudeaeg

en: Unset Idle Time for All Idled Accounts
et: Nulli kõikide jõudeolevate kontode jõudeaeg

en: Unsubscribe
et: Lõpeta tellimus

en: Unsupported Encoding
et: Toetamata kooditabel

en: Unsupported Extension
et: Toetamata laiendus

en: Unsupported Version
et: Toetamata versioon

en: Unsupported channel binding method
et: Vigane kanaliga sidumise meetod

en: Unsupported public key type
et: Toetamata avaliku võtme liik

en: Unsupported version of BOSH protocol
et: Toetamata BOSH-protokolli versioon

en: Usage: %s [OPTION]...
et: Kasutamine: %s [VÕTI]...

en: Use
et: Kasuta

en: Use "/help &lt;command&gt;" for help on a specific command.
    The following commands are available in this context:
et: Kasuta "/help &lt;käsk&gt;" selle käsu abiteabe saamiseks.
    Sellest kontekstis on saadaval järgnevad käsud:

en: Use Environmental Settings
et: Kasutatakse keskkonnast tulenevaid sätteid

en: Use GNOME Proxy Settings
et: Kasutatakse GNOME proksisätteid

en: Use Global Proxy Settings
et: Kasutatakse üldisi proksisätteid

en: Use SSL
et: Kasutatakse SSL-i

en: Use UDP
et: Kasutatakse UDP protokolli

en: Use _automatically detected IP address: %s
et: Kasutatakse automaatselt tuvastatud _IP-aadressi: %s

en: Use _silence suppression
et: Vaikuse edastamise väljalülitamine

en: Use a _different status for some accounts
et: Teistsu_guse oleku kasutamine mõne konto jaoks

en: Use encryption if available
et: Võimalusel kasutatakse krüptimist

en: Use font from _theme
et: Kasutatakse _teemast võetud kirjatüüpi

en: Use name heuristics
et: Kasutatakse nimede heuristikat

en: Use old-style SSL
et: Vanamoodsa SSL-i kasutamine

en: Use proxy
et: Kasutatakse proksit

en: Use remote _DNS with SOCKS4 proxies
et: Koos _SOCKS4-proksiga kasutatakse kaugDNS-i

en: Use smooth-scrolling
et: Kasutatakse pehmet kerimist

en: Use status from last _exit at startup
et: Kä_ivitamisel kasutatakse viimast olekut

en: Use system default
et: Kasutatakse süsteemi vaikeväärtust

en: Use this buddy _icon for this account:
et: Selle konto jaoks kasutatakse kohandatud sõbra_ikooni:

en: Use_rname:
et: _Kasutajanimi:

en: User
et: Kasutaja

en: User %s is not present in the network
et: Kasutaja %s pole võrgus

en: User <I>%s</I> is not present in the network
et: Kasutaja <I>%s</i> pole võrgus

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: User Information
et: Kasutaja andmed

en: User Limit
et: Kasutajate piirang

en: User Name
et: Kasutajanimi

en: User Name: 	%s
et: Kasutajanimi: 	%s

en: User Online Status Attributes
et: Kasutaja ühendatud oleku rekvisiidid

en: User Options
et: Kasutaja valikud

en: User Search
et: Kasutajaotsing

en: User Search...
et: Kasutajaotsing...

en: User _details
et: _Kasutaja üksikasjad

en: User information not available: %s
et: Kasutajateave pole saadaval: %s

en: User is not logged in
et: Kasutaja pole sisse logitud

en: User is offline
et: Kasutaja pole ühendatud

en: User is offline.
et: Kasutaja pole ühendatud.

en: User is typing...
et: Kasutaja tipib...

en: User not found
et: Kasutajat ei leitud

en: User temporarily unavailable
et: Kasutaja pole ajutiselt saadaval

en: User_name:
et: Kasutajanimi:

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Username does not exist
et: Kasutajanime pole olemas

en: Username of an account must be non-empty.
et: Konto kasutajanimi ei tohi tühi olla.

en: Username sent
et: Kasutajanimi saadetud

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Users
et: Kasutajad

en: Users on %s: %s
et: Kanali %s kasutajad: %s

en: V_olume:
et: _Valjus:

en: Valencian-Catalan
et: Valentsia kataloonia

en: Variable Transparency for the buddy list and conversations.
et: Muutuv läbipaistvus sõbranimekirjale ja vestlustele.

en: Verify Public Key
et: Avaliku võtme verifitseerimine

en: Verifying server public key
et: Serveri avaliku võtme verifitseerimine

en: Version: 	%s
et: Versioon: 	%s

en: Video Camera
et: Videokaamera

en: Video Chat
et: Videovestlus

en: Video Conferencing
et: Videokonverents

en: Video conferencing
et: Videokonverentsid

en: Vietnamese
et: Vietnami

en: View All Logs
et: Kõikide logide vaatamine

en: View Issuer Certificate
et: Vaata väljaandja sertifikaati

en: View Log
et: Logi vaatamine

en: View Log...
et: Vaata logi...

en: View MOTD
et: Vaata päevasõnumit

en: View Message of the Day
et: Vaata päevasõnumit

en: View User Log
et: Kasutaja logi vaatamine

en: View _Log
et: Vaata _logi

en: View web profile
et: Vaata veebiprofiili

en: Visit the Pidgin Web Page
et: Külasta Pidgini kodulehekülge

en: Visited Hyperlink Color
et: Külastatud hüperviida värvus

en: Voice
et: Hääl

en: Voice/Video Settings
et: Heli/Video seadistused

en: Volume(0-100):
et: Valjus(0-100):

en: Volume:
et: Valjus:

en: Waiting for network connection
et: Võrguühenduse järel ootamine

en: Waiting for response...
et: Vastuse ootamine...

en: Waiting for transfer to begin
et: Oodatakse ülekande algust

en: Wake Me Up
et: Ärata mind üles!

en: Warning
et: Hoiatused

en: Warning Level
et: Hoiatuste tase

en: Warning dialog
et: Hoiatusdialoog

en: Warning level too high (receiver)
et: Hoiatuste tase on liiga kõrge (vastuvõtja)

en: Warning level too high (sender)
et: Hoiatuste tase on liiga kõrge (saatja)

en: Weak
et: Nõrkend

en: Web Page
et: Veebileht

en: Welcome back!
et: Tere tulemast tagasi!

en: Went away
et: Läks eemale

en: What kind of dialog is this?
et: Mis sorti dialoog see on?

en: When a file-transfer request arrives from %s
et: Kui %s saadab failiülekande päringu, siis

en: When a file-transfer request arrives from a user who is
    *not* on your buddy list:
et: Kui failiülekande päring saabub kasutajale, kes *pole*
    sinu sõbranimekirjas:

en: When a new conversation is opened this plugin will insert the last conversation into the current conversation.
et: Vestluse avamisel lisab see plugin avatava vestluse aknasse viimase vestluse logi.

en: When away
et: Kui olen eemal

en: When both away and idle
et: Kui olen eemal ja jõude

en: When the gnt clipboard contents change, the contents are made available to X, if possible.
et: Kui võimalik, siis gnt lõikelaua muutuste korral tehakse muutused saadavaks ka X-i jaoks.

en: When viewing logs, this plugin will include logs from other IM clients. Currently, this includes Adium, MSN Messenger, aMSN, and Trillian.
    
    WARNING: This plugin is still alpha code and may crash frequently.  Use it at your own risk!
et: Logide vaatamisel kaasab see plugin ka teiste välksõnumiklientide logid. Hetkel kuuluvad nende klientide hulka Adium, MSN Messenger, aMSN ja Trillian.
    
    HOIATUS: See plugin kasutab alfastaadiumis koodi ja võib seetõttu sagedasti krahhida. Kasuta omal vastutusel!

en: Whether the specified command should handle "aim" URLs
et: Kas määratud käsk peaks käsitlema "aim" URL-e või mitte

en: Whether the specified command should handle "gg" URLs
et: Kas määratud käsk peaks käsitlema "gg" URL-e või mitte

en: Whether the specified command should handle "icq" URLs
et: Kas määratud käsk peaks käsitlema "icq" URL-e või mitte

en: Whether the specified command should handle "irc" URLs
et: Kas määratud käsk peaks käsitlema "irc" URL-e või mitte

en: Whether the specified command should handle "sip" URLs
et: Kas määratud käsk peaks käsitlema "sip" URL-e või mitte

en: Whether the specified command should handle "xmpp" URLs
et: Kas määratud käsk peaks käsitlema "xmpp" URL-e või mitte

en: Whiteboard
et: Tahvel

en: Whole words only
et: Ainult terved sõnad

en: Windows Pidgin Options
et: Windowsi Pidgini valikud

en: Work Address
et: Tööaadress

en: Work Information
et: Töökoha andmed

en: Working
et: Töötab

en: Worried
et: Mures

en: Would you like to join the conversation?
et: Kas sa soovid vestlusega ühineda?

en: Would you like to overwrite it?
et: Kas sa soovid seda üle kirjutada?

en: Would you like to set it as the buddy icon for this user?
et: Kas sa soovid seda pilti määrata selle kasutaja sõbraikooniks?

en: Write settings to %s%sgtkrc-2.0
et: Kirjuta sätted %s%sgtkrc-2.0 faili

en: X display to use
et: kasutatav X-kuva

en: X.509 Certificates
et: X.509 sertifikaadid

en: X.509 certificate export failed
et: Tõrge X.509 sertifikaadi eksportimisel

en: X.509 certificate import failed
et: Tõrge X.509 sertifikaadi importimisel

en: XML Not Well Formed
et: XML pole korrektselt vormindatud

en: XML Parse error
et: XML'i parsimise viga

en: XMPP Account
et: XMPP konto

en: XMPP Console
et: XMPP konsool

en: XMPP Message Error
et: XMPP sõnumi viga

en: XMPP Protocol Plugin
et: XMPP protokolli plugin

en: XMPP Service Discovery
et: XMPP-teenuste leidmine

en: XMPP Version Mismatch
et: XMPP versioonid ei klapi

en: XMPP stream header missing
et: XMPP voo päis on puudu

en: Year of birth
et: Sünniaasta

en: Yes
et: Jah

en: You _send:
et: Tekst saadetakse _kui:

en: You _type:
et: Sina _tipid:

en: You are about to merge the group called %s into the group called %s. Do you want to continue?
et: Paistab, et sa proovid ühendada gruppi %s grupiga %s. Kas soovid jätkata?

en: You are about to remove %s from your buddy list.  Do you want to continue?
et: Sa oled eemaldamas kasutajat %s oma sõbranimekirjast. Kas sa soovid seda teha?

en: You are about to remove the chat %s from your buddy list.  Do you want to continue?
et: Sa oled eemaldamas jututuba %s oma sõbranimekirjast.  Kas sa soovid seda teha?

en: You are about to remove the group %s and all its members from your buddy list.  Do you want to continue?
et: Sa oled eemaldamas gruppi %s ja kõiki selle liikmeid oma sõbranimekirjast. Kas sa soovid seda teha?

en: You are awaiting authorization from the following buddies
et: Sa ootad järgnevate sõprade autoriseerimist

en: You are banned from %s.
et: Sa oled kanalilt %s tõrjutud.

en: You are channel founder on <I>%s</I>
et: Sa oled kanali <I>%s</I> looja

en: You are creating a new room.  Would you like to configure it, or accept the default settings?
et: Sa lood uut tuba. Kas sa soovid sellele seadistusi määrata või nõustud vaikimisi seadistustega?

en: You are currently disconnected. Messages will not be received unless you are logged in.
et: Sa pole hetkel ühendatud. Enne sisselogimist pole võimalik sõnumeid vastu võtta.

en: You are not connected.
et: Sa oled ühendamata.

en: You are not currently signed on with an account that can add that buddy.
et: Sa pole hetkel ühegi sellise konto alt sisse logitud, millele seda sõpra lisada saaks.

en: You are not currently signed on with any protocols that have the ability to chat.
et: Sa pole hetkel ühegi protokolli kaudu sisse logitud ja seega pole sul võimalik vestelda.

en: You are now known as %s
et: Sa oled nüüd nimega %s

en: You are using %s, but this plugin requires %s.
et: Sul on kasutusel %s kuid selle plugina jaoks on vajalik %s.

en: You can (un)load plugins from the following list.
et: Selle nimekirja abil saab pluginaid aktiveerida ja deaktiveerida

en: You can edit more information from the context menu later.
et: Ülejäänud andmeid on sul võimalik hiljem kontekstimenüüst muuta.

en: You can edit/delete the pounce from the `Buddy Pounces' dialog
et: Seda märguannet on võimalik muuta või kustutada `Sõbramärguannete' dialoogi abil

en: You can enable/disable accounts from the following list.
et: Selles nimekirjas on võimalik kontosid lubada ja keelata.

en: You can insert this image into this message, or use it as the buddy icon for this user
et: Sul on võimalik see pilt sõnumisse lisada või määrata selle sõbra ikooniks.

en: You can send this image as a file transfer, or use it as the buddy icon for this user.
et: Sul on võimalik saata see pilt failiülekandega või määrata selle sõbra ikooniks.

en: You can upgrade to %s %s today.
et: Võid täna uuendada %s %s peale.

en: You cancelled the transfer of %s
et: Sa tühistasid %s ülekandmise

en: You cannot add the same person twice to a conversation
et: Samasse vestlusesse pole võimalik ühte isikut kaks korda lisada

en: You closed the connection.
et: Sa sulgesid ühenduse.

en: You do not have any accounts.
et: Sul pole ühtegi kontot.

en: You do not have permission to uninstall this application.
et: Sul pole õigust seda rakendust eemaldada.

en: You feel a disturbance in the force...
et: Tunnetad jõuväljas toimuvat tõuget...

en: You have been connecting and disconnecting too frequently. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
et: Sinu ühendumine ja ühenduse katkestamine toimub liiga sagedasi. Oota 10 minutit ja proovi siis uuesti. Kui sa aga samamoodi jätkad, siis pead pärast ka kauem ootama.

en: You have been disconnected from chat room %s.
et: Ühendus jututoaga %s on katkestatud.

en: You have been kicked by %s: (%s)
et: Sind löödi kasutaja %s poolt välja (%s)

en: You have been kicked: (%s)
et: Sind löödi välja: (%s)

en: You have entered an incorrect username
et: Sa sisestasid vigase kasutajanime

en: You have left this chat.
et: Sa lahkusid sellest vestlusest.

en: You have mail!
et: Sulle on e-sõnum!

en: You have no database of root certificates, so this certificate cannot be validated.
et: Sul puudub juursertifikaatide andmebaas, seega pole võimalik seda sertifikaati valideerida.

en: You have parted the channel%s%s
et: Sa lahkusid kanalist %s%s

en: You have probably requested to set your profile before the login procedure completed.  Your profile remains unset; try setting it again when you are fully connected.
et: Arvatavasti proovisid Sa oma profiili määrata enne sisselogimise protseduuride lõppemist.  Sinu profiil jääb muutmata. Proovi seda muuta pärast täielikku ühendumist.

en: You have received an ICQ email from %s [%s]
    
    Message is:
    %s
et: Sulle laekus ICQ s-sõnum. Saatja: %s [%s]
    
    Sõnum:
    %s

en: You have rejected the call.
et: Sa oled keeldunud kõnest.

en: You have signed on from another location
et: Oled mujalt sisse loginud.

en: You have unread messages. Are you sure you want to close the window?
et: Sul on lugemata sõnumeid. Oled kindel, et soovid akent sulgeda?

en: You must create an account first before you can create a pounce.
et: Enne märguande loomist pead Sa omale konto looma.

en: You must fill all the required fields.
et: Sa pead täitma kõik nõutavad väljad.

en: You must give a name for the group to add.
et: Sa pead lisatavale grupile nime määrama.

en: You must provide a group.
et: Sa pead grupi määrama.

en: You must provide a username for the buddy.
et: Sa pead sõbrale kasutajanime määrama.

en: You must select an account.
et: Sa pead konto valima.

en: You receive an IM
et: Sa saad välksõnumi

en: You require encryption, but it is not available on this server.
et: Sa nõuad krüptimist aga selles serveris pole see toetatud.

en: You require encryption, but no TLS/SSL support was found.
et: Sul on vaja TLS/SSL-i tuge, kuid seda ei leitud.

en: You send
et: Tekst saaadetakse kui

en: You talk in chat
et: Sa kõneled jututoas

en: You type
et: Sina tipid

en: You were disconnected from the server.
et: Sa oled serverist lahti ühendatud.

en: Your AIM connection may be lost.
et: Sinu AIM-ühendus võib olla katkenud.

en: Your Current Mood
et: Sinu hetkemeeleolu

en: Your Current Status
et: Sinu hetkeolek

en: Your IM Image was not sent. You cannot send IM Images in AIM chats.
et: Sinu välksõnumit ei saadetud, kuna Sul pole võimalik AIM-vestlustes välksõnumeid saata.

en: Your VCard File
et: Sinu VKaarti fail

en: Your account has been disabled because too many incorrect passwords were entered
et: Sinu konto keelati liiga suure hulga valede paroolide sisestamise tõttu

en: Your buddylist is empty, nothing was written to the file.
et: Sinu sõbranimekiri on tühi, faili ei kirjutatud mitte midagi.

en: Your command failed for an unknown reason.
et: Tõrge sinu käsu täitmisel, tõrke põhjus on teadmata.

en: Your password has been changed.
et: Sinu parool on muudetud.

en: Your selected account name was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
et: Sinu valitud hüüdnimi lükati serveri poolt tagasi, arvatavasti sisaldab nimi lubamatuid märke.

en: Your selected nickname was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
et: Sinu valitud hüüdnimi lükati serveri poolt tagasi.  Arvatavasti sisaldab nimi lubamatuid märke.

en: Your system administrator has disabled this operation
et: Sinu süsteemiülem on selle toimingu keelanud

en: Zephyr Protocol Plugin
et: Zephyr protokolli plugin

en: Zip Code
et: Indeks

en: _Accept
et: _Nõustu

en: _Accept Defaults
et: _Nõustu vaikeväärtustega

en: _Account
et: _Konto

en: _Account:
et: _Konto:

en: _Accounts
et: _Kontod

en: _Add
et: _Lisa

en: _Add Chat
et: _Lisa vestlus

en: _Add Custom Smiley...
et: Lisa _kohandatud tujunägu...

en: _Add...
et: _Lisa...

en: _Apply
et: _Rakenda

en: _Associate Buddy
et: _Seosta sõber

en: _Attention!
et: Tähele_panu!

en: _Audio Call
et: _Audiokõne

en: _Auto-reply:
et: _Automaatne vastamine:

en: _Basic
et: Põ_hiline

en: _Blink on New Message
et: _Vilkumine uue sõnumi korral

en: _Block
et: _Bloki

en: _Both Icon & Text
et: Ikoon ja tekst _korraga

en: _Browse
et: _Sirvi

en: _Browse logs folder
et: _Sirvi logide kausta

en: _Browse...
et: _Sirvi...

en: _Browser:
et: Si_rvija:

en: _Buddy List window transparency
et: Sõbraaken on _läbipaistev

en: _Buddy name:
et: Sõbra _nimi:

en: _Buddy:
et: _Sõber:

en: _Cancel
et: _Loobu

en: _Change Status
et: _Muuda olekut

en: _Channel:
et: Ka_nal:

en: _Class:
et: _Klass:

en: _Collapse
et: Ahen_da

en: _Configure Room
et: _Seadista tuba

en: _Copy Email Address
et: _Kopeeri e-posti aadress

en: _Copy Link Location
et: _Kopeeri viida asukoht

en: _Decline
et: Lükka _tagasi

en: _Delete Group
et: _Kustuta grupp

en: _Description
et: _Kirjeldus

en: _Device
et: _Seade

en: _Disable
et: _Keela

en: _Dockable Buddy List
et: _Dokitav sõbranimekiri

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _Edit Account
et: _Redigeeri kontot

en: _Edit Settings...
et: _Muuda sätteid...

en: _Enable automatic router port forwarding
et: _Ruuteri automaatne pordiedastus on lubatud

en: _Enable sounds:
et: Helid on _lubatud:

en: _End:
et: Lõ_pp:

en: _Exact case match (uncheck for automatic case handling)
et: Arvestatakse suur- ja _väiketähtedega

en: _Expand
et: Laien_da

en: _Focused windows
et: _Fookuses olevatele akendele

en: _Font
et: Kir_jatüüp

en: _Font face
et: Ki_rjatüüp

en: _Force timestamp format:
et: Ajatempli vo_rming:

en: _Get Info
et: Hangi _teavet

en: _Get List
et: _Hangi nimekiri

en: _Group:
et: _Grupp:

en: _Handle:
et: Toa _Nimi:

en: _Hangup
et: _Lahuta

en: _Hide new IM conversations:
et: Välksõnumivestlused _peidetakse:

en: _Hold
et: _Ootele

en: _Horizontal rule
et: _Rõhtjoon

en: _IM window transparency
et: _Välksõnumiaknad on läbipaistvad

en: _IM windows
et: _Välksõnumiakendele

en: _Icon Only
et: Ainult _ikoon

en: _Image
et: _Pilt

en: _Image:
et: _Pilt:

en: _Import...
et: _Impordi...

en: _Insert
et: L_isa

en: _Instance:
et: _Instants:

en: _Invite
et: _Kutsu

en: _Join
et: Ü_hine

en: _Keep Buddy List window on top:
et: Sõbranimekirja _hoitakse pealmisena:

en: _Link
et: _Viit

en: _Local alias:
et: _Kohalik alias:

en: _Login
et: _Logi sisse

en: _Manage custom smileys
et: _Halda kohandatud tujunägusid

en: _Manual:
    (%s for URL)
et: _Käsitsi:
    (%s URL-i jaoks)

en: _Manually specify range of ports to listen on:
et: Kuulatavate portide _vahemik on kohandatud:

en: _Merge Groups
et: Ühenda _grupid

en: _Message Logs:
et: Sõnu_milogid:

en: _Message:
et: Sõ_num:

en: _Method:
et: _Meetod

en: _Minutes before becoming idle:
et: _Mitme minuti möödudes jõudeolek määratakse:

en: _Modify...
et: _Muuda...

en: _More...
et: _Veel...

en: _Mute
et: _Vait

en: _Name
et: _Nimi

en: _No
et: _Ei

en: _Normal
et: _Tavaline

en: _Notify buddies that you are typing to them
et: Sõpru tea_vitatakse, kui sa oled neile sõnumit kirjutamas

en: _OK
et: _Olgu

en: _Open File
et: _Ava fail

en: _Open Link
et: _Ava viit

en: _Open Mail
et: _Ava sõnum

en: _Open link in:
et: _Viidad avatakse:

en: _Passphrase:
et: _Parool:

en: _Password:
et: _Parool:

en: _Pause
et: Pa_us

en: _Permit
et: L_uba

en: _Placement:
et: _Asetus:

en: _Play Sound
et: _Heli esitus

en: _Pop up a notification
et: Kuvatakse teavituse _hüpikakent

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: _Recurring
et: Ko_rduv

en: _Remove
et: _Eemalda

en: _Remove Buddy
et: _Eemalda sõber

en: _Remove Chat
et: _Eemalda vestlus

en: _Remove Contact
et: _Eemalda kontakt

en: _Remove Group
et: _Eemalda grupp

en: _Rename
et: Muuda _nime

en: _Report idle time:
et: _Jõudeoleku aeg tuvastatakse:

en: _Reset
et: _Algväärtusta

en: _Reset formatting
et: _Puhasta vormindus

en: _Room:
et: _Tuba:

en: _Save
et: _Salvesta

en: _Save File
et: _Salvesta fail

en: _Save Image...
et: _Salvesta pilt...

en: _Search
et: _Otsi

en: _Search for:
et: O_tsida stringi:

en: _Send
et: _Saada

en: _Send File...
et: Saada _fail...

en: _Send Message
et: _Saada sõnum

en: _Set
et: _Määra

en: _Show slider bar in IM window
et: _Liuguri näitamine välksõnumiakendes

en: _Show system tray icon:
et: Süsteemisalve _ikooni näidatakse:

en: _Smile!
et: _Tujunägu!

en: _Start %s on Windows startup
et: _Programmi %s käivitamine Windowsi käivitamisel

en: _Start:
et: A_lgus

en: _Status:
et: _Olek:

en: _Text Only
et: Ainult _tekst

en: _Title:
et: _Pealkiri:

en: _UDP Port:
et: _UDP-Port:

en: _Unread Messages
et: _Lugemata sõnumid

en: _Unset
et: _Nulli

en: _Use
et: _Kasuta

en: _Username:
et: _Kasutajanimi:

en: _View Certificate...
et: _Vaata sertifikaati...

en: _View...
et: _Vaata...

en: _Voice and Video
et: _Kõne ja video

en: _Yes
et: _Jah

en: accounts
et: kontod

en: accounts: Show the accounts window.
et: accounts: Kontode akna näitamine.

en: action &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
et: action &lt;tegevusm&gt;:  Tegevuse sooritamine.

en: allow multiple instances
et: mitme instantsi lubamine

en: authserv: Send a command to authserv
et: authserv: Saada käsk authserv jaoks

en: away [message]:  Set an away message, or use no message to return from being away.
et: away [sõnum]:  Eemaloleku teate määramine. Ilma sõnumita käsku kasutatakse eemaolekust tagasitulemise puhul.

en: ban &lt;user&gt; [reason]:  Ban a user from the room.
et: ban &lt;kasutaja&gt; [põhjus]:  Kasutaja tõrjumine toast.

en: ban [&lt;channel&gt; +|-&lt;nick&gt;]:  Ban client from channel
et: ban [&lt;kanal&gt; +|-&lt;hüüdnimi&gt;]:  Kliendi tõrjumine kanalilt

en: buddy list
et: sõbranimekiri

en: buddylist: Show the buddylist.
et: buddylist: Sõbranimekirja näitamine.

en: buzz: Buzz a user to get their attention
et: sumin: Sumista kasutaja klienti tähelepanu võitmiseks

en: call: Make an audio call.
et: kõne: Alusta audiokõnet

en: channel %s not found
et: kanalit %s ei leitud

en: chanserv: Send a command to chanserv
et: chanserv: Saada käsk chanserv jaoks

en: clear: Clears all conversation scrollbacks.
et: clear: Vestluse kogu tagasikerimispuhvri puhastamine.

en: clear: Clears the conversation scrollback.
et: clear: Vestluse tagasikerimise puhastamine.

en: config:  Configure a chat room.
et: config:  Jututoa seadistamine.

en: configure:  Configure a chat room.
et: configure:  Jututoa seadistamine.

en: ctcp <nick> <msg>: sends ctcp msg to nick.
et: ctcp <hüüdnimi> <teade>: saada ctcp teade kasutajale.

en: current topic is: %s
et: hetketeema on: %s

en: debug &lt;option&gt;:  Send various debug information to the current conversation.
et: debug &lt;võti&gt;:  Silumisteabe saatmine käesolevasse vestlusesse.

en: debugwin: Show the debug window.
et: debugwin: Silumisakna näitamine.

en: deop &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel operator status from someone. You must be a channel operator to do this.
et: deop &lt;kasutaja1&gt; [kasutaja2] ...:  Kelleltki kanali operaatori õiguste eemaldamine. Selle tegemiseks pead olema kanali operaator.

en: devoice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel voice status from someone, preventing them from speaking if the channel is moderated (+m). You must be a channel operator to do this.
et: devoice &lt;hüüdnimi1&gt; [hüüdnimi2] ...: Kelleltki hääleõiguse äravõtmine, keelates tal rääkimise, kui kanal on  modereeritud (+m). Selleks pead olema kanali operaator.

en: display the current version and exit
et: käesoleva versiooni kuvamine ja programmi töö lõpetamine

en: display this help and exit
et: käesoleva abiteabe kuvamine ja programmi töö lõpetamine

en: don't automatically login
et: automaatse sisselogimise keelamine

en: execute
et: käivita

en: force online, regardless of network status
et: ühendatud oleku pealesundimine hoolimata võrgu olekust

en: help &lt;command&gt;:  Help on a specific command.
et: help &lt;käsk&gt;:  Abiteave käsu kohta.

en: iTunes Music Store Link
et: iTunes muusikapoe viit

en: invite &lt;nick&gt; [room]:  Invite someone to join you in the specified channel, or the current channel.
et: invite &lt;hüüdnimi&gt; [kanal]:  Kellegi kutsumine kanalile.

en: invite &lt;user&gt; [message]:  Invite a user to the room.
et: invite &lt;kasutaja&gt; [sõnum]:  Kasutaja kutsumine jututuppa.

en: j &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
et: j &lt;kanal1&gt;[,kanal2][,...] [võti1[,võti2][,...]]: Sisene ühele või enamale kanalile, võimalusega anda kanali võti, kui see on vajalik.

en: join &lt;channel&gt; [&lt;password&gt;]:  Join a chat on this network
et: join &lt;kanal&gt; [&lt;parool&gt;]:  Selles võrgus oleva vestlusega ühinemine

en: join &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
et: join &lt;tuba1&gt;[,tuba2][,...] [võti1[,võti2][,...]]:  Ühte või enamasse tuppa sisenemine, vajadusel on valikuliselt võimalik määrata ka igale toale kanalivõti.

en: kick &lt;channel&gt; &lt;nick&gt; [comment]:  Kick client from channel
et: kick &lt;kanal&gt; &lt;hüüdnimi&gt; [kommentaar]:  Kasutaja kanalilt väljalöömine

en: kick &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a channel. You must be a channel operator to do this.
et: kick &lt;hüüdnimi&gt; [sõnum]:  Kellegi kanalilt väljalöömine. Selleks pead olema kanali operaator.

en: kick &lt;user&gt; [reason]:  Kick a user from the room.
et: kick &lt;kasutaja&gt; [põhjus]:  Kasutaja toast väljalöömine.

en: lead developer
et: juhtiv arendaja

en: leave [channel]:  Leave the chat
et: leave [kanal]:  Vestlusest lahkumine

en: libfaim maintainer
et: libfaimi hooldaja

en: list:  Display a list of chat rooms on the network. <i>Warning, some servers may disconnect you upon doing this.</i>
et: list: Võrgus olevate jututubade nimekirja kuvamine. <i>Hoiatus: mõned serverid võivad selle peale ühenduse katkestada.</i>

en: list:  List channels on this network
et: list:  Sellest võrgus olevate kanalite nimekirja kuvamine

en: loading plugin failed
et: tõrge plugina laadimisel

en: maintainer
et: hooldaja

en: me &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
et: me &lt;tegevusm&gt;:  Tegevuse sooritamine.

en: me &lt;action&gt;:  Send an IRC style action to a buddy or chat.
et: me &lt;action&gt;:  IRC-stiilis tegevus sõbrale või vestlusele.

en: memoserv: Send a command to memoserv
et: memoserv: Saada käsk memoserv jaoks

en: minutes
et: minutit

en: mode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;nick|channel&gt;:  Set or unset a channel or user mode.
et: mode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;hüüdnimi|kanal&gt;:  Kanalile või kasutajale režiimi seadmine.

en: mode (%s %s) by %s
et: mood (%s %s) %s poolt

en: motd:  View the server's Message Of The Day
et: motd:  Serveri päevasõnumi vaatamine

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user
et: msg &lt;hüüdnimi&gt; &lt;sõnum&gt;:  Erasõnumi saatmine kasutajale

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
et: msg &lt;hüüdnimi&gt; &lt;sõnum&gt;:  Erasõnumi saatmine kasutajale (seda näeb seda ainult adressaat).

en: msg &lt;user&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to another user.
et: msg &lt;kasutaja&gt; &lt;sõnum&gt;:  Erasõnumi saatmine teisele kasutajale.

en: msgcolor &lt;class&gt; &lt;foreground&gt; &lt;background&gt;: Set the color for different classes of messages in the conversation window.<br>    &lt;class&gt;: receive, send, highlight, action, timestamp<br>    &lt;foreground/background&gt;: black, red, green, blue, white, gray, darkgray, magenta, cyan, default<br><br>EXAMPLE:<br>    msgcolor send cyan default
et: msgcolor &lt;class&gt; &lt;foreground&gt; &lt;background&gt;: Määra teateaknas erinevate teadetetüüpide puhul erinevad värvid.<br>    &lt;class&gt;: receive, send, highlight, action, timestamp<br>    &lt;foreground/background&gt;: black, red, green, blue, white, gray, darkgray, magenta, cyan, default<br><br>EXAMPLE:<br>    msgcolor send cyan default

en: names [channel]:  List the users currently in a channel.
et: names [kanal]:  Kanalil olevate kasutajate nimekiri.

en: nick &lt;new nickname&gt;:  Change your nickname.
et: nick &lt;uus hüüdnimi&gt;:  Sinu hüüdnime muutmine.

en: nick &lt;newnick&gt;:  Change your nickname
et: nick &lt;uus_hüüdnimi&gt;:  Sinu hüüdmine muutmine

en: nickserv: Send a command to nickserv
et: nickserv: Saada käsk nickserv jaoks

en: no such channel
et: sellist kanalit pole

en: none
et: puudub

en: notice &lt;target&lt;:  Send a notice to a user or channel.
et: notice &lt;sihtkoht&lt;:  Märkuse saatmine kasutajale või kanalile.

en: op &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel operator status to someone. You must be a channel operator to do this.
et: op &lt;hüüdnimi1&gt; [hüüdnimi2] ...: Anna kellelegi kanali operaatori õigus. Selle tegemiseks pead sa olema kanali operaator.

en: operserv: Send a command to operserv
et: operserv: Saada käsk operserv jaoks

en: operwall &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
et: operwall &lt;message&gt;:  Kui sa ei tea, mis asi see on, siis pole sul arvatavasti seda vaja ka kasutada.

en: original author
et: algse versiooni autor

en: part [channel]:  Leave the chat
et: part [kanal]:  Vestlusest lahkumine

en: part [room] [message]:  Leave the current channel, or a specified channel, with an optional message.
et: part [tuba] [sõnum]:  Käesolevalt või määratud kanalilt lahkumine. Võimalik on ka määrata lahkumise sõnumit.

en: ping &lt;jid&gt;:	Ping a user/component/server.
et: ping &lt;jid&gt;:	Kasutaja, komponendi või serveri pingimine.

en: ping [nick]:  Asks how much lag a user (or the server if no user specified) has.
et: ping [nick]: Küsib võrgu viivitust kasutajani (või serverini, kui kasutajat pole määratud).

en: ping:  Send PING to the connected server
et: ping:  Ühendatud serverile PING-i saatmine

en: plugins: Show the plugins window.
et: plugins: Pluginate akna näitamine.

en: prefs: Show the preference window.
et: prefs: Eelistuste akna näitamine.

en: print debugging messages to stdout
et: silumisteadete printimine standardväljundisse

en: query &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
et: query &lt;nick&gt; &lt;message&gt;: Saada kasutajale privaatne teade (erinevalt kanalile saatmisest)

en: query &lt;nick&gt; [&lt;message&gt;]:  Send a private message to a user
et: query &lt;hüüdnimi&gt; [&lt;sõnum&gt;]:  Erasõnumi saatmine kasutajale

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message
et: quit [sõnum]:  Serveriga ühenduse katkestamine, võimalik on jätta ka sellekohane sõnum

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message.
et: quit [sõnum]:  Serveriga ühenduse katkestamine. Võimalik on ka katkestamise kohta sõnum jätta.

en: quote [...]:  Send a raw command to the server.
et: quote [...]:  Töötlemata käsu saatmine serverile.

en: register:  Register with a chat room.
et: register:  Jututuppa registreerumine.

en: remove &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a room. You must be a channel operator to do this.
et: remove &lt;hüüdnimi&gt; [sõnum]:  Kellegi eemaldamine toast. Selle tegemiseks pead sa olema kanali operaator.

en: saved statuses
et: salvestatud olekud

en: say &lt;message&gt;:  Send a message normally as if you weren't using a command.
et: say &lt;message&gt;:  Sõnumi saatmine nagu tehtaks seda ilma käsku kasutamata.

en: stats:  View server and network statistics
et: stats:  Serveri ja võrgu statistika vaatamine

en: statuses: Show the savedstatuses window.
et: statuses: Salvestatud olekute akna näitamine.

en: support
et: kasutajatugi

en: support/QA
et: kasutajatugi/kvaliteedikontroll

en: time: Displays the current local time at the IRC server.
et: time: IRC-serveri kohaliku aja näitamine.

en: topic [&lt;new topic&gt;]:  View or change the topic
et: topic [&lt;new topic&gt;]:  Teema vaatamine või muutmine

en: topic [new topic]:  View or change the channel topic.
et: topic [uus teema]:  Kanali teema vaatamine või muutmine.

en: topic [new topic]:  View or change the topic.
et: topic [uus teema]:  Teema vaatamine või muutmine.

en: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  Set or unset a user mode.
et: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;: Sea või tühista kasutaja režiim

en: unloading plugin failed
et: tõrge plugina mälust välja laadimisel

en: use DIR for config files
et: seadistusfailide KATALOOGI määramine

en: users &lt;channel&gt;:  List users in channel
et: users &lt;kanal&gt;:  Kanalil olevate kasutajate nimekirja kuvamine

en: users:  Show the list of users in the chat.
et: users:  Vestluses osalevate kasutajate nimekirja näitamine.

en: version [nick]: send CTCP VERSION request to a user
et: version [hüüdnimi]: CTCP VERSION päringu saatmine kasutajale

en: voice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel voice status to someone. You must be a channel operator to do this.
et: voice &lt;hüüdnimi1&gt; [hüüdnimi2] ...: Lubada kellelegi kanalil lobisemist. Selle tegemiseks pead sa olema kanali operaator.

en: voice and video
et: heli ja video

en: wallops &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
et: wallops &lt;message&gt;:  Kui sa ei tea, mis asi see on, siis pole sul arvatavasti seda vaja ka kasutada.

en: webmaster
et: veebitreial

en: whois [server] &lt;nick&gt;:  Get information on a user.
et: whois [server] &lt;hüüdnimi&gt;: Kasutaja kohta teabe hankimine.

en: whowas &lt;nick&gt;:  View nick's information
et: whowas &lt;hüüdnimi&gt;:  Selle hüüdnimega kasutaja andmete vaatamine

en: whowas &lt;nick&gt;: Get information on a user that has logged off.
et: whowas &lt;hüüdnimi&gt;: Väljalogitud kasutaja kohta teabe hankimine.

en: you can see the butterflies mating
et: võid sa näha paarituvaid liblikaid
